Farby Khadi - opinie - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 20:29   #541
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farby Khadi - opinie

jutro znowu hennę kładę
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:45   #542
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Farby Khadi - opinie

Ostatni raz kładłam hennę z 4 miesiące temu. Mam gigantyczne odrosty choć na ciemnych włosach nie rzucają się tak bardzo w oczy. Na szczęście Biedny mężuś, on tak nie lubi farbować mi włosów
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 20:27   #543
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farby Khadi - opinie

Widziałam się dziś z przyjaciółką. I tak od słowa do słowa, doszłyśmy do jej nauczycielki chemii. Wyszło na to, że od lat kręci kremy, farbuje włosy henna indyjska. No właśnie... Nie tylko farbowała Brała również w niej kąpiele. Kąpiele to może złe słowo... Mamy trzy minuty, zanim barwnik się uwolni,więc to raczej zanurzenie i wynurzenie. I stwierdziła, że większość drobnoustrojów tego nie przeżyje. Wiedziałam, że henna ma działanie bakteriobójcze, ale nie myślałam, że aż tak silne Sama się teraz zastanawiam nad małą "kąpielą" twarzy...

Co o tym myślicie?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:50   #544
AngieeM
Przyczajenie
 
Avatar AngieeM
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Farby Khadi - opinie

Witam wszystkie

Dołączam się do tematu . A więc... Dziś nałożyłam na włosy Khadi z Amlą i Jatrophą. Pod spodem miałam wypraną ciemną czerwień farbą drogeryjną i 2cm odrosty w kolorze "mysim". Na razie czekam do pierwszego mycia szamponem i na to, że trochę ściemnieją, bo mam dość rudawe :< a najbardziej mi zależy na czerwieni, dość intensywnej czerwieni .
Z tego co się naczytałam to trudno ją uzyskać, biorąc pod uwagę moje jasne odrosty...
Hennę trzymałam 1,5h wydaję mi się, że powinnam trzymać pełne 2h, a poza tym pewnie nie zmieszałam konsystencji z odpowiednio gorącą wodą i tu był błąd.

Kluczowe moje pytanie brzmi: Co mogę zrobić bądź dodać do mieszanki następnym razem by kolor stał się bardziej czerwonawy, a mniej rudawy? :<
AngieeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 22:49   #545
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cześć Ekspertki!
I ja się dołączę z pytaniem. Co pół roku robię trwałą, ponieważ bardzo dobrze wyglądam w kręconych włosach i je uwielbiam.
Rozumiem, że najlepiej będzie najpierw zrobić trwałą. Odczekać trochę i zrobić hennę. Czy jak odczekam tydzień po trwałej to będzie ok? Czy khadi (chcę orzechowy brąz) nie popsuje efektu trwałej? Poradźcie coś.

EDIT: a co myślicie o tym wynalazku?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-z-henny.html
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2012-11-10 o 23:30
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 14:36   #546
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Cześć Ekspertki!
I ja się dołączę z pytaniem. Co pół roku robię trwałą, ponieważ bardzo dobrze wyglądam w kręconych włosach i je uwielbiam.
Rozumiem, że najlepiej będzie najpierw zrobić trwałą. Odczekać trochę i zrobić hennę. Czy jak odczekam tydzień po trwałej to będzie ok? Czy khadi (chcę orzechowy brąz) nie popsuje efektu trwałej? Poradźcie coś.

EDIT: a co myślicie o tym wynalazku?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-z-henny.html

Info ze strony khadi:
"Nie ma również problemu z farbowaniem włosów po trwałej ondulacji. Włosy będą wręcz wdzięczne za dodatkową pielęgnację. Tak samo włosy farbowane farbami roślinnymi można poddawać temu zabiegowi. Należy jednak pamiętać, że czas poddawania włosów kosmetykowi chemicznemu prawdopodobnie będzie wymagał przedłużenia. Składnikom chemicznym ciężko jest przedostać się przez warstwę, którą tworzą farby roślinne. Efekt także może się różnić od oczekiwanego. W tym wypadku najlepiej zasięgnąć porady doświadczonego fryzjera."


To zwykła farba chemiczna z dodatkiem henny Farbowałam nią ostatnio. Efekt lepszy niż po lorealu

Edytowane przez 201607231719
Czas edycji: 2012-11-11 o 16:18
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:59   #547
rebelXX
Raczkowanie
 
Avatar rebelXX
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 127
Dot.: Farby Khadi - opinie

Witam
Pisze pierwszy raz w tym wątku, niejako że 3 dni temu pierwszy raz zafarbowałam włosy henną khadi kolor orzechowy brąz, na moich jasnych włosach wyszły rude;( zastanawiam się po jakim czasie mogę teraz ponownie je zafarbować (też henną, ale kolor ciemny brąz)? Wiecie coś na ten temat?
Dziękuję z góry za odpowiedzi
rebelXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 10:29   #548
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Farby Khadi - opinie

RebelXX od razu możesz zafarbować henną
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:10   #549
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rebelXX Pokaż wiadomość
Witam
Pisze pierwszy raz w tym wątku, niejako że 3 dni temu pierwszy raz zafarbowałam włosy henną khadi kolor orzechowy brąz, na moich jasnych włosach wyszły rude;( zastanawiam się po jakim czasie mogę teraz ponownie je zafarbować (też henną, ale kolor ciemny brąz)? Wiecie coś na ten temat?
Dziękuję z góry za odpowiedzi
O rety nie strasz. Jaki miałaś kolor wyjściowy? Wyszły takie rude rude czy rudawe. Ja nie chcę rudego i czaję się na orzechowy. Podobno jakny brąz wychodzi rudawy, ale żeby orzechowy? Miał być zimny.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:28   #550
rebelXX
Raczkowanie
 
Avatar rebelXX
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 127
Dot.: Farby Khadi - opinie

Właśnie "miał być zimny". Moje włosy są z natury bardzo podatne na farbowanie (farbowanie ich chemicznymi farbami koloru brązowego zawsze kończyło się czarną czupryną) a kolor szybko się wymywa. Wyjściowym był ciemny blond z lekko rozjaśnionymi końcami (pozostałości dawnego farbowania palette !o zgrozo!), przy czole delikatne baby hair wzięło najmocniej, tzn. są baardzo rude, aż marchewkowe, cała reszta jest w odcieniu raczej ciepłego brązu w poświatą rudości, włosy pod spodem są znacznie ciemniejsze. Trochę się rozczarowałam tym kolorem, miałam nadzieję, że efekt będzie inny. W najbliższych dniach zamierzam przefarbować na ciemny brąz też henną khadi.
rebelXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:12   #551
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rebelXX Pokaż wiadomość
Właśnie "miał być zimny". Moje włosy są z natury bardzo podatne na farbowanie (farbowanie ich chemicznymi farbami koloru brązowego zawsze kończyło się czarną czupryną) a kolor szybko się wymywa. Wyjściowym był ciemny blond z lekko rozjaśnionymi końcami (pozostałości dawnego farbowania palette !o zgrozo!), przy czole delikatne baby hair wzięło najmocniej, tzn. są baardzo rude, aż marchewkowe, cała reszta jest w odcieniu raczej ciepłego brązu w poświatą rudości, włosy pod spodem są znacznie ciemniejsze. Trochę się rozczarowałam tym kolorem, miałam nadzieję, że efekt będzie inny. W najbliższych dniach zamierzam przefarbować na ciemny brąz też henną khadi.
a kiedy farbowałaś? Może kolor musi się jeszcze "utlenić" (bo rozumiem, że to efekt już po tym myciu po dwudniowej przerwie)
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 14:39   #552
rebelXX
Raczkowanie
 
Avatar rebelXX
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 127
Dot.: Farby Khadi - opinie

Tak, to już po umyciu. Farbowałam w piątek, umyłam w niedzielę, więc na pewno się utlenił. Dziś-po kolejnym myciu-widać wyraźnie rudy odcień
rebelXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:07   #553
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rebelXX Pokaż wiadomość
Właśnie "miał być zimny". Moje włosy są z natury bardzo podatne na farbowanie (farbowanie ich chemicznymi farbami koloru brązowego zawsze kończyło się czarną czupryną) a kolor szybko się wymywa. Wyjściowym był ciemny blond z lekko rozjaśnionymi końcami (pozostałości dawnego farbowania palette !o zgrozo!), przy czole delikatne baby hair wzięło najmocniej, tzn. są baardzo rude, aż marchewkowe, cała reszta jest w odcieniu raczej ciepłego brązu w poświatą rudości, włosy pod spodem są znacznie ciemniejsze. Trochę się rozczarowałam tym kolorem, miałam nadzieję, że efekt będzie inny. W najbliższych dniach zamierzam przefarbować na ciemny brąz też henną khadi.
Cytat:
Napisane przez rebelXX Pokaż wiadomość
Tak, to już po umyciu. Farbowałam w piątek, umyłam w niedzielę, więc na pewno się utlenił. Dziś-po kolejnym myciu-widać wyraźnie rudy odcień
No to mnie skutecznie zniechęciłaś.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 07:57   #554
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Farby Khadi - opinie

A mi bardzo fajnie chwycił jasny brąz Po kolejnym henowaniu włosy są dużo mniej sztywne niż za pierwszym razem. Spróbuje dziś nie użyć odżywki - ciekawe jaki będzie efekt. I mniej "pachną" mokrym sianem

Teraz kusi mnie spróbować zafarbować na orzechowy brąz. Ale to za jakiś czas dopiero
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 08:16   #555
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farby Khadi - opinie

Moje też po drugim hennowaniu lepiej wyglądały
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:13   #556
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Farby Khadi - opinie

Ja mam pytanie do posiadaczek henny czarnej, czy daje ona odblask brązu? Ta zwykła czrana z Khadi
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:10   #557
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie do posiadaczek henny czarnej, czy daje ona odblask brązu? Ta zwykła czrana z Khadi
Zobacz galerię farbowania na stronie Khadi i tutaj na forum.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 05:42   #558
AngieeM
Przyczajenie
 
Avatar AngieeM
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Farby Khadi - opinie

A jak z trwałością tej henny? Czy z kolejnym jej używaniem się ona zwiększa?
Mi mija 2 tydzień od pierwszego farbowania i już mam przebłyski odrostów..
__________________
It's just a bad day. Not a bad life.

AngieeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:25   #559
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Farby Khadi - opinie

Byłoby doprawdy niesamowitym zjawiskiem odrastanie włosów w kolorze innym niż naturalny

Chcesz trwalszy efekt - trzymaj hennę 6 godzin na włosach. Drugą koloryzację możesz powtórzyć na całe włosy by zwiększyć trwałość. Natomiast przy kolejnych farbowaniach ograniczaj się do odrostów (inaczej kolor będzie znacznie ciemniejszy, czyli niekoniecznie fajnie).

Dziewczyny, macie sprawdzonych pośredników sprzedających Khadi taniej niż na stronie producenta bezpośrednio?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 15:43   #560
AngieeM
Przyczajenie
 
Avatar AngieeM
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Farby Khadi - opinie

Dziękuję za odpowiedź.

Aczkolwiek, pisząc przebłyski odrostów nie chodziło mi o włosy, które miałyby mi odrastać na ten sam kolor co farbuję... tylko o odrosty te, które farbowałam wcześniej, a kolor szybko się z nich zmywa.
__________________
It's just a bad day. Not a bad life.

AngieeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:10   #561
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Farby Khadi - opinie

To się powtórzę
Czy macie sprawdzonych pośredników sprzedających Khadi taniej niż na stronie producenta bezpośrednio?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:27   #562
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To się powtórzę
Czy macie sprawdzonych pośredników sprzedających Khadi taniej niż na stronie producenta bezpośrednio?
Ja nie
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:58   #563
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To się powtórzę
Czy macie sprawdzonych pośredników sprzedających Khadi taniej niż na stronie producenta bezpośrednio?
sama się nad tym zastanawiam, gdyż chcę kupić farbkę niedługo(jak wreszcie będę mieć kasę;p) i widzę, na all. dużo "farb" Khadi wychodzących taniej z przesyłką ale napisy są po angielsku, czyli z zagranicy wzięte
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:15   #564
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
sama się nad tym zastanawiam, gdyż chcę kupić farbkę niedługo(jak wreszcie będę mieć kasę;p) i widzę, na all. dużo "farb" Khadi wychodzących taniej z przesyłką ale napisy są po angielsku, czyli z zagranicy wzięte
Widzę, że jesteś z Wrocławia Możesz tam kupić stacjonarnie - ominęłaby Cię opłata ze przesyłkę i manipulacyjne w banku
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:15   #565
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
sama się nad tym zastanawiam, gdyż chcę kupić farbkę niedługo(jak wreszcie będę mieć kasę;p) i widzę, na all. dużo "farb" Khadi wychodzących taniej z przesyłką ale napisy są po angielsku, czyli z zagranicy wzięte
Kupowałam w dwóch sprzedających na all , henna od najtańszego okazała się (jak podejrzewam ) stara sffatygowane opakowanie i praie nie złapała. Drugi miał imo świeżą hennę po 24 zł + przesyłka.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Widzę, że jesteś z Wrocławia Możesz tam kupić stacjonarnie - ominęłaby Cię opłata ze przesyłkę i manipulacyjne w banku
Gdzie we Wrocławiu? Khadi ma sklep stacjonarny ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:19   #566
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Kupowałam w dwóch sprzedających na all , henna od najtańszego okazała się (jak podejrzewam ) stara sffatygowane opakowanie i praie nie złapała. Drugi miał imo świeżą hennę po 24 zł + przesyłka.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


Gdzie we Wrocławiu? Khadi ma sklep stacjonarny ?

Na stronie khadi i helfów [to jedna firma chyba] jest opcja odbioru osobistego we Wrocku.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:23   #567
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Na stronie khadi i helfów [to jedna firma chyba] jest opcja odbioru osobistego we Wrocku.
właśnie pisałam nawet kiedyś maila do nich i odpisali mi, że część asortymentu znajduje się w sklepie przy Hallera, bodajże nr 8 kiedyś tamtędy przechodziłam i specjalnie obczaiłam ten "sklep", budynek wygląda jak taki dom mieszkalny troszkę bardziej "dworkowy" nie wygląda to jak sklep, ale jest dość dobrze "oznakowany". Może się tam przejdę, ale ja leniwa jestem wolę kupować przez Internet.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:28   #568
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
właśnie pisałam nawet kiedyś maila do nich i odpisali mi, że część asortymentu znajduje się w sklepie przy Hallera, bodajże nr 8 kiedyś tamtędy przechodziłam i specjalnie obczaiłam ten "sklep", budynek wygląda jak taki dom mieszkalny troszkę bardziej "dworkowy" nie wygląda to jak sklep, ale jest dość dobrze "oznakowany". Może się tam przejdę, ale ja leniwa jestem wolę kupować przez Internet.
Pewnie nie jest to typowy "sklep". Najlepiej zamówić przez internet i iść tam tylko po odbiór.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:03   #569
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farby Khadi - opinie

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Na stronie khadi i helfów [to jedna firma chyba] jest opcja odbioru osobistego we Wrocku.
Ale to jest normalny sklep ? Można tam wejść z ulicy i kupić czy trzeba zamawiać na stronie?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:50   #570
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farby Khadi - opinie

Wydaje mi się - na podstawie tego, co mówi koleżanka z Wrocławia, sama nigdy tam nie byłam - że to bardziej dom prywatny z małym punktem połączony. Lepiej zamówić przez internet i umówić się, będą przygotowani na odbiór. Po co chodzić dwa razy?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 09:46:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.