Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 08:28   #2971
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Dzień dobry u mnie zimno tż woła na kawkę wiec trzeba się ubrać, poza tym za godzinę idę odebrać fotelik, super okazja mi się trafiła, maxi cosi pebble w idealnym stanie za 20£, nowe chodzą za ponad 100 wiec super

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Ah i potrzebuje rady, myślę o kupnie czegoś takiego, co myślicie? Miała któraś styczność?
Fajna ta kieszonka, ale praktyczniejszy wydaje mi śpiworek na szelkach.

My już po śniadaniu w nocy jakieś głupoty mi się śniły i co chwilę pobudkę miałam. A to za wcześnie urodziłam a to miałam wypadek i straciłam dzidzi. Najgorsze było to, że się wcale tym nie przejęłam i cieszyłam z płaskiego brzucha. No masakra
Cały dzień będę miała do d.py humor.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:30   #2972
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
znaleziska

co do tego śpiworka (?) to ja pierwszy raz taki widzę, a nie mając żadnego doświadczenia z dzieckiem nie potrafię Ci doradzić

a wiecie na jaki wynalazek się natknęłam czytając czasopismo "Dziecko"? Ktoś pytał o skuteczność baloników przygotowujących do porodu. Ponoć można takie kupić i od 36 tc wkłada się je do pochwy i pompuje, żeby rozciągnąć to i tamto No na takie coś bym w życiu nie wpadła Oczywiście zostało to skrytykowane przez eksperta, że jest to niepotrzebny i nieuzasadniony wydatek
hehe a mi właśnie to ginekolog proponowała;d ale mówiłam, że raczej się nie zdecyduje na to bo nawet o tym nie słyszałam. A ponad 200 euro za to...
A ja się obudziłam o 2 w nocy i zaczęłam oglądać firanki do nowego domu. I znalazłam takie ładne łososiowe makarony i budzę TŻ, żeby zobaczył to nie był zbyt szczęśliwy. A jak zaczęłam rozmowę o farbach i kolorach, które musimy teraz wybrać to się przykrył poduszką i spać poszedł;d;d
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:31   #2973
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

piękna pogoda
Biorę się za porządki w szafie... dużo rzeczy muszę oddać komuś, bo ich nie używam, a tylko miejsce zajmują...


Co do skurczy- jakieś dwa tyg.temu odczuwałam czasami tak jakby drętwienie brzucha od pępka w stronę piersi, trochę mnie to zaniepokoiło, powiedziałam lekarzowi, a ten kazał odstawić witaminy i brać magnez+B6, stwierdziłam, że głupoty wygaduje, a po dwóch dniach zaczęła mi drżeć powieka dosyć często i już byłam przekonana, że jednak lekarz dobrze się na mnie poznał.

Może każdy organizm inaczej reaguje na braki magnezu. Można go brać w ciąży, więc na pewno nie zaszkodzi, a może jednak...
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:44   #2974
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Hejka ja już po wizycie
nie miałam czasu wejsc na kompa
Z maleństwem OK skarbek waży 530 gramów
i był dziś spokojny aż dziwne no i mamy jakaś infekcję, wezniemy leki i po sprawie
i szybkiego wyleczenia infekcji.

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Audi S1 Sportback Quattro 231 PS , cudo Załącznik 5970288Załącznik 5970289
uwielbiam audi, sama mam jedną audicę
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:47   #2975
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie też zapowiada się piękna pogoda
Dziś wizyta
Kciuki za wizyte
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:02   #2976
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziękuję za kciuki
Młody od wczoraj tak szaleje, że jestem w szoku

W temacie samochodów nas też czeka zmiana. Biorąc pod uwagę, że na razie mieszkamy w bloku szukamy czegoś z dużym bagażnikiem, żeby przewozić wózek oraz z przesuwnymi drzwiami. Mamy bardzo wąskie miejsca parkingowe, ciężko normalnie drzwi otworzyć, a co dopiero wyjąć dziecko.
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:07   #2977
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Molise KCIUKI: ZA WIZYTE

wITAM SIĘ Z RANA dziś wielkie sprzatanie z tżetem

ILE kurzu nazbierał każdy kąt,
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 09:16   #2978
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Molise KCIUKI: ZA WIZYTE

wITAM SIĘ Z RANA dziś wielkie sprzatanie z tżetem

ILE kurzu nazbierał każdy kąt,
Ja miałam w zamiarze posprzątać łazienkę, ale stwierdziłam, że mi się jednak nie chce i zrobię to jutro, jak Ł będzie się męczył z remontem w przedpokoju, żeby mu nie było smutno
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:30   #2979
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja miałam w zamiarze posprzątać łazienkę, ale stwierdziłam, że mi się jednak nie chce i zrobię to jutro, jak Ł będzie się męczył z remontem w przedpokoju, żeby mu nie było smutno
My z kolei na jutro mamy zaplanowane malowanie, także rano wynoszę się do rodziców
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:37   #2980
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Żuk się znowu rozkłada - złapał jakiegoś wirusa na urodzinach w niedzielę

mms, w mojej rodzinie wszystkie dzieci jadły czekoladę po ukończeniu 6 mc Ale masz rację, "każda mama decyduje sama"
Kocyk ładniutki Chociaż na cieple dni polecałabym bawełnę, ale na przejściowe czemu nie

Ambi jak odszukam na forumie, to Ci prześlę
Również gratuluję i tym bardziej jednak Tymka

Lulla

majka, Medela Swing jest bardzo, ale to bardzo fajna Używałam i gorąco polecam

kasperka, gratuluję wizyty i już konkretnego Człowieka

anka, Anevo gratuluję wizyt

Mravka

Acka, to nie do końca tak... prawda jest taka, że jakbym miała ręcznym codziennie albo większą ilość odciągać, to bym chyba przez okno wyskoczyła. Elektryczny to przede wszystkim wygoda - ja ściągałam mleko dla Żuka, bo się odcyckował, ale moje z butli chętnie jadł. Wiec mimo, ze byłam w domu laktator szedł w ruch To po prostu kwestia wydajności ściągania i stopnia Twojego napracowania sie przy tym
W takiej cenie bierz i się nie zastanawiaj
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:40   #2981
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

vea
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 09:42   #2982
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Wróciłam z zakupów z planami, ze posprzątam, ze popisze prace... A siadlam z kanapka przed tv i nie mam siły wstac
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:46   #2983
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów z planami, ze posprzątam, ze popisze prace... A siadlam z kanapka przed tv i nie mam siły wstac

Odpoczywaj!!!
Prace mozesz jak najbardzie pisac, ale nie sprzataj
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:48   #2984
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam sie z rana ja dopiero po sniadaniu i musze sie zebrać do sklepu po zakupy bo jiz nie mamy co jesc :-P widze ze na tapecie autka, my tez zbieramy pieniążki na nowe moze uda sie ppd koniec roku
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:58   #2985
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Hej hej
Ja juz rano bylam na lowach w lumpie
Kupiłam dwie pary spodni z next, leginsiaki z h&m, i kombinezon tez z h&m i nawet nowy bo z metka byl
Jutro juz weekend a ja sama bo Tż bedzie dopiero w sobotę w południe.. Chociaż ja i tak z ta dziura z domu nie wychodzę dzisiaj w lumpie też niemowę udawałam masakra...
Kasperka duży już ten Twój dzidziuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150430_001.jpg (79,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150430_002.jpg (63,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150430_004.jpg (98,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150430_003.jpg (74,3 KB, 6 załadowań)
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:07   #2986
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Hej hej
Ja juz rano bylam na lowach w lumpie
Kupiłam dwie pary spodni z next, leginsiaki z h&m, i kombinezon tez z h&m i nawet nowy bo z metka byl
Jutro juz weekend a ja sama bo Tż bedzie dopiero w sobotę w południe.. Chociaż ja i tak z ta dziura z domu nie wychodzę dzisiaj w lumpie też niemowę udawałam masakra...
Kasperka duży już ten Twój dzidziuś

Super ciuszki nie wiem jak Wy to wszystko kupujecie... nigdy nic fajnego nie widzę w lupmkach:/
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:17   #2987
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Super ciuszki nie wiem jak Wy to wszystko kupujecie... nigdy nic fajnego nie widzę w lupmkach:/

Nie jestes jedyna
Ja nawet juz nie wchodzę bo sensu w tym nie widze
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:26   #2988
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cześć

Zebrałam się dziś i pojechałam na to badanie nieszczęsne krzywej cukrowej. Mimo, że miałam glukoze cytrynową ledwo to wypiłam, no ohydne Aż mnie w gardle drapało, nigdy w życiu nic tak słodkiego nie piłam. I najgorsze jest to, że nic po tym pić nie wolno te 2h, popić troszkę wodą tak, ale tylko trochę i koniec. Bleeeee, dobrze, że to już za mną. Babki mówiły, że cytryny by mi nie pozwoliły wcisnąć, bo to może zaburzyć wyniki

Także jestem pokłuta w obie ręce i jeszcze w palucha Glukozę na czczo miałam ładną, bo 77. Mam nadzieję, że wynik reszty będzie też dobry

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość

Ah i potrzebuje rady, myślę o kupnie czegoś takiego, co myślicie? Miała któraś styczność?
Fajne! Podoba mi się... Ale czy lepsze takie czy na szeleczkach to nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a wiecie na jaki wynalazek się natknęłam czytając czasopismo "Dziecko"? Ktoś pytał o skuteczność baloników przygotowujących do porodu. Ponoć można takie kupić i od 36 tc wkłada się je do pochwy i pompuje, żeby rozciągnąć to i tamto No na takie coś bym w życiu nie wpadła Oczywiście zostało to skrytykowane przez eksperta, że jest to niepotrzebny i nieuzasadniony wydatek
Jezu, chyba nie chciałabym sobie tam nic pompować

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
stwierdziłam, że głupoty wygaduje, a po dwóch dniach zaczęła mi drżeć powieka dosyć często i już byłam przekonana, że jednak lekarz dobrze się na mnie poznał.

Może każdy organizm inaczej reaguje na braki magnezu. Można go brać w ciąży, więc na pewno nie zaszkodzi, a może jednak...
Mi ta powieka te lata i tak mnie to denerwuje, że nie wiem...

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Audi S1 Sportback Quattro 231 PS , cudo Załącznik 5970288Załącznik 5970289
Piękne auto

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Hej hej
Ja juz rano bylam na lowach w lumpie
Kupiłam dwie pary spodni z next, leginsiaki z h&m, i kombinezon tez z h&m i nawet nowy bo z metka byl
Super łowy Gratulacje
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:45   #2989
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Super ciuszki nie wiem jak Wy to wszystko kupujecie... nigdy nic fajnego nie widzę w lupmkach:/
Nom... Super ciuszki... Ja tez nigdy nie potrafie nic ciekawego znalezc...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 10:55   #2990
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
hehe a mi właśnie to ginekolog proponowała;d ale mówiłam, że raczej się nie zdecyduje na to bo nawet o tym nie słyszałam. A ponad 200 euro za to...

w tej gazecie gin pisze, że to jest tylko zdzieranie kasy, bo nie ma dowodów na to, czy te kobiety, które to stosowały miałyby dłuższy poród bez tego a cena jest kosmiczna


Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość

Może każdy organizm inaczej reaguje na braki magnezu. Można go brać w ciąży, więc na pewno nie zaszkodzi, a może jednak...
ja dzisiaj kupiłam Chela Mag B6 Mama - typowo dla kobiet w ciąży. Właściwie niczym nie różni się od zwykłej chela mag B6, z tym, że ten jest niby hipoalergiczny... ale cena ta sama

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

mms, w mojej rodzinie wszystkie dzieci jadły czekoladę po ukończeniu 6 mc Ale masz rację, "każda mama decyduje sama"
Kocyk ładniutki Chociaż na cieple dni polecałabym bawełnę, ale na przejściowe czemu nie

Matko, a ja coś pisałam o czekoladzie ? Bo nie przypominam sobie no chyba, ze już mam taki budyń w głowie

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Nom... Super ciuszki... Ja tez nigdy nie potrafie nic ciekawego znalezc...

a w naszych lumpkach są takie cuda, że zawsze jak tam jestem ciężko mi się powstrzymać, żeby czegoś nie kupić... no ale trzyma mnie fakt, że tyle rzeczy dostanę od siostry i kuzynki, że połowy z tego nawet nie założę, bo Mały zaraz wyrośnie...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:00   #2991
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Nicole`_ Magnezu Ci brakuje ja tak samo miałam przed ciążą. Teraz biorę nie cały tydzień i już nic mi nie lata
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:05   #2992
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Cześć

Zebrałam się dziś i pojechałam na to badanie nieszczęsne krzywej cukrowej. Mimo, że miałam glukoze cytrynową ledwo to wypiłam, no ohydne Aż mnie w gardle drapało, nigdy w życiu nic tak słodkiego nie piłam. I najgorsze jest to, że nic po tym pić nie wolno te 2h, popić troszkę wodą tak, ale tylko trochę i koniec. Bleeeee, dobrze, że to już za mną. Babki mówiły, że cytryny by mi nie pozwoliły wcisnąć, bo to może zaburzyć wyniki

Także jestem pokłuta w obie ręce i jeszcze w palucha Glukozę na czczo miałam ładną, bo 77. Mam nadzieję, że wynik reszty będzie też dobry
No mi na glukozie pokloli 3palce ale zyl nie ruszali ;-) za to palce mialam sine i przez 2dni nic nie moglam lewa reka robic az sie nie zagoily te ranki i opuchlizna nie zeszla... Ja na czczo cukier mialam 83chyba, a wyniki wyszly ok. Wiec glowa do gory!
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:06   #2993
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
o to witam w klubie. Łydy czuje od 2 dni, chodze jak emerytka jakaś. A to ciekawe,że mimo brania magnezu Cię złapało. A są jakieś jego różne rodzaje? wiesz ja kojarze,że z żelazem tak chyba jest,że nie każde się dobrze przyswaja
no wlasnie mi mowilo wiele osob ze to magnezu za malo.. wlasnie biore juz od 2 mies na oko ten magnez i nie mialam skurczy tak nagle teraz ..



Ale za skurcze w łydkach odpowiedzialny jest chyba niedobór potasu, a nie magnezu? Jeśli się mylę, to mnie poprawcie Poza tym skurcze w łydkach są ponoć często spotykane pod koniec II trymestru...[/QUOTE]
a to moze wina ciąży ?


Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Dzień dobry u mnie zimno tż woła na kawkę wiec trzeba się ubrać, poza tym za godzinę idę odebrać fotelik, super okazja mi się trafiła, maxi cosi pebble w idealnym stanie za 20£, nowe chodzą za ponad 100 wiec super

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Ah i potrzebuje rady, myślę o kupnie czegoś takiego, co myślicie? Miała któraś styczność?
hmmm fajne ale nie wiem czy bym kupila...
u mnie tez zimno brr padalo bardzo rano a ja w tym deszczu szlam do szwagierki.. ah.. teraz poki co sie przejasnilo uff
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:07   #2994
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki
Młody od wczoraj tak szaleje, że jestem w szoku

W temacie samochodów nas też czeka zmiana. Biorąc pod uwagę, że na razie mieszkamy w bloku szukamy czegoś z dużym bagażnikiem, żeby przewozić wózek oraz z przesuwnymi drzwiami. Mamy bardzo wąskie miejsca parkingowe, ciężko normalnie drzwi otworzyć, a co dopiero wyjąć dziecko.
aaa trzymam i ja za ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów z planami, ze posprzątam, ze popisze prace... A siadlam z kanapka przed tv i nie mam siły wstac
ty tam wypoczywaj

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Hej hej
Ja juz rano bylam na lowach w lumpie
Kupiłam dwie pary spodni z next, leginsiaki z h&m, i kombinezon tez z h&m i nawet nowy bo z metka byl
Jutro juz weekend a ja sama bo Tż bedzie dopiero w sobotę w południe.. Chociaż ja i tak z ta dziura z domu nie wychodzę dzisiaj w lumpie też niemowę udawałam masakra...
Kasperka duży już ten Twój dzidziuś
o prosze sliczne ciuszki



Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Super ciuszki nie wiem jak Wy to wszystko kupujecie... nigdy nic fajnego nie widzę w lupmkach:/
ja mam malo lumpkow w miescie u mnie i tez rzadko cos sie trafi fajnego i za dobra cene

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Cześć

Zebrałam się dziś i pojechałam na to badanie nieszczęsne krzywej cukrowej. Mimo, że miałam glukoze cytrynową ledwo to wypiłam, no ohydne Aż mnie w gardle drapało, nigdy w życiu nic tak słodkiego nie piłam. I najgorsze jest to, że nic po tym pić nie wolno te 2h, popić troszkę wodą tak, ale tylko trochę i koniec. Bleeeee, dobrze, że to już za mną. Babki mówiły, że cytryny by mi nie pozwoliły wcisnąć, bo to może zaburzyć wyniki

Także jestem pokłuta w obie ręce i jeszcze w palucha Glukozę na czczo miałam ładną, bo 77. Mam nadzieję, że wynik reszty będzie też dobry



Fajne! Podoba mi się... Ale czy lepsze takie czy na szeleczkach to nie mam pojęcia



Jezu, chyba nie chciałabym sobie tam nic pompować



Mi ta powieka te lata i tak mnie to denerwuje, że nie wiem...



Piękne auto



Super łowy Gratulacje
afuuuj ani nie mow ja mam za 2 tyg to ... brrr

coś mi dzis ten wizaz dziwnie cytuje.. hmm
a ja wrocilam od szwagierki z 2 torbami ciuszków.. glownie czapki rajstopki skarpetki.. pare body.. rozmiary 50/56 bo jeszcze gdzies znalazla ..otwarlam wiec proszek ten dla bobasa i puscilam pranie.,.
te wasze proszki te polskie jakie one sa?? i jak pachną??
bo ten to smierdzi z daleka afujjj ..!!! wymieszalam go ze zwyklym i dalam do pudelka.. dobrze ze plyn do plukania pachnie delikatnie czymś kwiatowym bo powiem szczeze ze boje sie czy te ciuszki po praniu nie beda gorzej smierdzialy niz przed..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:11   #2995
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a ja wrocilam od szwagierki z 2 torbami ciuszków.. glownie czapki rajstopki skarpetki.. pare body.. rozmiary 50/56 bo jeszcze gdzies znalazla ..otwarlam wiec proszek ten dla bobasa i puscilam pranie.,.
te wasze proszki te polskie jakie one sa?? i jak pachną??
bo ten to smierdzi z daleka afujjj ..!!! wymieszalam go ze zwyklym i dalam do pudelka.. dobrze ze plyn do plukania pachnie delikatnie czymś kwiatowym bo powiem szczeze ze boje sie czy te ciuszki po praniu nie beda gorzej smierdzialy niz przed..
Ja kupiłam lovela i uwielbiam jego zapach taki delikatny To myślisz prać dziecięce ubrania w tym mieszanym proszku?
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:13   #2996
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

My niedawno wróciliśmy z basenu chociaż w wodzie czuje się jak piórko teraz robie obiadek, dziś mamy pulpety w sosie cygańskim z penne
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:30   #2997
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam lovela i uwielbiam jego zapach taki delikatny To myślisz prać dziecięce ubrania w tym mieszanym proszku?
no a co mam zrobic? wywalić? i jaki kupic? tutaj nie ma tych polskich proszków patrzalam nawet na ebay czy amazon niema ich
a boje sie kupic ariela czy persila a jak sie okaze ze tek taki cuchnący...????
poza tym Marcelka ciuszki jak byl maly prałam w zwyklym proszku caly czas i nie bylo problemu wiec jak teraz z takim mieszanym wypiore.. ah juz sama nie wiem kurde ze tez musialam kupic akurat ten proszek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:31   #2998
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Nicole`_ Magnezu Ci brakuje ja tak samo miałam przed ciążą. Teraz biorę nie cały tydzień i już nic mi nie lata
No muszę kupić ten magnez, bo naprawdę szlag mnie trafią z tą powieką Ale skurcze żadne mnie w łydki nie łapią

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
No mi na glukozie pokloli 3palce ale zyl nie ruszali ;-) za to palce mialam sine i przez 2dni nic nie moglam lewa reka robic az sie nie zagoily te ranki i opuchlizna nie zeszla... Ja na czczo cukier mialam 83chyba, a wyniki wyszly ok. Wiec glowa do gory!
No właśnie zastanawiałam się dlaczego na czczo mi zbadały tak z palca na szybko, a po godzinie i po dwóch pobierały z żył i krew do laba musi trafić? Pojęcia nie mam... a i jeszcze tak dziwnie, bo na czczo też mnie kłuły w żyłę, bo robiłam jeszcze morfologię i toxo więc 3 pobrania z żyły miałam i 1 paluch.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
afuuuj ani nie mow ja mam za 2 tyg to ... brrr

wymieszalam go ze zwyklym i dalam do pudelka.. dobrze ze plyn do plukania pachnie delikatnie czymś kwiatowym bo powiem szczeze ze boje sie czy te ciuszki po praniu nie beda gorzej smierdzialy niz przed..
Najgorsze jest samo wypicie tego i powiedzmy... pierwsze 30-40 minut po wypiciu, później jest w miarę okej. Trzeba siedzieć, nie wolno łazić więc jedyne co to większość czasu się wynudzisz no i to kłucie... ale tak naprawdę to nie tak, że całe dwie godziny zbiera się na pawia

Nie wiem czemu ten proszek Ci tak nieładnie pachnie, wydaje mi się, że coś nie teges... a sprawdziłaś datę ważności?

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
My niedawno wróciliśmy z basenu chociaż w wodzie czuje się jak piórko teraz robie obiadek, dziś mamy pulpety w sosie cygańskim z penne
Właśnie też z chęcią wybrałabym się na basen... muszę dziś przymierzyć strój i zobaczyć czy się wcisnę
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:31   #2999
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
My niedawno wróciliśmy z basenu chociaż w wodzie czuje się jak piórko teraz robie obiadek, dziś mamy pulpety w sosie cygańskim z penne
sos cyganski czyli jaki? ja mam dzis lososia z piekarnika w smietankowym sosie i do tego ziemniaczki
a jutro to juz nie wiem co zrobie ziemniaki mi sie skonczyly musze cos z makaronem strzelic
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:38   #3000
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no a co mam zrobic? wywalić? i jaki kupic? tutaj nie ma tych polskich proszków patrzalam nawet na ebay czy amazon niema ich
a boje sie kupic ariela czy persila a jak sie okaze ze tek taki cuchnący...????
poza tym Marcelka ciuszki jak byl maly prałam w zwyklym proszku caly czas i nie bylo problemu wiec jak teraz z takim mieszanym wypiore.. ah juz sama nie wiem kurde ze tez musialam kupic akurat ten proszek
Ja bałabym się prać ciuszki niemowlaka w zwykłym proszku, bo nie chciałabym, żeby Małego coś uczuliło... wiadomo, że nie każde dziecko będzie miało takie skłonności, ale ja nie ryzykowałabym... Wyrzucić nie musisz, bo skoro wymieszałaś, to możesz w nim prać swoje rzeczy i starszego syna a nie ma u Was płynów do prania typowo do ubrań niemowlęcych? Bo taki płyn w sklepie odkręcisz i sprawdzisz zapach Ja z Lovela kupiłam proszek i mleczko do prania - w proszku myślę prać te grubsze rzeczy, pościel itp, a w mleczku te delikatniejsze materiały, wszystkie body, skarpetki i pieluszki - czyli to co będzie miało bezpośredni kontakt ze skórą

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość


No właśnie zastanawiałam się dlaczego na czczo mi zbadały tak z palca na szybko, a po godzinie i po dwóch pobierały z żył i krew do laba musi trafić? Pojęcia nie mam... a i jeszcze tak dziwnie, bo na czczo też mnie kłuły w żyłę, bo robiłam jeszcze morfologię i toxo więc 3 pobrania z żyły miałam i 1 paluch.

Ja wszystkie 3 pobrania miałam z żył... Z palca żadnego... I wynik wszystkich 3 badań miałam tego samego dnia, ale wieczorem...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.