Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 20:10   #3001
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Jak z perfumerią izapachy.pl? Wstukałam w wyszukiwarkę, wyszło mi, że kilka razy już o nią pytano, ale brak odpowiedzi
Jest ok
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 12:45   #3002
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Mogę zapytać jak z iperfumy? czy nie są bubel i trwałe? Czy nie zamawiac?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 12:48   #3003
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Mogę zapytać jak z iperfumy? czy nie są bubel i trwałe? Czy nie zamawiac?
W pierwszym poście masz zaufane perfumerie.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:26   #3004
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
W pierwszym poście masz zaufane perfumerie.
i co związku z tym? jeżeli wolałabym od osoby która zakupiła z tej strony perfum . bo dla mnie jest podejrzana.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:40   #3005
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
i co związku z tym? jeżeli wolałabym od osoby która zakupiła z tej strony perfum . bo dla mnie jest podejrzana.
Lista zaufanych perfumerii nie wzięła się znikąd. Są sprawdzone, bo wiele osób potwierdziło ich wiarygodność. I właśnie po to została stworzona lista, żeby nie pytać w kółko o te same miejsca. A jeśli dla Ciebie jest "podejrzana" to po prostu w niej nie kupuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 15:52   #3006
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
i co związku z tym? jeżeli wolałabym od osoby która zakupiła z tej strony perfum . bo dla mnie jest podejrzana.
To, że ta lista nie jest dla jaj, steki osób kupowały w tym sklepie i były zadowolone. Ile razy można pisać to samo?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 16:15   #3007
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
i co związku z tym? jeżeli wolałabym od osoby która zakupiła z tej strony perfum . bo dla mnie jest podejrzana.
Czujesz się jakaś specjalna i wyjątkowa, że trzeba cię szczególnie zapewniać i dawać rekomendacje? Wszyscy inni korzystają i czytają pierwszy post, ale panience trzeba paluszkiem pokazać i wytłumaczyć?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 20:24   #3008
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Czujesz się jakaś specjalna i wyjątkowa, że trzeba cię szczególnie zapewniać i dawać rekomendacje? Wszyscy inni korzystają i czytają pierwszy post, ale panience trzeba paluszkiem pokazać i wytłumaczyć?
Wyżywasz się tylko w necie ? i jak typowy polaczek się zachowujesz. grazie mile Ciao
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 20:49   #3009
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Wyżywasz się tylko w necie ? i jak typowy polaczek się zachowujesz. grazie mile Ciao
nie odpowiadają Ci zasady wątku?
uważasz, ze polecane perfumerie są i tak podejrzane?
to idź gdzie indziej swoje mądrosci i maniery prezentować, może gdzie indziej znajdziesz zrozumienie, tu już raczej nikt ci nie odpowie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 21:48   #3010
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 23:05   #3011
moani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

orpe.pl to teraz brasty.pl prawda?
czy ma pewno można im ufać? kupiłam próbkę poison diora i zapach różni się od oryginału jest mniej trwały i nie tak złożony.

Edytowane przez moani
Czas edycji: 2016-12-11 o 00:16
moani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-11, 08:57   #3012
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez moani Pokaż wiadomość
orpe.pl to teraz brasty.pl prawda?
czy ma pewno można im ufać? kupiłam próbkę poison diora i zapach różni się od oryginału jest mniej trwały i nie tak złożony.
A znasz wszystkie wersje Poisona? Który przechodził reformulacje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 10:45   #3013
moani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Tez dostepny teraz w Douglas pachnie jakby inaczej jest bardziej trwaly i złożony. Urzekl mnie po prostu. A ten juz nie przypomina tamtego pierwszego kontaktu. Cos jest nie tak. Wstawilam tez zdjecia w watku podrobka czy oryginal 100 tek ck truth i ck euphoria man intense do oceny kupione u nich. Wygladaja na oryginały ale probki odlewki moga miec podrabiane.

Edytowane przez moani
Czas edycji: 2016-12-11 o 10:49
moani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 14:24   #3014
Sobowtorka
Raczkowanie
 
Avatar Sobowtorka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, niby iperfumy.pl są polecane, sprawdzone, pokusiłam się na perfumy,naczytałam się na KWC o bardzo dobrej ich trwałości i co? Przyszły, ale czuje je ledwie GODZINĘ, dziś z rana psiknęłam się, żeby to sprawdzić ostatecznie, bo cały dzień siedzę w domu i faktycznie,nikt ich ode mnie po godzinie już nie czuł :/ Takiej wtopy z perfumami dawno nie miałam i zastanawiam się nad przyczyną.
Sobowtorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 14:31   #3015
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Sobowtorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, niby iperfumy.pl są polecane, sprawdzone, pokusiłam się na perfumy,naczytałam się na KWC o bardzo dobrej ich trwałości i co? Przyszły, ale czuje je ledwie GODZINĘ, dziś z rana psiknęłam się, żeby to sprawdzić ostatecznie, bo cały dzień siedzę w domu i faktycznie,nikt ich ode mnie po godzinie już nie czuł :/ Takiej wtopy z perfumami dawno nie miałam i zastanawiam się nad przyczyną.
Napisz, o jakich perfumach mowa . Przyczyn może być kilka, od magicznej "reformulacji" poczynając.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 14:34   #3016
Sobowtorka
Raczkowanie
 
Avatar Sobowtorka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Rihanna-Nude i dodam, że sprawdzałam ich trwałość w Rossmannie przed kupnem-psiknięty nadgarstek czuć było do wieczora :/
Sobowtorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 14:38   #3017
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Sobowtorka Pokaż wiadomość
Rihanna-Nude i dodam, że sprawdzałam ich trwałość w Rossmannie przed kupnem-psiknięty nadgarstek czuć było do wieczora :/
O, te to mam, ale z e-glamour. Wcześniej miałam 15 ml z Perfumesco. Moim zdaniem one nie są są szałowo trwałe - psikałam się dzisiaj około 9, po 13 już niezbyt dobrze je czułam po przytknięciu nosa do nadgarstka.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 14:45   #3018
Sobowtorka
Raczkowanie
 
Avatar Sobowtorka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O, te to mam, ale z e-glamour. Wcześniej miałam 15 ml z Perfumesco. Moim zdaniem one nie są są szałowo trwałe - psikałam się dzisiaj około 9, po 13 już niezbyt dobrze je czułam po przytknięciu nosa do nadgarstka.
Ale to nadal nie godzina
Miałam takie opory przed zamówieniem z neta, a po tej wpadce chyba więcej się nie zdecyduje, chociaż ceny tak kuszące, że następny koszyk mam załadowany
Sobowtorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 14:48   #3019
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Sobowtorka Pokaż wiadomość
Ale to nadal nie godzina
Miałam takie opory przed zamówieniem z neta, a po tej wpadce chyba więcej się nie zdecyduje, chociaż ceny tak kuszące, że następny koszyk mam załadowany
Nie godzina, ale i nie od rana do wieczora .
Jeżeli tak je lubisz, to po wypsikaniu kup w Rossmannie, Hebe albo perfumerii internetowej innej niż iperfumy i porównaj. Szczególnie, gdy w drogerii testowałaś je raz i się z miejsca zakochałaś.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-11, 14:55   #3020
Sobowtorka
Raczkowanie
 
Avatar Sobowtorka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 61
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie godzina, ale i nie od rana do wieczora .
Jeżeli tak je lubisz, to po wypsikaniu kup w Rossmannie, Hebe albo perfumerii internetowej innej niż iperfumy i porównaj. Szczególnie, gdy w drogerii testowałaś je raz i się z miejsca zakochałaś.
I tak pewnie zrobię, aczkolwiek lubię testować nowe zapachy
Sobowtorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 17:12   #3021
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ktos tu cos napomykal o iperfumach... Oczywiscie sprzedaja oryginaly, o to nie ma najmniejszych watpliwosci - ale ja osobiscie tej perfumerii nie polecam. Zamawialam tam 3 razy i za kazdym razem cos mi sie nie podobalo, nie wiem, moze mam pecha. Za pierwszym razem wyslali mi euphorie w calym pogniecionym pudelku(ponoc wina kuriera-w co w sumie jestem w stanie uwierzyc. Wysylaja przez dpd, ktore jest chyba jedna z gorszych firm w polsce. Pracowalam w tej branzy, Choc nie u nich, to troche pojezdzilam z paczkami...). Kod na spodzie byl nie do odczytania, bo byl w polowie starty/zle wbity. Myslalam ze cos bylo majstrowane na poczatku, ale Ok, zdarza sie, niektore euphorie potrafia wcale nie miec kodow, wiec pewnie zszedl taki z tasmy. Za drugim razem kupowalam prezent mamie, i wzielam odbior osobisty w wawie na woli, bo pracuje niedaleko, a z kurierami to czasem cud sie dogadac. Po 5 minutach od zlozenia zamowienia, chcialam dodac jeszcze 2 probki dla siebie, wyslalam maila. Po 6 godzinach(!) odpisal pracownik, twierdzac ze zamowienie jest w drodze do wawy i juz nie da sie nic zmienic ok, jasne. Ale kazali pisac maile w przypadku checi zmiany zamowienia. Mialam ochote sie spytac co oni w takim razie tam robia, skoro tak nie maja czasu odpisac na maile, co de facto jest ich praca, tylko robia to po takim czasie. Poprzednim razem tez o cos pytalam, a odpowiedz przyszla za 10 minut... No ale ok, moze mieli duzo zamowien, duzo maili i telefonow, zdarza sie. Prezent szedl do tej wawy bodajze tydzien, dobrze ze zamowilam wczesniej .
Za trzecim razem dali popis tym, ze zamowilam EDP, a dostalam wersje tego zapachu, ale w EDT tak sie zastanawialam, czemu zapach troche inny, jakby mniej trwalszy... Oczywiscie odeslalam, przeprosili ze ktos sie pomylil przy pakowaniu, ze tego, tamtego, ale ja sie zrazilam. I ten ich koszmarnie dlugi czas realizowania zamowien, jak sie placi przelewem to trzymaja go tydzien, bo nie maja potwierdzenia z banku. Tak, wiem, wiem jak to jest. Ale w niektorych sklepach przelewy sa ksiegowane gdy tylko dojda, czyli przy sesji elixir. I to niekoniecznie sa mniejsze, z mala iloscia zamowien. Nie wiem, przynajmniej ja lubie miec cos dosc szybko.
Rozpisalam sie, no i mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie z hukiem, za to co napisalam perfumeria polecana, profesjonalna, aczkolwiek ja ich stala klientka nie zostane pewnie po prostu mialam okrutnego pecha, jak to zreszta zwykle u mnie bywa

PS nie jestem od konkurencji, na szczescie nie pracuje, nigdy nie pracowalam(i na pewno nigdy nie zamierzam) w handlu jako takim
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 17:54   #3022
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość
Wysylaja przez dpd, ktore jest chyba jedna z gorszych firm w polsce. Pracowalam w tej branzy, Choc nie u nich, to troche pojezdzilam z paczkami...).
Od kiedy tam wozi DPD? Chyba od niedawna; pamiętam, że obsługiwała ich jedna firma kurierska - GLS.
Ja akurat z DPD jestem zadowolona, za gorszą firmę kurierską uważam UPS.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 19:45   #3023
moani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A znasz wszystkie wersje Poisona? Który przechodził reformulacje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez dostepny teraz w Douglas pachnie jakby inaczej jest bardziej trwaly i złożony. Urzekl mnie po prostu. A ten juz nie przypomina tamtego pierwszego kontaktu. Cos jest nie tak. Wstawilam tez zdjecia w watku podrobka czy oryginal 100 tek ck truth i ck euphoria man intense do oceny kupione u nich. Wygladaja na oryginały ale probki odlewki moga miec podrabiane.
moani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 20:23   #3024
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Od kiedy tam wozi DPD? Chyba od niedawna; pamiętam, że obsługiwała ich jedna firma kurierska - GLS.
Ja akurat z DPD jestem zadowolona, za gorszą firmę kurierską uważam UPS.
tak, od niedawna wozi też DPD mogliby paczkomaty dodać

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość
(...) I ten ich koszmarnie dlugi czas realizowania zamowien, jak sie placi przelewem to trzymaja go tydzien, bo nie maja potwierdzenia z banku. Tak, wiem, wiem jak to jest. Ale w niektorych sklepach przelewy sa ksiegowane gdy tylko dojda, czyli przy sesji elixir. (...)
przy płatności kartą (debetową albo netkartą) realizują od razu, zawsze paczki docierały w terminie podanym jako "orientacyjny czas dostawy". Nie wiedziałam, że przy zwykłym przelewie tak długo to trwa..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 21:19   #3025
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Nie lubię kupować w iperfumy.pl bo nie mają innej opcji dostawy poza kurierem. Niestety czasami tylko tam jest to co chcę więc nie mam wyjścia, zgrzytam zębami i zamawiam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 09:08   #3026
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ano widzicie, co czlowiek to opinia. Ja UPS uwazam wlasnie za jedna z najlepszych firm, wiele razy korzystalam, nigdy nie bylo zgrzytow. Z DPD odwrotnie, nie podoba mi sie doslownie wszystko, od zarzadu po zwyklych pracownikow, czyli kurierow. Zreszta nie tylko mi, to co ja sie na nich naczytalam w necie to chyba na nikogo tylu skarg nie bylo co na DPD... Choc teraz i tak sie(troche bo troche, ale przynajmniej cos ) poprawili chyba, kiedys ich kurierzy potrafili odstawic maniane konkretna, chociaz oczywiscie zalezy na kogo sie trafi. W DPD najczesciej byl jakis problem z dostarczeniem paczki, potrafili sie umowic na dana pore i przyjechac 5 godzin pozniej, i jeszcze miec pretensje ze nikogo nie bylo w domu raz pan stwierdzil, ze paczke doreczyl, mimo ze kuriera nikt z domownikow na oczy nie widzial(pozamawialam wtedy na spole z tata kosmetyki do samochodu, bardzo na nie czekalismy, to bylo jeszcze kiedy mieszkalam z rodzicami). Szczeka mi opadla, kiedy na drugi dzien przyszedl "sasiad"(ktory mieszkal zupelnie z drugiej strony, na innej ulicy) z nasza paczka. Okazalo sie ze kurier nie mial czasu i nie chcialo mu sie juz jechac do nas, a tamten pan akurat tez cos zamowil, wiec postanowil, ze zostawi u niego... oczywiscie kurier powiedzial, ze wcale tak nie bylo, i paczke przywiozl nam(co z tego ze mial podpis sasiada) xDD

No nie wiem, mi zamowienie z iperfumy ani razu nie przyszlo wtedy, kiedy ponoc powinno. Zlozone w poniedzialek przyszlo w piatek, mimo ze bylo za pobraniem. A na stronie orientacyjny dzien doreczenia to oczywiscie nastepny dzien roboczy, czyli teoretycznie powinno byc we wtorek nie mam pojecia o co w tym chodzi, bo z innych stron te zamowienia sa wlasnie tak realizowane, czyli zazwyczaj przyjezdzaja na nastepny dzien wlasnie. Jesli siedziba danej firmy jest w wawie, a zamowienie zloze rano, to czesto przychodzi jeszcze tego samego dnia. Kiedy raz wlasnie placilam przelewem zwyklym(bzwbk), to zamowienie zlozylam w piatek ok. 17(sprawdzilam specjalnie), przelew poszedl od razu. Kasa byla(przynajmniej powinna) na ich koncie w poniedzialek kolo poludnia, ale maila o potwierdzeniu zamowienia dostalam dopiero w czwartek po poludniu, bo czekali na potwierdzenie. Wiem ze w regulaminie pisza ze przy przelewie czas "moze sie wydluzyc o 1-2 dni"(czyli i tak najpozniej powinni go zaksiegowac we wtorek), ale nie mam pojecia czemu to u nich tyle trwa, a jeszcze czytam tutaj ze wy nie macie takiego problemu i wam wysylaja normalnie. A kiedy wyslali mi te zle perfumy to juz w ogole, cala zabawa trwala ze 2 tygodnie prawie Coz, ja tam juz u nich zamawiac nie zamierzam, na szczescie nie sa jedyna perfumeria w internecie(ceny tez nie sa takie super wyjatkowe, z tego co widze to inne tez maja podobne)
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 10:50   #3027
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Wyżywasz się tylko w necie ? i jak typowy polaczek się zachowujesz. grazie mile Ciao
Po takim stwierdzeniu od razu wiem z kim mam do czynienia
Poza tym, za taką odzywkę, powinien być ban stały
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 06:26   #3028
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Po takim stwierdzeniu od razu wiem z kim mam do czynienia
Poza tym, za taką odzywkę, powinien być ban stały
Ile razy mnie ktos od polaczkow wyzywal nie chce wyjsc na adwokata diabla, ale juz nie badzcie takie wrazliwe, jakby za takie cos bana dawac(stalego!) to 3/4 forow by wykitowala po tygodniu. Nie wiem, czy jestem ewenementem jakims ze inne kobiety obraza najmniejsza "odzywka", ale ja dopoki ktos by mnie nie zwyzywal od burych suk i kur... A przepraszam, nie wolno przeklinac, zapomnialam to bym to miala tak szczerze gdzies.
Jak chce to niech sobie "wyzywa". Jak wam sie to nie podoba - po co odpisywac? Nie lepiej zignorowac i pisac dalej po swojemu?

Wlasnie takie podejscie na forach jest super, zwlaszcza na wizazu. Ktos cos powie, reszta podlapie, a pozniej przez 3 nastepne strony czytam jakies slabe ironie i zupelnie nieudane sarkazmy(mnie rowniez sie to zdarzylo, jak zostalam zjechana, bo powiedzialam ze potarcie nadgarstkow po spryskaniu perfumami mnie nie denerwuje, choc sama tak nie robie ). Przy jednoczesnym zaznaczaniu, ze dyskusja na forum ma byc "merytoryczna" i cos wnosic

moze mam dzwine podejscie, ale serio uwazam ze tu, na wizazu, sie za bardzo wszyscy spinaja. Moze taka jest natura kobiet
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 08:02   #3029
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 13:00   #3030
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość
Ile razy mnie ktos od polaczkow wyzywal nie chce wyjsc na adwokata diabla, ale juz nie badzcie takie wrazliwe, jakby za takie cos bana dawac(stalego!) to 3/4 forow by wykitowala po tygodniu. Nie wiem, czy jestem ewenementem jakims ze inne kobiety obraza najmniejsza "odzywka", ale ja dopoki ktos by mnie nie zwyzywal od burych suk i kur... A przepraszam, nie wolno przeklinac, zapomnialam to bym to miala tak szczerze gdzies.
Jak chce to niech sobie "wyzywa". Jak wam sie to nie podoba - po co odpisywac? Nie lepiej zignorowac i pisac dalej po swojemu?

Wlasnie takie podejscie na forach jest super, zwlaszcza na wizazu. Ktos cos powie, reszta podlapie, a pozniej przez 3 nastepne strony czytam jakies slabe ironie i zupelnie nieudane sarkazmy(mnie rowniez sie to zdarzylo, jak zostalam zjechana, bo powiedzialam ze potarcie nadgarstkow po spryskaniu perfumami mnie nie denerwuje, choc sama tak nie robie ). Przy jednoczesnym zaznaczaniu, ze dyskusja na forum ma byc "merytoryczna" i cos wnosic

moze mam dzwine podejscie, ale serio uwazam ze tu, na wizazu, sie za bardzo wszyscy spinaja. Moze taka jest natura kobiet
Ona nawet osta nie dostała za tę wypowiedź, więc co się spinasz?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.