Życie bez miłości 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 07:06   #1
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816

Życie bez miłości 5


Życie bez miłości część 5, zapraszam.

Poprzednie części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=455889
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=244136
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=516677
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=538363

cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:11   #2
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Życie bez miłości 5

Czytałam wypowiedzi kobietek, które piszą że męczy je samotność, że nie mają nikogo a bardzo by chciały. Ja mam inny problem! Jestem z kimś i wciąż czekam na tą cholerną miłość której się nie chce do mnie przyjść a przecież związek bez miłości jest bezsensu... Ah, jak ja bym znów chciała poczuć motylki w brzuszku!
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:21   #3
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Czytałam wypowiedzi kobietek, które piszą że męczy je samotność, że nie mają nikogo a bardzo by chciały. Ja mam inny problem! Jestem z kimś i wciąż czekam na tą cholerną miłość której się nie chce do mnie przyjść a przecież związek bez miłości jest bezsensu... Ah, jak ja bym znów chciała poczuć motylki w brzuszku!
Witam i melduję się w nowym wątku
I ja, i ja o tym marzę .. szczególnie teraz pewnie mnie cholera będzie brała, wiosną .. słońce, ciepło, te pary wychodzące na spcery, wyjeżdżające gdzieś, trzymające się za ręce ..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:33   #4
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Życie bez miłości 5

Ahhh! dokładnie tak Friese. Ten mój nie chce nigdzie ze mną wychodzić tak więc... Muszę spacerować sama. Smutno mi. Nie potrafię znaleźć swojego miejsca. Może ja nie jestem jeszcze gotowa na poważny związek? Raz chciałabym mieć do kogo usta odezwać, przytulić się, pośmiać, a raz męczę się towarzystwem. Jestem po 3 letnim związku. Wciąż tęsknię za nim ale przecież muszę sama o siebie zadbać. Nikt inny za mnie tego nie zrobi
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:38   #5
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Ahhh! dokładnie tak Friese. Ten mój nie chce nigdzie ze mną wychodzić tak więc... Muszę spacerować sama. Smutno mi. Nie potrafię znaleźć swojego miejsca. Może ja nie jestem jeszcze gotowa na poważny związek? Raz chciałabym mieć do kogo usta odezwać, przytulić się, pośmiać, a raz męczę się towarzystwem. Jestem po 3 letnim związku. Wciąż tęsknię za nim ale przecież muszę sama o siebie zadbać. Nikt inny za mnie tego nie zrobi
Przyzwyczajenie i wygodna dupka (tż potrafi wiele zalatwic za nas, do tego sie nami opiekuje ,troszczy) jest powszechne u kobietek . Ciezko po byciu w zwiazku nauzcyc ise wszystkiego od nowa: bycia samej bycia niezaleznej, bycia samej szczesliwej i znalezienia tego szczescia w sobie

Mam nadzieję że szybko się uporasz z przykrymi emocjami. Tylko znajdz sobie na to swój sposób, mi pomaga taniec (salsa i bachata)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:50   #6
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Życie bez miłości 5

Kochana bardzo mi pomagają takie słowa. Mi chyba pomaga nauka Dobre wyniki w szkole są dla mnie bardzo satysfakcjonujące + jakieś zakupy, kosmetyczka, basen, sauna. Faceci... z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:25   #7
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Czytałam wypowiedzi kobietek, które piszą że męczy je samotność, że nie mają nikogo a bardzo by chciały. Ja mam inny problem! Jestem z kimś i wciąż czekam na tą cholerną miłość której się nie chce do mnie przyjść a przecież związek bez miłości jest bezsensu... Ah, jak ja bym znów chciała poczuć motylki w brzuszku!

Wytłumacz mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Jesteś z kimś bez uczucia?? Tak z braku laku, czy jak?? Bo zupełnie nie kumam...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:57   #8
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Życie bez miłości 5

Witam, czy jak ktoś jest samotny z wyboru, to może się udzielać?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:07   #9
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wytłumacz mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Jesteś z kimś bez uczucia?? Tak z braku laku, czy jak?? Bo zupełnie nie kumam...
Długo się spotykaliśmy aż w końcu (5 miesięcy temu), powiedziałam sobie, dlaczego by nie spróbować. Przez cały ten czas znajomości się spotykałam tylko z nim.
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:57   #10
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Życie bez miłości 5

i ja witam a nsatepnej czesci ponownie z moim udzialemale gdzie jakis rym?
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 11:11   #11
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości 5

Wreszcie ktoś założył nowy wątek Witam

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Czytałam wypowiedzi kobietek, które piszą że męczy je samotność, że nie mają nikogo a bardzo by chciały. Ja mam inny problem! Jestem z kimś i wciąż czekam na tą cholerną miłość której się nie chce do mnie przyjść a przecież związek bez miłości jest bezsensu... Ah, jak ja bym znów chciała poczuć motylki w brzuszku!
Smutne to, co piszesz. Nie lepiej zakończyć ten związek i poszukać czegoś innego? Rozumiem, że jest Ci wygodnie, siła przyzwyczajenia jest ogromna, ale to trochę też oszukiwanie tej drugiej osoby

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Witam, czy jak ktoś jest samotny z wyboru, to może się udzielać?
Moim zdaniem tak

Co do tematu samotności, to mam przyjaciółkę, która od 17 roku życia była z facetem, wzięła z nim ślub, a teraz (ma 26 lat) się rozwodzi. Sama twierdzi, że się nie wyszalała i powiem Wam, że nie znam nikogo, kto by się tak cieszył wolnością Choć może to takie trochę histeryczne jest, bo przeraża mnie jak sie zmieniła i co wyprawia. Ciekawa jestem czy jej mąż tak na nią działał, że tłumił jej prawdziwą naturę czy odzyskana wolnośc tak działa Myślę jednak, że dobrze jej zrobi takie pobycie samej, chociaż na razie ewidentnie nie radzi sobie z tym stanem, szuka kogoś, kto nią pokieruje, jest pod wpływem jakichś dziwnych ludzi, smutne. Życie bez pary nie jest jak widać takie proste, zwłaszcza gdy ktoś zna tylko taki stan.

A ja jutro mam 2 etap rozmowy o fajną pracę, trzymajcie kciuki
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 11:29   #12
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Życie bez miłości 5

[QUOTE=Naomi21;32750375]Wreszcie ktoś założył nowy wątek Witam



Smutne to, co piszesz. Nie lepiej zakończyć ten związek i poszukać czegoś innego? Rozumiem, że jest Ci wygodnie, siła przyzwyczajenia jest ogromna, ale to trochę też oszukiwanie tej drugiej osoby


Już koniec tego związku. Wstałam i wyszłam a on nawet mnie nie próbował zatrzymać Nigdy nie mówi że mnie kocha. Wciąż tylko by seks ze mną uprawiał. Dlaczego mam się zgadzać na coś na co nie mam ochoty? Już kilka razy zrobiłam to wbrew sobie i naprawdę nie podobało mi się to uczucie (
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:47   #13
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości 5

melduję się Chociaż częściej pewnie zacznę tu zaglądać za ok 2 msce (po maturze)
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:58   #14
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Życie bez miłości 5

Melduję się i ja!
W związku z czekaniem z seksem do ślubu - moim zdaniem się to nie sprawdzi. Przecież może się okazać, że po ślubie w łóżku - nie będzie pasowało świeżo upieczonym małżonkom
A co do związku bez miłości - mam to za sobą. Nie zawsze jest się z miłości w związku. Ważne, by było dobrze i przyjemnie, dla obu stron, nawet jeśli się nie kochają, lub nie są pewne ale mój związek bez miłości nie był za przyjemny, więc zerwałam, bo to nie miało sensu.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:41   #15
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Życie bez miłości 5

Też się melduję
A ja własnie nie wiem czy jest sens byc w zwiazku bez miłosci, a po drugie nie wiem czy potrafie ją rozróżnic. Nie wiem czemu zawsze zwracałam uwagę na wygląd, nie mowię, że on się tylko dla mnie liczył, ale miałam wrażenie, ze jak mi się ktoś nie podoba to z nim nie bede, ale takie moje gadanie moze mnie doprowadzic do staropanienstwa !!!!!!! jest źle będzie gorzej pociesza mnie ze wcozraj wygrałam w konkursie 100 zł i bransoletke xd ale co mi po tym wymienie na chłopaka xD
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:50   #16
shansa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Między Ziemią a Niebem
Wiadomości: 607
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wytłumacz mi, bo czegoś tu nie rozumiem. Jesteś z kimś bez uczucia?? Tak z braku laku, czy jak?? Bo zupełnie nie kumam...
Też nie rozumiem

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Długo się spotykaliśmy aż w końcu (5 miesięcy temu), powiedziałam sobie, dlaczego by nie spróbować. Przez cały ten czas znajomości się spotykałam tylko z nim.
Nadal nic z tego nie wiadomo. Spotykasz się nadal czy już nie? Wcześniej piszesz, ze jesteś z kimś, a teraz, że się spotykałaś ... Nie kochasz tego kogoś?
shansa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:53   #17
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Już koniec tego związku. Wstałam i wyszłam a on nawet mnie nie próbował zatrzymać Nigdy nie mówi że mnie kocha. Wciąż tylko by seks ze mną uprawiał. Dlaczego mam się zgadzać na coś na co nie mam ochoty? Już kilka razy zrobiłam to wbrew sobie i naprawdę nie podobało mi się to uczucie (
W takim razie dobrze, że zakończyłaś ten związek

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
W związku z czekaniem z seksem do ślubu - moim zdaniem się to nie sprawdzi. Przecież może się okazać, że po ślubie w łóżku - nie będzie pasowało świeżo upieczonym małżonkom
A co do związku bez miłości - mam to za sobą. Nie zawsze jest się z miłości w związku. Ważne, by było dobrze i przyjemnie, dla obu stron, nawet jeśli się nie kochają, lub nie są pewne ale mój związek bez miłości nie był za przyjemny, więc zerwałam, bo to nie miało sensu.
Seks dopiero po ślubie to dla mnie totalna abstrakcja, ja bym po prostu nie wytrzymała A wychodzić za mąż w wieku 20 lat nie miałam ani możliwości ani ochoty - a zazwyczaj ci czekajacy do ślubu w tym mniej wiecej wieku sie pobierają Zresztą ja już wielokrotnie pisałam, że seks to dla mnie zwykła czynność, nie robie z niej świętości jak niektórzy, a ten osławiony pierwszy raz znaczył dla mnie bardzo niewiele.

Może i masz rację z tym, że i bez miłości związek może byc dobry i szczęśliwy. Przecież głównie o szczeście chodzi i gdybym miała do wyboru namiętną miłość, która mnie unieszczęśliwia, bo np. mój partner zdradza mnie lub bije a spokojną relację bez fajerwerków, w której czuję się wspaniała i doceniana, to zdecydowanie wybrałabym tę drugą. Inna rzecz, że skoro dwójce ludzi jest tak dobrze, że są ze sobą szczęśliwi, to ja bym już to miłością nazwała

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;32752633]melduję się Chociaż częściej pewnie zacznę tu zaglądać za ok 2 msce (po maturze) [/QUOTE]

Zaglądaj, zaglądaj, matura banał, nauczysz się w 2 tygodnie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:05   #18
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości 5

Czy ja wiem Gorzej będzie pewnie z prawkiem Znów oblałam dziś :/ chociaż to w sumie 1x na mieście, więc może następnym razem będę mieć więcej szczęścia..

A słuchajcie dziewczyny ze 'starej ekipy', która była jak się jeszcze często udzielałam, co u Was?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:30   #19
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Też się melduję
A ja własnie nie wiem czy jest sens byc w zwiazku bez miłosci, a po drugie nie wiem czy potrafie ją rozróżnic. Nie wiem czemu zawsze zwracałam uwagę na wygląd, nie mowię, że on się tylko dla mnie liczył, ale miałam wrażenie, ze jak mi się ktoś nie podoba to z nim nie bede, ale takie moje gadanie moze mnie doprowadzic do staropanienstwa !!!!!!! jest źle będzie gorzej pociesza mnie ze wcozraj wygrałam w konkursie 100 zł i bransoletke xd ale co mi po tym wymienie na chłopaka xD
oooo ale fajnie, gratuluje bransoletki
ej idź zagraj w totka :P to znak trzeba umieć odczytywać znaki

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Witam, czy jak ktoś jest samotny z wyboru, to może się udzielać?
Witaj ... ))
ja uważam że absolutnie tak, ale też jestem tutaj nowa ale jest tak sympatycznie i chyba też jestem sama z wyboru, bo jednak nie szukam nikogo na siłę a dobrze mieć czas dla siebie.. tylko wiadomo, czasem wieczory potrafią być smutnie samotne.

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Melduję się i ja!
W związku z czekaniem z seksem do ślubu - moim zdaniem się to nie sprawdzi. Przecież może się okazać, że po ślubie w łóżku - nie będzie pasowało świeżo upieczonym małżonkom
A co do związku bez miłości - mam to za sobą. Nie zawsze jest się z miłości w związku. Ważne, by było dobrze i przyjemnie, dla obu stron, nawet jeśli się nie kochają, lub nie są pewne ale mój związek bez miłości nie był za przyjemny, więc zerwałam, bo to nie miało sensu.
Moim zdaniem seks po ślubie może być głębokim rozczarowaniem. Co jeśli partnerzy super się dogadują intelektualnie, pasują charakterami ale zabraknie tego zgrania charakterami/temperamentem w łóżku? podziwiam tych którzy zachowują wstrzemięźliwość oczywiście i szanuję.

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Już koniec tego związku. Wstałam i wyszłam a on nawet mnie nie próbował zatrzymać
ot, i masz jak mu zależy i ile to dla niego było warte

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Nigdy nie mówi że mnie kocha. Wciąż tylko by seks ze mną uprawiał. Dlaczego mam się zgadzać na coś na co nie mam ochoty? Już kilka razy zrobiłam to wbrew sobie i naprawdę nie podobało mi się to uczucie (
To jest zatrważające. Jak kolejnym razem w życiu spotkasz takiego złamasa który będzie traktował Cię - sorry ale ja nie mam problemu z bezpośredniością a robię to dla twojego dobra nie by ci dojechać - jak darmową prostytukę to już wiesz że masz uciekać na cztery wioski murzyńskie.

A teraz ogarnij się, znajdź w życiu to co kochasz i zajmij się sobą
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-03-06 o 15:32
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 15:39   #20
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Już koniec tego związku. Wstałam i wyszłam a on nawet mnie nie próbował zatrzymać Nigdy nie mówi że mnie kocha. Wciąż tylko by seks ze mną uprawiał. Dlaczego mam się zgadzać na coś na co nie mam ochoty? Już kilka razy zrobiłam to wbrew sobie i naprawdę nie podobało mi się to uczucie (
To bardzo dobrze zrobiłaś! Po co być w takim związku, gdzie musisz robić coś wbrew sobie i później źle się z tym czujesz? To chyba najgorsze, co może być!

Naomi21
Ja też nazwałabym miłością związek, w którym ludzie są szczęśliwi i się dogadują i jest im dobrze. Ale cóż - co człowiek, to inna definicja miłości

Bananalama
Udzielaj się, udzielaj, ja również jestem sama z wyboru, więc musimy trzymać się razem

t_89
Moim zdaniem, człowiek, z którym chcemy być, powinien nam się podobać i zewnętrznie, i wewnętrznie. Przecież zwykle to uroda powoduje w nas pożądanie - jeśli ktoś jest w moim typie i uważam, że jest przystojny/a, to bardziej mam na niego ochotę, niż gdyby "jedynie" podobał mi się ze względu charakteru czy sposoby bycia. Na pewno natrafisz na Swojego Księcia z Bajki Na Rumaku w Lśniącej Zbroi, który rozbroi Cię swoją urodą nie tylko duszy, ale i ciała
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:51   #21
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość

t_89
Moim zdaniem, człowiek, z którym chcemy być, powinien nam się podobać i zewnętrznie, i wewnętrznie. Przecież zwykle to uroda powoduje w nas pożądanie - jeśli ktoś jest w moim typie i uważam, że jest przystojny/a, to bardziej mam na niego ochotę, niż gdyby "jedynie" podobał mi się ze względu charakteru czy sposoby bycia. Na pewno natrafisz na Swojego Księcia z Bajki Na Rumaku w Lśniącej Zbroi, który rozbroi Cię swoją urodą nie tylko duszy, ale i ciała
Oby to było w tym roku bo później moge go jedynie rozbroic sztuczna szczęką w szklance : hahaha: joke.
hahha w totku nie mam szczęścia nie powiem ale mogłabym wygraz milionik
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:23   #22
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Życie bez miłości 5

t_89, podzieliłabyś się, co co co?
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 17:45   #23
Annli
Raczkowanie
 
Avatar Annli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 246
Dot.: Życie bez miłości 5

Cześć dziewczyny, ja też się melduję i na swego Księcia oczekuję;xD
Miałam dzisiaj dzień wolny, i tak strasznie nie chce mi się zabrać za rzeczy najpilniejsze. No, po prostu potrzebuję chyba jakiegoś bodźca motywującego>
__________________
"Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali."

Annli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:17   #24
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Też się melduję
A ja własnie nie wiem czy jest sens byc w zwiazku bez miłosci, a po drugie nie wiem czy potrafie ją rozróżnic. Nie wiem czemu zawsze zwracałam uwagę na wygląd, nie mowię, że on się tylko dla mnie liczył, ale miałam wrażenie, ze jak mi się ktoś nie podoba to z nim nie bede, ale takie moje gadanie moze mnie doprowadzic do staropanienstwa !!!!!!! jest źle będzie gorzej pociesza mnie ze wcozraj wygrałam w konkursie 100 zł i bransoletke xd ale co mi po tym wymienie na chłopaka xD
To się raczej wie, czuje. Że ten ktoś jest najważniejszy, najwspanialszy i w ogóle, że świat bez tego kogoś straci koloryt.

Miałam dokładnie tak samo. Jak brzydki, niski, a nawet taki sobie, był nie do przyjęcia. ale to ma swoje plusy... (Może nie powinnam się wypowiadać bo jestem w związku z przystojnym mężczyzną, chociaż coś w tym jest, on twierdzi że nie rozumie miłości)
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:59   #25
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Życie bez miłości 5

Najważniejszy, najwspanialszy? Prawie każdy, z kim jesteśmy w związku się taki wydaje, i tak bardzo kocha nad życie. Yhy, jasne. A powinno być jedno naj - skoro naj, to jedyny.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:01   #26
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości 5

melduję się i ja, stała bywalczyni od 1 części tego wątku....a tu już 5

ostatnio kiepski nastrój się mnie trzyma...w dodatku niechcący dano mi do zrozumienia, że będąc wiecznie samą jestem człowiekiem gorszej kategorii bosssssssko
Poza tym zbliża się dzień który dołuje mnie bardziej niż walentynki: dzień kobiet
Jak co roku nikt mi nie da do zrozumienia że jestem wyjątkowa, nawet od ojca nie mam co liczyć na kwiatka, gdyż on nie uznaje tego święta
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:10   #27
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
melduję się i ja, stała bywalczyni od 1 części tego wątku....a tu już 5

ostatnio kiepski nastrój się mnie trzyma...w dodatku niechcący dano mi do zrozumienia, że będąc wiecznie samą jestem człowiekiem gorszej kategorii bosssssssko
Poza tym zbliża się dzień który dołuje mnie bardziej niż walentynki: dzień kobiet
Jak co roku nikt mi nie da do zrozumienia że jestem wyjątkowa, nawet od ojca nie mam co liczyć na kwiatka, gdyż on nie uznaje tego święta
Oj tam Hipi ja też żadnego kwiatka nie dostanę
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:23   #28
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Życie bez miłości 5

Ja również nic nie dostanę Chyba że od koleżanki z roku lizaka
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:12   #29
cukierenkaa
Raczkowanie
 
Avatar cukierenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 123
GG do cukierenkaa
Dot.: Życie bez miłości 5

Kochane moje. Dziękuję za każde słowo Wam
Wieczór, ciemno, cicho... Oj, zaczytają się trudniejsze chwile. Telefon jest pusty a co to znaczy? to znaczy że mam spokój. Nie ma czym się przejmować. Damy sobie rade!
__________________
Jesteś diamentem w piasku, różą na blokowiskach
Dbam o Nas

12.07.12 r. Zaręczyny
15.06.13 r. Jestem Żoną
WŁOSY!
[COLOR=Magenta]70[COLOR=Black]-68-66-64-62-60-58-56-54
cukierenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 20:26   #30
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez cukierenkaa Pokaż wiadomość
Kochane moje. Dziękuję za każde słowo Wam
Wieczór, ciemno, cicho... Oj, zaczytają się trudniejsze chwile. Telefon jest pusty a co to znaczy? to znaczy że mam spokój. Nie ma czym się przejmować. Damy sobie rade!
Owszem, że damy radę! Przecież innej opcji nie ma
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 11:02:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.