Oficerzyna - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 13:01   #91
pattonga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
nie przejmuj się afgańscy żołnierze nie idą na wojnę z książeczką i różańcem-też są uzbrojeni, więc szanse z Twoim płatnym mordercą mają wyrównane...
Jeśli Ty uważasz że w Afganistanie USA walczy z afgańskimi żołnierzami to . Niech SE armia jeździ gdzie chce, walczy za interes USA i IZRAELA. Ja nie chcę żeby mój mąż zabijał za spokojny sen jankesów. Najpierw Irak teraz Afganistan później Iran i Korea Północna. Wolę żeby był strażakiem albo policjantem. Jest jakiś pożytek z tych zawodów. Ale Armia? Jaki pożytek? Zaraz napiszecie powódź...tak tak 1200 żołnierzy i cały pożytek. Taki jest obraz wojska i nie ma co się oszukiwać. Mam być z facetem bo ma służbowe mieszkanie i 40% świadczeń emerytalnych po 15 lat. Każda z Was pisze o emeryturze po 15 latach ale nikt nie poczyta jak to na prawdę wygląda. To jest 40%. Jak ktoś pisze facet podoba mi się w mundurze. To facet musi 24h na dobę chodzić w mundurze bo jak ściągnie to przestanie się podobać. Przestanie być pilotem to trzeba odjeść bo podobają mi się piloci a on już nie jest. Czyż nie?
pattonga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:06   #92
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Oficerzyna

mój był pilotem przez prawie 12 lat... i co? mam go rzucić bo nim już nie jest? faceta wybiera sie dla charakteru i postępowania a nie bo on jest tym, albo dlatego że tak wygląda... kolokwializujesz...!!!


jak zapewne wiesz policjanci też jeżdżą do iraku czy na wzgórza golan.... i co o nich już nie napoiszesz w ten sposób!!!!

wielka żaołość ogarnia
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:22   #93
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
mój był pilotem przez prawie 12 lat... i co? mam go rzucić bo nim już nie jest?
Żartujemy przecież.
Wiadomo...pilot pilotem, a mój mąż, który z tym słowem kojarzy mi się tylko w kontekście przełączania kanałów w telewizorze i tak najlepszy pod słońcem O !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:35   #94
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Jeśli Ty uważasz że w Afganistanie USA walczy z afgańskimi żołnierzami to . Niech SE armia jeździ gdzie chce, walczy za interes USA i IZRAELA. Ja nie chcę żeby mój mąż zabijał za spokojny sen jankesów. Najpierw Irak teraz Afganistan później Iran i Korea Północna. Wolę żeby był strażakiem albo policjantem. Jest jakiś pożytek z tych zawodów. Ale Armia? Jaki pożytek? Zaraz napiszecie powódź...tak tak 1200 żołnierzy i cały pożytek. Taki jest obraz wojska i nie ma co się oszukiwać. Mam być z facetem bo ma służbowe mieszkanie i 40% świadczeń emerytalnych po 15 lat. Każda z Was pisze o emeryturze po 15 latach ale nikt nie poczyta jak to na prawdę wygląda. To jest 40%. Jak ktoś pisze facet podoba mi się w mundurze. To facet musi 24h na dobę chodzić w mundurze bo jak ściągnie to przestanie się podobać. Przestanie być pilotem to trzeba odjeść bo podobają mi się piloci a on już nie jest. Czyż nie?
no to z nim nie badz, no ale masz problem, o moj Boze. kogo chcesz przekonac?
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Żartujemy przecież.
Wiadomo...pilot pilotem, a mój mąż, który z tym słowem kojarzy mi się tylko w kontekście przełączania kanałów w telewizorze i tak najlepszy pod słońcem O !
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:36   #95
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Żartujemy przecież.
Wiadomo...pilot pilotem, a mój mąż, który z tym słowem kojarzy mi się tylko w kontekście przełączania kanałów w telewizorze i tak najlepszy pod słońcem O !

eno.. przecież wiem o tym!!!!

ale nasza "koleżanka" galopuje sie coraz bardziej....

nie ważne kim jest z zawodu, ale co z sobą reprezentuje.... i jaki ma stosunek do mnie...

a czy jest wojskowym, policjantem, kierowcą czy innym przedstawicielem zawodu- dla mnie nie ma znaczenia.
w każdym zawodzie znajdą sie elementy z którymi nie warto gadać ! takie moje skromne zdanie!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:17   #96
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Jeśli Ty uważasz że w Afganistanie USA walczy z afgańskimi żołnierzami to . Niech SE armia jeździ gdzie chce, walczy za interes USA i IZRAELA. Ja nie chcę żeby mój mąż zabijał za spokojny sen jankesów. Najpierw Irak teraz Afganistan później Iran i Korea Północna. Wolę żeby był strażakiem albo policjantem. Jest jakiś pożytek z tych zawodów. Ale Armia? Jaki pożytek? Zaraz napiszecie powódź...tak tak 1200 żołnierzy i cały pożytek. Taki jest obraz wojska i nie ma co się oszukiwać. Mam być z facetem bo ma służbowe mieszkanie i 40% świadczeń emerytalnych po 15 lat. Każda z Was pisze o emeryturze po 15 latach ale nikt nie poczyta jak to na prawdę wygląda. To jest 40%. Jak ktoś pisze facet podoba mi się w mundurze. To facet musi 24h na dobę chodzić w mundurze bo jak ściągnie to przestanie się podobać. Przestanie być pilotem to trzeba odjeść bo podobają mi się piloci a on już nie jest. Czyż nie?
od kiedy WSZYSCY Polscy żołnierze walczą za interesy USA i Izraela?
Policjant niestety też jest uzbrojony Pani Pacyfistko i jeśli zachodzi taka koniecznośc UŻYWA tej broni. I po 15 latach też nie ma pełnej emerytury
A nie moze sie podobac??? Tobie podoba sie kubraczek piekarza i nikt nie marudzi.
Nie, trzeba odejsc wtedy kiedy on nie zrezygnuje ze swoich marzeń (tak jak to by było w Twoim wypadku).

Jeśli ten wątek nie jest dziełem Twojej bujnej wyobraźni to mogę jedynie powiedziec, że żal mi Twojego faceta....


__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:06   #97
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Oficerzyna

Uuu, myślałam że wątek już zamknięty a tu taka niespodzianka.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 21:09   #98
pattonga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
od kiedy WSZYSCY Polscy żołnierze walczą za interesy USA i Izraela?
Przypomnij mi co złego zrobili nam talibowie że trzeba ich fizycznie wyeliminować? Nic. Wojna w Afganistanie nie przyniesie nam przyjaciół, w latach 90 ostrzelano polską ambasadę w Bejrucie. Tylko za pomoc w transporcie żydów. To na pewno za walkę z islamem teroryści będą kochać nasz kraj
Cytat:
Policjant niestety też jest uzbrojony Pani Pacyfistko i jeśli zachodzi taka koniecznośc UŻYWA tej broni. I po 15 latach też nie ma pełnej emerytury
Mam w d... jego emeryturę, sama pracuję i nie jestem leniwą k... żeby tylko facet musiał pracować bo mnie się nie chce. Nie jestem pacyfistką, tylko chce że jeśli mój facet pracuję w służbie mundurowej to obywatele Polski będą mieli z tego pożytek a nie rodzina Donovan w Las Vegas bo nikt się nie wysadzi w metrze. Bo polska armia jak pies na smyczy USA leci wszędzie na każde skinienie.
Cytat:
A nie moze sie podobac??? Tobie podoba sie kubraczek piekarza i nikt nie marudzi.

Napisałam że będzie pracował w piekarni ale nie napisałam że jako piekarz. Wystarczy poczytać i użyć mózgu(jeśli ktoś posiada) żeby zrozumieć.
pattonga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:30   #99
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Przypomnij mi co złego zrobili nam talibowie że trzeba ich fizycznie wyeliminować? Nic. Wojna w Afganistanie nie przyniesie nam przyjaciół, w latach 90 ostrzelano polską ambasadę w Bejrucie. Tylko za pomoc w transporcie żydów. To na pewno za walkę z islamem teroryści będą kochać nasz kraj
Mam w d... jego emeryturę, sama pracuję i nie jestem leniwą k... żeby tylko facet musiał pracować bo mnie się nie chce. Nie jestem pacyfistką, tylko chce że jeśli mój facet pracuję w służbie mundurowej to obywatele Polski będą mieli z tego pożytek a nie rodzina Donovan w Las Vegas bo nikt się nie wysadzi w metrze. Bo polska armia jak pies na smyczy USA leci wszędzie na każde skinienie.


Napisałam że będzie pracował w piekarni ale nie napisałam że jako piekarz. Wystarczy poczytać i użyć mózgu(jeśli ktoś posiada) żeby zrozumieć.
Wiesz ja tam wolę żeby polscy żołnierze byli przydatni w Afganistanie niż w Polsce, ale co kto lubi...

Zostaw chłopa w cholerę, skoro tak Ci jego zawód przeszkadza, nie rozumiem z czym masz problem właściwie, skoro Twoja opinia jest tak jednoznaczna.

Ale w sumie to dalej uważam że to prowokacja.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:57   #100
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Jeśli Ty uważasz że w Afganistanie USA walczy z afgańskimi żołnierzami to . Niech SE armia jeździ gdzie chce, walczy za interes USA i IZRAELA. Ja nie chcę żeby mój mąż zabijał za spokojny sen jankesów. Najpierw Irak teraz Afganistan później Iran i Korea Północna. Wolę żeby był strażakiem albo policjantem. Jest jakiś pożytek z tych zawodów. Ale Armia? Jaki pożytek? Zaraz napiszecie powódź...tak tak 1200 żołnierzy i cały pożytek. Taki jest obraz wojska i nie ma co się oszukiwać. Mam być z facetem bo ma służbowe mieszkanie i 40% świadczeń emerytalnych po 15 lat. Każda z Was pisze o emeryturze po 15 latach ale nikt nie poczyta jak to na prawdę wygląda. To jest 40%. Jak ktoś pisze facet podoba mi się w mundurze. To facet musi 24h na dobę chodzić w mundurze bo jak ściągnie to przestanie się podobać. Przestanie być pilotem to trzeba odjeść bo podobają mi się piloci a on już nie jest. Czyż nie?
Jesli ktos nie rozumie jakie cele maja sily zbrojne, to czym tu mamy w ogole rozmawiac

Zdecydowanie, Afganistan to obrona interesow Izraela. Balkany tez, a niedlugo bedziemy bronic interesow Izraela w Korei Pln., na Kamczatce i Antarktydzie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Przypomnij mi co złego zrobili nam talibowie że trzeba ich fizycznie wyeliminować? Nic.
Polecam zapoznanie sie z obowiazkami jakie naklada czlonkostwo w NATO.

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Wojna w Afganistanie nie przyniesie nam przyjaciół, w latach 90 ostrzelano polską ambasadę w Bejrucie. Tylko za pomoc w transporcie żydów. To na pewno za walkę z islamem teroryści będą kochać nasz kraj
No i Ty nie widzisz powodu, dlaczego takich ludzi nie powinno sie eliminowac ?

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Mam w d... jego emeryturę, sama pracuję i nie jestem leniwą k... żeby tylko facet musiał pracować bo mnie się nie chce. Nie jestem pacyfistką, tylko chce że jeśli mój facet pracuję w służbie mundurowej to obywatele Polski będą mieli z tego pożytek a nie rodzina Donovan w Las Vegas bo nikt się nie wysadzi w metrze. Bo polska armia jak pies na smyczy USA leci wszędzie na każde skinienie.


Napisałam że będzie pracował w piekarni ale nie napisałam że jako piekarz. Wystarczy poczytać i użyć mózgu(jeśli ktoś posiada) żeby zrozumieć.
Zreszta, co ja sie mam produkowac, skoro to karmienie trolla wg mnie ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 22:13   #101
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Oficerzyna

Jesli ten watek to nie prowokacja (a wydaje mi sie ze niestety nie )
to mam jedno pytanie do autorki: PO CO z nim jestes? Po co chcesz byc?
Cos Ci nie pasuje, to sie po prostu najzwyczajniej w swiecie z nim rozstan.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 23:54   #102
pattonga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jesli ktos nie rozumie jakie cele maja sily zbrojne, to czym tu mamy w ogole rozmawiac
?
Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej służą ochronie niepodległości państwa i niepodzielności jego terytorium oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i nienaruszalności jego granic. Siły Zbrojne zachowują neutralności w sprawach politycznych oraz podlegają cywilnej i demokratycznej kontroli." "Siły Zbrojne ponadto mogą brać udział w zwalczaniu klęsk żywiołowych i likwidacji ich skutków, działaniach antyterrorystycznych, akcjach poszukiwawczych oraz ratowania życia ludzkiego, a także w oczyszczaniu terenów z materiałów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego oraz ich unieszkodliwianiu." Konstytucja


Cytat:

Zdecydowanie, Afganistan to obrona interesow Izraela. Balkany tez, a niedlugo bedziemy bronic interesow Izraela w Korei Pln., na Kamczatce i Antarktydzie
Likwidacja uzbrojonych muzułmanów którzy we krwi mają nienawiść do żydów jest takim małym ukłonem w kierunku Izraela. Rozpad Jugosławii to była wojna która mogła być kolejną wojną światową(I WŚ zapoczątkował zamach na księcie Ferdynanda w Sarajewie(stolica Bośni i Hercegowiny (informacja dla nie kumatych)). Jugosławia to była wojna chrześcijan z muzułmanami. Poszły za tym różne nie ciekawe wydarzenia np. masakra Srebrenicy(miasto w Bośni). W Jugosławii były wojska z połowy świata. Kamczatka jest częścią Rosji więc nie wiem po co miała by być tam wojna. Antarktyda jest terenem na którym nie wolno prowadzić działań wojennych.


Cytat:

Polecam zapoznanie sie z obowiazkami jakie naklada czlonkostwo w NATO.
Zadanie NATO: Utrzymanie wystarczających sił konwencjonalnych i nuklearnych zdolnych do odstraszania ewentualnych agresorów i zapewnienia bezpieczeństwa sojuszu oraz prowadzenie działań zapobiegających ewentualnym konfliktom zbrojnym na świecie (operacje pokojowe i stabilizacyjne).
art. 5., który mówi o tym, że atak zbrojny z zewnątrz zwrócony przeciwko jednemu lub kilku państwom członkowskim traktowany będzie jako atak przeciwko całej organizacji

Kiedy Talibowie zaatakowali NATO? 11 września? Śmiech na sali. Talibowie jeśli współpracują z Osamą to nie we większym stopniu niż
Unia Trybunałów Islamskich. Ale jakoś w Somalii NATO nie ma sił ISAF. Bo nie ma w tym żadnego interesu. Kabul(stolica Afganistanu) będzie przyczółkiem na atak na Iran podobnie jak Irak. Podobnie jak w czasie Pustynnej Burzy w 1990 roku miejscem wypadowym na Irak była Arabia Saudyjska i Kuwejt.
pattonga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 08:24   #103
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Oficerzyna

No i doszlismy do dzikich teorii spiskowych Ciao
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:16   #104
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i doszlismy do dzikich teorii spiskowych Ciao

no właśnie...

wyrak witaj... brakowało twego trzeźwego osądu w tej sprawie... ale czyżbyś sie żegnał już
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:50   #105
pattonga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i doszlismy do dzikich teorii spiskowych Ciao
Zabawne tak samo myślała Polska w 39 r. że atak ze wschodu i zachodu to jakiś wyimaginowany scenariusz i przyszedł 1.09. Saddam myślał że USA są jego sojusznikiem, wysyłali broń, technologie produkcji. Też myśleli że atak UK i USA na Irak to spiskowe teorie. Aż tu nagle Bagdad miał broń masowego rażenia którą chyba Saddam schował po łóżko i jakoś nikt nie znalazł żadnego śladu takiej broni. Musiał być jakiś pretekst żeby się dorwać do roponośnych pól Iraku. Teraz jest bajeczka że Iran ma broń atomową to niedługo trzeba będzie tam czynić pokój dla celów USRAELA. Taka jest prawda i nikt im nic nie zrobi bo członkowie stali ONZ czyli Chiny, UK, USA, Rosja,Francja są nietykalni. Dlaczego ONZ nic nie robi z tym co Chiny robią w Tybecie. Dlaczego nikt nie zareagował na atak Rosji na Gruzję? Normalne kraje dostałyby sankcje ale nie kraje które są właścicielem świata.
pattonga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:14   #106
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Oficerzyna

o dżizus....
uwielbiam Trolle, uśmiech człowiekowi sam wyskakuje hehe
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:10   #107
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
Zabawne tak samo myślała Polska w 39 r. że atak ze wschodu i zachodu to jakiś wyimaginowany scenariusz i przyszedł 1.09. Saddam myślał że USA są jego sojusznikiem, wysyłali broń, technologie produkcji. Też myśleli że atak UK i USA na Irak to spiskowe teorie. Aż tu nagle Bagdad miał broń masowego rażenia którą chyba Saddam schował po łóżko i jakoś nikt nie znalazł żadnego śladu takiej broni. Musiał być jakiś pretekst żeby się dorwać do roponośnych pól Iraku. Teraz jest bajeczka że Iran ma broń atomową to niedługo trzeba będzie tam czynić pokój dla celów USRAELA. Taka jest prawda i nikt im nic nie zrobi bo członkowie stali ONZ czyli Chiny, UK, USA, Rosja,Francja są nietykalni. Dlaczego ONZ nic nie robi z tym co Chiny robią w Tybecie. Dlaczego nikt nie zareagował na atak Rosji na Gruzję? Normalne kraje dostałyby sankcje ale nie kraje które są właścicielem świata.

1)Jak to się ma do twojego chłopa?
2)Czemu go nie zostawisz?
3)Co on robi w piekarni?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:21   #108
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość

1)Jak to się ma do twojego chłopa?
2)Czemu go nie zostawisz?
3)Co on robi w piekarni?
Tatuś (dla niego przyszły teść) kazał ?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się

Edytowane przez ankasz
Czas edycji: 2010-07-29 o 20:26
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:23   #109
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość

1)Jak to się ma do twojego chłopa?
2)Czemu go nie zostawisz?
3)Co on robi w piekarni?
może spiskują razem

sorry ale przez takie tematy, a raczej brak tematu trrochę mi odbija...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:43   #110
pattonga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość

1)Jak to się ma do twojego chłopa?
2)Czemu go nie zostawisz?
3)Co on robi w piekarni?
1)Niż nic. Bo na 100% na wojnę USA poleci WP. Mój chłopak już nie jest członkiem tej organizacjii.
2) Bo Go kocham.
3)Jest współwłaścicielem.
pattonga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:32   #111
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
1)Niż nic. Bo na 100% na wojnę USA poleci WP. Mój chłopak już nie jest członkiem tej organizacjii.
2) Bo Go kocham.
3)Jest współwłaścicielem.
awansował
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:42   #112
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Oficerzyna

Ten wątek jest niesamowity.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:57   #113
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Oficerzyna

A słyszeliście, że piekarze sikają do tych wielkich mis, w których wyrabia się chleb? I wrzucają tam pety. Albo zdechłe myszy.

Ogólnie to barzo zły i zdegenerowany zawód. Oni z ciasta drożdżowego wyrabiają kule do pistoletów dla USA i tylko udają, że nie lubią USA i Izraela. Dla Izraela wyrabiają "kałasznikowy" z ciasta pączkowego. Lepiej być żołnierzem niż piekarzem.

__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:05   #114
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A słyszeliście, że piekarze sikają do tych wielkich mis, w których wyrabia się chleb? I wrzucają tam pety. Albo zdechłe myszy.

Ogólnie to barzo zły i zdegenerowany zawód. Oni z ciasta drożdżowego wyrabiają kule do pistoletów dla USA i tylko udają, że nie lubią USA i Izraela. Dla Izraela wyrabiają "kałasznikowy" z ciasta pączkowego. Lepiej być żołnierzem niż piekarzem.

Czyli, że oficerzyna to mniejsze zło niż piekarzyna? No nie wiem, nie wiem...
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:32   #115
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Oficerzyna

MÓWIŁAM!! HA!! To nie jest prowokacja! Przynajmniej poglądowo wątek jest prawdziwy. Mówiłam, mówiłam, tralalalalalaaalaaaaaa


I chciałam powiedzieć, że już nie robi się kałachów z pączkowego bo oni nie mogli wyzbyć się przyzwyczajenia polewania lukrem i kałachy źle chodziły.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:38   #116
pattonga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Czyli, że oficerzyna to mniejsze zło niż piekarzyna? No nie wiem, nie wiem...
Nie wiem trzeba zapytać kogoś kto ma faceta piekarzynę, mój nie jest piekarzem więc nie wiem. PS: Standardową bronią SIO jest UZI i pochodne UZI więc nie wiem po co im AK-47 który ma innych kaliber pocisku. USA ma M4 na wyposażeniu to po co kałasznikow?
pattonga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 00:31   #117
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Oficerzyna

Jak na osobę z głęboką niechęcią do wojska to sprawiasz wrażenie dość zorientowanej...
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 00:34   #118
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Oficerzyna

To akurat o niczym nie świadczy. Ja żywię niechęć do kościoła katolickiego i ogólnie katolicyzmu a i struktury kk i samą religię znam dobrze. Know your enemy
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 00:38   #119
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
To akurat o niczym nie świadczy. Ja żywię niechęć do kościoła katolickiego i ogólnie katolicyzmu a i struktury kk i samą religię znam dobrze. Know your enemy
Hm, w sumie ja też

Niemniej nadal uważam, że to prowokacja
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:10   #120
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Oficerzyna

Cytat:
Napisane przez pattonga Pokaż wiadomość
1)Niż nic. Bo na 100% na wojnę USA poleci WP. Mój chłopak już nie jest członkiem tej organizacjii.
2) Bo Go kocham.
3)Jest współwłaścicielem.
Skoro nie jest już w wojsku to nie widzę sensu by zakładać ten wątek.

dziwne bo w pierwszym poście napisałaś, że jednak jest, podałaś nawet jednostkę w której stacjonuje?? o co kaman?

Oprócz tego, że jest współwłaścicielem to chyba coś robi? Chyba nie siedzi przez 8 godzin na fotelu i się patrzy na ścianę
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.