Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 12:28   #421
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Przypomnialo mi sie nagle o blyszczykach OCC. Doszlo do zamowienia? Ma je ktos i moze opisac (lub podac linka gdzie sa opisy)? Z gory dzieki

Co do Kosciola - moze warto rozwazyc akt apostazji? Wiara swoja droga, instytucja koscielna swoja droga, mozna wierzyc w co sie chce bez oficjalnej otoczki. Po to mamy wolna wole zeby z niej korzystac, a nie dawac sie stlamsic i kierowac wedle czyjegos widzi-mi-sie-wizja.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:30   #422
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Hex, mam takie samo zdanie jak Ty do bierzmowania też miałam nie być dopuszczona, ale tylko straszyli bo ostatecznie wszyscy bierzmowani byli

czy taki koszyk da się zamontować przy "góralu" też? pewna osoba przekonuje mnie, że tylko do "damki" sie nadaje, a bardzo by się taki przydał (np na przesyłki w drodzę na poczte )
Mam identyczny przy swoim rowerku ja mam damkę, ale spokojnie zamontujesz w góralu.

Winly... ja nie mam przesyłki jeszcze z kieckami...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:34   #423
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Mam identyczny przy swoim rowerku ja mam damkę, ale spokojnie zamontujesz w góralu.

Winly... ja nie mam przesyłki jeszcze z kieckami...
hmmm trzeba było wziąć priorytet, jednak szybciej idą... wysłałam ekonomic tak jak chciałaś... wszystkie pozostałe przesyłki doszły następnego dnia
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:40   #424
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi sie nagle o blyszczykach OCC. Doszlo do zamowienia? Ma je ktos i moze opisac (lub podac linka gdzie sa opisy)? Z gory dzieki

Co do Kosciola - moze warto rozwazyc akt apostazji? Wiara swoja droga, instytucja koscielna swoja droga, mozna wierzyc w co sie chce bez oficjalnej otoczki. Po to mamy wolna wole zeby z niej korzystac, a nie dawac sie stlamsic i kierowac wedle czyjegos widzi-mi-sie-wizja.
zbiorowego OCC nie było ale może ktoś na własną rękę zamówił też jestem ciekawa hehe ost o tym myślałam nawet
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:47   #425
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hmmm trzeba było wziąć priorytet, jednak szybciej idą... wysłałam ekonomic tak jak chciałaś... wszystkie pozostałe przesyłki doszły następnego dnia
Nie wzięłam priorytetu jak to się stało chyba jakieś przeoczenie z mojej strony... eh trudno czekam cierpliwie w takim razie...

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
zbiorowego OCC nie było ale może ktoś na własną rękę zamówił też jestem ciekawa hehe ost o tym myślałam nawet
Oj tak, je też jestem ciekawa tych lakierów do ust
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:52   #426
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III



Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co do Kosciola - moze warto rozwazyc akt apostazji? Wiara swoja droga, instytucja koscielna swoja droga, mozna wierzyc w co sie chce bez oficjalnej otoczki.
Podobno (ale to wieści nie z pierwszej ręki) jest to tak karkołomne do przeprowadzenia, księża celowo piętrzą problemy, przeciągaja sprawę w nieskończoność, że bez darcia sobie nerwów w najwyższych instancjach cięzko doprowadzić sprawę do pomyślnego końca. Gdyby to wymagało jednego podpisu - byłoby super a tak zaganiani ludzie są zniechcęceni...

Coś widzę wysyp mineralnych sióstr Lwic na forum, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i od razu też dopisuję się do klubu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:58   #427
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko, dziękuję za przesyłkę. Małż własnie odebrał i pytał co to za smierdzacy blok dostałam Jeszcze gratisów nie widziałam ale i tak bardzo dziękuję
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 13:14   #428
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

właśnie evelinek wczoraj pytała mnie, czy bym nie zorganizowała OCC i się nad tym od wczoraj zastanawiam

mariola, raczej nie przeoczenie bo ja wysyłam zawsze priorytet ale Ty napisałaś mi na samym początku pw w którym podkreśliłaś, że ma byc wysyłka zwykła od razu zanotowałam to w arkuszu google
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:19   #429
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to Ty na prawdę chudzinka jesteś, mniejszego rozmiaru niż 8 tam nie mają to może zwęź ją albo wszyj gumke. to pare minut roboty a podoba Ci się chociaż fason/wzór?
Chudzinka nie nie, na szczęście kości mi nigdzie nie wystają mam 69 cm w pasie i 91 cm w biodrach, ludzie na ulicy się nade mną nie litują w każdym razie kieca jest za szeroka... pójdę z nią do krawcowej bo ja krawieckie beztalencie jestem, zobaczymy co powie. Wzór i fason jak najbardziej lux materiał też w porządku, choć tu już szału nie ma. Z lepszego jest uszyta ta moja biała. Ogólnie lubię takie spódnice-tulipany nad kolano, do dopasowanego topu i obcasów na jakieś szczególne okazje


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Coś widzę wysyp mineralnych sióstr Lwic na forum, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i od razu też dopisuję się do klubu
Dziękuję i wzajemnie witamy w stadzie. Kiedy świętujesz konkretnie?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:22   #430
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A u mnie w pracy sa 4 myszoskoczki.... Kolega przyniósł z prośbą, żebyśmy się nimi zajęli przez 2 tyg. bo wyjeżdza... jakie śmieszne stworki
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:22   #431
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
właśnie evelinek wczoraj pytała mnie, czy bym nie zorganizowała OCC i się nad tym od wczoraj zastanawiam
ja bym była za

A tak odbiegając od tematu - czy są tu wizażanki, które interesują się tarotem? Bądź podobnymi rzeczami?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:24   #432
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No właśnie sukienki czy spódniczki z boho sa jakieś za krótkie jak dla mnie.Ale dziś złożyłam zamówienie na tunikę i sukienke właśnie. O boze nie zajażyłam z długoscia bo mój mąz na nią mnie namówił. Moze da się ją jakoś wydłuzyć.Sukienka jest za krótka jakieś 5 cm..Zobaczymy.
.
Jak już dostaniesz sukienki to mogłabyś jakieś zdjęcie albo jakiś komentarz wrzucić.. właśnie ciekawa jestem tej długości..

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Pewnie wyjdę na ignorantkę, ale... te imiona to w Polsce nadane? Zarejestrowane bez problemu? A czy córki siostry to 100% Polki? Jeśli tak to skąd pomysł na tak egzotyczne imiona? Przepraszam za ten wysyp pytań ale jestem w szoku, pierwszy raz się spotykam z takimi imionami
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Kto pyta nie blądzi... nie wyjdziesz na ignorantkę.... TO tureckie imiona. Dziewczynki urodzone w Polsce, mają Polskie obywatelstwo.... (ich tata pochodzi z Turcji - myślisz, że to ma znaczenie?)
Wracając jeszcze do tematu imion to z tego, co pamiętam imię można sobie wybrac dowolne tylko musi być zachowana polska pisownia. Uczyłam się o tym jakiś czas temu, ale nie wiem czy dobrze się nauczyłam

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Zostawiam sobie czytanie Was w takim razie na weekend
Chyba sobie wydrukuję to wszystko i pójdę z tym nad wodę z dzieckiem - taka lektura do torebki na plażę... I notatki będę robiła, bo tyle tu przydatnych informacji, że nie sposób tego wszystkiego spamiętać
ja już sobie jakiś czas temu kupiłam specjalny notes do zapisywania WAŻNYCH informacji z wizażu

Faa gratuluję braciszka

Wszystkie wizażowe Lwice - wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich prochowych marzeń

Wreszcie nadrobilam....
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:25   #433
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

uffff..wreszcie nadrobilam te kilka stron nie wiem co sie ostatnio dzieje ze produkujecie jak szalone. moze wplyw tego ze sporo nowych dziewczyn sie tu udziela jest co czytac w kazdym razie.

mialam sie odniesc do kilku postow ale juz nie pamietam do ktorych dokladnie

tez niecierpie takich babek ktore codziennie smigaja do kosciola, klepia nieustannie rozance a w glowie maja nie wiadomo co, sa zgorzkniale, plotkary strasznie i chamskie. one chyba mysla ze bieganiem do kosciola, ciagla spowiedzia i rozancem odkupia swoje wszelkie winy i nadgorliwosc zostanie im wynagrodzona. a niestety, calym zyciem zaslugujemy na to co mamy, a nie tylko tym co na starosc robimy.
a o Radiu M. wole sie nie wypowiadac, paranoja istna, tez jak sekte ich traktuje.

Ilonko, bardzo imponuje mi Twoja wiedza na tematy zywieniowe i kulinarne. ja to zwykle wszystko robie na oko. a i nie koniecznie zdrowo sie odzywiam. znaczy sie staram ale niestety lubie jedzenia typu fast food. popodczytuje stronki ktore podalas, bo sie ostatnio zastanawiam nad pieczeniem wlasnego chlebka. a i muffiny za mna chodza jakis czas.

a co do fryzurki to pomalowalam i obcielam wlasnie na boba (chyba ze pomylilam nazwe hehehe) mi sie podoba. kolezanka mnie dzis zobaczyla i pyta czy mi nie szkoda wlosow dlugich bylo. mowie ze nie, zreszta czego. zeby byly grube i geste to co innego a ja mam rzadkie wlosy. w tym uczesaniu sprawiaja wrazenie gestszych.

Edit: ojej, strasznie zdjecia wyszly, trzeba bylo zmniejszyc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (151,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 022.jpg (149,1 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-07 o 13:27
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:29   #434
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

PAULA- fajna fryzurka i slicznie w niej wygladasz.Dobra decyzja
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:30   #435
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paulinko, bardzo fajna fryzura!!! ja też muszę coś zrobic z włosami i strasznie mnie ta myśl męczy, bo nie wiem co

OCC chyba zrobię, czekam na odp odnośnie kosztów wysyłki. Wzięłabym max 15 szt, wysyłka powinna wyjść po 1$/szt ale zobaczymy co odpiszą

od kiedy będzie trzeba robić wpisy w wątku "aktualnie realizowane zamówienia zbiorowe" ?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-07 o 13:32
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:32   #436
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

86Paula Bardzo fajna fryzuja i ładnie w niej wyglądasz, nie wiem jak wcześniej, ale bardzo korzystnie. Boby są fajne jak tylko chcą się układać. Mi te długie włosy z przodu zawsze wykreścają się inaczej niż bym sobie życzyła, a proste po prostowaniu też nigdy nie chcą pozostać.
A może znasz jakiś specyfik, który pomaga prostowaniu?

Ja też ostatnio sciąłam z długich na krótkie i jak to mówią "włos nie ręka - odrośnie"
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:36   #437
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dziekuje dziewczyny ale i tak wydaje mi sie ze "na zywo" wyglada lepiej niz na zdjeciach.

T3kla hmm... ja mam tez wlosy dosc ciezko ukladajace sie, szlag mnie trafia kiedy fryzjer mowi ze sa podatne, bo moze i tak ale nie w moich rekach ale z prostowaniem nie mam problemu. zazwyczaj prostuje podsuszone wlosy, na pianke i jest ok.
u mnie wiekszym problemem bedzie nauczenie sie poslugiwania okragla szczotka wstyd sie przyznac ale nie umiem hehe, brakuje mi 3 reki. ale dzis zakupilam mniejsza do tylu i duza na przod i jestem dobrej mysli. narazie fryzurka mi sie podoba.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:43   #438
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paulinko, fajna fryzura, ślicznie w niej wyglądasz a kolorek też b. ładny.

Co do kościoła to mam inne zdanie. Mnie nie przeszkadza, że ktoś codziennie biega. Każdy robi to co lubi i co uważa za dobre dla siebie. A będąc wierzącym (wszystko jedno jakiego wyznaia) to albo się przyjmuje wszystkie zasady danej religi i po prostu się wierzy albo nie... ja nie czuję półśrodków ... Ja jedynie nie lubię jak ktoś próbuje narzucić mi swój punkt widzenia i jeśli mam inne zdanie to uważa mnie za kretynkę. Mam w rodzinie buddystkę i wyznawców islamu, znajomych adwentysów i prawosławnych i jakoś potrafimy sie dogadać, ale każde z nas szanuje wybory innych. I czasami podyskutujemy sobie o różnicach ale nigdy ie narzucamy swojego zdania.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:03   #439
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paula, dziękuję ja głównie na "łoko" i zawsze coś przerobię
fryzurka bardzo fajna, ciekawe jak się będzie sprawować

mojej paczuszki niestety jeszcze nie ma

mnie też nie przeszkadza gdy ktoś chodzi do kościoła, nawet codziennie, jeśli czuje taką potrzebę, jego sprawa, ale już przeszkadza mi hipokryzja i fanatyzm
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:11   #440
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mi nie chodzi o to ze ktos od kosciola chodzi, to mi nie przeszkadza. chodzi mi o taka jakby falszywa wiare. ze ona jest taka wierzaca, codziennie w kosciele, na pokaz. a poza kosciolem to wredna stara jedza, plotkara itp.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:15   #441
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mi nie chodzi o to ze ktos od kosciola chodzi, to mi nie przeszkadza. chodzi mi o taka jakby falszywa wiare. ze ona jest taka wierzaca, codziennie w kosciele, na pokaz. a poza kosciolem to wredna stara jedza, plotkara itp.
dokładnie to samo mam na myśli w swojej wypowiedzi swoim zachowaniem zaprzecza choćby przykazaniu "szanuj bliźniego swego" i innym też
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-07 o 14:24
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:17   #442
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mi nie chodzi o to ze ktos od kosciola chodzi, to mi nie przeszkadza. chodzi mi o taka jakby falszywa wiare. ze ona jest taka wierzaca, codziennie w kosciele, na pokaz. a poza kosciolem to wredna stara jedza, plotkara itp.
A to juz dwulicowość i hipokryzja... cechy nie do końca związane z wiarą... ale fakt faktem, że najczęścej przy"wierze" zauważalne.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:29   #443
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A to juz dwulicowość i hipokryzja... cechy nie do końca związane z wiarą... ale fakt faktem, że najczęścej przy"wierze" zauważalne.
zgadzam sie, ale z przykroscia stwierdzam ze wiele jest takich osob, ktore "wierza" na pokaz. mnie to strasznie wkurza. osobiscie wierze, czasami sie modle, ale do kosciola nie chodze jakis czas. slub bralam koscielny dla siebie, chcialam tego, nie dla rodziny. nikt nas nie zmuszal. ale wlasnie nie podoba mi sie forma naszej mszy- klepanie formul bez przemyslenia o co w nich chodzi, nie przezywajac jej istoty (mszy) Podoba mi sie jak jest np w USA, pastorzy, ciemnoskore chory ktore spiewem i swa radoscia tak zarazaja i czlowiekowi sie cieplo robi na serduchu- slowa bardzije docieraja. nawet schola duzo pomaga, choc to nie to samo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:33   #444
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winly- paczka od Ciebie chyba dotarła Chyba bo TŻ odebrał ale nie otwierał a niczego innego się nie spodziewam Jakby co to już dziękuję, no i za zaproszenie wiesz gdzie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:36   #445
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Podobno (ale to wieści nie z pierwszej ręki) jest to tak karkołomne do przeprowadzenia, księża celowo piętrzą problemy, przeciągaja sprawę w nieskończoność, że bez darcia sobie nerwów w najwyższych instancjach cięzko doprowadzić sprawę do pomyślnego końca. Gdyby to wymagało jednego podpisu - byłoby super a tak zaganiani ludzie są zniechcęceni...
Moze jednak nie wszedzie
http://www.apostazja.pl/akty.html

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
OCC chyba zrobię, czekam na odp odnośnie kosztów wysyłki. Wzięłabym max 15 szt, wysyłka powinna wyjść po 1$/szt ale zobaczymy co odpiszą

od kiedy będzie trzeba robić wpisy w wątku "aktualnie realizowane zamówienia zbiorowe" ?
To na takie chyba bym sie pisala, kusi mnie bezbarwny, musze przemyslec sparwe, za duzo tych blyszczydel mam kurna.

Wpisy na nowym zamowieniowym chyba po zamknieciu sondy. Prawdopodobnie przewazy opcja A, wiec od tej chwili (dzisiejszy wieczor) kazde nowo otwarte zamowienie sie tam znajdzie. Juz aktualnych chyba nie ma co tam wpisywac tylko zakonczyc na obecnym watku zbiorowym.

P.S. Ide konczyc opis pedzli...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:40   #446
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominab, czy byłabyś skłonna podzielic się ze mną odrobiną LaurESS - w końcu przez Ciebie w nie wpadłam
w zamian czego sobie zażyczysz

a ja dziś się wyżywam kulinarnie - od rana przy garach: rano placki z jabłkami w ilościach hurtowych a teraz łosoś z sosem malinowym na ryżu + sałata
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:47   #447
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam dziewczyny, jak zawsze lubilam swoją pracę tak dzisiaj pędzilam do domku dwa razy szybciej, i oczywiście do Was
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jak Wy to robicie, ze ciagle wyjezdzacie w jakies fajne miejsca? Marze o Japonii, ale ceny!
To zapraszam do Norwegii, jest co oglągać, ja jestem w widokach zakochana.Naprawde polecam dziewczyny

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

tak, tylko wczoraj po prostu nie wytrzymałam..dzwonię do mojej babci kilka razy w roku z życzeniami (wczoraj wlasnie urodziny miała) i za każdym razem muszę wysłuchać, jaką to złą osobą jestem. A kiedy już miesza do tego Olkę ZABRANIAJĄC mojemu dziecku iść do kina na Harrego (w którym do tej pory nie widziała nic złego) twierdząc, że to satanistyczny film, to mi się ciśnienie tak podnosi, że kończy się to tym, iż rzucam słuchawkę mówiąc, ze więcej pożytku by zrobiła wpłacając pieniądze na konto jakiej kolwiek fundacji niż co miesiąc śląc pokaźne kwoty na rzecz Radia M. Ale nie - fundacje to kupa złodziei i wyzyskiwaczy, a przecież O. Rydzyk to taki wspaniały i pokrzywdzony człowiek, który tyle dobra robi..
No sorry za te wstawki o tak trudnym temacie jak wiara, ale zagotowałam się i do dzisiaj mnie telepie Aż zaczełam szukać, co rzeczywiście na ten temat mówi RM i zwątpiłam...
Mam nadzieję, że nikogo tutaj nie uraziłam i obiecuję, że już nie będę Na blogu się wyżywać będę

Całe szczęscie, ze moja druga babcia to kompletne przeciwieństwo i jest równowaga zachowana
Hihi ..wspolczuje maleństwo , ja mam normalną babcie , ale za to moja kolezanka ma bardzo podobna do Twojej.Poprosila mnie raz, zebym poszla z nia i jej pomogla bo babcia lezy , wiec jest co robić. Babcia miala chore tylko nogi , ale glowa za to dziala i to niezle . Niewazne ze ja bylam z nią, zaczela jej mowic ze zle wyglada , ze zle ubrana , ze wyglada jak wywloka , ze wlosy nie , ze matka ja zle wychowala.Najgorsze ze pozniej zaczela mi to tlumaczyc Ja myslalam ze moja kolezanka , ktora nalezy do burzliwych cos odpowie..a ona tylko za kazdym razem grzecznie TAK, Babciu , Oczywiscie Babciu...wiedziala babcia jak szpilka ukluć

A tak na marginesie 2 lata temu , pod moim kosciolem zebralo sie jakis 100 mocherowych beretow i zbieralo podpisy przeciwko aborcji , gdzie raczej juz nie w ich kompetencji jest troszczyc sie o to...co najwyzej mogly by zawierac glos w sprawie eutanazji (sorki za szczerosc)
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-07 o 14:48 Powód: błąd ort ..wstyd
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:48   #448
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Dominab, czy byłabyś skłonna podzielic się ze mną odrobiną LaurESS - w końcu przez Ciebie w nie wpadłam
w zamian czego sobie zażyczysz

a ja dziś się wyżywam kulinarnie - od rana przy garach: rano placki z jabłkami w ilościach hurtowych a teraz łosoś z sosem malinowym na ryżu + sałata
ja chyba na jakieś lekcje z gotowania musze do Ciebie wpaść... brzmi to wszystko nieziemsko smacznie....
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:50   #449
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam Z pełną świadomością proszę o przyjęcie mnie do grona minerałocholiczek

Moja przygoda zaczęłam się bardzo niewinnie na początku roku
Od pseudominerałów Rimmela i minerałów Essence. Nie od dziś wiadomo, że proszki, nie tylko mineralne mają silnie uzależniające działanie
Później przyszła pora na podstawową mineralną firmę EDM, a dalej wszystko potoczyło się jak lawina

Przetestowałam kilka firm, ale nadal nie mam swojego faworyta. Ba, nie mam nawet jednego pełnowymiarowego opakowania
Pasuje mi kilka firm, próbki starczają mi na długo więc dlatego nie mogę się zdecydować Ehh, gdybym miała nieograniczone fundusze
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 14:55   #450
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Witam Z pełną świadomością proszę o przyjęcie mnie do grona minerałocholiczek

Moja przygoda zaczęłam się bardzo niewinnie na początku roku
Od pseudominerałów Rimmela i minerałów Essence. Nie od dziś wiadomo, że proszki, nie tylko mineralne mają silnie uzależniające działanie
Później przyszła pora na podstawową mineralną firmę EDM, a dalej wszystko potoczyło się jak lawina

Przetestowałam kilka firm, ale nadal nie mam swojego faworyta. Ba, nie mam nawet jednego pełnowymiarowego opakowania
Pasuje mi kilka firm, próbki starczają mi na długo więc dlatego nie mogę się zdecydować Ehh, gdybym miała nieograniczone fundusze
skoro nalegasz ...

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
ja chyba na jakieś lekcje z gotowania musze do Ciebie wpaść... brzmi to wszystko nieziemsko smacznie....
eee <tu powinna być ikonka z rumieńcem>
zawsze można wpaść, ale ostrzegam, ja z tych dyrygujących w kuchni jestem
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.