Chopard Wish - EdP i limitowanki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 18:37   #31
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Chopard wish turquoise

Ja slyszalam tylko o Pure Turquoise Ralpha Laurenta...

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:44   #32
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Chopard wish turquoise

O turkusowym Laurenie to ja z kolei nie slyszlaam, ale Chopard jest na pewno
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:39   #33
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Chopard wish turquoise

Ja dziś poznałam ten zapach.Co prawda psiknęłam tylko na blotterek(na nadgarstkach zabrakło miejsca), ale mam za to ogólny poglądNajpierw flakonik:bardzo ciekawy.Kształt identyczny jak klasycznego Wish jednak w bladoturkusowym kolorze.Podoba mi się.Sam zapach jest kwaskowaty-mogę się nawet pokusić o stwierdzenie,że w typie Bright Crystal Versace..przypomina mi też jeszcze inny zapach dostępny na rynku ale nie moge sobie przypomniec jaki.Ogólnie duzo w nim kwiatów co lubię.Jednak nie jest to moim zdaniem też zadna innowacja-gdybym nie miała nasączonego tymi perfumami blotterka pewnie już bym nie pamiętała jak pachnie
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:46   #34
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Chopard wish turquoise

Dzisiaj wachalam. Niestety (a moze stety ) pierwszej wersji nie znam, wiec nie wiem jak sie do niej ma. Ale moim zdaniem kolejny z cyklu "to juz bylo", niczym sie nie wyroznia na tle "najnowszych nowosci". Bardziej w nim czuje na poczatku owoce, niz kwiaty i zgadzam sie co do podobienstwa z Bright Crystal. Moim zdaniem nic specjalnego.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:51   #35
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Chopard wish turquoise

Szkoda, że jak narazie zbiera niezbyt pochlebne opinie bo trochę się na niego nastawiłam Ale cóż, Pink Diamond i Pure też jakoś nie bardzo mi się widzą, chyba nie potrafią zrobić porządnej waraicji na temat klasyka
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:05   #36
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Chopard wish turquoise

Wachalam dzis, godzinke temu. Ledwo go czuc na rece, na odleglosc prawie wcale. Wtorny, lekki, latwy i przyjemny, ale nie dla mnie. Bardzo podobny do BC, Cool water game, O oui i innych swiezaczkow. Raczej nie bedzie moj
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 17:53   #37
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Chopard wish turquoise

Wish Turquoise Diamond ? Miałam próbkę, z ciekawości chciałam potestować coś lżejszego. Zapach jest świeży, taki turkusowy , ale niestety po jakimś czasie staje się nieznośny, świdrujący nos i niestety płaski
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 18:04   #38
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Chopard - Wish Turquoise

A więc dziś przyszła pora na mnie, zatem zdaje relacje
Zacznijmy od najbardziej oczywistego - flakonik, jak w klasyku piękny poprostu taki mały klejnocik . Bardzo mi się podoba.
Potem było już gorzej. I tu podpisuję się pod waszym zdaniem obiema rękami . NIJAKI. Na początku czułam świeżą borzskwinkę i tylko ją, potem dołączają kwiatki. Jest w nim faktycznie trochę Bright Crystal i tej nuty, którą ostatnio dzielą między sobą wszystkie różowe nowości. Zapach bardzo nie trwały, z kasykiem nie ma dla mnie NIC kompletnie wspólnego.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:28   #39
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Podnoszę wątek, gdyż właśnie przyszła paczka z Pure Wish i muszę się podzielić wrażeniami z Kropką
Po pierwsze, bardzo mi się podoba
Nie jest tak gęsty i esencjonalny jak Wish (świetnie go opisała Homyk, zgadzam się z każdym jej słowem), jest bardziej lekki, zwiewny, przestrzenny. To taka owocowa słodycz z kropelką świeżości + jakieś kwiatki
Tak jak klasyczny Wish absolutnie nie przypomina mi Angela, tak Pure Wish z Innocentem mają coś wspólnego. Nie mogę powiedzieć że są podobne ale jakby są z jednej rodziny Innocent ma ogon, charakter i wyrazistość a PW jest bardziej lekki i delikatny (jest lekką wersją Wisha). Chociaż jak do tej pory nie spotkałam niczego podobnego do Innocenta, to muszę powiedzieć, że Pure Wish odrobinę mi go przypomina.
Jedyną jego wadą jest to, iż będzie nietrwały ale przetestuję go jutro dokładnie w ciągu dnia i zobaczymy jak będzie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:05   #40
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Brzmi całkiem sympatycznie. Przekonuje mnie podobieństwo do Innocenta i zdelikacona wersja Wisha. Szkoda, że tego nigdzie nie można spotkać... A właściwie dlaczego? Nie produkują już?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:10   #41
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Obawiam się, że jest już wycofany
Pamiętaj też, że kiepsko z jego trwałością. Ja po ponad godzinie od aplikacji czuję tylko bardzo delikatną smugę ale może to pierwsze koty za płoty
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 12:13   #42
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Chopard wish turquoise

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Sam zapach jest kwaskowaty -
przypomina mi też jeszcze inny zapach dostępny na rynku ale nie moge sobie przypomniec jaki
Zgadzam sie z Tobą i z innymi opiniami, że to perfumy zwykłe i nieciekawe.
W tym zapachu nie ma bowiem nic szczególnego, nic co mogłoby zachwycić, zauroczyć.
Sam krótki początek wydaje się być przyjazny, nawet obiecujący, ładny, ale wraz z upływem czasu zaczynają wyłaniać się denerwujące akcenty doskonale znane z innego zapachu...

Ja wyczuwam w nim spore podobieństwo do Cool Water !
Te same nuty, tylko w przytłumionym wydaniu, nie takie ostre, delikatniejsze, mniej sztuczne i w ładniejszym flakonie.

Może Eternity też chodzi właśnie o Davidofff Cool Water?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:58   #43
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Chopard wish turquoise

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Tobą i z innymi opiniami, że to perfumy zwykłe i nieciekawe.
W tym zapachu nie ma bowiem nic szczególnego, nic co mogłoby zachwycić, zauroczyć.
Sam krótki początek wydaje się być przyjazny, nawet obiecujący, ładny, ale wraz z upływem czasu zaczynają wyłaniać się denerwujące akcenty doskonale znane z innego zapachu...

Ja wyczuwam w nim spore podobieństwo do Cool Water !
Te same nuty, tylko w przytłumionym wydaniu, nie takie ostre, delikatniejsze, mniej sztuczne i w ładniejszym flakonie.

Może Eternity też chodzi właśnie o Davidofff Cool Water?
Po pierwszych Waszych postach nawet nabralam ochoty na przetestowanie tego zapachu (chociaz jakos z innymi Wish'ami sie nie polubilismy, za bardzo meczace), jednak porownanie do Cool Water calkowicie zniechecilo mnie do niego cale szczescie, bo dzisiejszego dnia moja WishList zdazyla juz powiekszyc sie o kilka zapachow co to forum z nami robi, powiedzcie kochane.... !!??
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 14:12   #44
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Chopard - Wish Turquoise

Mnie on się całkiem podoba, faktycznie może nie powala ale byłabym zadowolona, gdyby go miała. Pachnie na mnie słodką gruszką i z każdą minutą staje się bardziej owocowy. Na mnie wysładza się w stylu sezonówek Escady, dokładnie tak.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 14:50   #45
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Chopard - Wish Turquoise

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Mnie on się całkiem podoba, faktycznie może nie powala ale byłabym zadowolona, gdyby go miała. Pachnie na mnie słodką gruszką i z każdą minutą staje się bardziej owocowy. Na mnie wysładza się w stylu sezonówek Escady, dokładnie tak.
no to teraz znowu nabralam ochoty, zeby przetestowac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 13:46   #46
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Chopard - Wish Turquoise

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
no to teraz znowu nabralam ochoty, zeby przetestowac
Przetestować trzeba koniecznie Próba, nie strzelba
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:32   #47
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Pure Wish i Wish uwielbiam PW jest jednak mniej esencjonalny i mniej trwały ( w końcu to edt)
Wisha mam dwa flakoniki i tu mam pewien problem (może właścicielki tego brylanciku me watpliwości rozwieją) a mianowicie:
1. jaki jest węzyk ( w jednej butelce jest idealnie prosty, w drugiej zakrzywiony )
2.kolor płynu: w jednej jest bardziej niebieski, w drugiej niebiesko-szary
chyba mam już obsesję bo obwąchuję je ze wszystkich stron i raz mi się wydaje,że pachną tak samo, a czasami,że zupełnie inaczej
Z podróbką Wisha się jeszcze nie spotkałam, ale może się mylę
Mam pytanie odnosnie koloru- kupiłam perfumy Wish 50ml jakies 8 miescy temu temu od Rotez2 (perfumy były w pudełku i foli)- jak przygladam sie (pod swiatło) flakonikowi to płyn jest własnie taki niebiesko szary a nie czysto niebieski :-( . Przechowuje i dbam o nie jak o skarb . Zapach bez zmian, choc podobnie jak Aga wacham swoje i te w perfumerii i raz sa takie same raz inne
Czy te zmiany koloru swiadcza o starosci i nieoryginalnosci perfum??? Czytałam gdzies tu na forum ze Angel i Wish barwione sa tymi samymi barwnikami i ciemnieja. Niekórzy maja lata i nic sie nie dzieje :-( .Najchetniej wkleiłabym zdjecie ale nie potrafie. Ech jak sobie pomysle ze do tej zimy moga nie dotrwac to $^$&%$%#%

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2007-06-20 o 11:53
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:18   #48
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie koloru- kupiłam perfumy Wish 50ml jakies 8 miescy temu temu od Rotez2 (perfumy były w pudełku i foli)- jak przygladam sie (pod swiatło) flakonikowi to płyn jest własnie taki niebiesko szary a nie czysto niebieski :-( . Przechowuje i dbam o nie jak o skarb . Zapach bez zmian, choc podobnie jak Aga wacham swoje i te w perfumerii i raz sa takie same raz inne
Czy te zmiany koloru swiadcza o starosci i nieoryginalnosci perfum??? Czytałam gdzies tu na forum ze Angel i Wish barwione sa tymi samymi barwnikami i ciemnieja. Niekórzy maja lata i nic sie nie dzieje :-( .Najchetniej wkleiłabym zdjecie ale nie potrafie. Ech jak sobie pomysle ze do tej zimy moga nie dotrwac to $^$&%$%#%
eee, ja bym się tak bardzo nie martwiła
Przez osiem miesięcy perfumy raczej nie powinny się zepsuć, tym bardziej że piszesz iż przechowujesz je prawidłowo.
Może Ci się czasami wydaje że zapach i kolor jest inny?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:26   #49
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Zapach jest ok ale ten kolor ...mam obawy czy to nie przelezakowany egzemplarz ....no juz trudno .
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 08:23   #50
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

A ja swojego wisha jakiś czas temu wydałam...
A miałam 75-tkę
Po pół roku otulania się nim wydawało mi się, że zaczynał mnie przytłaczać, ale teraz za nim tęsknię...
Chyba se ustrzelę tym razem małą 30-tkę
Trwałość niesamowita, jeden psik na mojej skórze (i wokół mnie też) utrzymywał się bez poprawek cały dzień.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 11:53   #51
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

o tak trwałosc ma niesamowita, jak wczoraj kontrolnie (czy aby sie nie zepsuł ) prysnełam na nadgrstek to nawet mycie mu nie pomogło i pachniał (jak dla mnie waniliowo- czekoladowo ,no ale w taki upał to by mnie przytłoczył i udusił , przez cały dzien . Czeka na jesien/zime wtedy jest cudowny. Jego lzejszy zastepca natomist Wish Pure nie sprawdził sie. To juz inna bajka , niby ciut podobny, delikatniejszy , tez bardzo ładny ale na wiosne - lato wole inne
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 10:39   #52
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Ja wish uwielbiam chociaż miałam do niego wiele podejsć.Jest wspaniały cieżki słodki,ale na mnie nie jest aż tak przytłaczający.Natomiast pure wish absolutnie odpada wg. mnie jest nijaki osobiscie nie czuję go szybko sie ulatnia.Wolę wish jest bardziej konkretny
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 10:53   #53
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Obawiam się, że jest już wycofany
Pamiętaj też, że kiepsko z jego trwałością. Ja po ponad godzinie od aplikacji czuję tylko bardzo delikatną smugę ale może to pierwsze koty za płoty
Udało mi się dopaść i potwierdzam.

Pure jest uroczy ale bardzo słaby. Znika ze mnie w 2 godziny. A szkoda, bo mnie przytłacza mnie tak jak Wish.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:26   #54
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Udało mi się dopaść i potwierdzam.

Pure jest uroczy ale bardzo słaby. Znika ze mnie w 2 godziny. A szkoda, bo mnie przytłacza mnie tak jak Wish.
Szkoda szkoda, też żałuję że tak kiepsko z jego trwałością
Właśnie dlatego puściłam go dalej w świat.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:03   #55
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Podnosze wątek żeby nie dublowac. Otóz potrzebuję Waszej rady Pół roku temu zakupiłam miniaturkę Wish ale poniewaz nie zauroczył mnie to ją oddałam.Nie mogłam jednak zapomniec tego zapachu i zakupiłam"okazyjnie" na allegro 30 ml. Buteleczka jest bez korka ale wygląda na oryginał. W srodku widocznie od spodu(szpic) wszelkie napisy, na jednej krawędzi diamentu nr seryjny-w kazdym razie wygląda wiarygodnie. Kolor okreslacie jakos niebieski, szaro-niebieski, w moim jest sliczny fiolet, taka lawenda nawet No ale nie koloru się czepiam, tylko samego zapachu. Bo nie dosc ze nietrwały i to bardzo to jeszcze mam wrazenie ze różni się od zapachu z mianiaturki Sama nie wiem co myslec Moze któras ze szczęsliwych posiadaczek wisha uraczyłaby mnie maluśką próbka dla porównania, sama równiez mogę przesłac próbkę swojego w celu identyfikacji. Bo z tego co pamiętam to Wish z miniaturki był tak słodki, cięzki ze az migrenogenny, a w zakupionej 30-stce delikatny, w pewnej chwili pachnie troszeczke miodowo, a nawet jakies kwiatki czuje, no załamana jestem bo nietrwały, az niemozliwe
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:13   #56
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Pure Wish i Wish Chopard :)))

Dodam tylko ze ten z miniaturki był bardzo mocny, a ten we flakonie pełnowymiarowym jest raczej zapachem delikatnym, na początku jest słodycz ale jakos przygasa po kilku-dosłownie -minutach, a po godzinie to jakbym sie mgiełką psiknęła. Dzis zaaplikowałam 4 razy! Wyobrazacie sobie w taki upał zaaplikowac 4 razy? a kolezanka z pracy poczuła dopiero jak sie przysunęła do mojej szyi. Cos mi tu po prostu nie gra Czy moze miec znaczenie ze w miniaturze woda jest "lana" a w pełnowymiarowym "psikana" i wtedy inaczej sie go odbiera? ze np jak jest nakładany punktowo jest bardziej skoncentrowany? i Czy pora wiosenna ma wplyw na to jak odbieramy zapach? ze mozemy je delikatniej odbierac?
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:09   #57
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Pink Wish Diamond Chopard a Wish klasyczny

Czy któras ma? Co ma wspólnego z klasycznym wishem? Pytam bo mam problem, zamówiłam wisha, przyszedł wyglądający podobnie-kolor tylko taki radosny lawendowy, absolutnie nie szaroniebieski, ale i nie rózowiutki:/ - ale pachnący nie jak klasyczny wish tylko jakimis kwiatkami, a przeciez klasyczny wish to ulepek, ulepek i jeszcze raz ulepek! no i teraz juz nie wiem. Pytanie do posiadaczek: Jaki ten Wish Pink ma napis na tej "obrączce" wokół atomizerka? Czy nr seryjny perfum jest wybity na buteleczce czu jest przyklejona trójkątna naklejka z takowym numerem? Proszę o wszelkie informacje odnosnie buteleczki jak i samego zapachu
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:37   #58
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Pink Wish Diamond Chopard a Wish klasyczny

To samo pytanie zadajesz w kilku miejscach. Nie zaśmiecaj forum, jak ktoś będzie potrafił Ci pomóc, to na pewno odpowie na Twój post.
To, że piszesz w kilku watkach i zakładasz nowe, wcale Ci nie pomoże, a jedynie ściągnie na Ciebie gniew Moderatorów

Tu masz wątek, w którym możesz zapytać:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67014
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:50   #59
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Pink Wish Diamond Chopard a Wish klasyczny

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
To samo pytanie zadajesz w kilku miejscach. Nie zaśmiecaj forum, jak ktoś będzie potrafił Ci pomóc, to na pewno odpowie na Twój post.
To, że piszesz w kilku watkach i zakładasz nowe, wcale Ci nie pomoże, a jedynie ściągnie na Ciebie gniew Moderatorów

Tu masz wątek, w którym możesz zapytać:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67014

Madziulka dostała ode mnie tego linka - podziękowała i założyła ten wątek

A tak w ogóle to już teraz nic nie rozumiem- czy na pewno masz podróbę/nieświeżego Wisha czy po prostu zamówiłaś/otrzymałaś Wish Pink... zamiast klasycznego?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 10:39   #60
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Pink Wish Diamond Chopard a Wish klasyczny

No własnie chwytam sie juz wszystkiego. Zamówiłam jako Wish Choparda, w aukcji bylo tyle ze jest on nowy, 100% oryginalny i nadaje się na prezent. A przyszła mi woda bez kartonika, bez korka i owinięta w jednorazowe reklamóweczki z naklejkami po pomidorach i bananach w Reala:/ no żenada:/ Miniaturę Wisha miałam, kolor wody był inny, zapach niestety też A ponieważ kolorem to co dostałam przypomina bardziej jasniutki fiolecik to pomyslałam ze to jest moze po prostu różowy wish-no tonący brzytwy się chwyta a na obrączce wokół atomizerka na moim Wishu napisane jest Wish Chopard, ale nijak ten zapach tego z miniaturki nie przypomina i tak sobie wydedukowałam ze moze na wszystkich wishach napisane jest tylko Wish Chopard i ten który ja dostałam to Pink i moze nie powinnam sie czepiac ze wywietrzały, czy cos....tylko ze to po prostu inny zapach. W pierwszej chwili ma cos z Wisha ale to tylko troszke, wiec skoro Pink jest jakąs wariacją na temat Wisha to pomyslałam ze kobieta moze sama nie wiedziała co sprzedaje?;/ No to jest po prostu inny zapach, ale co najlepsze buteleczka wygląda naprawde wiarygodnie i dlatego rozważam rózne opcje.



Przepraszam za zaśmiecanie, ale szukałam takiego wątku, nie znalazłam i pomyslałam ze w ten sposób ktos mi szybciej odpowie i rozwieje moje wątpliwosci.
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.