Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 12:09   #3751
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mi możecie powiedzieć o hydrolacie z róży? Od jakiegoś czasu czaję się na takie coś, ale jak wiecie jestem minimalistką i nie lubię kupować kosmetyków ty;ko po to aby cieszyć nimi oko. Czy hydrolat z róży jest potrzebny czy raczej to taki "gadżet"?
To zależy co zaliczasz do gadżetów
Ja używam hydrolatów (różnych, różnistych) zamiast toniku oraz do rozrabiania masek. Latem zastępują mi mgiełke do twarzy i do ciała. Rani niezastąpione do zmycia z twarzy resztek snu, odświeżenia cery i usunięcia pozostałośco nocnego kremu czy oleju. Bardzo mi odpowiadają, a z róży stulistnej jest jednym z fajniejszych - ślicznie pachnie Tylko uważaj na róże damsceńską - oczywiście to kwestia gustu, ale mi jej zapach nie odpowiada.
Ja więc po prostu hydrolatem zastąpiłam parę innych kosmetyków (tonik, mgiełki). Czasami psikam też na włosy po myciu, często dodając do hydrolatu kilka kropli keratyny, jedwabiu hydrolizowanego i innych rzeczy - w formie takiej delikatnej, lekkiej odżywki bez spłukiwania.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:21   #3752
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
proszę bardzo
http://estyl.pl/kosmetyki-organiczne...ca-118-ml.html
Brunetka już mówiła jakiś czas temu o tym kosmetyku i stąd go znam. Zasiała ziarno, przynajmniej we mnie

Ja ją mam - zachwytu wielkiego brak.
Odżywia, nawilza i zmniejsza puszenie włosów, dobrze się spłukuję, zapach - szybko znika.
Mała pojemnosć za taką cenę.
Jak dla mnie to bardziej odżywka niż maska czy rekonstruktor.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:23   #3753
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mi możecie powiedzieć o hydrolacie z róży? Od jakiegoś czasu czaję się na takie coś, ale jak wiecie jestem minimalistką i nie lubię kupować kosmetyków ty;ko po to aby cieszyć nimi oko. Czy hydrolat z róży jest potrzebny czy raczej to taki "gadżet"?
Do mnie właśnie idzie - mam nadziję, że będzie ładnie koił mój rumień
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:29   #3754
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

SekretnyWachlarz jesli jesteś minimalistką, to hydrolat/tonik to są gadżety. Jeśli chcesz ograniczyć ilośc kosmetyków, to bez hydrolatu czy toniku można się obyć Czytałam też, że jeśli chcemy wybrać jeden wszechstronny i uniwersalny hydrolat spośród wielu, to najlepszy będzie właśnie różany.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:44   #3755
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
SekretnyWachlarz jesli jesteś minimalistką, to hydrolat/tonik to są gadżety. Jeśli chcesz ograniczyć ilośc kosmetyków, to bez hydrolatu czy toniku można się obyć Czytałam też, że jeśli chcemy wybrać jeden wszechstronny i uniwersalny hydrolat spośród wielu, to najlepszy będzie właśnie różany.
No, bo ja planuję kupno tej maseczki z firmy N&B z ekstraktem z Neem i tam było napisane, że jeszcze lepsze efekty są po dodaniu hydrolatu. Przejrzałam różne hydrolaty i ten wydał mi się najlepszy można go używać na wiele sposobów to raz, a dwa jest praktycznie do każdej cery, więc raczej nie ma szans zrobienia sobie nim krzywdy.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie idzie - mam nadziję, że będzie ładnie koił mój rumień
Daj znać jak się sprawuje jak już dostaniesz.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To zależy co zaliczasz do gadżetów
Ja używam hydrolatów (różnych, różnistych) zamiast toniku oraz do rozrabiania masek. Latem zastępują mi mgiełke do twarzy i do ciała. Rani niezastąpione do zmycia z twarzy resztek snu, odświeżenia cery i usunięcia pozostałośco nocnego kremu czy oleju. Bardzo mi odpowiadają, a z róży stulistnej jest jednym z fajniejszych - ślicznie pachnie Tylko uważaj na róże damsceńską - oczywiście to kwestia gustu, ale mi jej zapach nie odpowiada.
Ja więc po prostu hydrolatem zastąpiłam parę innych kosmetyków (tonik, mgiełki). Czasami psikam też na włosy po myciu, często dodając do hydrolatu kilka kropli keratyny, jedwabiu hydrolizowanego i innych rzeczy - w formie takiej delikatnej, lekkiej odżywki bez spłukiwania.

A ja właśnie z tej róży chciałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:05   #3756
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Aleksandrap, to żeś mnie zasmuciła... ale jak znam siebie, nie przeżyję jak sama nie przetestuję.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:17   #3757
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Natkaaa- dziękuję za informację.
Co do hydrolatów, to ja zamówiłam oczarowy i z rumianu szlachetnego. O róży niestety się nie wypowiem, ale chyba gdzieś czytałam, że uczula częściej niż inne. Ale jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 13:26   #3758
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kotwilka, jeszcze oblewasz sukces?
Popieram, powody do świętowania ogromne, ale wróć do nas jak ból głowy przejdzie.....

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------


oj, tak - całe mnóstwo
Mam bausch&lomb, znudziło mi sie codzienne dłubanie w oczach, więc od ponad pół roku noszę takie, których nie wyjmuję na noc, mam je w oczach naokrągło. Wymieniam jedynie co miesiąc i czasami wyjmuję, zeby przeczyscić. Polecam, bardzo to wygodne. Nic złego z oczami mi sie nie dzieje.

Ja też nosze soczewki! Nosiłam i 2 tygodniowe johnsona przez ponad rok(oczywiście zmieniałam) i teraz mam te miesięczne bausch&lomb. Uważam, że są równie dobre, może te miesięczne są trochę twardsze i mniej
uwodnione. W tych 2 tygodniowych bałam się spać, a w tych miesięcznych czasem mi się to zdarza i jest ok, ale i tak staram się tego unikać.

Hola ola
, mnie glinka na dłuższa metę wysusza bardzo.
Moja mieszana cera lepiej wygląda jak ją nawilżam i nie męczę zbyt bardzo. Używam glinki 3x w tygodniu, ale jako maseczki i wtedy jest ok.

Mam takie pytanie, trochę off topowe.
Bardzo mnie nurtuje czy używacie jakiś nienaturalnych kosmetyków czy wyeliminowałyście wszystko co 'złe i szkodliwe'?
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:30   #3759
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, trochę off topowe.
Bardzo mnie nurtuje czy używacie jakiś nienaturalnych kosmetyków czy wyeliminowałyście wszystko co 'złe i szkodliwe'?
Ja używam zwykłych kosmetyków, ale tylko tych z bezpiecznym składem typu Babydream, innych się nie tykam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:34   #3760
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja tak samo, bardziej zwracam uwagę na składy, jestem bardziej świadoma tego co kupuję.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:36   #3761
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość

Ja też nosze soczewki! Nosiłam i 2 tygodniowe johnsona przez ponad rok(oczywiście zmieniałam) i teraz mam te miesięczne bausch&lomb. Uważam, że są równie dobre, może te miesięczne są trochę twardsze i mniej
uwodnione. W tych 2 tygodniowych bałam się spać, a w tych miesięcznych czasem mi się to zdarza i jest ok, ale i tak staram się tego unikać.

Hola ola
, mnie glinka na dłuższa metę wysusza bardzo.
Moja mieszana cera lepiej wygląda jak ją nawilżam i nie męczę zbyt bardzo. Używam glinki 3x w tygodniu, ale jako maseczki i wtedy jest ok.

Mam takie pytanie, trochę off topowe.
Bardzo mnie nurtuje czy używacie jakiś nienaturalnych kosmetyków czy wyeliminowałyście wszystko co 'złe i szkodliwe'?
ja wlasnie w pt ide do okulisty na kontrole i nie wiem czy nie poprosze o zmiane na m-czne soczewki. dziekuje dziewczyny

zamówilam mydelka z tuli do mycia codziennego a glinke bede uzywala jak pisze kilka razy w tyg. a czym nawilzasz twarz? moja tez wrazliwa na meczenie jest bardzo
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 13:38   #3762
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

No i poszalałam dziśPoszło zamówienie na Biochemi Urody, Zdrowych kosmetykach plus wycieczka do rossmana. Boję się sama sumować
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:47   #3763
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Ja też nosze soczewki! Nosiłam i 2 tygodniowe johnsona przez ponad rok(oczywiście zmieniałam) i teraz mam te miesięczne bausch&lomb. Uważam, że są równie dobre, może te miesięczne są trochę twardsze i mniej uwodnione. W tych 2 tygodniowych bałam się spać, a w tych miesięcznych czasem mi się to zdarza i jest ok, ale i tak staram się tego unikać.

Hola ola, mnie glinka na dłuższa metę wysusza bardzo.
Moja mieszana cera lepiej wygląda jak ją nawilżam i nie męczę zbyt bardzo. Używam glinki 3x w tygodniu, ale jako maseczki i wtedy jest ok.

Mam takie pytanie, trochę off topowe.
Bardzo mnie nurtuje czy używacie jakiś nienaturalnych kosmetyków czy wyeliminowałyście wszystko co 'złe i szkodliwe'?
Ja z pielęgnacji chyba nie mam juz nic nienaturalnego, albo tak mi sie wydaje
Niestety nie potrafię zrezygnować z drogeryjnych tuszy do rzęs, kredek do oczu, czasami lakieru do włosów. No i nie umiem sie rozstac z sypkim podkładem "mineralnym" revlona, pomimo, że uzywam lumiere - revlon jest wciąż niezastąpiony do poprawek w ciągu dnia! Ostatnio zgrzeszyłam z szamponem lawendowym lush.....Z ciekawości i całkiem jest fajny, niestety ma sls. Nieraz dla rozrywki go używam, ale rzadko bardzo, 2-3 razy na miesiąc.
Soczewki mam takie specjalne do noszenia w trybie ciągłym, całodobowym przez cały miesiąc. W normalnych miesięcznych dziennych jakbym zasnęła, to bym chyba rano oczu juz nie otworzyła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 14:00   #3764
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja wlasnie w pt ide do okulisty na kontrole i nie wiem czy nie poprosze o zmiane na m-czne soczewki. dziekuje dziewczyny

zamówilam mydelka z tuli do mycia codziennego a glinke bede uzywala jak pisze kilka razy w tyg. a czym nawilzasz twarz? moja tez wrazliwa na meczenie jest bardzo
Od kilku dni nawilżam czerwonym kremem Mineral Flowers, naprawdę świetny! Mam uczulenie na panthenol i alkohol, więc ciężko mi znaleźć dobry krem (ogólnie mam 'trudną' skórę- wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa. Od mniej więcej 14 roku życia mam z nią problem, jak nie alergia, to mega sucha skóra, a potem trądzik. W zasadzie 'dzięki' niej od mniej więcej 15 roku życia 'jako tako' umiem czytać składy kosmetyków) Uspokoiły mi się po nim naczynka i nie mam żadnych nowych niespodzianek.
Przeczytaj sobie recenzje na kwc. Strasznie żałuje, że go wycofują.
Jak mi się skończy to mam zamiar kupić aa eco.

Anula, mam właśnie te soczewki do noszenia ciągłego, ale i tak trochę boję się w nich spać. Podobno w tych johnsona też można spać, ale nosi się je wtedy tylko tydzień, ale wolę nie eksperymentować. Teraz chyba zrobię sobie przerwę i zacznę chodzić w okularach.

Edytowane przez Paulina1000
Czas edycji: 2011-07-04 o 14:04 Powód: dopisek
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 14:09   #3765
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, pisałam już o tym. Sklep jest na Białoskórniczej 15/16 lok. 1 (to koło Heliosa). Ceny mają identyczne jak na stronie helfy.pl co mi się podoba, bo zazwyczaj w sklepach stacjonarnych wszystko jest droższe, bo nie ma już przesyłki. Sklep jest zrobiony po jakimś mieszkaniu, ale drzwi nie zrobili od ulicy tylko normalnie dzwonisz domofonem i wchodzisz jakby do mieszkania. Nic tam na razie póki co nie ma. Tzn. w jednym pomieszczeniu są półki od samej podłogi po sam sufit zastawione kosmetykami (masą kosmetyków). Ciekawe czy coś tam zmienią jeszcze. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00
No jednak ślepa jestem, ale na usprawiedliwienie mam moje -7 dpt

Tylko kto takie godziny otwarcia wymyślił Co ja szefowi powiem? "Muszę się wcześniej zwolnić, albowiem sklep z kosmetykami zamykają o czwartej"
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 14:16   #3766
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No jednak ślepa jestem, ale na usprawiedliwienie mam moje -7 dpt

Tylko kto takie godziny otwarcia wymyślił Co ja szefowi powiem? "Muszę się wcześniej zwolnić, albowiem sklep z kosmetykami zamykają o czwartej"
Dokładnie!! Ja lecąc po yesy, powiedziałam, że musze jechac do sephory, bo wyprzedaz jest..... i pojechałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 14:18   #3767
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula -
wlsnie potwierdzilam wizyte u okulisty, ja mam problem z wysuszaniem oka i oasys z johnsona były ok tylko uzywam je juz 5 lat i czas na zmiane. zapytam o ty "Twoje"

ja kolorówke tez mam ze tak sie wyrażę "obcą" i tu nie bede zmieniała, dlugo szukałam "moich" mazidelek zeby było ok

a jak u Was z środkami czystości, proszkami, płynami ect?


Paulina - nie ma S blisko gdzie by byly kosmetyki MF i tak jak pisałam skoro wycofuja to nie bede szalec z testowaniem nawet bo co potem, szalenswto poszukiwań jakos mnie nie neci. ja mam jeszcze troche drogeryjnej pielegnacji i aptecznej. na dzień uzywam Uriage emulsja matujaca i jestem zadowolona pod makijaz a na noc floslek eco nawilzający.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 14:21   #3768
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Używałyście szamponów w kostce z LF? przymierzam się do zamówienia i już wiem że wezmę twardy balsam, jakieś mydło i myśle nad szamponem....
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 14:26   #3769
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mi możecie powiedzieć o hydrolacie z róży? Od jakiegoś czasu czaję się na takie coś, ale jak wiecie jestem minimalistką i nie lubię kupować kosmetyków ty;ko po to aby cieszyć nimi oko. Czy hydrolat z róży jest potrzebny czy raczej to taki "gadżet"?
Ja go używam do rozrabiania peelingu enzymatycznego i jako tonik pod krem na dzień, a pod olej na noc.
Ale uważaj na zapach - dla mnie jest okropny po prostu, za każdym razem jak się nim psikam robi mi się słabo.
Jak zużyję swoje hydrolaty z róży, to już na pewno więcej ich nie kupię.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 15:02   #3770
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Aleksandrap, to żeś mnie zasmuciła... ale jak znam siebie, nie przeżyję jak sama nie przetestuję.
Nazwa jest zbyt szumna do działania, ale trzeba próbować, moze zamów sobie próbkę tylko. Za mną chodzi shino on, chciałabym ja najpier wypróbować, ale nie ma jak.

Zamówiłam sobie koncentrat dwufazowy AnneMarie Borlind i kupiłam suplemnet diety wspomagajacy utrzymanie nawilzenia - dziekuję za pomoc dziewczyny teraz próbuję się zdecydować na jakiś olejek do skóry z polecanych

AnneMarie Borlind ma duzo ciekawych kosmetyków w ofercie, jak się konsentrat sprawdzi to zamierzam się na lotion.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 15:06   #3771
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

W wypadku kosmetyków naturalnych do włosów, próbka raczej mało daje, no chyba, że chodzi o środki do stylizacji włosów. Jak tylko dostanę Shine On, to napiszę Wam kilka zdań.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 15:09   #3772
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Używałyście szamponów w kostce z LF? przymierzam się do zamówienia i już wiem że wezmę twardy balsam, jakieś mydło i myśle nad szamponem....
Używałyście
Ale przestałyśmy, bo za dużo babrania ze spłukiwaniem dla mnie leniwej
Za to włosy miałam świetnie oczyszczone, błyszczące, miękkie i układały się same praktycznie. Heh, i gdyby nie to, że niestety zapach octu zabije każdy inny i płukanie gęstych włosów do pasa w drugiej fazie z octy trwa w nieskończoność, to bym do "normalnych" szamponów nie wróciła.

Także myśl, myśl Spróbować zawsze warto
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 15:18   #3773
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mnie kusi olej wspaniały do twarzy i ciała, o którym tutaj jakaś Wizażanka wspomniała. Kończy mi się olejek Hauschka, fajny, ale bez rewelacji, więc czaję się na coś innego.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 15:44   #3774
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie koncentrat dwufazowy AnneMarie Borlind i kupiłam suplemnet diety wspomagajacy utrzymanie nawilzenia - dziekuję za pomoc dziewczyny teraz próbuję się zdecydować na jakiś olejek do skóry z polecanych

AnneMarie Borlind ma duzo ciekawych kosmetyków w ofercie, jak się konsentrat sprawdzi to zamierzam się na lotion.
Mi jeden kosmetyk nie podszedł z AMB,a tak z reszty jestem zadowolona.I ja lubię jak pięknę opakowania,a AMB takie ma-przynajmniej te szklane co mam ja mi się strasznie podobają.

Dziewczyny zwariowałyścieOle j wspaniały parę dni temu dojechał do biolandera,a dzisiaj zerknęłam,a już nie ma ani jednej sztuki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 16:55   #3775
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kupowałyście kiedyś w tym sklepie www.drogerianaturalna.pl

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

no i zamówiłam 2 twarde balsamy z LF i szampon szałwiowy.
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:08   #3776
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi jeden kosmetyk nie podszedł z AMB,a tak z reszty jestem zadowolona.I ja lubię jak pięknę opakowania,a AMB takie ma-przynajmniej te szklane co mam ja mi się strasznie podobają.

Dziewczyny zwariowałyścieOle j wspaniały parę dni temu dojechał do biolandera,a dzisiaj zerknęłam,a już nie ma ani jednej sztuki
Każda chce miec taką cudna paszczę jak Ty to i wykupiły cały zapas biolanderowi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:13   #3777
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Biolander to chyba jakiś bardzo popularny sklep stał się ostatnio. Chciałam kupić wspaniały i LABOGRAVIER Szampon do włosów z Oślim mlekiem. Co je uzupełnią to zaraz ich nie ma
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:14   #3778
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No jednak ślepa jestem, ale na usprawiedliwienie mam moje -7 dpt

Tylko kto takie godziny otwarcia wymyślił Co ja szefowi powiem? "Muszę się wcześniej zwolnić, albowiem sklep z kosmetykami zamykają o czwartej"
No, bo sklep internetowy helfy tak jest otwarty i dlatego ten też tak.
Dlatego ja się cieszę, że ten sklep jest 5 minut od mojego domu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-04 o 19:18
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:15   #3779
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A ja przeczytałam to dzisiaj
http://estyl.pl/blog/2011/07/odzywka...ters-organics/
I nie wytrzymałam, złamałam się ;-) Złożyłam właśnie zamówienie na Shine On JMO. Nie mam siły czekać na inne opinie.

Mam nadzieję, że do środy paczka dojdzie i coś w tym tygodniu już Wam napiszę.
Tylko żeby ta odżywka mnie złamała w pół swoim cudownym działaniem, nie załamała ;-)

Nie mogę się doczekać!
Daj koniecznie znać jak to Shine On się sprawdzi, bo z JMO chyba to mnie najbardziej kusi
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
aktualizacja (inspirowana wiadomym wątkiem)
1. żel pod oczy Yes to cucumbers - 98% składników naturalnych - przeszedł moją selekcję składową, w przeciwieństwie do kremu pod oczy Yes to carrots, który miał PEG w składzie
2. odzywka citrus&neroli John Masters Organics - zachwalać nie trzeba, uwielbiam
3. szampon sensitiv Alterra - to jedyny szampon z serii, który ma certyfikat BDIH (na pozostałych szamponach go nie ma!)
Chyba seria ogórkowa do twarzy ma najlepsze składy.
W serii pomidorowej jest krem do cery mieszanej i na dzień dobry ma oliwę z oliwek, która jest uważana za dość komedogenną
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale z nami się nie ograniczaj za bardzo , bo nam Ciebie brakuje

A on na zmarszczki tez działa?
Jak poużywasz to napisz co o nim myślisz.


Wiecie co, pisałam, że dodałam ostatnio do szamponu honeyquat i bałam się, że włosy będa sie szybciej przetłuszczać. Chyba niepotrzebnie - dzisiaj włosy sa całkiem, całkiem . Ale poczekam jeszcze trochę, żeby ostatecznie to rozsądzić, bo wczoraj głowę myłam później niż zwykle, więc dzisiaj jestem pare godzin do przordu z ich świeżoscią
A co, nie ma kto promołszon podrzucać?
To honeyquad to nie jest to samo co mleczko pszczele, nie? Bo tak się ciągle zastanawiam, jak o tym piszesz
Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, trochę off topowe.
Bardzo mnie nurtuje czy używacie jakiś nienaturalnych kosmetyków czy wyeliminowałyście wszystko co 'złe i szkodliwe'?
Ja jeszcze zużywam ten pozaczynane kosmetyki (na szczęście już niewiele ich zostało ), bo szkoda mi ich wyrzucić. Poza tym nienaturalny mam retinoid i nadtlenek benzoilu do twarzy (cera trądzikowa) i antyperspirant - ale ich nie zmienię, bo po prostu tylko one mi służą. Właściwie reszta (no, poza tuszem do rzęs, cieniami i szminkami) jest eko


A na zdjęciu mój najnowszy ekokosmetyk - masło do skórek Lemon Symphony z EDM. W ślicznym woreczku przyszło, prawda? Zamówiłam sobie razem z kilkoma próbkami minerałów z EDM (serdecznie dzięki dla Osoby, która mi podpowiedziała odcień Sunkissed Fair ). Masło pachnie trochę jak plastry przeciw komarom Używam od kilku dni, zdam relację za jakiś czas, czy daje radę
http://kosmetyki-mineralne.com/lemon...rek-p1439.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6379.jpg (74,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6382.jpg (151,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6383.jpg (152,4 KB, 12 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:21   #3780
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A na zdjęciu mój najnowszy ekokosmetyk - masło do skórek Lemon Symphony z EDM. W ślicznym woreczku przyszło, prawda? Zamówiłam sobie razem z kilkoma próbkami minerałów z EDM (serdecznie dzięki dla Osoby, która mi podpowiedziała odcień Sunkissed Fair ). Masło pachnie trochę jak plastry przeciw komarom Używam od kilku dni, zdam relację za jakiś czas, czy daje radę
http://kosmetyki-mineralne.com/lemon...rek-p1439.html
Kotwilko, koniecznie daj znać jak to masło działa. Mam okropne skórki przy paznokciach i muszę je w końcu doprowadzić do porządku. Tak więc szybko testuj
Do mnie dziś dotarł podkład z Meow.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.