Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 20:05   #361
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Chyba zalezy od cery?

Aga a jak nakladasz na mokro to ile razy spryskujesz pedzel?
(mi sie wydaje ze moze za duzo spryskalam i taki nieladnie sie rozprowadzal ten podklad)
Elfie
spryskuję raz hydrolatem , odciskuję lekko w chusteczkę i nabieram podkład. Nie spryskuję za każdym razem tylko raz na początku i to wystarcza
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:13   #362
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Elfie
spryskuję raz hydrolatem , odciskuję lekko w chusteczkę i nabieram podkład. Nie spryskuję za każdym razem tylko raz na początku i to wystarcza
Sprobuje Twojego sposobu-dzieki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:26   #363
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

przegladnelam wszystkie zdjecia, linki itp i chyba skusilabym sie na roz moze na puder tez ale pozniej co najlepiej zamowic?? te probki czy zestaw mini produktow bo nie wiem podobaja mi sie narazie 2-3 roze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:52   #364
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny wklejam mój mały zbiorek everyday minerals, mam jeszcze w razie czego pędzel do podkładu oraz bibułki matujące ,które dostałam gratis przy zamówieniu
Zdjęcia wklejam ,bo może akurat się komuś przydadzą i pomogą w wyborze kolorów

Osobiście te minerały mnie nie powaliły i znam lepsze (aczkolwiek róż waffle cone ma bardzo przyjemny kolor), szczegóły już wkrótce gdzie indziej
Buziaki dla wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg everyday1.jpg (63,4 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg everydayminerals1.jpg (95,5 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg everydayminerals2.jpg (69,7 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg everydayminerals3.jpg (71,4 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg everydayminerals4.jpg (71,0 KB, 176 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:00   #365
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Bardzo fajny film, rzeczowy i konkrety. Mój sposób jest jeszcze inny. Jako że aplikacja na mokro za bardzo mi nie leży, często nakładam minerały na sucho, a potem delikatną mgiełką hydrolatu lub nawilżającego toniku spryskuję twarz. Wahluję się potem lusterkiem, co by przyspieszyć wysychanie. Taki sposób pozwala mi na połączenie wygodnej dla mnie aplikacji na sucho i braku pudrowego efektu jak przy aplikacji na mokro. Pomysł podpatrzony na YouTube i dla mnie najlepszy.

Wiele dziewczyn na YouTube używa do aplikacji na mokro FIX+ MAC'a. Tutaj opakowanie jest inne więc możliwe, że jest to FIX+ własnej roboty (na YT też są filmy pokazujące jak go zrobić). Alternatywą jest np. hydrolat, nawilżający tonik, woda termalna, a nawet zwykła niegazowana woda mineralna.
frantic dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
A hydrolat gdzie można nabyć?

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Moja aplikacja EDM:

1. Szklana miseczka i woda Avene
2. Spryskuję pędzel wodą (Sephora nr 47)
3. Odsączam nadmiar wody
4. Wsypuję podkład do miseczki
5. Nabieram podkład mokrym pędzlem - podkład na pędzlu ma mieć konsystencję kremu, czyli coś pomiędzy płynem a pastą
6. Nakładam jak tradycyjny fluid

Całość zajmuje mi mniej niż 5 minut (razem z aplikacją korektora i pudru sypkiego).
Nanomi super pomysł, fajnie to przedstawiłaś


Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Mnie poprzednio objęło zestaw, myślę że to zasada ogólna (dziewczyny, poprawcie jeśli się mylę).
Z literalnego brzmienia tej promocji wynika, że 37$ musi wyjść juz po zniżce 7% i nie wliczając w to kosztów wysyłki (czyli, że zakupów w istocie musiałoby być na ok. 44-45$) ja to tak rozumiem w każdym razie....
Być może najlepiej (najopłacalniej) znaleźć wspólniczkę i kupić zestaw za 50 $? Ja jestem na razie zbyt początkująca, aby wybrać 12 pełnowymiarowych produktów, ale 6 już bym uzbierała.
Btw bibułki były gratisem w poprzedniej promocji i dla cer mieszano-tłustych niestety za słabe (za małe) acz bardzo delikatne i nie drą się.
jmw ja tak samo rozumiem zapis o zniżce i promocjach
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:25   #366
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Aga, wklejam zdjęcie porównawcze. Fawn jest żółty i dość jasny. Ja w tej chwili używam Fawn w strefie T i Golden Fair na policzki.

edit: generalnie fawn bym opisała jako żółty, jasny, ale nie tak jasny jak wszystkie fair. bardziej żółty niż light, podobnie żółty do winged butter no i jaśniejszy niż winged butter i light.
Nanomi wielkie dzieki za zdjecie Bardzo pomocne, szczególnie, ze ja zołta jestem. Teraz mam ochote na Fawn Bedzie jak znalazl na zimę.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
A hydrolat gdzie można nabyć?

na stronach z półproduktami do tworzenia własnych kosmetyków. wpisz w wyszukiwarce mazidla.pl albo biochemiaurody
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 08:00   #367
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Osobiście te minerały mnie nie powaliły i znam lepsze (aczkolwiek róż waffle cone ma bardzo przyjemny kolor), szczegóły już wkrótce gdzie indziej
Buziaki dla wszystkich
Nevado napisz proszę jakie minerały są według Ciebie lepsze i dlaczego.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
frantic dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
A hydrolat gdzie można nabyć?
Nie ma za co.
Ja kupuję ze stron z półproduktami do wyrobu kosmetyków:
1. Mazidła
2. Biochemia Urody
3. Zrób Sobie Krem
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 08:43   #368
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

to ja ponawiam moje pytane

bardziej oplaca zamowic sie zestaw probek czy male produkty? w sumie chodzi mi tylko o 2-3 roze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 09:09   #369
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja ponawiam moje pytane

bardziej oplaca zamowic sie zestaw probek czy male produkty? w sumie chodzi mi tylko o 2-3 roze
w zestawie próbek musisz wziąć trzy podkłady, jeden róż, jeden korektor. nie możesz wziąć wiecej róży, dlatego jeśli zależy ci na trzech różach - kup wersje mini.


Dziewczyny, juz mam na twarzy minerały Nałożyłam w wersji wilgotnej z dodatkiem termalki Avene. Aplikacja jest taka przyjemna! Zwilżony pędzel wspaniale masuje twarz Po godzinie zaobserwowałam już, ze konieczne bedzie dla mnie kładzenie pod minerały kremu nawilżającego. Niestety już wdiać suchą skórę wokół ust Ale wszędzie indziej skóra wygląda bardzo naturalnie, o wiele naturalniej niż na sucho. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieje, że to się tak ładnie utrzyma do wieczora
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:02   #370
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość

Dziewczyny, juz mam na twarzy minerały Nałożyłam w wersji wilgotnej z dodatkiem termalki Avene. Aplikacja jest taka przyjemna! Zwilżony pędzel wspaniale masuje twarz Po godzinie zaobserwowałam już, ze konieczne bedzie dla mnie kładzenie pod minerały kremu nawilżającego. Niestety już wdiać suchą skórę wokół ust Ale wszędzie indziej skóra wygląda bardzo naturalnie, o wiele naturalniej niż na sucho. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Mam nadzieje, że to się tak ładnie utrzyma do wieczora
Wilhelmino, jaką formułę nakładałaś? Bo u mnie po wczorajszych ekperymentach okazało się, że tylko intensive na mokro (metoda Nanomi) wygląda lepiej niż na sucho, matte i semi-matte na mokro jakoś nienaturalnie. Acz nie wykluczam, że to kwestia aplikowanej ilości - wciąż jestem na etapie testów, ile dawać.
Mam także pytanie do Nanomi (jako współużytkowniczki Fawn ). Mogłabyś mi poradzić jaki odcień mam kupować jak zblednę? Myślałam o Olive Fair? (Sandy Fair zbyt szaro - różowy dla mnie).
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:14   #371
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
w zestawie próbek musisz wziąć trzy podkłady, jeden róż, jeden korektor. nie możesz wziąć wiecej róży, dlatego jeśli zależy ci na trzech różach - kup wersje mini.
dziekuje za odp a wtedy za jedna mini wersje ile sie placi? bo na glownej stronie widzialam cene ale chyba co do przesylki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 10:39   #372
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wilhelmino, jaką formułę nakładałaś? Bo u mnie po wczorajszych ekperymentach okazało się, że tylko intensive na mokro (metoda Nanomi) wygląda lepiej niż na sucho, matte i semi-matte na mokro jakoś nienaturalnie. Acz nie wykluczam, że to kwestia aplikowanej ilości - wciąż jestem na etapie testów, ile dawać.
Mam także pytanie do Nanomi (jako współużytkowniczki Fawn ). Mogłabyś mi poradzić jaki odcień mam kupować jak zblednę? Myślałam o Olive Fair? (Sandy Fair zbyt szaro - różowy dla mnie).
Olive Fair lub Golden Fair. Ja teraz używam Fawn w strefie T i Golden Fair miejscowo na policzki jesli mam coś do ukrycia.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:42   #373
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam pytanko..
zamawiajac np. 10 próbek płace za przesyłke 9 dolarów?
jako ze za 5 próbek jest 4,5 czy jak ??
__________________
Proszę odpowiadać u mnie

Edytowane przez usiakons
Czas edycji: 2008-09-15 o 11:08
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:43   #374
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje za odp a wtedy za jedna mini wersje ile sie placi? bo na glownej stronie widzialam cene ale chyba co do przesylki

róże kosztują odpowiednio:
sample: 2,50 $
mini: 4,00 $
big: 8,00 $

ta informacja wyswietla sie, gdy klikniesz na wybrany róż, w okienku nad rożami pojawia się wybrany róż i ilość do wyboru.




Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wilhelmino, jaką formułę nakładałaś? Bo u mnie po wczorajszych ekperymentach okazało się, że tylko intensive na mokro (metoda Nanomi) wygląda lepiej niż na sucho, matte i semi-matte na mokro jakoś nienaturalnie. Acz nie wykluczam, że to kwestia aplikowanej ilości - wciąż jestem na etapie testów, ile dawać.

Nakładałam formułę semi-matte i wygląda naprawdę naturalnie. Dałam dwa psiki wody termalnej i w sumie dość mało podkładu. Na twarzy w czasie aplikacji zdecydowanie bardziej czułam wilgoć niż suchość podkładu. Zrobiłam tak: dwa psiki + odrobina podkładu na jeden policzek, 2 psiki + odrobina podkładu na drugi policzek, 2 psiki + odrobina podkładu na czoło, 2 psiki + odrobina podkładu na nos i brodę. Uzyłam pędzla kabuki z Inglota i wszystko dokladnie kolistymi ruchami roztarłam.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:22   #375
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja ponawiam moje pytane

bardziej oplaca zamowic sie zestaw probek czy male produkty? w sumie chodzi mi tylko o 2-3 roze
w zestawie za $18 wybierasz 6 produktów w rozmiarze mini - czyli większe niż próbki, ale mniejsze niż duże produkty. Do tego zestawu nie można wziąć pędzli, ale róże, podkłasy, pudry jak najbardziej. Jedna rzecz wychodzi wtedy po $3.

Jeśli chcesz trzy róże musiałabyś zamówić:
3 zestawy próbek - 3 x $4,5 (jeśli się nie zmieniły koszty wysyłki) = $13,50
2 probki po $2,5 + jeden zestaw próbek 1x $4,5 = ok. $9,50
zestaw mini (te byłyby większe) = $18 + przesyłka

Można brać jeden zestaw darmowych próbek do jednego zamówienia + dowolne produkty lub nic więcej nie zamawiać.

Ja proponuję zamówić 2 zestawy próbek darmowych - będziesz mieć dwa róże a koszt to ok $9 i możesz wypróbować różne rzeczy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:29   #376
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy jest jakas zasada przy zamowieniu ?
np. w skald tych 5 probek moze wejsc obojetnie co czy musze zamolwic np roz , podklad itp ?
moge zamowic np. 10 probek cieni i wtedy przesylka wynosi 9 dolarów tak ???
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:48   #377
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
w zestawie za $18 wybierasz 6 produktów w rozmiarze mini - czyli większe niż próbki, ale mniejsze niż duże produkty. Do tego zestawu nie można wziąć pędzli, ale róże, podkłasy, pudry jak najbardziej. Jedna rzecz wychodzi wtedy po $3.

Jeśli chcesz trzy róże musiałabyś zamówić:
3 zestawy próbek - 3 x $4,5 (jeśli się nie zmieniły koszty wysyłki) = $13,50
2 probki po $2,5 + jeden zestaw próbek 1x $4,5 = ok. $9,50
zestaw mini (te byłyby większe) = $18 + przesyłka

Można brać jeden zestaw darmowych próbek do jednego zamówienia + dowolne produkty lub nic więcej nie zamawiać.

Ja proponuję zamówić 2 zestawy próbek darmowych - będziesz mieć dwa róże a koszt to ok $9 i możesz wypróbować różne rzeczy.
chyba tak zrobie najlepsze bedzie takie rozwiazanie, ciekawe na ile mi te probki starcza? no ale za 2 zestawy probek to 9$ nie jest duzym wydatkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:53   #378
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

I jeszcze jedno pytanko..
czy mogłybyście przetłumaczyć poszczególne nazwy kosmetyków na język polski czyli co z czym i do czego
chodzi mi o te głowne...które są róże.,.który jest podkład..
trochę się gubię a chciałabym spróbowac tych kosmetyków
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:54   #379
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Czy jest jakas zasada przy zamowieniu ?
np. w skald tych 5 probek moze wejsc obojetnie co czy musze zamolwic np roz , podklad itp ?
moge zamowic np. 10 probek cieni i wtedy przesylka wynosi 9 dolarów tak ???

próbki masz określone. jest tam napisane, ze masz tak wybrac: 3 podkłady, 1 róż, 1 korektor. w skład tych darmowych próbek nie wchodzą cienie.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 12:01   #380
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Czy jest jakas zasada przy zamowieniu ?
np. w skald tych 5 probek moze wejsc obojetnie co czy musze zamolwic np roz , podklad itp ?
moge zamowic np. 10 probek cieni i wtedy przesylka wynosi 9 dolarów tak ???
Można zamówić zestaw 10 cieni za $17 + przesyłka, to są też próbki.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:04   #381
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość


Nakładałam formułę semi-matte i wygląda naprawdę naturalnie. Dałam dwa psiki wody termalnej i w sumie dość mało podkładu. Na twarzy w czasie aplikacji zdecydowanie bardziej czułam wilgoć niż suchość podkładu. Zrobiłam tak: dwa psiki + odrobina podkładu na jeden policzek, 2 psiki + odrobina podkładu na drugi policzek, 2 psiki + odrobina podkładu na czoło, 2 psiki + odrobina podkładu na nos i brodę. Uzyłam pędzla kabuki z Inglota i wszystko dokladnie kolistymi ruchami roztarłam.
Hmm no tak, ja dawałam znacznie mniej psików , dzięki za odpowiedź, będę próbować dalej.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:11   #382
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanko..
czy mogłybyście przetłumaczyć poszczególne nazwy kosmetyków na język polski czyli co z czym i do czego
chodzi mi o te głowne...które są róże.,.który jest podkład..
trochę się gubię a chciałabym spróbowac tych kosmetyków
Nie wiem czy o to chodziło:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tlumaczenie.jpg (55,6 KB, 174 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 12:31   #383
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam paczke
Wrazenia na goraco, wiec bierzcie pod uwage, ze malo obiektywne ale...
PEDZLE SA BOSKIE!!!
Rany kota, ja myslalam, ze Sephora me miekkie pedzle, guano prawda, EDM bija je na glowe Chocbym sie szorowala pol dnia po twarzy, to o podraznieniu nie moze byc mowy. Geste, zwarte, niewiarygodnie miekkie - ach i och Ale to w uzytku sie okaze co z nich naprawde za cuda. Chce je rowneiz wyprobowac na tradycyjnej kolorowce, dam znac jak efekty. Pedzle do pudru maja krotkie trzonki i wygladaja jak zestaw podrozny, bardzo zgrabne, do cieni i podkladu maja dluzsze "trzymadla". Trafilo mi sie piec drewnianych i jeden (do pudru) bambusowy - szkoda, bo odstaje troche od kompletu ale trudno, wybaczam ze wzgledu na ogolny zachwyt.
Wkrotce zdjecia i opis zmagan z mineralami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:00   #384
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam paczke
Wrazenia na goraco, wiec bierzcie pod uwage, ze malo obiektywne ale...
PEDZLE SA BOSKIE!!!
Rany kota, ja myslalam, ze Sephora me miekkie pedzle, guano prawda, EDM bija je na glowe Chocbym sie szorowala pol dnia po twarzy, to o podraznieniu nie moze byc mowy. Geste, zwarte, niewiarygodnie miekkie - ach i och Ale to w uzytku sie okaze co z nich naprawde za cuda. Chce je rowneiz wyprobowac na tradycyjnej kolorowce, dam znac jak efekty. Pedzle do pudru maja krotkie trzonki i wygladaja jak zestaw podrozny, bardzo zgrabne, do cieni i podkladu maja dluzsze "trzymadla". Trafilo mi sie piec drewnianych i jeden (do pudru) bambusowy - szkoda, bo odstaje troche od kompletu ale trudno, wybaczam ze wzgledu na ogolny zachwyt.
Wkrotce zdjecia i opis zmagan z mineralami
teraz to po prostu muszę zamówić te pędzle
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:15   #385
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny poprawili zdjęcia podkładów! Wreszcie kolorki są lepiej oddane. Co prawda na moim monitorze wciąż nie wyglądają idealnie, ale przynajmniej można mieć jakieś pojęcie o odcieniu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 14:38   #386
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Prawda? Tez odnioslam takie wrazenie, ze wzornik sie zmienil Roze tez inaczej wygladaja niz poprzednio.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:22   #387
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Minęło już dziewięć godzin od momentu, kiedy położyłam mineraly na twarz i... jest świetnie Jeśli miałoby mnie zapchać, to pewnie juz miałabym jakieś bolesne/swędzące miejsca, a jest naprawdę dobrze To tylko oznacza, że mineraly nie były odpowiedzialne za wysyp i mogę ich używac Bardzo mnie to cieszy, ponieważ moja cera dawno nie wyglądała tak naturalnie z podkładem. Strasznie mnie cieszą te minerały Będę musiała zamówić pelnomiarowe opakowanie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:57   #388
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Prawda? Tez odnioslam takie wrazenie, ze wzornik sie zmienil Roze tez inaczej wygladaja niz poprzednio.
Z tego co widzę, to starsze kolory różów niestety wciąż odbiegają kolorystycznie. Zdaje się, że tylko te najnowsze będą wyglądać podobnie jak w oryginale

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Minęło już dziewięć godzin od momentu, kiedy położyłam mineraly na twarz i... jest świetnie Jeśli miałoby mnie zapchać, to pewnie juz miałabym jakieś bolesne/swędzące miejsca, a jest naprawdę dobrze To tylko oznacza, że mineraly nie były odpowiedzialne za wysyp i mogę ich używac Bardzo mnie to cieszy, ponieważ moja cera dawno nie wyglądała tak naturalnie z podkładem. Strasznie mnie cieszą te minerały Będę musiała zamówić pelnomiarowe opakowanie
Fajnie że jednak pasują Ci minerały EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:01   #389
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Nanomi wielkie dzieki za zdjecie Bardzo pomocne, szczególnie, ze ja zołta jestem. Teraz mam ochote na Fawn Bedzie jak znalazl na zimę.




na stronach z półproduktami do tworzenia własnych kosmetyków. wpisz w wyszukiwarce mazidla.pl albo biochemiaurody
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie ma za co.
Ja kupuję ze stron z półproduktami do wyrobu kosmetyków:
1. Mazidła
2. Biochemia Urody
3. Zrób Sobie Krem
wilhelmina, frantic - dziękuję Wam za odpowiedź



Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Minęło już dziewięć godzin od momentu, kiedy położyłam mineraly na twarz i... jest świetnie Jeśli miałoby mnie zapchać, to pewnie juz miałabym jakieś bolesne/swędzące miejsca, a jest naprawdę dobrze To tylko oznacza, że mineraly nie były odpowiedzialne za wysyp i mogę ich używac Bardzo mnie to cieszy, ponieważ moja cera dawno nie wyglądała tak naturalnie z podkładem. Strasznie mnie cieszą te minerały Będę musiała zamówić pelnomiarowe opakowanie

Bardzo się cieszę, ze jednak minerałki nie były winowajcami wysypu.
Mam nadzieję, że będą Ci dobrze służyć

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2008-09-15 o 18:03 Powód: mała poprawka
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 11:59   #390
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś nałożyłam minerały takim samym sposobem jak wczoraj, tyle że na krem nawilżający. Niestety już nie wygląda to tak pięknie i naturalnie jak wczoraj Podkład ściemniał i nie wtopił się w skórę. Po prostu widać, ze coś na twarzy mam i przyznam, ze nie wygląda to zbyt ładnie Szczególnie dziwnie jest na nosie i policzkach, wyglądają na takie sztuczne. Zastanawiam się co z tym zrobić, ponieważ niewygodnie mi z takim makeupem. Na pewno nie zrobię tak, ze odstawię krem nawilżający, ponieważ po wczorajszym dniu bez kremu mam przesuszone i mocno zaczerwienione od zimna miejsca na twarzy. Chyba po prostu będę musiala kupić jaśniejszy kolor. Myślę, ze Fawn będzie dobry.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.