Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 18:50   #1411
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Merrick, znam ten ból Tylko że ja akurat w tym roku opaliłam się najpierw na plenerze malarskim, a lekko opalona skóra łatwiej łapie słonce, dlatego teraz przedramiona i kark mam w brudnożółtym kolorze...
No więc tak. po pierwsze - cytryna. u mnie niestety o ile rozjaśniła przebarwienia na twarzy i ogólnie wyrównała koloryt, tak nie widzę efektu na rękach i szyi Poza tym sok z ogórka, ale też delikatnie, stopniowo rozjaśnia... podobno. Estra jakiś czas temu podawała jakieś sposoby (https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=895) Ja z tych wypróbowałam tę z woda utlenioną i mąką ziemniaczaną i muszę przyznać, że rzeczywiście jest efekt wybielenia który znika po kilku minutach
Ja jedynie ograniczam wystawianie się na słońce plus filtry, plus regularne peelingi i mam nadzieje, ze niedługo moja skóra przybierze znowu w miarę zdrowy kolor (na innym wątku zrozumiano by to jako "zdrowy, złocistobrązowy kolor")
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:18   #1412
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Stuk, puk! Melduje się kolejny bladzioch)) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojej Rodziny
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:37   #1413
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziewczynki, ja z każdym tygodniem jestem coraz mniej blada gdzie moja porcelana
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:54   #1414
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dziewczynki, ja z każdym tygodniem jestem coraz mniej blada gdzie moja porcelana
Nie tylko Ty tak masz. Ja swoją jasną, słowiańską cerę zamieniłam na kolor... biszkopta. I to w dodatku poszarzałego. Wytoczyłam przeciwko niemu ciężkie działa - dwa kremy wybielające (jeden na dzień, drugi na noc), obowiązkowo filtry, a dodatkwo sok z cytryny i ogórka. Mija miesiąc i nic! A w dodatku na twarzy zobaczyłam coś, co napełniło mnie zgrozą: PRZEBARWIENIA! Tak, oto cudowna pamiątka po urlopie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:16   #1415
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Merrick i Quench witajcie wśród nas
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 06:27   #1416
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty tak masz. Ja swoją jasną, słowiańską cerę zamieniłam na kolor... biszkopta. I to w dodatku poszarzałego. Wytoczyłam przeciwko niemu ciężkie działa - dwa kremy wybielające (jeden na dzień, drugi na noc), obowiązkowo filtry, a dodatkwo sok z cytryny i ogórka. Mija miesiąc i nic! A w dodatku na twarzy zobaczyłam coś, co napełniło mnie zgrozą: PRZEBARWIENIA! Tak, oto cudowna pamiątka po urlopie
jakich kremów wybielających używasz?

ja szukam czegoś wybielającego, nawilżającego co pomoże mi usunąć blizny i małe przebarwienia...

hm za dużo wymagam od 1 kremu ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:56   #1417
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja już chyba 10ty dzień stosuję eliksir wybielający przebarwienia i piegi z ZSK (18,90/30ml) - kupiłam go żeby rozjaśnić przebarwienia jakie mam na stopach po otarciach od butów. za jakiś czas zdam relację, czy zadziałał
Merrick - fajny nick czyżby kolejna fanka Kronik?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-08-12 o 07:58
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 08:07   #1418
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pochwalę się zamówieniem próbki BB Creamu na ebayu, ma między innymi właściwości wybielające. Coś czuję, że po powrocie z Węgier bardzo mi się to przyda ( przez najbliższy tydzień ma być tam 35 C ).
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:42   #1419
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Pochwalę się zamówieniem próbki BB Creamu na ebayu, ma między innymi właściwości wybielające. Coś czuję, że po powrocie z Węgier bardzo mi się to przyda ( przez najbliższy tydzień ma być tam 35 C ).
ciekawe, czy jedna próbka coś da... ale może chociaż kolor będzie ok
btw., zawsze chciałam pojechać do Węgier bo uwielbiam ich język, podobny-zupełnie-do-niczego

zastanawiałam się, kiedy quench zawita na tym wątku witam

Myślicie, ze Acne Derm rozjaśni przebarwienia? mam jedno wyjątkowo uparte na nodze; jedno jakby samo znikło po dwóch tygodniach, ale jakoś z tym drugim nie mogę sobie poradzić...
coś czuje, że opalone dziewczęta nie mają takich problemów
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-12 o 08:43
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:03   #1420
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ciekawe, czy jedna próbka coś da... ale może chociaż kolor będzie ok
btw., zawsze chciałam pojechać do Węgier bo uwielbiam ich język, podobny-zupełnie-do-niczego

zastanawiałam się, kiedy quench zawita na tym wątku witam

Myślicie, ze Acne Derm rozjaśni przebarwienia? mam jedno wyjątkowo uparte na nodze; jedno jakby samo znikło po dwóch tygodniach, ale jakoś z tym drugim nie mogę sobie poradzić...
coś czuje, że opalone dziewczęta nie mają takich problemów
Mi acne derm pomógł na przebarwienia(a raczej jedno) ale stosowałam dość intensywnie 2x dziennie (obowiązkowo filtr oczywiście!) tylko wiadomo, to dość indywidualna sprawa co pomoże...
A co do opalonych dziewczyn to mają takie problemy. Znajoma ma pełno przebarwień, oczywiście jak jest opalona to ich praaawie nie widać, dlatego choć ma ciemną karnację opala się cały rok a po każdym takim roku więcej przebarwień...takie błędne koło
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:18   #1421
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

moja bladość też znika... w tym momencie mam opalone dość mocno :kark i lżej stopy(!).Poza tym kupiłam ostatnio babydream 50 + ten nowy,narazie mogę powiedzieć,że chroni ,bieli i jest w moim odczuciu lżejszy niż Soraya 60,a i jeszcze jedno ,używam jej do ciała
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 09:30   #1422
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie słońce w ogóle nie bierze
tylko troszkę stopy mam opalone i to tak brzydko, bo tam, gdzie miałam japonki jest białe i to w sumie się rzuca w oczy, a tak to jestem bladzioch
I wszyscy mówią, żebym zaczęła się opalać. A co im do tego, jak wyglądam? Moja sprawa.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:32   #1423
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no właśnie miałam na myśli to, że jak są opalone to nie widać tych przebarwień
Królowo, właśnie sie zastanawiałam nad kupnem tej Sorai z nadzieją, że będzie lżejsza niż babydream w takim razie zostanę przy Babydream'ie (do ciała of kors, na twarzy mnie zapycha)
właściwie to doszłam do wniosku, że do niedawna nie miałam aż takiego problemu z zapychaniem... i doszłam do wniosku, ze problem pojawił się mniej więcej wtedy, kiedy zaczęłam stosować Acne Derm w ogóle to od tego czasu mam zdecydowanie wrażliwszą skórę... ehh kwasy chyba jednak nie są dla mnie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:56   #1424
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no właśnie miałam na myśli to, że jak są opalone to nie widać tych przebarwień
Królowo, właśnie sie zastanawiałam nad kupnem tej Sorai z nadzieją, że będzie lżejsza niż babydream w takim razie zostanę przy Babydream'ie (do ciała of kors, na twarzy mnie zapycha)
właściwie to doszłam do wniosku, że do niedawna nie miałam aż takiego problemu z zapychaniem... i doszłam do wniosku, ze problem pojawił się mniej więcej wtedy, kiedy zaczęłam stosować Acne Derm w ogóle to od tego czasu mam zdecydowanie wrażliwszą skórę... ehh kwasy chyba jednak nie są dla mnie.
Przypominam, że ten wątek ma dwie Królowe wiem, zwracałaś się do Królowej żurawin, ale że nie sprecyzowałaś to pozwole sobie odpowiedzieć Ja mam Soraye i jak dla mnie ok, wydaje mi się troche lżejsza od babydreama, ale ja miała tylko tę starą wersję, żółtą 50 SPF, mówicie, że ta nowa niebieska 50+ SPF jest lżejsza? To muszę wypróbować

Mnie też troszkę przywędziło na plecach, dekolcie, ramionach... Ale to moja wina, bo wstyd się przyznać, ale czasem zapominam o filtrze
O twarzy na szczęście pamietam i chyba nadal jest blada, tylko piegi mi wyszły (duuuuużo piegów) i nie wiem jak to możliwe skoro moja twarz jest zabunkrowana całkowicie filtrami?:confu sed:
W ogóle koniec wakacji nie jest idealnym terminem na spotkanie bladolicych, bo wszystkie takie nie całkiem blade będziemy, dlatego następne zrobimy w środku zimy

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-08-12 o 10:57
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:03   #1425
monika18339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jasną cerę można podkreślić delikatnie bronzerem<ja mam z astora> można również delikatnie przyciemnić cerę jakimś dobrym samoopalaczem do twarzy dla jasnej karnacji<polecam z lirene> oczywiście nakładać cienką warstwę żeby nie było efektu maski
__________________
.....it's me
monika18339 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:25   #1426
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
O twarzy na szczęście pamietam i chyba nadal jest blada, tylko piegi mi wyszły (duuuuużo piegów) i nie wiem jak to możliwe skoro moja twarz jest zabunkrowana całkowicie filtrami?:confu sed:
ja mam piegi na twarzy cały rok tylko jaśniejsze jak chronie przed słońcem (lekko pomarańczawe i prawie neiwidoczne z daleka) jak się wystawiam na słońce to ciemnieją , ale nigdy całkiem nie znikają, chyba są na stałe

monika18339: to raczej tuszowanie,a nie o to nam tutaj chodzi potraktuj jasną cerę jako atut, bronzery, samoopalacze i solarium są passé

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-08-12 o 11:26
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:28   #1427
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Przypominam, że ten wątek ma dwie Królowe wiem, zwracałaś się do Królowej żurawin, ale że nie sprecyzowałaś to pozwole sobie odpowiedzieć Ja mam Soraye i jak dla mnie ok, wydaje mi się troche lżejsza od babydreama, ale ja miała tylko tę starą wersję, żółtą 50 SPF, mówicie, że ta nowa niebieska 50+ SPF jest lżejsza? To muszę wypróbować

Mnie też troszkę przywędziło na plecach, dekolcie, ramionach... Ale to moja wina, bo wstyd się przyznać, ale czasem zapominam o filtrze
O twarzy na szczęście pamietam i chyba nadal jest blada, tylko piegi mi wyszły (duuuuużo piegów) i nie wiem jak to możliwe skoro moja twarz jest zabunkrowana całkowicie filtrami?:confu sed:
W ogóle koniec wakacji nie jest idealnym terminem na spotkanie bladolicych, bo wszystkie takie nie całkiem blade będziemy, dlatego następne zrobimy w środku zimy
to wy nie wiecie, że Królowa jest tylko jedna
a nie chciałybyście same zrobić czegoś rozjaśniającego? na BU, Mazidłach czy ZSK jest mnóstwo aktywnych substancji o działaniu wybielającym - arbutyna, dipalmitynian kojowy, glukozyd ketonu malinowego itd. , które można zmieszać wg podanych formuł.
koszt byłby na pewno mniejszy niż przy zakupie robionych kosmetyków a zrobienie tego samemu wcale nie jet taki trudne

a czy to oznacza, że nie będzie naszego spotkania???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:42   #1428
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny nie narzekajcie, bo Wy przynajmniej jesteście opalone, a ja się robię coraz bardziej różowo-żółta. Słońca unikam jak mogę, filtruje się, wzmacniam naczynka, a upragniona porcelana jest dalej niż bliżej... Ehhh chyba trzeba będzie przestać skąpić i porzucić SPF30 na rzecz 50 i tyle...
A tak mi się podobają róże takie brzoskwiniowo-różowe (troche mi tu masło maślane wyszło, ale chyba wiecie o co chodzi), bo one tak ładnie podkreślają bladość, ale z taką buraczaną twarzą to sobie pomarzyć mogę


Cytat:
Napisane przez monika18339 Pokaż wiadomość
jasną cerę można podkreślić delikatnie bronzerem<ja mam z astora> można również delikatnie przyciemnić cerę jakimś dobrym samoopalaczem do twarzy dla jasnej karnacji<polecam z lirene> oczywiście nakładać cienką warstwę żeby nie było efektu maski
No ale my nie chcemy naszej bladości maskować pod bronzerami, lub (o zgrozo!) samoopalaczami. Raczej chodzi o większe "wybielenie" Wydobycie bladości na wierzch pielęgnacją, makijażem i strojem. Raczej się nas już nie nawróci na "zdrowo opaloną" cere
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:02   #1429
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jakich kremów wybielających używasz?

ja szukam czegoś wybielającego, nawilżającego co pomoże mi usunąć blizny i małe przebarwienia...

hm za dużo wymagam od 1 kremu ?
Używam Albucin'u Maxima i Ducraya Melascreen. Albucin na noc, Melascreen na dzień. Niby to dopiero miesiąc, ale mam już dość. Efektu jakiegokolwiek brak - moje przebarwienia jak były, tak i są. Co gorsza cera mi się popsuła - mam zaskórniki, grudki a koloryt skóry jest o dziwo... ciemniejszy niż był!!! Nie wiem, co jest grane Buzię pieczołowicie chronię filtrami 50 +, nie wystawiam jej na słońce a robi się coraz ciemniejsza.
Dumam nad czymś większego kalibru- żelem Neostraty, który na KWC zbiera pozytywne opinie.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:07
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 13:35   #1430
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
to wy nie wiecie, że Królowa jest tylko jedna
a nie chciałybyście same zrobić czegoś rozjaśniającego? na BU, Mazidłach czy ZSK jest mnóstwo aktywnych substancji o działaniu wybielającym - arbutyna, dipalmitynian kojowy, glukozyd ketonu malinowego itd. , które można zmieszać wg podanych formuł.
koszt byłby na pewno mniejszy niż przy zakupie robionych kosmetyków a zrobienie tego samemu wcale nie jet taki trudne

a czy to oznacza, że nie będzie naszego spotkania???

Ale tamta Królowa, która twierdzi, że jest jedyną na pewno nie odwiedza wątku dla BLADOLICYCH wiec tutaj panują inne zasady i są dwie!

Oczywiście, że BĘDZIE Żartowałam sobie tylko, że takie przywędzone po lecie troszkę będziemy, wiec będzie pretekst, żeby zrobić drugie - w zimie
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:04   #1431
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ciekawe, czy jedna próbka coś da... ale może chociaż kolor będzie ok
Podobno z BB Creamami jest tak, że się wtapiają w skórę i dopasowują kolorem. Zobaczymy Jakoś nie mam wielkich nadziei na wybielanie, ale kto tam wie, przecież w Azji kładą nacisk na piękną, porcelanową cerę Dzisiaj zamówiłam jeszcze jedną próbkę. Zdam sprawozdanie z działania za ok. 2 tygodnie (przesyłka musi dolecieć z Korei).
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:25   #1432
Merrick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Merrick, znam ten ból Tylko że ja akurat w tym roku opaliłam się najpierw na plenerze malarskim, a lekko opalona skóra łatwiej łapie słonce, dlatego teraz przedramiona i kark mam w brudnożółtym kolorze...
No więc tak. po pierwsze - cytryna. u mnie niestety o ile rozjaśniła przebarwienia na twarzy i ogólnie wyrównała koloryt, tak nie widzę efektu na rękach i szyi Poza tym sok z ogórka, ale też delikatnie, stopniowo rozjaśnia... podobno. Estra jakiś czas temu podawała jakieś sposoby (https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=895) Ja z tych wypróbowałam tę z woda utlenioną i mąką ziemniaczaną i muszę przyznać, że rzeczywiście jest efekt wybielenia który znika po kilku minutach
Ja jedynie ograniczam wystawianie się na słońce plus filtry, plus regularne peelingi i mam nadzieje, ze niedługo moja skóra przybierze znowu w miarę zdrowy kolor (na innym wątku zrozumiano by to jako "zdrowy, złocistobrązowy kolor")
No to próbuje z tą cytryną i ogórkiem A dziś jeszcze wpadłam na to, że może rumianek pomoże, więc robię sobie kąpiel z naparu z rumianku. Zobaczymy co z tego będzie Plus będę kombinować z innymi sposobami i zdam relację jak coś podziała
loss_lauri- dzięki tak, Kroniki to jedna z moich miłości
Dziewczyny, ja na przebarwienia używam kremu z masy perłowej No-scar. I wydaje mi się, że buia robi się gładsza a przebarwienia bledną (te po trądziku, którego się jakiś czas temu nabawiłam). Poza tym wydaje mi się, że na tego typu przebarwienia moge też polecić Differin, którego używam już od dawna i widzę, że też całkiem nieźle sobie z nimi radzi.
Merrick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:27   #1433
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Przypominam, że ten wątek ma dwie Królowe wiem, zwracałaś się do Królowej żurawin, ale że nie sprecyzowałaś to pozwole sobie odpowiedzieć Ja mam Soraye i jak dla mnie ok, wydaje mi się troche lżejsza od babydreama, ale ja miała tylko tę starą wersję, żółtą 50 SPF, mówicie, że ta nowa niebieska 50+ SPF jest lżejsza? To muszę wypróbować
wybacz to przez te upały
jakoś trudno mi powiedzieć, jak to jest z "lekkością" babydreamów. ten SPF50+ nie wydaje mi się cięższy niż ten 50; jest jakby troszkę rzadszy, ale i jakby bardziej tłusty i bardziej bieli. Miałam Sorayę, ale 45, była na pewno nieco lżejsza od babydreama, mniej bieliła i mniej zapychała

jakby mi chodziło o wybielanie twarzy to z pewnością bym się skusiła na jakiś recznie robiony krem, ale całe przedramiona plus cała szyja (zwłaszcza kark) to jednak trochę za duża powierzchnia i drogo by mnie to wyszło

haha, wiecie, moja skóra już chyba przesiąkła zapachem filtrów po prysznicu moje ręce nadal pachną Babydream-em
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:24   #1434
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ale tamta Królowa, która twierdzi, że jest jedyną na pewno nie odwiedza wątku dla BLADOLICYCH wiec tutaj panują inne zasady i są dwie!

Oczywiście, że BĘDZIE Żartowałam sobie tylko, że takie przywędzone po lecie troszkę będziemy, wiec będzie pretekst, żeby zrobić drugie - w zimie
wiem, wiem, to królowa różu i plastiku
to czekam do października
Cytat:
Napisane przez Merrick Pokaż wiadomość
loss_lauri- dzięki tak, Kroniki to jedna z moich miłości
oj, moja też
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:12   #1435
visteria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 68
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Można się przyłączyć? Nie wiem, jak Wy, ale ja z utęsknieniem czekam na koniec lata i mniejsze temperatury. Jak sobie przypomnę jaka byłam blada jeszcze na wiosnę... Niestety, szybko się opalam i mimo stosowania wysokiego filtra i tak mnie trochę przybrązowiło. Nigdy nie podobała mi się ciemna skóra, nawet kiedy byłam młodsza nie chciałam się opalać.
Mam do Was jeszcze małe pytanie. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w jakiś róż, ale nie wiem, czy trochę nie za wcześnie na używanie tego typu kosmetyków. Mam piętnaście lat i już się maluję, bo niestety nie mam idealnej cery (przebarwienia itd.). Wcześniej był to puder i korektor ale nie wyglądało to zbyt dobrze. Od niedawna jest to lekki podkład, na to skrobia i delikatne podkreślenie oczu. Ten makijaż wygląda o wiele bardziej naturalnie. I zastanawiam się nad dodaniem do tego odrobiny jakiegoś jasnego i matowego różu. Co o tym myślicie?
visteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:29   #1436
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez visteria Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć? Nie wiem, jak Wy, ale ja z utęsknieniem czekam na koniec lata i mniejsze temperatury. Jak sobie przypomnę jaka byłam blada jeszcze na wiosnę... Niestety, szybko się opalam i mimo stosowania wysokiego filtra i tak mnie trochę przybrązowiło. Nigdy nie podobała mi się ciemna skóra, nawet kiedy byłam młodsza nie chciałam się opalać.
Mam do Was jeszcze małe pytanie. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w jakiś róż, ale nie wiem, czy trochę nie za wcześnie na używanie tego typu kosmetyków. Mam piętnaście lat i już się maluję, bo niestety nie mam idealnej cery (przebarwienia itd.). Wcześniej był to puder i korektor ale nie wyglądało to zbyt dobrze. Od niedawna jest to lekki podkład, na to skrobia i delikatne podkreślenie oczu. Ten makijaż wygląda o wiele bardziej naturalnie. I zastanawiam się nad dodaniem do tego odrobiny jakiegoś jasnego i matowego różu. Co o tym myślicie?

Witamy
Myślę, że jakiś delikatny róż w naturalnym odcieniu byłby ok, rozświetli ci buzie i dada takich zdrowych dziewczęcych rumieńców tylko będziesz musiała uważać, żeby nie przesadzić, bo wtedy możesz faktycznie wyglądać jak taka "stara-malutka". Jeśli masz zimny typ urody wybierz jakiś jasny różowy odcień, jeśli ciepły - coś brzoskwiniowego albo morelowego
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:33   #1437
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cieszę się strasznie, że w środku lata mamy coraz więcej bladolicych Może nasz kraj zmierza w dobrym kierunku

visteria delikatny róż nie powinien wyglądać u Ciebie przesadnie. Ja podkład zaczęłam stosować dosyć wcześnie jak na polskie realia (tez około 15 roku życia) ze względu na koszmarne problemy z trądzikiem w strefie T. Dodatkowo dodawałam sobie "zdrowego" kolorku samoopalaczem. Nie potrafiłam się malować w związku z czym wyglądałam koszmarnie z pomarańczowymi plackami. W ciągu tych paru lat wiele się zmieniło. Kosmetyki są lepsze, wizaż się rozwija, a świadomość kosmetyczna dziewczyn rośnie. Jeżeli użyjesz umiarkowaną ilość różu to z pewnością doda Ci to uroku

Na przebarwienia polecam stale Acne-derm.

I chciałam powiedzieć, że królowa różu i plastiku jak ją tutaj nazywacie idzie w dobrym kierunku. Mniej samoopalacza, mniej różu i zaraz jej lepiej

fiasco babydream jest bardzo wodoodporny. Schodzi dopiero po szorowaniu ostrą częścią gąbki. Ja tez śmierdzę jeżeli Cię to pocieszy

Ja mam wielką ochotę się przefarbować na ładny brązik, ale obawiam się, że będę wprawdzie wyglądać blado, ale podkreśli to wszystkie moje niedoskonałości. Teoretycznie powinnam dobrze wyglądać z brązową czupryną, albowiem posiadam piwne oczy w ciemnej oprawie. No, ale sama nie wiem... Przepraszam musiałam się zwierzyć.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:37   #1438
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jakoś trudno mi powiedzieć, jak to jest z "lekkością" babydreamów. ten SPF50+ nie wydaje mi się cięższy niż ten 50; jest jakby troszkę rzadszy, ale i jakby bardziej tłusty i bardziej bieli. Miałam Sorayę, ale 45, była na pewno nieco lżejsza od babydreama, mniej bieliła i mniej zapychała

haha, wiecie, moja skóra już chyba przesiąkła zapachem filtrów po prysznicu moje ręce nadal pachną Babydream-em
Ja też odnoszę takie wrażenie - z filtrów na ciało kupuje właśnie babydream, sorayę i pollenę evę głównie z uwagi na cenę i dobrą jakość. Ostatnio w rossmanie był tylko ten nowy babydream (z babydreamów oczywiście) i go nabyłam. I jest taki "lejący" i faktycznie tłusty. Soraya u mnie wchłania się niemal do matu, a on ani myśli. Ale i tak w porównaniu z filtrem Pharmacerisa i Yves Rocher, które męczę od dwóch miesięcy i wykończyć nie mogę, to wypada cudownie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:56   #1439
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

15 lat na malowanie sie wcześnie? to ja się moze schowam, bo przez chorobę skóry (zapalenie gruczołów łojowych) w 5 klasie podstawówki większa część mojej twarzy wyglądała jak po poparzeniu, wtedy byłam zaprzyjaźniona z Dermacolem. no i od tej pory praktycznie nie zdarza mi się wyjść z domu całkiem bez makijażu, choćby korektor pod oczy i ewentualnie na krosty... pewnie gdyby nie ta choroba zaczęłabym się malować w gimnazjum

aż taki cudowny jest ten Babydream? kurcze, a ja zaczęłam go obwiniać o swoją "opaleniznę"... czyli gdyby w srodku nocy zaatakowało mnie słońce to byłabym bezpieczna? (Już mi się tak zdarzyło, gdy spałam na promie, gdzie w pokoikach nie ma okien - wstaję z samego rana, patrzę na zegarek a tu dwunasta)

Estra
właśnie zdałam sobie sprawę, ze nie mam zielonego pojęcia jak wyglądasz (a zastanawiałam się, dlaczego aż taki problem sprawia mi wyobrażenie sobie ciebie w brązowych włosach... w ogóle w jakichkolwiek włosach, jakkolwiek głupio to nie brzmi)
ja właśnie dzisiaj farbowałam włosy (szamponetką więc za parę dni nie bedzie po niej śladu) na kolor Czarna Kawa z Delii - trzeci raz - i naprawdę kocham ten kolor, bardzo ciemny i zimny brąz, doskonale mi pasuje, czuję sie w nim jak w swoich naturalnych włosach. nadal jednak boje się paskudnych popielatych odrostów, gdybym farbowała farbą permanentną.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:10   #1440
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jak już jesteśmy przy temacie Dody, to przypomniało mi się jak czytałam jakiś wywiad z nią... w Urodzie bodajże. pamiętam, że wypowiadała się na temat opalania: że wie, że to niezdrowe ale według niej blada skóra jest aseksualna -__-

pomyślcie jakie na mnie to zrobiło wrażenie, skoro zapamiętałam

pogorszyła mi się cera ostatnio, w poniedziałek biegnę do dermatologa na skargę. może wyłudzę wreszcie jakiś porządny antybiotyk i wreszcie pokażę światu swoją białą paszczę. w tej chwili nie ruszam się z domu bez podkładu EDM. nie ruszyło mnie, że przestali wysyłać do Polski, bo kolor jest już dla mnie za ciemny, a jaśniejszego nie mają... czym ja się będę malować zimą pomóżcie, Dziewczyny! tak bardzo tęsknię za podkładami w płynie... za Revlonem
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.