Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-06, 20:35   #2191
NikolaPetarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Bielizna, gdzie znajdę?

Witam 😊 poszukuje takiego stanika, usztywnianego, najlepiej jakby to była taka bardotka, któraś z Was widziała i wie gdzie mogę taki kupić?
NikolaPetarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 21:40   #2192
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

To nie poradnik.
Chciałabym zapytać czy nie kupując bielizny w sklepie, a po prostu od razu wchodząc do sklepu z bielizną dowiem się dokładnie jaki mam rozmiar stanika?

W tym sensie czy mogę wejść do sklepu i od razu zapytać o to braffiterkę czy muszę najpierw kupić biezlinę?

Głupie pytanie no ale...

Uważam, że wiem jaki mam rozmiat, ale że jestem z natury ciekawa to chciałabym się upewnić i potwierdzić czy na pewno taki jest.
Czy muszę najpierw kupić bieliznę a na przykład doradztwo brafittingu mam w cenie?

Jak to wygląda?
Nigdy się nie pytałam o porady brafittingu, o brafitting więc nie wiem ...
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 09:52   #2193
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

Cytat:
Napisane przez darkness_side Pokaż wiadomość
To nie poradnik.
Chciałabym zapytać czy nie kupując bielizny w sklepie, a po prostu od razu wchodząc do sklepu z bielizną dowiem się dokładnie jaki mam rozmiar stanika?

W tym sensie czy mogę wejść do sklepu i od razu zapytać o to braffiterkę czy muszę najpierw kupić biezlinę?

Głupie pytanie no ale...

Uważam, że wiem jaki mam rozmiat, ale że jestem z natury ciekawa to chciałabym się upewnić i potwierdzić czy na pewno taki jest.
Czy muszę najpierw kupić bieliznę a na przykład doradztwo brafittingu mam w cenie?

Jak to wygląda?
Nigdy się nie pytałam o porady brafittingu, o brafitting więc nie wiem ...
Ja jak chcę być zmierzona mówię, że nie wiem dokładnie jaki mam rozmiar, albo że miałam taki i taki ale wydaje mi się, że przytyłam (np.) Wtedy pani mierzy i dopiero przynosi proponowane modele. Za dużego doświadczenia nie mam (ostatnio głównie kupuję już efuniaki przez internet) ale usługa braffitingu raczej powinna być dokonana przed zakupem, żeby było wiadomo jakie rozmiary w ogóle mierzyć... no i nie zmusza do zakupu czegokolwiek.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 18:20   #2194
30128d4098f00e9b8565e1b01a10bd578c02c712
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

Z efuniakami nie miałam do czynienia jeszcze, ale słyszałam dużo opinii (dobrych i złych). Czy są godne polecenia?

Mam do wymiany biustonosz Milena rozmiar 60I, wątek w dziale Targowisko gdyby któraś z (dużo)biuściastych była zainteresowana
30128d4098f00e9b8565e1b01a10bd578c02c712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 10:29   #2195
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

Mi się efuniaki sprawdzają aczkolwiek brakuje mi trochę takich mniej zabudowanych i gładkich modeli
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 10:55   #2196
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mi się efuniaki sprawdzają aczkolwiek brakuje mi trochę takich mniej zabudowanych i gładkich modeli
To chyba zależy od rozmiaru. Ja mam 70B w krojach 3D i M i oba są tak na styk, jeszcze trochę i zaczęłyby mi sutki wyglądać na świat. Też mi brakuje całkiem gładkich biustonoszy, bo oba moje Effu to nudziaki, które kupiłam z myślą o cienkich, jasnych ciuchach, ale słabo się pod nie nadają, bo nie są całkiem gładkie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 11:32   #2197
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

O to może sprawdzę te kroje. Ja mam CH z 70C. A co do wzorów to własnie strasznie zawsze irytują mnie odbicia faktury pod jasnymi bluzkami. Szukam czegoś pod jasne bluzki i na razie z efuniaków nic nie wybrałam, jedynie "Beżuś" wydaje się ok

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2018-08-20 o 11:35
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-20, 12:10   #2198
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko o brafittingu. Mam kilka pytań

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
O to może sprawdzę te kroje. Ja mam CH z 70C. A co do wzorów to własnie strasznie zawsze irytują mnie odbicia faktury pod jasnymi bluzkami. Szukam czegoś pod jasne bluzki i na razie z efuniaków nic nie wybrałam, jedynie "Beżuś" wydaje się ok
Mam właśnie Beżusia (i Perłowy). Genialnie kształtuje, ale niestety nie pasuje on do mojej karnacji, jest za żółty, a ja jestem raczej biało-różowa, więc się odcina. Do tego przeszycia pod cieńszymi bluzkami też się odcinają. W efekcie więc najczęściej noszę Lylę Lepela, która ma właśnie idealny różówo-beżowy odcień oraz całkiem gładkie miseczki. Jednak kształtuje znacznie gorzej i w 70B ma dość wąskie fiszbiny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 17:18   #2199
WomanInTheMirror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 29
Biustonosze silikonowe/bez ramiączek duże rozmiary POMOCY!

Hej! Dziewczyny potrzebuję pomocy! W październiku mam wesele u kumpeli. Znalazłam sukienkę z opuszczanymi rękawami (podobną do tej na zdjęciu). Ale jest problem. Mam obfity biust i nie mogę znaleźć biustonosza z silikonowymi ramiączkami / z odpinanymi ramiączkami rozmiar 70K / 75J. Przekopałam już mnóstwo stron internetowych i nic... Może być też jakiś gorset chociaż obawiam, że się ugotuję nawet w październiku... Ostatecznie mogę doszyć ramiączka zasłaniające ramiączka stanika, bo takowe były dołączone do sukienki, ale niezbyt mi się to podoba...

Pomożecie?

https://www.facebook.com/azsukienkiw...type=3&theater

Edytowane przez WomanInTheMirror
Czas edycji: 2018-08-22 o 21:22
WomanInTheMirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 08:14   #2200
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Biustonosze silikonowe/bez ramiączek duże rozmiary POMOCY!

Cytat:
Napisane przez WomanInTheMirror Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny potrzebuję pomocy! W październiku mam wesele u kumpeli. Znalazłam sukienkę z opuszczanymi rękawami (podobną do tej na zdjęciu). Ale jest problem. Mam obfity biust i nie mogę znaleźć biustonosza z silikonowymi ramiączkami / z odpinanymi ramiączkami rozmiar 70K / 75J. Przekopałam już mnóstwo stron internetowych i nic... Może być też jakiś gorset chociaż obawiam, że się ugotuję nawet w październiku... Ostatecznie mogę doszyć ramiączka zasłaniające ramiączka stanika, bo takowe były dołączone do sukienki, ale niezbyt mi się to podoba...

Pomożecie?

https://www.facebook.com/azsukienkiw...type=3&theater
Panache i Cleo by Panache powinny być dobre.
O ile podałaś swój rozmiar w polskiej numeracji, to po przeliczeniu znajdziesz swój odpowiednik wśród rozmiarówki tych biustonoszy.
Na mybra na pewno są:
https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze_B...aczek-740.html
Nie wiem, czy można linki wklejać, najwyżej zostanie usunięty
Plus jest taki, że mają darmowe dostawy/zwroty, więc można poprzymierzać bez straty na odsyłki. (chyba że Ci się spieszy)
Dużo jest opinii w internecie i wychodzi na to, że podtrzymuje nawet naprawdę duże biusty. (można znaleźć recenzję np. dla 38FF, czyli ~85I-J)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 08:25   #2201
WomanInTheMirror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 29
Dot.: Biustonosze silikonowe/bez ramiączek duże rozmiary POMOCY!

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Panache i Cleo by Panache powinny być dobre.
O ile podałaś swój rozmiar w polskiej numeracji, to po przeliczeniu znajdziesz swój odpowiednik wśród rozmiarówki tych biustonoszy.
Na mybra na pewno są:
https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze_B...aczek-740.html
Nie wiem, czy można linki wklejać, najwyżej zostanie usunięty
Plus jest taki, że mają darmowe dostawy/zwroty, więc można poprzymierzać bez straty na odsyłki. (chyba że Ci się spieszy)
Dużo jest opinii w internecie i wychodzi na to, że podtrzymuje nawet naprawdę duże biusty. (można znaleźć recenzję np. dla 38FF, czyli ~85I-J)

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!
WomanInTheMirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-24, 08:03   #2202
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Biustonosze silikonowe/bez ramiączek duże rozmiary POMOCY!

Cytat:
Napisane przez WomanInTheMirror Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!
Nie ma sprawy Prawdę mówiąc, sama się też na nie czaję, bo nie raz już zrezygnowałam z jakiejś bluzki lub sukienki, bo wymagały stanika bez ramiączek.
Ale zawsze są inne wydatki.

Więc może Twoja kolejność jest dobra, najpierw kupić sukienkę, a później martwić się o stanik.

Daj znać, jeśli się zdecydujesz, jak się sprawuje. Chętnie przeczytam.
Sama mam mniejszy biust (65H/I), ale dość ciężki, więc mimo tylu opinii wciąż mam obawy
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 11:11   #2203
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Kobiety. Jestem już na skraju załamania nerwowego.Noszę bardzo dużo białych bluzek, koszul, niektóre to typowe "mgiełki" .Jestem zwolenniczką tylko i wyłącznie cielistych biustonoszy...Już kilka lat poszukuję odpowiedniego stanika pod takie ciuchy i ...nic.Potrzebuję niestety push up'a (dwójka dzieci...itd.). Nie lubię modeli z ciętymi miseczkami, gdyż zawsze widzę jak mi się gdzieś tam to odznacza. Miseczka musi być zupełnie gładka.Jednak zazwyczaj takie biustonosze mają dość grube brzegi miseczek...Mam problem właśnie z tą górną linią biustonoszy, które mimo właściwego doboru rozmiaru odznaczają się na bluzce.Nie dość że kolorystyka jest bardzo jasna(latem jest mi ciężko, szybko się opalam, zima tez blada nie jestem)...Nie mogę znaleźć modelu z zamkniętą miseczką lub wykończonych tylko na brzegach koronką , która nie tworzy radykalnych, grubych brzegów.Takie modele tylko widzę dla biuściastych, są piękne, zamykają piersi gładko....Czy można wykonać u braffiterki taki biustonosz, który składa się z formowanej termicznie miseczki?A może znacie jakiś model który spełni moje oczekiwanie?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 11:32   #2204
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Kobiety. Jestem już na skraju załamania nerwowego.Noszę bardzo dużo białych bluzek, koszul, niektóre to typowe "mgiełki" .Jestem zwolenniczką tylko i wyłącznie cielistych biustonoszy...Już kilka lat poszukuję odpowiedniego stanika pod takie ciuchy i ...nic.Potrzebuję niestety push up'a (dwójka dzieci...itd.). Nie lubię modeli z ciętymi miseczkami, gdyż zawsze widzę jak mi się gdzieś tam to odznacza. Miseczka musi być zupełnie gładka.Jednak zazwyczaj takie biustonosze mają dość grube brzegi miseczek...Mam problem właśnie z tą górną linią biustonoszy, które mimo właściwego doboru rozmiaru odznaczają się na bluzce.Nie dość że kolorystyka jest bardzo jasna(latem jest mi ciężko, szybko się opalam, zima tez blada nie jestem)...Nie mogę znaleźć modelu z zamkniętą miseczką lub wykończonych tylko na brzegach koronką , która nie tworzy radykalnych, grubych brzegów.Takie modele tylko widzę dla biuściastych, są piękne, zamykają piersi gładko....Czy można wykonać u braffiterki taki biustonosz, który składa się z formowanej termicznie miseczki?A może znacie jakiś model który spełni moje oczekiwanie?
Nie wiem, czy dokładnie czegoś takiego szukasz, ale Teri z Marilyn, dodatkowo jest bezfiszbinowy, nosił mi się wygodnie. Z tego co pamiętam minusem jest bardzo biedna rozmiarówka, nie ma w ogóle większych rozmiarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:02   #2205
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez izycka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dokładnie czegoś takiego szukasz, ale Teri z Marilyn, dodatkowo jest bezfiszbinowy, nosił mi się wygodnie. Z tego co pamiętam minusem jest bardzo biedna rozmiarówka, nie ma w ogóle większych rozmiarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam akurat ich dwa staniki:model KIM i nieprodukowany już Sofia(super ciemny kolor), KIM rozciągnął się tak że podjeżdża mi do góry-już się nie nadaje, a Sofia jest ciut przymała-mam 70B, ale jest spory push up, potem kupiłam 70C a tu się okazało że w miseczce C nie ma już push upa.No i Sofia byłaby ideałem, gdyby 70C miał push up.Bo to był laserowo cięty i formowany z zamykająca się miseczką, nic nie odstawało.Mam mały biust, nie wiem jak Teri by się trzmał .Ogólnie Marylin od miseczki C nie robi push upów, a B są na mnie przymałe...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 15:00   #2206
izycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Mam akurat ich dwa staniki:model KIM i nieprodukowany już Sofia(super ciemny kolor), KIM rozciągnął się tak że podjeżdża mi do góry-już się nie nadaje, a Sofia jest ciut przymała-mam 70B, ale jest spory push up, potem kupiłam 70C a tu się okazało że w miseczce C nie ma już push upa.No i Sofia byłaby ideałem, gdyby 70C miał push up.Bo to był laserowo cięty i formowany z zamykająca się miseczką, nic nie odstawało.Mam mały biust, nie wiem jak Teri by się trzmał .Ogólnie Marylin od miseczki C nie robi push upów, a B są na mnie przymałe...
Teri akurat był do c, a push up ma niestety co do jego trwałości się wypowiedzieć nie mogę, bo szybko "wyrosłam", ale miałam od nich modele sorbet, so good, blush i teri - tylko blush, którego mam od grudnia (i przez jakiś czas używałam dość intensywnie) ma jakieś ślady zużycia, a nawet jego mogę dalej swobodnie zapinać na najluźniejszą haftkę, bo w ogóle się nie rozciągnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 06:38   #2207
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez izycka Pokaż wiadomość
Teri akurat był do c, a push up ma niestety co do jego trwałości się wypowiedzieć nie mogę, bo szybko "wyrosłam", ale miałam od nich modele sorbet, so good, blush i teri - tylko blush, którego mam od grudnia (i przez jakiś czas używałam dość intensywnie) ma jakieś ślady zużycia, a nawet jego mogę dalej swobodnie zapinać na najluźniejszą haftkę, bo w ogóle się nie rozciągnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musze ten Teri zaryzykować w takim razie. Wkurzam się, bo u mnie nie wiem nawet gdzie szukać ich bielizny, zresztą jak większości, wszystko kupuję przez net i odsyłam a kasa leci.....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 19:25   #2208
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

czy któraś z was zna producenta silikonowych samonośnych biustonoszy, który oferuje coś nielaczonego w mostku?

znam tylko magic bodygashion, ale opinie na zalando średnie, a cena nie najniższa. może przychodzi wam na myśl jakaś alternatywa?

PS. Potrzebuje miskę c/d
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 16:40   #2209
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej, czy jesteście w stanie polecić jakiegoś straplessa w rozmiarach 75F-G (w zależności od producenta)? Bo miałam Gossarda i dawał radę, ale mi się przytyło
Marzeniem by był jakiś salon w Łodzi gdzie coś takiego znajdę, bo naprawdę nie lubię tej całej zabawy z odsyłaniem rzeczy. Ale w ostateczności mogę zamawiać.
Ogółem rzeczy które znajduję są w mniejszych rozmiarach bądź mają po prostu opcję odpięcia ramiączek (bez których jednak stanik się na mnie słabo trzyma) bądź przepięcia silikonowych (których nie lubię, bo po prostu nie są dla mnie wygodne i przyjemne).
Za każde podpowiedzi będę bardzo wdzięczna

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 16:59   #2210
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny co sądzicie o firmie Gorteks i Gorsenia? Ostatnio kupuję staniki od Ewy Michalak i całkiem dobrze mi się sprawdzają. Nic mnie nie uciska i w ogóle (a miałam z tym problem- miałam wrażenie, że fiszbiny w innych stanikach dochodzą za głęboko pod pachę). Zastanawiam się czy zainwestować w 2 nowe od Ewy czy 4 od tych firm wyżej. Mam trochę stracha bo z tańszych staników miałam tylko Esotiq i bardzo szybko miseczki traciły kształt (pojawiały się jakieś dziwne krzywizny). Z drugiej strony, żal mi drogich staników bo nie chce mi się ich prać ręcznie i lądują zawsze w pralce.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:06   #2211
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o firmie Gorteks i Gorsenia? Ostatnio kupuję staniki od Ewy Michalak i całkiem dobrze mi się sprawdzają. Nic mnie nie uciska i w ogóle (a miałam z tym problem- miałam wrażenie, że fiszbiny w innych stanikach dochodzą za głęboko pod pachę). Zastanawiam się czy zainwestować w 2 nowe od Ewy czy 4 od tych firm wyżej. Mam trochę stracha bo z tańszych staników miałam tylko Esotiq i bardzo szybko miseczki traciły kształt (pojawiały się jakieś dziwne krzywizny). Z drugiej strony, żal mi drogich staników bo nie chce mi się ich prać ręcznie i lądują zawsze w pralce.
Gorteks i gorsenia są naprawdę dobrej jakości(mam 3 ich firmy)-nic sie niewbija i niewygina jak w przypadku, niestety, Esotiq.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 19:30   #2212
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mam dwa Gorteksy. Nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Jednak polecam albo wcześniej je gdzieś zmierzyć, albo kupić miskę większe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 11:33   #2213
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Z Gorsenii mam kilka i bardzo lubię.
Do Gorteksu nie mam szczęścia. Mają małe miski i coś nie mogę utrafić z rozmiarem - normalnie noszę 65H, a z Gorteksu nawet 65I bywa za małe albo ogólnie jakoś mi nie leżą fasony.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:01   #2214
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Hej, czy jesteście w stanie polecić jakiegoś straplessa w rozmiarach 75F-G (w zależności od producenta)? Bo miałam Gossarda i dawał radę, ale mi się przytyło
Marzeniem by był jakiś salon w Łodzi gdzie coś takiego znajdę, bo naprawdę nie lubię tej całej zabawy z odsyłaniem rzeczy. Ale w ostateczności mogę zamawiać.
Ogółem rzeczy które znajduję są w mniejszych rozmiarach bądź mają po prostu opcję odpięcia ramiączek (bez których jednak stanik się na mnie słabo trzyma) bądź przepięcia silikonowych (których nie lubię, bo po prostu nie są dla mnie wygodne i przyjemne).
Za każde podpowiedzi będę bardzo wdzięczna

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Może spróbuj straplessa Ewy Michalak? Możesz zamówić internetowo albo wybrać się do siedziby i przymierzyć. Poszukaj "Spisu dobrych sklepów" prowadzonych przez Kasicę ze Stanikomanii.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:08   #2215
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Może spróbuj straplessa Ewy Michalak? Możesz zamówić internetowo albo wybrać się do siedziby i przymierzyć. Poszukaj "Spisu dobrych sklepów" prowadzonych przez Kasicę ze Stanikomanii.
Niestety wszystkie z wymienionych sklepów znam i odwiedziłam, żaden nie pomógł:/
Więc pewnie rzeczywiście zostaje mi tylko Ewa.
Dziękuję

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 12:14   #2216
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o firmie Gorteks i Gorsenia? Ostatnio kupuję staniki od Ewy Michalak i całkiem dobrze mi się sprawdzają. Nic mnie nie uciska i w ogóle (a miałam z tym problem- miałam wrażenie, że fiszbiny w innych stanikach dochodzą za głęboko pod pachę). Zastanawiam się czy zainwestować w 2 nowe od Ewy czy 4 od tych firm wyżej. Mam trochę stracha bo z tańszych staników miałam tylko Esotiq i bardzo szybko miseczki traciły kształt (pojawiały się jakieś dziwne krzywizny). Z drugiej strony, żal mi drogich staników bo nie chce mi się ich prać ręcznie i lądują zawsze w pralce.
Mam Gorsenię, jestem z niej zadowolona i przymierzam się do kupna kolejnej. Wcześniej miałam Effuniaki i były świetne, ale ostatnio coś nie potrafimy się dopasować. Effuniaki miałam 65F, Gorsenię mam 65H.
Wszystkie biustonosze piorę recznie, nie ufam swojej pralce, a woreczek do prania biustonoszy gdzieś się zapodział.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Niestety wszystkie z wymienionych sklepów znam i odwiedziłam, żaden nie pomógł:/
Więc pewnie rzeczywiście zostaje mi tylko Ewa.
Dziękuję

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
To spróbuj u niej.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:48   #2217
Klaudiatojestemja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 39
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, jaki biustonosz polecacie do sukienki Lou Erine? Czy wgl zakłada się do niej stanik?

https://a.allegroimg.com/original/0c...2361bbe48c74fa

https://5.allegroimg.com/original/0c...b1ca94cdaf2605

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiatojestemja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 04:58   #2218
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Klaudiatojestemja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki biustonosz polecacie do sukienki Lou Erine? Czy wgl zakłada się do niej stanik?

https://a.allegroimg.com/original/0c...2361bbe48c74fa

https://5.allegroimg.com/original/0c...b1ca94cdaf2605

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam taki do Rachelle, ona ma mocno wyciety mostek. Mysle ze przy Twojej tez by dal rade.
https://www.dobrana.pl/product-pol-1...QaAgSsEALw_wcB

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 22:15   #2219
Klaudiatojestemja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 39
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dobrze się trzyma? Nie opada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiatojestemja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 07:09   #2220
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o firmie Gorteks i Gorsenia? Ostatnio kupuję staniki od Ewy Michalak i całkiem dobrze mi się sprawdzają. Nic mnie nie uciska i w ogóle (a miałam z tym problem- miałam wrażenie, że fiszbiny w innych stanikach dochodzą za głęboko pod pachę). Zastanawiam się czy zainwestować w 2 nowe od Ewy czy 4 od tych firm wyżej. Mam trochę stracha bo z tańszych staników miałam tylko Esotiq i bardzo szybko miseczki traciły kształt (pojawiały się jakieś dziwne krzywizny). Z drugiej strony, żal mi drogich staników bo nie chce mi się ich prać ręcznie i lądują zawsze w pralce.
Polecam Gorteks. Zawsze kupowalam Ewy Michalak ale ostatni o i ceny i wzory do mnie nie przemawiają. Jej biustonosze noszę "od święta" a na codzień Gorteks. Piękne modele super cena tymbardziej że praktycznie co weekend jest jakieś promo 20 lub 30% . Teraz jest właśnie 30%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.