Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 09:48   #931
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

nikt z nas nie ma stałej temperatury, jeśli twoja od zawsze jest wyższa to pewnie odpowiednio wyżej będzie skok po owulacji . Ja myślę że się sprawdzi o ile masz miesiączki i owulacje
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:00   #932
mama Antosia
Raczkowanie
 
Avatar mama Antosia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

No dokładnie to nie chodzi o top czy masz podwyższona temperaturę tylko o skok temperatury. Jak podstawowe tempki masz wyższe to te po skoku też będą wyższe jednak należy Pamiętać że komputerki temperaturę powyżej 37,6 stopnia odczytują jako gorączkę.
mama Antosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 15:21   #933
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

36,6 to troche taka "przypadkowa" liczba- częściej mowi sie ze prawidłowa temp ciała to pewien przedział a nie konkretna liczba.
Nie wiem tez ile razy mierzyłas podst temp ciała. Mysle ze twoje standardowe 37 moze wynosić spokojnie 36 z większym hakiem jesli bedziesz mierzyć podstawowa temperaturę
Uwaga o gorączce słuszna dlatego ja bym nie ryzykowala i najpier kupiła tani termometr owulacyjny i upewnia sie ze sprawa ma sens.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 12:58   #934
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziękuję Wam z odpowiedzi.
Chcę stosować jak najmniej inwazyjny dla mojego ciała sposób antykoncepcji i upewniłyście mnie, co mojego wyboru komputerka. Teraz tylko muszę zastanowić się, na którą firmę się zdecydować
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 23:08   #935
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cześć dziewczyny
Myślę nad zakupem komputera. Poza Lady Comp biorę też pod uwagę OvaCue. Czy któraś z Was ma OvaCue i mogłaby się wypowiedzieć na jego temat? Czy komputera cyklu można używać przy bólu zęba (o ile się przespało 3h) i przy braniu sterydu wziewnego na astmę?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 11:41   #936
agax99
Przyczajenie
 
Avatar agax99
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Mam do was takie pytanie, w przypadku cyklu bezowulacyjnego komputerek pokazuje do końca cyklu czerwone światełko? Bo mam taką dziwną sytuację, w czasie cyklu prognozował mi owulacje i migał, wczoraj wprowadziłam M i przestał migać w tamtym dniu, stąd moje pytanie czy oznacza to cykl bezowulacyjny, czy to kiedy faktycznie nastąpiła owulacja pojawia się jakoś później.
agax99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 16:54   #937
monia89s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 16
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agax99 Pokaż wiadomość
Mam do was takie pytanie, w przypadku cyklu bezowulacyjnego komputerek pokazuje do końca cyklu czerwone światełko?
tak, wtedy do miesiączki jest czerwone. mnie zdarzył się cykl, w którym właśnie tak miałam, ale nie wiem czy był bezowulacyjny, bo w jeden dzień wystąpił skok temperatury (u mnie po owulacji temperatura nie utrzymuje się cały czas na podwyższonym poziomie). mimo to komputerek nie stwierdził owulacji i cały czas świecił czerwonym.

Cytat:
Napisane przez agax99 Pokaż wiadomość
w czasie cyklu prognozował mi owulacje i migał, wczoraj wprowadziłam M i przestał migać w tamtym dniu, stąd moje pytanie czy oznacza to cykl bezowulacyjny, czy to kiedy faktycznie nastąpiła owulacja pojawia się jakoś później.
komputerek aktualizuje poprzedni cykl na początku nowego. u mnie często się zdarza, że wcześniej migające światełko albo znika albo przestawia się na inny dzień, którego ja bym za owulację nie uznała. z tego co mi się wydaje to dzieje się tak dlatego, że komputerek ustalił sobie jakąś średnią liczbę dni między owu a pierwszym dniem okresu i to właśnie z tej liczby koryguje lampkę, a jeśli nowa data owulacji wyjdzie mu na zielony dzień to koloru nie zmienia i wtedy nie ma migającej lampki. akurat na tą poprawkę poprzedniego cyklu to nawet już specjalnie nie zwracam uwagi.
monia89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 17:15   #938
fairy_of_the_lake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Dziewczyny, ja po prawie 2 miesiącach używania chciałam się wypowiedzieć, że bardzo bardzo polecam daysy Jest małe, wygodne, tańsze od lady compa, a działa podobno tak samo. Generalnie to myślę, że jak macie takie trudniejsze pytania, to można dzwonić tam do nich, ja przed i po zakupie wydzwaniałam i zawsze miła Pani udzielała bardzo wyczerpujących odpowiedzi.
fairy_of_the_lake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 19:02   #939
agax99
Przyczajenie
 
Avatar agax99
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

monia89s dziękuje Ci bardzo za odpowiedź Właśnie mi się wydaje, że dobrze wskazał owulacje, ale jak przestała mi mrugać ta lampka to przyznam, że trochę zgłupiałam, ale chyba skoro była wyraźna faza niska skok i faza wysoka to chyba wszystko ok

Już wszystko wiem, on sobie zamyka cykl 5 dnia i lampka miga znowu

Edytowane przez agax99
Czas edycji: 2016-03-14 o 09:15
agax99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 08:26   #940
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Podbijam pytanie - co w przypadku bólu zęba?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:11   #941
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Witajcie
Stosuje naturalne metody od 6 lat. Jestem w drugiej planowanej ciazy.
Czy oprócz komputerów prowadzicie obserwacje?
Rozumiem ze cyclotest nie warto kupić?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie - co w przypadku bólu zęba?
Ja raczej potraktowalabym to jako zaklocenie ale to możesz stwierdzić na koniec cyklu

Edytowane przez olinka012
Czas edycji: 2016-03-14 o 09:17
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:42   #942
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olinka012 Pokaż wiadomość
Witajcie
Stosuje naturalne metody od 6 lat. Jestem w drugiej planowanej ciazy.
Czy oprócz komputerów prowadzicie obserwacje?
Rozumiem ze cyclotest nie warto kupić?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------



Ja raczej potraktowalabym to jako zaklocenie ale to możesz stwierdzić na koniec cyklu
Ja jeśli zakupię komputer planuję wprowadzić obserwacje.

Na kafeterii są opinie o LC i o nowym Cykloteście (o nim jest zdecydowanie mniej, ale za to jedna dziewczyna porównała oba komputery w użytkowaniu). Zarówno jeden jak i drugi ma pozytywne opinie.

LC ma badania kliniczne i rekomendację PTG. Cyklotest tego niestety nie ma.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2016-03-14 o 09:44
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:00   #943
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

ja nie prowadzę obserwacji one i tak niczego nie wnoszą do wyniku na komputerku, a według mnie mogą tylko zaszkodzić.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:05   #944
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kilink Pokaż wiadomość
ja nie prowadzę obserwacji one i tak niczego nie wnoszą do wyniku na komputerku, a według mnie mogą tylko zaszkodzić.
Nie wyobrazam sobie opierać się tylko na komp. To tylko urządzenie. Nie bierze pod uwagę indywidualnych sytuacji zaklocen leków itp. Może kupie po 2 porodzie. Ale niby trzeba spać nieprzerwanie 5 godz (!) Co na poczatku z niemowlakiem jest nierealne. Kolejny problem karmienie piersią...
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:35   #945
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olinka012 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie opierać się tylko na komp. To tylko urządzenie. Nie bierze pod uwagę indywidualnych sytuacji zaklocen leków itp. Może kupie po 2 porodzie. Ale niby trzeba spać nieprzerwanie 5 godz (!) Co na poczatku z niemowlakiem jest nierealne. Kolejny problem karmienie piersią...
Przy Lady Comp są 3h. Na ich stronie widziałam, że opisane jest jak postępować, gdy się wstaje do dziecka w nocy. W cycloteście wymagane jest 5h snu niestety.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:30   #946
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Pewnie postępować tak jak przy " papierowych" obserwacjach
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:35   #947
agax99
Przyczajenie
 
Avatar agax99
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olinka012 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie opierać się tylko na komp. To tylko urządzenie. Nie bierze pod uwagę indywidualnych sytuacji zaklocen leków itp. Może kupie po 2 porodzie. Ale niby trzeba spać nieprzerwanie 5 godz (!) Co na poczatku z niemowlakiem jest nierealne. Kolejny problem karmienie piersią...
Ja nie prowadzę obserwacji, ale nie zgodzę się, że komputerek nie bierze pod uwagę indywidualnych zakłóceń, bo jeśli przekładają się one na temperaturę to w moim odczuciu jest więcej żółtych i czerwonych światełek.

Zanim kupiłam LC przeczytałam chyba większość informacji na stronach, na forach itd. i z opinii wielu użytkowniczek wnioskuję, że jeśli prowadzą swoją obserwacje to często okazuje się, że komputerek dłużej trzyma na czerwonym niż wynikałoby to z obserwacji, poza tym jest to urządzenie medyczne, płacąc tyle pieniędzy płacę za lata badań, więc stosując się do światełek czuje się bezpiecznie. Jednak jeśli tak jak Ty stosowałabym metody naturalne przez 6 lat, jak piszesz z powodzeniem, to nie kupiłabym LC. W moim odczuciu jeżeli ktoś potrafi obserwować swoje ciało i przede wszystkim ma na to czas to LC nie jest mu do niczego potrzebny, no może poza komfortem psychicznym, że "moje obserwacje" się sprawdzają, ale nie wiem czy warto za to płacić ponad tysiąc złotych a często ponad dwa.

Edytowane przez agax99
Czas edycji: 2016-03-14 o 13:37
agax99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 15:15   #948
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Masz rację. Tym bardziej ze cykle poporodowe to czasami" kosmos" ...
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 18:48   #949
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olinka012 Pokaż wiadomość
Pewnie postępować tak jak przy " papierowych" obserwacjach
Chodziło mi o to, że na ich stronie jest jak mierzyć temperaturę przy nocnym wstawaniu.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:57   #950
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Chodziło mi o to , że nie bierze po uwagę np. obserwacji śluzu, czy szyjki. Zakłócenia jak najbardziej bierze pod uwagę- dlatego jest bezpieczniejszy niż tradycyjne metody. Jak coś się dzieje, to po prostu pokaże, czerwone i już. Do siebie nie miałbym tyle zaufania - ludzie z natury są ryzykantami Poza tym ja nie należę do tych wilgotnych śluzu nie mam prawie wcale, więc takie obserwacje u mnie odpadają. Poza tym to właśnie temperatura bazowa jest najbardziej pewnym wskaźnikiem. Jak bierzesz leki czy masz nieprzespaną noc to po prostu nie robisz pomiarów, a komputerek i tak wskaże właściwą lampkę. Dla mnie to najwygodniejsza forma.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 11:11   #951
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Masz pewność ze komputerek się nie myli? Pewnie kupie. Ale tak z dystansem... Ja jak mam wątpliwości w swoich obserwacjach to kontaktuje się z instruktorem npr
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 08:19   #952
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

wiesz nic poza abstynencją nie daje 100% pewności, ja mam wrażenie, że ladycomp zabezpiecza nawet bardziej niż potrzeba, jak trochę się znasz na NPR to wiesz jak zachowuje się organizm jak wygląda cykl i co może wpłynąć na temperaturę np. alkohol nieprzespana noc czy choroba , ja w takich momentach po prostu nie mierze.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:08   #953
aagunia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Witam Dziewczynki Używam Lady Compa od ponad 6 miesięcy i do tej pory wszystko było pięknie jednak mam do was pytanie czy którejkolwiek zdarzyło się, żeby komputerek Lady Comp pokazywał prawdopodobieństwo ciąży - trzy migające lampki a testy ciążowe i testy z krwi wykonane 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki wyszły negatywnie.
Mam dośc regularne cykle, ale mam też niedoczynność tarczycy, na którą biorę leki i od 3 tyg. jestem na diecie -schudłam 5 kg, czy to wszystko mogło się nałożyć i dać zafałszowany obraz prawdopodobnej ciąży? Dodam zę temperatura wzrasta cały czas, i że współżyliśmy z mężem(nie do końca )ale jednak w dni czerwone chyba dzień lub 2 po owulacji.
proszę o odp. pozdrawiam
aagunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 11:10   #954
olinka012
Zadomowienie
 
Avatar olinka012
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 693
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Skoro beta wskazuje brak ciąży to ciąży nie ma. To odchudzanie moglo zafalszowac wynik - to tylko komputerek. Brak okresu także może być przy spadku wagi

Edytowane przez olinka012
Czas edycji: 2016-03-19 o 11:11
olinka012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 14:54   #955
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Jeśli nie ma miesiączki w spodziewanym terminie to normalne że komputerek pokarze ciążę bo co innego ma pokazać? ale jeśli z testów i krwi nic nie wyszło to bądź spokojna pewnie ciąży nie ma, a może to twój organizm troszkę poświrował . jak dostaniesz w końcu okres to wpisz go normalnie a komputerek będzie naliczał kolejny cykl.
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 20:28   #956
aagunia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

dziękuje za odp. okres dostałam, ale póki co komputerek nie pokazuje mi owulacji z ubiegłego miesiąca,
aagunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 18:33   #957
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olinka012 Pokaż wiadomość
Masz pewność ze komputerek się nie myli? Pewnie kupie. Ale tak z dystansem... Ja jak mam wątpliwości w swoich obserwacjach to kontaktuje się z instruktorem npr
wow to masz fajnie że za każdym razem możesz kontaktować się z instruktorem ale chyba większość dziewczyn nie ma tak dobrze.

Ja bym się bardzo bała własnej interpretacji a też trochę głupio było by mi co chwilę do kogoś dzwonić i zawracać mu głowę moimi obawami.
Po za tym mam kolezankę która stosuje NPR i kompa i ona wręcz mówi że komp daje za dużo czerwieni i że jest za bardzo ostrożny ona sama daje sobie więcej zieleni.



Agunia odchudzanie mogło zaburzyć cykl a komp jak nie ma spodziewanej m to zawsze wskazuje prawdopodobieństwo ciąży bo zazwyczaj to jest przyczyną
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:30   #958
Kilink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 107
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

lola dlatego ja bym nie mogła sama określać dni płodnych bo na pewno skracałabym ilość czerwonych , jednak człowiek to tylko człowiek czasem działa zbyt emocjonalnie. Stąd też pogląd o nieskuteczności tradycyjnego NPR- zbyt wczesne oznaczanie dni niepłodnych i co za tym idzie ciąża. Ja tam się słucham mojego komputerka i nie chcę być mądrzejsza od niego
Kilink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 07:57   #959
mama Antosia
Raczkowanie
 
Avatar mama Antosia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

Oj ja to bym chyba nie wiem jakiejś nerwicy dostała jakbym miała sama sobie wyznaczać dni płodne dla mnie komputerek jest jednak pewniakiem i tez stosuję się jedynie do jego wskazań.
mama Antosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:08   #960
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy!

hej ,
nieśmiało pukam zainteresował mnie Lady Comp, calusi wątek przeczytałam i jestem na 99% pewna że chcę go. Teraz muszę tż przekonać i zaczniemy zbierać pieniądze na niego
Miałam przygodę z tabletkami. W wielkanoc wzięłam pierwszą tabletkę i wszystko było ok do soboty. Wtedy noga zaczeła boleć, w pn tak bolało ledwo zasnęłam a we wtorek odrazu na badanie leciałam i miałam podwyższone d dimery czyli większe ryzyko zakrzepicy. Przeraziłam się i odstawiłam je, Hormony nie dla mnie.
A na gumkach lecimy 2 lata i byśmy chcieli chociaż parę razy bez
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-25 13:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.