Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 13:29   #4411
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34243483]Psuja .

btw: ja nie wiem od czego to psucie emotek zalezy. Niemniej nigdy nie widzialam psucia cytowanej emotki . To Ci sie udalo .



Jak doszlo do prezentacji owych mlodo wygladajacych wizazanek to nastolatkami sie one nie okazaly.
W sumie to nie moja sprawa, jesli tylko gloszenie wszem i wobec, zes wizualnie niczym pietnastolatka poprawia Ci humor i podnosi pewnosc siebie to okej. Niemniej na kolejna watkowa licytacje pod tytulem "ktora sie lapie na szkole podstawowa" nie mam ochoty.

Wolalabym juz jakis dialog o odzywkach do wlosow bo zaliczylam w tym temacie kolejne wtopy.

btw: odradzam polecana tutaj maske Organique. Nigdy nie widzialam gorszego potwora niz ta maska. Mialam tak spatane klaki, ze dwa suply musialam obciac (!) .[/QUOTE]

Interesuje Cie pielęgnacja z sylikonami czy bez? Jeśli z Z to mogę polecić odżywke John Frieda tą czerwoną full repair lub maskę z oliwką Avonu.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:33   #4412
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
jamestown co począć (a nuż teraz wyjdzie )

Ja tam uważam, że każdy z życzliwości zaniża wiek kobiety, coby jej po prostu dobrze zrobić. Pytana a na ile wyglądam (swoją drogą nienawidzę tego pytania) zawsze na wszelki wypadek od pierwotnej oceny tak z pięć lat odejmę. A niech się kobita cieszy
Ja tak samo robie z zapytaniem "a na ile kg wygladam" badz "a jak myslisz, jaki rozmiar nosze" .

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
próbowałaś kosmetyków z tej serii http://macadamiahair.pl/ ? ja co prawda miałam tylko olejek, który jest naprawdę przyjemny oraz włosy umyte i potraktowane odżywką u fryzjera, efekt bardzo fajny, choć jak wiadomo - lepiej poużywać przez jakiś czas.
ogółem wykończyłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...dzywcza-2.html oraz maskę z tej samej serii, a teraz stosuję https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ir-damage.html oraz szampon (ta sama seria).
maskę stosuję raz w tygodniu, trzymam około godziny na włosach, szampon w zależności od czasu, fryzjer kiedyś poradził, aby te "lepsze" szampony potrzymać chwilę na włosach, aby miały szansę zadziałać, tak więc pierwsze mycie odbywa się "zwykłym" szamponem, dopiero później nakładam "lepszy" na kilka min. po każdym myciu, przed suszeniem nakładam albo cement termiczny Kerastase albo ww. olejek Macadamia.
Dziekuje. Poczytam o spefycikach. O Macadamii czytalam, ale nie probowalam. Niektorzy kiepsko oceniali.

Ja mam skore glowy podatna na podraznienia, przesuszenia, z powracajacym lupiezem tlustym i zarazem przetluszczajaca sie . Wlosy suche i zniszczone.
Pielegnacja ich do prawdziwy wrzod na dupie. Tym bardziej, ze sa naprawde dlugie. Chocby sie jednak walilo i palilo to ich nie obetne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:35   #4413
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A nie ma jakiejś prostszej? Z czasem Ci te kwiatuszki poodpadają i będzie żal
Zawsze można przykleić.

Co do prostszych to niestety nic ciekawego nie wpadło mi w oko.

Bardzo bym chciała taką http://allegro.pl/jedyna-i-niepowtar...344829441.html lub http://allegro.pl/oryginalna-ksiega-...344829445.html

Ale mnie nie stać żeby dać za księge 144zł
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:59   #4414
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Zawsze można zrezygnować z księgi Ja nie miałam - jakoś mi do głowy wtedy nie przyszło, że istnieje instytucja księgi ślubnej, za mało na weselach bywałam
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:34   #4415
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

M
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Zawsze można zrezygnować z księgi Ja nie miałam - jakoś mi do głowy wtedy nie przyszło, że istnieje instytucja księgi ślubnej, za mało na weselach bywałam
Mogę ale nie chcę
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:39   #4416
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
M

Mogę ale nie chcę
To powodzenia

Jakbym się cofnęła w czasie, to bym i bardziej zwyczajną suknię wzięła, i zrobiła kameralny obiad zamiast wesela... No ale co zrobić, jak się jest młodym i ma się przekonanie, że ślub to 'najważniejszy dzień w życiu'
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:51   #4417
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
To powodzenia

Jakbym się cofnęła w czasie, to bym i bardziej zwyczajną suknię wzięła, i zrobiła kameralny obiad zamiast wesela... No ale co zrobić, jak się jest młodym i ma się przekonanie, że ślub to 'najważniejszy dzień w życiu'
W moim przypadku na pewno nie najważniejszy ale jedyny w swoim rodzaju. Więcej ślubów nie planuję (a nawet gdyby to bym musiała uśmiercić mego TŻ żeby po raz kolejny hajtnąć się jako wdówka )

W sumie gdybym miała płacić za wesele to pewnie całkowicie bym z wesela zrezygnowała i wzięła cywila lub żyła "na kocią łapę" Wesele robią moi rodzice bo takie mają życzenie. Ja zapłaciłam w sumie za buty i kosmetyki.

Ale to nie watek ślubny. Jeśli nikt nie chce doradzić to sie mówi trudno, dam radę sama

Miesiąc temu zaczęłam kurację "drożdżową". Miała pomóc moim włosom i i co? I pomaga Jeśli, ktoś da rade pić pół kostki drożdzy dziennie to gorąco zachęcam. Włosy są mocniejsze, grubsze i jest ich więcej (kiełkują jak grzyby po deszczu) . Szybciej rosną
Drożdże nie pomagają na suche końce. W sumie suchym końcom nie jest łatwo dogodzić. Oleje Alterra i odżywki (john frieda) poprawiają kondycję ale nie jest to spektakularny efekt. Je po prostu trzeba ściąć.
Jak zużyję moje ogromne zapasy kosmetyków do włosów John Frieda przerzucę się na kosmetyki bez silikonów i innych ulepszaczy.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 14:58   #4418
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W moim przypadku na pewno nie najważniejszy ale jedyny w swoim rodzaju. Więcej ślubów nie planuję (a nawet gdyby to bym musiała uśmiercić mego TŻ żeby po raz kolejny hajtnąć się jako wdówka )

W sumie gdybym miała płacić za wesele to pewnie całkowicie bym z wesela zrezygnowała i wzięła cywila lub żyła "na kocią łapę" Wesele robią moi rodzice bo takie mają życzenie. Ja zapłaciłam w sumie za buty i kosmetyki.

Ale to nie watek ślubny. Jeśli nikt nie chce doradzić to sie mówi trudno, dam radę sama

Miesiąc temu zaczęłam kurację "drożdżową". Miała pomóc moim włosom i i co? I pomaga Jeśli, ktoś da rade pić pół kostki drożdzy dziennie to gorąco zachęcam. Włosy są mocniejsze, grubsze i jest ich więcej (kiełkują jak grzyby po deszczu) . Szybciej rosną
Drożdże nie pomagają na suche końce. W sumie suchym końcom nie jest łatwo dogodzić. Oleje Alterra i odżywki (john frieda) poprawiają kondycję ale nie jest to spektakularny efekt. Je po prostu trzeba ściąć.
Jak zużyję moje ogromne zapasy kosmetyków do włosów John Frieda przerzucę się na kosmetyki bez silikonów i innych ulepszaczy.
Chętnie bym doradziła, ale w tym temacie niestety nie jestem obeznana.
My płaciliśmy za wesele sami, więc z perspektywy patrząc wolałabym te pieniądze przeznaczyć np na wycieczkę na Bali albo coś

Nie wiem czy mogłabym się przekonać do picia drożdży, póki co biorę skrzypovitę i czekam na efekty Moją zmorą są rozdwajające się końcówki
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:01   #4419
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Miesiąc temu zaczęłam kurację "drożdżową". Miała pomóc moim włosom i i co? I pomaga Jeśli, ktoś da rade pić pół kostki drożdzy dziennie to gorąco zachęcam. Włosy są mocniejsze, grubsze i jest ich więcej (kiełkują jak grzyby po deszczu) . Szybciej rosną
A ja to smakuje? Ne smierdzi? Ja jestem niebywale "wrazliwa" i kulinarnie i zapachowo. Nawet smrod platkow z mlekiem czy widok ociekajacego pomidora wywoluje u mnie odruch wymiotny.

Te drozdze to tylko woda mozna zalac czy z czyms da rade wymieszac?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:05   #4420
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34245515]A ja to smakuje? Ne smierdzi? Ja jestem niebywale "wrazliwa" i kulinarnie i zapachowo. Nawet smrod platkow z mlekiem czy widok ociekajacego pomidora wywoluje u mnie odruch wymiotny.

Te drozdze to tylko woda mozna zalac czy z czyms da rade wymieszac?[/QUOTE]

Ooo moja droga, wróżę, ze będziesz rzygać dalej jak widzisz I tak, mozna mieszać. Byle z niczym kolorowym, trudniej ze ścian zmyc
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:27   #4421
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ooo moja droga, wróżę, ze będziesz rzygać dalej jak widzisz I tak, mozna mieszać. Byle z niczym kolorowym, trudniej ze ścian zmyc


Dziekuje za "heads up" . Odpuszcze zatem.

btw: jak uroczo rozowej czcionki uzylas. W sam raz w zwiazku z tematem .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 15:57   #4422
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
To powodzenia

Jakbym się cofnęła w czasie, to bym i bardziej zwyczajną suknię wzięła, i zrobiła kameralny obiad zamiast wesela... No ale co zrobić, jak się jest młodym i ma się przekonanie, że ślub to 'najważniejszy dzień w życiu'
Jak to nie jest? Urocza, no wiesz co Mój światopogląd właśnie runął
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 16:25   #4423
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Wczoraj w Panoramie klepali, że Polki mają skórę starszą o 5 lat niż same. Ponieważ za dużo ją "odtłuszczamy". Jedna babka gadała, że przez całe życie twarz myje tylko samą wodą i dlatego młodo wygląda . Jakoś sobie tego nie wyobrażam, zarosłabym sebum
moja mama od zawsze myje twarz zimną wodą i pomimo 60 lat, wyglada na 50

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A może jakieś fajne coś na oczyszczenie porów i ich pozamykanie znacie? Nie mogę się pozbyć czarnych kropek na nosie :/
ja stosowalam triacneal przez 2 miesiace i nie mam juz ani zanieczyszczonych porow ani kropek. Aktualnie stosuje Mask of Magnaminty i jestem zadowolona. Codziennie takze myje twarz Lush , Angels on Bare Skin. Czasami uzywam peelingu Guerlain. Od miesiecy nie zauwazylam zaskórniakow



a a propos dyskusji o slubach, to ja niestety wolalabym te 40tys wydanych na ślub z powrotem :P
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 16:35   #4424
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34243483]
Jak doszlo do prezentacji owych mlodo wygladajacych wizazanek to nastolatkami sie one nie okazaly.
W sumie to nie moja sprawa, jesli tylko gloszenie wszem i wobec, zes wizualnie niczym pietnastolatka poprawia Ci humor i podnosi pewnosc siebie to okej. Niemniej na kolejna watkowa licytacje pod tytulem "ktora sie lapie na szkole podstawowa" nie mam ochoty.
(...)[/QUOTE]
Bo dziewczyny najpierw powiedziały ile mają lat, a dopiero potem wstawiały zdjęcia - jakby było na odwrót to założę się, że reakcje byłyby inne Jak wiesz ile ktoś ma lat to od samego początku inaczej na niego paczysz

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Temat normalny jak każdy. Nie ma co się oburzać - fotki swoją drogą, rzeczywistość swoją, bo dochodzi do tego mimika, zachowanie, ubranie, towarzystwo itp. Jak robię zakupy z dzieckiem, to nikt mnie nie pyta o dowód (...)
Dokładnie Akurat tuż po tym jak był poruszany ten temat w tym wątku, zgadałam się z moją trenerką z siłowni, gdzie uczęszczam już kilka miesięcy. Była z lekka w szoku, że mamy tyle samo lat - wcześniej myślała, że mam jakieś 19. I nie sądzę, że było to spowodowane tym, że "chciała być miła", bo nie wynikało to z kontekstu dyskusji

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34243919]Ja tak samo robie z zapytaniem "a na ile kg wygladam" badz "a jak myslisz, jaki rozmiar nosze" .
(...)[/QUOTE]
Był taki wątek na fitnessowym - i dziewczyny bezbłędnie zgadywały wagę innych
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:04   #4425
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34245515]A ja to smakuje? Ne smierdzi? Ja jestem niebywale "wrazliwa" i kulinarnie i zapachowo. Nawet smrod platkow z mlekiem czy widok ociekajacego pomidora wywoluje u mnie odruch wymiotny.

Te drozdze to tylko woda mozna zalac czy z czyms da rade wymieszac?[/QUOTE]

Capi jak cholera i smakuje obrzydliwie ale czego nie robi sie by być trochę ładniejszą.
Ja zalewam gorącym mlekiem. Można dodać kawę rozpuszczalną i troche zabija smrodek. Ja jak piję to zaciskam noc i siup do gardła. Muszę mieć przygotowaną popitkę i jest git. Nie miałam odruchów wymiotnych taki ze mnie kozak. Inne dziewczyny piją 1/4 kostki ale te pół też da rade wypić.

Minusy drożdży:
beka się po nich (dolegliwości ustępują po 2godzinkach)
śmierdzące bąki się puszcza
potrafi wysypać na twarzy w pierwszym tygodniu stosowania

Łykałam kiedyś skrzyp i ma podobne efekty uboczne (śmierdzi, beka się) a efektów zero.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:33   #4426
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość


Łykałam kiedyś skrzyp i ma podobne efekty uboczne (śmierdzi, beka się) a efektów zero.
Poza tym w takiej tabletce pełno chemii, konserwantów, substancji nośnych, lepiej cos bardziej naturalnego. Kiedys tez piłam, pózniej zapał mi minął... i juz nie wrócił...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:14   #4427
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny, a wiecie może jak odczytać kod z Urban Decay? Mam na słynnej bazie Primer Potion kod 243W - chciałabym wiedzieć jaka to data produkcji, bo moim zdaniem baza pachnie starociem

Ewentualnie jeśli też macie tę bazę, napiszcie, proszę, jaki ma zapach

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2012-05-21 o 19:20
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:30   #4428
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

elizabarbara, a te produkty Jenssena można zanabyć jakoś stacjonarnie, czy tylko wysyłkowo?

Zamarzył mi się ostatnio cień w kremie z efektem tafli w takim brązowym, brudnym kolorze... Chanelowe mają za dużo brokatu, Bobbi Brown wydają mi się za mało kryjące, Shiseido są ciekawe, ale jeszcze muszę zrobić jedno podejście i nałożyć więcej tego cienia. Clinique dają śliczny efekt, taki taflowy właśnie, ale kolory mają takie sobie. Znacie jeszcze jakieś kremowe cienie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:43   #4429
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
elizabarbara, a te produkty Jenssena można zanabyć jakoś stacjonarnie, czy tylko wysyłkowo?

Zamarzył mi się ostatnio cień w kremie z efektem tafli w takim brązowym, brudnym kolorze... Chanelowe mają za dużo brokatu, Bobbi Brown wydają mi się za mało kryjące, Shiseido są ciekawe, ale jeszcze muszę zrobić jedno podejście i nałożyć więcej tego cienia. Clinique dają śliczny efekt, taki taflowy właśnie, ale kolory mają takie sobie. Znacie jeszcze jakieś kremowe cienie?
Hmm przyznam, ze nie wiem, Zawsze kupowalam wszystkie ich kosmetyki w hurtowni dla kosmetyczek i wizazystek w moim miescie.. Nie potrafie zatem pomoc Tobie w tej kwestii
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 20:13   #4430
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
elizabarbara, a te produkty Jenssena można zanabyć jakoś stacjonarnie, czy tylko wysyłkowo?

Zamarzył mi się ostatnio cień w kremie z efektem tafli w takim brązowym, brudnym kolorze... Chanelowe mają za dużo brokatu, Bobbi Brown wydają mi się za mało kryjące, Shiseido są ciekawe, ale jeszcze muszę zrobić jedno podejście i nałożyć więcej tego cienia. Clinique dają śliczny efekt, taki taflowy właśnie, ale kolory mają takie sobie. Znacie jeszcze jakieś kremowe cienie?
a Macowych paint potów próbowałaś?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:30   #4431
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a Macowych paint potów próbowałaś?
A to chyba chodzi o taflowy efekt . Choc w sumie w Klinikach tez tafli nie widzialam, wiec nie wiem.

Kasiu, jak zdrowko? Lepiej?

--------------------------------------
Dziewczyny, macie jakis sposob na bolace pryszcze? Mam okres i wyskoczyly mi na brodzie takie trzy cuda. Dopiero zaczely sie wykluwac wiec w "pelnym rozkwicie" beda za tydzien lub dwa a potem kolejne trzy tygodnie beda sie goic i zostawia mi cudowna blizne .

Mastersa prosze nie proponowac bo nie dziala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:34   #4432
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
elizabarbara, a te produkty Jenssena można zanabyć jakoś stacjonarnie, czy tylko wysyłkowo?

Zamarzył mi się ostatnio cień w kremie z efektem tafli w takim brązowym, brudnym kolorze... Chanelowe mają za dużo brokatu, Bobbi Brown wydają mi się za mało kryjące, Shiseido są ciekawe, ale jeszcze muszę zrobić jedno podejście i nałożyć więcej tego cienia. Clinique dają śliczny efekt, taki taflowy właśnie, ale kolory mają takie sobie. Znacie jeszcze jakieś kremowe cienie?
Ja polecę cienie w musie rimmel. Śmiesznie tanie i rewelacyjne
http://inmakeup.blogspot.com/2010/06...ye-shadow.html

Ewentualnie Aqua Cream z MUFE. Wielbiłam je dopóki nie odkryłam Rimmela.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:56   #4433
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja polecę cienie w musie rimmel. Śmiesznie tanie i rewelacyjne
http://inmakeup.blogspot.com/2010/06...ye-shadow.html

Ewentualnie Aqua Cream z MUFE. Wielbiłam je dopóki nie odkryłam Rimmela.
A można te rimmelki w Polsce dostać? wieki całe nic z tej firmy nie miałam, moze czas to zmienić
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:59   #4434
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34252684]A to chyba chodzi o taflowy efekt . Choc w sumie w Klinikach tez tafli nie widzialam, wiec nie wiem.

Kasiu, jak zdrowko? Lepiej?

--------------------------------------
Dziewczyny, macie jakis sposob na bolace pryszcze? Mam okres i wyskoczyly mi na brodzie takie trzy cuda. Dopiero zaczely sie wykluwac wiec w "pelnym rozkwicie" beda za tydzien lub dwa a potem kolejne trzy tygodnie beda sie goic i zostawia mi cudowna blizne .

Mastersa prosze nie proponowac bo nie dziala .[/QUOTE]

Na mnie Masters też nie działa. Za to skuteczniejszy jest LRP Effaclar Duo. Rano i wieczorem i w dzień punktowo o ile nie malujesz się. Wczoraj mi najeźdźca wyskakiwał (taki skurczygnat bolący) a dziś boli tylko jak dotykam. Brak czerwonej bomby. Może jutro lub pojutrze zniknie całkowicie. Zobaczymy co z niego za ziółko. Używam jeszcze tonik z 2% kwasem salicylowym.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:08   #4435
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A można te rimmelki w Polsce dostać? wieki całe nic z tej firmy nie miałam, moze czas to zmienić
Chyba tak https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19988,cool-colour-mousse-eyeshadow-cien-w-musie.html

Ja kupiłam testery w tubce na paatal.pl Coś koło 2zł za sztukę Teraz już tylko nieciekawe kolory zostały. Ostrzegam tylko, że te najciemniejsze kolory (granat, czarny z drobinkami) rozprowadzają się fatalnie (chociaż może jakieś felerne mam). Reszta kolorów, które mam jest świetna.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:35   #4436
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34252684]

--------------------------------------
Dziewczyny, macie jakis sposob na bolace pryszcze? Mam okres i wyskoczyly mi na brodzie takie trzy cuda. Dopiero zaczely sie wykluwac wiec w "pelnym rozkwicie" beda za tydzien lub dwa a potem kolejne trzy tygodnie beda sie goic i zostawia mi cudowna blizne .

Mastersa prosze nie proponowac bo nie dziala .[/QUOTE]


Tormentiol GlaxoSrnithKline
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:56   #4437
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
elizabarbara, a te produkty Jenssena można zanabyć jakoś stacjonarnie, czy tylko wysyłkowo?

Zamarzył mi się ostatnio cień w kremie z efektem tafli w takim brązowym, brudnym kolorze... Chanelowe mają za dużo brokatu, Bobbi Brown wydają mi się za mało kryjące, Shiseido są ciekawe, ale jeszcze muszę zrobić jedno podejście i nałożyć więcej tego cienia. Clinique dają śliczny efekt, taki taflowy właśnie, ale kolory mają takie sobie. Znacie jeszcze jakieś kremowe cienie?
Dla mnie niespodzianką na wielki plus okazały się kremowe cienie z Catrice, limitowanka Hidden World, czy jakoś tak. Tanie i trzymają mi się na oku lepiej niż MACowy paintpot Niestety tylko 3 kolory ale jeden to dupe Chanelowego Emerville, a drugi przypomina mi Groundwork MACa.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34252684]A to chyba chodzi o taflowy efekt . Choc w sumie w Klinikach tez tafli nie widzialam, wiec nie wiem.

Kasiu, jak zdrowko? Lepiej?

--------------------------------------
Dziewczyny, macie jakis sposob na bolace pryszcze? Mam okres i wyskoczyly mi na brodzie takie trzy cuda. Dopiero zaczely sie wykluwac wiec w "pelnym rozkwicie" beda za tydzien lub dwa a potem kolejne trzy tygodnie beda sie goic i zostawia mi cudowna blizne .

Mastersa prosze nie proponowac bo nie dziala .[/QUOTE]
Chętnie bym pomogła, ale sama mam ten problem i walczę z nim wszystkimi środkami, nieustannie
Ameryki nie odkryję, ale polecam kwasy i effaclar duo. W ekstremalnych sytuacjach wystawić buzię na słońce (wiem, brzmi jak przekleństwo) - niespodzianka zniknie w mig Ale polecam tylko jako sposób "last minute", np. przed jakimś większym wyjściem.
U mnie dobrze się sprawdza maść apteczna, na receptę - Acnemycin. Warto wypróbować.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 22:03   #4438
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Tormentiol GlaxoSrnithKline
Probowalam juz kiedys. Nie dziala.
Niemniej dziekuje za chec pomocy .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chętnie bym pomogła, ale sama mam ten problem i walczę z nim wszystkimi środkami, nieustannie
Ameryki nie odkryję, ale polecam kwasy i effaclar duo. W ekstremalnych sytuacjach wystawić buzię na słońce (wiem, brzmi jak przekleństwo) - niespodzianka zniknie w mig Ale polecam tylko jako sposób "last minute", np. przed jakimś większym wyjściem.
U mnie dobrze się sprawdza maść apteczna, na receptę - Acnemycin. Warto wypróbować.
Effaclar u mnie nie dziala.
Kwasy tez daja niewielki efekt: ani nie rozjasniaja przebarwien, ani nie usuwaja zaskornikow, ani nie zapobiegaja bolacym pryszczom. Skora minimalnie wyglada lepiej.


Ja ostatnio odstawilam wszelkie kwasy, peelingi. Pracuje nieco nad zmiana pielegnacji i cera wyglada calkiem niezle (odpukac ). Nad bolacymi grudkami musze jednak popracowac.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

btw: a propo's cieni w kremie to udalo mi sie droga malych eksperymentow zmienic kolor fioletowego Illusoire'a Chanela na piekny, taupowy braz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 00:01   #4439
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34252684]
Dziewczyny, macie jakis sposob na bolace pryszcze? Mam okres i wyskoczyly mi na brodzie takie trzy cuda. Dopiero zaczely sie wykluwac wiec w "pelnym rozkwicie" beda za tydzien lub dwa a potem kolejne trzy tygodnie beda sie goic i zostawia mi cudowna blizne .

Mastersa prosze nie proponowac bo nie dziala .[/QUOTE]

Clindacne Antybiotyk, z reguly na recepte. Ale wiem, ze czasem farmaceuta moze przymknac oko Skora sie nie przyzwyczaila, dziala tak samo dobrze jak na poczatku.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 06:03   #4440
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie może jak odczytać kod z Urban Decay? Mam na słynnej bazie Primer Potion kod 243W - chciałabym wiedzieć jaka to data produkcji, bo moim zdaniem baza pachnie starociem

Ewentualnie jeśli też macie tę bazę, napiszcie, proszę, jaki ma zapach
A gdzie dorwałaś tę bazę? Też się do niej przymierzam
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.