Oral dziewczyn . - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 15:59   #61
cicham37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Oral dziewczyn .

Niektórzy podobno nigdy.
cicham37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:08   #62
hotiie
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Oral dziewczyn .

np. mam kumpla 28lat zachowuje sie jak dzieciak nawet gorzej ;/
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:30   #63
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez hotiie Pokaż wiadomość
taka prawda. mężczyźni ( chłopaki ) później dojrzewają.
Akurat Takie roznice to sa na etapie 10-15r zycia, a nie tak pozno.

Jakich sie fajnych rzeczy mozna z tego watku dowiedziec. Bo jakos "dziwnym trafem", zadne takie komentarze nie trafily pod adres jakiejs brzydzacej sie dziewczyny (a przynajmniej ja takich nie widzialem). A tu wyszlo, ze egoizm, niedojrzalosc, absurdalna wymowka
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:34   #64
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Akurat Takie roznice to sa na etapie 10-15r zycia, a nie tak pozno.

Jakich sie fajnych rzeczy mozna z tego watku dowiedziec. Bo jakos "dziwnym trafem", zadne takie komentarze nie trafily pod adres jakiejs brzydzacej sie dziewczyny (a przynajmniej ja takich nie widzialem). A tu wyszlo, ze egoizm, niedojrzalosc, absurdalna wymowka
właśnie zwróciłam na to uwagę.. babskie forum, może dlatego
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:48   #65
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez hotiie Pokaż wiadomość
moim zdaniem chłopak jeszcze nie dorósł do robienia "minetki" zdziwiło mnie jednak to że on lubi jak Ty mu robisz przyjemność. z tym myciem zębów to przesada;] odstaw go na pare dni od pieszczot
A zdziwilaby Cie kobieta ktora lubi oral dawac a nie brac?
Cytat:
Napisane przez BARBIEDOLL Pokaż wiadomość
pomyslcie ze mogę mu sprawiac ta przyjemnosc 10razy na dzien, to mi normalnie pasty braknie po tygodniu.
nie wiem, jak moge go od tej pasty odzwyczaic, moim zdaniem wystarczy przepłukanie się wodą ..
Sposob dziecinny:
1. Kup szczoteczke elektryczna
2. kup plyn do plukania ust
jak wysyla cie myc zeby wlacz szczoteczke i po prostu przeplucz usta.
Sposob dojrzaly
Powiedz ze nie chcesz sobie zajechac szkliwa, ani miec nadwrazliwych dziasel... Dla mnie 3krotne mycie zebow na dzien to max... (na sama mysl jedynki robia mi sie wrazliwe i niquitin sprawia bol)

*gdzies ostatnio czytalam ze zbyt czeste mycie zebow uszkadza szkliwo
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:53   #66
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
właśnie zwróciłam na to uwagę.. babskie forum, może dlatego
A co ma piernik do wiatraka? Czy kobiety to istoty, ktore umieja oceniac tylko przez pryzmat plci? Oczywiscie ze nie... powiedzialbym, ze to kwestia danych osobowosci a nie plci.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
jak wysyla cie myc zeby wlacz szczoteczke i po prostu przeplucz usta.
Sposob dojrzaly
Powiedz ze nie chcesz sobie zajechac szkliwa, ani miec nadwrazliwych dziasel... Dla mnie 3krotne mycie zebow na dzien to max... (na sama mysl jedynki robia mi sie wrazliwe i niquitin sprawia bol)

*gdzies ostatnio czytalam ze zbyt czeste mycie zebow uszkadza szkliwo
Pewnie, za duzo mycia zebow nie jest zdrowe
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:53   #67
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma piernik do wiatraka? Czy kobiety to istoty, ktore umieja oceniac tylko przez pryzmat plci? Oczywiscie ze nie... powiedzialbym, ze to kwestia danych osobowosci a nie plci.

jak to co? solidarność jajników

i nie żadne ocenianie przez pryzmat płci. przecież jesteśmy w swoich osądach bardzo sprawiedliwe, dobre, wielkoduszne i nikogo nie krzywdzimy. nawet facetów
oczywiście żartuję, choć na okoliczność też zwróciłam uwagę...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 22:12   #68
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: Oral dziewczyn .

A ja brzydzę się miłości oralnej i jestem dojrzała psychofizycznie Po prostu nie wyobrazam sobie wzięcia penisa do ust i mimo, że miałam dwóch partnerów seksualnych, nigdy nie zostałam z tego powodu nazwana niedojrzałą czy dziwną osobą
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:30   #69
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez BARBIEDOLL Pokaż wiadomość
Mam pytanko które mega bardzo mnie ciekawi ;p
dosc czesto rozmawiam na tematy sexu ze znajomymi, wieksza czesc dziewczyn w tym ja sama, mamy pewiem [problem?] jesli chodzi o sex oralny.
Mój chlopak (17 lat) mówi, ze Go to brzydzi, ALE gdy to ja wykonuję sex oralny dla Niego, jest wszystko okej..
Kilka kumpli powiedziało, ze ich to brzydzi, bo jak to się potem można całowac, i wgl. ?
.. dlaczego Wy męźczyźni tak to odbieracie ?
nie mówie tu o chigienie, bo chyba kazda z nas o nią dba, wiec z tym nie ma problemu.. więc ock ?
czy naprawdę z Waszego punnktu widzenia jest to 'obrzydliwe' ?
moj TZ sie nie brzydzi
a nawet mowi ze bardzo lubi to robic
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:54   #70
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
jak to co? solidarność jajników

i nie żadne ocenianie przez pryzmat płci. przecież jesteśmy w swoich osądach bardzo sprawiedliwe, dobre, wielkoduszne i nikogo nie krzywdzimy. nawet facetów
oczywiście żartuję, choć na okoliczność też zwróciłam uwagę...
Przeciez to tak durnowate, ze az szkoda gadac

Az ciezko mi sie zdobyc na ironie, ale sprobuje...

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A ja brzydzę się miłości oralnej i jestem dojrzała psychofizycznie Po prostu nie wyobrazam sobie wzięcia penisa do ust i mimo, że miałam dwóch partnerów seksualnych, nigdy nie zostałam z tego powodu nazwana niedojrzałą czy dziwną osobą
Jak widac, co sie mozesz dowiedziec z tego watku, jestes:
- dzieciakiem
- osoba niedojrzala
- egoistka
... a Twoje wytlumaczenie jest absurdalne. Oczywiscie jesli pozwalasz na to, zeby partner piescil Ciebie oralnie, to jestes tez hipokrytka

Widzisz czego sie mozna z wizazu dowiedziec ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:12   #71
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Oral dziewczyn .

mówisz, jakby nigdy nic Cię na wizażu nie zaskoczyło...
każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. a ile ludzi, tyle opinii..
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 15:12   #72
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
mówisz, jakby nigdy nic Cię na wizażu nie zaskoczyło...
każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. a ile ludzi, tyle opinii..
Pewnie, ze tak. Tylko to po prostu smieszne w tym przypadku, wrecz pod plciowa mentalnosc Kalego podpada.

Najlepsze, ze autorka tematu sama wykrzykuje wielkimi literami w odpowiednim temacie, jakie to nasienie jest ochydne; no ale ze jej chlopaka sluz brzydzi, to dziwne, niedojrzale i egoistyczne...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-07-01 o 15:17
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:36   #73
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Oral dziewczyn .

musze sie wylamac z "solidarnosci jajnikow" bo uwazam ze Wyrak ma troche racji

sama nieraz czytalam w watkach ze jesli dziewczyna nie chce piescic chlopaka oralnie to on nie ma prawa jej zmuszac (oczywiscie sie z tym zgadzam) ale jesli on nie ma ochoty, to jest jakis dziwny.

przeciez facet tez moze nie lubic sprawiac kobiecie przyjemnosci ustami i ma do tego prawo

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2009-07-01 o 16:37
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:06   #74
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Oral dziewczyn .

Co do tematu...całowałam się z dziewczynami.....ale oral z dziewczynkami? tajemnica...mimo wszystko mnie ciekawi jeśli już to spontan z obcymi, przyjaciółki to moje grono od serduszka
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:54   #75
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Co do tematu...całowałam się z dziewczynami.....ale oral z dziewczynkami? tajemnica...mimo wszystko mnie ciekawi jeśli już to spontan z obcymi, przyjaciółki to moje grono od serduszka
No niby co do tematu, ale wypadałoby chociaż może 1 post przeczytać

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
musze sie wylamac z "solidarnosci jajnikow" bo uwazam ze Wyrak ma troche racji

sama nieraz czytalam w watkach ze jesli dziewczyna nie chce piescic chlopaka oralnie to on nie ma prawa jej zmuszac (oczywiscie sie z tym zgadzam) ale jesli on nie ma ochoty, to jest jakis dziwny.

przeciez facet tez moze nie lubic sprawiac kobiecie przyjemnosci ustami i ma do tego prawo
Ja bym to dziwny trochę inaczej zrozumiała - dziwny, bo większość to lubi i robi chętnie, a z kobietami bym powiedziała, że już tak jednoznacznie nie jest- część lubi część nie. Tak wiem, nie robiłam na ten temat badań więc danych procentowcyh nie przedstawię.
Nikt też chyba nie wspominał o zmuszaniu go do orala.
Widzę jeszcze kilka różnic - kobiety jednak chyba smakują tam przyjemniej i jakby nie patrzeć oral dziewczynie robiony jest mniej "inwazyjny", że tak się wrażę, facet nie musi brać tyle do ust itp.
Różnica jest i nie ma co porównywać tych 2 sytuacji.
Wskazałabym też na pewną różnicę mentalną, kobieta "biorąca do buzi" niektórym może kojarzyć się z poniżeniem albo delikatnie mówiąc z kobietami lekki obyczajów. Nigdy nie słyszałam aby ktoś miał takie odczucia jeżeli chodzi o oral w wykonaniu faceta.
I lepiej już napiszę, że nie odmawiam mu prawa do nierobienia orala swojej dziewczynie, ale uważam że nie ma co stawiać znaku równości między dziewczyną nie robiącą facetowi dobrze, a facetem nie piszczącym swojej dziewczyny oralnie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 23:02   #76
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Oral dziewczyn .

jeny nie chce=nie musi

nie nalezy go odrazu nazywac niedojrzalym dlatego...

tyle ze tlumaczenie ma glupie...to fakt
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 05:20   #77
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ja bym to dziwny trochę inaczej zrozumiała - dziwny, bo większość to lubi i robi chętnie, a z kobietami bym powiedziała, że już tak jednoznacznie nie jest- część lubi część nie. Tak wiem, nie robiłam na ten temat badań więc danych procentowcyh nie przedstawię.
Nikt też chyba nie wspominał o zmuszaniu go do orala.
Widzę jeszcze kilka różnic - kobiety jednak chyba smakują tam przyjemniej i jakby nie patrzeć oral dziewczynie robiony jest mniej "inwazyjny", że tak się wrażę, facet nie musi brać tyle do ust itp.
Różnica jest i nie ma co porównywać tych 2 sytuacji.
Wskazałabym też na pewną różnicę mentalną, kobieta "biorąca do buzi" niektórym może kojarzyć się z poniżeniem albo delikatnie mówiąc z kobietami lekki obyczajów. Nigdy nie słyszałam aby ktoś miał takie odczucia jeżeli chodzi o oral w wykonaniu faceta.
I lepiej już napiszę, że nie odmawiam mu prawa do nierobienia orala swojej dziewczynie, ale uważam że nie ma co stawiać znaku równości między dziewczyną nie robiącą facetowi dobrze, a facetem nie piszczącym swojej dziewczyny oralnie.
Sorry, ale to srutu tutu majty z drutu.

Jak faceci, to wiekszosc woli, jak kobiety to juz blizej nieokreslona czesc - pierwsza racjonalizacja (z moich doswiadczen to i wiekszosc jednych i drugich podchodzi do seksu oralnego normalnie, nie wiem skad wniosek "czesc tak lub nie"). Zdecyduj sie - albo uzywasz czesc i czesc, albo w obu przypadkach okreslasz jakie to sa proporcje wg Ciebie, a nie takie plynne przejscia

Co najwazniejsze - co ma ilosc do rzeczy ? Jak cos wystepuje mniej, to jest niedojrzale, jak wiecej (niby wiecej), to juz jest dobrze? Bezsensu.

Kobiety smakuja tam przyjemniej - druga racjonalizacja. Skad w ogole taki wniosek ? Abstrahujac od tego, ze kazda kobieta smakuje inaczej, to na jakiej podstawie mozna okreslac kto smakuje lepiej, tym bardziej, ze (a) wiekszosc osob ma doswiadczenia tylko z jedna z plci (b) poped warunkuje odbieranie zapachu/smaku przeciwnej plci w dany sposob, porownania nie maja wg mnie sensu, bo to dyskusja o wyzszosci smaku jablek nad smakiem pomaranczy

Wskazałabym też na pewną różnicę mentalną, kobieta "biorąca do buzi" niektórym może kojarzyć się z poniżeniem albo delikatnie mówiąc z kobietami lekki obyczajów - tu dochodzimy do sedna. Czy to nie jest absurdalny powod? Czy to jest dojrzale niby tak sadzic o seksie z partnerem ?

ale uważam że nie ma co stawiać znaku równości między dziewczyną nie robiącą facetowi dobrze, a facetem nie piszczącym swojej dziewczyny oralnie. To jedno i to samo, tyle ze tutaj zadziala jakas pokrecona mentalnosc Kalego i to co u dziewczyn jest wyborem itd., u niego jest niedojrzaloscia, choc to DOKLADNIE to samo - brzydzenie sie cialem (czescia ciala) partnera

Albo rybka albo druga rybka - albo to jest zle, albo nie, a nie zalezy od tego co kto ma miedzy nogami

W ogole, to mam nadzieje, ze panie, ktore tak do tego podchodza, nie wymagaja rownego traktowania w roznych dziedzinach zycia bez wzgledu na plec? Bo same bynajmniej takiego standardu nie utrzymuja.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:05   #78
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Sorry, ale to srutu tutu majty z drutu.

Jak faceci, to wiekszosc woli, jak kobiety to juz blizej nieokreslona czesc - pierwsza racjonalizacja (z moich doswiadczen to i wiekszosc jednych i drugich podchodzi do seksu oralnego normalnie, nie wiem skad wniosek "czesc tak lub nie"). Zdecyduj sie - albo uzywasz czesc i czesc, albo w obu przypadkach okreslasz jakie to sa proporcje wg Ciebie, a nie takie plynne przejscia
Jak przeprowadzę trochę szerszę ankietę na ten temat albo będzie mi się chciało poszukać w fachowej literaturze to się do Ciebie zgłoszę. Ale proporcje można określić intuicyjnie. Mogłabym tu napisać jakiś głupi przykład albo napisać Ci, że strzelanie w każdej rozmowie procentowymi danymi byłoby jakieś dziwne, ale nie chce mi się nawet takich banałów pisać


Co najwazniejsze - co ma ilosc do rzeczy ? Jak cos wystepuje mniej, to jest niedojrzale, jak wiecej (niby wiecej), to juz jest dobrze? Bezsensu. Zacytuj mi fragment gdzie napisała coś takiego? Gdzie niby napisałam, że jest to niedojrzałe?
Napisałam, że jest dziwne - tzn. inne od większości.

Kobiety smakuja tam przyjemniej - druga racjonalizacja. Skad w ogole taki wniosek ? Abstrahujac od tego, ze kazda kobieta smakuje inaczej, to na jakiej podstawie mozna okreslac kto smakuje lepiej, tym bardziej, ze (a) wiekszosc osob ma doswiadczenia tylko z jedna z plci (b) poped warunkuje odbieranie zapachu/smaku przeciwnej plci w dany sposob, porownania nie maja wg mnie sensu, bo to dyskusja o wyzszosci smaku jablek nad smakiem pomaranczy
Aż mi nie udowodnisz, że jest inaczej pozwolisz, że pozostanę przy mojej tezie.

Wskazałabym też na pewną różnicę mentalną, kobieta "biorąca do buzi" niektórym może kojarzyć się z poniżeniem albo delikatnie mówiąc z kobietami lekki obyczajów - tu dochodzimy do sedna. Czy to nie jest absurdalny powod? Czy to jest dojrzale niby tak sadzic o seksie z partnerem ?
Przeczytaj sobie coś do psychologi. Pewne reakcje w mózgu czowieka, skojarzenia są i już. To, że nie do końca jest w nich sens nie oznacza, że nie istnieją albo, że są niedojrzałe.

ale uważam że nie ma co stawiać znaku równości między dziewczyną nie robiącą facetowi dobrze, a facetem nie piszczącym swojej dziewczyny oralnie. To jedno i to samo, tyle ze tutaj zadziala jakas pokrecona mentalnosc Kalego i to co u dziewczyn jest wyborem itd., u niego jest niedojrzaloscia, choc to DOKLADNIE to samo - brzydzenie sie cialem (czescia ciala) partnera
Czytaj wyżej, bo to był wniosek końcowy i musiałabym przekopiować z góry wszystko

Albo rybka albo druga rybka - albo to jest zle, albo nie, a nie zalezy od tego co kto ma miedzy nogami

W ogole, to mam nadzieje, ze panie, ktore tak do tego podchodza, nie wymagaja rownego traktowania w roznych dziedzinach zycia bez wzgledu na plec? Bo same bynajmniej takiego standardu nie utrzymuja.
Tego nie wiem, takich badań też nie przeprowadzałam. Ale dziwne wydaje mi się takie podejście do tematu. Na przykład- Czy to, że lubię jak facet dominuje w łóżku oznacza, że zgadzam się na dominację facetów w innych dziedzinach życia?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:26   #79
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Oral dziewczyn .

Ja ze swoim Ukochanym mam bardzo rozbudowane zycie seksualne, jakiego nie miał on z innnymi, a troche innych partnerek miał bo jest starszy od 7 lat byłam i jestem dla niego otwarta, a i on dzieki temu otworzył sie przede mną Cieszą mnie nowosci i to ze mozemy dawac sobie rozkosz tak jak tylko tego pragniemy nie mam zadnych zachamowac co do milosci oralnej, tak on jak i ja jestesmy z niej bardzo zadowoleni, on uwielbia sprawiac mi przyjemnosc, a ja uwielbiam sprawiac ją jemu i nie mam zadnego problemu ze smakiem i połknieciem jego nasienia - do wszystkiego da sie przyzwyczaic, a wrecz jesli sie kocha to mozna to bardzo pulubic Dziewczyny jesli macie dojrzałych facetów i jestescie ich pewne to otwórzcie sie na nich, to tylko przyniesie same korzysci w zwiazku
PS dla mnie chłopcy w wieku lat 17 nie sa jeszcze w pełni dojrzali, więc nie mozna sie dziwic temu ze wola brac niz dawac i niektóre rzeczy ich brzydza, to samo tyczy sie młodych dziewczyn, które wypowiadaja sie z wilekim niesmakiem o czym czego nawet nie znają, ale oczywiscie wszystko zalezy od danej osoby, niektóre dojrzewaja psychicznie wczesniej niektóry bardzo późno, bądź nigdy dlatego ja ciesze sie z tego ze mam doswiadczonego mezczyzne który potrafi dac mi to czego mysle ze nie dałby mi chłopak w moim wieku Chce czerpac z zycia jak najwiecej i wiem ze jestem juz od pewnego czasu na to gotowa i jestem szczesliwa ze kocham i jestem kochana pozdrawiam

Edytowane przez LadyLilka
Czas edycji: 2009-07-02 o 12:29
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 13:46   #80
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Chodzi o konkretną sytuację i konkretny argument: no sorry koleś mówi nie zrobię Ci minety bo oral to w ogóle fujjjj i jeszcze miałbym Cię pocałować potem... no ochydaa.... A potem wyciąga ptaszka z gaci i mówi dawaj mała. Potem się już nie brzydzi całować?
smieszne ale jakie prawdziwe

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez BARBIEDOLL Pokaż wiadomość
może Was to zdziwi , ale po tym, mnie wygania do łazienki jak najszybciej. ( w celu umycia ząbków )
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:10   #81
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Alkaxy:

Cytat:
Jak przeprowadzę trochę szerszę ankietę na ten temat albo będzie mi się chciało poszukać w fachowej literaturze to się do Ciebie zgłoszę. Ale proporcje można określić intuicyjnie. Mogłabym tu napisać jakiś głupi przykład albo napisać Ci, że strzelanie w każdej rozmowie procentowymi danymi byłoby jakieś dziwne, ale nie chce mi się nawet takich banałów pisać
Nie chodzilo mi o okreslanie propocji intuicyjnie a naukowo itd., tylko o to, ze w przypadku mezczyzn okreslasz te proporcje, a w przypadku kobiet juz nie - i ja tu widze racjonalizacje

Cytat:
Zacytuj mi fragment gdzie napisała coś takiego? Gdzie niby napisałam, że jest to niedojrzałe?
Napisałam, że jest dziwne - tzn. inne od większości.

Ok, inaczej to zrozumialem, so sorry , juz wszystko jasne.

Cytat:
Aż mi nie udowodnisz, że jest inaczej pozwolisz, że pozostanę przy mojej tezie.


Sila rzeczy Ci nie udowodnie, powiedz tylko, skad taka teza - tj. czy "probowalas" i mezczyzn i kobiet, czy znasz kogos osobiscie kto probowal i sie na ten temat wypowiadal? Bo jak dla mnie to pelna abstrakcja. Oczywiscie, jesli pytanie zbyt osobiste, to przetrwam pomimo niewiedzy

Cytat:
Przeczytaj sobie coś do psychologi. Pewne reakcje w mózgu czowieka, skojarzenia są i już. To, że nie do końca jest w nich sens nie oznacza, że nie istnieją albo, że są niedojrzałe.


To masz - zgadzam sie Tym tylko potwierdzasz, ze mialem racje, mowiac, ze nie powinno sie okreslac zachowania chlopaka autorki watku niedojrzalym. Wg mnie wystarczy zadac czasem przewrotne pytanie i wnioski zaraz sie pojawiaja

Cytat:
Czytaj wyżej, bo to był wniosek końcowy i musiałabym przekopiować z góry wszystko
No kumam, przeczytalem, dalej sie z nim nie zgadzam. Co wiecej, sama tekstem, ktory wyzej pogrubilem wg mnie stawiasz sie ciekawie wzgledem tegoz wniosku

Cytat:
Tego nie wiem, takich badań też nie przeprowadzałam. Ale dziwne wydaje mi się takie podejście do tematu. Na przykład- Czy to, że lubię jak facet dominuje w łóżku oznacza, że zgadzam się na dominację facetów w innych dziedzinach życia?


Nie, to jest podejscie, na zasadzie - czy zmieniasz dana ocene czynu zaleznie od plci, wiec wg mnie nie taki przyklad jaki podalas, a przykladem z dominacja byloby stwierdzenie - "facet dominuje, to jest ok, kobieta dominuje, to dziwne i pokrecone". Oczywiscie przyklad idzie w druga strone, chodzi o sam fakt oceniania na podstawie plci.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:25   #82
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Barbiedoll trafiłaś na dziwne przypadki, większość facetów to lubi i sami proponują.

czemu ja nie trafiłam na takiego?
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:28   #83
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Oral dziewczyn .

A moze tak skonczyc ta burzliwa wymiane zdan, i poradzic cos autorce watku, bo chyba napisala bo nie wie co z tym problemem robic.

A wiec moja rada: Szczerze porozmawiac z TZ ( w koncu 2 lata razem, a rozmowa to podstawa), co on tak naprawde o calym oralu mysli (kwetia on tobie, a ty jemu), czemu wydaje mu sie to obrzydliwe... bo faktycznie argument "bo to fuj" jest dosc kiepskim argumentem.
Mysle ze rozmowa powinna cos wyjasnic.

Przedewszystkim on nie ma obowiazku tego robic, tak samo jak Ty jemu. Zasada cos za cos chyba tu nie powinna miec miejsca, chyba a raczej napewno... Jesli to racjonalnie wytlumaczy to w czym problem?
Wez pod uwage ze jestescie mlodzi, cale zycie przed wami, wiec kto wie, co sie jeszcze wydarzy i jak rozwinie sie wasze zycie intymne.
A to ze facet nie robi minetki to jeszcze nie koniec swiata.
17 lat... moze jeszcze na tyle nie dojrzal (nie mowie ze jest dziecinny, glupi czy cos, poprostu jeszcze nie ten wiek, wplyw kolegow, ktorzy tak mu wbijaja do glowy, nie znam nie wiem) zeby sie na to zdobyc.

I nie zmuszaj go do tego, nie mow co chwile o tym bo z doswiadczenia wiem, ze od takiego gadania tylko sie odechciewa.

I cos od siebie, moj Tz bardzo by chcial oralu, zebym to ja jemu, ja jednak mam opory roznej natury, czesto jednak mi mowi ze by chcial, zebym mu zrobila, i ja czasem miewam ochote ale to jego gadanie sprawia, ze ochota zupelnie przechodzi.
Z drugiej strony, pamietam, na poczatku zwiazku TZ mowil ze mi nigdy tego nie zrobi (przez wzglad na to iz mialam innych partnerow wczesniej wiec tez to jakies obrzydzenie), jednak zrobil, nie zmuszalam go do niczego wrecz mowilam ze nie musi bo mi na tym nie zalezy, no i coz moze nie robi tego za kazdym razem... ale czasem mam ta przyjemnosc.

Takze nie ma co sie przejmowac. Rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Chyba nic konkretniejszego nikt tu nie poradzi.

Rozpisalam sie, dziekuje.
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 17:36   #84
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jak się umawia z dzieciakami, to się brzydzą. Jak dorosną to przynajmniej części z nich przejdzie. Natomiast gdyby facet się brzydził seksu oralnego ze mną, to ja bym mu powiedziała że z mojej strony też się niczego nie doczeka
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:19   #85
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Oral dziewczyn .

ja uwazam ze on sie nie brzydzi tylko chce sam czerpac przyjemnosc nie dajac nic w zamian
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:28   #86
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Oral dziewczyn .

Pokłócili się pokłócili a wracając do tematu....
Hmmmmm przyjemnie jest jak ja zrobię oral jej, ona mi, a następnie dłuuuugi namiętny buziak. Mniam. Tak smakuje pożądanie
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:08   #87
kivi
Raczkowanie
 
Avatar kivi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Oral dziewczyn .

Nie lubi, nie chce- daj mu spokoj.
Skoro Ty mu cos dajesz, a on nie chce dac czegoś W ZAMIAN to Cie nie kocha? Skoro oczekujesz, ze Ty jemu, to i on Tobie, to zastanów sie czy tak na dobra sprawe czy Ty go kochasz.

Osobiście lubie zaspokajac swojego faceta oralnie, natomiast nie bardzo przepadam za tym kiedy on zaspokaja oralnie mnie.
kivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 01:45   #88
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Oral dziewczyn .

Ja bym nigdy nie była z mężczyzna który by mnie nie chciał pocałować po pieszczotach, obustronnie.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 14:59   #89
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy nie była z mężczyzna który by mnie nie chciał pocałować po pieszczotach, obustronnie.
Czyli, jesli dziewczyna nie chce sie calowac po minecie, to znaczy, ze chlopak powinien z nia zerwac?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:25   #90
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Oral dziewczyn .

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Ja bym nigdy nie była z mężczyzna który by mnie nie chciał pocałować po pieszczotach, obustronnie.
dlaczego?
ja np nie lubie czuc zapachu ani smaku swojej wlasnej pipy po tym jak TZ zaspokoi mnie oralnie, wiec sie z nim wtedy nie caluje.
to chyba nic dziwnego?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 08:24:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.