Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 11:45   #3631
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam się po intensywnym poranku
Miałam pełno spraw do załatwienia na mieście i dobrze ze mam to z głowy bo właśnie się zerwała wichura i deszcz. Bartek śpi wiec mam chwile ciszy, zaraz przygotuje farsz na kotleciki jajeczne, zrobię kanapki i leżę. Popołudniu chce upiec placek tylko musze sprawdzić czy mam w domu potrzebne składniki
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:45   #3632
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Kawke zbozowa tez uwielbiam <3 inka zalewana goracym mlekiem do sniadanka typu drozdzoweczka czy buleczka z dzemem ;-) a tak na codzien pije inke z woda i obowiazkowo z mleczkiem... W ten weekend mama wraca wiec strzelimy sobie na kolejny weekend wyjazd do mamusi i zamowie drozdzoweczki ;-) uwielbiam mamy swieze drozdzoweczki poprostu niebo w gebie ;-) z serem, dzemem, wisniami, makiem, jej.... Juz mi pachna :-P
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:49   #3633
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
No właśnie już stoją moje melisski przyszykowane Będzie łatwiej. Latem będę pewnie w japonkach zasuwać Żadnego męczenia się przy butach
masz balerinki? jaki trzeba z nich brać rozmiar? bo chciałam sobie kupić a nie mam pojęcia czy swój czy jak
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:54   #3634
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Witam się po intensywnym poranku
Miałam pełno spraw do załatwienia na mieście i dobrze ze mam to z głowy bo właśnie się zerwała wichura i deszcz. Bartek śpi wiec mam chwile ciszy, zaraz przygotuje farsz na kotleciki jajeczne, zrobię kanapki i leżę. Popołudniu chce upiec placek tylko musze sprawdzić czy mam w domu potrzebne składniki
ojej to mialas farta zdazylas na zakupy isc..
placek a z czym??? mniam mniam

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
masz balerinki? jaki trzeba z nich brać rozmiar? bo chciałam sobie kupić a nie mam pojęcia czy swój czy jak
ja tez nosze baleriny i mam jeszcze takie tenisówki wsówasz noge i spokoj wygodne mega w sam raz na wiosne lato.. a na upaly japonki kupie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:54   #3635
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Są różne modele, jedne szersze, inne węższe Trzeba pomierzyć. Ja akurat mam dość szeroką stopę więc fajnie się dopasowują i nie uciskają nic a nic

Zazdroszczę ogarniętego mieszkania, bo ja póki co się lenię okrutnie. No, ale zmobilizowałaś mnie! Ruszam! Ściągnę w końcu pranie (wisi od soboty ) i przy okazji wrzucę do przeprania nową pościel z h&m, dziś pan kurier przyniósł Zamówiłam coś "dla siebie", a nie dla Małej w końcu

O pedicure powoli też myślę, byłam chyba jakoś w połowie kwietnia więc w połowie maja polecę znów zrobić I zmienić hybrydki, muszę Wam powiedzieć, ze spisują się super. Jestem bardzo zadowolona. A odrost jest malutki, na stopach jednak wolno rosną paznokcie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Współczuję... ale raz dwa i będziesz miała z głowy



U mnie też tak jest, śmiejemy się z mężem, że rośnie nam mała złośnica-przekornica
oo widzisz to chyba nie trafiłam na te węższe. Wszystkie które przymierzałam były za szerokie . Ale ja mam naprawdę wąską stopę wiec w sumie mnie to nawet nie zaskoczyło. A masz takie zwykłe balerinki,czy jakieś z paseczkiem?

Ooo pościel z h&m nie wiedziałam,że mają . Jakie pierwsze wrażenie jeśli chodzi o jakość materiału? pokaż co ładnego masz

Ja bym poszła na zwykle malowanie tzn jakiś ładny wiosenny kolor. Kiedyś mi zrobiła taki malinowy, wyglądał obłędnie. Hybrydy na stopach powiadasz...hmm no jest to jakaś myśl,bo tj piszesz faktycznie rosną wolniej niż u dłoni. Malowanie malowaniem ja jednak się zawsze najbardziej ciesze z tego,że stopy są taaakie gładkie jak u dziecka. W domu nigdy,aż tak nie jestem w stanie ich doprowadzić.
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a mnie jakaś niemoc złapała miałam dzisiaj wyprac, ugotowac obiad, a skończyło się na tym, że zjadłam parówki i siedzę
dobra parówka nie jest zła. Ja dojadam suche naleśniki ze śniadania(dziś o 7 smażyłam dla chłopaków) i potem się biorę za robienie obiadu.
Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Witam się po intensywnym poranku
Miałam pełno spraw do załatwienia na mieście i dobrze ze mam to z głowy bo właśnie się zerwała wichura i deszcz. Bartek śpi wiec mam chwile ciszy, zaraz przygotuje farsz na kotleciki jajeczne, zrobię kanapki i leżę. Popołudniu chce upiec placek tylko musze sprawdzić czy mam w domu potrzebne składniki
a jaki placek zamierzasz upiec? moj TZ by się oburzył,bo On uważa ,że placek to np.ziemniaczany,a reszta to ciasto

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Kawke zbozowa tez uwielbiam <3 inka zalewana goracym mlekiem do sniadanka typu drozdzoweczka czy buleczka z dzemem ;-) a tak na codzien pije inke z woda i obowiazkowo z mleczkiem... W ten weekend mama wraca wiec strzelimy sobie na kolejny weekend wyjazd do mamusi i zamowie drozdzoweczki ;-) uwielbiam mamy swieze drozdzoweczki poprostu niebo w gebie ;-) z serem, dzemem, wisniami, makiem, jej.... Juz mi pachna :-P
ciepła drożdżówka faktycznie jest obłędna. jeszcze duuuuuża ilość kruszonki, mniam! ja mam w lodówce jagody i zamierzam zrobić babeczki plus na góre posypka migdałowa . Jeszcze nie zrobione,a ja już je "zjadłam" w myślach
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:59   #3636
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

ja mam wlasnie baleriny z gumką mega wygodne z deichmann nie wiem czy w pl tez takie maja ale chyba tak
tanie i fajne (kolo 9 euro)

drozdzówka mmmm wieeki nie jadlam takiej "prawdziwej.." ahh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0076.jpg (45,2 KB, 12 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:04   #3637
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

mms, wkurzenie trochę z hormonów, trochę z wyjca, trochę z Bartka, a trochę z sama nie wiem czego... ogólnie jakoś taka podminowana jestem Pewnie gdybym była wyspana, bez kataru i ciąży miałabym więcej cierpliwości do świata
Ja pisałam o łóżeczku, ale napisałam też, że to takie moje... schizo trochę... sama mam kalustrofobię i pewnie projektuję na malucha Sama mam szczebelkowe, wiec nie powiem Ci jak dziecko się w częściowo litym czuje - ale patrząc jakie łóżeczka mają dziewczyny i jakie są opinie, to raczej dziecku bez różnicy

martulka, gratuluję zakupu wozu
Witaminy możesz kupić dowolne, byle twist-off, bo inaczej się zajedziesz odmierzaniem kropelek

moniska, ja się czaję na topy ciążowe - mam teraz w rozmiarze M i baaardzo sobie chwalę - nosiłam też po ciąży, bo lubię dłuższe koszulki. Przy intensywnym użytkowaniu już ponad dwa lata trzymają się nieźle W sumie dresy ciążowe też są ok.
Zawsze biorę dwa rozmiary

Acka
, do karmienia polecam staniki Alles Mamma - popatrz na ich stronie, gdzie mają w Twojej okolicy sklep albo zadzwoń i zapytaj. Ładne, bardzo fajne jakościowo i sporo promocji na nie jest
BTW. ja w swoich alllesach chodziłam i między ciążami

majka również gratuluję zamówienia wozu
Maltan - zmywać nie trzeba

kasperka, wóz fajny Co do koloru - jeśli tapicerka zdejmowana i pieralna, to bierz jasny
A w ogóle w temacie kolorów, to Bartek właśnie wymyślił, że Młodej kupimy nowy color-pack do naszego powozu - oczywiście różowy

asienka
, śliczny wózek - bardzo moje klimaty Bałabym się tylko jasnej ramy - mój mimo, że uważam, już mocno poobtłukiwany i porysowany - bałabym się, że na białym będzie to bardziej widoczne.

roxana, bardzo fajne zakupy

beaciorq Tobie również za zakupy Kurteczka z kotwica jest przepiękna


Dobra, nadrobiłam do 117 i zmykam... jadę po zaświadczenie od developera do kredytu i do pierwszego z trzech banków wniosek złożyć... kciuki proszę, żeby któryś przeszedł
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 12:05   #3638
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
masz balerinki? jaki trzeba z nich brać rozmiar? bo chciałam sobie kupić a nie mam pojęcia czy swój czy jak
Ja biorę swój rozmiar, ale to też dużo od modelu zależy. Najlepiej zamawiać w sklepach gdzie mają darmowy zwrot w razie czego np answear

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
oo widzisz to chyba nie trafiłam na te węższe. Wszystkie które przymierzałam były za szerokie . Ale ja mam naprawdę wąską stopę wiec w sumie mnie to nawet nie zaskoczyło. A masz takie zwykłe balerinki,czy jakieś z paseczkiem?

Ooo pościel z h&m nie wiedziałam,że mają . Jakie pierwsze wrażenie jeśli chodzi o jakość materiału? pokaż co ładnego masz

Ja bym poszła na zwykle malowanie tzn jakiś ładny wiosenny kolor. Kiedyś mi zrobiła taki malinowy, wyglądał obłędnie. Hybrydy na stopach powiadasz...hmm no jest to jakaś myśl,bo tj piszesz faktycznie rosną wolniej niż u dłoni. Malowanie malowaniem ja jednak się zawsze najbardziej ciesze z tego,że stopy są taaakie gładkie jak u dziecka. W domu nigdy,aż tak nie jestem w stanie ich doprowadzić.
Bez pasków Ładnie trzymają się nogi, ale to nie są buty na upały... na wiosnę, ciepłą jesień - idealne! I pachnące gumą balonową

Pościel fajna, 100% bawełny Wygląda na żywo bardzo ładnie:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0255598001.html

Gladziutkie stopy to podstawa - wiadomo Ale ja lubię mieć pomalowane paznokcie, a teraz gimnastykowanie się przy malowaniu stóp - nie dla mnie A ja już mam 3 tygodnie hybrydę i wygląda idealnie, błyszcząca... tak jak ją położyła tak samo cały czas wygląda Super!


--
Dzisiaj wciągniemy z mężem ostatni kawałek ciasta z rabarbarem i truskawkami... i chyba zrobię jakieś kolejne ciacho Jakoś mnie natchnęłyście Ale to jutro raczej...
__________________
2+2

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2015-05-05 o 12:06
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:06   #3639
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a mnie jakaś niemoc złapała miałam dzisiaj wyprac, ugotowac obiad, a skończyło się na tym, że zjadłam parówki i siedzę
odpoczywaj w końcu jesteś W CIĄZY wolno CI
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:08   #3640
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Placek z truskawkami i malinami ale jednak zrobię jutro bo brakuje mi składników a dziś już nigdzie nie wychodzę
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:13   #3641
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Placek z truskawkami i malinami ale jednak zrobię jutro bo brakuje mi składników a dziś już nigdzie nie wychodzę
mniaaam wyslesz mi kawalek jak zrobisz??

widze i mowa o poscieli ja sobie nową kołdrę i poduchę sprawiłam stara idzie do smieci ..
posciel tez kupilam 2 zestawy po 2 od razu i dla mnie i dla meza.. wlasnie tez 100% bawelna
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2015-05-05 o 12:14
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 12:14   #3642
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mniaaam wyslesz mi kawalek jak zrobisz?? rosi:
A no pewnie,ja,zawsze roznosze wypieki po znajomych
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:15   #3643
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Witam się i ja, naskrobałyście tyle że nie mogłam doczytać.

Ja dziś po badaniach, po południu odbiorę wyniki to zobaczymy jak tam morfologia się trzyma bo ostatnio taka na pograniczu była.

Z dobrych wiadomości - nie mogłam już wytrzymać z ciekawości i podjechałam do przedszkola i już były listy wywieszone! Mała się dostała wreszcie do państwówki - tak że od września zmieniamy przedszkole i kilkukrotnie zmniejszamy opłatę

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Faktycznie fajnie wygląda Muszę popatrzeć też

pfff..oszaleli

piękne!!!

to jak znajdziesz to podrzuć linka
ja też lecę na h&m bo w sumie dawno z ciuszków nic nie kupiłam

Ale za to kupiłam dzisiaj to chicco polly magic wasabi
Bardzo fajne to krzesełko i biorąc pod uwagę że to 2w1 to moim zdaniem wcale nie takie drogie a i oszczędność miejsca spora bo jednak takie sprzęty małe nie są

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a plecy jak mnie bolą wczoraj aż płakałam .nawet jak leżę.. co to będzie poźniej.. sorki,że tak narzekam
oj mi plecy też dają popalić i ostatnio też kolana mnie bolą !? a na wadze nie jest źle bo + 3,5kg więc myślę że całkiem znośnie


Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

[/COLOR]pisałyście też widzę o pasach poporodowych i ja pamiętam tylko ze szkoły rodzenia i potem rozmowy z położną,że to nie jest najlepsze. Mięśnie brzucha powinny się same regenerować ,a to je tylko rozleniwia. Przyznam,że ja po cesarce nie używałam nic,a brzuch wrócił do normy. Wydaje mi się,że też nie bez znaczenia jest stan tych mięśni sprzed ciąży.
Tak czy inaczej utknęło mi w głowie,że pas zdecydowanie nie[COLOR=Silver]

Ja też po cesarce nie używałam żadnego pasa i brzuch całkiem szybko mi spadł ale to też może dlatego że karmiłam piersią i byłam na mega diecie eliminacyjnej bo mała była uczulona na mnóstwo rzeczy więc po 3 miesiącach karmienia byłam jakieś 10 kg chudsza niż przed ciążą
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:20   #3644
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
Witam się i ja, naskrobałyście tyle że nie mogłam doczytać.

Ja dziś po badaniach, po południu odbiorę wyniki to zobaczymy jak tam morfologia się trzyma bo ostatnio taka na pograniczu była.

Z dobrych wiadomości - nie mogłam już wytrzymać z ciekawości i podjechałam do przedszkola i już były listy wywieszone! Mała się dostała wreszcie do państwówki - tak że od września zmieniamy przedszkole i kilkukrotnie zmniejszamy opłatę



Bardzo fajne to krzesełko i biorąc pod uwagę że to 2w1 to moim zdaniem wcale nie takie drogie a i oszczędność miejsca spora bo jednak takie sprzęty małe nie są



oj mi plecy też dają popalić i ostatnio też kolana mnie bolą !? a na wadze nie jest źle bo + 3,5kg więc myślę że całkiem znośnie





Ja też po cesarce nie używałam żadnego pasa i brzuch całkiem szybko mi spadł ale to też może dlatego że karmiłam piersią i byłam na mega diecie eliminacyjnej bo mała była uczulona na mnóstwo rzeczy więc po 3 miesiącach karmienia byłam jakieś 10 kg chudsza niż przed ciążą
oo jak super gratuluje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:28   #3645
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Wracając do leżaczków i fotelików do karmienia ja mam po Zuzi oba i mogę polecić bo są właściwie cały czas w użytku jeszcze a jedno i drugie jakościowo mają się świetnie pomimo upływu czasu.

Fotelik do karmienia - mam zielony, bardzo fajny choć sporo miejsca zajmuje ale za to duży i wygodny jest
http://forbabies.pl/caretero-royo-kr...o-do-karmienia

Leżaczek - bujaczek - Zuzia do tej pory go używ np. jak ogląda dobranockę to się w nim buja (pasy i pałąk się demontuje i zostaje taki bujak właśnie)

http://www.e-swiatdziecka.com.pl/lez...opotam-do-18kg

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
oo jak super gratuluje
dziękuje tez się bardzo cieszymy - mam tylko nadzieję że Zuzia się szybko zaaklimatyzuje w nowym przedszkolu bo to jednak zmiana jest dla niej spora
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:29   #3646
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Placek z truskawkami i malinami ale jednak zrobię jutro bo brakuje mi składników a dziś już nigdzie nie wychodzę
na biszkopcie? czy jaki? chętnie przygarnę jakiś dobry przepis na placek z truskawkami
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:30   #3647
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
na biszkopcie? czy jaki? chętnie przygarnę jakiś dobry przepis na placek z truskawkami
Daj mi chwilkę zaraz wrzucę ci dwa przepisy z których korzystam
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:32   #3648
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
Wracając do leżaczków i fotelików do karmienia ja mam po Zuzi oba i mogę polecić bo są właściwie cały czas w użytku jeszcze a jedno i drugie jakościowo mają się świetnie pomimo upływu czasu.

Fotelik do karmienia - mam zielony, bardzo fajny choć sporo miejsca zajmuje ale za to duży i wygodny jest
http://forbabies.pl/caretero-royo-kr...o-do-karmienia

Leżaczek - bujaczek - Zuzia do tej pory go używ np. jak ogląda dobranockę to się w nim buja (pasy i pałąk się demontuje i zostaje taki bujak właśnie)

http://www.e-swiatdziecka.com.pl/lez...opotam-do-18kg

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



dziękuje tez się bardzo cieszymy - mam tylko nadzieję że Zuzia się szybko zaaklimatyzuje w nowym przedszkolu bo to jednak zmiana jest dla niej spora
będę miała takie samo krzesełko do karmienia i też zielone (od siostry)

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Daj mi chwilkę zaraz wrzucę ci dwa przepisy z których korzystam

o fajnie nie musisz się spieszyć, bo dzisiaj na pewno robić nie będę ale może jutro po gin pojadę do sklepu i kupię co trzeba narobiłaś mi ochoty
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:32   #3649
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Mms tu masz pierwszy przepis, robiłam z niego dwa razy https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3...mi-i-kruszonka
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 12:34   #3650
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
obadaj obadaj, aż żal nie zjeść
Mi sie zawsze dziwili w pracy,że pije taką "kawe",bo wszystkim się kojarzy z rozkręcaniem laktacji
Przekonałaś mnie ! mam nadzieję,że będą mieli szybko jakiś wolny termin. Jutro wybieram się na glukoze(już tak to odwlekam),więc może po by się udało. Zaległabym z przyjemnością i niech ktoś się mną zajmuje
Ooo to w nagrodę za glukozę akurat na stópki możesz pójść
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:35   #3651
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Dziewczyny czy ktoras miala moze stycznosc z laktatorem elektrycznym Easystart Canpol 12/201? Bo zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem, co myslicie?
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:37   #3652
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
oo zbożowej to juz wieki nie piłam musze sobie kupic dla odmiany
u was mają taką kapuste z beczki w sklepach? u nas nie widzialam przewaznie pakowana


Sugar, my nie o kapuście z beczki
Ale jeśli pytasz, to u nas widziałam już i kapustę z beczki i ogórki z beczki
Ja w ciąży unikam tego typu rzeczy
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:38   #3653
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Mms a tu drugi ten jest niższy
6 jajek 2,5 szkl mąki zwykłej
0,5 szkl mąki ziemniaczanej
1,5 szkl cukru
1szkl oleju
mały proszek do pieczenia
Ubijamy białka, dodajemy cukier, potem żółtka (czyli tak jak biszkopt), potem wsypujemy mąkę proszek i olej. Mieszamy na wolnych obrotach. Wylewamy na blachę (normalną dużą), ukladamy dowolne owoce, mogą być truskawki, jagody, maliny, brzoskwinie czy śliwki. Piec około 30 minut w 180 stopniach
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:41   #3654
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
Wracając do leżaczków i fotelików do karmienia ja mam po Zuzi oba i mogę polecić bo są właściwie cały czas w użytku jeszcze a jedno i drugie jakościowo mają się świetnie pomimo upływu czasu.

Fotelik do karmienia - mam zielony, bardzo fajny choć sporo miejsca zajmuje ale za to duży i wygodny jest
http://forbabies.pl/caretero-royo-kr...o-do-karmienia

Leżaczek - bujaczek - Zuzia do tej pory go używ np. jak ogląda dobranockę to się w nim buja (pasy i pałąk się demontuje i zostaje taki bujak właśnie)

http://www.e-swiatdziecka.com.pl/lez...opotam-do-18kg

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



dziękuje tez się bardzo cieszymy - mam tylko nadzieję że Zuzia się szybko zaaklimatyzuje w nowym przedszkolu bo to jednak zmiana jest dla niej spora
aa widzialam te krzeselka takie fajne i kolorowe
co do Zuzi na pewno da sobie rade na poczatku moze byc ciezko ale da rade
wiem bo tez to przechodzilismy w zeszłe lato..
Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Sugar, my nie o kapuście z beczki
Ale jeśli pytasz, to u nas widziałam już i kapustę z beczki i ogórki z beczki
Ja w ciąży unikam tego typu rzeczy
gdzie widzialas i czemu unikasz?
a to o czym mowa?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:44   #3655
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Mms a tu drugi ten jest niższy
6 jajek 2,5 szkl mąki zwykłej
0,5 szkl mąki ziemniaczanej
1,5 szkl cukru
1szkl oleju
mały proszek do pieczenia
Ubijamy białka, dodajemy cukier, potem żółtka (czyli tak jak biszkopt), potem wsypujemy mąkę proszek i olej. Mieszamy na wolnych obrotach. Wylewamy na blachę (normalną dużą), ukladamy dowolne owoce, mogą być truskawki, jagody, maliny, brzoskwinie czy śliwki. Piec około 30 minut w 180 stopniach
:dzie kuje: zrobię chyba ten pierwszy
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:45   #3656
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Ach humorek mam lepszy bo mój Synuś kopie mamusie po żebrach aż miło
A ja jeszcze w nocy piekłam ciasto z rabarbarem i zaraz sobie wszamam z gorącym kakao I dziś spisałam wszystko co kupiłam i co muszę kupić, plus co zrobić musimy na nowym domku. Ciekawe ile nam zejdzie malowanie 4 sypialni, salonu, kuchni i korytarza... Mam nadzieję, że chłopy szybko się uwiną;d ale to i tak dopiero w lipcu.
Sugar bardzo fajne te balerinki. Na pewno wygodne. Ja sobie w primarku właśnie teraz kupiłam takie niepozorne baletkowate i są tak wygodne, że dokupie jeszcze w innych kolorach
U nas kolejny dzień leje, więc w domu gnije.
NOK84 super, że Mała się dostała
Nicole`_ ja ostatnio właśnie malowałam paznokcie u nóg;d haha masakra. ciężko mi było jak nie wiem. Brzuch jeszcze nie jakiś duży a już problem. Chyba TŻ będzie mi niedługo musiał nogi golić;d
Pościel bardzo fajne kolorki ma
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:49   #3657
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
:dzie kuje: zrobię chyba ten pierwszy
Ja też
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:52   #3658
NOK84
Raczkowanie
 
Avatar NOK84
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
aa widzialam te krzeselka takie fajne i kolorowe
co do Zuzi na pewno da sobie rade na poczatku moze byc ciezko ale da rade
wiem bo tez to przechodzilismy w zeszłe lato..
na żywo kolory są bardzo fajne i pasują mi do zielonych ścian w kuchni

oj u nas zeszłoroczne początki przedszkola były tragiczne, mąż musiał ją odprowadzać na początku bo ja nie miałam serca.....
mam nadzieję że teraz będzie lepiej
__________________
Żonka - 08.2007
Zuzia - 09.2011
Adaś - 08.2015
NOK84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 12:57   #3659
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez NOK84 Pokaż wiadomość
na żywo kolory są bardzo fajne i pasują mi do zielonych ścian w kuchni

oj u nas zeszłoroczne początki przedszkola były tragiczne, mąż musiał ją odprowadzać na początku bo ja nie miałam serca.....
mam nadzieję że teraz będzie lepiej
ojj wlasnie z mlodym bylo tyle dobrze ze on mial pare razy tam w tym nowym przedszkolu spotkania zeby zobaczyl jak tam jest i zeby nie bylo mu to miejsce calkiem obce moze takie cos dla malej zrobcie jesli sie da u was ..?

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ach humorek mam lepszy bo mój Synuś kopie mamusie po żebrach aż miło
A ja jeszcze w nocy piekłam ciasto z rabarbarem i zaraz sobie wszamam z gorącym kakao I dziś spisałam wszystko co kupiłam i co muszę kupić, plus co zrobić musimy na nowym domku. Ciekawe ile nam zejdzie malowanie 4 sypialni, salonu, kuchni i korytarza... Mam nadzieję, że chłopy szybko się uwiną;d ale to i tak dopiero w lipcu.
Sugar bardzo fajne te balerinki. Na pewno wygodne. Ja sobie w primarku właśnie teraz kupiłam takie niepozorne baletkowate i są tak wygodne, że dokupie jeszcze w innych kolorach
U nas kolejny dzień leje, więc w domu gnije.
NOK84 super, że Mała się dostała
Nicole`_ ja ostatnio właśnie malowałam paznokcie u nóg;d haha masakra. ciężko mi było jak nie wiem. Brzuch jeszcze nie jakiś duży a już problem. Chyba TŻ będzie mi niedługo musiał nogi golić;d
Pościel bardzo fajne kolorki ma
moja tez kopie.. ostatnio nawet na wysokosci pępka i nawet jak stoje i gotuje.. na poczatku kopala przewaznie jak lezałam teraz caly czas prawie
co do pogody no u nas lało potem slonko teraz znowu pochmurno az duszno na dworze.. moze tez nagle runie deszczem..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:03   #3660
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 5 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
aa widzialam te krzeselka takie fajne i kolorowe

co do Zuzi na pewno da sobie rade na poczatku moze byc ciezko ale da rade

wiem bo tez to przechodzilismy w zeszłe lato..





gdzie widzialas i czemu unikasz?

a to o czym mowa?

Napewno widziałam w Metro Tyle, że tam musisz mieć kartę, bo inaczej do sklepu nie wejdziesz
Unikam, bo się schizuję, że tam jakieś bakterie itd.
Skoro oliwek i serów typu feta nie powinno się z takich "otwartych"beczek jeść to i tego nie jem...
Może przesadzam...Być może ktoś pomyśli, że jestem nienormalna, ale tak już mam

Z Mravka miałymy na myśli taką młodą kapuchę zasmażaną :ślina:
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 21:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.