Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 180 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 18:55   #5371
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Bosze, dziewczyny, normalnie załamka. Czuję się jak narkoman na odwyku. Mąż wrócił, musimy kupić drugi samochód, bo pracuje poza miastem i generalnie wielkie oszczędzanie. Żaden zakup truskawkowy nie przejdzie. Tragedia! Ręce mi się trzęsą jak wchodzę na Tru i tyle rzeczy bym chciała i potrzebowała. Kurczę, a może przekonam go do roweru. Przecież to zdrowo, ekonomicznie i ekologicznie. Zwariuję, normalnie, zwariuję A jak jeszcze Was tu czytam...
OOOOO myślałam że to ja tylko tak mam oooo
Może jakąś fuchę złapiesz ja tak łapie, tylko że akurat rok przestepny to mam mniej......a zawsze było duzo wiecej.....więc niecierpliwie czekam na koniec roku
Zaprowadź go do sephory niech popatrzy na ceny tam a potem pokaż jak ładnie umiesz oszczędzać....albo glębiej chowaj rachunki.
TŻ kupił mi dwie nowe opony a za dwie ja juz musiałam zapłacic i ubezpieczenie też sama musiałam zapłacic ale dobre chociaż dwie opony
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:56   #5372
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Łaczę się z Tobą w "bólu" bo my wczoraj też musielismy kupić nowy samochód. Obecny podpisał na siebie wyrok, kiedy nagle zepsuła się stacyjka i choć auto było jeszcze nie tak stare (7 lat), to powiedzieliśmy dość numerów z jego strony, gdzie ostatnio coś nas zaskakiwało nagle. Pojechaliśmy i kupiliśmy nowy z salonu -Opel Vectra 1.8, czarny ze wszystkim co można chcieć, żeby auto miało
Więc też będziemy musieli zacisnąć pasa, bo całkiem nie w porę to kupno nam wypadło, zwłaszcza, że budujemy dom

Nie wiem czy będę potrafiła się opanować przed nie robieniem zakupów na tru
Kurczę, ja się nie nadaję do kupowania samochodów, ja mam talent do kupowania kosmetyków i ciuchów. A każdy powinien iść za swoim powołaniem (co ja do tej pory skrzętnie robiłam ). A teraz kicha... Wybrałam sobie Forda Ka, kiedyś już miałam to autko, ale sprzedałam bo mąż wyjechał do Holandii grać i zostawiłam sobie większe, ale teraz wracam do niego, małe, zgrabne i nie ma problemów z parkowaniem. Ale nienawidzę oszczędzać. Nie potrafię. Zwłaszcza od kiedy odkryłam Tru. A teraz potrzebuję krem pod oczy, na zmarchy i of course 5 Diora.
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 18:58   #5373
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Kurczę, ja się nie nadaję do kupowania samochodów, ja mam talent do kupowania kosmetyków i ciuchów. A każdy powinien iść za swoim powołaniem (co ja do tej pory skrzętnie robiłam ). A teraz kicha... Wybrałam sobie Forda Ka, kiedyś już miałam to autko, ale sprzedałam bo mąż wyjechał do Holandii grać i zostawiłam sobie większe, ale teraz wracam do niego, małe, zgrabne i nie ma problemów z parkowaniem. Ale nienawidzę oszczędzać. Nie potrafię. Zwłaszcza od kiedy odkryłam Tru. A teraz potrzebuję krem pod oczy, na zmarchy i of course 5 Diora.
O ten krem sculpt diora jednak nie do pobicia mam już porówananie super liftuje....ta clarena ach bez porównania jak $ spadnie to kupuje, kupuje nawet dwa
I piątki też mi są niezbędne te ER ......niezbędnie konieczne
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:11   #5374
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam Si Nails, ale nie widzę poprawy Nail teka nie miałam, a jaki polecasz ? Kupię od razu



No własnie też tak pomyślałam, że może obciążać, bo jakaś tam chemia jest Z kolei u mnie jak często malowałam paznokcie to własnie zaczynały się rozdwajać, ale teraz już ze 2 miesiące nie maluję oprócz tej Aurigi i nic To chyba jeszcze wyprobuję Nail Tek-a
Nail Tek Formula II
R-E-W-E-L-A-C-J-A
Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta przez 7 tygodni przez wakacje. Od wrzesnia nie złamał ani nie rozdwoił mi sie ani jeden paznokieć. Wszyscy mnie teraz pytają co robie że mam tak piekne paznokcie. Sama jestem w szoku. I co najwazniejsze. Poniewaz sie nie rozdwajają i maja równa powierzchnie lakier trzyma sie cały tydzień bez odprysków pomimo wykonywania normalnych domowych obowiązków (poza pracą biurową -of course) Acha , zaznaczam ze obecnie pod lakier nakładam NT Foundation II (taka bazo-odżywka, polecana jako kontynuacja po Formula II, juz pod kolorowy lakier)
Jestem mega zadowolona.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:30   #5375
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Nail Tek Formula II
R-E-W-E-L-A-C-J-A
Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta przez 7 tygodni przez wakacje. Od wrzesnia nie złamał ani nie rozdwoił mi sie ani jeden paznokieć. Wszyscy mnie teraz pytają co robie że mam tak piekne paznokcie. Sama jestem w szoku. I co najwazniejsze. Poniewaz sie nie rozdwajają i maja równa powierzchnie lakier trzyma sie cały tydzień bez odprysków pomimo wykonywania normalnych domowych obowiązków (poza pracą biurową -of course) Acha , zaznaczam ze obecnie pod lakier nakładam NT Foundation II (taka bazo-odżywka, polecana jako kontynuacja po Formula II, juz pod kolorowy lakier)
Jestem mega zadowolona.
Iza jak ty używasz tego Nail Teka.. bo przeczytałam ulotke i wydaje mi sie ze robie wszystko jak nalezy a cos mi nie działa.. nakładam kolejne warstwy na siebie przez tydzien a pozniej to zmywam i od nowa.. tak?Może zbyt krótko jeszcze stosuję?dopiero ze 3 tygodnie.
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:40   #5376
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Eszton, ddokładnie tak robiłam jak ty. Czyli przez 7 dni nakładałam co rano, po 7 dniach zmywałam i na nowo. A pierwsze efekty zauważyłam dopiero po jakis 2-3 tygodniach. Skonczyłam po 7 tygodniach (z buteleczki ubyło 3/4).Zawsze miałam problem z rozdwajajacymi sie paznokciami zwłaszcza w prawej rece, stosowałam rózne odżywki i nic nie pomagało, a teraz rewelka. Zero rozdwojenia.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:12   #5377
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziewczyny mam problem z wyborem pryzm givenchy. Otoż chcialabym kolor jasny ale brzoskwiniowy, żeby ocieplał cerę, nie wiem jak one zachowuja sie na twarzy, waham się pomiędzy delicate beige, sweet carmel i soft white. Możecie mi podradzić?wiem że część z Was je posiada, ja mam na myśli pryzmy sypkie. będę wdzięczna z a pomoc
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 08:18   #5378
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Eszton, ddokładnie tak robiłam jak ty. Czyli przez 7 dni nakładałam co rano, po 7 dniach zmywałam i na nowo. A pierwsze efekty zauważyłam dopiero po jakis 2-3 tygodniach. Skonczyłam po 7 tygodniach (z buteleczki ubyło 3/4).Zawsze miałam problem z rozdwajajacymi sie paznokciami zwłaszcza w prawej rece, stosowałam rózne odżywki i nic nie pomagało, a teraz rewelka. Zero rozdwojenia.
Dzięki .. wobec tego będę konsekwentnie stosowała to dalej..wierzę że efekty się pojawią..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:22   #5379
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Iza jak ty używasz tego Nail Teka.. bo przeczytałam ulotke i wydaje mi sie ze robie wszystko jak nalezy a cos mi nie działa.. nakładam kolejne warstwy na siebie przez tydzien a pozniej to zmywam i od nowa.. tak?Może zbyt krótko jeszcze stosuję?dopiero ze 3 tygodnie.
Ja stosuje Nail Tek-a juz 3 tydzien. Niestety paznokcie mam fatalne po zelach ktore nosilam przez 2 lata. Widze juz znaczna poprawe, paznokcie sa znacznie
wzmocnione. Uzywam NT II. Polecam bardzo
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:28   #5380
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

http://allegro.pl/item464319454_nail...ysylka0zl.html to o tym mowa?
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:29   #5381
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

tak
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 08:37   #5382
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
Na zdjeciu jest tylko INTENSIVE THERAPY, trzeba jeszcze dokupic
FOUNDATION II, poniewaz stosuje sie te 2 odzywki razem...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:57   #5383
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Kurczę, ja się nie nadaję do kupowania samochodów, ja mam talent do kupowania kosmetyków i ciuchów. A każdy powinien iść za swoim powołaniem (co ja do tej pory skrzętnie robiłam ). A teraz kicha... Wybrałam sobie Forda Ka, kiedyś już miałam to autko, ale sprzedałam bo mąż wyjechał do Holandii grać i zostawiłam sobie większe, ale teraz wracam do niego, małe, zgrabne i nie ma problemów z parkowaniem. Ale nienawidzę oszczędzać. Nie potrafię. Zwłaszcza od kiedy odkryłam Tru. A teraz potrzebuję krem pod oczy, na zmarchy i of course 5 Diora.
Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Nail Tek Formula II
R-E-W-E-L-A-C-J-A
Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta przez 7 tygodni przez wakacje. Od wrzesnia nie złamał ani nie rozdwoił mi sie ani jeden paznokieć. Wszyscy mnie teraz pytają co robie że mam tak piekne paznokcie. Sama jestem w szoku. I co najwazniejsze. Poniewaz sie nie rozdwajają i maja równa powierzchnie lakier trzyma sie cały tydzień bez odprysków pomimo wykonywania normalnych domowych obowiązków (poza pracą biurową -of course) Acha , zaznaczam ze obecnie pod lakier nakładam NT Foundation II (taka bazo-odżywka, polecana jako kontynuacja po Formula II, juz pod kolorowy lakier)
Jestem mega zadowolona.
Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Na zdjeciu jest tylko INTENSIVE THERAPY, trzeba jeszcze dokupic
FOUNDATION II, poniewaz stosuje sie te 2 odzywki razem...
To ja poproszę o przepis stosowania Jak te 2 stosować razem skoro przy Nail Tek II jest napisane, żeby przez 7 dni nie zmywać, a codziennie dokładać kolejną warstwę, to gdzie tu dołożyć Foundation ? Trzeba by było codziennie zmywać i najpierw Foundation, a później II Nie rozumiem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:22   #5384
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To ja poproszę o przepis stosowania Jak te 2 stosować razem skoro przy Nail Tek II jest napisane, żeby przez 7 dni nie zmywać, a codziennie dokładać kolejną warstwę, to gdzie tu dołożyć Foundation ? Trzeba by było codziennie zmywać i najpierw Foundation, a później II Nie rozumiem
Foundation nakładasz na 'goły' paznokieć, a potem przez siedem dni po jednej warstwie intensive therapy. Foundation już nie. Potem po 7 dniach zmywasz (najlepiej zmywaczem bezacetonowym) i znów: Foundation, a na to przez siedem dni int. th.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:27   #5385
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Najpierw na czysta plytke nakladasz NT-foundation II.
Na to lakier kolorowy, jezeli uzywasz, potem 2 warstwy NT-intensive therapy.
Po 7 dniach zmywamy to wszystko i od nowa, przez kolejnych 7 tygodni.
Nalezy omijac skorki, bo te preparaty moge je niezle wysuszyc.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:47   #5386
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
wzięłam jednak ten z linka, bo stwierdziłam, że wole sypańce po tym różu clinique sypanym, co mi się tak spodobał - bardziej od szimera
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
tak dokładnie tego
Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
i jest faktycznie taki fajny? Bo mam szimerka rose, mam PI ale wisi mi jęzor do tego... czytalam opisy dimiti ale jakoś wciąż sie waham...
może Ty mnie pstrykniesz w jego stronę?
e tam wahasz sie:P nie wiesz co dobre i nie chcesz sie skusic!:P a w nim masz 2w1 ! gdzie na tru znajdziesz drugie takie cudo:P?

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
jak najbardziej zgadzam się z dimiti jak dla mnie ten róż jest bardziej widoczny od szimera rose i jakoś tak ładniej wygląda. też się wahałam jakiś czas a w końcu kupiłam i dla siebie i dla siostry, która też jest bardziej zadowolona niż z szimera. no i ilość tego różu jest zadziwiająca, chyba na całe życie starczy
ol jeeeee ol jeeee sie trafilo sie cuda mam nadzieje ze na KWC wystawilas opinie? musimy go wnies na jakies wspaniale i zaszczytne miejsce w tym kwc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:52   #5387
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Foundation nakładasz na 'goły' paznokieć, a potem przez siedem dni po jednej warstwie intensive therapy. Foundation już nie. Potem po 7 dniach zmywasz (najlepiej zmywaczem bezacetonowym) i znów: Foundation, a na to przez siedem dni int. th.
oj, przepraszam troszke namieszalam, zapomnialam dopisac, ze
tym INTENSIVE THERAPY, malujesz paznokcie codziennie przez 7 dni
jedna, lub 2 warstwami -sa rozne szkoly... Zmywasz i potem od nowa...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 11:37   #5388
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem z wyborem pryzm givenchy. Otoż chcialabym kolor jasny ale brzoskwiniowy, żeby ocieplał cerę, nie wiem jak one zachowuja sie na twarzy, waham się pomiędzy delicate beige, sweet carmel i soft white. Możecie mi podradzić?wiem że część z Was je posiada, ja mam na myśli pryzmy sypkie. będę wdzięczna z a pomoc
Polecam delicate beige - nie za ciemny, ociepla kolor, odświeża look.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:11   #5389
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
e tam wahasz sie:P nie wiesz co dobre i nie chcesz sie skusic!:P a w nim masz 2w1 ! gdzie na tru znajdziesz drugie takie cudo:P?


ol jeeeee ol jeeee sie trafilo sie cuda mam nadzieje ze na KWC wystawilas opinie? musimy go wnies na jakies wspaniale i zaszczytne miejsce w tym kwc
dimi! Ty kusicielko!!!!!!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 12:43   #5390
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
dimi! Ty kusicielko!!!!!!
kusze bo warto
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:56   #5391
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Foundation nakładasz na 'goły' paznokieć, a potem przez siedem dni po jednej warstwie intensive therapy. Foundation już nie. Potem po 7 dniach zmywasz (najlepiej zmywaczem bezacetonowym) i znów: Foundation, a na to przez siedem dni int. th.
Dzięki To tak zrobię

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Najpierw na czysta plytke nakladasz NT-foundation II.
Na to lakier kolorowy, jezeli uzywasz, potem 2 warstwy NT-intensive therapy.
Po 7 dniach zmywamy to wszystko i od nowa, przez kolejnych 7 tygodni.
Nalezy omijac skorki, bo te preparaty moge je niezle wysuszyc.
Lakier kolorowy też ? ja myślałam, że jego składniki raczej szkodzą płytce ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:26   #5392
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

kolorowy mozesz, ale nie musisz.....
Ja czasami nakladam kolorowy, jak mi sie chce...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:08   #5393
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Najpierw na czysta plytke nakladasz NT-foundation II.
Na to lakier kolorowy, jezeli uzywasz, potem 2 warstwy NT-intensive therapy.
Po 7 dniach zmywamy to wszystko i od nowa, przez kolejnych 7 tygodni.
Nalezy omijac skorki, bo te preparaty moge je niezle wysuszyc.
Troche inaczej robiłam kurację. Przez 7 tygodni nakładałam tylko i wyłącznie NT Formula II (przez 7 dni codziennie rano nakładałam ta odżywkę, potem zmywałam i na nowo nakładałam). Nie uzywałam wtedy kolorowego lakieru. Po 7 tygodniach skończyłam stosować Formula II, a kupiłam sobie Foudation II i teraz nakładam jako baze pod kolorowy lakier bo chroni płytke przed przebarwieniem i kolorowy lakier super sie na niej trzyma.
Poniewaz jest bardzo wiele róznych odżywek NT jak widac kazdy ma rózne doswiadczenia w tym zakresie.

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Dzięki .. wobec tego będę konsekwentnie stosowała to dalej..wierzę że efekty się pojawią..
Eszton , stosuj, stosuj a bedziesz naprawde zadowolona. Wg mnie najwazniejsza tutaj jest konsekwencja. Kolezance kupiłam ta odzywkę ale jak sama stwierdziła nakładała jak sie jej przypomniało no i efekty ma niewielkie.

Byłam dzis w GC i chcialam obadać kolorki Double Wear Light. Ale mieli tylko 2.0 a nie było 3.0. Porównałam sobie 2.0 do 03 lancome Teint idole który obecnie uzywam i szukam czegos ciut jasniejszego od Lancoma i stwierdziłam że ta 2.0 DW byłaby idealna ale jeszcze chciałam porównać do 3.0 ale nie było. Czy ktos wie czy 3.0 jest wiele ciemniejsza od 2.0?
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:46   #5394
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

podaje fajna strone o odzywkach NT
www.nailtek.pl
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:00   #5395
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dziewczyny, wiem, ze niketore z Was kupily korektor HR na truskawce. Ktory kolor byscie wybraly do jasnego podkladu typu kolorystycznego zblizonego do DW Sand EL?
01 czy 02?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:16   #5396
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, ze niketore z Was kupily korektor HR na truskawce. Ktory kolor byscie wybraly do jasnego podkladu typu kolorystycznego zblizonego do DW Sand EL?
01 czy 02?

Ja używam 02 do DW Sand. Tzn już nie używam, bo Sand świetnie kryje cienie pod oczami, ale polecam 02 bo 01 będzie za jasny.


phdwao jeśli chcesz jasne pryzmy to na pewno nie Sweet Caramel.

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-11-02 o 17:17
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:36   #5397
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Delicate beige mialam i sa bardzo dobre do jasnej cery mnie nei rozowily

ale szybko sie przetluszczalam wiec leci w swiat
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:40   #5398
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja używam 02 do DW Sand. Tzn już nie używam, bo Sand świetnie kryje cienie pod oczami, ale polecam 02 bo 01 będzie za jasny.


phdwao jeśli chcesz jasne pryzmy to na pewno nie Sweet Caramel.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Delicate beige mialam i sa bardzo dobre do jasnej cery mnie nei rozowily

ale szybko sie przetluszczalam wiec leci w swiat
dzieki dziewczyny, myslę nad pryzmami, ale nie chcę też żebym po 2-3 godzinach się błyszczała

poszukuje pudru który nadaje się na jasny podkład, który go ociepli jakimś odcieniem brzoskwiniowym, no i żeby był w miarę trwały

polećcie coś bo jestem w kropce
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:59   #5399
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no to ogolnie dosc ciezko - po pryzmach bedziesz sie swiecic po godzinie, one sie nadaja do suchej cery.

ja mam teraz Clarinsa 01 i to byl chyba najlepszy wybor. niedlugo bede miec jeszcze HR to ci napisze

moze EL Lu?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 18:44   #5400
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Foundation nakładasz na 'goły' paznokieć, a potem przez siedem dni po jednej warstwie intensive therapy. Foundation już nie. Potem po 7 dniach zmywasz (najlepiej zmywaczem bezacetonowym) i znów: Foundation, a na to przez siedem dni int. th.
Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Najpierw na czysta plytke nakladasz NT-foundation II.
Na to lakier kolorowy, jezeli uzywasz, potem 2 warstwy NT-intensive therapy.
Po 7 dniach zmywamy to wszystko i od nowa, przez kolejnych 7 tygodni.
Nalezy omijac skorki, bo te preparaty moge je niezle wysuszyc.

Stosuje NT identycznie,w sumie bedzie teraz juz prawie 1,5 roku z przerwami z tym,ze od kilku m-cy stosuje I a nie II i pozbylam sie wszelkich problemow z pazurami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.