Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 13:49   #1321
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aleksandra7610 Pokaż wiadomość
a kupiłabyś ją jeszcze raz? dzisiaj prostowałam gamą CP1 ceramiczną ale bez regulacji.Wyprostowała dobrze włosy nawet bardzo ale elektryzowały mi się potem włosy, no i ten brak regulacji..
brak regulacji mi nie przeszkadza, zreszta jak sie jest em u fryzjera to przynajmniej ja, nie zauwazylam aby prostowano prostownicami z regulacja temp. Miałam kiedys z regulacja i co z tego skoro prostowalam na maxie. kupilabym jeszcze raz bo ma solidne plytki
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 15:26   #1322
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Moja siostra dwa dni temu prostowala sobie wlosy prostownica Farouk CHI nano digital u kolezanki i powiedziala ze wszystko jest dokladnie takie samo jak przy naszym WAHLU- ten sam efekt i okres jego utrzymania sie. CHI podobno jest tylko troche
lzejsza od WAHLA. Taka ciekawostka dla zainteresowanych
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:10   #1323
dzieffcynka002
Raczkowanie
 
Avatar dzieffcynka002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 176
Lightbulb Prostownica do 100 zł

Witam

Muszę sobie kupić nową prostownice jednak nie mam pojęcia która wybrać na allegro jest ich tyle że nie wiadomo za która się łapać
Czy mogłybyście poradzić mi jakąś dobrą prostownice do 100 zł

Mam włosy falowane , podatne , niesforne.


Pozdrawiam
__________________
dzieffcynka002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:02   #1324
Rakoczowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2
GG do Rakoczowa
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Witam! (mój pierwszy post na wizażu;)

Ja jakieś 3 miesiące temu (po dokonaniu rozeznania w temacie - głównie na wizażu) kupiłam prostownicę ga.ma tourmaline laser ion z jonizacją i bez regulacji, zapłaciłam 230zł. jest to moja druga prostownica, pierwsza była za 30zł z marketu. pierwsza zniszczyła mi włosy po kilku wyprostowaniach (nie używałam jeszcze wtedy preparatów ochronnych). drugą prostuję już 3 miesiące po każdym myciu, włosy są prościutkie, miękkie i efekt utrzymuje się do następnego mycia, wymagając czasem niewielkich poprawek np po nocy (do tego olejek, maseczka itp, co utrzymuje moje włosy w dobrym stanie). samo prostowanie zajmuje mi niecałe 10min a mam włosów sporo

Mam włosy półdługie, cieniowane, delikatne, cienkie ale bardzo gęste, nie dające się nijak układać, bez prostowania wywijają sie nieładnie na wszystkie strony i wyglądają okropnie

prostownica spełnia moje oczekiwania w 100% :) i myślę że będzie mi jeszcze długo służyć, jest świetna!

Edytowane przez Rakoczowa
Czas edycji: 2009-02-19 o 08:13
Rakoczowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:32   #1325
rzaruwa
Przyczajenie
 
Avatar rzaruwa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Arrow Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Ja kupiłam prostownicę BaByllissa. Stwierdziłam, że nie będę nią rzucać, ani jej deptać (wcześniej piszą o nich, że są "awaryjne"). Tak sobie myślę, że jak się dostosuję do powyższego, to może (OBY!!!) mi posłuży przez lata [włosy prostuję dwa razy w tygodniu(nie żebym dwa razy w tygodniu myła głowę(!!!), tylko przez resztę dni-prócz tych dwóch- mam "loki")). Na wtorek paczka powinna mi dojść.

Tą prostownicę kupiłam:
http://www.allegro.pl/item552348562_...ss_gw2lat.html
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do końca.


Edytowane przez rzaruwa
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:01
rzaruwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:33   #1326
aleksandra7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

no,dziewczyny, zamówiłam wczoraj ga.me digital turmalinową i z jonizacją cp3.czekam na nią z niecierpliwością!!
aleksandra7610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:34   #1327
pietrucha2191
Przyczajenie
 
Avatar pietrucha2191
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

ta szersza jest do włosow grubych i raczej falowanych lub kręcownych jak masz tylko wiwinięte polecala bym ci cienszą jest wygodniejsza
pietrucha2191 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 16:22   #1328
Hope12309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Hej!!!!!!:----)Miałam napisać swoją opinie na temat nowej prostownicyzisiaj przysłali mi REMINGTONA S1051 POKRYTY JEST TEFLONEM I TURMALINAMI już ją wypróbowałam i jak dla mnie jest CUDOWNA mam włosy niesforne falujące się na wilgotnym powietrzu.Przy pomocy mnóstwa kosmetyków i prostownicy prezentują się dobrze Wcześniej miałam prostownice Wahl Cutek ale po 4 miesiącach zaczęła mi schodzić powłoka...muszę oddać ją do reklamacji.Remington jest od niej o niebo lepszy i ładniejszy POLECAM!!!!!!!!
Hope12309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:17   #1329
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Radzę kupić prostownicę GAMY z regulacją temperatury. Zazwyczaj prostownice osiągają temperaturę do 200*C a przy kręconych "trudnych" włosach sprawdza się prostownica z mozliwością ustawienia wyższej temperatury.
Prostownica CP3 DIGITAL CERAMIC TOURMALINE, którą kupiłem ma zakres regulacji temperatury od 150 do 220*C.
Nagrzewa się dosłownie w kilka sekund, co daje dużą oszczędność czasu.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:09   #1330
aleksandra7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Daniele67 jesteś zadowolony z tej prostownicy, bo waśnie czekam na nią?
aleksandra7610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 15:23   #1331
vintageplace
Przyczajenie
 
Avatar vintageplace
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cześć, jestem na kupnie prostownicy, chce na nią przeznaczyć +/- 200 zł. Jaką polecicie? Włosy mam farbowane, cienkie, troszkę pofalowane.

Zastanawiam się nad BRAUN ES3 lub REMINGTON SHINE THERAPY S9950.
Pomóżcie bo nie mam pojęcia na co przede wszystkim zwrócić uwagę
vintageplace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 16:26   #1332
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

aha, no właśnie marektowe też mi się kojarzą z takim chińskim badziewiem i troche się zaniepokoiłam... niestety, u mnie nie mogę dostać tego Vidala i chyba zamówię gdzieś na necie, bo chciałabym dostać go jak najszybciej.
i jak możecie to napiszcie mi coś jesczze o Vidalu, bo ja musze być 100% pewna, że ta prostownica jest ok
aha, i dobra jest ta różowa czy może jakiś inny model?
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:35   #1333
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chitty Pokaż wiadomość
aha, no właśnie marektowe też mi się kojarzą z takim chińskim badziewiem i troche się zaniepokoiłam... niestety, u mnie nie mogę dostać tego Vidala i chyba zamówię gdzieś na necie, bo chciałabym dostać go jak najszybciej.
i jak możecie to napiszcie mi coś jesczze o Vidalu, bo ja musze być 100% pewna, że ta prostownica jest ok
aha, i dobra jest ta różowa czy może jakiś inny model?
innych nie probowałam, z wyjątkiem pięcioletniej ceramicznej która już bardzo odróżniała się od mojej, mimo że młodszej, nowszej to gorszej(ale nie vidala, Ceramini). Uwierz, bo naprawdę warto A przez kupujesz przez internet to z tego co wiem to można zwrócić bez podawania przyczyny(ale musiałabys sprawdzić, bo pewności nie mam)
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 16:57   #1334
daniele67
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aleksandra7610 Pokaż wiadomość
Daniele67 jesteś zadowolony z tej prostownicy, bo waśnie czekam na nią?
Osobiście jej nie używam, kupiłem ją w prezencie dla żony i jest z niej bardzo zadowolona. Jest to profesjonalny produkt, bez porównania z poprzednią prostownicą kupioną w supermarkecie.
To co podkreślam, że bardzo ważna jest regulacja temperatury. Moja żona ma cienkie fabrowane włosy i ustawia do prostowania niższą temperaturę (180*) z doskonałym efektem. Natomiast córa ma kręcone grube włosy i ustawia maksymalną temperaturę 220*.
Do tego stopnia "moje dziewczyny" były zadowolone, że dokupiłem drugą prostownicę Gamy, żeby rano nie było dyskusji. Aha, kupiłem też taki płyn do prostowania, chroniący włosy przed działaniem temperatury GAMA PROTECT ION.
daniele67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:14   #1335
Hope12309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez vintageplace Pokaż wiadomość
Cześć, jestem na kupnie prostownicy, chce na nią przeznaczyć +/- 200 zł. Jaką polecicie? Włosy mam farbowane, cienkie, troszkę pofalowane.

Zastanawiam się nad BRAUN ES3 lub REMINGTON SHINE THERAPY S9950.
Pomóżcie bo nie mam pojęcia na co przede wszystkim zwrócić uwagę
HejMoim zdaniem jeśli masz cienkie włosy to w zupełności wystarczy Ci prostownica remingtona, która nie ma dość wysokiej mocy.Jeśli miałabyś trudne do ułożenia włosy to braun by był lepszy, gdyż ma ok.170 W.Co jest ważne przy prostowaniu. Ja mam prostownice remington s1051 (można nią prostować i kręcić włosy) jest super.Wysyłam Ci link tej prostownicy :http://www.allegro.pl/item560406570_...051_z_dvd.html . Z tego co wiem to dziewczyny chwalą sobie prostownice vidal s, ale wizualnie moja jest ładniejszaJa tez mam dość cienkie i pofalowane włosy i remington doskonale sunie po włosacha prostownica shine therapy również ma dobre opinie i dużo jest o niej na youtube.com

Edytowane przez Hope12309
Czas edycji: 2009-02-20 o 19:19
Hope12309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:54   #1336
aleksandra7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

dzięki Daniele67, uspokoiłeś mnie, bo się denerwowałam że nie za dobrze wybrałam a nie jest ona tania, ten płyn też jest taki dobry?
aleksandra7610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:07   #1337
vintageplace
Przyczajenie
 
Avatar vintageplace
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Hope12309 Pokaż wiadomość
HejMoim zdaniem jeśli masz cienkie włosy to w zupełności wystarczy Ci prostownica remingtona, która nie ma dość wysokiej mocy.Jeśli miałabyś trudne do ułożenia włosy to braun by był lepszy, gdyż ma ok.170 W.Co jest ważne przy prostowaniu. Ja mam prostownice remington s1051 (można nią prostować i kręcić włosy) jest super.Wysyłam Ci link tej prostownicy :http://www.allegro.pl/item560406570_...051_z_dvd.html . Z tego co wiem to dziewczyny chwalą sobie prostownice vidal s, ale wizualnie moja jest ładniejszaJa tez mam dość cienkie i pofalowane włosy i remington doskonale sunie po włosacha prostownica shine therapy również ma dobre opinie i dużo jest o niej na youtube.com
Hope, dzięki za pomoc ;*
vintageplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:03   #1338
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Hope12309 jak juz bedziesz oddawac Wahla to napisz prosze czy Ci go przyjeli do reklamacji i czy naprawili
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:43   #1339
dzieffcynka002
Raczkowanie
 
Avatar dzieffcynka002
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 176
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

która prostownice wybrać?

mam włosy dość gęste , długości za łopatki , falowane z tędencją do kręcenia , podatne , nie są bardzo zniszczone myśle że ich poziom zniszczenia jest w normie :P i się plączą strasznie


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sow-s1031.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lna-cutek.html
__________________
dzieffcynka002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 18:14   #1340
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Dzisiaj zauważyłam że fryzjerka prostowała mi włosy tą druga prostownicą, Wahl, nawet się kiedyś zastanawiałam co to za prostownica, w życiu bym nie powiedziała że jest taka tania :P Nie szarpie, bardzo ładnie prostuje, kiedyś miałam nią wyprostowane włosy przed weselem, całą noc wyglądały super. Mam proste włosy, ale sądząc po komentarzach na innych tez się sprawdza.

Ja zdecydowałam się ostatnio na Brauna Es3, dzisiaj przyszła, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, jak przetestuje to zdam relację
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:40   #1341
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

wlasnie kontempluje zakup braun es3, mam dosc trudne mocno pofalowane wlosy, miejscami krecone, mialam juz 2 prostownice, z czego jedna babyliss, ktore zupelnie nie dawaly rady.. prostowanie zajmowalo mi 2 godziny a efekt byl daleki od oczegiwanego.. zalezy mi zeby prostownica eliminowala efekt puszenia i zebym mogla wyporstowac wlosy w 15-20 min. jak przestestujesz es3 to daj znac
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:21   #1342
qarinczu
Raczkowanie
 
Avatar qarinczu
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Hej!

Drogie wizażystki po przeczytaniu kilkudziesięciu stron z tego tematu nadal mam dylemat, którą prostownicę wybrać Prrroszę doradźcie, bo zaraz zwariuję

Mam raczej proste, nie za grube nie za cienkie włosy, z przodu krótkie za brodę, z tyłu dłuższe za ramiona. Prostownicy potrzebuję do wygładzenia fryzurki, ponieważ po wysuszeniu mam zbyt puszyste i cieniowane końcówki brzydko odstają. Zastanawiam się nad trzema:

http://www.allegro.pl/item555239370_...cji_i_lcd.html

Ale trochę się obawiam tego Brauna, ponieważ to w końcu nie jest firma fryzjerska to raz, a dwa boję się, że się płytki pożdzierają no i ogólnie że to taki pic na wodę.

http://www.allegro.pl/item553190366_...eramiczna.html

Ga.mę poleca mi kumpela no i tutaj wy sobie chwalicie. Ta wersja nie ma reg. temp., ale jak mówi kumpela, że ona pomimo że ma reg. w swojej to i tak ustawia zawsze na max.

http://www.allegro.pl/item548597554_...line_gama.html

Trzecia Ga.ma ma już wszystko: turmaliny, jonizację, reg. temp. i cena niby tylko 30zł wyższa od wersji bez reg, ale boję się że to lcd może się posuć i czytałam złe opienie na temat jakości wykonania tego modelu.
I jestem w kropce. Proszę wybierzcie za mnie.
Korci mnie zakup profesjonalnej prostownicy, ale z drugiej strony Braun ma bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek, a wiadomo "skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?" I ponadto nieprofesjonalny Braun ma lepsze opinie niż profesjonalna i wszystkomająca Ga.ma. Pomocy!

Edytowane przez qarinczu
Czas edycji: 2009-02-21 o 19:23
qarinczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 11:19   #1343
Hope12309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
Hope12309 jak juz bedziesz oddawac Wahla to napisz prosze czy Ci go przyjeli do reklamacji i czy naprawili
Napisze na pewnotylko póki co nie chce mi się i szkoda mi pieniędzy na przesyłkę,bo zamówiłam w sklepie internetowym.Boje się trochę,że jeszcze mi jej nie oddadzą, bo w sumie to jest b.dobra, ale do pięt nie dorasta mojemu nowemu remingtonowi hi
Hope12309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:41   #1344
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez qarinczu Pokaż wiadomość
Hej!

Drogie wizażystki po przeczytaniu kilkudziesięciu stron z tego tematu nadal mam dylemat, którą prostownicę wybrać Prrroszę doradźcie, bo zaraz zwariuję

Mam raczej proste, nie za grube nie za cienkie włosy, z przodu krótkie za brodę, z tyłu dłuższe za ramiona. Prostownicy potrzebuję do wygładzenia fryzurki, ponieważ po wysuszeniu mam zbyt puszyste i cieniowane końcówki brzydko odstają. Zastanawiam się nad trzema:

http://www.allegro.pl/item555239370_...cji_i_lcd.html

Ale trochę się obawiam tego Brauna, ponieważ to w końcu nie jest firma fryzjerska to raz, a dwa boję się, że się płytki pożdzierają no i ogólnie że to taki pic na wodę.

http://www.allegro.pl/item553190366_...eramiczna.html

Ga.mę poleca mi kumpela no i tutaj wy sobie chwalicie. Ta wersja nie ma reg. temp., ale jak mówi kumpela, że ona pomimo że ma reg. w swojej to i tak ustawia zawsze na max.

http://www.allegro.pl/item548597554_...line_gama.html

Trzecia Ga.ma ma już wszystko: turmaliny, jonizację, reg. temp. i cena niby tylko 30zł wyższa od wersji bez reg, ale boję się że to lcd może się posuć i czytałam złe opienie na temat jakości wykonania tego modelu.
I jestem w kropce. Proszę wybierzcie za mnie.
Korci mnie zakup profesjonalnej prostownicy, ale z drugiej strony Braun ma bardzo dobre opinie wśród użytkowniczek, a wiadomo "skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?" I ponadto nieprofesjonalny Braun ma lepsze opinie niż profesjonalna i wszystkomająca Ga.ma. Pomocy!
wiesz, zdecydowalam sie na brauna es3 dlatego ze jest objety programem gwarancyjnym, wiec jesli nie bedzie mi pasowal moge go oddac przez 30 dni i kupic profesjonalna prostownice..
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:49   #1345
qarinczu
Raczkowanie
 
Avatar qarinczu
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Hmm na tego brauna byłam już właściwie zdecydowana... Ale skoro mogę dopłacić tylko 100zł i mieć coś "fryzjerskiego" to chyba wybiorę ga.mę. Ostatnio miałam Vidal Sassoona i po kilku miesiącach zaczęła mi odpadać ta powłoka z płytek, więc obawiam się że tu może być podobnie.
qarinczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:55   #1346
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez qarinczu Pokaż wiadomość
Hmm na tego brauna byłam już właściwie zdecydowana... Ale skoro mogę dopłacić tylko 100zł i mieć coś "fryzjerskiego" to chyba wybiorę ga.mę. Ostatnio miałam Vidal Sassoona i po kilku miesiącach zaczęła mi odpadać ta powłoka z płytek, więc obawiam się że tu może być podobnie.
A ktorego dokladnie Vidala mialas?
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 19:16   #1347
qarinczu
Raczkowanie
 
Avatar qarinczu
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

dokładnie VS202CE, taki jak w tej aukcji:
http://www.allegro.pl/item560319036_...n_vs202ce.html
Kupiłam go ze względu na możliwość regulacji szerokości płytek (szerokie do włosów z tyłu, a wąskie do grzywki), ale ostatecznie grzywka mi wtedy podrosła i używałam tylko tych szerokich. A tak na marginesie mogę ją komuś odsprzedać za grosze (wąskie płytki są nowiutkie, a szerokie używałam i są poździerane).

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Właśnie sprawdziłam, kiedy kupiłam tego Vidala i wychodzi na to, że mam jeszcze miesiąc gwarancji
Jak myślicie, czy jak oddam do serwisu, to wymienią mi te płytki?
qarinczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:17   #1348
wiola 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Witam wszystkim mam duży problem czy ktoraś z Was dziewczyny mogłaby mi doradzić kupno prostownicy z babyliss mam dużo włosow bardzo kręconych do łopateki tak naprawde mam ich już dość .chciałam kupić prostownice ale jestem zielona w tym temacie więc lipa prosze o pomoc dziękuje z gory
wiola 27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:35   #1349
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiola 27 Pokaż wiadomość
Witam wszystkim mam duży problem czy ktoraś z Was dziewczyny mogłaby mi doradzić kupno prostownicy z babyliss mam dużo włosow bardzo kręconych do łopateki tak naprawde mam ich już dość .chciałam kupić prostownice ale jestem zielona w tym temacie więc lipa prosze o pomoc dziękuje z gory
Moja siostra w pt zrobila przelew za prostownice Babyliss sleek expert, jak dojdzie powiem Ci czy warta zakupu
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:51   #1350
qarinczu
Raczkowanie
 
Avatar qarinczu
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

A ja przed chwilką złożyłam zamówienie. Wersja ostateczna: Zestaw Prostownica CP3 Digital + Suszarka Mystere 3600 Turmaline. Znalazłam w jakiejś hurtowni fryzjerskiej za 419zł + przesyłka gratis. Szkoda troszkę kaski, ale cóż... raz się żyje Oby mi ten zestawik służył wiernie
qarinczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.