Trójkąt z TŻ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 18:05   #31
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Trojkat z TZ

Jestem całkiem doswiadczona w seksie,ale na cos takiego nie zgodziłabym sie z prostej przyczyny. Ja+ inna laska- wydrapałabym jej oczy, a jego zatłukła jakby jej dotknał. On i jakis facet- czułabym zupełny brak szacunku do mnie, traktowanie jak zwykła zabawke do seksu i szmatę. Jesli komus w związku zupełnie nie przeszkadza widok, obcego zabawiającego sie, kopulującego z partnereka(partnerem) to dla mnie nieco chore. Ty widac czujesz zazdrosc, wiec COS czujesz do partnera, a on do Ciebie juz niekoniecznie.Takie jest moje zdanie, ale wasze łozko, wasze ciała, wasza sprawa kto was dotyka.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:10   #32
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Trojkat z TZ

hmm myslac o tym moze kiedys chcialabym sprobowac ale balabym sie popsuje to zwiazek.. dlatego napewno narazie nie, ale moze kiedys
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:18   #33
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Jestem całkiem doswiadczona w seksie,ale na cos takiego nie zgodziłabym sie z prostej przyczyny. Ja+ inna laska- wydrapałabym jej oczy, a jego zatłukła jakby jej dotknał. On i jakis facet- czułabym zupełny brak szacunku do mnie, traktowanie jak zwykła zabawke do seksu i szmatę. Jesli komus w związku zupełnie nie przeszkadza widok, obcego zabawiającego sie, kopulującego z partnereka(partnerem) to dla mnie nieco chore. Ty widac czujesz zazdrosc, wiec COS czujesz do partnera, a on do Ciebie juz niekoniecznie.Takie jest moje zdanie, ale wasze łozko, wasze ciała, wasza sprawa kto was dotyka.
zazdrość nie jest miarą miłości
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:23   #34
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
skoro tobie to pasuje to w czym problem ?po co pytasz nas o zdanie?

"oceny' sa wysnuwane na podstawie intuicji,przemyslen,doswi adczen a jak jest naprawde wiesz tylko ty i juz.
to tylko zdanie obcych osob.
pytam bo lubie poznawac opinie innych i zachecac ludzi do dyskusji. bo kazda dyskusja rozwija.
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:23   #35
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Trojkat z TZ

Malaika, no proszę Cię, wkurza Cię, że ludzie oceniają sobie Twój związek, że na jakiej podstawie, a wyjeżdżasz z takimi diagnozami:
Cytat:
No bo tak czy siak, czesc z was pewnie kiedys miala albo ma taka ukryta fantazje, a po prostu nie ma odwagi ani mozliwosci zeby ja zrealizowac. I ok. Rozumiem to.
Kobito, nikt Ci na forum nie powie, czy ta przygoda wpłynie pozytywnie czy nie, na Twój związek -- a co można sądzić o czymś takim, w jakich kateogriach mozna się nad tym zastanawiać. Przecież nie zużycia, nie mydło, co nie.
Wszystko ;-) jest dla ludzi. Jakie okazują się byc tego skutki, to 2ga rzecz. Zróbcie to i tyle, co to ma za znaczenie, że jakaś Kowalska się nie zdecyduje. Urosną komuś skrzydła, jaki to wyzwolony jest. Niech rosną, świetna sprawa, tylko wiesz, wypadałoby czasem uważać, żeby się wosk pod chmurami nie rozpuścił.
Ale nie dorabiajmy jakiejś głębszej ideologii dla zwyklej chcicy na innego gościa.
A że dla mnie osobiście dużo trudniejszym zadaniem jest panowanie nad popędami niż folgowanie sobie za każdym razem, gdy się czegoś człowiekowi zachce, pomijam.


Może: nie umieszczaj miłości swojej nad przepaścią, dlatego, że tam jest wysoko.
A może nie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:24   #36
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
pytam bo lubie poznawac opinie innych i zachecac ludzi do dyskusji. bo kazda dyskusja rozwija.
Dla mnie to brzmi raczej jakbys pytala obcych ludzi z kim masz isc do lozka
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:26   #37
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
inny komentarz, o AIDS mnie troszke rozbawil...zyjac w 21 wieku chyba sie zgodzimy ze istnieje wiele sposobow by na 100% przed tym sie uchronic.
Wiele jakich?
Istnieje tylko jeden - wstrzemięźliwość seksualna,ewentualnie badania potwierdzające,że partner nie jest nosicielem.
Prezerwatywa nie zabezpiecza w 100%.
Także żyjąc w XXI mamy zaskakująco małe pojęcie o tym co wydawać by się mogło,powinno być priorytetem - dbanie o własne zdrowie i życie,jak również zdrowie i życie drugiej osoby.


Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
zazdrość nie jest miarą miłości
Jak i nie jest nią zgadzanie się na wszystko co partnerowi wpadnie do głowy.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 18:28   #38
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
...inny komentarz, o AIDS mnie troszke rozbawil...zyjac w 21 wieku chyba sie zgodzimy ze istnieje wiele sposobow by na 100% przed tym sie uchronic.
Cieszę się ,że Cię rozbawiłam,ale ja strasznie sie boję chorób jakichkolwiek
Właśnie żyjemy w XXI wieku,ale faktem jest,że nadal ta choroba zbiera swoje żniwo.
Nawet wielkim ludziom takim jak Freddie Mercury nie udało się zabezpieczyć w 100% przed tą okrutną chorobą...Oczywiście ani Tobie ani nikomu innemu nie życzę "złapania" tejże choroby.
Wszystko jest dla ludzi 'trójkąciki" też.Ale trzeba dobrze znać siebie i partnera i tą trzecią osobę bez względu na to czy jest to kobieta czy mężczyzna
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:34   #39
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
zazdrość nie jest miarą miłości
Acha, a Ty jestes specem oczywiscie, ze takie wnioski wysnuwasz? Czy to tylko Twoje zdanie...?

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mały_groszek Pokaż wiadomość
Wiele jakich?
Istnieje tylko jeden - wstrzemięźliwość seksualna,ewentualnie badania potwierdzające,że partner nie jest nosicielem.
Prezerwatywa nie zabezpiecza w 100%.
Także żyjąc w XXI mamy zaskakująco małe pojęcie o tym co wydawać by się mogło,powinno być priorytetem - dbanie o własne zdrowie i życie,jak również zdrowie i życie drugiej osoby.
.
Mało tego, partner seksualny moze zadrapac podczas igraszek w niezabeczpieczona prezerwatywa jakakolwiek czesc ciała. Chyba ze gumiaki i gumowe rekawiczki tez wejda w gre
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:52   #40
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
moj eks nie bedzie chcial rewnazu, jesli w ogole tak to nazwac, poniewaz go dobrze znam, i wiem ze nigdy do niczego na sile by mnie nie namawial.
To eks czy TŻ?


Ty masz swoje argumenty, a ludzie ktorzy nie lacza milosci i trojkatow- swoje. Myslisz ze ludzie ktorzy sikaja sobie na twarze i smaruja kupa nie maja swoich argumentow "ZA"? Ze to takie przyjemne ciepełko, ze to maksimum intymnosci jakie moze osiagnac dwojka ludzi itd? I co , przekonalam Cie? Nie?! Nie jestes otwarta w seksie!

(Radio M niemalże!)


Widzisz, tak to mniej wiecej wyglada Kazdy ma swoje lozko i swoja kuchnie i w ani jednym ani drugim nie przekonasz go, ze gorzkie jest slodkie i na odwrot.

Edytowane przez muammamija
Czas edycji: 2009-03-19 o 18:53
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:03   #41
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
jesli to sa wasze argumenty, to wspolczuje....intelektu i otwartosci...
Nie umiesz w ogole przyjmowac krytyki dziewczyno, tyle Ci powiem. Kazdy tekst krytyczny konczy sie jakimis zenujacymi tekstami ad personam.

Rob sobie co chcesz, Twoja sprawa, ale daruj sobie takie teksty
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 19:22   #42
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie umiesz w ogole przyjmowac krytyki dziewczyno, tyle Ci powiem. Kazdy tekst krytyczny konczy sie jakimis zenujacymi tekstami ad personam.

Rob sobie co chcesz, Twoja sprawa, ale daruj sobie takie teksty

Umiem przyjmowac krytyke ktora cos wnosci, a wg mnie stwierdzenie ZNIKAD, ze moj zwiazek sie niedlugo skonczy i ze jest oparty na seksie, czego ma dowodzic to , ze przemknelo nam obojgu przez mysl, ze trojkat to nic zlego, jest smieszne i nue po zalozylam taki temat, zeby jakies za przeproszeniem niewyzyte malolaty z pseudozasadami (zycie w ciagu kilku lat te zasady wam zweryfikuje), jst nie na miejscu. Zalozylam po prostu ze bede miec do czynienia z osobami rozumnymi i oczywiscie wiele osob moze sie zgadzac na trojkaty i miec na ich temat zla opinie, ale prosze o jakies argumenty i konkretne opinie, a nie stwierdzenie , ze moj facet ma mnie w dupie bo sie zgodzil bez problemu. To jest myslenie plytkie i zupelnie bez sensu. Akceptuje krytyke jesli jest ligiczna i konstuktywna, a krytyke dla samej krytyki, zeby komus dopiec - nie dziekuje.

Rozumiem ze ktos ma inne zdanie, i po to zalozylam ten watek zeby sie dowiedziec dlaczego i jakie, ale zdanie to mozna wyrazic w sposob kulturalny i je jakos uargumentowac, prawda?

Nie robie z tego filozofii, bo nie mam zamiaru w moijej decyzji brac was pod uwage, po prostu chcialam poruszyc ten temat miedzy inteligentnymi ludzmi.

no problem

Jak dla mnie kazdy moze miec swoje zdanie, i swoj gust. Akceptuje to, ze ktos nie akceptuje tego co ja lubie, ale tej mysle ze ja mam prawo to lubic i robic.
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:30   #43
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Umiem przyjmowac krytyke ktora cos wnosci, a wg mnie stwierdzenie ZNIKAD, ze moj zwiazek sie niedlugo skonczy i ze jest oparty na seksie, czego ma dowodzic to , ze przemknelo nam obojgu przez mysl, ze trojkat to nic zlego, jest smieszne i nue po zalozylam taki temat, zeby jakies za przeproszeniem niewyzyte malolaty z pseudozasadami (zycie w ciagu kilku lat te zasady wam zweryfikuje), jst nie na miejscu. Zalozylam po prostu ze bede miec do czynienia z osobami rozumnymi i oczywiscie wiele osob moze sie zgadzac na trojkaty i miec na ich temat zla opinie, ale prosze o jakies argumenty i konkretne opinie, a nie stwierdzenie , ze moj facet ma mnie w dupie bo sie zgodzil bez problemu. To jest myslenie plytkie i zupelnie bez sensu. Akceptuje krytyke jesli jest ligiczna i konstuktywna, a krytyke dla samej krytyki, zeby komus dopiec - nie dziekuje.

Rozumiem ze ktos ma inne zdanie, i po to zalozylam ten watek zeby sie dowiedziec dlaczego i jakie, ale zdanie to mozna wyrazic w sposob kulturalny i je jakos uargumentowac, prawda?

Nie robie z tego filozofii, bo nie mam zamiaru w moijej decyzji brac was pod uwage, po prostu chcialam poruszyc ten temat miedzy inteligentnymi ludzmi.

no problem

Jak dla mnie kazdy moze miec swoje zdanie, i swoj gust. Akceptuje to, ze ktos nie akceptuje tego co ja lubie, ale tej mysle ze ja mam prawo to lubic i robic.
Faktycznie bardzo kulturalne...

Zgadzam się z Wyrakiem. Nie umiesz przyjmować na spokojnie słów krytyki. Od razu zaczynasz atakować, jak coś Ci się nie spodoba. Zauważyłam to już w innych Twoich wątkach.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:57   #44
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Umiem przyjmowac krytyke ktora cos wnosci, a wg mnie stwierdzenie ZNIKAD, ze moj zwiazek sie niedlugo skonczy i ze jest oparty na seksie, czego ma dowodzic to , ze przemknelo nam obojgu przez mysl, ze trojkat to nic zlego, jest smieszne i nue po zalozylam taki temat, zeby jakies za przeproszeniem niewyzyte malolaty z pseudozasadami (zycie w ciagu kilku lat te zasady wam zweryfikuje), jst nie na miejscu. Zalozylam po prostu ze bede miec do czynienia z osobami rozumnymi i oczywiscie wiele osob moze sie zgadzac na trojkaty i miec na ich temat zla opinie, ale prosze o jakies argumenty i konkretne opinie, a nie stwierdzenie , ze moj facet ma mnie w dupie bo sie zgodzil bez problemu. To jest myslenie plytkie i zupelnie bez sensu. Akceptuje krytyke jesli jest ligiczna i konstuktywna, a krytyke dla samej krytyki, zeby komus dopiec - nie dziekuje.

Rozumiem ze ktos ma inne zdanie, i po to zalozylam ten watek zeby sie dowiedziec dlaczego i jakie, ale zdanie to mozna wyrazic w sposob kulturalny i je jakos uargumentowac, prawda?

Nie robie z tego filozofii, bo nie mam zamiaru w moijej decyzji brac was pod uwage, po prostu chcialam poruszyc ten temat miedzy inteligentnymi ludzmi.

no problem

Jak dla mnie kazdy moze miec swoje zdanie, i swoj gust. Akceptuje to, ze ktos nie akceptuje tego co ja lubie, ale tej mysle ze ja mam prawo to lubic i robic.

Buahahahahah... i kto tu jest NIEWYŻYTY?
Aha, no jasne, my jesteśmy nieinteligentni, bo mamy inne poglądy i moim zdaniem NORMALNE podejście do takich rzeczy? Nikt Cię tutaj nie obraził, wszyscy wyrazililiśmy swoje zdanie na ten temat i tyle, dlatego Ty też nie musisz nikogo obrażać. Dla Ciebie jest normalne, że Twój facet z wielką chęcią zgadza się na to, żeby obcy facet Cię ****** i zapewne jest do dla Ciebie wielkim dowodem miłości z jego strony... A dla nas nie jest to normalne - proste.

Edytowane przez Malinka Wola
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:16
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:05   #45
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malinka Wola Pokaż wiadomość
... A dla nas nie jest to normalne - proste.
dla nas, a co tu jakiś obóz stworzyliście?

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[QUOTE=Gwiazdeczka1978;115 27067]Acha, a Ty jestes specem oczywiscie, ze takie wnioski wysnuwasz? Czy to tylko Twoje zdanie...?[COLOR="Silver"]


nie, nie jestem specem, za to Ty pewnie tak
w takim razie musi Cię zżerać zazdrość, skoro jest miarą miłości
współczuję
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:21   #46
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
nie, nie jestem specem, za to Ty pewnie tak
w takim razie musi Cię zżerać zazdrość, skoro jest miarą miłości
współczuję
Dziewczyno, sama sobie to wymyśliłaś i samie sobie coś dopowiadasz.

Rozsądna zazdrość to rzecz bardzo ważna w związku, bez niej w zasadzie ludzie nie łączyliby się w pary, logiczne.
Miłość - więź łącząca DWIE osoby, oczywiście nie mówię o miłościu typu mama - dziecko itp
Kobieta i mężczyzna łączą się, dopełaniją jak tzw dwie połówki serca, nie widzę tutaj miejsca na tymczasowo doklejany trzeci ochłap

Nie obóz a poprostu osoby mające takie samo zdanie na dany temat
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:42   #47
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Trojkat z TZ

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11529824]Dziewczyno, sama sobie to wymyśliłaś i samie sobie coś dopowiadasz.

Rozsądna zazdrość to rzecz bardzo ważna w związku, bez niej w zasadzie ludzie nie łączyliby się w pary, logiczne.
Miłość - więź łącząca DWIE osoby, oczywiście nie mówię o miłościu typu mama - dziecko itp
Kobieta i mężczyzna łączą się, dopełaniją jak tzw dwie połówki serca, nie widzę tutaj miejsca na tymczasowo doklejany trzeci ochłap

Nie obóz a poprostu osoby mające takie samo zdanie na dany temat
[/QUOTE]

czyli uważasz, że zazdrość jest miarą miłości?
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:55   #48
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
czyli uważasz, że zazdrość jest miarą miłości?
A czy potrafisz wczytać się w słowa i zrozumieć co piszę?

Zazdrość musi być w związku ale w granicach zdrowego rozsądku. Wiem czym jest chora zazdrość.
Gdyby między ludźmi, towrzącymi związek, nie występowała żadna zazdrość, totalne zero, to wiadomo zdradzaliby siebie wzajemnie, proste. Nie łączyłyby ich zbytnio relacje łączące osoby, które tworzą zdrowy związek, związek z sensem - miłością.
Miłość jest - wiemy o tym, ale nie występuje samodzielnie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:10   #49
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
pytam bo lubie poznawac opinie innych i zachecac ludzi do dyskusji. bo kazda dyskusja rozwija.

nie rozumiem w jakim kierunku ma mnie rozwinac dyskusja o tym, czy w Twoim lozku pojawi sie 3 osoba czy nie?

robta co chceta. niektorzy sklejaja modele samolotow z pierwszej wojny swiatowej a inni uprawiaja seks w trojkatach.


ja bym na taki uklad osobiscie nie poszla. nie moj styl. takie osobliwe to dla mnie
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 21:11   #50
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Trojkat z TZ

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11529824]Dziewczyno, sama sobie to wymyśliłaś i samie sobie coś dopowiadasz.

Rozsądna zazdrość to rzecz bardzo ważna w związku, bez niej w zasadzie ludzie nie łączyliby się w pary, logiczne.
Miłość - więź łącząca DWIE osoby, oczywiście nie mówię o miłościu typu mama - dziecko itp
Kobieta i mężczyzna łączą się, dopełaniją jak tzw dwie połówki serca, nie widzę tutaj miejsca na tymczasowo doklejany trzeci ochłap

Nie obóz a poprostu osoby mające takie samo zdanie na dany temat [/quote]

Dokładnie
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:44   #51
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Trojkat z TZ

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11530483]A czy potrafisz wczytać się w słowa i zrozumieć co piszę?

Zazdrość musi być w związku ale w granicach zdrowego rozsądku. Wiem czym jest chora zazdrość.
Gdyby między ludźmi, towrzącymi związek, nie występowała żadna zazdrość, totalne zero, to wiadomo zdradzaliby siebie wzajemnie, proste. Nie łączyłyby ich zbytnio relacje łączące osoby, które tworzą zdrowy związek, związek z sensem - miłością.
Miłość jest - wiemy o tym, ale nie występuje samodzielnie
[/QUOTE]

nie zgadzam się, ludzie nie zdradzają się bo kochają partnera, a nie dlatego że są zazdrośni o siebie, głupi wniosek jak dla mnie
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 22:14   #52
snowflake
Przyczajenie
 
Avatar snowflake
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Trojkat z TZ

po co wogole ta dyskusja skoro autorce chodzi tylko o jedno? a mianowicie o to zebysmy wszystkie powiedzialy TAKKK! Trojkaty sa super sprawa dla zwiazku dwoch kochajacych sie osob... Bo jak widac, jesli ktos ma inne zdanie to znaczy ze nie jest chetny do jakze rozwijajacej dyskusji oraz ma slabe libido itp.

ale.... nie moj cyrk- nie moje małpy. dla mnie normalny zwiazek to zwiazek dwoch osob. tyle.
__________________
Uwielbiam ;* !





"Wszystko, co piękne, aby wzrastało, musi być pielęgnowane"
snowflake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 22:39   #53
Kationa
Raczkowanie
 
Avatar Kationa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 105
Dot.: Trojkat z TZ

Dla mnie trójkąt nie mieści się w definicji normalnego związku. To jest jak zdrada i to na oczach partnera, a co gorsze z jego przyzwoleniem

Natomiast jeśli nie jest się w związku i ktoś lubi eksperymentować to czemu nie

A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.. Ja bym nie umiała wyobrazić sobie siebie z dwoma obcymi kolesiami albo siebie z tż i jeszcze jakimś facetem, ale byłam w sytuacji, że podobało mi się dwóch chłopaków i nie mogłam się zdecydować na jednego, no i była raz sytuacja że mogło do czegoś dojść szkoda że były nieprzyjające warunki..
Kationa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 22:58   #54
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Trojkat z TZ

Ech, Malaika, Ty to masz talent do zakładania bulwersujących tematów...

Ja bym na to nie poszła, bo:
-nie kręcą mnie trójkąty, w ogóle myśl o seksie z kimś poza moim TŻ sprawia, że robi mi się raczej niedobrze;
-mojego TŻ też nie kręcą trójkąty;
-jesteśmy o siebie zazdrośni i żadne z nas by tego nie zniosło;
-jak byłam wolna też nigdy nie podobała mi się taka wizja, jakoś po prostu w ogóle mnie to nie kręci;

Trudno mi sobie wyobrazić, że mogłoby to nie wpłynąć na relacje w związku. Skoro jednak Twój TŻ mówi, że z jego strony nie będzie problemu, to (o ile mu wierzysz) decyzja należy do Ciebie. Tak więc zastanów się, na ile jesteś w stanie oddzielić seks od związku. Cokolwiek postanowisz, powodzenia

PS. Jedna sprawa to to, że autorka rzeczywiście nie umie przyjąć krytyki. Inna sprawa, że wmawianie jej, że jej związek opiera się tylko na seksie, bo ona i jej TŻ mają do niego inne podejście niż większość, to druga sprawa. Apeluję o wzajemny szacunek.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 23:03   #55
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez carbonado Pokaż wiadomość
nie zgadzam się, ludzie nie zdradzają się bo kochają partnera, a nie dlatego że są zazdrośni o siebie, głupi wniosek jak dla mnie
Jak zawsze wylewnie xD
Chyba nic nie zrozumiałaś co napisałam

A i weź napisz zrozumiale, bo zdanie nie ma sensu
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 23:21   #56
Karmelowa Kotka
Raczkowanie
 
Avatar Karmelowa Kotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 216
Dot.: Trojkat z TZ

Ale afera. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, nikt przecież tu nie obraził autorki wątku, to raczej ona zaczęła pisać wątpiac w intelekt itp. "koalicji przeciwniczek trójkątów" [tak, tak.... założyłyśmy swoje tajne ugrupowanie:P]. Prawda jest taka - zakładałaś wątek, powinnaś liczyć się z tym, że to dość śliski temat i spotka się z krytyką. Dla przypomnienia, był już temat o trójkątach i jeśli nie chciałaś opinii o swoim związku (i reakcji kochającego partnera na propozycję trójkąta) to wystarczyło tam zajrzeć .
Karmelowa Kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 06:21   #57
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość

Czy ja jestem spaczona? nie wydaje mi sie zeby osadzanie kogos i stwierdzenie ze jest spaczony tylko na podstawie tego ze ma ochote na sprobowanie czegos niowego w seksie, jest na miejscu. Wydaje mi sie ze o gustach sie raczej nie dyskutuje, a spaczony to raczej jest ktos kto uprawia sex z dzieckiem czy zona swojego przyjaciela. ALbo zyczy sobie na przyklad kilku facetow naraz i w dodatku to filmujac a potem sprzedajac w necie...to jest spaczone.
Pogrubilam moj ulubiony fragment z calej tej dyskusji.
Gwoli wyjasnienia - zakladajac, ze "kilku" > 1 (czyli np. 2), a autorka watku pragnie trojkacika (ona + 2), to ... no wlasnie - jaki z tego wniosek?

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2009-03-20 o 06:25
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:19   #58
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Trojkat z TZ

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze o gustach sie raczej nie dyskutuje, a spaczony to raczej jest ktos kto uprawia sex z dzieckiem
nie trafione porownanie chyba wyjasniac nie musze.



Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
czy zona swojego przyjaciela.
a dlaczego wdg. jakich zasad on jest spaczony a trojkat nie ?

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
ALbo zyczy sobie na przyklad kilku facetow naraz i w dodatku to filmujac a potem sprzedajac w necie...to jest spaczone.
na podstawie czego tak uwazasz ? mierzysz wdg. swojej miary a ktos inny nie moze ocenic twojego pytania wdg. swojej ??

[/QUOTE]
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:24   #59
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: Trojkat z TZ

Jak chcecie, to róbcie, chyba nie uzależniasz swojej decyzji od tego co babki na forum napiszą?

Osobiście bym na to nie poszła, bo nie mam ochoty uprawiać seksu z inną osobą, niż ta którą kocham. Ale granica jest wyłącznie w głowie i tylko wy sobie ją możecie wyznaczyć. Dopóki nikt nie cierpi, można wszystko. Co innego chcesz na ten temat usłyszeć?

(Chęcią "rozpętania dyskusji" mnie rozbawiłaś. Nie wiem, czego się spodziewałaś? Na taki temat istnieją dwie możliwe reakcje: u mniej otwartych oburzenie, u pozostałych - obojętność. Jak widać na załączonym obrazku (czyt: wątek) niewiele ciekawego można napisać na tak wtórny temat. Oprócz tego, że można się oczywiście pokłócić ;])
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:43   #60
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Trojkat z TZ

o ranyy, a ta znowu wyskakuje z kolejnym szokującym niby tematem żeby sobie po innych pojeździć...nudne to już się robi Natykam się co jakiś czas na te twoje wątki i schemat zawsze ten sam:
1. Opowieść o swoim jakże nowoczesnym i postępowym życiu seksualnym,
2. Zachęcenie do opinii,
3. Najazd nr I - na te, które swoją opinię wyraziły, ale nie w formie klaki dla postępowych seksualnych wynużeń założycielki wątku,
4. Najazd nr II -wraz z innymi wiodącymi eksyctujące życie erotyczne podzielającymi opinie swojej guru,
5. Foch i ostentacyjne opuszczenie wątku z jednoczesnym nawrzucaniem od moherów, zazdrośnić i zimnych ryb (albo inaczej, zależy od inwencji w danym dniu) tym, które historii nie przyklasnęły,
6. Pokłony w stronę zwolenniczek robiących na drugiej linii.

Ciekawe ile prawdy jest w tych historyjkach. Nie od dziś wiadomo, że krowa która dużo muczy mało mleka daje

A ja mówię - idź na całość. W końcu to twoja, że tak powiem...brocha co i z kim robisz w łóżku.
Żeby pozostać w konwencji - strzelam focha i żegnam

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-03-20 o 08:00 Powód: literówy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-07 18:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.