Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 11:12   #3841
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziewczyny, dzis taka pogoda ze wszystko drazni... Ogolnie to ja leze i glowa mi peka, jak maz wrocil na przerwe to mnie poty zalaly i duszno mi sie zrobilo, wstalam okno otworzyc i malo nie padlam... Nie wiem co jest, zmierzylam cisnienie i jest w normie... Nie mam pojecia co mi sie stalo juz mialam tak drugi raz... Maz zaczal panikowac zaraz wlaczyl wiatrak... Po chwili przeszlo. Pozniej zazartowal ze Lenka sie wkurzyla bo chcemy z jej konta za wozek zaplacic :-P bo zalozylismy konto cos w stylu skarbonki i za kazde zakupy placac karta zaokragla nam sume do pelnej 10 i to co odlozone to dla malej mialo byc ;-) i sie troche nazbieralo a ze lozeczko zamowione a czekamy na przelew to mowie zeby wziac a pozniej sie wplaci spowrotem jak przelew przyjdzie ;-) moze faktycznie sie male wkurzylo ;-) ostatnio cos malo sie rusza w dzien, a w nocy troche szaleje wiec nie wiem, czasami sie martwie co jest... Ale tlumacze sobie ulozeniem ze czasami poprostu moze mniej odczuwam, bo brzuszek tez czasami mam jak pilke a czasami jak zwykle sadelko...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:12   #3842
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

posciel taka
brązowa w kwiaty
w czarne
w paski czerwone
wozek pozniej teraz musze isc bede potem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg $_57 (1).jpg (120,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg $_57.jpg (90,1 KB, 3 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:13   #3843
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Ja juz leze w łóżku i troche mnie boli brzuch a zwłaszcza jak leze na prawym boku ale jakos to przezyje
Kupiłam dziś łóżeczko od koleżanki mamy bo więcej dzieci miec nie będą a maly spal w nim 3 razy bo byla tak spragniona dziecka ze nauczyla go spać z nimi zdj zrobiłam u niej i jest trochę nie wyraźne ale wam pokaze
Nad takim samym się zastanawiam ładne jest

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
O matko... współczuję... ja od kiedy jestem w ciąży, to unikam publicznych toalet, bo równowagi nie umiem utrzymać
ja jeszcze nad tym panuję, mam Małysza opanowanego do perfekcji

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Współczuję Ci tego wszytkiego ja bym oszalała chyba przez takie zamieszanie.
Mieszkam w tym samym mieście i jakoś tak strasznie mi to nie przeszkadza, fakt helikopter jest denerwujący, ale u Roxany pewnie złość potęgowało złe samopoczucie.

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
U mnie bez zmian , jest beznadziejnie dlatego tez niewiele pisze jeszcze TŻ wlasnie pisał, ze zamiast byc z pracy o 21 to bedzie po 23...

Kicha laski, deprecha po całości !
Skąd ja to znam.. Mój wychodzi przed 6 i wraca o 19, przed 20 i tak codziennie, w sezonie letnim również soboty do tego nie da się niestety przyzwyczaić.

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień - WIZYTA


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej hej



Dziś wizyta u lekarza, ma przyjść kurier z ciśnieniomierzem i chcę przejść się na targ po owoce. Tyle w planach. Niestety dziś szaro i pada...


Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wizyty!!!!

Ale nie zapominajcie ze ja też IDE DZIS NA WIZYTE i może w końcu dowiem się jaka płeć ;-)
Ale jeszcze jestem w pracy, jak wrócę tez musze ogarnąć Bronchilde :-D haha nie wiem jak to zrobię bo juz mało widze. Ale do lusterka może jakoś poradzę B-)
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:16   #3844
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

100% bawelna .. sztywna jest ale puszcze pranie dzis mysle po praniu bedzie fajna
musi ale poczekac az kupie nowa koldre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0078.jpg (60,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0077.jpg (38,6 KB, 6 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:18   #3845
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
to może zamiast się denerwować obejrzyjcie co mam dla Tymka


Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a to ja się modliłam, żeby nagle z pracy wrócił i mi pomógł miałam to wczoraj zrobić, ale doszłam do wniosku, że "przecież sama sobie poradzę" no i w sumie chyba sobie poradziłam... ale z jakim trudem
ja też najpierw walczyłam sama z lusterkiem, a potem go wołałam na przegląd i ewentualne poprawki

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

Jestem po tej nieszczęsnej glukozie. Wrócę do Was pewnie wieczorem ,bo słabawo się czuje. Do tego jeszcze pada deszcz...wiec spadam do wyrka
Ja byłam wczoraj i czułam się podobnie


Nie było mnie wczoraj u was cały dzień, rano poszłam na tą nieszczęsną glukozę i przyszłam przed 7, a już 6 osób w kolejce było, na krzywą na szczęście wołali bez kolejki. Rozrobili mi tą miksturę w ciepłej wodzie i nie mogłam wypić duszkiem, tylko małymi łykami jakoś poszło i przeżyłam. Wyniki dobre, ale później cały dzień mnie głowa ćmiła i czułam ten okropny smak w ustach, pojechałam z mamą i siostrą do Ikei i kupiłam, a raczej mama kupiła, bo się uparła pierwszą przytulankę dla naszego Misia później koleżanka przyjechała i cały dzień na nogach, padłam wieczorem jak długa i nie mogłam się dobudzić i wstałam dziś o 11 A teraz muszę się zabrać za studia
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:19   #3846
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ty to jesteś zdolna do tych zakupów. Ach zazdroszczę Mi póki co moja mama perełki różne wynajduje. A ja jakoś w sklepach nic nie widzę. Tylko wszystko albo niebieskie albo szare.
Te ciuszki to chyba nawet same na mnie czekały i nie martw się ja tez mam większośc szarych lub niebieksich no tak jakś robią
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:20   #3847
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Sugar nie denerwuj się już
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 11:25   #3848
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

martulka0991 ja ostatnio wstałam z łóżka i nagle czarno przed oczami, policzki takie dretwe i padłam na łóżko. nie mogłam ustać. dobrze, że przy łóżku to było. teraz wstaje już powoli. Najpierw nogi spuszczam i po chwili wstaje. No upały dają w kość. Tzn ta duchota taka. U nas niby co chwilę pada ale i tak jest tak parno, że mi słabo i ostatnio nawet boję się sama wyjść gdzieś.
fajny sposób na odkładanie pieniędzy. Ale na jakiej zasadzie to jest? hmm zainteresowałaś mnie tym
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:26   #3849
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ambi, też nad chmurkami myślę - już do nowego pokoju szkrabów Fajnie, że je można prać

Mravka, po raz kolejny się z Tobą całkowicie zgadzam Tym razem w kwestii zakupów dla Malucha... ale w ogóle mam wrażenie, że podobnie myślimy
Wawrzyniec rzeczywiście niekoniecznie A Tymek bardzo fajny Olaf zresztą też, ale od kiedy usłyszałam w parku "Olafku, nie biegaj, bo się spocisz" jakoś źle mi się kojarzy
To, że kredyt dostaniemy, to jestem pewna - pytanie na jakich warunkach I tutaj prośba o kciuki za negocjacje, bo przez pół roku będziemy dwa na raz spłacać No nic, dzisiaj kolejny bank i ostatni w piątek... a potem 2 tyg. czekania na decyzję...
Błękit może być fajny Ja jestem bladzioch, a miałam na pazurkach taki ni to błękit, ni lawenda, ale wyglądał super, bo wychodził z ciepłego - w mroźnym błękicie wyglądałabym jak trup, a w tym bardzo ok

springtime

Fajnie widać jak szaleją Hania i Zosia bardzo mi się podobają (Zosia szczególnie), a za imieniem Milena nie przepadam... źle mi się kojarzy I zdrabnia kijowo... Mila...
Nie przejmowałabym się tym, że z innej bajki - będziesz miała dwie dziewuszki - dwie indywidualności - to i imiona dwa mogą być zupełnie

Isabelle bardzo ładny kocyk

Nicole, ja już sobie japonki wyjęłam i wczoraj w nich śmigałam A w ogóle "przesiadłam się" w szmaciaki - baleriny i tenisówki i dobrze mi

Lulla a z czym placek
Doczytałam... ojjjj... zjadłabym A jaki? Drożdżowy? Znowu doczytałam - na maślance uwielbiam

NOK, super, że mała się dostała

Anevo

mms, Nicole, beaciorq kciuki za wizytę

Aliczka specjalnie dla Ciebie

Sugar, wyluzuj... hormony hormonami, ale... pax.
Ja dostałam dzisiaj całkowitego bana na noszenie. I szczerze mówić nie chce sprawdzać, czy jeśli podniosę "20kg" to coś mi się stanie czy nie - a dokładniej czy coś stanie się dziecku, bo mi najwyżej plecy się przeciążą. Ty pochodzisz "lekko", kasperka "z dużą ostrożnością" - szczerze mówiąc dla mnie każda z Was trochę przegina, ale to wasze decyzje. A forum jest po to, żeby swobodnie "marudzić", dzielić się wątpliwościami itp... tak długo, jak nie naskakuje się na innych.
A na poprawę humoru... hmm.. może czekolada? Albo lody?


Pogoda paskudna u nas, ale przynajmniej jest ciepło

A ja wylądowałam rano na IP - a dokładniej sama pojechałam i wysiedziałam się w kolejce 2,5 godziny
Znowu krwawienie z durnej nadżerki Na szczęście z łożyskiem wszystko ok, szyjka długa i trzyma, a Młoda sobie fika. Nie mierzyli jej, ale doktorka "na oko" powiedziała, że rośnie ładnie. Tyle...
Mam na siebie uważać, nie nosić, nie denerwować się, a w ogóle "to Pani jeszcze nie jest na zwolnieniu?!"
Kurcze, co raz poważniej o tym myślę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:26   #3850
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziękuję wszystkim za kolejne kciuki! Z takim wsparciem na pewno będzie wszystko jak w zegareczku :roza :

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Jak mi któreś z nich wyjdzie to zapraszam wszystkie na imprezkę przy drinkach mochito bez alko i wieeeelkich lodach
Uuuhuuu, mohito, pyyycha Looody pyyycha.. no nic, impreza wprost dla mnie

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
o ile to można "gimnastyką" nazwać, bo u mnie to już raczej "niezdarne ruchy słonicy"
pewnie nie Ty jedna powiem Wam, że ja dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie jak duży mam już brzuch i jak mi ogranicza pole widzenia
No u mnie też jakieś dziwne pozy i chyba raczej mało zgrabne i atrakcyjne. No, ale jakoś skosiłam Jak jest nierówno - trudno, nie idę tam na podryw doktorka

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Kasperka bier te truskawy, zalej Ace i przed Tv na Housa i koniec kłótni


Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Jak wywrozysz mi babeczke to osobiście idę do Ciebie na nogach z flacha soku pomarańczowego i tak się upijemy ze hej
Przeczucia mam od początku na różowe ale po ostatnim spotkaniu z ginem jak widział siusiaka a potem Go nie widział i znów widział to jakoś nie wierze w to że będzie baba
Trzymam za córę też! Żadnego sisiaka tam nie będzie, to pępowina była, dlatego znikała

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
no b siedzę w tym domu i tylko sprzątam coś by trzeba porobić ciekawego a jak by się zebrało 36 ciężarówek to by się działo Kolejka do wc na godzinę stania hihihi
Już to widzę! Całą imprezę byśmy tylko w tej kolejce stały Ta która wychodzi od razu ustawia się na końcu kolejki, bo przecież 36 lasek to trochę zejdzie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Jestem po prostu rozbita mam wrazenie ze nikt mnie nie rozumie no. Nie wiem co mam ze soba zrobic.. wszystko mnie drazni kurde no mam ochote wyć.
Hormony...

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Oczywiście ja już od dawna zwyczajnie zwracam uwagę,bo nie rozumiem dlaczego sama miałabym "dosprzątać" po Nim.

Kciuki za wizytę daj znać!
Oo będziesz mierzyła ciśnienie regularnie?

Jestem po tej nieszczęsnej glukozie. Wrócę do Was pewnie wieczorem ,bo słabawo się czuje. Do tego jeszcze pada deszcz...wiec spadam do wyrka
No ja tego na pewno nie pozmywam, nie ma tak lekko ze mną

Zdam relację po powrocie oczywiście A ciśnienie chcę zacząć mierzyć regularnie żeby zobaczyć czy mi nie wzrasta przypadkiem w tym 3 trymestrze... I tak dobrze mieć ciśnieniomierz w domu, przyda się

A tak w ogóle - wybrałaś już może szpital?

Najważniejsze, że masz to badanie za sobą Teraz odpoczywaj, jutro będzie lepiej
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:32   #3851
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a na dowód tego, że PRZESADNIE o siebie nie dbam powiem Wam, że od wczoraj wcinam (niezdrowe) chrupki orzechowe aż mnie podniebienie boli, bo lubię te kulki rozgniatać między podniebieniem, a językiem
Ja wczoraj zjadłam pół paczki (!) płatków śniadaniowych z miodem i orzeszkami. Na sucho oczywiście

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
W sobotę mamy jeszcze wesele a tak mi sie nie chce iść. Niestety nie mogę się wykręcić bo to bliska rodzina.
A masz jakąś sukienkę? Upolowałaś coś?

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Dostałyście -10% do hm + darmowa wysyłka??


No, ale i tak -25% bardziej się opłaca

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Błękit może być fajny Ja jestem bladzioch, a miałam na pazurkach taki ni to błękit, ni lawenda, ale wyglądał super, bo wychodził z ciepłego - w mroźnym błękicie wyglądałabym jak trup, a w tym bardzo ok

A ja wylądowałam rano na IP - a dokładniej sama pojechałam i wysiedziałam się w kolejce 2,5 godziny
Znowu krwawienie z durnej nadżerki Na szczęście z łożyskiem wszystko ok, szyjka długa i trzyma, a Młoda sobie fika. Nie mierzyli jej, ale doktorka "na oko" powiedziała, że rośnie ładnie. Tyle...
Mam na siebie uważać, nie nosić, nie denerwować się, a w ogóle "to Pani jeszcze nie jest na zwolnieniu?!"
Kurcze, co raz poważniej o tym myślę
Najważniejsze, że wszystko okej! Chociaż takie "mierzenie na oko" mnie drażni. Na początku ciąży, no nie takim całkiem, bo to już z 12-13tydzień był byłam u ginekologa w Luxmedzie i On na oko obejrzał mój brzuch.. pouciskał i stwierdził - wszystko w porządku!!! Pfff... Kazał przyjść na usg w 20 tygodniu dopiero, bo mu "na oko" wyglądało w porządku. Uciekałam stamtąd aż się kurzyło za mną

Mocno kciuki trzymam za negocjacje

Kusicie tym błękitem, chociaż coś mi się wydaje, że zrobię sobie fuksję
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 11:33   #3852
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

No, ale i tak -25% bardziej się opłaca
właśnie kupiłam te bodziaki rozpinane po całości z -25% chciałam zerknąć czy ta darmowa przesyłka też będzie obowiązywać i udało się,wzięłam 4 sztuki
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:37   #3853
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam te bodziaki rozpinane po całości z -25% chciałam zerknąć czy ta darmowa przesyłka też będzie obowiązywać i udało się,wzięłam 4 sztuki
Pokaz jakie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Vea bidulko, Ty pomysl lepiej o tym zwolnieniu...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:39   #3854
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

U mnie już są polskie, ale są też inne - hiszpańskie, włoskie. I są już naprawdę dobre, tylko nie kupuj w sklepie, przejdź się na rynek, targowisko jakieś. Pachnąąąą cudnie.

Taki mam dziś plan


Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam te bodziaki rozpinane po całości z -25% chciałam zerknąć czy ta darmowa przesyłka też będzie obowiązywać i udało się,wzięłam 4 sztuki
Pokażesz jakie? Wczoraj babcia mi dała 100 zł i powiedziała, że mam coś kupić małej to musze wydać kasę
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:40   #3855
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
martulka0991 ja ostatnio wstałam z łóżka i nagle czarno przed oczami, policzki takie dretwe i padłam na łóżko. nie mogłam ustać. dobrze, że przy łóżku to było. teraz wstaje już powoli. Najpierw nogi spuszczam i po chwili wstaje. No upały dają w kość. Tzn ta duchota taka. U nas niby co chwilę pada ale i tak jest tak parno, że mi słabo i ostatnio nawet boję się sama wyjść gdzieś.
fajny sposób na odkładanie pieniędzy. Ale na jakiej zasadzie to jest? hmm zainteresowałaś mnie tym
Zaproponowali nam w banku takie konto, ze jak placisz karta to wszystkie transakcje sa zaokraglane do 5 lub 10zl my wzielismy do 10 bo zawsze wiecej sie odlozy ;-) a za zakupy zawsze placimy karta. I tak to dziala ze jesli na paragonie masz np 101,00 to placac karta z konta pobieraja Ci 110zl gdzie 9zl trafia na konto skarbonke, i tak za kazdym razem ;-) dodatkowo konto skarbonka ma oprocentowanie wiec od odlozonych pieniazkow rosnie niewielki procent. Dobre rozwiazanie bo tak sie nie odlozy, a w sumie tego co zaokraglaja to sie tego tak naprawde nie odczuwa...
A teraz w wiekszosci bankow cos takiego jest wiec poprostu dopytaj w swoim moze akurat cos zaproponuja

Edytowane przez martulka0991
Czas edycji: 2015-05-06 o 11:43
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:41   #3856
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość



Trzymam za córę też! Żadnego sisiaka tam nie będzie, to pępowina była, dlatego znikała
Mąż mówi ze pierwsze co zobaczę na monitorze to będzie sisiak i dwa giga jajca :-D haha
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:41   #3857
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Pokaz jakie
te z linka wzięłam żółte+białe i jasnoniebieskie+szare różowe ominęłam nie mam takich w ogóle a jednak na początek będą mi chyba bardzo pomocne i koniec z bodziakami!!
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:42   #3858
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

vea - dobrze że to tylko nadzerka Ty tez jeszcze pracujesz a myslałam że tylko ja taka nadgorliwa Ale ja na nastepnej wizycie w czerwcu biorę juz zwolnienie na pewno.

Nicole sukienki kupiłam 3 Ale nadal nie wiem w której pójdę są zwykłe nie ciążówki.

Ja ciśnienie też mierzę codziennie po moich przejściach w pierwszej ciąży.
Od czewrca zacznę liczyć ruchy.
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:45   #3859
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Pokażesz jakie? Wczoraj babcia mi dała 100 zł i powiedziała, że mam coś kupić małej to musze wydać kasę
wyżej wstawiłam linka
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 11:48   #3860
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Gwiazdeczki, tak w ogole kciuki za wizyty moja 21maja to jeszcze troche ;-) i gratki za przezyte krzywe cukrowe ;-) wasze zakupy jak zwykle stylowe i piekniutkie ja dzis stanelam orzed lusterkiem i co... Jestem rudolf czerwononosy :-( zalamka... Dwie diody na czubku nosa :-( no katastrofa... :-(
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:53   #3861
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

A ja wylądowałam rano na IP - a dokładniej sama pojechałam i wysiedziałam się w kolejce 2,5 godziny
Znowu krwawienie z durnej nadżerki Na szczęście z łożyskiem wszystko ok, szyjka długa i trzyma, a Młoda sobie fika. Nie mierzyli jej, ale doktorka "na oko" powiedziała, że rośnie ładnie. Tyle...
Mam na siebie uważać, nie nosić, nie denerwować się, a w ogóle "to Pani jeszcze nie jest na zwolnieniu?!"
Kurcze, co raz poważniej o tym myślę
Uważaj na siebie

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Gwiazdeczki, tak w ogole kciuki za wizyty moja 21maja to jeszcze troche ;-) i gratki za przezyte krzywe cukrowe ;-) wasze zakupy jak zwykle stylowe i piekniutkie ja dzis stanelam orzed lusterkiem i co... Jestem rudolf czerwononosy :-( zalamka... Dwie diody na czubku nosa :-( no katastrofa... :-(
moja wizyta 20 maja, ale czas tak leci, że nawet nie zauważymy i już będziemy się szykować na wizyty


Muszę sobie pomarudzić, że dzisiaj nic prawie nie jadłam prócz śniadania a jestem taka pełna a zarazem taka głodna ale nie przełknę nic
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:55   #3862
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Muszę sobie pomarudzić, że dzisiaj nic prawie nie jadłam prócz śniadania a jestem taka pełna a zarazem taka głodna ale nie przełknę nic [/QUOTE]

a dlaczego nie możesz jeść? Niedobrze Ci czy zgaga? Ja tak miałam przy zgadze.
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:57   #3863
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Jess masz rację, że wczoraj nastawienie niezbyt natomiast helikopter mega wkurzający. Dziadkom to nie raz po oknach leflektorami świecił... ale mimo wszystko dla mnie to jest niezbyt przyjemna sytuacja, mam kilka bliskich osób mieszkających w ścisłym centrum i w miejscach gdzie Ci idioci latają i szaleją.. przedwczoraj TŻ z pracy wracał to w auto strzelili patykiem... Wiele z tych pseudo kibiców znam niestety osobiście i wiem, że ani nie odpuszczą ani nie będą myśleć czy przy tym dzieje się komuś krzywda.. grrr..

zachęciłyście mnie ciastem więc i ja upiekłam - murzynka z migdałami i rodzinkami
nie wiem czy była rozmowa o obiedzie - u nas pyszna zupka jarzynowa z młodą kapustką a na drugie ziemniaczki, kotleciki i surówka z młodej... no i obowiązkowo ostatnio kompot

ja za chwile planuję kupić kilka rzeczy dla małej.. później się chwalić będę
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:58   #3864
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej hej
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Co do owoców to ja nie wyparzam rządnych tylko poprostu umyje ale np. Jabłka czy podobne owoce to i tak obietam ze skórki bo nie moge jej połknąć stanie mi w gardle i koniec ale tak juz mam od małego a no. Winogrono to tylko myje pod bierzaca woda i nie stresuje się tym
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 11:58   #3865
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
a dlaczego nie możesz jeść? Niedobrze Ci czy zgaga? Ja tak miałam przy zgadze.
i niedobrze i zgaga i głowa...ścisk mam w żołądku niech ten dzień się już kończy
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:01   #3866
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
i niedobrze i zgaga i głowa...ścisk mam w żołądku niech ten dzień się już kończy
Biedna J atak miałam bardzo często ale odkad zaczełam używać ortanol max jest naprawdę duzo lepiej. Także polecam.
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:04   #3867
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Uważaj na siebie

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------


moja wizyta 20 maja, ale czas tak leci, że nawet nie zauważymy i już będziemy się szykować na wizyty


Muszę sobie pomarudzić, że dzisiaj nic prawie nie jadłam prócz śniadania a jestem taka pełna a zarazem taka głodna ale nie przełknę nic
Mam nadzieje ze szybko minie ;-) a co do jedzenia to ja juz dzis jadlam chyba wszystko :-D niby nie jestem glodna ale cos mnie ciagnie a to do lodowki a to do szafki ze slodyczami ;-) wiec strach przed wizyta bedzie przed sprawdzeniem wagi :-P
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:11   #3868
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Pogoda paskudna u nas, ale przynajmniej jest ciepło

A ja wylądowałam rano na IP - a dokładniej sama pojechałam i wysiedziałam się w kolejce 2,5 godziny
Znowu krwawienie z durnej nadżerki Na szczęście z łożyskiem wszystko ok, szyjka długa i trzyma, a Młoda sobie fika. Nie mierzyli jej, ale doktorka "na oko" powiedziała, że rośnie ładnie. Tyle...
Mam na siebie uważać, nie nosić, nie denerwować się, a w ogóle "to Pani jeszcze nie jest na zwolnieniu?!"
Kurcze, co raz poważniej o tym myślę
Kurcze no na to już nie pierwszy raz jak tam wylądowałaś, ja bym się nie zastanawiała ani minuty nad zwolnieniem. Jesteś prawie w 7 miesiącu, więc należy Ci się jak nic zwolnienie, swoje już zrobiłaś. Teraz myśl o sobie

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Jess masz rację, że wczoraj nastawienie niezbyt natomiast helikopter mega wkurzający. Dziadkom to nie raz po oknach leflektorami świecił... ale mimo wszystko dla mnie to jest niezbyt przyjemna sytuacja, mam kilka bliskich osób mieszkających w ścisłym centrum i w miejscach gdzie Ci idioci latają i szaleją.. przedwczoraj TŻ z pracy wracał to w auto strzelili patykiem... Wiele z tych pseudo kibiców znam niestety osobiście i wiem, że ani nie odpuszczą ani nie będą myśleć czy przy tym dzieje się komuś krzywda.. grrr..

zachęciłyście mnie ciastem więc i ja upiekłam - murzynka z migdałami i rodzinkami
nie wiem czy była rozmowa o obiedzie - u nas pyszna zupka jarzynowa z młodą kapustką a na drugie ziemniaczki, kotleciki i surówka z młodej... no i obowiązkowo ostatnio kompot

ja za chwile planuję kupić kilka rzeczy dla małej.. później się chwalić będę
Wiem, wiem, że nie przyjemna, w tym okolicach mieszka również moja rodzina i nie jest to nic fajnego, ale niestety nie mamy na to wpływu żadnego, trzeba unikać wieczorem tych miejsc. Mam nadzieję, że dzisiaj już helikoptery nie będą potrzebne

A ja nie wiem co zrobić na obiad, nie mam żadnego mięsa w lodówce, a do sklepu nie chce mi się lecieć chyba postawię na klasykę i będzie jajo z mizerią
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:12   #3869
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

lecę po Maję do przedszkola i razem upichcimy dziś ciasto z przepisu beatrix28 , muszę kupić tylko proszek do pieczenia

Ponawiam pytanie... gdzie kupić cukier waniliowy a nie wanilinowy... wiecie może?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 12:12   #3870
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Kurcze, jak słyszę te teksty że kiedyś to było tak i siak i żyjemy to mnie trafia. Tak nasi rodzice to przeżyli, dziadkowie tez ale wiele dzieci czy płodów juz nie. Moja babcia raz poronila ciążę bliźniacza, która wydalila ze tak to nazwę w krzakach po drodze do pracy, potem miała kilka dni mocny okres i juz. W dzisiejszych czasach podejrzewam ze donosiła by i urodziła zdrowe bliźniaki. Jeden kuzyn mojej mamy zmarł gdyż jego mama nie miała mleka,w piersiach i karmiła go jakimiś dostępnymi 40lat temu mieszankami i umarł przez to. Tak można pisać i pisać, nie popadajcie w obsesję ale też nie kierujcie się tym ze kiedyś jakoś sobie radzili.
A ty Sugar wyluzuj
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.