makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 19:02   #4381
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Fotki poniżej. Akurat mam cien jasny beż na oku ,ale nie zmienia to faktu ,że coś tam widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (112,8 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (121,2 KB, 174 załadowań)
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:02   #4382
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pulp fiction Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania
Witam, jestem tu na wątku pierwszy raz ale chciałam się podzielić namiarem na gabinet gdzie robiłam sobie brwi i usta: otóż zrobiłam u Muscat, która służy poradami na tym forum. Wiem że szukacie gabinetu w Warszawie, ale może warto poświęcić te 2 dojazdy do Krakowa i mieć pewność, że makijaż będzie doskonały i piękny? Ja po podjęciu decyzji o mp przeszukałam ten wątek, przeczytałam wiele pozytywnych komentarzy o pracy Muscat, ale w pierwszym odruchu z lenistwa też szukałam kogoś w u siebie. Potem jednak stwierdziłam, że makijaż będzie na mojej twarzy bardzo długo i jeśli ktoś go schrzani... Teraz jestem po korekcie i naprawdę brwi wyglądają cudnie, naturalnie, sama rysowałam je inaczej a Muscat zaproponowała inny kształt, o wiele lepszy. Muscat to osoba utalentowana artystycznie, te które u niej były, wiedzą o czym mówię Dwie osoby powiedziały mi, że mam niezwykłe, niebieskie oczy a to te same, od urodzenia I nie wiem, czy to zasługa nowej oprawy oczu, czy może ust o bardziej nasyconym kolorze. Z całym sercem polecam Muscat, ona się wami zajmie fachowo, bez pośpiechu, w przemiłej atmosferze. Powodzenia!
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 21:11   #4383
anilex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

kurcze powiem że jestem trochę zawiedziona- jestem 9 dni po a moje bardzo ciemne brwi zrobiły się szarawo-niebieskie, takie powiedziałabym siwiejące, w dodatku w tym miejscu gdzie mi pojechała za szeroko dodawała jakiś alabaster i tam mam cos naprawdę niebieskiego. korekta 25.09 a ja się zastanawiam co i jak , jestem w tym salonie - autoryzowanym thalgo- stałą klientką i głupio mi tak nie iść na korektę, ale zastanawiam się czy nie skoczyć do muscat? i jeszcze wydaje mi się, że sztuczne światło pogłębia ten efekt- siedziałam wczoraj na sali rozpraw i miałam wrażenie , że wszyscy mówią do moich brwi
anilex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 08:21   #4384
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Anilex- zrób sobie brązową hennę to trochę zneutralizujesz odcień i na poprawce poproś o neutralizację.

Wszyscy tu chwalą Muscat-myślę, że możesz spróbować ratować kolor u niej. Ja dopiero zamierzam się do niej wybrać za jakieś 2 lata

Kurcze, taki kolor brwi to porażka. Właśnie tego najbardziej bałam się robiąc permanentny brwi.Współczuję
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 09:32   #4385
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Strach, że Ci będzie głupio jest ważniejszy od wyglądu? Ja bym się nie zastanawiała i poszła do Muscat. Coś mi się wydaje, że w tym Thalgo nie dodają do barwników neutralizatora, dlatego Ci się wyniebieszcza.


Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
kurcze powiem że jestem trochę zawiedziona- jestem 9 dni po a moje bardzo ciemne brwi zrobiły się szarawo-niebieskie, takie powiedziałabym siwiejące, w dodatku w tym miejscu gdzie mi pojechała za szeroko dodawała jakiś alabaster i tam mam cos naprawdę niebieskiego. korekta 25.09 a ja się zastanawiam co i jak , jestem w tym salonie - autoryzowanym thalgo- stałą klientką i głupio mi tak nie iść na korektę, ale zastanawiam się czy nie skoczyć do muscat? i jeszcze wydaje mi się, że sztuczne światło pogłębia ten efekt- siedziałam wczoraj na sali rozpraw i miałam wrażenie , że wszyscy mówią do moich brwi
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:26   #4386
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
kurcze powiem że jestem trochę zawiedziona- jestem 9 dni po a moje bardzo ciemne brwi zrobiły się szarawo-niebieskie, takie powiedziałabym siwiejące, w dodatku w tym miejscu gdzie mi pojechała za szeroko dodawała jakiś alabaster i tam mam cos naprawdę niebieskiego. korekta 25.09 a ja się zastanawiam co i jak , jestem w tym salonie - autoryzowanym thalgo- stałą klientką i głupio mi tak nie iść na korektę, ale zastanawiam się czy nie skoczyć do muscat? i jeszcze wydaje mi się, że sztuczne światło pogłębia ten efekt- siedziałam wczoraj na sali rozpraw i miałam wrażenie , że wszyscy mówią do moich brwi
Alabaster to korektor, osobiście jestem ich przeciwniczką, nigdy w 100% nie da się przewidzieć jak zachowa się po umieszczeniu go w naskórku. Mało tego, siedzi w niej dłużej, niż barwnik ponieważ ma cięższą wagę cząsteczkową, no w końcu ma przykrywać. Według mnie można go użyć w sytuacji naprawdę wyjątkowej.
W Twoim przypadku należało to "wyjechanie" zostawić do wygojenia, jest duże prawdopodobieństwo, że większość by się wyłuszczyła i dopiero wtedy ewentualnie można by pomyśleć o jakimś kamuflowaniu, natomiast jak na świeżo pigmentowane miejsce od razu nałożyła kamuflaż to w efekcie te dwa kolory zmiksowały się ze sobą.
A co do niebieskości..... to są właśnie te tzw. bezpieczne kolory, specjalnie profilaktycznie zabezpieczone neutralizatorem co by się nie wybarwiało do czerwonego.... taaaaaaa problem w tym, że u jednych będzie się wybarwiało do czerwonego, a u innych do niebieskiego, a u innych jeszcze do zielonego i tworzenie bezpiecznego brązu dla wszystkich to bzdura. Gdybym usłyszała, że ktoś stworzył brąz dla skóry z niebieskim subtonem, z czerwonym subtonem, tudzież z żółtym subtonem to wtedy mogłabym stwierdzić, że ma to sens, aczkolwiek też nie całkiem do koca, ale powiedzmy że bardziej, niż w przypadku zabezpieczenia brązu głównie przed wybarwieniem na czerwono. I dlatego ja właśnie nie pracuję na tych barwnikach od kilku lat, wolę firmę, która od razu z góry uczy jak łączyć barwniki i jak je zabezpieczać w konkretnym przypadku, a nie na zaś

Anilex jak masz ochotę to zapraszam na konsultację, jest bezpłatna. A powiedz mi jeszcze, czy kształt po wyłuszczeniu jest ok?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 18:52   #4387
anilex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

tak kształt mi się podoba ogólnie gdyby nie wątpliwość co do koloru i niebieski odcień w miejscu uzycia korektora byłoby okey- nie widać że są sztuczne więc efekt zamierzony by był...a na konsultacje się miałam wybrać nawet dziś ale utknęłam w korku na opolskiej i musiałam już wracać;/
anilex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 15:45   #4388
Avie93
Raczkowanie
 
Avatar Avie93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 231
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hejka kobietki liczę na waszą pomoc polecicie mi kogoś kto robi ładny makijaż pernamentny brwi w Łodzi ?
Avie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 21:06   #4389
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
kurcze powiem że jestem trochę zawiedziona- jestem 9 dni po a moje bardzo ciemne brwi zrobiły się szarawo-niebieskie, takie powiedziałabym siwiejące, w dodatku w tym miejscu gdzie mi pojechała za szeroko dodawała jakiś alabaster i tam mam cos naprawdę niebieskiego. korekta 25.09 a ja się zastanawiam co i jak , jestem w tym salonie - autoryzowanym thalgo- stałą klientką i głupio mi tak nie iść na korektę, ale zastanawiam się czy nie skoczyć do muscat? i jeszcze wydaje mi się, że sztuczne światło pogłębia ten efekt- siedziałam wczoraj na sali rozpraw i miałam wrażenie , że wszyscy mówią do moich brwi
Rozbroiłaś mnie tym ostatnim zdaniem
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 15:03   #4390
anilex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez StraVvberry Pokaż wiadomość
Rozbroiłaś mnie tym ostatnim zdaniem
no mi wesoło nie było
anilex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:04   #4391
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja w sobote jad do Krakowa z Warszawy do Muscat i juz nie moge sie doczekac!
Przy okazji pozwiedzam Krakow, bo zostaje do niedzieli
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 09:54   #4392
anilex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

pochwal sie efektami chetnie zobacze- przepraszam zza brak polskich znakow ale pisze z laptopa meza a ten nie ma...
anilex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 14:50   #4393
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
pochwal sie efektami chetnie zobacze- przepraszam zza brak polskich znakow ale pisze z laptopa meza a ten nie ma...
@Anilex wystarczy wejść na fp Gabinetu Różanego na facebooku
Na tym wątku jest wiele dziewczyn, które korzystały z usług Pani Renaty
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:52   #4394
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej,
Zgłaszam się po poradę..bo swoje brwi mam marne..mam długi włos ale rzadko występujący co za tym idzie nie reguluje ich od lat bo już wypada ,że jakakolwiek wypadnie brew i robi się "dziura".
Pytanie co z tym zrobić bo chciałabym mieć ładny regularny kształt brwi ale bez efektu sztuczności --> co za tym idzie nie interesuje mnie raczej pełne wypełnienie i myślałam o metodzie włoskowej ale w kolorze jasnego brązu/prawie beżu by tylko mieć jakby cień/zarys zagęszczenia i może lekkiego uniesienia ich - zdziwienia..
Nie wiem czy dobrze tłumacze ale czy to jest wykonalne i gdzie w Waw?
Sharley raczej odpada bo widziałam efekty po i zazwyczaj masakra przypominająca więzienny tatoo..
Pracuje w branży kosmetycznej i wizażowej więc napatrzyłam się na tyle złych brwi ,że boje się efektu...
Wstawiam foty bez makijażu i jedna po i lekkim umalowaniu brwi ale totalnie nie lubie ich co da się zrobić ?
Sory za włosy - mokre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi1.jpg (18,4 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (19,2 KB, 153 załadowań)
__________________
Każdego dnia możesz być najpiękniejszą wersją samego siebie..
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:31   #4395
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beticzek Pokaż wiadomość
Hej,
Zgłaszam się po poradę..bo swoje brwi mam marne..mam długi włos ale rzadko występujący co za tym idzie nie reguluje ich od lat bo już wypada ,że jakakolwiek wypadnie brew i robi się "dziura".
Pytanie co z tym zrobić bo chciałabym mieć ładny regularny kształt brwi ale bez efektu sztuczności --> co za tym idzie nie interesuje mnie raczej pełne wypełnienie i myślałam o metodzie włoskowej ale w kolorze jasnego brązu/prawie beżu by tylko mieć jakby cień/zarys zagęszczenia i może lekkiego uniesienia ich - zdziwienia..
Nie wiem czy dobrze tłumacze ale czy to jest wykonalne i gdzie w Waw?
Sharley raczej odpada bo widziałam efekty po i zazwyczaj masakra przypominająca więzienny tatoo..
Pracuje w branży kosmetycznej i wizażowej więc napatrzyłam się na tyle złych brwi ,że boje się efektu...
Wstawiam foty bez makijażu i jedna po i lekkim umalowaniu brwi ale totalnie nie lubie ich co da się zrobić ?
Sory za włosy - mokre
Beticzek, wypowiadam się za metodę piórkową... Beż w Twoim przypadku będzie troszkę zbyt delikatnym kolorem, po 1) dlatego, że Twoje włoski, jak widzę wcale do jasnych nie należą (chyba, że to tylko taki efekt na zdjęciu), po 2) no trzeba je trochę skorygować i albo naddać włoski od dołu nasady, albo naddać od góry na łuku, żeby stworzyć kształt, który będzie bardziej kobiecy, czyli ładnie zbudowana nasada i podniesiona końcówka, z ładnie zbudowanym łukiem. Ja osobiście naddawałabym i od dołu i od góry. Takich innowacji nie da się zrobić zbyt jasnym barwnikiem, bo to by się zbyt odznaczało od Twoich naturalnych włosków. Natomiast na pewno nie chodzi o pigmentację bardzo ciemnymi kolorami, a już na pewno nie czarnym Trzeba by je najpierw ładnie poprzycinać, uporządkować, wtedy zobaczyć ile ich tak naprawdę jest, narysować i dopiero pigmentować. Oczy masz piękne i duże, więc i z brwiami są duże możliwości.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 15:49   #4396
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat bardzo dziękuję za odpowiedz!
Fakt ,że trzeba by je przyciąć bo one są długie...na szczęście nie targają się tylko miękko układają..tylko pytanie czy wogóle wykonalne jest zrobienie tego naturalnie by nie było widać ze jest zrobione?
Oglądam mase zdjęć w sieci i nawet jakbym chciała dać przykład o czym myśle - to nie ma...
Zbliżone ale umalowane ma dziewczyna z bloga...w nich jestem zakochana
http://www.alinarose.pl/2013/10/brwi...-co-i-jak.html


ps.szkoda ,że nie ma Cię Muscat w Waw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (29,1 KB, 42 załadowań)
__________________
Każdego dnia możesz być najpiękniejszą wersją samego siebie..
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 22:14   #4397
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Droga Muscat, albo ktoś inny.

Jestem z Krakowa. Znalazłam na Grouponie ofertę na makijaż permanentny i wykonałam go za 100 zł + 60 zł pierwsza poprawka miesiąc po + za darmo druga - górne kreski. Nie obawiałam się zbytnio gdyż pomyślałam, że taki makijaż ciężko skiepścić tym bardziej, że mam raczej ładny kształt oka i chodziło kreskę zagęszczająca rzęsy + leciutko ozdobną przy końcach.

Efekt jest fajny.

Teraz myślę o brwiach, ale tu jest problem. Od wielu lat farbuję się na jasny blond (i to się raczej nie zmieni), mam ciemno-brązowe oczy i naturalnie mam brwi brązowe, ale dosyć rzadkie (nie jakoś skrajnie, ale jednak) no i najgorsza zmora - są za krótkie z obu stron. Generalnie są one "delikatne", dosyć rzadkie i szersze (na szerokość ) dużo niż Pani powyżej (swoją drogą bardzo zazdroszcze ) Dzień w dzień je maluję brązową kredką i nawet nie chodzi o zageszczenie bo nie jest zle, tym bardziej, ze mam jasne włosy, ale naprawde sa za krotkie i z zewnatrz i z wewnatrz. Makijaz permanentny by mnie odciążył czasowo, ale i jak maluję kredką brwi to mam wrażenie, że to sztucznie wygląda, a tym bardziej się boję makijażu trwałego

Załączam zdjęcie - na nim brwi są lekko przyciemnione kredka ale nie modelowane jesli chodzi o dlugosc - proszę zauważyć jakie są "krótkie".

Z góry dziękuję za rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00106.jpg (57,9 KB, 107 załadowań)
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka

Edytowane przez esor
Czas edycji: 2014-09-29 o 22:15
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 07:23   #4398
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Metoda piórkowa jest najlepsza dla uzyskania naturalnego efektu Tym bardziej, że pracujesz w branży kosmetycznej, to sama jesteś wizytówką tego co robisz.
Ja nadal podziwiam kobiety, których brwi wyglądają jak pieczątka na skórze. Szczególnie, że mp stał się bardzo popularny u kobiet, także takich widoków jest co raz więcej. Już nie wspomnę, że moim zdaniem brwi są często za cienkie. Ale to oczywiście indywidualna sprawa, bo każdemu podoba się coś innego
Ojj tak Alina ma po pomalowaniu piękne brwi, tak samo jak Katosu
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2014-09-30 o 08:20
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:01   #4399
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beticzek Pokaż wiadomość
Muscat bardzo dziękuję za odpowiedz!
Fakt ,że trzeba by je przyciąć bo one są długie...na szczęście nie targają się tylko miękko układają..tylko pytanie czy wogóle wykonalne jest zrobienie tego naturalnie by nie było widać ze jest zrobione?
Oglądam mase zdjęć w sieci i nawet jakbym chciała dać przykład o czym myśle - to nie ma...
Zbliżone ale umalowane ma dziewczyna z bloga...w nich jestem zakochana
http://www.alinarose.pl/2013/10/brwi...-co-i-jak.html


ps.szkoda ,że nie ma Cię Muscat w Waw
Według mnie są do zrobienia, aczkolwiek może być tak, że byłyby potrzebne dwie korekty. Natomiast na pewno zapomnij o beżu :P

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Droga Muscat, albo ktoś inny.

Jestem z Krakowa. Znalazłam na Grouponie ofertę na makijaż permanentny i wykonałam go za 100 zł + 60 zł pierwsza poprawka miesiąc po + za darmo druga - górne kreski. Nie obawiałam się zbytnio gdyż pomyślałam, że taki makijaż ciężko skiepścić tym bardziej, że mam raczej ładny kształt oka i chodziło kreskę zagęszczająca rzęsy + leciutko ozdobną przy końcach.

Efekt jest fajny.

Teraz myślę o brwiach, ale tu jest problem. Od wielu lat farbuję się na jasny blond (i to się raczej nie zmieni), mam ciemno-brązowe oczy i naturalnie mam brwi brązowe, ale dosyć rzadkie (nie jakoś skrajnie, ale jednak) no i najgorsza zmora - są za krótkie z obu stron. Generalnie są one "delikatne", dosyć rzadkie i szersze (na szerokość ) dużo niż Pani powyżej (swoją drogą bardzo zazdroszcze ) Dzień w dzień je maluję brązową kredką i nawet nie chodzi o zageszczenie bo nie jest zle, tym bardziej, ze mam jasne włosy, ale naprawde sa za krotkie i z zewnatrz i z wewnatrz. Makijaz permanentny by mnie odciążył czasowo, ale i jak maluję kredką brwi to mam wrażenie, że to sztucznie wygląda, a tym bardziej się boję makijażu trwałego

Załączam zdjęcie - na nim brwi są lekko przyciemnione kredka ale nie modelowane jesli chodzi o dlugosc - proszę zauważyć jakie są "krótkie".

Z góry dziękuję za rady.
Wprawdzie zasłoniłaś oczy, więc oceniam trochę na wyczucie (bo nie wiem, czy wiesz, że o rozstawieniu brwi decyduje rozstawienie oczu) i zdjęcie mocno niewyraźne, ale mam wrażenie, że to co widzę na początkach jako dorysowane to rzeczywiście jest dorysowane Końcówek brwi nie widać :-P
Rzeczywiście brakuje im początków. Tak naprawdę należy brwi zobaczyć dokładnie, i tak jak pisałam Beticzkowi, najpierw uporządkować, dobrać kształt i pigmentować.
Jeżeli podrysowanie brwi powoduje, że czujesz się sztucznie to brwi wykonane metodą wypełnienia na pewno Cię nie usatysfakcjonują. Poza tym w dodatku ta metoda i to na Grouponie może być grubym niewypałem. No i kolejna rzecz, czy aby na pewno w Twoim przypadku brąz to odpowiedni kolor...?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Metoda piórkowa jest najlepsza dla uzyskania naturalnego efektu Już nie wspomnę, że moim zdaniem brwi są często za cienkie. Ale to oczywiście indywidualna sprawa, bo każdemu podoba się coś innego
Ojj tak Alina ma po pomalowaniu piękne brwi, tak samo jak Katosu
Też tak uważam
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 19:48   #4400
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja w sobote jad do Krakowa z Warszawy do Muscat i juz nie moge sie doczekac!
Przy okazji pozwiedzam Krakow, bo zostaje do niedzieli
Jak efekty?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:08   #4401
blondyna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc, ja tez chcialam zrobic sobie makijaz pernamentny wiec umowilam sie na konsultacje z linergistką, kolezanka polecila mi panią < reklama> najpierw zrobila mi probna kreske jak to bedzie wygladalo a pozniej zastanawialysmy sie nad doborem koloru, bardzo fajnie rozmawialo mi sie z Panią Patrycją widać ze zna się na rzeczy, zdecydowalam sie na gorną kreskę i brwi metodą cienia, jestem bardzo zadowolona moge polecic, pozdrawiam

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-10-07 o 12:33
blondyna87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 19:54   #4402
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
Jak efekty?

Naprawde swietne, moimi brwiami jestem zachwycona :-D
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 09:47   #4403
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam Was,

poszukuję sprawdzonego i polecanego gabinetu na Górnym Śląsku, przeszukałam całe forum, ale są tylko pojedyncze opinie o gabinetach, które nie mają nawet strony internetowej a co dopiero galerii.

Jeżeli któraś z Was wykonywała makijaż permanentny brwi i jest zadowolona z określonego salonu to ładnie proszę o zdjęcia albo chociaż namiary na galerię danej lingeristki

Z góry dziękuję
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 16:29   #4404
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

po ilu dniach mozna sie malowac po makijazu permanentnym oczu (kreski gorne)?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-19, 11:07   #4405
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja zrobiłam kreski trzy dni temu - jeszcze mam takie grudki na końcówkach. Moja linergistka powiedziała, że makijaż mogę zrobic po około 5 - 6 dniach, a do tej pory nie moczyc oczu. Na razie więc cierpliwie czekam.
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 16:17   #4406
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Witam Was,

poszukuję sprawdzonego i polecanego gabinetu na Górnym Śląsku, przeszukałam całe forum, ale są tylko pojedyncze opinie o gabinetach, które nie mają nawet strony internetowej a co dopiero galerii.

Jeżeli któraś z Was wykonywała makijaż permanentny brwi i jest zadowolona z określonego salonu to ładnie proszę o zdjęcia albo chociaż namiary na galerię danej lingeristki

Z góry dziękuję
Ja tem jechałam do Krakowa z Warszawy
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 09:59   #4407
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja tem jechałam do Krakowa z Warszawy
Tak też zrobiłam

To moje:
(Muscat, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, jeśli jednak tak, to usunę, chociaż jest czym się chwalić



Obecnie się goją, za niedługo korekta

Pozdrawiam i dziękuję Wam, nieocenione Wizażanki
Nie wstydźci się wstawiać zdjęć swojego makijażu, pozwólmy innym dobrze wybrać
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 13:14   #4408
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Tak też zrobiłam

To moje:
(Muscat, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, jeśli jednak tak, to usunę, chociaż jest czym się chwalić
Zdjęcie podpisane, a ja nie mam się czego wstydzić, tak więc nie widzę problemu wręcz przeciwnie Nixie, dziękuję, że Ty z kolei nie wstydzisz się pokazać zdjęcia swoich brwi i oczu Pozdrawiam i do zobaczenia
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 14:04   #4409
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A to w Wawie nie ma już dobrych linergistek, że tak wszystkie emigrujecie gdzieś dalej? Osobiście znam ze dwie przynajmniej spod rąk których nigdy nie widziałam słabego makijażu a trochę zdjęć przejrzałam
__________________
https://estilife.pl
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 15:27   #4410
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaZ84 Pokaż wiadomość
A to w Wawie nie ma już dobrych linergistek, że tak wszystkie emigrujecie gdzieś dalej? Osobiście znam ze dwie przynajmniej spod rąk których nigdy nie widziałam słabego makijażu a trochę zdjęć przejrzałam
No skoro dziewczyny emigrują, to najwyraźniej nie słyszały o nikim w Wawie tak dobrym jak Muscat.

Ale że Wizaż jest po to, żeby pomagać, to podziel się jakimiś dobrymi zdjęciami z Warszawy, może któraś się przekona.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.