Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 13:18   #61
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

A ja przyszła grudniowo-styczniowa (12 tc), właśnie jestem na etapie poszukiwania szkoły rodzenia noi rozmyślania nad szpitalem. Bardzo bym chciała rodzić w Trzebnicy ale co zrobić jak zacznie sie poród wcześniej i nie zdąze tam dojechać:/ ??
Jutro usg genetyczne. Trzymajcie kciuki
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:44   #62
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

W takim razie trzymam za dobre wyniki z usg. Ja tez czytałam wiele pozytywnych opinii o Trzebnicy ale ja mieszkam na Bielanach wiec Trzebnica odpada.
Ja w przyszly wtorek ide na usg połowkowe. Stesknilam sie juz za widokiem mojego malenstwa.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:43   #63
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Też słyszałam same dobre opinie o Trzebnicy. Dużo osób też poleca szpital na Kamieńskiego, zwłaszcza, jeśli rodzi się rodzinnie.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:52   #64
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
W takim razie trzymam za dobre wyniki z usg. Ja tez czytałam wiele pozytywnych opinii o Trzebnicy ale ja mieszkam na Bielanach wiec Trzebnica odpada.
Ja w przyszly wtorek ide na usg połowkowe. Stesknilam sie juz za widokiem mojego malenstwa.
Moja koleżanka rodziła w Trzebnicy i poleca, ja na Brochów w sumie też nie narzekam


(na Bielanach przyjmuje najwspanialszy (w życiu nie myślałam, ze okreslę tak lekarza) ginekolog, do jakiego trafiłam, chyba nawet na twoim osiedlu (o ile dobrze cię kojarzę, ale raczej tak)

pamiętam, jak ja czekałam zawsze na usg, zeby podejrzec Młode A teraz mi tu fika po łóżeczku
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:56   #65
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Moja koleżanka rodziła w Trzebnicy i poleca, ja na Brochów w sumie też nie narzekam


(na Bielanach przyjmuje najwspanialszy (w życiu nie myślałam, ze okreslę tak lekarza) ginekolog, do jakiego trafiłam, chyba nawet na twoim osiedlu (o ile dobrze cię kojarzę, ale raczej tak)

pamiętam, jak ja czekałam zawsze na usg, zeby podejrzec Młode A teraz mi tu fika po łóżeczku
Dobrze kojarzysz. Na moim osiedlu. Dr Banaszak. Tez go uwielbiam. Nigdy wczesniej nie bylam taka zadowolona z gina jak teraz. Zaczełam do niego chodzic jeszcze przed ciaza.
Ja mam najblizej na Brochow, ale moj Tz raczej sie nie zdecyduje na porod rodzinny, wiec sie juz troche boje jak to bedzie.

Pamietam jak konczyliscie remont i bylas w ciazy a tu juz synuś ma pół roku. Ale ten czas leci. I ja juz mam polowe ciazy za soba.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:32   #66
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz. Na moim osiedlu. Dr Banaszak. Tez go uwielbiam. Nigdy wczesniej nie bylam taka zadowolona z gina jak teraz. Zaczełam do niego chodzic jeszcze przed ciaza.
Ja mam najblizej na Brochow, ale moj Tz raczej sie nie zdecyduje na porod rodzinny, wiec sie juz troche boje jak to bedzie.

Pamietam jak konczyliscie remont i bylas w ciazy a tu juz synuś ma pół roku. Ale ten czas leci. I ja juz mam polowe ciazy za soba.

A leci, leci - ani sięobejrzysz, a twoje Maleństwo będzie fikało obok ciebie
A lekarz faktycznie - świetny

Co od porodu -to nawet jeśli będziesz rodziła sama, a akurat sala do rodzinnego będzie wolna - to może położna pozwoli ci tam rodzić. Moja koleżanka tak rodziła Komfort tej sali jest nie do porównania z tą zwykłą (miałam w niej robione ktg)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:13   #67
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

witam wszystkie wrocławskie mamusie i przyszłe mamusie! Chciałam się do Was przyłączyć, bo też jestem z Wrocławia, a moje maleństwo pojawi się na świecie na przełomie września i października.
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 14:22   #68
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

kamieńskiego jest generalnie OK ale pielęgniarki na noworodkach septycznych jakieś nieteges a moze ja tylko tak trafiłam. Na noworodkach aseptycznych pielęgniarki i połozne byly super nawet w nocy przychodzily i pytaly czy wszystko gra
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:48   #69
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Re: Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez sylwia27 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wrocławskie mamusie i przyszłe mamusie! Chciałam się do Was przyłączyć, bo też jestem z Wrocławia, a moje maleństwo pojawi się na świecie na przełomie września i października.
Czesc kolezanko z wątku wrzesniowo-pazdziernikowe mamusie.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 09:34   #70
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Re: Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Czesc kolezanko z wątku wrzesniowo-pazdziernikowe mamusie.
Cześć Amaretto!! Wybrałaś już szkołę rodzenia? Mamy zbliżone terminy, więc może się w jakieś spotkamy?
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:47   #71
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Ooo witam wszystkie mamy!
Nie widzialam wczesniej tego watku. Jezeli mozna dopisze sie do was. Jestem z Wro i mam termin porodu na 04.07 i chyba bede rodzic na Kamienskiego- najblizej i chcialabym w wodzie, ale zobaczymy. Takze jestem w 38tc i pozdrawiam wszystkie Wroclawianki.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 20:06   #72
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

hej Dziewczyny jestem szczęśliwą mamuśką od 30.04.2008 mieszkałam we Wrocku 22 lata rodziłam w Trzebnicy-bo terza tu mieskzam i wszystkie Was zachęcam na prawde do porodu właśnei tu. opinie na stronie www.rodzicpoludzku.pl i http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=256452.
pozdrawiam ciepło
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 07:24   #73
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Ooo witam wszystkie mamy!
Nie widzialam wczesniej tego watku. Jezeli mozna dopisze sie do was. Jestem z Wro i mam termin porodu na 04.07 i chyba bede rodzic na Kamienskiego- najblizej i chcialabym w wodzie, ale zobaczymy. Takze jestem w 38tc i pozdrawiam wszystkie Wroclawianki.
Ja też będę rodzić na Kamieńskiego, ale dopiero na przełomie września i października. Liczę więc na wiadomości z pierwszej ręki, jak tam jest i cenne rady. A chodziłaś gdzieś do szkoły rodzenia?
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 08:58   #74
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez sylwia27 Pokaż wiadomość
Ja też będę rodzić na Kamieńskiego, ale dopiero na przełomie września i października. Liczę więc na wiadomości z pierwszej ręki, jak tam jest i cenne rady. A chodziłaś gdzieś do szkoły rodzenia?
Heyka, na pewno napisze jak bylo. A co do szkoly, to sywierdzilam, ze to strata czasu i kasy. Nie czuje takiej potrzeby, pozatym za wiele sie tam nie nauczysz, wszystko dopiero w praktyce.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 20:33   #75
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Re: Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez sylwia27 Pokaż wiadomość
Cześć Amaretto!! Wybrałaś już szkołę rodzenia? Mamy zbliżone terminy, więc może się w jakieś spotkamy?
Mysle na razie o takiej szkole koło Czekoladowej bo ja mieszkam na Bielanach. Dokladne namiary mam w pracy wiec teraz trudno mi cos dokladniej napisac. Polecało mi ta szkole kilka osób, no i to najblizej ode mnie. W przyszlym tyg bede tam dzwonic zeby sie umowic od kiedy sie zajecia zaczynaja i co i jak. A TY juz jakas wybrałas???
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 08:22   #76
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Verona podczytuje lipcówki i wiem ze miałas długi i trudny poród. Ale Borys to wielki chłop wiec moze nie ma sie co dziwic ze to tyle trwało. W kazdym badz razie podziwiam Cie ogromnie.
Jak juz troche dojdziesz do siebie to napisz gdzie rodziałas i jak opieka medyczna. Wiem ze cie odsyłali do domu itp. Jak tak wszyscy czekali na wiesci od Ciebie to sie zastanawiałam dlaczego oni ci cc nie zrobili. Nie chcialas czy wcale nie proponowali?

Życze duzo zdrówka dla Ciebie i Boryska. Oby rósł szybciutko i nie zamęczał Mamusi.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 08:36   #77
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

apropos trudnego porodu, znajoma rodziła na brochowie i kazali jej rodzic naturalnie dziecko, które wazyło 4800g. Cała była porozrywana do tego mały zaklinował sie w kanale i nie było łatwo, trzeba było uzywac kleszczy lub czegos takiego, nie pamiętam
Dla mnie to masakra skazywac kobietę na taka męczarnie tym bardziej, ze dziecko nie było do konca dobrze ułozone
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 08:57   #78
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
apropos trudnego porodu, znajoma rodziła na brochowie i kazali jej rodzic naturalnie dziecko, które wazyło 4800g. Cała była porozrywana do tego mały zaklinował sie w kanale i nie było łatwo, trzeba było uzywac kleszczy lub czegos takiego, nie pamiętam
Dla mnie to masakra skazywac kobietę na taka męczarnie tym bardziej, ze dziecko nie było do konca dobrze ułozone
takich lekarzy,którzy ją przetrzymywali - to nic, tylko pozwać


Nie wiecie, czy gdzieś we Wro dostanę tego typu trampki?
http://www.allegro.pl/item384532658_..._miesiecy.html

http://www.allegro.pl/item396223706_nowe_sliczn e_trampki_antyposlizgowe_ r_6_12_m_cy.html
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 09:08   #79
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Prima w Askocie i Bajce widziałam w ten weekend ale czerwone zresztą duzoooo fajowych małych butków było szkoda, ze na mojego juz zaz małe
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 22:38   #80
Agusz Ch
Raczkowanie
 
Avatar Agusz Ch
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
GG do Agusz Ch
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Strasznie dawno mnie tu nie było , witam więc cieplutko wrocławskie mamuśki ,a zwłaszcza Ciebie Impersono!

Widzę ,że nasze wrocławskie grono niedługo się powiększy !
Piszcie dziewczyny , co słychać ,jak dzieciaczki ?

Jak przeczytałam moje posty na pierwszej stronie wątku , to wspomnienia wyłączyły mnie na pół godziny !
Mój synuś skończy 11 lat we wrześniu! Rośnie jak na drożdżach, ma już własne zdanie na "każdy temat",no i pierwszą "dziewczynę". Czasem myślę , że czas stanowczo za szybko ucieka !
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń ,
jest po prostu zupełnie inne .
/Z.Freud/

Agusz Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:51   #81
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cześć Aguszku Czemu Cię tak długo z nami nie było?
Czyli masz pierwszą "synową" Moje dziecię też zainteresowane dziewczynkami, zwłaszcza niejaką Jagodą
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 19:18   #82
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

hej Mamy wrocławskie! Jestem przyszłą mamą wrześniową i omam tez już trzyletnią córę. Ni9e jestem w Wrocławia w tej chwilii ale tam się urodziłam, potem mieszkałam i studiowałam, teraz tęsknię za Wrocławiem...

Ale mam do Was pytanko w sobote i niedziele sa teraz we Wrocku targi Mother and Baby (www.motherandbaby.pl) wybiera się może któraś mama w sobotę?? Bo ja będe w niedziele we Wrocku i zastanawiam się czy warto odbijac w tamte rejony, może jakby jakaś mama była to krótka relacja???

Pozdrawiam
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 23:06   #83
Agusz Ch
Raczkowanie
 
Avatar Agusz Ch
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
GG do Agusz Ch
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Witaj Magflieg ! Niestety nie byłam na targach ,więc nie mogę nic na ich temat napisać. Ale gratuluję kolejnego maluszka ! Mocno kopie ?

Impersonko ! Wysiadły mi w domu oba komputery , niestety okazało się , że dyski paliła nam wadliwa instalacja ! Niestety brak kasy spowodował wyłączenie nas z życia internetowego na cały rok !Ale już po remontach i znów mamy nasze okna na świat ! Musiałam też założyć nowe konto na wizażu , bo mój Tż nie pamiętał haseł mail'owych i nie mogłam aktywować starego konta . Najważniejsze ,że znów jestem z Wami - strasznie brakowało mi wizażowych przyjaciół przez ten rok , zwłaszcza ,że u mnie dużo się działo ... ale to raczej opowieść na spotkanko !

A co z tobą ? Wieść niesie ,że też zniknęłaś na dłużej !
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń ,
jest po prostu zupełnie inne .
/Z.Freud/

Agusz Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:00   #84
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Agusz Ch Pokaż wiadomość
Witaj Magflieg ! Niestety nie byłam na targach ,więc nie mogę nic na ich temat napisać. Ale gratuluję kolejnego maluszka ! Mocno kopie ?

Impersonko ! Wysiadły mi w domu oba komputery , niestety okazało się , że dyski paliła nam wadliwa instalacja ! Niestety brak kasy spowodował wyłączenie nas z życia internetowego na cały rok !Ale już po remontach i znów mamy nasze okna na świat ! Musiałam też założyć nowe konto na wizażu , bo mój Tż nie pamiętał haseł mail'owych i nie mogłam aktywować starego konta . Najważniejsze ,że znów jestem z Wami - strasznie brakowało mi wizażowych przyjaciół przez ten rok , zwłaszcza ,że u mnie dużo się działo ... ale to raczej opowieść na spotkanko !

A co z tobą ? Wieść niesie ,że też zniknęłaś na dłużej !
Targi sa jutro i w niedziele więc pytałąm bo może ktoś się wybiera

A ja równiez witam i kopie...jak szalona nawet powiem więcej bardzo nieładnie traktuje matkę szurając jej nogami po żebrach
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 22:10   #85
Agusz Ch
Raczkowanie
 
Avatar Agusz Ch
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
GG do Agusz Ch
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

A ja równiez witam i kopie...jak szalona nawet powiem więcej bardzo nieładnie traktuje matkę szurając jej nogami po żebrach[/quote]

Może Cię to pocieszy ,że mój synuś też się na mnie wyżywał ! Myślałam ,że niezły z niego czort będzie - a tu niespodzianka , anioł nie dziecko: cichy ,spokojny ,rozsądny ... i też wrześniowy czyli waga !
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń ,
jest po prostu zupełnie inne .
/Z.Freud/

Agusz Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 07:55   #86
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Agusz Ch Pokaż wiadomość
Może Cię to pocieszy ,że mój synuś też się na mnie wyżywał ! Myślałam ,że niezły z niego czort będzie - a tu niespodzianka , anioł nie dziecko: cichy ,spokojny ,rozsądny ... i też wrześniowy czyli waga !
oj żeby się sprawdziło bo pierwsza to diabeł wcielony i bomba energii, jak druga taka będzie to osiwieję
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 15:05   #87
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
hej Mamy wrocławskie! Jestem przyszłą mamą wrześniową i omam tez już trzyletnią córę. Ni9e jestem w Wrocławia w tej chwilii ale tam się urodziłam, potem mieszkałam i studiowałam, teraz tęsknię za Wrocławiem...

Ale mam do Was pytanko w sobote i niedziele sa teraz we Wrocku targi Mother and Baby (www.motherandbaby.pl) wybiera się może któraś mama w sobotę?? Bo ja będe w niedziele we Wrocku i zastanawiam się czy warto odbijac w tamte rejony, może jakby jakaś mama była to krótka relacja???

Pozdrawiam
Bylam dzis na tych targach Bylo calkiem fajnie chociaz reklama organizatorow zdecydowanie pzresadzila z ta mnogoscia atrakcji i wystawcow Mam do hali stulecia jakies 20 min spacerkiem wiec nie zaluje ze bylam, ale gdybym miala jechac specjalnei spoza wroclawia to chyba troche na darmo::/
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:27   #88
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

odgrzebuje wątek

mamusie czy znacie we Wrocławiu jakieś sprawdzone sale zabaw??
szukałam w necie i własciwie znalazłam 2
Berek i Piotruś

macie jakies info na ten temat
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:33   #89
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

Kanciu- ja polecam Piotrusia w TGG, jest super. W Magnolii też jest fajny. W Berku bywa tłok straszny, chociaż zależy o której się pójdzie.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:48   #90
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrocławskie mamusie i przyszle mamusie :D

no własnie mi najlepiej pasowałyby godziny ok 12 - 16 w Berku się tak nie da

no Piotruś na fotach wygląda fajnie ale moje dziecko ma 15 miesiecy więc nie wiem czy mi tam nie zginie. Zreszta tam chyba jest od 2 latek

a jak w Magnolii bo nie widzę tego na stronce ?
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 14:21:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.