Makijaż oczu + okulary (makijaż dla okularnicy) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 17:21   #121
EdizA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Paraíso
Wiadomości: 3 863
Dot.: Makijaż do okularów

Cytat:
Napisane przez katka05 Pokaż wiadomość
No racja, oprawki i szkła to nie to samo Ona oprawki ma raczej normalne, ale szkła dość grube, wyraźnie wystające po obu stronach oprawek.
Może faktycznie poszukam zdjęć.
Dzięki!
Jeśli oprawki grube, to pewnie i wada spora, za czym idzie mocne optyczne zmniejszenie oczu.. Będzie ciężko znaleźć idealny makijaż, ale się da Polecam też tutoriale na yt z makijażem dla okularnic
EdizA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 17:37   #122
katka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż do okularów

No mocne, bardzo mocne zmniejszenie oczu, a te cienie wcale jej nie pomagają... zastanawiam się, jak przez tyle czasu (prawie miesiąc) nie zauważyła, że coś jest nie tak? Może przy malowaniu się bez okularów po prostu tego nie widać? Zupełnie się nie znam, więc nie wiem.
Dzisiaj słyszałam o niej komentarz, jak można się tak oszpecać, więc postanowiłam w końcu szepnąć jej słówko na temat makijażu (na zewnątrz sprawia wrażenie, jakby nie obchodziło jej, co inni gadają, ale przeczuwam, że ukrywa swoją wrażliwość). Skoro już musi się pod okulary malować z cieniami, to niech chociaż będzie ładny efekt...
katka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 14:01   #123
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Makijaż do okularów

Może zapytaj delikatnie, czemu zmieniła sposób malowania się, który do niej bardzo pasował (jeśli rzeczywiście pasował). Jeśli stwierdzi, że był zbyt słaby pod okulary, to wtedy jej podpowiedz, żeby tylko wzmocniła go delikatnie, akcentując zewnętrzne kąciki oczu, niech zakręci rzęsy zalotką i wytuszuje je starannie, a linię wodną pomaluje białą, lub, jeszcze lepiej, cielistą kredką. Może to wystarczy. A jak zapyta, czemu się tym zainteresowałaś, to odpowiedz, że masz wrażenie, że nowy makijaż jakoś nie jest korzystny dla jej oczu.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:18   #124
blondynka0607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
makijaż dla dalekowidza

Hej
Od razu, z góry przepraszam, jeśli napisałam w złym wątku, ale jestem nowa.
Chciałabym się doradzić jaki makijaż powinnam stosować będąc dalekowidzem. Nie chodzi mi o jakieś ekstra cienie czy coś 'większego' ale zwykły dzienny, aby moje oczy nie wydawały się nienaturalnie duże. Dodam, że czytałam o tym już i jedni sądzą, że trzeba postawić na mocne kreski, inni , że a być minimalnie. Pogubiłam się już.
U mnie problem jest także w tym, że jedno szkło mam grubsze ( prawie dwie dioptrie więcej niż w drugim) więc proszę serdecznie o rady co zrobić by zmniejszyć oczy przede wszystkim, aby wyglądały zza szkieł na równe rozmiarem
blondynka0607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:36   #125
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: makijaż dla dalekowidza

Cytat:
Napisane przez blondynka0607 Pokaż wiadomość
Hej
Od razu, z góry przepraszam, jeśli napisałam w złym wątku, ale jestem nowa.
Chciałabym się doradzić jaki makijaż powinnam stosować będąc dalekowidzem. Nie chodzi mi o jakieś ekstra cienie czy coś 'większego' ale zwykły dzienny, aby moje oczy nie wydawały się nienaturalnie duże. Dodam, że czytałam o tym już i jedni sądzą, że trzeba postawić na mocne kreski, inni , że a być minimalnie. Pogubiłam się już.
U mnie problem jest także w tym, że jedno szkło mam grubsze ( prawie dwie dioptrie więcej niż w drugim) więc proszę serdecznie o rady co zrobić by zmniejszyć oczy przede wszystkim, aby wyglądały zza szkieł na równe rozmiarem
Warto po prostu skorzystać z wyszukiwarki, bo w necie jest mnóstwo stron o makijażu dla dalekowidzów. Możesz też przejrzeć ten wątek. Ktoś tu kiedyś wklejał np. taką stronę.
Generalnie żeby optycznie zmniejszyć oko powinno się używać ciemnych cieni.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:53   #126
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Makijaż oczu + okulary (makijaż dla okularnicy)

Ja tez chętnie bym pooglądała propzycje makijaży dla okularników, ale ciężko coś znależć w necie.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 21:21   #127
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Makijaż oczu + okulary (makijaż dla okularnicy)

a jakie macie pomysły na makijaż dla grubych, czarnych oprawek? szkła plusy
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 09:43   #128
Maksiunio
Zadomowienie
 
Avatar Maksiunio
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 109
Dot.: Makijaż oczu + okulary (makijaż dla okularnicy)

Ostatnio filmik o makijażu dla okularników zrobiła Lisa Eldrige https://www.youtube.com/watch?v=arh5ODTuAm8. Może komuś się przyda
__________________
Tough times never last, tough people do.
Maksiunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 12:12   #129
tessa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż dla dalekowidza

Cytat:
Napisane przez blondynka0607 Pokaż wiadomość
Hej
Od razu, z góry przepraszam, jeśli napisałam w złym wątku, ale jestem nowa.
Chciałabym się doradzić jaki makijaż powinnam stosować będąc dalekowidzem. Nie chodzi mi o jakieś ekstra cienie czy coś 'większego' ale zwykły dzienny, aby moje oczy nie wydawały się nienaturalnie duże. Dodam, że czytałam o tym już i jedni sądzą, że trzeba postawić na mocne kreski, inni , że a być minimalnie. Pogubiłam się już.
U mnie problem jest także w tym, że jedno szkło mam grubsze ( prawie dwie dioptrie więcej niż w drugim) więc proszę serdecznie o rady co zrobić by zmniejszyć oczy przede wszystkim, aby wyglądały zza szkieł na równe rozmiarem
Na pewno musisz użyć matowych cieni unikaj wszytkich mocno perłowych i połyskujących bo one optycznie powiększają oczy. Spokojnie równie możesz obrysowywać oczy kredką to je optycznie zmniejszy. Najlepiej będzie jeśli ją dodatkowo rozetrzesz kredkę,będzie wyglądać mniej "wulgarnie"
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
tessa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 13:12:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.