Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 08:37   #4861
grzegorzgarstka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Podkład dla mężczyzn itp.

Witam Dziewczyny !!

Ja wiem że to zabrzmi dziwacznie ale chciałbym sie poradzić cy znacie jakeis firmy które produkuja podklady itp. dla mężczyzn , mam 30 lat i cere naczynkową i dermatolog poleciła mi kupic jakis podkład,korektor itp., żeby troche zakryć

Może któa z dziewczyn poradzi ??
grzegorzgarstka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 06:18   #4862
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Podkład dla mężczyzn itp.

Z firm "niemineralnych" Paese na przykład Generalnie myślę, że z minerałów możesz spokojnie stosować to, co "dla kobiet", bo nie ma podziału, są uniwersalne.... Musiałbyś próbować. Swoją drogą- nie wyobrażam sobie faceta w podkładzie Jakiś korektor, puder transparentny matujący- ok. Ale podkład... No nie ma bata żeby na tłustej cerze nawet najlepiej dopasowany podkład nie stał się widoczny po paru godzinach, więc może trochę...dziwnie wyglądać i bałabym się komentarzy innych (zwłaszcza ze strony innych facetów, ci których znam raczej by nie zostawili w spokoju faktu że ich kolega "robi sobie makijaż" Choć minerały i tak ą zdecydowanie lepszym wyjściem niż tradycyjny podkład (
moja opinia, moja skóra woli minerałki)

Na naczynka mocno polecam korektory zielone- ja używam Lily Lolo(nazwa korektora: Blush Away) I świetnie kryje moje naczynka i zmiany trądzikowe, mam sino-czerwone popękane naczynka na nosie i zaczerwienione policzki(często też po kwasach) i radzi sobie dobrze na tyle, że dopóki nie owiem, że coś jest nie tak, to nikt nie wie . Z tym że on bardziej się nadaje nawet pod cieniuteńką warstwę podkładu, bo sam wywołuje efekt "kosmity", taki zielony jest Na szczęście nie przebija się kolorem przez podkłady Lily, tak jak to robił Mint EDM

O pielęgnacji cery naczynkowej nie będę mówić, pewnie lekarz już cię poinstruował

Edytowane przez pannaporanna
Czas edycji: 2011-12-24 o 06:24
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 11:38   #4863
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Podkład dla mężczyzn itp.

Cytat:
Napisane przez grzegorzgarstka Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny !!

Ja wiem że to zabrzmi dziwacznie ale chciałbym sie poradzić cy znacie jakeis firmy które produkuja podklady itp. dla mężczyzn , mam 30 lat i cere naczynkową i dermatolog poleciła mi kupic jakis podkład,korektor itp., żeby troche zakryć

Może któa z dziewczyn poradzi ??
Myślę, że zwracałbyś uwagę, gdyby choć trochę było widać, że masz podkład, mimo że ładnie by leżał. Proponuje coś pomiędzy. Piszesz na wątku mineralnym, więc większość Ci poleci produkty mineralne. Z resztą też tak uważam.
Moim zdaniem powinieneś poszukać słabo kryjącego podkładu, który by po prostu poprawił wygląd, ale do końca nie zakrył.
Może niech jeszcze inne wizażanki się wypowiedzą
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 15:11   #4864
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Podkład dla mężczyzn itp.

Poszukaj na wątku kremów BB - tam są podobno specjalnie na mężczyzn jakieś rodzaje
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 00:50   #4865
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Podkład dla mężczyzn itp.

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Poszukaj na wątku kremów BB - tam są podobno specjalnie na mężczyzn jakieś rodzaje
O, dobry pomysł, nie przyszło mi to ma myśl
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:49   #4866
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam rude, a raczej miedziane włosy. Macie jakiś pomysł jaki cień wykorzystać do przyciemnienia? Znalazłam cień Java z MAD Minerals, ale chyba będzie za ciemny. Może jakieś rudowłose posłużą radą?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:00   #4867
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Chodzi Ci o brwi?
Ja sama sobie krece cienie do brwi z proszków na kolorówce, bo tez nie znalazłam odpowiedniego koloru do moich wlosów.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 12:44   #4868
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o brwi?
Ja sama sobie krece cienie do brwi z proszków na kolorówce, bo tez nie znalazłam odpowiedniego koloru do moich wlosów.
Tak . Nie wiem dlaczego, ale boję się zabawy z pigmentami. Jedynie primery i pudry robię sama, bo nie wymagają dodatku koloru. Szukam jakiegoś cienia, którego mogłabym ulepszyć. Choć to już nie pierwszy raz, gdy mam problem z odcieniami, więc chyba pójdę wreszcie na wątek kolorówki . Julianko, wnioskuję po zdjęciu, że masz blond włosy, tak?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 17:16   #4869
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A to taka fajna zabawa bardzo proste.
Taki cień wymaga tylko dwutlenku tytanu, matowej miki i tlenków.
Ta tabelka moze pomóc w doborze odpowienich tlenków.

Kolor mam blond ale taki średni i najczęściej chlodny, ale różnie to bywa.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 19:12   #4870
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobitki kochane, planuję kupić bigi korektorów (zielony i beżowy). Jaka jest różnica między EDM a Lily Lolo? Testowałam tylko EDM i mi odpowiadają, super kryją i kolorystycznie idealnie dobrane. Ale zastanawiam się też nad Lily tylko nie można dostać próbek korektorów. Ma może któraś porównanie?
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 21:35   #4871
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tak samo jak podkłady, korektory LL są bardziej kremowe, wilgotniejsze od EDM. Niestety wydaje mi się, że wpływa to na ich wydajność - szybciej ubywa mi korektora LL. Mam porównanie korektorów zielonych - Blush Away jest bardziej stonowany od Minta, zbliżony kolorem do skóry. Może odpowiadać osobom, którym Mint wydaje się zbyt zielony i za bardzo odznacza się pod podkładem. Z drugiej strony może gorzej maskować silne zaczerwienienia. Mi w sumie oba pod tymi względami odpowiadają - maskują to, co trzeba i tak je nakładam, że tego nie widać. W kwestii trwałości trudno mi powiedzieć, bo stosuję je oczywiście pod podkład. Mam beżowy korektor z EDM, ale obawiałam się brać z LL, bo nie wiedziałam czy trafię w kolor.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 10:06   #4872
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Tak samo jak podkłady, korektory LL są bardziej kremowe, wilgotniejsze od EDM. Niestety wydaje mi się, że wpływa to na ich wydajność - szybciej ubywa mi korektora LL. Mam porównanie korektorów zielonych - Blush Away jest bardziej stonowany od Minta, zbliżony kolorem do skóry. Może odpowiadać osobom, którym Mint wydaje się zbyt zielony i za bardzo odznacza się pod podkładem. Z drugiej strony może gorzej maskować silne zaczerwienienia. Mi w sumie oba pod tymi względami odpowiadają - maskują to, co trzeba i tak je nakładam, że tego nie widać. W kwestii trwałości trudno mi powiedzieć, bo stosuję je oczywiście pod podkład. Mam beżowy korektor z EDM, ale obawiałam się brać z LL, bo nie wiedziałam czy trafię w kolor.
Dzięki. Zastanawiałam się nad zielonymi bo ten z Lily wygląda na mniej zielony niż EDM. Jednak zdecyduję się na sprawdzony EDM bo mi bardzo odpowiada zarówno Mint jak i Multi Intensive. Ten drugi wypróbowałam nawet jako primer i sprawdził się doskonale albo mi się wydaje
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:19   #4873
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Hej
Które pudry mineralne są - wg Was - najlepsze pod względem składu (prawdziwe minerały)? Czytam wątek (a jakże!), i byłam w Naturze celem zakupu pudru ESSENCE (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...der-sypki.html - w składzie nie ma talcu, więc chyba trochę mineralny jest ), ale niestety, w mojej Naturze nie posiadali tegoż pudru w asortymencie sprzedażowym. W związku z powyższym, jakich Wy używacie i - co najważniejsze - gdzie kupujecie?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:40   #4874
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Hej
Które pudry mineralne są - wg Was - najlepsze pod względem składu (prawdziwe minerały)? Czytam wątek (a jakże!), i byłam w Naturze celem zakupu pudru ESSENCE (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...der-sypki.html - w składzie nie ma talcu, więc chyba trochę mineralny jest ), ale niestety, w mojej Naturze nie posiadali tegoż pudru w asortymencie sprzedażowym. W związku z powyższym, jakich Wy używacie i - co najważniejsze - gdzie kupujecie?
W sklepach internetowych. Polecam rozejrzeć się po forum i czytać pierwsze posty wątku danej firmy.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:06   #4875
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Podpowiedzcie mi proszę, która firma poza EDM ma primer do oczu, ewentualnie czego używacie jako podkładu na powieki przy cieniach mineralnych ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:14   #4876
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi proszę, która firma poza EDM ma primer do oczu, ewentualnie czego używacie jako podkładu na powieki przy cieniach mineralnych ?
Silk Naturals ma w swojej ofercie
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:13   #4877
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Silk Naturals ma w swojej ofercie
Myślisz o tym Primer & Mixing Medium ? Niestety nie jest w tej chwili dostępny . Nie wiem czy czasowo tylko
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:53   #4878
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
W sklepach internetowych. Polecam rozejrzeć się po forum i czytać pierwsze posty wątku danej firmy.
Dzięki
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:04   #4879
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Myślisz o tym Primer & Mixing Medium ? Niestety nie jest w tej chwili dostępny . Nie wiem czy czasowo tylko
Mam na myśli Stick Em' Eye Shadow Enhancer i Clear Mixing Medium. Możesz też sama zrobić primer . Na razie nie maluję się cieniami, więc nie używam primerów.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 23:42   #4880
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi proszę, która firma poza EDM ma primer do oczu, ewentualnie czego używacie jako podkładu na powieki przy cieniach mineralnych ?
Niezłą bazę pod cienie ma Meow
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 16:55   #4881
gabriela1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Chcę sobie kupić korektor, nie wiem czy to z przemęczenia, czy może jakiegoś nieprawidłowego sposobu odzywiania robią mi się straszne cienie pod oczami. I zastanawiam się jaki kupić korektor. Czy w sztyfcie będzie dobry? Widziałam też ostatnio korektor od Artdeco, specjalnie pod oczy, mineralny ( w takim słoiczku) do nakładania pędzelkiem. Czy może ktoś z Was używał i może powiedzieć czy warto kupić ten korektor?
gabriela1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 07:52   #4882
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Niezłą bazę pod cienie ma Meow
Dzięki Lecę popatrzeć.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:13   #4883
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mixing Medium raczej ciężko nazwać bazą - to raczej woda, która poprawia koloryt cienia. Jeśli ktoś ma problemy z rolowaniem cieni tak np. jak ja to MM nic tutaj nie da. Osobiście używam bazy z Lumene, a obecnie chce przetestować z joko.
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:34   #4884
dannu
Rozeznanie
 
Avatar dannu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 869
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

chciałabym się Was zapytać/poradzić jaki puder mineralny w kamieniu warto nabyć? zastanawiam się nad Lumene Natural code i Matte Harmony - co sądzicie? a może coś innego polecacie?

Edytowane przez dannu
Czas edycji: 2012-02-16 o 10:23
dannu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:30   #4885
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gabriela1984 Pokaż wiadomość
Chcę sobie kupić korektor, nie wiem czy to z przemęczenia, czy może jakiegoś nieprawidłowego sposobu odzywiania robią mi się straszne cienie pod oczami. I zastanawiam się jaki kupić korektor. Czy w sztyfcie będzie dobry? Widziałam też ostatnio korektor od Artdeco, specjalnie pod oczy, mineralny ( w takim słoiczku) do nakładania pędzelkiem. Czy może ktoś z Was używał i może powiedzieć czy warto kupić ten korektor?
na cienie pod oczami zalecany jest zółty korektor rozświtlający, praktycznie każda firma mineralna ma taki korektor, ja uzywam Sunlight z EDM.
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:32   #4886
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja polecam żółty z Pixie, bo jest kremowy, a nie sypki.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:23   #4887
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A co w przypadku zmarszczek pod oczami? Lepiej wybrać bardziej "kremowy" czy bardziej sypki?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 21:21   #4888
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A co w przypadku zmarszczek pod oczami? Lepiej wybrać bardziej "kremowy" czy bardziej sypki?
Myślę, że bardziej kremowy. Choć moim zdaniem niektóre proszki bardzo dobrze się sprawdzają, a korektory w kremowej postaci mogą wchodzić w zmarszczki.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 22:59   #4889
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Myślę, że bardziej kremowy. Choć moim zdaniem niektóre proszki bardzo dobrze się sprawdzają, a korektory w kremowej postaci mogą wchodzić w zmarszczki.
Otóż właśnie, kiedy używałam "tradycyjnej" kolorówki to większość płynnych korektorów podkreślała moje zmarszczki. Podobnie było zresztą również z płynnymi podkładami, dlatego stosowałam je bardzo rzadko. Od kilku miesięcy testuję podkłady Meow i - odpukać - z nimi tego problemu nie ma. Postanowiłam więc poszukać dla siebie również mineralnego korektora pod oczy i zastanawiam się, czy nie rozejrzeć się poza Miaukami, bo np. zieleń stamtąd jakoś mi nie podpasowała. A była akurat typowo proszkowa.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 23:05   #4890
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Otóż właśnie, kiedy używałam "tradycyjnej" kolorówki to większość płynnych korektorów podkreślała moje zmarszczki. Podobnie było zresztą również z płynnymi podkładami, dlatego stosowałam je bardzo rzadko. Od kilku miesięcy testuję podkłady Meow i - odpukać - z nimi tego problemu nie ma. Postanowiłam więc poszukać dla siebie również mineralnego korektora pod oczy i zastanawiam się, czy nie rozejrzeć się poza Miaukami, bo np. zieleń stamtąd jakoś mi nie podpasowała. A była akurat typowo proszkowa.
Można samemu zrobić kremowy korektor . Właśnie się przymierzam. Jeśli szukasz sypkich korektorów, to dobrze jest zwracać uwagę czy w składzie mają dodatki, które powoduję, że proszek jest bardziej kremowy, jeśli można tak to ująć.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.