Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 21:28   #511
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Chodzi o te farbke. Pomozcie bo może naloze dzis, jak nie to jutro. A jak nie to Syossa 9.5. Ale sie waham biel a naturalniejszy blond
Czy nie wyszedłby żółto, zielono? Który lepszy, czym robic?
Kochana a gdzie dorwalas ta farbe i za ile? Kolor przynajmniej na pudle boski
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:21   #512
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kolor boski dlatego powiedzcie mi bo i tak cos zrobie
-syossem
-czy tym Nutrissem?


To jakas nowość, w drogerii Naturze kupiłam, nowe kolory.

To rozowe cudo to Kerastase Thermique, do suszenia i prostowania.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:36   #513
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kolor boski dlatego powiedzcie mi bo i tak cos zrobie
-syossem
-czy tym Nutrissem?


To jakas nowość, w drogerii Naturze kupiłam, nowe kolory.

To rozowe cudo to Kerastase Thermique, do suszenia i prostowania.
Wiedziałam, że cos na "K" ale myślałam że kallos
No nic..

A co do farby to jak już napraaaaaaawdę musisz to lepiej nutriss bo syoss może sobie nie poradzić z tym żółtkiem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 22:44   #514
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczynki sorki że was tak zaniedbałam, ale naprawde tu jest co robic i nie mam zbytnio czasu zeby tu siedziec. Nadal szukam pracy, juz mam pare ofert na oku. Ogolnie od samego poczatku bardzo kloce sie z Tżem. ah szkoda gadac, kto wie, mozliwe ze sie rozstaniemy, o ile juz sie nie rozstalismy. mowi sie przeciez ze mieszkanie razem to sprawdzian dla par i po tym albo sa razem albo juz nie. u nas bedzie to drugie raczej. co najlepsze te klotnie nie sa o cos wielkiego tylko o jakies glupoty ale wyolbrzymiane sa fest eh. no nic, jutro do was zajrze, buzka
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 23:07   #515
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dziewczynki sorki że was tak zaniedbałam, ale naprawde tu jest co robic i nie mam zbytnio czasu zeby tu siedziec. Nadal szukam pracy, juz mam pare ofert na oku. Ogolnie od samego poczatku bardzo kloce sie z Tżem. ah szkoda gadac, kto wie, mozliwe ze sie rozstaniemy, o ile juz sie nie rozstalismy. mowi sie przeciez ze mieszkanie razem to sprawdzian dla par i po tym albo sa razem albo juz nie. u nas bedzie to drugie raczej. co najlepsze te klotnie nie sa o cos wielkiego tylko o jakies glupoty ale wyolbrzymiane sa fest eh. no nic, jutro do was zajrze, buzka
Nie poddawaj się.. szczególnie, że mówisz, że to kłótnie o pierdoły.. z dwojga złego lepiej sobie wszystko od razu wyjaśniać niż dusić w sobie i później się poważnie awanturować Wiem coś o tym

To są początki, wierzę, że w końcu się dogadacie

Powodzenia w szukaniu pracy. Trzymam mocno kciuki za was trzymaj się dzielnie.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 23:16   #516
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kolor boski dlatego powiedzcie mi bo i tak cos zrobie
-syossem
-czy tym Nutrissem?


To jakas nowość, w drogerii Naturze kupiłam, nowe kolory.

To rozowe cudo to Kerastase Thermique, do suszenia i prostowania.
ja bym syossem nie robiła. Jak już to nutrissem ale hmm jaką on ma wodę??bo chcesz zeby Ci nie rozjaśnił a ujednolicił tak? to moze powinna być woda 3%?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 06:28   #517
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau a ja się obawiam że ten nutrisse spłucze ci się do żółtego pastelowego pszenicznego blondu. Beże mają taką tendencję. Ale spróbować możesz.
Prostownicy ci nie polecę bo na pracowni mamy takie ch* że szok
ja noszę swojego brauna na zajęcia. Ale dobre są babylissa albo remingtona.


wasienka nie przejmuj się tak. Początki nigdy nie są łatwe, musicie się dotrzeć- nie dość że wspólne mieszkanie to jeszcze na obczyźnie... stres wam się udziela. Pogadajcie na spokojnie i wszystko sobie wyjaśnijcie.


Dziewczyny ale miałyście przejścia z psiakami- ja to bym chyba nie przeżyła jakby mojej coś się stało Nie wyobrażam sobie spuszczać jej ze smyczy, ciągle się boję że jakiś inny pies ją pogryzie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 06:49   #518
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny to ja juz nie wiem jaka farba da mi ładny bezowy blond, jasniejszy nie wyszedł Adzi, cos wlasnie jak na pudełku Nutrissa.
Głupio sie czuje, naprawede w bialo-zoltym kolorze

A ktorego Brauna masz? On jest lepszy od Remingtona?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 06:55   #519
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Życzę Ci kochana, żeby ta farba pięknie sie spierała a następnym razem dała jeszcze piękniejszy efekt. Ja niestety strasznie niestała jestem ciągle szukam ideału. Tak jak pisałam wcześniej na razie rządzi Vitality's ale za kilka miesięcy kto wie
Och dziękuje Ci bardzo.Ja tez jeszcze nie wiem co nastąpi za miesiąc.Byc może będzie zmiana.Chciała bym aby się wypłukał jeszcze tak o jeden ton.To by mnie usatysfakcjonowało.A tobie życzę odkrycia kolorku w którym się spełnisz

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny to ja juz nie wiem jaka farba da mi ładny bezowy blond, jasniejszy nie wyszedł Adzi, cos wlasnie jak na pudełku Nutrissa.
Głupio sie czuje, naprawede w bialo-zoltym kolorze

A którego Brauna masz? On jest lepszy od Remingtona?
Moja droga ja myślę ze może byś pokombinowała z woda.W tej farbce jest bodajże 9% i wiec albo Ci wyrówna kolor albo nie.A jeśli zmniejszyła byś stężenie to powinno wziąć jednolicie,no może na początku ciut ciemniej niż na opakowaniu ale wiesz mi z tak jasnych włosów rozjaśnionych farbki się bardzo szybko wypłukują.Ja jestem tego żywym przykładem,bo już sporo mi zeszło a jestem nie cały tydzień po farbowaniu.Ale ekspertem nie jestem,jeśli się mylę to może Bunny się wypowie i mnie poprawi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 07:03   #520
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny
jak tam włoski??

wstawiam wam zdjęcia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 07:07   #521
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Nie Adzi0, nie mylisz się.
Agatau to spróbuj z tym nutrissem, w najgorszym wypadku będziesz w tym punkcie co teraz czyli żółte włosy
Tylko ja nie wiem czy ty chcesz przyciemnić czy nie? Jak chcesz to trzeba wodę lekko rozcieńczyć, jak nie to kładziesz na włosy zawartość pudełka.
Jak nie wyjdzie to będziemy dalej coś kombinować.
A prostownice te co wymieniłam są dobre- obojętne którą weźmiesz- każda włosy ci wyprostuje i loki zakręci.
Naprawdę konstrukcyjnie wszystkie prostownice są jednakowe, różnią się tylko ceną i designem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 07:20   #522
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie Adzi0, nie mylisz się.
Agatau to spróbuj z tym nutrissem, w najgorszym wypadku będziesz w tym punkcie co teraz czyli żółte włosy
Tylko ja nie wiem czy ty chcesz przyciemnić czy nie? Jak chcesz to trzeba wodę lekko rozcieńczyć, jak nie to kładziesz na włosy zawartość pudełka.
Jak nie wyjdzie to będziemy dalej coś kombinować.
A prostownice te co wymieniłam są dobre- obojętne którą weźmiesz- każda włosy ci wyprostuje i loki zakręci.
Naprawdę konstrukcyjnie wszystkie prostownice są jednakowe, różnią się tylko ceną i designem.
Ja mogę dodać jeszcze z własnego doświadczenia ze jeszcze przed pól rokiem tez byłam na etapie kładzenia farby jedna za druga bo nie mogla znaleźć i zawsze coś było nie tak.Jeśli teraz chcesz zrobić jakiś krok to pomysł dobrze ,bo jak farbka Ci tego nie weźmie to co za tydzień kolejne farbowanie.Tak było w moim przypadku aż zniszczyłam sobie włosy.A jak dasz mniejsze stężenia to włoski nie ucierpią i podejrzewam ze jest większe prawdopodobieństwo ze wyjdzie ładnie a i nie każda farbka pokrywa żółtko.Tak ze zastanów się dobrze.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
jak tam włoski??

wstawiam wam zdjęcia
Bardzo ładnie.Ty jesteś takim typem urody ze i w ciemnych i w blondzie Ci jest ładnie.A farbka się wypłukuje chyba co?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 07:24   #523
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja mogę dodać jeszcze z własnego doświadczenia ze jeszcze przed pól rokiem tez byłam na etapie kładzenia farby jedna za druga bo nie mogla znaleźć i zawsze coś było nie tak.Jeśli teraz chcesz zrobić jakiś krok to pomysł dobrze ,bo jak farbka Ci tego nie weźmie to co za tydzień kolejne farbowanie.Tak było w moim przypadku aż zniszczyłam sobie włosy.A jak dasz mniejsze stężenia to włoski nie ucierpią i podejrzewam ze jest większe prawdopodobieństwo ze wyjdzie ładnie a i nie każda farbka pokrywa żółtko.Tak ze zastanów się dobrze.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------


Bardzo ładnie.Ty jesteś takim typem urody ze i w ciemnych i w blondzie Ci jest ładnie.A farbka się wypłukuje chyba co?
tak tylko,że farbowałam już 2 razy masakra jakaś.

Teraz kupiłam w biedronce garnier color naturals (rubin) ,bo były 2 farby z tuszem maybeline za 14,99
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:03   #524
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dziewczynki sorki że was tak zaniedbałam, ale naprawde tu jest co robic i nie mam zbytnio czasu zeby tu siedziec. Nadal szukam pracy, juz mam pare ofert na oku. Ogolnie od samego poczatku bardzo kloce sie z Tżem. ah szkoda gadac, kto wie, mozliwe ze sie rozstaniemy, o ile juz sie nie rozstalismy. mowi sie przeciez ze mieszkanie razem to sprawdzian dla par i po tym albo sa razem albo juz nie. u nas bedzie to drugie raczej. co najlepsze te klotnie nie sa o cos wielkiego tylko o jakies glupoty ale wyolbrzymiane sa fest eh. no nic, jutro do was zajrze, buzka
to normalne, ze się kłocicie w nowych warunkach. Po ślubie tez tak byście sie docierali, lepiej teraz niz po ślubie Wiem coś o tym, bo pobralismy sie z męzem po 4 miesiacach znajomości.. i to internetowej Oj długo trwało nim się udało nam zgrac. Oczywiscie najpierw było dziubki dziubki i wielka miłosc, a potem rzeczywistosc. Musielismy zostawic rodzine i wyjechac w środek Polski. Moze to nie tak daleko jak Anglia, ale mieszkalismy razem w całkiem obcym dla nas miejscu. No wiec żarliśmy się o tak niewyobrażalne głupoty, że 100 razy miałam zamiar skonczyc zwiazek i się wyprowadzic Ale przetrwalismy i teraz się z tego smiejemy. Wiec bądz madrzejsza i nie daj sie wyprowadzic z równowagi. Pamiętaj o tym, co jest tak naprawde ważne- że mozesz na niego liczyc, ze pojechał z Tobą, że naprawde Cie kocha. A skarpetki, naczynia, kto komu robi śniadanie itp, to się samo wyrobi z czasem Wiem, ze to moze brzmi jak wymądrzanie sie, ale każd apara cos takiego musi przejsc. Zwykle.

blond princeska, bardzo ci łądnie w tych włosakch, zmieniłam zdanie. Naprawde Ci ładnie. Ale Tobie to chyba ładnie i w jasnych i w ciemnych bez róznicy. Piękne oczka! Chyba juz to pisałam

adzio, ślicznie Ci w tym kolorku! Ale w dzien to on chyba jest jaśniejszy co? Bo świeci się na bardzo jasny blond. Zreszta 8.13 to z załozenia blond jasny. Ale jest przepiekny!


Wiecie co. Odkryłam wczoraj, ze moje włosy, to typ 1B, czyli proste z niewielkimi falami nadającymi objętośc. Zawsze myślałam, ze to sa zniszcenia, a to nie żadne zniszczenia, tylko leciutkie falowanie!! Zobaczcie sobie tą stronkę, naprawde fajna, mozna się duzo dowiedziec:
http://homepage.mac.com/annsofie.hen...toAlbum18.html
Wrzucam jak wyglądały moje włosy bez żadnego rozczsywania po myciu po wyschnieciu same, aha i bez odżywki wygładzającej. Jak porzadnie rozczeszę i nałoze na nie prostującą odżywkę, to sa idealnie proste, ale jak nie, to takie jak na zdjęciach, wiec to sie chyba kwalifikuje pod 1B. Nie sugerujcie się tym suszem, bo wtedy nie trafiłam jeszcze na swoją pielegnację. Od kiedy stosuje sie do zasady kręconowłosych, to mam superwłosy. Musze teraz je wysuszyc bez rozczesywania, to zobaczycie różnicę.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:01   #525
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia m Ty masz super te włoski

Adzio, blond bunny - dziekuje Wam.Co ja chce-delikatnie przyciemnic bo zle sie czuje w zolto-bialym kolorze zejsc na poziom około 9-10. Tak jak Ty bunny chyba.

Mysia
robila kiedys mieszanke z Nutrissem chyba, ale czy nie narzekała ze wyszło Jej za szaro?

A moze pomieszam 2 Nutrissy albo jakies farby? Co innego jest zolty na bialych wlosach, na platynie a co innego już piaskowy blond, poziom 10, złotawy.

Teraz tyle tych bajerow w prosownicach ze nie wiadomo co brac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:46   #526
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie poddawaj się.. szczególnie, że mówisz, że to kłótnie o pierdoły.. z dwojga złego lepiej sobie wszystko od razu wyjaśniać niż dusić w sobie i później się poważnie awanturować Wiem coś o tym

To są początki, wierzę, że w końcu się dogadacie

Powodzenia w szukaniu pracy. Trzymam mocno kciuki za was trzymaj się dzielnie.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau a ja się obawiam że ten nutrisse spłucze ci się do żółtego pastelowego pszenicznego blondu. Beże mają taką tendencję. Ale spróbować możesz.
Prostownicy ci nie polecę bo na pracowni mamy takie ch* że szok
ja noszę swojego brauna na zajęcia. Ale dobre są babylissa albo remingtona.


wasienka nie przejmuj się tak. Początki nigdy nie są łatwe, musicie się dotrzeć- nie dość że wspólne mieszkanie to jeszcze na obczyźnie... stres wam się udziela. Pogadajcie na spokojnie i wszystko sobie wyjaśnijcie.


Dziewczyny ale miałyście przejścia z psiakami- ja to bym chyba nie przeżyła jakby mojej coś się stało Nie wyobrażam sobie spuszczać jej ze smyczy, ciągle się boję że jakiś inny pies ją pogryzie.
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to normalne, ze się kłocicie w nowych warunkach. Po ślubie tez tak byście sie docierali, lepiej teraz niz po ślubie Wiem coś o tym, bo pobralismy sie z męzem po 4 miesiacach znajomości.. i to internetowej Oj długo trwało nim się udało nam zgrac. Oczywiscie najpierw było dziubki dziubki i wielka miłosc, a potem rzeczywistosc. Musielismy zostawic rodzine i wyjechac w środek Polski. Moze to nie tak daleko jak Anglia, ale mieszkalismy razem w całkiem obcym dla nas miejscu. No wiec żarliśmy się o tak niewyobrażalne głupoty, że 100 razy miałam zamiar skonczyc zwiazek i się wyprowadzic Ale przetrwalismy i teraz się z tego smiejemy. Wiec bądz madrzejsza i nie daj sie wyprowadzic z równowagi. Pamiętaj o tym, co jest tak naprawde ważne- że mozesz na niego liczyc, ze pojechał z Tobą, że naprawde Cie kocha. A skarpetki, naczynia, kto komu robi śniadanie itp, to się samo wyrobi z czasem Wiem, ze to moze brzmi jak wymądrzanie sie, ale każd apara cos takiego musi przejsc. Zwykle.

blond princeska, bardzo ci łądnie w tych włosakch, zmieniłam zdanie. Naprawde Ci ładnie. Ale Tobie to chyba ładnie i w jasnych i w ciemnych bez róznicy. Piękne oczka! Chyba juz to pisałam

adzio, ślicznie Ci w tym kolorku! Ale w dzien to on chyba jest jaśniejszy co? Bo świeci się na bardzo jasny blond. Zreszta 8.13 to z załozenia blond jasny. Ale jest przepiekny!


Wiecie co. Odkryłam wczoraj, ze moje włosy, to typ 1B, czyli proste z niewielkimi falami nadającymi objętośc. Zawsze myślałam, ze to sa zniszcenia, a to nie żadne zniszczenia, tylko leciutkie falowanie!! Zobaczcie sobie tą stronkę, naprawde fajna, mozna się duzo dowiedziec:
http://homepage.mac.com/annsofie.hen...toAlbum18.html
Wrzucam jak wyglądały moje włosy bez żadnego rozczsywania po myciu po wyschnieciu same, aha i bez odżywki wygładzającej. Jak porzadnie rozczeszę i nałoze na nie prostującą odżywkę, to sa idealnie proste, ale jak nie, to takie jak na zdjęciach, wiec to sie chyba kwalifikuje pod 1B. Nie sugerujcie się tym suszem, bo wtedy nie trafiłam jeszcze na swoją pielegnację. Od kiedy stosuje sie do zasady kręconowłosych, to mam superwłosy. Musze teraz je wysuszyc bez rozczesywania, to zobaczycie różnicę.
oj dziewczyny, dopiero wstałam i nadal foch, przynajmniej z mojej strony. a i w ogole w nocy myslalam ze go ku.wa zabije! co sekunde mial jakies tiki i zgrzytał tak glosno zebami ze juz szalu dostawalam!!
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 10:35   #527
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
jak tam włoski??

wstawiam wam zdjęcia

bardzo ładnie Ci w tych włoskach !! kolorek super pasuje

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wiecie co. Odkryłam wczoraj, ze moje włosy, to typ 1B, czyli proste z niewielkimi falami nadającymi objętośc. Zawsze myślałam, ze to sa zniszcenia, a to nie żadne zniszczenia, tylko leciutkie falowanie!! Zobaczcie sobie tą stronkę, naprawde fajna, mozna się duzo dowiedziec:
http://homepage.mac.com/annsofie.hen...toAlbum18.html
Wrzucam jak wyglądały moje włosy bez żadnego rozczsywania po myciu po wyschnieciu same, aha i bez odżywki wygładzającej. Jak porzadnie rozczeszę i nałoze na nie prostującą odżywkę, to sa idealnie proste, ale jak nie, to takie jak na zdjęciach, wiec to sie chyba kwalifikuje pod 1B. Nie sugerujcie się tym suszem, bo wtedy nie trafiłam jeszcze na swoją pielegnację. Od kiedy stosuje sie do zasady kręconowłosych, to mam superwłosy. Musze teraz je wysuszyc bez rozczesywania, to zobaczycie różnicę.
wow, fajna odmiana ale podziwiam Twoje włoski że mogą schnąć bez rozczesywania ich uprzednio moje to by się tak skręciły i splątały, że potem bym ich połowę wyrwała przy rozczesywaniu:P
też czytałam te zasady kręconowłosych, ale strasznie dużo informacji..nie wiadomo od czego zacząć :P
zlukałam tę stronkę(nawet nie wiedziałam, że zrobili takie kategorie włosowe :P ) i ja mam typ włosów 2C

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, dopiero wstałam i nadal foch, przynajmniej z mojej strony. a i w ogole w nocy myslalam ze go ku.wa zabije! co sekunde mial jakies tiki i zgrzytał tak glosno zebami ze juz szalu dostawalam!!
haha moze przeżywał kłótnie przez sen i go wyrzuty sumienia gryzły bedzie dobrze, nie martw się
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 11:37   #528
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia m
ja mam typowe 2A... masakra! super stronka dzięki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:20   #529
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia m Ty masz super te włoski

Adzio, blond bunny - dziekuje Wam.Co ja chce-delikatnie przyciemnic bo zle sie czuje w zolto-bialym kolorze zejsc na poziom około 9-10. Tak jak Ty bunny chyba.

Mysia
robila kiedys mieszanke z Nutrissem chyba, ale czy nie narzekała ze wyszło Jej za szaro?

A moze pomieszam 2 Nutrissy albo jakies farby? Co innego jest zolty na bialych wlosach, na platynie a co innego już piaskowy blond, poziom 10, złotawy.

Teraz tyle tych bajerow w prosownicach ze nie wiadomo co brac
oj ja nie uważam że są super.. wiecznie jestem z nich niezadowolona. Są strasznie gęste i jak sa tej długości, co teraz, a więc do połowy szyi, to jak ich nie wygładze, wyglądam jak bezpański kundel. Chciałabym miec takie gładziutkie. No, ale skoro wreszcie odkryłam, że mam odrobinę kręcone.. czego w życiu bym się nie spodziewała, byłam przekonana o ich zniszczeniu.. fryzjerki najwyraźniej też- no ale odkryłam i odetchnęłam. Bo akurat struktura to struktura

Masz rację robiłam mieszankę z nutrisse 91 plus naturals 8 i wyszło wtedy zabójczo szaroburo i myslałam, że się zabiję Za to mieszanka 91 i 89 (jasny beż) wyszła ślicznie.

Ja mam Remigtona ceramiczną. Kupiłam chyba z 10 lat temu. Wtedy to było drogie cacko. I uzywałam do prostowania- uwaga- włosów po trwałej Mam ją do dzis. Jest fajna, bo nie niszczy włosów- dzieki ceramice, jest wąska, więc wychodza ekstra loki, ale jednocześnie długa, więc można złapac szerokie pasmo a nie meczyc sie z małymi. Używam tylko na specjalne okazje, generalnie 1 raz w roku na sylwestra czy świeta bozego narodzenia.
Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, dopiero wstałam i nadal foch, przynajmniej z mojej strony. a i w ogole w nocy myslalam ze go ku.wa zabije! co sekunde mial jakies tiki i zgrzytał tak glosno zebami ze juz szalu dostawalam!!
haha to dlatego ja z męzem śpię pod osobną kołderką, bo inaczej mi wyrywa moją a rzuca się przy tym jak opetany. Chrapie i w ogole potrafi z łokcia pociągnac. Przez pewnien czas spalismy osobno, bo te je nocne dzwieki powodowały, ze wcale spac nie mogłam. Ale przyzwyczaiłam się. Nie pozwalam sie przytulac w nocy, bo zostaje zepchnieta na sam brzeżek. Bedzie dobrze, zobaczysz. Kup sobie zatyczki działa! choc mnie wystarczła druga poduszka na głowie.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
bardzo ładnie Ci w tych włoskach !! kolorek super pasuje



wow, fajna odmiana ale podziwiam Twoje włoski że mogą schnąć bez rozczesywania ich uprzednio moje to by się tak skręciły i splątały, że potem bym ich połowę wyrwała przy rozczesywaniu:P
też czytałam te zasady kręconowłosych, ale strasznie dużo informacji..nie wiadomo od czego zacząć :P
zlukałam tę stronkę(nawet nie wiedziałam, że zrobili takie kategorie włosowe :P ) i ja mam typ włosów 2C



haha moze przeżywał kłótnie przez sen i go wyrzuty sumienia gryzły bedzie dobrze, nie martw się
Masz takie krecone włosy?! Wow. zazdroszcze. Moje to jak widac na zdjęciach takie nie wiadomo co. To sobie moga schnac tak po prostu bez niczego. Polecam ten watek: dla tych co nie wiedza od czego zaczac- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=464979

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia m
ja mam typowe 2A... masakra! super stronka dzięki
nie ma za co.

ile to sie jeszcze możemy o sobie dowiedziec
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 12:28   #530
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny, Dziewczyny męcze Was wiem ale pomozcie, bo nikt inny nie zna sie na farbach

Decyzja prawie podjęta, ze farbuje Nutrissem.
Nie byłabym sobą, gdybym nie pobuszowała dziś po Rossmanie.
Dokupiłam drugi kolor, będę chyba mieszać.
Zaraz wstawię fotki jakie farby mam (sklep zakładam, a co)
I teraz tak:
mam JASNY BEZOWY BLOND 89 I BARDZO JASNY POPIELATY BLOND 91.
Wahalam sie nad mieszaniem beżu z naturalnym, ale wzielam na czuja popiel.
Powiedzcie mi czy bez i popiel mozna mieszac?
Czy raczej nie i popiel da zieleń na moich wlosach?
Z tego co widzialam Garnier Naturals operuje numerami beż-13 po przecinku, popiel - 1 więc nie powinny się gryźć te farby.

Czy lepiej nie mieszać?

Jesli moge to mieszać to rozumiem ze do miski wlewam zawartość oby farb i dodaję wodę tak?

Chyba że stanowczo mi odradzacie i mówicie zostan pt\rzy zolto-bialym
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:29   #531
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Masz rację robiłam mieszankę z nutrisse 91 plus naturals 8 i wyszło wtedy zabójczo szaroburo i myslałam, że się zabiję Za to mieszanka 91 i 89 (jasny beż) wyszła ślicznie.
mysia Skarbie z nieba mi spadlas, kupilam dzis te same 2 farby:c mok: masz fotki efektu po nich?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-21 o 12:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:09   #532
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia super stronka
ja mam 1C

Princesska ja dalej uważam, że ładniej Ci w blond ale w tych nie jest źle
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:21   #533
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia Skarbie z nieba mi spadlas, kupilam dzis te same 2 farby:c mok: masz fotki efektu po nich?
tak mam zdjęcia, ale moje włoski zawsze mają tendencję do łapania na zbyt ciepło, wiec u Ciebie na pewno zimniej wyjdzie. Wrzucam poniezej zaraz po zrobieniu.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
mysia super stronka
ja mam 1C

Princesska ja dalej uważam, że ładniej Ci w blond ale w tych nie jest źle
daje rade ta stronka. fajna rzecz.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:32   #534
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Masz takie krecone włosy?! Wow. zazdroszcze. Moje to jak widac na zdjęciach takie nie wiadomo co. To sobie moga schnac tak po prostu bez niczego. Polecam ten watek: dla tych co nie wiedza od czego zaczac- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=464979
no mam mam...ale oczywiście wolałabym mieć idealnie proste
zawsze chce się tego, czego się nie ma mysle nad prostowaniem keratynowym...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny, Dziewczyny męcze Was wiem ale pomozcie, bo nikt inny nie zna sie na farbach

Decyzja prawie podjęta, ze farbuje Nutrissem.
Nie byłabym sobą, gdybym nie pobuszowała dziś po Rossmanie.
Dokupiłam drugi kolor, będę chyba mieszać.
Zaraz wstawię fotki jakie farby mam (sklep zakładam, a co)
I teraz tak:
mam JASNY BEZOWY BLOND 89 I BARDZO JASNY POPIELATY BLOND 91.
Wahalam sie nad mieszaniem beżu z naturalnym, ale wzielam na czuja popiel.
Powiedzcie mi czy bez i popiel mozna mieszac?
Czy raczej nie i popiel da zieleń na moich wlosach?
Z tego co widzialam Garnier Naturals operuje numerami beż-13 po przecinku, popiel - 1 więc nie powinny się gryźć te farby.

Czy lepiej nie mieszać?

Jesli moge to mieszać to rozumiem ze do miski wlewam zawartość oby farb i dodaję wodę tak?

Chyba że stanowczo mi odradzacie i mówicie zostan pt\rzy zolto-bialym
ten Nutrisse nr 91 PIEKNY!!!! no zakochałam się !!!! aż się przejde do Rossmana obczaic te kolorki nowe
ale ten drugi też sliczniutki, takze powinno bosko wyjsc

ajj dziewczyny, przyszły mi te sukienki z ASOS piekne
rozm 34 jest trochę przyciasna w biuscie i troche mi wypływa górą, ale no odrobine, ale za to jest idealna w talii i biodrach, a rozm 36 w biuscie ok ale za to w talii i biodrach mogłaby być bardziej dopasowana. No coz, byłoby za pieknie gdybym idealnie pasowała

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
tak mam zdjęcia, ale moje włoski zawsze mają tendencję do łapania na zbyt ciepło, wiec u Ciebie na pewno zimniej wyjdzie. Wrzucam poniezej zaraz po zrobieniu.



daje rade ta stronka. fajna rzecz.
Mysia, na 2 fotce jest ta mieszanka 89+91?? cudny kolorek
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:41   #535
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated to nowa ulepszona Nutrisse, 2 razy wiecej olejkow odzywczych, te kolorki wchodza na stale.

mysia słuchaj piękny kolor ale powiedz mi bo na zdjęciach tego nie widac-nie mialas zbyt szarych ani zadnej zielonej poswiaty? Wybacz ze pytam ale na zdjęciach jest idealnie, dlatego wolę zapytac czy aparat niczego nie ukrył
Mieszalas w miseczce? Rozcienczalas wode?
Widze jasniejsze pasemka, na jaki kolor nakladalas?
Przepraszam, że tak męcze Nie chcę miec zieleni, zbytniej szarości ani zbyt ciemnego koloru.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-21 o 13:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:53   #536
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczynki ratujcie! wchodzę do szlekera i szukam mojej XXL-ki a tak nie ma okazuje się ze wycofują! ratujcie gdzie ją kupić?
Yattamanka a ty gdzie kupowałaś?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:11   #537
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, dopiero wstałam i nadal foch, przynajmniej z mojej strony. a i w ogole w nocy myslalam ze go ku.wa zabije! co sekunde mial jakies tiki i zgrzytał tak glosno zebami ze juz szalu dostawalam!!
Jeśli chodzi o tiki, to wiesz każdy człowiek w momencie zasypiania i czasem jak śpi z drugą osobą ma takie odruchy "tiki" tym się nie przejmuj Mój od czas do czasu chrapie - ale wtedy go szturcham delikatnie i proszę, żeby na drugi bok się przekręcił (zazwyczaj pomaga) I mimo, że czasem mi chrapnie (a mam lekki sen) zawsze się przytulamy.

Powiem Ci apropo zgrzytania, że mogą być dwa powody, albo zwyczajnie ze stresu (jaki niewątpliwie przechodzicie) albo to na tle chorobowym, trzeba iść do dentysty i się poradzić - bo , może to brzmi śmiesznie - pościera sobie zęby i w wieku lat 40 będzie wyglądał nieciekawie.

Tak jak mówi mysia, skarpetki czy naczynia.. to pierdoły, jeszcze ja jestem pedantyczką, a mąż raczej odwrotnie - i o to też ciężkie awantury były

Mimo wszystko wierzę, że będzie dobrze - ponieważ każda para to przechodzi po wspólnym zamieszkaniu Bądź dzielna - trzymam kciuki


Princeska zmieniłam zdanie, w tych włoskach też mi się podobasz Też się pewnie powtórzę, no ale te Twoje oczy... Ach - pewnie w każdym kolorku byłoby Ci ładnie



A oto obiecany skład radicala. Jak coś przekręcę to wybaczcie ale te nazwy takie troche kosmiczne są dla mnie no i długie
Skład - radical ampułki:

Aqua, propylene glycol, alcohol denat, equisetum arvense extract, panax ginseng root extract, arginine, acetyl tyrosine, arctium majus root extract, hydrolyzed soy protein, polyquaternium-11, dimethicone copolyol, calcium pantothenate, zinc gluconate, niacinamide, ornithine hci, citrulline, glucosamine hci, biotin, glucose, chamomilla recutita flower extract, arnica montana flower extract, rosmarinus officinalis leaf extract, salvia officinalis leaf extract, pinus sylvestris bud extract, nasturtium officinale extract, arctium majus root extract, citrus limonum peel extract, hedera helix extract, calendula officinalis flower extract, tropaeolum majus extract, panthenol, inulin, ped-40 hydrogenated castrol oil, dmdm hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, parfum, butylphenyl methylpropional, citronnellol, hexyl cinnamal, linalool, sodium hydrohide.

Uff


Kotka ja kupowałam w realu.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ajj dziewczyny, przyszły mi te sukienki z ASOS piekne
rozm 34 jest trochę przyciasna w biuscie i troche mi wypływa górą, ale no odrobine, ale za to jest idealna w talii i biodrach, a rozm 36 w biuscie ok ale za to w talii i biodrach mogłaby być bardziej dopasowana. No coz, byłoby za pieknie gdybym idealnie pasowała
Ehh mam to samo z sukienkami niestety, taka uroda. Skoro mówisz, że w biuście jedynie odrobinę przyciasna to ja bym wzięła ta mniejszą

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-21 o 14:09
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:13   #538
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated, obie fotki sa po tej mieszance, druga bardziej oddaje kolor. I prawda, każda z nas chce miec to, czego nie ma

agatau, nie było nic zielonego. Nakładałam zdajsie po mieszance nutrisse 91 i color naturals 9.1 albo 8. Juz dobrze nie pamietam. Zadnej zieleni nie było, bo to chłodne kolory. Drugie zdjęcie dobrze oddaje ten kolor. Pasemka mam zawsze po każdej farbie, ale o ile wiem, to nutrisse zachowuje naturalne róznice w kolorze włosów. Jesli nie masz naturalnie tendencji do pasemek-ja miałam zawsze- to nie bedziesz miec i tym razem. Rozjasniło mi mocno włosy, pratycznie do takiego koloru jak na opakowaniu 89 z boku pudła. Musze powiedziec, że miejscami było nawet ciepławo, ale sie szybko spłukało do chłodnego beżu.

Mieszłam w miseczce po połowce z kazdej tubki, bo robiłam odrost i tylko przeciagnełam na całosc na 10 czy 15 minut i się fajnie zrównało. Ale farby było na styk. Jak sie zmiesza pełne dwie tubki to jest za duzo.

i jeszcze cos, dobrze że nie wzięłas naturalnego i bezu, bo mogłoby byc nieciekawie. naturalny ma czerwone pigmenty, bez ma czerwone i zielone. Wyszłoby rudawo.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-21 o 14:16
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:26   #539
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Kotka ja kupowałam w realu.[COLOR="Silver"]
w realu mówisz... może w Legnicy jest real... hmmm
muszę szukać!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:29   #540
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
w realu mówisz... może w Legnicy jest real... hmmm
muszę szukać!
jest w Legnicy real
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.