Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 09:33   #1081
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Odrazu okrutni

Pewnie natura nie znosi próżni.

OT: dostałaś PW z LU ?
Teraz zobaczyłam - jakiś czas nie wchodziłam na forum kurczę, mam niemal całą torbę dragów, ale zaglądnę na stronę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:43   #1082
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Evee, dzięki za tą opinię, szczególnie błyszczyka, bo kolor mnie uwiódł będę twarda
nie wiem czego oczekujesz od blyszczyka ale ja lubie blyszczyki transparentne i raczej o lekkiej konsystencji.A te sa zazwyczaj w formie "pedzelkowej" lub z gabeczka.Jesli lubisz takie ciezsze ,maziane z pudelka to moze Ci sie spodobac..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:45   #1083
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
nie wiem czego oczekujesz od blyszczyka ale ja lubie blyszczyki transparentne i raczej o lekkiej konsystencji.A te sa zazwyczaj w formie "pedzelkowej" lub z gabeczka.Jesli lubisz takie ciezsze ,maziane z pudelka to moze Ci sie spodobac..
Lżejsze, nie klejące się, najlepiej bezzapachowe i jeśli z drobinkami to niewyczuwalnymi
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:39   #1084
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
puder ma odcien zblizony pudru brazujacego Bronze Essential Bronzing Powder020
a blyszczyk niestety jest paskudna czescia paletki bo jest dosc gesty i tepy(nie wiem jak z innymi walorami-testowalam na reku)
Oj, całe szczęscie, że błyszczyk się nie sprawdza. Uff

Ale fakt, oba warianty piękne.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:20   #1085
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Widziałyście może serię limitowaną Lancome'a? Jest tam puder do ciała i twarzy - ogrooomny Pobieżnie dziś na niego rzuciłam okiem, choć się nieco zdziwiłam, bo na pudełku napisali o mieszaniu części różu z brązerem, a na testerze nie widziałam zróżnicowania kolorów W Sephorze kosztował 165 zł. Może wiecie coś więcej o nim?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:34   #1086
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ogladalam te pudry ostatnio, sa trzy prasowańce i jeden w pedzlu, ktory powraca co jakis czas, niczym bumerang .
Mnie nie zachwycily, bo dla mnie za pomaranczowe, szczegolnie ten duzy, jeden z tych mniejszych jest bardzo ciemny a drugi mocno brokatowy, chociaz kolor juz nie taki pomaranczowy.
W tym duzym tez nie widzialam dwoch kolorow, tylko jeden w taka krateczke.

Edit: Ogladalyscie moze krem koloryzujacy Nuxe
o, taki -->link
zastanawia mnie jak jasny jest ten do jasnej cery i czy jest pomaranczowy. Zastanawiam sie nad nim, bo nie ma sensu w moim wypadku-przypadku uzywac samoopalaczy a jakis ludziowy kolor bym chciala mej paszczy nadac
Moze ktos ogladal?
__________________
Living my dreams, not to dream my life!



Edytowane przez kasiahan
Czas edycji: 2007-05-24 o 20:12
kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:54   #1087
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Hej, znalazlam ten watek troche przypadkowo, ale mam nadzieje, ze znajdzie sie tu ktos kto odpowie mi na nurtujace mnie od jakiegos czasu pytanie...
Ile czasu trzeba czekac, zeby po samoopalczu moc nalozyc jakies inne mazidlo (filtr, fluid itp)? Moe sie wydac glupie ale mam wrazenie, ze nawet po 15-30 min czuje, ze twarz jest jeszcze troche lepiaca i po prostu samoopalacz dobrze sie nie wchlonal i powstana smugi Co radzicie?
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 21:36   #1088
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Edit: Ogladalyscie moze krem koloryzujacy Nuxe
o, taki -->link
zastanawia mnie jak jasny jest ten do jasnej cery i czy jest pomaranczowy. Zastanawiam sie nad nim, bo nie ma sensu w moim wypadku-przypadku uzywac samoopalaczy a jakis ludziowy kolor bym chciala mej paszczy nadac
Moze ktos ogladal?
Ja go mam na stanie Mogę jutro napisać nieco więcej i zrobić zdjęcia porównawcze jasniejszego i ciemniejszego odcienia.
Tylko jedna uwaga: to, co jest widoczne na zdjęciu, to jeszcze stara wersja, która została zrecenzowana w KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oryzujacy.html . Obecnie, od kwietnia, dostępna jest tylko nowa wersja którą już jakiś czas temu zgłosiłam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oryzujaca.html
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:49   #1089
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja go mam na stanie Mogę jutro napisać nieco więcej i zrobić zdjęcia porównawcze jasniejszego i ciemniejszego odcienia.
Tylko jedna uwaga: to, co jest widoczne na zdjęciu, to jeszcze stara wersja, która została zrecenzowana w KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oryzujacy.html . Obecnie, od kwietnia, dostępna jest tylko nowa wersja którą już jakiś czas temu zgłosiłam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oryzujaca.html
Fajnie, bede Tobie Agniesko bardzo dziwęczna

Wlasnie widzialam w KWC nowa wersje (bo jakos do zelowch konsystencji w kolorowce nie moge sie przekonac, mam jakas wizje totalnego lepiszcza na buzi), tylko nikt tej nowej jeszcze nie ocenil
Rozumiem, ze masz ta nowa wersje?
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:55   #1090
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Tak, nową. Wzięli mnie z zaskoczenia i bez słowa przysłali nową wersję, więc sama musiałam pogrzebać w sieci i wtedy dosłownie było jedno zdjęcie nowej wersji. Tylko zastrzegam, na razie był ledwo testowany na skórze, czeka na lepsze czasy gdy mi minie dłuuugi wysyp
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:08   #1091
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziekuje, bede czekac z niecierpliwoscia na zdjecia kolorow
Tez grzebalam w sieci w poszukiwaniu, ale sa same zdjecia opakowan a to niewiele daje.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 10:34   #1092
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dziekuje, bede czekac z niecierpliwoscia na zdjecia kolorow
Tez grzebalam w sieci w poszukiwaniu, ale sa same zdjecia opakowan a to niewiele daje.
Ok - jasny z tubki, ciemny z próbki, po środku, dla jakiegoś odniesienia - Revlon Colorstay z kompleksem Softflex, odcień nr 110. Jak widać na zdjęciach kremy tonujące mają sporo drobinek, bardzo szybko wchłaniają się w skórę. Ten jasny po wchłonięciu nadaje mojej skórze beżowy odcień, dla ciemniejszych karnacji będzie to pewnie zwykły krem tonujący. No i ładnie pachnie tak "słonecznie", kremem do opalania

Pierwsze - z lampą, w ciemnym domu
Drugie - bez lampy, w pelnym słońcu na tarasie

I jeszcze mi się przypomniało - jeśli samoopalacze odpadają, to jeszcze Bell wprowadził teraz brązery w musie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z lampą, w domu.JPG (115,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy, w pełnym słońcu.JPG (48,9 KB, 48 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:41   #1093
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga ten krem do jasnej cery tylko na zdjęciu wygląda na różowy, czy taki jest w rzeczywistości? próbek oczywiście jeszcze nie ruszyłam
On zabarwia skórę tak samo jak samoopalacz, czy cały kolor się zmywa?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:46   #1094
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga ten krem do jasnej cery tylko na zdjęciu wygląda na różowy, czy taki jest w rzeczywistości? próbek oczywiście jeszcze nie ruszyłam
On zabarwia skórę tak samo jak samoopalacz, czy cały kolor się zmywa?
Nie Kasiu, tak nędznie wyszedł na zdjęciach - spróbowałam jeszcze teraz zrobić zdjęcie na dłoni, nie wiem czy będzie widać. W rzeczywistości jest beżowo-złoty, a po rozsmarowaniu prawie nie widać różnicy na mojej dłoni.

Aa, nie zauważyłam drugiego pytania Na opakowaniu obiecują "efekt opalenizny bez samoopalacza". Po demakijażu skóra wraca do swojego naturalnego koloru


edit: wklejam jeszcze zdjęcie po roztarciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ręka.JPG (15,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka2.JPG (15,2 KB, 27 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:53   #1095
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie Kasiu, tak nędznie wyszedł na zdjęciach - spróbowałam jeszcze teraz zrobić zdjęcie na dłoni, nie wiem czy będzie widać. W rzeczywistości jest beżowo-złoty, a po rozsmarowaniu prawie nie widać różnicy na mojej dłoni.

Aa, nie zauważyłam drugiego pytania Na opakowaniu obiecują "efekt opalenizny bez samoopalacza". Po demakijażu skóra wraca do swojego naturalnego koloru


Fotki to jedno, a kwestia monitora to drugie a ten który mam w pracy podbija ciepłe tony.

Tak myślałam, że nie barwi na stałe, ale wolałam się upewnić przed zastosowaniem
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:56   #1096
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Wkleiłam jeszcze jedno zdjęcie jak zawsze najlepiej jest wypróbować samemu, ja opisuję tylko swoje wrażenia (żeby nie było, na oczach mam okulary -2,5 ).
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:47   #1097
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja ostatnio pokusiłam się o nowości makijażu letniego Art Deco Bronzing powder 5 art design07 oraz złoty highlighter i muszę stwierdzić że są świetne, mam jasną karnację o brzoskwiniowym odcieniu to efekt jest naprawdę supe, mam wypoczetą mordkę i ładnie ozłoconą, spokojnie można uzyskac dzienny efekt, żadnego nad-efektu co ciekawe oprócz łądnych puderniczek i ogólnego wyglądu przyjemnie pachnie coś a'la czekoladą... łatwo się rozprowadza a na policzki mieszam puder z rozświetlaczem jest git. Oglądałam więcej bronzerów i spodobał mi się Max Factor i Astor k:
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:55   #1098
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Agniesko, dziekuje slicznie Bardzo mi pomoglas.

Bardziej podoba mi sie odcien do ciemnej, tylko ze za ciemny
Na moim monitorze ten do jasnej wpada w pomarancz a wlasnie tego chce uniknac, po wpadce z Amber Bronze plynnym 11 Sun Kiss, ktory w opakowaniu wyglada slicznie a po rozsmarowaniu widac, ze twarz ma zupelnie inny odcien, niz szyja i reszta ciala. Chociaz to pewnie wina mojego monitora, bo piszesz, ze w rzeczywistosci jest bezowo-zloty, wiec powinien byc ok.

Bede musiala wybrac sie do apteki i na zywca je obejrzec, bo te drobinki to mi sie podobia nawet.

Zastanawiam sie jeszcze nad Lierac'iem Aqua D+, tylko nie spotkalam sie jeszcze z testerami odcieni. Bell w musie tez musze koniecznie obadac , bo czyms musze wyrownac koloryt mojej geby.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:04   #1099
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Najlepiej poproś o próbki, wydaje mi się, że z Nuxe nie powinno być problemów - jestem zawsze nim zasypywana przy zakupach w sieci - choć Contax zachwiała nieco tą moją pewnoscią
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 12:11   #1100
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Najlepiej poproś o próbki, wydaje mi się, że z Nuxe nie powinno być problemów - jestem zawsze nim zasypywana przy zakupach w sieci - choć Contax zachwiała nieco tą moją pewnoscią
O probki napewno poprosze, po przejechaniu sie na micelu Nuxe Bez probek juz chyba do twarzy nic nie kupie, bo jest tak kaprysna, ze trudno przewidziec jej humory

Pozatym musze potestowac na emulsji Avene, bo kolory wychodza na niej czasami o wiele ladniejsze, niz bez. Wlasnie jestem w fazie zachwytu nad emulsja, ktora juz sama w sobie ukrywa te zaczerwienienia i ladnie wyrownuje kolor skory. Tylko, ze kiedy naloze ja w przepisowej ilosci to bieli, minimalnie, ale jednak i od sciany mnie trudno odroznic

edit: wyjsciem jest oczywiscie tez bronzer, tylko to juz jest wieksza zabawa a nie zawsze mam czas, zeby latac z pedzlem po twarzy. Takie plynne cus mniej zachodu wymaga.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:21   #1101
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
edit: wyjsciem jest oczywiscie tez bronzer, tylko to juz jest wieksza zabawa a nie zawsze mam czas, zeby latac z pedzlem po twarzy. Takie plynne cus mniej zachodu wymaga.
Wydaje mi się, że płynne przybrązawiacze wymagają jednak większej uwagi przy nakładaniu i rozcieraniu no i przy brązerze łatwiej jest zrobić przejście
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:30   #1102
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

U siebie zaobserwowalam odwrotna tendencje O wiele szybciej i latwiej wychodzi mi mazanie sie czyms w plynnej konsystencji, niz w stalej Mam na mysli brazujace produkty.

A bronzerem w kamieniu rzeczywiscie latwiej zrobic przejscia i korygowac ksztalt twarzy.

Kurcze, to teraz sama juz nie wiem, moze kupie cos lekkiego,plynnego, ale nie brazujacego. Bo podklad na lato odpada, tego bym nie przezyla przy takim upale jak dzisiaj
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:29   #1103
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Drogie Panie, rzucili nową serię brązującą Diora na Lumiere http://www.lumiere.pl/products_new.php

Alleluja, róż ma koszmarne (dla mnie ) kolory, do uroczego brązera zniechęciła mnie Evee... cienie nie kuszą a błyszczyk jest niepraktyczny.
Za to ustrzeliłam coś brązującego, ale na razie nic nie mówię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:44   #1104
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga
Musiałaś to pokazać? Od razu zaczęłam zaglądać do portfela

EDIT: mnie się ta paleta podoba, zwłaszcza, że miałam ochotę kupić Diora brązującego 20.

Pochwal sie co kupiłaś
Ja dzisiaj kupiłam kulki brązujące Essence, jeszcze nie zdążyłam dobrze wypróbować, ale są bardziej rozświetlające niż brązujące.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:51   #1105
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Aga
Musiałaś to pokazać? Od razu zaczęłam zaglądać do portfela

EDIT: mnie się ta paleta podoba, zwłaszcza, że miałam ochotę kupić Diora brązującego 20.

Pochwal sie co kupiłaś
Ja dzisiaj kupiłam kulki brązujące Essence, jeszcze nie zdążyłam dobrze wypróbować, ale są bardziej rozświetlające niż brązujące.
Mi też się podoba - jej wygląd od razu mnie podbił, gdy tylko Neonka wkleiła link do francuskiej sephory - ale raz, że odcień jest za ciemny, dwa - ten błyszczyk Staram się ( ) oduczyć takiego kupowania, choć jeśli będzie miała wasze pozytywne opinie - nie mówię nie

A nie powiem bo... ten zakup przeczy "spontanicznemu kupowaniu" usprawiedliwiam się dniem dziecka
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:53   #1106
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga, które pryzymy kupiłaś

EDIT: sam brązer niestety mi się podoba, tylko już widzę drobinki pudru w błyszczyku i zamiennie a róż na całe szczęście to nie moje kolory
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:57   #1107
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Nie pryzmy - choć postukałam się w głowę , pryzmy czekają już od kilku miesięcy a ja kupuję "wszystko inne" ale one nie uciekną
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:59   #1108
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga nie drocz się tylko mów co kupiłaś, chyba nie Klinika.
a może jakiś samooplacz czy coś podobnego.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:04   #1109
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga nie drocz się tylko mów co kupiłaś, chyba nie Klinika.
a może jakiś samooplacz czy coś podobnego.
Sama nie jestem do tego w 100% przekonana... zainspirowała mnie jakiś czas temu chyba Aneta wspominając o Lancasterze... niestety, nie ta karuzela/kompas.
Na MUA ich seria brązująca ma dobre opinie, zobaczymy co z tego spontanu wyniknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 187130688.jpg (16,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 198958838.jpg (33,5 KB, 55 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:06   #1110
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A Ty wstręciucho Widziałam go wczoraj na A.
Fajny gadżet
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.