Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 17:16   #301
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Oh Andy uwielbiam Twoje metamorfozy!!!
Jaka szkoda ze nie mieszkasz bliżej :-D
Miło mi !
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 00:26   #302
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Jak fajnie tu znowu widzieć Twoje zdjęcie!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:08   #303
Ulahynek
Raczkowanie
 
Avatar Ulahynek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ja właśnie zrobiłam nanoplex i mi zrobił Patrzę i się nie mogę nadziwić. A jest dużo tańszy - 24zł za zestaw, którego można użyć w domu i jeszcze mi 10ml dwójki zostało.

jeśli zadowala Cię efekt powierzchowny który się zmyje... no to śmiało. Chodzi mi o prawdziwy długotrwały efekt
Ulahynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:20   #304
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ulahynek Pokaż wiadomość
jeśli zadowala Cię efekt powierzchowny który się zmyje... no to śmiało. Chodzi mi o prawdziwy długotrwały efekt
którego Olaplex też nie daje
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:45   #305
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
którego Olaplex też nie daje
to zależy czego konkretnie oczekuje klientka od Olaplexu, cudów nie ma. Choć to i tak jest wspaniały i chyba najlepszy moim zdaniem jak do tej pory produkt. Warto zmienić pielęgnację w domu na taką zeby nie przyspieszać ewentualnego wypłukania się efektu oraz nie niszczyć włosów.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 15:08   #306
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to zależy czego konkretnie oczekuje klientka od Olaplexu, cudów nie ma. Choć to i tak jest wspaniały i chyba najlepszy moim zdaniem jak do tej pory produkt. Warto zmienić pielęgnację w domu na taką zeby nie przyspieszać ewentualnego wypłukania się efektu oraz nie niszczyć włosów.
Ale skąd wiadomo, że najlepszy? Nikt nie pisze, dlaczego konkretnie Olaplex ma być lepszy od swoich następców. Ma opatentowany jakiś składnik, ale czy on jest nie do podrobienia i czy właśnie to daje efekt?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 16:04   #307
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale skąd wiadomo, że najlepszy? Nikt nie pisze, dlaczego konkretnie Olaplex ma być lepszy od swoich następców. Ma opatentowany jakiś składnik, ale czy on jest nie do podrobienia i czy właśnie to daje efekt?
Napisałem, ze moim zdaniem. to jest znaczna różnica. Mi sie na Olaplexie pracuje dobrze, mam większą kontrolę nad rozjaśnieniem włosów i mogę zrobić więcej bez obaw że włosy sie wyłamią albo wykruszą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 16:21   #308
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Wiem, że różnica, ale myślałam, że może Ty wiesz.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 17:34   #309
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wiem, że różnica, ale myślałam, że może Ty wiesz.
Nie no wiem tylko tyle ze mają swój opatentowany składnik i działa jak obiecują. Natomiast czy inna firma jest w stanie stworzyć coś podobnego? Nie wiem, możliwe. Czy lepszego? Też możliwe.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 12:42   #310
Landrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Napaliłam się na ten zabieg bardzi ale fryzjerka powiedziała że rozjaśnianie z Olaplexem wyniesie mnie 400 zł....
Jednak się nie skuszę i dalej będę sama eksperymntować w domu z rozjaśniaczem, farbami blond i fioltowymi płukankami aby otrzymać wymarzony chłodny kolor...
Jeśli chcesz ochłodzić swój blond, polecam Ci szampon i odżywkę Joico color Endure Violet. Używam od grudnia i moje włosy w dalszym ciągu są w chłodnej tonacji, żadne ciepłe odcienie nie wyszły. Koleżanka, która farbuje się na platynę również używa Joico i kolor jej włosów to dalej platyna. W dodatku są mięciutkie, odżywione i nie ma najmniejszych problemów z rozczesywaniem.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Nie no wiem tylko tyle ze mają swój opatentowany składnik i działa jak obiecują. Natomiast czy inna firma jest w stanie stworzyć coś podobnego? Nie wiem, możliwe. Czy lepszego? Też możliwe.
A próbowałeś Cureplex? Jeszcze nie natrafiłam na żadną negatywną opinię na temat tego produktu...
Landrycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 12:49   #311
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Landrycia Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz ochłodzić swój blond, polecam Ci szampon i odżywkę Joico color Endure Violet. Używam od grudnia i moje włosy w dalszym ciągu są w chłodnej tonacji, żadne ciepłe odcienie nie wyszły. Koleżanka, która farbuje się na platynę również używa Joico i kolor jej włosów to dalej platyna. W dodatku są mięciutkie, odżywione i nie ma najmniejszych problemów z rozczesywaniem.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------


A próbowałeś Cureplex? Jeszcze nie natrafiłam na żadną negatywną opinię na temat tego produktu...
Pisałem, że nie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 22:40   #312
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Pytanie o zakup olaplex!

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 16:40   #313
Laura268
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ile powinnam zużyć olaplex na 80 ml farby?
I czy Olaplex powoduje zaniżenie utleniacza? Jeśli używam 9% to powinnam z Olaplexem użyć wody 12% ?

Edytowane przez Laura268
Czas edycji: 2016-04-07 o 16:54
Laura268 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 18:23   #314
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Laura268 Pokaż wiadomość
Ile powinnam zużyć olaplex na 80 ml farby?
I czy Olaplex powoduje zaniżenie utleniacza? Jeśli używam 9% to powinnam z Olaplexem użyć wody 12% ?
7 ml.
Tak, dokładnie. Stężenie oxydantu zostaje obniżone o ton.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnie, że tak. Zabieg regeneracyjny przy farbowaniu zawsze ma sens

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 10:39   #315
_ilo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewczyny, mam pytanie jak stosowac No.2 przy rozjaśnianiu? Przy farbowaniu ktoś wyżej pisał, że ważne zeby nie myc szamponem włosów przy płukaniu przed stosowaniem No.2. Przy farbie nie ma problemu, ale jak z samym rozjaśniaczem (będę robić pasemka samym rozjaśniaczem), fryzjerka zawsze zmywa mi rozjaśniacz szamponem. Czy wtedy ma sens użycie No.2? Może jakis fryzjer pracujący na olaplexie cos podpowie? Dzieki z góry
_ilo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 19:22   #316
Frostzero
Raczkowanie
 
Avatar Frostzero
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez _ilo_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie jak stosowac No.2 przy rozjaśnianiu? Przy farbowaniu ktoś wyżej pisał, że ważne zeby nie myc szamponem włosów przy płukaniu przed stosowaniem No.2. Przy farbie nie ma problemu, ale jak z samym rozjaśniaczem (będę robić pasemka samym rozjaśniaczem), fryzjerka zawsze zmywa mi rozjaśniacz szamponem. Czy wtedy ma sens użycie No.2? Może jakis fryzjer pracujący na olaplexie cos podpowie? Dzieki z góry
Cureplex zaleca po użyciu No.1 umycie włosów szamponem w przypadku tonowania, rozjaśniania, kąpieli rozjaśniającej oraz farbowania. Farbę/rozjaśniacz zmywamy szamponem, osuszamy włosy ręcznikiem i nakładamy No.2. I dopiero ten preparat spłukujemy samą wodą (obficie).
Nie używałam Olaplexu, więc nie mogę porównać, ale wiem, że Cureplex na moich włosach robi coś, co po pierwszym jego użyciu określiłam mianem "wow"
Frostzero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 16:44   #317
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Ja osobiście pracuję na Olaplexie od dnia premiery w europie i jestem zachwycony. Przepraszam jeżeli się powtórzę, ale wróciłem niespodziewanie na Wizaż po 3 latach Bana tak więc witam serdecznie tych którzy mogą mnie pamiętać jak i nowe użytkowniczki. Co do podobnych produktów do Olaplexu, używałem Fiber Complex z QOD i jest moim zdaniem identyczny w działaniu praktycznie, natomiast nie stosowałem innych produktów. Nie jestem w stanie ocenić czy sa gorsze czy lepsze, jednak Olaplex nie bez powodu wypromował się na tyle by być na czele i chyba dlatego zostanę przy nim. Ma opatentowany składnik który działa jak powinien. Podobno inne produkty są oparte na sylikonach lub olejach (nie wiem, mozliwe). Ale polecam próbować i porównywać produkty ze sobą! Tylko proszę pamiętajcie ze nic nie jest magiczną różdżką i nie zrobi cudu. Olaplex daje większe możliwości ale nie jest tak, że nagle mając jego możemy wszystko! Pozdrawiam
Andy jak dobrze Cię widzieć na wizazu To już 3 lata minęły? !

Musze zagłębić się w wątek bo włosy koloryzuje henna a chyba ten środek używa się przy stosowaniu farb.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2016-04-16 o 16:45
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 22:59   #318
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej, czaję się na jakiś zabieg regeneracyjny, przeczytałam w ciągu dwóch dni mnóstwo wątków, ale mam pytanie czym właściwie olaplex różni się od cureplex lub colorphlex? Na stronie każdy pisze, że ma "opatentowany" składnik, ten jedyny... o olaplexie najwiecej info, ale martwią mnie wątki o spalonych włosach. Mam cienkie strąki, nie chce im dodatkowo zaszkodzić, nie ukrywam, że zależy mi na szybkim efekcie, lata zaniedbań wyszły Bedę wdzieczna za opinię profesjonalisty lub osób, które porównały zabiegi.
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 16:37   #319
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kicz Pokaż wiadomość
Hej, czaję się na jakiś zabieg regeneracyjny, przeczytałam w ciągu dwóch dni mnóstwo wątków, ale mam pytanie czym właściwie olaplex różni się od cureplex lub colorphlex? Na stronie każdy pisze, że ma "opatentowany" składnik, ten jedyny... o olaplexie najwiecej info, ale martwią mnie wątki o spalonych włosach. Mam cienkie strąki, nie chce im dodatkowo zaszkodzić, nie ukrywam, że zależy mi na szybkim efekcie, lata zaniedbań wyszły Bedę wdzieczna za opinię profesjonalisty lub osób, które porównały zabiegi.
Hej, ja miałam forbowanie z colorPHlex, o którym piszesz. Dokładnie to zdejmowanie koloru plus farba i z całego serca nie polecam. Fryzjerka dosłownie rozpuściła mi włosy, byłam i jestem załamana. 1/3 moich włosów zwyczajnie się urwała, a włożyłam w pielęgnację ich dużo wysiłku i czasu przez jakieś 2 lata i wszystko na nic. Teraz mam suche, ciagnące się jak guma ( na mokro) włosy.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 19:52   #320
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Pytanie o zakup olaplex!

zainteresował mnie ten produkt, mimo ze robię sobie keratynowe prostowanie to chciałabym go spróbować
czy można go robić karmiąc piersią?
jaka ilosc jest mi potrzebna na wlosy za ramiona?
lepiej go zrobic podczas farbowania czy po farbowaniu oddzielnie?
pozniej mozna uzywac normalnych odzywej i szamponow do wlosow?
i najwazniejsze przez ile czasu widac efekty?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 21:43   #321
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
Hej, ja miałam forbowanie z colorPHlex, o którym piszesz. Dokładnie to zdejmowanie koloru plus farba i z całego serca nie polecam. Fryzjerka dosłownie rozpuściła mi włosy, byłam i jestem załamana. 1/3 moich włosów zwyczajnie się urwała, a włożyłam w pielęgnację ich dużo wysiłku i czasu przez jakieś 2 lata i wszystko na nic. Teraz mam suche, ciagnące się jak guma ( na mokro) włosy.
Bardzo przykro mi to słyszeć Ale myślisz, że to choć częściowo wina samego zabiegu czy po prostu fryzjera? Szczerze właśnie o olaplex czytałam do tej pory jakieś niemiłe historie, a o colorphlex albo nic albo pozytywnie...
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 12:44   #322
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ja właśnie zrobiłam nanoplex i mi zrobił Patrzę i się nie mogę nadziwić. A jest dużo tańszy - 24zł za zestaw, którego można użyć w domu i jeszcze mi 10ml dwójki zostało.
Stewardesa, właśnie zamierzam zrobić samą regenerację Nanoplexem bez farby czy rozjaśniacza.Kojarzysz może czy lepiej rozrobić z wodą czy maseczką do samego zabiegu regeneracji? Jak Ty stosowałaś i czy faktycznie to tylko efekt po krótkotrwały czy na dlużej?
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:24   #323
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
Stewardesa, właśnie zamierzam zrobić samą regenerację Nanoplexem bez farby czy rozjaśniacza.Kojarzysz może czy lepiej rozrobić z wodą czy maseczką do samego zabiegu regeneracji? Jak Ty stosowałaś i czy faktycznie to tylko efekt po krótkotrwały czy na dlużej?
Z maseczką, zrobiłam to tak, jak jest tutaj napisane: http://dzezabell.blogspot.com/2016/0...arczkowe.html#, czyli wymieszałam z małą ilością maski, ale innej. Efekt niestety do pierwszego mycia szamponem z SLS/SLES.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 15:05   #324
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kicz Pokaż wiadomość
Bardzo przykro mi to słyszeć Ale myślisz, że to choć częściowo wina samego zabiegu czy po prostu fryzjera? Szczerze właśnie o olaplex czytałam do tej pory jakieś niemiłe historie, a o colorphlex albo nic albo pozytywnie...
Nie mam pojęcia, tym bardziej, że wybrałam naprawdę ( tak mi się zdawało) dobry salon, gdzie są dość wysokie ceny i pracuje się na profesjonalnych produktach. Jednym słowem ta Pani, bo fryzjerką nie można jej chyba nazwać rozpuściła mi włosy i doszczętnie zniszczyła.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 17:11   #325
kicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

W rękach nieodpowiedniej osoby, to nawet szampon pewnie zaszkodzi Dzięki za opinię! Ja jednak chyba się skuszę na ten colorphlex, znalazłam salon niedaleko mnie, gdzie go sobie chwalą i trochę mnie przekonali tym, że jednak nie jest dostępny do kupienia do domu i ma niezły skład.. będę zdawać raport Dziewczyny a to co kupujecie do domu, nie boicie się? Czy macie już doświadczenie? Możesię skuszę dla podtrzymania efektów, jak już zobaczę jak to wygląda i nie jest trudne..
kicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 20:42   #326
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Kupiłam zestaw, ciekawa jestem co z tego wyjdzie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:20   #327
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z maseczką, zrobiłam to tak, jak jest tutaj napisane: http://dzezabell.blogspot.com/2016/0...arczkowe.html#, czyli wymieszałam z małą ilością maski, ale innej. Efekt niestety do pierwszego mycia szamponem z SLS/SLES.
Czyli jak po zrobieniu regeneracji będę używała szamponu bez SLS/SLES efekt będzie dłużej tak?
Zastanawiam się czemu producent zaleca wymieszać produkt num 1 z wodą a nie z maseczką
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:36   #328
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
Czyli jak po zrobieniu regeneracji będę używała szamponu bez SLS/SLES efekt będzie dłużej tak?
Zastanawiam się czemu producent zaleca wymieszać produkt num 1 z wodą a nie z maseczką
Tak.
A gdzie tak zaleca? Bo w instrukcji nie była ujęta opcja użycia tylko do regeneracji, jest jedynie napisane, w jakich proporcjach mieszać z farbami, rozjaśniaczami itd.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:42   #329
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tak.
A gdzie tak zaleca? Bo w instrukcji nie była ujęta opcja użycia tylko do regeneracji, jest jedynie napisane, w jakich proporcjach mieszać z farbami, rozjaśniaczami itd.
Na stronie Bosco desing tam można kupić zestaw,

Nanoplexu możesz użyć jako kuracji regenerującej również wtedy, gdy nie stosujesz koloryzacji bądź innych zabiegów chemicznych. W takim wypadku cały zabieg jest jeszcze prostszy – dodajesz 5ml Nanoplex do 25ml wody i rozkoszujesz się natychmiastową poprawą kondycji swoich włosów.
Teraz mam dylemat czy z woda robić czy z maseczka,


Edytowane przez MilkyGirl
Czas edycji: 2016-04-24 o 14:50
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 15:03   #330
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
Na stronie Bosco desing tam można kupić zestaw,

Nanoplexu możesz użyć jako kuracji regenerującej również wtedy, gdy nie stosujesz koloryzacji bądź innych zabiegów chemicznych. W takim wypadku cały zabieg jest jeszcze prostszy – dodajesz 5ml Nanoplex do 25ml wody i rozkoszujesz się natychmiastową poprawą kondycji swoich włosów.
Teraz mam dylemat czy z woda robić czy z maseczka,

To jak tak piszą, to rozrób z wodą. Ja rozrobiłam z maseczką, bo tak zrobiły różne vlogerki i blogerki, które też nie wiedziały, jak tego użyć.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.