mój mąż mnie zostawił - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 11:55   #31
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: mój mąż mnie zostawił

najbardziej uderza mnie w takich sytuacjach ta niepojęta obojętność faceta...
to jest wręcz nieludzkie
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:35   #32
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: mój mąż mnie zostawił

a czy rozmawialiście juz o tym, co będzie z dziećmi? Moze sytuacja jest zbyt świeża, ale pisałąś, że on chce porozmawiać o wspólnych sprawach. Te wsplne sprawy w tym momencie to rzeczywiscie śmieszne, no bo zostawił Ciebie i jak piszesz - odszedł do innej, z którą ma już inne sprawy, inne życie.
Pamiętaj, zeby nie było mędzy Wami żadnych niedomówień. Wiadomo, że nie będziecie się szarpać o doniczkę z kwiatkiem czy o cos jeszcze bardziej bezsensownego, ale musisz w tym momencie walczyc o swoje.
Bardzo poruszył mnie Twój wątek, ten jego romans popewnym czasie moze okazać sie bez przyszłości i wtedy będzie chciał wrócić.
Nie piszesz nic o rozwodzie, kochasz go, na razie targają Toba skrajne emocje, bo miłość nie odchodzi z dnia na dzień, jak już tutaj ktoś mądrze wspomniał.
Ty musisz być teraz silna, pokazać, że mimo wszystko jesteś twarda. Po pewnym czasie z pewnościa pojawi sie ktoś, kto pokocha Ciebie i Twoje dzieci, wiem, że cieżko Ci to czytać i przyjać do wiadomości, ale tego Ci życzę.
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 13:04   #33
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: mój mąż mnie zostawił

...

Edytowane przez justyskaa
Czas edycji: 2008-03-18 o 19:23
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 14:11   #34
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Justysku tutaj też możesz pisać non stop.Jesteśmy z Tobą
To banalne,ale czas leczy rany...A Ty jesteś jeszcze młoda i na pewno ułożysz sobie życie...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 16:56   #35
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Justysku tutaj też możesz pisać non stop.Jesteśmy z Tobą
To banalne,ale czas leczy rany...A Ty jesteś jeszcze młoda i na pewno ułożysz sobie życie...
Podpisuje sie pod tym.
Justysku - wypisanie sie, przelanie swoich mysli na papier/ekran komputera pomaga. My tez bedziemy Cie wspierac.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 20:55   #36
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Jest fatalnie kiedy to czytałam serce mi pękalo..,.
Bo pzrewaznie jak ktos kogos ma,to jakos w malzenstwie zayczna sie zmieniac,malo rozmow nie wracanie na noc,malo czułosci...itp.
Czasem sie zastanaiwam nad sensem zycia,bardzo boje sie małzenstwa że bede pzrezywała to co ty
A powiedz mi co powiedzial ze sie wyprowadza do niej a co z dziecmi??
__________________
http://suwaczek.com/200704202438.png





Chyba się zakochalam na maaaaxaaaa


isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:30   #37
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Kochana, mam nadzieję, że w końcu zaświeci dla Ciebie dobre słońce...
musisz być teraz silna, a przede wszystkim mieć szacunek do samej siebie. Wierzę, że sobie poradzisz, masz za sobą cały wizaż i chociaż teraz świat wali Ci się na głowę, wiesz gdzieś tam, że musi i będzie lepiej...
co to za człowiek, jeśli robi takie rzeczy...a gdzie jest miłość? Zawsze bulwersowały mnie takie rzeczy i wyć mi się chcę, jak kolejną kobietę to dotyka...
a swoją drogą, ile on jest wart, skoro zrobił Ci takie świństwo? Na pewno nie jest wart Ciebie i choć może teraz marna to pociecha, to jednak Ty zwyciężasz, wiesz? Jesteś moralnym zwycięzcą i kiedy w końcu się podniesiesz, a podniesiesz się silniejsza, będziesz wstawać lekko! A jemu do konca życia pozostaną wyżuty sumienia i na pewno nie będzie przez to szczęśliwszy.
Kochana moja, dlaczego nie mogę Ci jakoś ulżyć, pomóc...eh...ta bezsilność...
ale pamiętaj, że jestem, myślę o Tobie, modlę się i że NIE JESTEŚ SAMA!!!
Mimo wszystko życzę spokojnej nocy...trzymaj się i pisz, jak będziesz potrzebowała-jestem do Twojej syspozycji.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 21:42   #38
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Wiem, że jesteś teraz kompletnie przybita i czujesz się paskudnie, ale... Powinnas zacząć powoli formalnie załatwiać sprawy. Rozwód jest chyba nieunikniony, więc lepiej żebyś ty pierwsza zaczęła działać. Po pierwsze pokażesz, że jesteś silna i to ty kontrolujesz sytuację, po drugie, na pewno go zaskoczysz - niech straci tą "czułość" i "dobroć" - będzie łatwiej takiego drania zapomnieć. Ja na Twoim miejscu sama złożyłabym pozew rozwodowy i to z orzeczeniem jego winy. Masz wtedy szansę na ubieganie się o alimenty na siebie z jego strony gdybyś kiedys potrzebowala. Jeśli chcesz możesz też wczesniej uregulować jego kontakty z dziećmi i to, żeby np. cię kiedys nie zaskoczył i sobie po prostu dzieci nie "pożyczył". 2 wnioski - "o ustalenie kontaktów z dzieckiem" i "o każdorazowe przebywanie dziecka przy matce" - to są ważne kwestie, chyba, że chcesz, żeby cię nachodził wtedy kiedy ma czas i ochotę na widzenie z dziećmi, czy np. zabierał dzieci bez Twojego pozwolenia - jest pełnoprawnym rodzicem i może to robić kiedy chce. No i oczywiście wniosek o alimenty na dzieci.

zaznaczam, że ja nie mam nic wspólnego z prawem, a jedynie pozostałości wiedzy z własnych przygód sądowych . Zapytaj więc o poradę prawnika.
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:57   #39
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: mój mąż mnie zostawił

To faktycznie bardzo przykre, trudne. Nawet nie wiem, jak bardzo źle musisz się czuć.
Piszesz, że jeszcze męża kochasz. I dziwisz się temu.
Jasne, że kochasz. Przecież, kochałaś go jeszcze tydzień temu. A z dnia na dzień miłość nie umiera - jak i się nie rodzi.
Na razie jesteś w jakimś szoku, odrętwieniu. Nie pojmujesz co się stało, dlaczego, czemu nic nie przeczuwałaś, nie zauważałaś.
Ale już budzi się złość, chęć zemsty, odpłacenia pięknym za nadobne.
I to też jest normalne, naturalne. Uświadom sobie, że masz prawo do tych wszytkich uczuć. Także do łez, rozpaczy ....
Daj sobie czas. Świat Ci się rozsypał. Daj sobie czas, aby go pozbierać.

Ja rozumiem, że miłość może się skończyć. Nawet w małżeństwie, gdy są dzieci. I może najlepszym wtedy wyjściem jest rozstać się. Ale - na Boga - trzeba jednak choć trochę odpowiedzialności.
Macie, mieliście rodzinę. Wy. Nie Ty.
Dlaczego facet odchodzi sobie do kochanki i łaskawie na odchodnym rzuca, że "wszystko będzie dobrze" a "dzieciom niczego nie zabraknie?" Zabraknie im ojca. Pełnej rodziny.
Dlaczego ma prawo do wicia sobie nowego gniazdka? Niechże ta kochanka razem z nim weźmie odpowiedzialność za to, co rozbili - niech to oni zajmą się dziećmi. Będą z nimi na codzień, wytłumaczą co i dlaczego się stało. Dlaczego oczywistym dla nich jest, że to on wolny odchodzi bez zobowiązań do innej a z dziećmi zostaje żona?

Jasne, że ja też wolałabym, aby dzieci zostały ze mną. Ba - dla mnie to też byłoby oczywiste. Ja bym ich nie oddała jakiejś .....

Ale jeśli jednemu z drugim zdradzającemu mężowi i ojcu albo jednej z drugą takiej kochance (aby nie napisać brzydko) - przeszłoby przez myśl, że nie zaczynają swojego życia na "czysto" bez zobowiązań, że nie są pępkiem świata - to może inaczej spojrzeliby na sprawę wcześniej.

Może zaproponuj swojemy BYŁEMU, że owszem - może sobie nowe gnizadko wić - ale niech wytłumaczy wszystko dzieciom i przygotuje w tym gniazdku miejsce dla nich. (Oczywiście tylko tak, dla popsucia mu troszku krwi - i jego kochanicy - bo w ciemno mogę powiedzieć, że zachwyceni by tym nie byli - no i podobnie rozumiem, że i Ty byś na to nie poszła).

Trzymaj się dziewczyno.
Pewnie jeszcze wiele ciężkich chwil przed Tobą. Ale na bank poradzisz sobie. Masz dla kogo - dla siebie i dzieci. Przejdziesz przez to.
Jesteś silniejsza, niż myślisz.
Powodzenia.

Edytowane przez marcelina73
Czas edycji: 2006-10-30 o 08:02 Powód: lit.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 07:15   #40
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Marcelina, mam bardzo podobne zdanie do Ciebie.


Justyskaaa , pisz tu na forum. Zobacz ile wizażanek Cię wspiera
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:59   #41
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: mój mąż mnie zostawił

...

Edytowane przez justyskaa
Czas edycji: 2008-03-18 o 19:23
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 10:21   #42
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Justyska tak bardzo załuję ,że dzieją sie takie rzeczy... Ból znam...on mija. Teraz najważniejsza jesteś Ty i Twoje dzieciaki. Pamiętaj w życiu nie ma przypadków, nic nie dzieje się bez przyczyny.To stało się po to, aby mogło Cie spotkac coś jeszcze lepszego i tylko w ten sposób patrz na całą tę sytuację.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:24   #43
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Jeżeli rozpad małżeństwa jest z winy męża,to alimenty należą się nie tylko dzieciom,ale i Tobie.
Chyba,że rozwód będzie bez orzekania o winie - wtedy tylko dzieciom.
Znalazłam w necie forum i porady prawne ,może Ci sięto przyda
http://www.rozwody-alimenty.liganova.pl/
http://e-prawnik.pl/prawo/forum.php/dj0yMTEmY2lkPTExMTk
Justyska trzymaj się
I pamiętaj,że odejście z klasą,to nie znaczy bez pieniędzy.Nie unoś sie za bardzo honorem,bo dzieciom należy się kasa od ojca.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:25   #44
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez justyskaa Pokaż wiadomość

I szlag mnie trafiał, mam ochote sie zemscic, ale co toda. Chce odejsc z klasa. I jeszcze jedno pytanie. Czy jesli sprawa rozwodowa jest bez orzeczenia o winie,to dzieci nie dostana alimentów? Czy orzeczenie o winie małżonka jest potrzebne? czy moze alimenty i sprawa rozwodowa to dwie rózne rzeczy?? Kurcze, niegdy nie miałam potrzeby nawet o tym czytac a teraz... nie wiem, poradxcie.
Alimenty a orzekanie o winie to dwie różne sprawy. On tak sobie życzy? Cwaniak jeden . Każdą sprawę z orzekaniem o winie wygrasz, to on Cię zostawił dla innej, dzieci też...A Ty masz pracę aktualnie? Jeżeli nie, oprócz dzieci Ty również możesz zażądać alimentów.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:38   #45
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Alimenty a orzekanie o winie to dwie różne sprawy. On tak sobie życzy? Cwaniak jeden . Każdą sprawę z orzekaniem o winie wygrasz, to on Cię zostawił dla innej, dzieci też...A Ty masz pracę aktualnie? Jeżeli nie, oprócz dzieci Ty również możesz zażądać alimentów.
To nie on tak chce. z tego co wynika z postów to chyba właśnie on gra miłego, żeby tego uniknąć bo wie czym to grozi. Nie daj sie Justyska, walcz o swoje, bo to ty zostałaś w baaardzo trudnym położeniu. walcz zeby tobie tez musiał płacić. Jeśli masz jakieś pytanie, nie prawnicze dotyczące sądu to pisz na priv może będę mogła coś ci podpowiedzieć
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:42   #46
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez La-ra Pokaż wiadomość
To nie on tak chce. z tego co wynika z postów to chyba właśnie on gra miłego, żeby tego uniknąć bo wie czym to grozi. Nie daj sie Justyska, walcz o swoje, bo to ty zostałaś w baaardzo trudnym położeniu. walcz zeby tobie tez musiał płacić. Jeśli masz jakieś pytanie, nie prawnicze dotyczące sądu to pisz na priv może będę mogła coś ci podpowiedzieć
Ja to wiem, a cos innego wynika z mojego postu?? Zrozumiałam,ze on nie chce orzekania o winie, to logiczne...kawał grrrrrrrr
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 12:51   #47
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: mój mąż mnie zostawił

nie wiem co napisac, nie znam sie na prawie, jedyne co moge to pocieszyc
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:00   #48
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: mój mąż mnie zostawił

na poczatku bardzo Ci wspolczuje musisz sie szybko podniesc i zaczac walczyc z nim o jak najlepsze warunki rozwodowe, aby zapewniec sobie byt jak i dzieciom bo one teraz sa najwazniejsze..
po pierwsze nie idz na ustepsta w zadnym wypadku i nie zgadzaj sie na rozwod z porozumieniem stron.. on zawinil wiec niech bedzie jego wina, poza tym majac rozwod z orzeczeniem o jego winie to jakby cos sie stało etc ( nie kracze i pukam w niemalowane drewno) chociazby stracisz prace i przez pare miesiecy nie bedziesz mogla znależc, to wtedy wystepujesz i dostajesz alimenty na siebie tez jak i na dzieci.Walcz o swoje
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:13   #49
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: mój mąż mnie zostawił

...

Edytowane przez justyskaa
Czas edycji: 2008-03-18 o 19:24
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 13:20   #50
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: mój mąż mnie zostawił

oooo nie Justyskaaa, w takiej sytuacji nie odpuszczaj.
nie zgadzaj się na żadne porozumienie stron!!!!

zachciało mu się skoku w bok? to nich teraz odczuje na własnej skórze konsekwencje swoich decyzji.


Justyskaa nie mogę przestać myśleć o Twoim wątku, bardzo mnie poruszyła Twoja sytuacja i mam nadzieję ,że okażesz się silną kobietą. Buziaki dla Ciebie
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:27   #51
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Tym bardziej justyskaa nie odpuszczaj draniowi i sie z nim na nic nie dogaduj, nawet na wielkosc alimentow.. znajac zycie i jak mialo pare moich kolezanek bedzie Ci zapewnie mowil ze dostaniesz mniejsze etc bo on nowa rodzina/dziecko to Ci sam da tyle i tyle itd.. nie sluchaj i nie patrz na to bo sad rozpatrujac wniosek o alimenty nie patrzy na dzieci z drugiego małzenstwa/zwiazku etc.. nie popuszczaj mu to on Wam krzywde wyrzadzil i teraz patrz na dzieci bo jak pisalam wyzej one sa najwazniejsze..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:31   #52
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
oooo nie Justyskaaa, w takiej sytuacji nie odpuszczaj.
nie zgadzaj się na żadne porozumienie stron!!!!

zachciało mu się skoku w bok? to nich teraz odczuje na własnej skórze konsekwencje swoich decyzji.


Justyskaa nie mogę przestać myśleć o Twoim wątku, bardzo mnie poruszyła Twoja sytuacja i mam nadzieję ,że okażesz się silną kobietą. Buziaki dla Ciebie
Tak jest, nie idź na żadne porozumienie stron! No wiesz co dobiłaś mnie tą ciążą! To stawia tą jego "uczciwość" pod dużym znakiem zapytania. Nie powiedział Ci dlatego,ze chciał być uczciwy, tylko nie miał wyjścia zwyczajnie. Grrrr.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:47   #53
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Przeczytalam wlasnie przed chwila caly watek dokladnie.
Bedzie trudno ci napewno ale dasz rade
Musisz byc teraz silna...
Pamietaj o 3 wpanialych dzieci ktore masz.
i trzymaj sie cieplutko trzymam kciuki za ciebie i wierze ze jeszcze ulozysz sobie zycie i bedziesz szczesliwa

ps. powymieniaj zamki w dzwiach
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:55   #54
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: mój mąż mnie zostawił

tak patrząc z boku... chyba bardzo dobrze, że ją zobaczyłaś. lepiej, żeby Twój żal i ból przemieniły się w złość, a ta z kolei w siłę, która da Ci wolę walki. a sądząc po Twoich wypowiedziach, jesteś coraz silniejsza.

(przepraszam, że tak mało piszę, ale strasznie wczułam się w ten wątek i trudno mi coś pomocnego wymyślić....)
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:59   #55
paulaaaaaaa7
Raczkowanie
 
Avatar paulaaaaaaa7
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 66
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Współczuje CI bardzo ;* ale staraj sie o tym nie myśleć tak miało być...a w tym wypadku Twojej winy tutaj nie ma. Weź się w graść wiedząc że jesteś twardą kobietą a wszytko będzie dobrze. Trzymam kciuki NIE MARTW SIE!
__________________
o O...wszystko znosi, wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma... ;*
O o
paulaaaaaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 14:09   #56
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez justyskaa Pokaż wiadomość
najciekawsze w tym wszystkim jest, ze mój były niepowiedział mi całej prawdy.
Nie dalej jak pół godziny temu wracałam do domu. Kogo zobaczyłam?? Jego nową kandydatkę na żonę!!! W odmiennym stanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Chyba mnie zaraz szlag nagły trafi!!!!!!!!!
Zanm ją, wiedziałam, kto to jest,kiedy poinformował mnie, ze to do niej odchodzi.
Nie spodziewałąm sie tylko, ze tak pilnie pracował, kiedy niewracał do domu na noc, bo odwalał "robotę na wczoraj"
Jestem wsciekłą, nie wiem co o tym wszystkimmyslec
Gdyby mi powiedział, ze będzie miał dziecko na boku, nie chciałby ode mnie odejsc, to byłąbym do tego stopnia wspaniałomysla ze nie wyrzuciłąbym go tylko jeszcze kazałą uznac dziecko.A on wolał odejsc, to niech teraz dran ma - niech płąci alimenty na trójkę, amógłby tylko na jedno.
Lepiej sierozstac z zoną i załozyć sobie inna rodzine.
Dlaczego ja do tej pory byłąm takaslepa.
Co do niej, nie mamy sie okzaji czesto widywac, ale dzis to był chyba przypadek jak cudowne zrzaenie losu.
Korci mnie, zeby do niego zadzwonic i zpytac czy jeszecze długo miał mnie zamiar oszukiwac czy moze zaprosic niespodziewanie na chrzciny!!!!!!!!!!
Niezły drań z niego (przepraszam, jeśli Cię uraziłam).
Dla takich nie mam zrozumienia.
Co do sądu i rozwodu - napiszę Ci więcej wieczorem.
Musisz zgromadzić potrzebne do pozwu (alimetów głównie) dokumenty.

Bardzo to przykre. Trzymaj się.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 14:23   #57
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: mój mąż mnie zostawił

A ja mam przeczucie,ze jeszcze bedzie chcial wrocic. Ze pewnego dnia obudzi sie i zobaczy ze rozwalił rodzinę. Zateskni za dziecmi,za Tobą... I kij mu wtedy w oko. Najlepiej zeby zobaczyl Cie wtedy szczesliwa...Zycze sily. I pamiętaj, że nie ma na Ciebie bata i musisz być silna dla swoich dzieci.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:35   #58
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mój mąż mnie zostawił

czytam, i czytam, i czytam, i.. nie! nie potrafię tego zrozumieć.
jak on mógł tyle czasu Cię okłamywać? odszedł dopiero wtedy, kiedy ona już była w ciąży i musiał coś z tym zrobić.
no właśnie, najgorsze jest nie to, że Cię zdradził, tylko to perfidne okłamywanie, udawanie że wszystko jest ok..
trzymaj się
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:38   #59
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Bardzo Ci współczuję, kłamstwa ze strony osoby którą sie kocha bolą najbardziej nie zgadzaj się na ugode, orzeczenie o jego winie musi być, wtedy sąd przyzna konkretne alimenty, a kolejnym dzieckiem się nie wytłumaczy bo sąd uzna skoro "zdecydował" się na kolejne to widocznie czuł się na siłach utrzymać obydwie rodziny. Życzę Ci wszystkiego dobrego, zwłaszcza dużo siły pozdrawiam
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:42   #60
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: mój mąż mnie zostawił

Cytat:
Napisane przez justyskaa Pokaż wiadomość
nie wiem, jak w ogóle napisać o tym wszystkim, jestem zdołowana, cały czas o tym mysle i nie wiem jak poukadam sobie zycie od nowa.
Mój TŻ-od kilku lat mąż kilka dni temu mnie zostawił. Poz prostu , tak bez żadnych wczesniejszych oznak, nic nie podejrzewalam, moze byłam zbyt głupia, że nie zauważyłam niektórych rzeczy. po prostu odszedł.
Minęło kilka dni a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić, jak zyć dalej. We środe wieczorem wróciłz pray i powiedział, że kogos ma. tak prosto w tawzr. To podobno trwa juz kilka miesiecy a ja głupia na nic nie zwróciłm uwagi. Na jego szkolenie, z którego wrócił wczesniej niz powienien o kilka dobrych tygodni, a po tym wszystkim pwiedał, ze zmienia pracę. Rzucił ją z dnia na dzień dostał inną, dobrze płatną. I w tej pracy siedział do póxnych wieczorów, czasami wracał dopiero nad ranem, no bo niby musiał siedzieć nad papierami i jakimis rosliczeniami. Teraz juz wiem, ze wtedy byłz nią. Był do tego stopnia szczery, zepowiedział mi kto te jest. Powiedział, ze nie chce dłuze j mnie okłamywać, chce, być szczerzy i nie chce tego dłuzej ciągnąć.
Pewnie napiszę jak nastolatka, którą dopiero co rzucił chłooak, ale mam serce w srtzepach bo ja mimo wszystko nadal kocham tego człowieka. Teraz zrobił mi straszne swinstwo ale nadal go kocham. Kochają go tez dzieci choc na razie sa małe i nie ma jak im tego wytłumaczyć. W dodatku gdyby poleciał na jakąś młodsza mogłąbym stwierdzić, że juz nie jestem dla niego atrakcyjna, ale poleciał na dziewczynę w moim wieku, która pracowała tam gdzieon zanim zmienił pracę. Szok.. Dla mnie straszny szok i nie wiem co dalej. Teraz wiem juz, że zmienił parcę pewnie dlatego, zeby nie było tak jakichs podejrzen.
Powinnam napisać, ze jest strasznych chamem, ale ja nadal go kocham. Poradzxie co robić, jestem rozklejona na dobre, dzieci są u moich rodziców, którzy na razienic nie wiedzą. A ja siedzę i ryczę. I tak pewnie minie cały dzisijszy dzień
Motylku napisz jak na dzień dzisiejszy sobie radzisz??Jest mi strasznie przykro,że stało sie coś takiego ,ale ja obserwujac dookoła co sie dzieje stwierdzam iż jeśli sa takie rozpady to nie gniewaj sie coś musiało być nie tak w zwiazku(jeśli nie należyTż do babiarzów).Przeważnie jest tak,że nie ma dymu bez ognia.Widzisz cos musiało sie dziac-moze poprostu niezauważyłaś.Na teraz-to musisz mimo bólu stanać twardo na nogi i wziaźć sie w garść.Jak odchodziłam odmeża to wiesz kiedy??Kiedy znalazłam prace-moja pasje i byłam samodzielna ,bo wcześniej nie dawałam rady Go zostawić -wiem ,że w tej chwili o wiele bardziej niż ja musisz zaczać wychodzić z domu ciagle sie czymś zajmować-bo jak mówiła moja babcia-jak człowiek jest zajety nie ma czasu na głupoty.Głowa do góry!!!!!!!!!!!!
szati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.