Pomoc domowa w Angli - zarobki - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-23, 18:09   #1
WhiteDoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Question

Pomoc domowa w Angli - zarobki - pomocy


Witam, moja mama znalazla oferte pracy jako pomoc domowa w Uk.
Chcialam zapytac czy ktos z Was moze wie jakie sa mniej wiecej zarobki takiej pomocy domowej? Praca u polakow. Pracodawczyni to dentystka. Panstwo Ci maja 3 dzieci. Zapytali jakiego wynagrodzenia 'oczekuje' moja mama? Wiec ile F na godz powinna podac? Wyzywienie i nocleg zapewniony. Prosze o szybka odp. Pozdrawiam
WhiteDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:00   #2
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Pomoc domowa w Angli - zarobki - pomocy

Cytat:
Napisane przez WhiteDoll Pokaż wiadomość
Witam, moja mama znalazla oferte pracy jako pomoc domowa w Uk.
Chcialam zapytac czy ktos z Was moze wie jakie sa mniej wiecej zarobki takiej pomocy domowej? Praca u polakow. Pracodawczyni to dentystka. Panstwo Ci maja 3 dzieci. Zapytali jakiego wynagrodzenia 'oczekuje' moja mama? Wiec ile F na godz powinna podac? Wyzywienie i nocleg zapewniony. Prosze o szybka odp. Pozdrawiam
minimalna stawka w UK to 7,20 F za godzinę. tak, że na pewno nie mniej. wydaje mi się, że jeśli wyżywienie i zamieszkanie ma zapewnione (ale niepłatne z tej wypłaty) to będzie to dobra stawka. jeśli z tego mają jej jeszcze potrącać to wyżywienie i nocleg to tak i 10-12 F można spokojnie wymagać
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 21:40   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pomoc domowa w Angli - zarobki - pomocy

Cytat:
Napisane przez WhiteDoll Pokaż wiadomość
Witam, moja mama znalazla oferte pracy jako pomoc domowa w Uk.
Chcialam zapytac czy ktos z Was moze wie jakie sa mniej wiecej zarobki takiej pomocy domowej? Praca u polakow. Pracodawczyni to dentystka. Panstwo Ci maja 3 dzieci. Zapytali jakiego wynagrodzenia 'oczekuje' moja mama? Wiec ile F na godz powinna podac? Wyzywienie i nocleg zapewniony. Prosze o szybka odp. Pozdrawiam
Ktora czesc UK?
Take uslugi chodza mniej wiecej 10-15 za h, z wyzywieniem i noclegiem raczej w strone nizszej niz wyzszej granicy?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-27 22:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.