Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-03-31, 00:56   #1801
natxx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej mam pytanie g³ównie do Scene Quene bo widzia³am w innym w±tku ¿e u¿ywasz farb koleston mam w³osy ¿ó³te z rudawymi refleksami i rudym odrostem chcia³abym mieæ taki kolor jak w za³±czniku taki be¿owy ale z ró¿owym tonem i teraz pytanie czy farba koleston 9.96 da mi taki efekt czy mo¿e jakas inna a mo¿e 10.36 albo 9.7 ..juz sama nie wiem szukam w google w grafice ale nie moge znale¿æ mo¿e mia³as z tymi farbami doczynienia i wiesz jak wychodza? z góry dzieki za odpowiedz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg truskawkowy-blond-rozowe-zloto-814242_w650.jpg (89,1 KB, 40 za³adowañ)
natxx33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-31, 11:05   #1802
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej. Mam, tylko nie widzê niestety fotek przez aplikacjê. Wy¶lij mi proszê w wiadomo¶ci.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-31, 21:56   #1803
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natxx33 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mam pytanie g³ównie do Scene Quene bo widzia³am w innym w±tku ¿e u¿ywasz farb koleston mam w³osy ¿ó³te z rudawymi refleksami i rudym odrostem chcia³abym mieæ taki kolor jak w za³±czniku taki be¿owy ale z ró¿owym tonem i teraz pytanie czy farba koleston 9.96 da mi taki efekt czy mo¿e jakas inna a mo¿e 10.36 albo 9.7 ..juz sama nie wiem szukam w google w grafice ale nie moge znale¿æ mo¿e mia³as z tymi farbami doczynienia i wiesz jak wychodza? z góry dzieki za odpowiedz
Najpierw wypada³oby wyrównaæ Twój obecny kolor i k³a¶æ mieszankê ró¿nych farb. Ja bym miesza³ blondy z poziomów 9 i 8 i kapka czerwono fioletowej farby.

a tak poza tym to efekt na zdjêciu to kwestia zdjêcia, no i koloru ¶cian przedewszystkim
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-31, 23:18   #1804
sloneczkomila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Witajcie
Chcia³abym mieæ taki rudy kolor w³osów jak na zdjêciach lub taki jaki ma blogerka SeaOfShoes Zakocha³am siê w tym odcieniu Przepiêkny na wiosnê Czy mo¿ecie poleciæ mi jakie¶ farby, które zapewni± podobny efekt? Sama jestem naturalnym rudzielcem, ale chcia³abym "podrasowaæ" kolor Interesuj± mnie farby, które mogê kupiæ w drogerii oraz w profesjonalnych sklepach fryzjerskich Tylko napiszcie mi co i jak mieszaæ

Zastanawia³am siê nad L'oreal Majirel 7.45 lub 7.46. Mo¿e do tego jaki¶ toner? Jak tak to na ile minut?
Dodam, ¿e od skóry chcia³abym je mieæ trochê ciemniejsze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wymarzony kolor w³os³ów.jpg (99,7 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wymarzone.jpg (113,0 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wrr.jpg (258,3 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (92,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (204,5 KB, 11 za³adowañ)

Edytowane przez sloneczkomila
Czas edycji: 2016-03-31 o 23:32
sloneczkomila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 00:09   #1805
natxx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziêki bardzo za odpowied¼ kurcze super ¿e mi odpisa³e¶ ci±gle ¶ledze twój blog masakra;ddd cuda robisz z w³osami ;dd szkoda ze tak daleko ode mnie chêtnie bym sie wybra³a do Ciebie i sama nie kombinowa³a z w³osami a polecasz mi jakies konkretne nr farb z poziomu 8 i 9 i czy ten dodatek czerwono fioletowy mo¿e byc z poziomu 7 np 7.57 bo nic innego nie moge znale¼æ
natxx33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 02:51   #1806
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw wypada³oby wyrównaæ Twój obecny kolor i k³a¶æ mieszankê ró¿nych farb. Ja bym miesza³ blondy z poziomów 9 i 8 i kapka czerwono fioletowej farby.

a tak poza tym to efekt na zdjêciu to kwestia zdjêcia, no i koloru ¶cian przedewszystkim
fryz5,
Moze moglbys cos doradzic.Moja kolezanka 3 tygodnie temu byla u fryzjera mieli zrobic ombre,ok rozjasnili wlosy powyzej uszu i po jakies 1h rozjasniania wyszly niektore pasma seledynowo szaro-bezbarwe jakby,i wtedy fryzjerka nalozyla na nie-te ombre.. cos z poziomu 7,trzymala jakies 10 minut ,ale i tak nie pokrylo pasm seledynowych-szaro-bezbarwnych ... wyszla z salonu z takim czyms...
pozniej nakladala 2 razy koncentrat pomidorowy i nie zeszlo-nadal jasna zielen przebija..
i 2 dni temu zrobila pigmentacje nalozyla na te bezbarwne-seledynowo-szare pasma odcien 8.0 po 15 minutach na to 8.34 a i tak nie pokrylo,jakby wlos nie chcial farby przyjmowac i co teraz zrobic ??


Gore ma na poziomie 6,powyzej uszu 7 poziom+ przy twarzy pasma seledynowo-szaro-bezbarwne..
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-04-01 o 02:58
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 11:19   #1807
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
fryz5,
Moze moglbys cos doradzic.Moja kolezanka 3 tygodnie temu byla u fryzjera mieli zrobic ombre,ok rozjasnili wlosy powyzej uszu i po jakies 1h rozjasniania wyszly niektore pasma seledynowo szaro-bezbarwe jakby,i wtedy fryzjerka nalozyla na nie-te ombre.. cos z poziomu 7,trzymala jakies 10 minut ,ale i tak nie pokrylo pasm seledynowych-szaro-bezbarwnych ... wyszla z salonu z takim czyms...
pozniej nakladala 2 razy koncentrat pomidorowy i nie zeszlo-nadal jasna zielen przebija..
i 2 dni temu zrobila pigmentacje nalozyla na te bezbarwne-seledynowo-szare pasma odcien 8.0 po 15 minutach na to 8.34 a i tak nie pokrylo,jakby wlos nie chcial farby przyjmowac i co teraz zrobic ??


Gore ma na poziomie 6,powyzej uszu 7 poziom+ przy twarzy pasma seledynowo-szaro-bezbarwne..
musze to zobaczyæ. a ona nie farbowa³a siê nigdy henn±?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 11:31   #1808
Beatka670
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sloneczkomila Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Chcia³abym mieæ taki rudy kolor w³osów jak na zdjêciach lub taki jaki ma blogerka SeaOfShoes Zakocha³am siê w tym odcieniu Przepiêkny na wiosnê Czy mo¿ecie poleciæ mi jakie¶ farby, które zapewni± podobny efekt? Sama jestem naturalnym rudzielcem, ale chcia³abym "podrasowaæ" kolor Interesuj± mnie farby, które mogê kupiæ w drogerii oraz w profesjonalnych sklepach fryzjerskich Tylko napiszcie mi co i jak mieszaæ

Zastanawia³am siê nad L'oreal Majirel 7.45 lub 7.46. Mo¿e do tego jaki¶ toner? Jak tak to na ile minut?
Dodam, ¿e od skóry chcia³abym je mieæ trochê ciemniejsze.
Moze na poczatek sprobuj z szamponetka? Rudych jest pelno we wsyzstkich drogeriach.. sama mam czerwone wlosy i z tym juz trudniej ; p
Nawet mozesz kupic dwa odcienie i pokombinowac - w koncu to szamponetka i tak sie spluka

Jesli chodzi o toner to kupilam kiedys swietny w super pharm w piance, ale teraz nie pamietam jak sie nazywal.. tylko, ze byl tam tylko kolor czerwony i pomaranczowy, wiec moglyby byc za ostre dla Ciebie
A jak nie to na poczatek mozesz pojsc do fryzjera.. on Ci doradzi jaka farba bylaby najlepsza zeby przedluzac efekt
Beatka670 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 14:12   #1809
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
musze to zobaczyæ. a ona nie farbowa³a siê nigdy henn±?
Mowila ze nie,a te zielone-seledynowe to wyszly niektore pasma,nie Cale rozjasnione wlosy.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-04-01 o 14:23
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 14:47   #1810
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
Mowila ze nie,a te zielone-seledynowe to wyszly niektore pasma,nie Cale rozjasnione wlosy.
dziwne. ciêzko powiedziec cokolwiek bez zdjêc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 14:51   #1811
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
dziwne. ciêzko powiedziec cokolwiek bez zdjêc
Ja mia³am seledynowe po rozja¶nianiu palette cv12, mia³am ciep³y odcieñ wyj¶ciowy, pasemka po rozja¶nianiu wysz³y seledynowe pomog³a szamponetka.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 15:02   #1812
AlwaysCocoChanel
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sloneczkomila Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
Chcia³abym mieæ taki rudy kolor w³osów jak na zdjêciach lub taki jaki ma blogerka SeaOfShoes Zakocha³am siê w tym odcieniu Przepiêkny na wiosnê Czy mo¿ecie poleciæ mi jakie¶ farby, które zapewni± podobny efekt? Sama jestem naturalnym rudzielcem, ale chcia³abym "podrasowaæ" kolor Interesuj± mnie farby, które mogê kupiæ w drogerii oraz w profesjonalnych sklepach fryzjerskich Tylko napiszcie mi co i jak mieszaæ

Zastanawia³am siê nad L'oreal Majirel 7.45 lub 7.46. Mo¿e do tego jaki¶ toner? Jak tak to na ile minut?
Dodam, ¿e od skóry chcia³abym je mieæ trochê ciemniejsze.
Piekny ten ognisty rudy!
Mi niestety nie pasuj± takie kolory
AlwaysCocoChanel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 19:19   #1813
M221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
a jak twoja prepigmentacja wygladala?:
farbe podstawowa z . O np 7.0-->na wybarwiony Pigment wlosa polozylas na 10 min ,
a na to bez splukiwania po 10 minutach farbe docelowa np nr 7,14 juz normalnie rozrobiona z woda 6% i czas trzymania jak zwykle okolo 30,40 min ?
W Taki sposob robilas pigmentacje?
Tak, dok³adnie w taki sposób. Na wej¶ciu mia³am poziom 10, po³o¿y³am 8.0 na 10 minut, i potem 8.31 na wodzie 6%
M221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-01, 21:52   #1814
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M221 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, dok³adnie w taki sposób. Na wej¶ciu mia³am poziom 10, po³o¿y³am 8.0 na 10 minut, i potem 8.31 na wodzie 6%
Masz mo¿e zdjêcie po 8,31?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-02, 01:38   #1815
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
dziwne. ciêzko powiedziec cokolwiek bez zdjêc
juz nawet mysli o obcieciu tych pasm,ale boi sie ze bedzie to dziwnie wygladalo...

---------- Dopisano o 02:38 ---------- Poprzedni post napisano o 02:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am seledynowe po rozja¶nianiu palette cv12, mia³am ciep³y odcieñ wyj¶ciowy, pasemka po rozja¶nianiu wysz³y seledynowe pomog³a szamponetka.
Skoro pigmentacja nie pomogla to myslisz ze szamponetka pomoze?ktora szamonetke nakladalas i jaki odcien?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-03, 21:22   #1816
Rumianeczki
Przyczajenie
 
Avatar Rumianeczki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Witajcie!
Od jakiego¶ czasu noszê siê z zamiarem przyciemnienia w³osów farb± profesjonaln±, mam ju¿ upatrzone kilka kolorków, ale ¿e w przesz³o¶ci mia³am styczno¶æ wy³±cznie z aptecznymi tworami typu Biokap tudzie¿ henn±, to czujê siê lekko zagubiona.
Moje obecne w³oski s± nigdy nie farbowane (jestem po wielkim ciachniêciu), ich kolor to taki typowo s³owiañski, ciemny blond ze z³otymi refleksami.
Jednocze¶nie s± z nich niez³e dziwad³a, wiêc zale¿nie od ¶wiat³a mog± wygl±daæ równie¿ na rude lub jak popielaty br±z
Chcia³abym je przyciemniæ do ¶redniego br±zu (w "terminologii" potocznej, nie fryzjerskiej), bez rudych refleksów, ale tak¿e nie zupe³nie zimnego - interesuj± mnie przeb³yski takiego starego z³ota, ¿ó³tawe ciep³e, ale dalekie od wszelkich czerwieni.
Zdjêcia z "minkami" przedstawiaj± oczywi¶cie mnie (drugie trochê starsze), a ostatnie pokazuje, jaki efekt chcia³abym uzyskaæ (pomijaj±c efekt ja¶niejszych koñcówek, interesuje mnie góra). Móg³by ew. wyj¶æ ciut ciemniejszy lub/i bardziej z³otawy.
By³abym bardzo wdziêczna za pomoc w dobraniu odcienia.
Na razie wiele dobrego s³ysza³am o farbach L'oreala z serii Majirel;
chcia³abym u¿yæ oksydantu 3%.
Jak my¶licie, czy 6 to odpowiedni poziom? S³ysza³am, ¿e zawsze wychodzi ciut ciemniej, ale z drugiej strony oznacza siê go zawsze jako "ciemny blond"... Bojê siê, ¿e pi±tka wysz³aby za ciemna.
Kolorki jakie przyku³y moj± uwagê najbardziej to:
-6,31
-6,0
-6
-6,1
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12935451_1574763392836693_1234305289_n.jpg (38,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg e8ec96ec-e1ad-4a2f-b829-8ddc45615ed8.jpg (9,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 12498946_1685027651753327_822928801_n.jpg (41,0 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png ?????????-2014-03-01-12.14.02.png (176,8 KB, 16 za³adowañ)
Rumianeczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 13:35   #1817
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rumianeczki Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie!
Od jakiego¶ czasu noszê siê z zamiarem przyciemnienia w³osów farb± profesjonaln±, mam ju¿ upatrzone kilka kolorków, ale ¿e w przesz³o¶ci mia³am styczno¶æ wy³±cznie z aptecznymi tworami typu Biokap tudzie¿ henn±, to czujê siê lekko zagubiona.
Moje obecne w³oski s± nigdy nie farbowane (jestem po wielkim ciachniêciu), ich kolor to taki typowo s³owiañski, ciemny blond ze z³otymi refleksami.
Jednocze¶nie s± z nich niez³e dziwad³a, wiêc zale¿nie od ¶wiat³a mog± wygl±daæ równie¿ na rude lub jak popielaty br±z
Chcia³abym je przyciemniæ do ¶redniego br±zu (w "terminologii" potocznej, nie fryzjerskiej), bez rudych refleksów, ale tak¿e nie zupe³nie zimnego - interesuj± mnie przeb³yski takiego starego z³ota, ¿ó³tawe ciep³e, ale dalekie od wszelkich czerwieni.
Zdjêcia z "minkami" przedstawiaj± oczywi¶cie mnie (drugie trochê starsze), a ostatnie pokazuje, jaki efekt chcia³abym uzyskaæ (pomijaj±c efekt ja¶niejszych koñcówek, interesuje mnie góra). Móg³by ew. wyj¶æ ciut ciemniejszy lub/i bardziej z³otawy.
By³abym bardzo wdziêczna za pomoc w dobraniu odcienia.
Na razie wiele dobrego s³ysza³am o farbach L'oreala z serii Majirel;
chcia³abym u¿yæ oksydantu 3%.
Jak my¶licie, czy 6 to odpowiedni poziom? S³ysza³am, ¿e zawsze wychodzi ciut ciemniej, ale z drugiej strony oznacza siê go zawsze jako "ciemny blond"... Bojê siê, ¿e pi±tka wysz³aby za ciemna.
Kolorki jakie przyku³y moj± uwagê najbardziej to:
-6,31
-6,0
-6
-6,1
jezeli chcesz skorzystaæ z loreala to ja bym k³ad³ 5.0 na nasadê, 6.0 na d³ugo¶æ ale schodz±c ni¿ej refleksami po³ozylbym majirel high lift beige na 6%, 5 i 6 na 3%.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 13:59   #1818
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
jezeli chcesz skorzystaæ z loreala to ja bym k³ad³ 5.0 na nasadê, 6.0 na d³ugo¶æ ale schodz±c ni¿ej refleksami po³ozylbym majirel high lift beige na 6%, 5 i 6 na 3%.
My¶lê, ¿e to bezcenna rada dla przeciêtnej kobiety chc±cej zafarbowaæ sobie w³osy samodzielnie w domu
Nie umniejszam Twojej wiedzy jako fryzjerowi, ale do tego, o czym wspomnia³e¶, trzeba pewnych umiejêtno¶ci, których z regu³y kobiety nie posiadaj±, farbuj±c siê same w domu.


Ja bym po prostu po³o¿y³a 6 lub 6.0
Na pewno unika³abym 6.1, bo wyjdzie za ch³odno.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 15:19   #1819
Rumianeczki
Przyczajenie
 
Avatar Rumianeczki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziêkujê!

"schodz±c ni¿ej refleksami po³ozylbym majirel high lift beige na 6%" - tego fragmentu rzeczywi¶cie kompletnie nie rozumiem, ale z 5 u nasady i 6 na d³ugo¶æ pomys³ mi siê podoba, choæ martwiê siê, ¿e odrosty bêd± potem bardziej widoczne... Kiedy sp³uka siê trochê 6 z d³ugo¶æi, a przyjdzie czas na farbowanie odrostów, to kiedy na³o¿ê na nie pi±tkê, to nie bêdzie zbytniej ró¿nicy pomiêdzy odrostami a d³ugo¶ci±?

Czyli jednog³o¶nie farbka ma byæ z numerkiem 0. Co do 1 rozumiem, ale mog³abym prosiæ o jakie¶ (na ch³opski rozum) wyja¶nienie, dlaczego reszta mniej siê nadaje? Jak ju¿ siê bêdê babraæ, to i dowiedzieæ siê paru rzeczy nie zaszkodzi, tak na przysz³o¶æ
Rumianeczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-04, 18:21   #1820
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rumianeczki Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê!

"schodz±c ni¿ej refleksami po³ozylbym majirel high lift beige na 6%" - tego fragmentu rzeczywi¶cie kompletnie nie rozumiem, ale z 5 u nasady i 6 na d³ugo¶æ pomys³ mi siê podoba, choæ martwiê siê, ¿e odrosty bêd± potem bardziej widoczne... Kiedy sp³uka siê trochê 6 z d³ugo¶æi, a przyjdzie czas na farbowanie odrostów, to kiedy na³o¿ê na nie pi±tkê, to nie bêdzie zbytniej ró¿nicy pomiêdzy odrostami a d³ugo¶ci±?

Czyli jednog³o¶nie farbka ma byæ z numerkiem 0. Co do 1 rozumiem, ale mog³abym prosiæ o jakie¶ (na ch³opski rozum) wyja¶nienie, dlaczego reszta mniej siê nadaje? Jak ju¿ siê bêdê babraæ, to i dowiedzieæ siê paru rzeczy nie zaszkodzi, tak na przysz³o¶æ
6.31 mo¿e wyj¶æ za ciep³o. Mo¿e nie na pocz±tku, ale pó¼niej mo¿e siê wymywaæ na z³oto, zw³aszcza ¿e naturalnie masz ciep³y odcieñ w³osów.
6 bez numerka po kropce to te¿ natura, podobnie jak 6.0, ale hmm... mniej intensywna?
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 18:40   #1821
Rumianeczki
Przyczajenie
 
Avatar Rumianeczki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziêkujê, a wiêc na pewno natura.
Hmmm, a co to znaczy "intensywniejsza" natura?
Intensywniejsze z³oto by³oby, wiadomo, "z³otsze", ale natura?
Co siê w niej pog³êbia po dodaniu zera? Robi siê ciemniejsza?
Rumianeczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 18:46   #1822
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rumianeczki Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê, a wiêc na pewno natura.
Hmmm, a co to znaczy "intensywniejsza" natura?
Intensywniejsze z³oto by³oby, wiadomo, "z³otsze", ale natura?
Co siê w niej pog³êbia po dodaniu zera? Robi siê ciemniejsza?
Ciemniejsza, bardziej kryj±ca. Chyba g³ównie to. Przy br±zach ja nie widzê wielkiej ró¿nicy, bardziej przy blondach, ale mogê siê te¿ myliæ, bo fryzjerk± nie jestem i a¿ tak du¿ego do¶wiadczenia te¿ nie mam.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 20:06   #1823
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e to bezcenna rada dla przeciêtnej kobiety chc±cej zafarbowaæ sobie w³osy samodzielnie w domu
Nie umniejszam Twojej wiedzy jako fryzjerowi, ale do tego, o czym wspomnia³e¶, trzeba pewnych umiejêtno¶ci, których z regu³y kobiety nie posiadaj±, farbuj±c siê same w domu.


Ja bym po prostu po³o¿y³a 6 lub 6.0
Na pewno unika³abym 6.1, bo wyjdzie za ch³odno.


Cytat:
Napisane przez Rumianeczki Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê!

"schodz±c ni¿ej refleksami po³ozylbym majirel high lift beige na 6%" - tego fragmentu rzeczywi¶cie kompletnie nie rozumiem, ale z 5 u nasady i 6 na d³ugo¶æ pomys³ mi siê podoba, choæ martwiê siê, ¿e odrosty bêd± potem bardziej widoczne... Kiedy sp³uka siê trochê 6 z d³ugo¶æi, a przyjdzie czas na farbowanie odrostów, to kiedy na³o¿ê na nie pi±tkê, to nie bêdzie zbytniej ró¿nicy pomiêdzy odrostami a d³ugo¶ci±?

Czyli jednog³o¶nie farbka ma byæ z numerkiem 0. Co do 1 rozumiem, ale mog³abym prosiæ o jakie¶ (na ch³opski rozum) wyja¶nienie, dlaczego reszta mniej siê nadaje? Jak ju¿ siê bêdê babraæ, to i dowiedzieæ siê paru rzeczy nie zaszkodzi, tak na przysz³o¶æ
Ja rozumiem ¿e to moze byæ problem ale na efekt ze zdjêcia to ja bym robi³ w³a¶nie tak. Inaczej kolor wyjdzie p³aski i nie³adny. Na pewno nie naturalny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 20:50   #1824
Rumianeczki
Przyczajenie
 
Avatar Rumianeczki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Ach, o to chodzi!
Nie celujê dok³adnie w "efekt" ze zdjêcia, jak pisa³am: "pomijaj±c efekt ja¶niejszych koñcówek, interesuje mnie góra".
Tak¿e w ten high lift beige bawiæ siê na pewno nie bêdê, zbyt du¿a szansa popsucia
Kusi mnie jednak bardzo zafarbowanie góry t± pi±tk±, a do³u szóstk±, ale nie za bardzo wiem, jak siê za to zabraæ. By³abym bardzo wdziêczna za rady (lub odes³anie do innego w±tku, bo ten ju¿ spe³ni³ swoje zadanie i jestem bardzo wdziêczna).
Nie mam potrzeby farbowania ju¿, zaraz - mam czas choæby do czerwca, a to chyba du¿o na doedukowanie siê
Moje g³ówne pytania i w±tpliwo¶ci to:
- jak oceniæ, dok±d po³o¿yæ 5.0, a odk±d 6.0
- jak sprawiæ, ¿eby kolorki nie odcina³y siê od siebie lini± ja¶niejsze/ciemniejsze
- w jakiej kolejno¶ci i odk±d nak³adaæ farby
- jak wygl±da potem sprawa z odrostami w³osów farbowanych dwoma farbami: oba kolory siê przecie¿ lekko chocia¿ wyp³ukaj±, a ten dolny bêdzie jeszcze ja¶niejszy ni¿ wcze¶niej. Bêdê mog³a w takim wypadku po³o¿yæ ¶wie¿y 5.0 na odrosty, czy z czym¶ innym to siê je?

Bêdê wdziêczna za wszelkie odpowiedzi, linki, lub odes³anie mnie z tym tam gdzie trzeba
Rumianeczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 23:40   #1825
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Sluchajcie a jakby na szaro-buro z pasmami seledynowymi polozyc szampon koloryzujacy wella Color touch 7/45 pokryje to? przyjmie sie ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-04-04 o 23:43
Perlowe Wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 06:22   #1826
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziewczyny mam pytanka ogólnie wracam do swojego koloru naturalnego mam taki mysi blond.
Robi³am rok temu ombre u takiej dziewczyny ,farba bez amoniaku, góra by³a 1/2 poziom a dó³ wiadomo jasny nie wiem jaki nr. a w listopadzie strzeli³o mi co¶ do g³owy i szamponetk± czarn± zrobi³am w³osy, w styczniu kupi³am Color Peel mega dobry polecam ! Nie niszczy w³osów i wszystko ³adnie mi zesz³o , niestety zosta³ mi ten pasek po ombre, swój odrost w³osów mia³am juz spory i tak po ¶rodku mi zosta³ czarny pasek a reszta taki ciemny br±z zrobi³ siê. No i posz³am tu do siebie ju¿ na zmiane koloru i tak miesi±c temu dziewczyna ¶ci±ga³a mi kolor czarny z tego pasku i po³o¿y³a ciemny blond ze z³otym bo powiedzia³a , ¿e nie mo¿e od razu mi po³o¿yæ ch³odnej farby bo wyjde zielona no to powiedzia³am ok, po³o¿y³a i by³y takie jak mówi³a niestety ten pasek po ombre by³ ciutke ciemniejszy.....powiedzia ³a , ¿e w nastepnym miesi±cu po³o¿y docelowy kolor i bedzie ok, min±³ miesi±c i posz³am znowu no i powiedzia³a to samo , ¿e na rozja¶nione w³osy nie po³o¿y ch³odnej farby bo zielone glony bede mia³a to sie wkurzylam lekko i mówi³a,¿e bede musia³a mieæ w³osy w ciep³ej tonacji a ja chce mieæ w³osy przybli¿one do naturalnego bo nie chce juz ich farbowaæ. To mi po³o¿y³a farbe z ciep³ym odcieniem. W niedziele wymy³am w³osy i co ???? TEn pasek po ombre taki rudy siê zrobi³ co¶ strasznego jak debil wygl±dam, chodze w kucyku i grzywkê mam spiêt±. Wczoraj posz³am szybko do niej i szefowa akurat by³a to powiedzia³a , ¿e mocniejsza wode trzeba daæ ( ona robi³a mi na najni¿szym to nie wiem 3% jest? bo w³osy moje szybko siê rozja¶niaj±). No i jutro ide na poprawkê bo powiedzia³a , ¿e co¶ lepszego zamówi (ogólnie salon taki skromny....) ja wole nawet daæ jej kase i niech zamawia super farby czy rozja¶niacz.
Ten ciep³y odcieñ blondu nie podoba mi siê bo zawsze takie prze¶wity z³otego/rudego s±.

Pytanie
1. Je¿eli fryzjerka nr 1 robi³a farb± bez amoniaku to czemu fryzjerka nr 2 nie mo¿e tego ¶ci±gn±æ? Pisa³am do fryzjerki nr 1 i mówi³a ¿e to dziwne , ¿e ona jak robi tymi farbami ciemnymi to ³adnie schodzi klientkom. Czy to oznacza ¿e salon bazuje na "tanimi" rozja¶niaczami?
2. Czy to prawda, ¿e po rozja¶nianiu nie mo¿na chlodnej farby k³a¶æ? Je¿eli mo¿na to jak ? Wtedy powiem tej fryzjerce , ¿e g³upoty gada.


Boje sie ze farba sie znowu zmyje jak jutro po³o¿y, ale uprzedzala mnie z tym...

W³osy mam mega zdrowe bo rok juz nie farbowa³am tylko w listopadzie zrobilam t± szamponetk± i dekoloryzacje bez ¿adnych problemów . No i liczylam ze pójde 2 razy na rozja¶nianie na niskiej wodzie i bede mia³a przybli¿ony odcieñ w³osów do odrostu a tu lipa nie do¶æ ¿e mam taki ¶mieszny pasek po ombre to jeszcze nie moge mieæ w³osów w ch³odnej tonacji






Jakie¶ rady?
Przepraszam za byki. W pracy jestem i piszê szybko.
anjanka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 09:00   #1827
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

³atwiej by³oby co¶ poradziæ gdyby¶ doda³a zdjêcia. Fryzjerka ma trochê racji, po rozja¶nianiu, je¶li w³osy s± z³ote/¿ó³te nie mo¿na k³a¶æ farby popielatej, bo zrobi± siê zielonkawe. Ale mo¿na stonowaæ ten z³oty kolor farb± per³ow±. Po twoim opisie wydaje mi siê ¿e jeste¶ trudnym przypadkiem i lepiej i¶æ do naprawdê dobrego fryzjera, ¿eby wyrówna³ kolor. Cena farb, jakich fryzjerka u¿ywa nie jest najwa¿niejsza - dobranie farby i wody utlenionej, umiejêtno¶æ zmieszania odcieni siê liczy. Je¶li kto¶ nie jest dobrym koloryst± to na najlepszych farbach nic ³adnego nie zdzia³a.

w³osy przy ombre mia³a¶ farbowane dwoma farbami, tak? góra na ciemno a dó³ rozja¶niany? i ten czarny pasek, to z tego farbowanego na ciemno? je¶li tak, to po prostu niedok³adnie zosta³a ¶ci±gniêta ciemna farba z w³osów, powinna¶ zrobiæ jeszcze dekoloryzacjê, szczególnie tego ciemnego fragmentu i dopiero równaæ do naturalnych w³osów
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 09:07   #1828
Rumianeczki
Przyczajenie
 
Avatar Rumianeczki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 5
jak uzyskaæ naturalny kolorek; dwie farbki?

W w±tku zbiorowym uzyska³am pomoc w doborze kolorku - teraz pozosta³y kwestie bardziej szczegó³owe, wiêc postanowi³am przenie¶æ siê "na swoje"

Mam w³oski ciemny, z³otawy, s³owiañski blondzik (nigdy nie farbowany, jestem po wielkim ciêciu) do ramion, celujê w jasny/¶redni br±z bez rudych refleksów, ale równie¿ nie zimny.

Zdecydowa³am siê na farbê z numerkiem 6.0 z Majirel i oksydant 3% (je¿eli kto¶ ma inne sugestyje, szczególnie co do marki, to zmieniam siê w s³uch!).

Chcia³abym uzyskaæ jak najbardziej naturalny kolorek; w poprzednim w±tku kto¶ zasugerowa³ mi u¿ycie dwóch odcieni tej samej farby: 6.0 na d³ugo¶æ i 5.0 u nasady.

W zwi±zku z tym mam kilka pytañ:
- jak oceniæ, dok±d po³o¿yæ 5.0, a odk±d 6.0
- jak sprawiæ, ¿eby kolorki nie odcina³y siê od siebie lini± ja¶niejsze/ciemniejsze
- w jakiej kolejno¶ci i odk±d nak³adaæ farby
- jak wygl±da potem sprawa z odrostami w³osów farbowanych dwoma farbami: oba kolory siê przecie¿ lekko chocia¿ wyp³ukaj±, a ten dolny bêdzie jeszcze ja¶niejszy ni¿ wcze¶niej. Bêdê mog³a w takim wypadku po³o¿yæ ¶wie¿y 5.0 na odrosty, czy z czym¶ innym to siê je?

Zastanawiam siê jeszcze, czy podobnego efektu nie da³oby siê uzyskaæ nak³adaj±c tylko odcieñ 6.0, ale trzymaj±c go u nasady d³u¿ej. Nie babra³ siê kto¶ tutaj w podobny sposób?

Bêdê bardzo wdziêczna za wszelk± pomoc

Ps. w przesz³o¶ci farbowa³am w³osy na ciemne br±zy i czerñ Biokapem, i henn± z indygo, tak¿e kompletnie zielona nie jestem, ale z farbami profesjonalnymi stykam siê po raz pierwszy, i chcia³abym to zrobiæ porz±dnie z ka¿dej strony.
Rumianeczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 09:21   #1829
anjanka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

emma-e4

Ona jak mi rozja¶nia³a drugi raz najni¿sz± wod± to dodawa³a maskê , ¿e niby w³osy bêd± zabezpieczone no i zamiast od razu nak³adaæ to ona w tym czasie my³a w³osy kilentce i nak³ada³a maske to tak z 8 minut jej to zaje³o, a to nie jest tak ¿e rozja¶niacz sie utlenia ? Mo¿e dlatego nie chwyci³o jeszcze ten pasek....wczoraj powiedzia³a , ¿e zamówi lepszy .

Aha to ju¿ wiem , ¿e ona nie oszukuje mnie z t± ch³odn± farb± , ¿e nie wolno k³a¶æ po rozja¶niaczu. A po jakim¶ czasie mo¿na?

Najgorsze , ¿e ona nie robi z wag± bo nie maj± wagi tylko na oko....u mnie z fryzjerem ciê¿ko a waga to podstawa ogl±dam te ostre ciêcia i wiem ¿e to wa¿ne....

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Powiem jej o tym , ¿e mo¿na per³± z³agodziæ , zobacze co powie.
Ka¿dy mówi, ¿e pasuje mi ciep³y blond ale ja sie ¼le czuje po prostu bo widze takie z³oto....no wiadomo jak to blond.
Widzê ¿e d³uga droga do ciemnego blondu mysiego...mia³am nadzieje , ¿e 3 razy przefarbuje i koniec hehe
anjanka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 13:29   #1830
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
Sluchajcie a jakby na szaro-buro z pasmami seledynowymi polozyc szampon koloryzujacy wella Color touch 7/45 pokryje to? przyjmie sie ?
Powinno ³adnie stonowac kolor. Polecam spróbowaæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.