Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 11:49   #3721
xzase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do xzase
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Maybelline affinitone mineral
xzase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:56   #3722
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ew_91 Pokaż wiadomość
Lili lolo dał radę mimo upałów.
Kolorystycznie jest bardzo dobry.
Zapewnia lekkie krycie więc uważam, że przy dużych zmianach trądzikowych nie dałby rady.
Nakładałam go flat topem z hakuro... ładnie wtopił się w cerę.
Uważam, że korektor jest przy nim niezbędny na niektóre partie twarzy.
Jestem pewna, że podkreślałby skórki gdybym tak owe miała... więc przed aplikacją warto pamiętać o dobrym nawilżeniu.
To moje pierwsze spostrzeżenia.
Zamówiłam produkt pełnowymiarowy. Mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.
Dziękuję Wam za pomoc !!

Przy okazji zapytam Was... jaki korektor pod oczy polecacie ?
A próbowałaś nakładać na mokro? Odnośnie korektora to polecam z Misslyn. U mnie lepiej się sprawdza niż YSL Touche Eclat. Oprócz tego, że ma mocniejsze krycie (ale też rozświetla) to jeszcze kolorystycznie jest lepiej dopasowany

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47332315]Ja też wróciłam do testowania minerałów . Z płynnych mam ten Revlon Photoready, kiedy chcę się pomalować szybciej, to go nakładam. Chociaż jest za jasny trochę...
Tęsknię za tą swiadomością, że mam na twarzy naturalniejszy podkład, dlatego przeglądam nadal jakieś propozycje mineralne. A więc wydaję kolejną kasę na próbki. Już jakiś podkład za to bym kupiła...[/QUOTE]

Jakie już testowałaś?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 12:21   #3723
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość

Jakie już testowałaś?
Ogólnie?
Jane Iredale, Lauress, Afterglow, pamiętam też Body Shop (już chyba go nie ma, albo jakaś nowsza wersja), Lumiere, Lily Lolo tylko na teście paskowym, a w tym roku Erę Minerals, Meow, a dziś dostałam próbkę z tej nowej firmy Clare Blanc.


Chyba wszystko wymieniłam.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:17   #3724
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez xzase Pokaż wiadomość
Maybelline affinitone mineral
To spróbuj prawdziwych minerałów. Są to podkłady sypkie, nakładane pędzlem. Z tańszych możesz popróbowac kryjącego Annabelle Minerals, na ich stronie można zamówic próbki
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:24   #3725
xzase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do xzase
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
To spróbuj prawdziwych minerałów. Są to podkłady sypkie, nakładane pędzlem. Z tańszych możesz popróbowac kryjącego Annabelle Minerals, na ich stronie można zamówic próbki
Właśnie myslalam o sypkich mineralnych juz jakiś czas temu ale ceny mnie przerazaja a juz mam dość wyrzucania pieniędzy w błoto bo ten mineralny co mam leży i nie mam co z nim zrobić ale najwyraźniej trzeba testować
xzase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:44   #3726
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

minerały najłatwiej dopasowac kolorystycznie, ale nie dla każdego będzie to podkłąd idealny. U mnie minerały sie nie sprawdzają raczej, generalnie nie dają one dla mnie pełnego krycia, po drugie są niesamowicie widoczne na twarzy.

używałam już trochę tych próbek bo mimo wszystko jedynie minerały oferują jasne podkłądy w odpowiedniej dla mnie tonacji (golden), ale u mnie to wyglada źle, nie twierdze że wogóle są złe, chodzi mi o to ze nie sprawdzą się u każdego.

Ja obecnie jestem zakochana w Mac pro longwear, którego poczatkowo nie znosiłam bo był za ciemny i już rozpaczam co będzie zimą jak zbledne i znowu mega jasnego żółtka będę potrzebować....

Nie znalazłam nic dobrego dobrze kryjącego w cenie do 50 zł niestety. Gosh ponoć dobry ale nie jest żółty, Revlon u mnie wogóle sie nie sprawdza tak samo jak DW , bardzo warzące się na twarzy podkłady w moim przypadku, Skin Ballance lepszy niż Revlon ale też nie idealny.

Ewentualnie moze spróbuj true match w wersji na rynek amerykański jeśli masz się zmieścić w 40zł, ale nie ręczę za niego bo do nigdy nie próbowałam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:52   #3727
xzase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do xzase
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja niestety większość podkładów nie probowalam ze wzgledu na game kolorystyczna gdzie większość jest dla mnie po prostu za ciemna...najjaśniejszy jaki do tej pory mialam to miss sporty..
xzase jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 15:00   #3728
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

z tych które wymieniłaś testowanych to te które podałam ja są zdecydowanie jaśniejsze. Mimo wszystko w drogerii i w takiej cenie bardzo ciężko znaleźć jasne nie rózowe podkłady.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:05   #3729
xzase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do xzase
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A w rossmanie cosik znajdę? Nie chce kupowac przez internet a w poznaniu nie wiem gdzie jest cos innego jak sephora czy rossman ;p
xzase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:05   #3730
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez xzase Pokaż wiadomość
A w rossmanie cosik znajdę? Nie chce kupowac przez internet a w poznaniu nie wiem gdzie jest cos innego jak sephora czy rossman ;p
względnie jasne i względnie żółte podkłady ma Bourjois - chyba są droższe niż te 40zł, ale może znajdzie się jakaś promocja.

co do podkładów mineralnych (tych prawdziwych mineralnych, sypkich) to niektóre mają na tyle dobre krycie (na przykład Meow w formule Flawless Feline) że są duuużo wydajniejsze niż podkłady płynne, więc warto wziąć pod uwagę stosunek cena-wydajność Tylko jest trochę "zabawy" z zamawianiem próbek w różnych kolorach i formułach, kupowanie od razu pełnowymiarowego opakowania jest ryzykowne.
Dla mnie to i tak opłacalna inwestycja - do tradycyjnych podkładów już nie wrócę minerały są dla mnie najlepsze (cera wrażliwa, trądzikowa w kolorze ignorowanym przez producentów kosmetyków)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2014-07-17 o 16:15
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:56   #3731
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: szukając ideału

Cytat:
Napisane przez xzase Pokaż wiadomość
Witam kobietki.

Na wstępie napiszę, że szukałam wątku mi odpowiadającego ale nie znalazłam..jeżeli jednak powtórzę to co ktoś kiedyś napisał to z góry przepraszam.

Rozpaczliwie poszukuję podkładu dla mojego typu cery.
Jestem posiadaczką cery wrażliwej, mieszanej, skłonnej do świecenia się z bliznami po trądziku i skłonnej do alergii z widocznymi porami

Szukam produktu mega jasnego wpadającego w żółty odcień który będzie dobrze krył, matował ale nie zapychał. Nie chcę czegoś co tworzy efekt maski.

Przetestowałam już trochę podkładów, między innymi:
soraya-matujący i make up kryjący
lirene-complete coverage, city matt, jakiś w niebieskiej tubce i w srebrnej
paese-matujący
rimmel- stay matte stara i nowa wersja (nowej obecnie używam)
krem bb garnier-upiększający i matujący
miss sporty-so matte perfect stay
pewnie coś jeszcze...

Ostatnio gdy byłam w drogerii nawet pani nie potrafiła mi do końca pomóc i wcisnęła mi podkład mineralny który nawet nie kryje..w sumie to nic nie robi.

Dlatego piszę tu, może troszkę nieskładnie i chaotycznie ale mam nadzieję, że mi pomożecie i w końcu znajdę coś dla siebie. Jeżeli chodzi o cenę prosze coś do 40zł.
Powinnaś napisać chociaż jakich odcieni powyższych podkładów używałaś i co ci w nich nie pasowało, bo tak to trudno cokolwiek doradzić.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 16:59   #3732
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez xzase Pokaż wiadomość
A w rossmanie cosik znajdę? Nie chce kupowac przez internet a w poznaniu nie wiem gdzie jest cos innego jak sephora czy rossman ;p
Hebe jest w MM i Kupcu, Ingloty chyba w każdej galerii, super pharm w City Center (jak dobrze pamiętam). Wystarczy wpisać daną drogerię/sklep i poszukać w Poznaniu, większość mamy polecam też drogerie na Os. Sobieskiego, nie jest to jakaś sieć ale mają fajne, tanie rzeczy ale to bardziej kremy niż podkłady, musiałabyś zerknąć.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:06   #3733
xzase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do xzase
Dot.: szukając ideału

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Powinnaś napisać chociaż jakich odcieni powyższych podkładów używałaś i co ci w nich nie pasowało, bo tak to trudno cokolwiek doradzić.
No to uzywalam najjaśniejszych ale lirene dla mnie za ciemne (niektóre uzywalam juz dawno i nie pamiętam do końca co było nie tak) i nie bardzo znalam się na tym wszystkim. Rimmel stay matte uzywam obecnie ale nie pasuje mi ten różowy odcień. Miss sporty słabe krycie i nie matuje, soraya najjaśniejszy a mimo to za ciemny i krycie kiepskie. Kremy BB z Garniera za ciemne i po jednym się mega swiecilam. Paese brudzi i daje efekt maski-za ciężki podkład dla mnie. Mineralny z affinitone ktory mam jest za ciemny, nie kryje i strasznie się po nim świece. W sumie zazwyczaj chodzi o kolor, krycie i mat no i tez o to zeby mnie nie zapychaly, nie ścierały się i utrzymywały dość długo na mojej okropnej cerze.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
Hebe jest w MM i Kupcu, Ingloty chyba w każdej galerii, super pharm w City Center (jak dobrze pamiętam). Wystarczy wpisać daną drogerię/sklep i poszukać w Poznaniu, większość mamy polecam też drogerie na Os. Sobieskiego, nie jest to jakaś sieć ale mają fajne, tanie rzeczy ale to bardziej kremy niż podkłady, musiałabyś zerknąć.
Dzięki wielkie jak będę w poznaniu to bede szukać
xzase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:09   #3734
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Z Inglota od razu powiem, że jedyny dość jasny podkład to ten z serii AMC - LW100. Tylko on jest dla cery suchej i na mieszanej/tłustej się nie sprawdzi, spłynie - wiem z doświadczenia :P Radzę zaś omijać te w białych opakowaniach. Wprawdzie najjaśniejszy 26 jako tako wygląda po wyciśnięciu z tubki, ale niemiłosiernie się utlenia.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:12   #3735
xzase
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do xzase
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A wlasnie bo w aptece tez maja jakieś podkłady i jeżeli chodzi o probki to można dostać w jakiejkolwiek aptece? U mnie w drogeriach niestety nie maja..
xzase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:58   #3736
Dana991
Przyczajenie
 
Avatar Dana991
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Witam wszystkich

Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego podkładu, przeczytałam mnóstwo postów na forum, przeszukałam KWC i powiem szczerze, że trochę się pogubiłam.

Szukam podkładu w kompakcie, bardzo jasnego z żółtym odcieniem, matującego i średnio kryjącego. Obecnie używam tylko pudru transparentnego rimmel stay matte, ale krycie jest dla mnie za słabe.
Mam cerę mieszaną, błyszczącą się w strefie T. Mój budżet to 80-100 złotych.

Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dana991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 20:45   #3737
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Miałyście styczność z Misslyn All day long? Ogólnie ma dość fajne opinie, na zdjęciach na buziach też nie wygląda dość ciemno (kolor 03), tyle, że nie mogę stacjonarnie nigdzie najjaśniejszego znaleźć
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:34   #3738
Juliettene
Przyczajenie
 
Avatar Juliettene
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

u mnie najlepiej sprawdza się Revlon Colorstay 150 Buff.
Juliettene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 16:13   #3739
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Czy bourjois heathy mix serum 51 został wycofany?
nawet w internecie ciężko go dostać...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 16:25   #3740
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Czy bourjois heathy mix serum 51 został wycofany?
nawet w internecie ciężko go dostać...
Tak. Razem z podkładami z serii 10 godzin snu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 16:35   #3741
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

o nie, o nie, o nie! ((((

czyli jest juz tylko zwykla wersja healthy mix?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 17:29   #3742
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
o nie, o nie, o nie! ((((

czyli jest juz tylko zwykla wersja healthy mix?
Tak. No i ten podkład z kwiatkami oraz 1,2,3 Perfection. Ten drugi ciemnieje obrzydliwie. CC krem 1,2,3 także, więc nie polecam.
Ale miałam kiedyś podkład Joko Soft Touch i był bardzo podobny do Bourjois Healthy Mix Serum, z tym, że lekko ciemniejszy. Niemniej u mnie na twarzy różnicy w kolorze nie było specjalnie widać.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 13:46   #3743
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Dana991 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego podkładu, przeczytałam mnóstwo postów na forum, przeszukałam KWC i powiem szczerze, że trochę się pogubiłam.

Szukam podkładu w kompakcie, bardzo jasnego z żółtym odcieniem, matującego i średnio kryjącego. Obecnie używam tylko pudru transparentnego rimmel stay matte, ale krycie jest dla mnie za słabe.
Mam cerę mieszaną, błyszczącą się w strefie T. Mój budżet to 80-100 złotych.

Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Myślę, że w tym budżecie może być problem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to kompakty NARS, ew.Illamasqua ale one są mniej zółte. Może coś z Bobbi Brown Ci podejdzie? Jest sypki mineralny podkład w kolorze Alabaster, żółty korygujący puder sypki i żółty puder w kompakcie.
Armani Lasting Silk wychodzi dość ciemny bo utlenia się, choć faktycznie jest żółtawy.
Clinique Almost Powder jest jaśniejszy ale mniej żółty, ja go lubię a jestem żółtawa na szyi i czerwona na facjacie więc jest co korygować.
Armani słabo kryje, Clinique zdecydowanie lepiej chociaż Armani zostawia piękne, naturalne wykończenie.
Kompakty BB, Armaniego i Clinique przynajmniej można sobie w Polsce obejrzeć. Tylko budżet sporo nadszarpnięty, choć Clinique najmniej masakruje
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-07-24 o 13:49
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 14:40   #3744
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, a polecicie coś jasnego, lekkiego, na lato? Obecnie używam MAC studio fix nw13.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 14:47   #3745
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecicie coś jasnego, lekkiego, na lato? Obecnie używam MAC studio fix nw13.
Minerały Na mnie ostatnio pięknie wygląda Lily Lolo kiedy Meow warzy się po chwili o ile w ogóle dam radę ładnie go nałożyć.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 15:13   #3746
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Minerały Na mnie ostatnio pięknie wygląda Lily Lolo kiedy Meow warzy się po chwili o ile w ogóle dam radę ładnie go nałożyć.
Hmm.. Z minerałów próbowałam tylko Amilie i Annabelle Minerals, pierwsze w ogóle nie kryły, drugie krycie miały świetne, tylko najjaśniejszy Golden trochę za ciemny. Może skuszę się na kilka próbek Lily Lolo.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 15:21   #3747
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hmm.. Z minerałów próbowałam tylko Amilie i Annabelle Minerals, pierwsze w ogóle nie kryły, drugie krycie miały świetne, tylko najjaśniejszy Golden trochę za ciemny. Może skuszę się na kilka próbek Lily Lolo.
W meow znajdziesz pełne krycie i jasne kolory we wszystkich tonacjach. Lily lolo ma mniejsze krycie, warto czasem wspomóc się korektorem ale zdecydowanie ładniej układa się na skórze.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 18:06   #3748
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Dana991 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego podkładu, przeczytałam mnóstwo postów na forum, przeszukałam KWC i powiem szczerze, że trochę się pogubiłam.

Szukam podkładu w kompakcie, bardzo jasnego z żółtym odcieniem, matującego i średnio kryjącego. Obecnie używam tylko pudru transparentnego rimmel stay matte, ale krycie jest dla mnie za słabe.
Mam cerę mieszaną, błyszczącą się w strefie T. Mój budżet to 80-100 złotych.

Z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Od siebie polecam The Body Shop All In One Face Base w odcieniu 01. Ładnie żółty i jasny. Polecam też obejrzeć sobie kompakty Manhattanu - śmiesznie tanie i całkiem jasne.
Z minerałów ładne jasne żółtki ma Pixie, Blusche, Lumiere, Meow. W ofercie Lily Lolo kolorki są bardziej neutralne; miałam odcień Porcelain i China Doll. Annabelle Minerals też ma ciekawe żółtki, aczkolwiek najjaśnieszy ciepły odcień podchodził mi delikatnie pod oliwkę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 19:38   #3749
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Minerały Na mnie ostatnio pięknie wygląda Lily Lolo kiedy Meow warzy się po chwili o ile w ogóle dam radę ładnie go nałożyć.
Ja minerały odradzam. Mam cerę tłustą i minerały spływają chyba już po godzinie, poza tym wchodzą w pory i zmarszczki. W chłodne dni chyba nie miałam takich problemów.

Obecnie używam BB azjatyckich i jest nawet ok.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 19:43   #3750
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Od siebie polecam The Body Shop All In One Face Base w odcieniu 01. Ładnie żółty i jasny.
Jesli dobrze pamietam, to ten puder/podklad wycofano (a przynajmniej ten kolor).
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.