Moje pierwsze pazurki. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 15:14   #31
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Nie ładnie?Problem???Dlaczego za co?? Za to,że napisałam co myśle?Nie należe do takich osób ,które słodzą , bo tak wypada, ja zawsze mówie co myśle....I to nie jest żadna obrona..,bo nie mam przed czym się bronić.Sama chciałam abyscie skomentowały moje paznokcie .Liczyłam się z krytyką.To nie jest tez atak ,bo nie mam za co atakować...Poprostu wyraziłam swoją opinię i sądze ,że La Monika przyjmie odpowiednio to co napisałam.Nie ma za co się obrażać , jednym jej paznokcie moga siępodobać innym nie rzecz gustu...a są tez tacy , którzy tylko mówią ,że ładne a myślą co innego.Stylistka powinna byc otwarta na krytykę i różne komentarze.A już tym bardziej jeśli zamieszcza zdjęcie swoich prac..każdy ma prawo wejść , obejrzeć i skomentować tak też zrobiłam.A profesjonalistka musi liczyc się z tym ,że różne mogą byc opinie.Pozdrawiam
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 15:32   #32
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Wiesz co Potty, tak na jednym paznokciu przepilowałam płytkę przyznaje...ale reszta ok...zwróć uwagę, że to zalezy od światła przy jakim zdjęcie było zrobione.Sugerujcie się ostatnim zdjęciem najbardziej, ponieważ było robione przy dziennym świetle.
wiesz co Justynko
zasugerowalam sie ostatnim zdjeciem i nadal widze rozowo-czerwona przepilowana plytke i nie ma tam niestety zadnego podloza do ktorego mozna by zbyt mocno docisnac paznokcie

i gratuluje Ci odwagi napisania, ze cos Ci sie nie podoba
to bardzo odwazny czyn ostatnio na wizazu
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:08   #33
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Wiesz co Justyna, źle reagujesz na krytykę. Zobacz, La Monica wyrazila swoją opinię - bo ma takie prawo. Prawo ktore Ty sama jej dałas umieszczając zdjecia Twoich paznokci na tym portalu i prosząc o opinie. Powinnas jej podziekowac bo ma dziewczyna duzo racji a nie obrazac sie i atakowac ją. po co prosisz o opinie i rady skoro? to ze raz sprobowalas zrobic porzadne paznkcie nie swiadczy ze takie wlasnie udalo Ci sie ulepic ;] pozdrawiam
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:43   #34
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Wiesz co Justyna, źle reagujesz na krytykę. Zobacz, La Monica wyrazila swoją opinię - bo ma takie prawo. Prawo ktore Ty sama jej dałas umieszczając zdjecia Twoich paznokci na tym portalu i prosząc o opinie. Powinnas jej podziekowac bo ma dziewczyna duzo racji a nie obrazac sie i atakowac ją. po co prosisz o opinie i rady skoro? to ze raz sprobowalas zrobic porzadne paznkcie nie swiadczy ze takie wlasnie udalo Ci sie ulepic ;] pozdrawiam
Oczywiście masz racje to ,że starałam się zrobic prawidłowo paznokcie wcale nie znaczy,ze takie są.Przeczytałaś dokładnie mojego posta????Nie obrażam sie za krytyke...podziękowałam Wam wszystkim za nią o to mi właśnie chodziło...sugeruje sie Waszymi radami, doceniam je...i nie jestem zła, nie atakuje...mam poprostu prawo zobaczyć jakie zdolnosci maja stylistki, które tak wnikliwie krytykuja moje paznokcie...To tyle.Więcej na ten temat nie zamierzam sie tłumaczyć, bo nie zrobiłam nic złego nie atakuje i nie mam pretensji, interpretujcie sobie jak chcecie...ten watek jest po to by komentować moje prace i wytykać mi błedy...ale bardzo proszę o komentarze osoby kompetentne w tej dziedzinie...pozdrawiam życze miłego wieczorku...wracam do nauki na egzamin

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaEf Pokaż wiadomość
Wiesz co Justyna, źle reagujesz na krytykę. Zobacz, La Monica wyrazila swoją opinię - bo ma takie prawo. Prawo ktore Ty sama jej dałas umieszczając zdjecia Twoich paznokci na tym portalu i prosząc o opinie. Powinnas jej podziekowac bo ma dziewczyna duzo racji a nie obrazac sie i atakowac ją. po co prosisz o opinie i rady skoro? to ze raz sprobowalas zrobic porzadne paznkcie nie swiadczy ze takie wlasnie udalo Ci sie ulepic ;] pozdrawiam
A co do twoich tez pozwole sobie wyrazic moje zdanie.Obejrzałam twoje prace i twierdze ,że są poprostu prześliczne...śliczne zdobienie, równiutki french, zgrabny kształ paznokci.Możesz powiedzieć czy używasz pasków do frencha ,że jest taki równiutki i ta linia usmiechu, te zdobienia z akrylu...mam nadzieje ,że kiedys dojdę do takiej perfekcji...BĘDĘ wdzięczna za każda twoja rade i komentarz..pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
wiesz co Justynko
zasugerowalam sie ostatnim zdjeciem i nadal widze rozowo-czerwona przepilowana plytke i nie ma tam niestety zadnego podloza do ktorego mozna by zbyt mocno docisnac paznokcie

i gratuluje Ci odwagi napisania, ze cos Ci sie nie podoba
to bardzo odwazny czyn ostatnio na wizazu
Takich odważnych i szczerych ludzi na wizażu zdecydowanie brakuje....

Mówisz płytka przepiłowana, moze i masz racje...jednak normalnie tego nie iwdać naprawde ale na jednym paznokciu to aż sama czuje..:-/ dobrze ,że to sobie zrobiłam taką krzywdę...te paskudne piłowanie progów...to strasznie skomplikowane..jak sie weżmie za ostry pilnik fajnie szybko idzie ale trzeba uważac tym bardziej ze pilowałam szerokim pilnikiem...a ten delikatny..masakra mozna sie bawić i bawić...a mam pytanie. Piłując próg paznokcia piłujemy tez lekko powierzchnie tipsa czy skupić się tylko na samym progu???Ale jak piłuje sam próg to tylko skracam kieszonke tipsa a zgrubienie i tak zostaje....odróznia się dotykowo tips.
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:09   #35
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

ja piluje tak zeby zadnych zgrubien nie bylo po prostu tak zeby nieodroznial sie tips od plytki naturalnej piluje nie tylko prog ale tez lekko kieszonke dla wyrownania
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:45   #36
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
ja piluje tak zeby zadnych zgrubien nie bylo po prostu tak zeby nieodroznial sie tips od plytki naturalnej piluje nie tylko prog ale tez lekko kieszonke dla wyrownania
No właśnie zauważyłam,że jak piłuje sie tez jednocześnie kieszonke efekt jest lepszy a powiedz jakim pilnikiem..o jakiej gradiacji???
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:13   #37
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

powiem tak ja uzywam najostrzejszych pilnikow bo szybciej mi sie robi 80/80 np ale on jest bardzo ostry i jesli masz tendencje do przepilowywania plytkii naturalnej to sobie go odpusc a kup sobie np 100/180 i leciutko powoli piluj klientkom piluje wlasnie takim zeby jej krzywdy nie wyrzadzic i bardzo delikatnie zeby tylko zdubic linie progu
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 19:54   #38
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Thumbs down Dot.: Moje pierwsze pazurki.


Cytat:
Cytat:
Obejrzałam sobie twoją pazurkową galerie.Myślałam,że skoro masz tyle do powiedzenia na temat moich paznokci to rzeczywiście jesteś obdarzona niewiarygodnym talentem i masz przeogromne doświadczenie w tej dziedzinie...myliłam się.Twoje paznokcie są mega grube, wyglądają nienaturalnie....zwracają c uwagę na kciuka( na którymś ze zdjęc jest bokiem) mozna zaobserwować jak wystaje ...wszytkie są grube i niczym nie przypominaja naturalnych paznokci ...kupa nawalonego żelu i tyle wogóle nie są zgrabne...eeee...jak to jest prawidłowe wykonanie paznokci...to ja wole już moje" płaskie" są bardziej przybliżone wyglądem do naturlanych paznokci....a i niektore paznokcie w twoim wykonaniu zwężają sie..ku końcowi to dopiero paskudny kształa...tips za opuską jest węższy od szerokości naturalnej płytki....a może to tak ma wyglądać???...ale zdobienia nawet ładne

po co w ogóle zakładasz wątek z tymi Twoimi wypocinami skoro nie umiesz pokornie przyjąć krytyki ( zaznaczam;konstruktywnej krytyki-La Monica Cię bowiem nie obraziła) To nie jej wina, że Twoje paznokcie wyglądają jak sipa do węgla a jak Ci się nie podoba to, że ktoś je komentuje to ich nie wystawiaj na forum gdzie KAŻDY ma prawo wyrażać swoją opinię. Jesteś nie tylko beznadziejną "stylistką" ale i też beznadziejną osobowością...
DZIEKUJE ZA UWAGE!
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:08   #39
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

jaka stylistka?? to pseudo jest "D
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:15   #40
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez aannuussiiaa1987 Pokaż wiadomość
jaka stylistka?? to pseudo jest "D
nigdy nie pisałam o sobie" stylistka" daleko mi do stylistki a krytykę potrafie przyjąć....szkoda ,że tego nie zauważyłyści....moze i nie powinnam komentować pazurków Moniki tak byłoby lepiej....sorki za te opinie...czasami lepiej rzeczywiście trzymac język za zębami...k**** ta szczerość nie popłaca...wyraziłam swoja opinie...widze niepotrzebnie...ok...skup my sie na moich paznokciach...
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:17   #41
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez aannuussiiaa1987 Pokaż wiadomość
jaka stylistka?? to pseudo jest "D
Chciałam być delikatna

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
nigdy nie pisałam o sobie" stylistka" daleko mi do stylistki a krytykę potrafie przyjąć....szkoda ,że tego nie zauważyłyści....moze i nie powinnam komentować pazurków Moniki tak byłoby lepiej....sorki za te opinie...czasami lepiej rzeczywiście trzymac język za zębami...k**** ta szczerość nie popłaca...wyraziłam swoja opinie...widze niepotrzebnie...ok...skup my sie na moich paznokciach...
Przynajmniej ja czekam na przeprosiny w kierunku OSOBY KTÓRĄ URAZIŁAŚ i która przez twój nie wyparzony jęzor zawiesiła swój watek!
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 20:22   #42
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
[color=Silver]



po co w ogóle zakładasz wątek z tymi Twoimi wypocinami skoro nie umiesz pokornie przyjąć krytyki ( zaznaczam;konstruktywnej krytyki-La Monica Cię bowiem nie obraziła) To nie jej wina, że Twoje paznokcie wyglądają jak sipa do węgla a jak Ci się nie podoba to, że ktoś je komentuje to ich nie wystawiaj na forum gdzie KAŻDY ma prawo wyrażać swoją opinię. Jesteś nie tylko beznadziejną "stylistką" ale i też beznadziejną osobowością...
DZIEKUJE ZA UWAGE!
Z ta beznadziejną osobowościa to przesadziła...nie znasz mnie na tyle żeby wypowiadać się na temat mojej osobowości, charakteru...zachowaj takie opinie dla siebie...troche Ci się w główce poprzewracało...kto dał Ci prawo wypowiadać sie na temat mojej osoby....jesteś tu żeby skupić się na moich paznokciach a jeśli jesteś zbyt ograniczona aby zrozumieć sens i cel tego wątku...NIE WCHODŻ TU!!!

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
Chciałam być delikatna

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



Przynajmniej ja czekam na przeprosiny w kierunku OSOBY KTÓRĄ URAZIŁAŚ i która przez twój nie wyparzony jęzor zawiesiła swój watek!
Przeze mnie zawiesiła swój wątek....przykro mi...nie poradziła sobie z krytyką..może to jej pierwsza...przepraszać... napisałam co myśle..zdania nie zmienie...żałuje tylko,że podzieliłam się z wami moja opinia na temat jej paznokci...mogłam sobie odpuścić...a jak La Monica się pojawi..może uda mi się z nia to wyjaśnić
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:30   #43
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Z ta beznadziejną osobowościa to przesadziła...nie znasz mnie na tyle żeby wypowiadać się na temat mojej osobowości, charakteru...zachowaj takie opinie dla siebie...troche Ci się w główce poprzewracało...kto dał Ci prawo wypowiadać sie na temat mojej osoby....jesteś tu żeby skupić się na moich paznokciach a jeśli jesteś zbyt ograniczona aby zrozumieć sens i cel tego wątku...NIE WCHODŻ TU!!!






Nie kochanie, ja nie jestem ograniczona, wręcz przeciwnie z główką wszystko oki
Fakt, nie znam Cię jednak po Twojej wypowiedzi na temat innych osób jestem w stanie stwierdzić, że jest coś nie halo skoro równasz z błotem osobę, która jest w tym temacie DOŚWIADCZONA!!! czego nie można niestety powiedzieć o Tobie.
Wystarczy już moich wywodów, nie mam zamiaru tracić czasu na osoby Twojego pokroju...
MILYCH SNÓW!

P.S.
Prawo do oceny Twojej osoby dalas mi sama, zakładając ten wątek.
pa kochanie
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:46   #44
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
[/color]
Nie kochanie, ja nie jestem ograniczona, wręcz przeciwnie z główką wszystko oki
Fakt, nie znam Cię jednak po Twojej wypowiedzi na temat innych osób jestem w stanie stwierdzić, że jest coś nie halo skoro równasz z błotem osobę, która jest w tym temacie DOŚWIADCZONA!!! czego nie można niestety powiedzieć o Tobie.
Wystarczy już moich wywodów, nie mam zamiaru tracić czasu na osoby Twojego pokroju...
MILYCH SNÓW!

P.S.
Prawo do oceny Twojej osoby dalas mi sama, zakładając ten wątek.
pa kochanie
Zakładajac ten watek dałam Ci prawo do oceny moich paznokci a nie mnie!!!!Chyba jednak nie dokońca z główką w porządku. Nie zmieszałam Moniki z błotem...Wy przesadzacie.....wyolbrzy miłyście cała sytuację....ja tylko skomentowałam jej paznokcie nie ja... w takim razie według Cienie kazda z Nas tutaj mieszana jest z błotem...każda z nas ,która zaczyna robić pazokcie styka się z ostro krytyka na ich tema...to twoim zdaniem jest mieszanie z błotem...każdy kto wstawia zdjęcia musi sie z tym liczyć...Monika skomentowała moje paznokcie ja jej i tyle..o tu tu przeciez chodzi....ale chora sytuacja....dla mnie temat jest zamkniety i nie zamierzam do tego wracac chyba ,że z monika a nie z jej adwokatkami....KONIEC TEMATU!!!
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 00:57   #45
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

chcecie sie poklocic pogadajcie sobie na gg. to nie miejsce na to.. ja czekam na kolejne paznokiettki to watek z galeriami a malo cos tu ich.. ;/
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:16   #46
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
chcecie sie poklocic pogadajcie sobie na gg. to nie miejsce na to.. ja czekam na kolejne paznokiettki to watek z galeriami a malo cos tu ich.. ;/
W zupełności się z Tobą zgadzam....poniosło Nas;-)a co do kolejnych pazurków...badźcie cierpliwe..troszke to potrwa ale czekajcie proszę....zbieram siły..ogólnie jestem słabą osóbka i nie ukrywam Wasza krytyka trochę mnie przygasiła....muszę to przełknąc....nie będe narazię robiła koleżankom pazurkow...nie chce nikogo krzywdzić moim pseudotalentem...postanow iłam narazie praktykowac na sobie...więc kolejne dzieła narazie będą jak będę dopełniała swoje paznokietki...chyba ,że siostrom zrobie...od czego sie je ma..heheh pozdrawiam ...odwiedzajcie ten wątek ...będę starała się cos nowego w miare możliwości wstawić.
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:23   #47
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie twoją pazurkową galerie.Myślałam,że skoro masz tyle do powiedzenia na temat moich paznokci to rzeczywiście jesteś obdarzona niewiarygodnym talentem i masz przeogromne doświadczenie w tej dziedzinie...myliłam się.Twoje paznokcie są mega grube, wyglądają nienaturalnie....zwracają c uwagę na kciuka( na którymś ze zdjęc jest bokiem) mozna zaobserwować jak wystaje ...wszytkie są grube i niczym nie przypominaja naturalnych paznokci ...kupa nawalonego żelu i tyle wogóle nie są zgrabne...eeee...jak to jest prawidłowe wykonanie paznokci...to ja wole już moje" płaskie" są bardziej przybliżone wyglądem do naturlanych paznokci....a i niektore paznokcie w twoim wykonaniu zwężają sie..ku końcowi to dopiero paskudny kształa...tips za opuską jest węższy od szerokości naturalnej płytki....a może to tak ma wyglądać???...ale zdobienia nawet ładne
Sęk w tym, że u LaMonici to wszystkie prawie są naturalne.....
Masakra się robi na tym wizażu
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:05   #48
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

zauważyłam ,że u La Monici wiekszość paznokci jest naturalna.....tym mniej kłopotu z nimi miała....nie oszukujmy się trudniej wykonać przedłużenie paznokci metoda żelową zy akrylową niz pomalować komus naturalne pazurki...dziewczyna sprawia wrażenie znajacej się na rzeczy ale według mnie teoretycznie ale nie praktycznie...ale znów schodzę z tematu watku..,.aj jestem okropna:p
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 23:20   #49
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

No i po co się kłócicie? Justyno wątek Ci zawieszą. Bierzcie sie do roboty, Ty wklejaj zdjęcia bo temu służy to miejsce, a gawiedź (idąc za słowem Mickiewicza) niech ocenia
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 18:41   #50
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
zauważyłam ,że u La Monici wiekszość paznokci jest naturalna.....tym mniej kłopotu z nimi miała....nie oszukujmy się trudniej wykonać przedłużenie paznokci metoda żelową zy akrylową niz pomalować komus naturalne pazurki...dziewczyna sprawia wrażenie znajacej się na rzeczy ale według mnie teoretycznie ale nie praktycznie...ale znów schodzę z tematu watku..,.aj jestem okropna:p
Nie wiem jak mam teraz ocenić Twoje paznokcie
bo jak je skrytykuje to się okaże że ja nie umiem robić paznokci i w ogóle u mnie są grube i żel niedopiłowany

Monia maluje naturalne pazurki i swoje, nie jest stylistką robiącą zawodowo paznokcie więc twoja wcześniejsza wypowiedź o tym że robi grube paznokcie i źle piłuje żel świadczy tylko o tym, że nie potrafisz odróżnić paznokci naturalnych od przedłużanych, gratuluje -> wniosek: zajmij się lepiej szydełkowaniem, czy czymś innym
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 19:52   #51
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Yyy tak na marginesie to Monika w swojej galeri ma większośc paznokci naturalnych swoich i wszystkie są bardzo ładne.
Możesz sie uczyc nikt Ci nie zabrania, ale nie obrażaj innych osób, którzy zwrócą Ci uwagę, a zwłaszcza tych którzy robią naprawdę dobre paznokcie.
Techniki Twoich paznokci nie ocenie, bo sie nie znam.
A same zdobienia sa całkiem ładne
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę


Edytowane przez Magdzia94
Czas edycji: 2009-03-08 o 19:55
Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:14   #52
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam teraz ocenić Twoje paznokcie
bo jak je skrytykuje to się okaże że ja nie umiem robić paznokci i w ogóle u mnie są grube i żel niedopiłowany

Monia maluje naturalne pazurki i swoje, nie jest stylistką robiącą zawodowo paznokcie więc twoja wcześniejsza wypowiedź o tym że robi grube paznokcie i źle piłuje żel świadczy tylko o tym, że nie potrafisz odróżnić paznokci naturalnych od przedłużanych, gratuluje -> wniosek: zajmij się lepiej szydełkowaniem, czy czymś innym
krytykuj...wytknij mi moje bł chodzi....widziałam w jej galeri pazurki żelowe...a jeśli według Ciebie sie mylę...to tym bardziej jak ktoś kto nie robi paznokci żelowych wypowiada sie na ten temat....
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 19:58   #53
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

i znowu to samo... ehh.. zacznie sie dziac na tym watku wreszcie cos pozytecznego? czy dalej bede wchodzic i wysluchiwac waszego przedżeźniania sie..? az sie czytac tego juz nie chce ciagle to samo.. wezcie sie wreszcie do jakiejs roboty albo utworzcie sobie watek " kto chce sie posprzeczac to niech tu wejdzie.. " ;/
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:11   #54
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
i znowu to samo... ehh.. zacznie sie dziac na tym watku wreszcie cos pozytecznego? czy dalej bede wchodzic i wysluchiwac waszego przedżeźniania sie..? az sie czytac tego juz nie chce ciagle to samo.. wezcie sie wreszcie do jakiejs roboty albo utworzcie sobie watek " kto chce sie posprzeczac to niech tu wejdzie.. " ;/
A dobry pomysł ...przydałby się taki watek choćby na takie dni kiedy to hormony buzuja....niezły pomyśl...pomyślę nad tym...aj źle się dzieję niegrzeczna Justynka...poprawie się obiecuję...na paznokietki poczekajcie jeszcze troszke...badźcie cierpliwe ....
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:41   #55
AnnaEf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Częstochowa / Katowice
Wiadomości: 765
GG do AnnaEf
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
A co do twoich tez pozwole sobie wyrazic moje zdanie.Obejrzałam twoje prace i twierdze ,że są poprostu prześliczne...śliczne zdobienie, równiutki french, zgrabny kształ paznokci.Możesz powiedzieć czy używasz pasków do frencha ,że jest taki równiutki i ta linia usmiechu, te zdobienia z akrylu...mam nadzieje ,że kiedys dojdę do takiej perfekcji...BĘDĘ wdzięczna za każda twoja rade i komentarz..pozdrawiam
Dziękuję french wykonuję ręcznie, zdecydowanie bez pasków... to chyba kwestia tego, że najczęściej robię właśnie frenche

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
i znowu to samo... ehh.. zacznie sie dziac na tym watku wreszcie cos pozytecznego? czy dalej bede wchodzic i wysluchiwac waszego przedżeźniania sie..? az sie czytac tego juz nie chce ciagle to samo.. wezcie sie wreszcie do jakiejs roboty albo utworzcie sobie watek " kto chce sie posprzeczac to niech tu wejdzie.. " ;/
POPIERAM!!

Edytowane przez AnnaEf
Czas edycji: 2009-03-10 o 15:43 Powód: literówka
AnnaEf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:02   #56
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Naprawde ładniutko Ci wychodzi....może z czasem tez dojde do wprawy...ale szczerze mówiąc....odechciało mi sie...tak mi sie podobało czułam ,że to bedzie moje nowe hobby...ale teraz chyba sie poddam.Przeceniłam swoje możliwości. Myślałam ,że te ostatnie zrobiłam naprwdę lepiej i że sa postępy...wiem wiele im brakowało...nic z tego nie bedzie..nie bedę nikogo krzywdzić swoim pseudotalentem...nie potrafie i juz ..muszę się z tym pogodzić...taka jest prawda...może poslucham rady jedenj z życzliwych koleżanek i ZAJME SIĘ SZYDEŁKOWANIEM:-(jedyne co będe robiła sobie...jak nie wyjdzie to trudno życie ale nie chce komus robić szjsu nawet za darmo....a wiecie co ja mam swoje paznokcie juz 6 tygodni...a jak komus zrobie po tygodniu odpadają...może któraś z was dałaby mi jakies wskazówki...na jakich tipsach pracujecie(mleczne, biale czy przezroczyste, z jaka kieszonka???czy bez??), na jakim żelu...ja na żelu firmy neonail ogolnie jestem zadowolona nie odpryskuje nie zapowietrza sie...tylko do frenchu jest paskudny...zostaja prześwity nawet po nałożeniu dwoch warstw
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:52   #57
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

cos zle musisz robic.. mi kiedys tez tak odpadaly teraz nawet zebami sie ich nie da zerwac ;D byc moze mam zly klej albo przyklejasz z powietrzem, byc moze zle opilowywujesz prog tipsa, byc moze zalewasz skorki, lub zle matowisz tipsa.. bledow moze byc sporo a nie wiadomo ktory ciebie dotyczy ja uzywam tipsow szklanych bo ladnie sie prezentuja kiedys tylko mlecznych i podobnie mi sie na nich pracowalo , otatnio kupilam tipsy french i szczerze mowiac nie mam pojecia jak sie do nich zabrac.. nie wiem czy sie spilowywuje ta kieszonke czy zostawia prog ;/ wrr.. szukam gdzies odpowiedzi ..

p.s a tipsy wsyztskie z kieszonka
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:10   #58
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
cos zle musisz robic.. mi kiedys tez tak odpadaly teraz nawet zebami sie ich nie da zerwac ;D byc moze mam zly klej albo przyklejasz z powietrzem, byc moze zle opilowywujesz prog tipsa, byc moze zalewasz skorki, lub zle matowisz tipsa.. bledow moze byc sporo a nie wiadomo ktory ciebie dotyczy ja uzywam tipsow szklanych bo ladnie sie prezentuja kiedys tylko mlecznych i podobnie mi sie na nich pracowalo , otatnio kupilam tipsy french i szczerze mowiac nie mam pojecia jak sie do nich zabrac.. nie wiem czy sie spilowywuje ta kieszonke czy zostawia prog ;/ wrr.. szukam gdzies odpowiedzi ..

p.s a tipsy wsyztskie z kieszonka
na przezroczystych powiadasz ja jeszcze nie próbowałam ale posiadam takie.Spróbuje.Skórek nie zalewam,może próg źle piłuje..., może zdarzyły mi sie pod tipsem pęcherzyki powietrza.A tipsy french to takie z mała kieszonka tylko na końcówki french czy french bo biale???Każda innaczej mówi.A po zmatowieniu naturalnej płytki odtłuszczasz cleanerem????a czym matowisz blokiem polerskim czy pilnikiem...????
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 14:38   #59
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

I właśnie z takich powodów, wątków coraz więcej osób rezygnuje z wizażu...
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:11   #60
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Moje pierwsze pazurki.

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
I właśnie z takich powodów, wątków coraz więcej osób rezygnuje z wizażu...
Nie zaczynaj....
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.