hula - hop 4 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 21:40   #811
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: hula - hop 4

pol godzinki zaliczone
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:04   #812
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: hula - hop 4

ja niedługo się zabieram i 30 min pokręce + wieczorem kolejne 30 minut mam mniej nauki więc bedzie kręcenie codziennie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:19   #813
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

ja właśnie idę pokręcić 40 min
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:30   #814
dzialenka
Raczkowanie
 
Avatar dzialenka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ..............Wielkopolska i Dolny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do dzialenka
Dot.: hula - hop 4

cześć dziewczyny mój rekord w kręceniu hula-hop to 2 godziny bez przerwy
ale było to jakiś rok temu, teraz kręcę sporadycznie, więc nie widzę żadnych postępów.
Musze znaleźć w sobie więcej motywacji, bo aby widzieć efekty, trzeba naprawdę dużo i długo kręcić.
dzialenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:19   #815
nkanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: hula - hop 4

Witam.
Ja dopiero zamierzam kupić hula-hop. NIe wiem jakie. Chce z obciążeniem ale boję sie siniaków. jednak skoro dają takie efekty to może warto pochodzić z siniakami. Ale czy nie zrobię sobie krzywdy? Ile takie since trzymaja sie na ciele? I jak szybko poprawia się talia?
nkanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:26   #816
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez dzialenka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny mój rekord w kręceniu hula-hop to 2 godziny bez przerwy
ale było to jakiś rok temu, teraz kręcę sporadycznie, więc nie widzę żadnych postępów.
Musze znaleźć w sobie więcej motywacji, bo aby widzieć efekty, trzeba naprawdę dużo i długo kręcić.
no to do roboty, razem raźniej pewnie jak zaczniesz i zobaczysz pierwsze efekty to motywacja już Cię nie opuści

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez nkanka Pokaż wiadomość
Witam.
Ja dopiero zamierzam kupić hula-hop. NIe wiem jakie. Chce z obciążeniem ale boję sie siniaków. jednak skoro dają takie efekty to może warto pochodzić z siniakami. Ale czy nie zrobię sobie krzywdy? Ile takie since trzymaja sie na ciele? I jak szybko poprawia się talia?
ja co prawda nie miałam nigdy takiego ciężkiego z wypustkami, ale z tego co czytałam to dziewczyny chwaliły je sobie (chociaż miały siniaki). myślę, że na początek lepiej kupić zwykłe i ewentualnie je czymś wypełnić, żeby przyzwyczaić skórę do kółka.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:50   #817
martinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: hula - hop 4

Też jakoś nie mam motywacji .. Dzięki murka04 za radę ; )
martinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 21:06   #818
biale_bzy
Raczkowanie
 
Avatar biale_bzy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 61
Dot.: hula - hop 4

Po tym jak wczoraj wsypałam co nieco do swojego hula i zaczęłam nim kręcić pojawił się pierwszy siniak, ale jak dziś hh zrobiło pierwszy obrót na mojej tali to myślałam, że padnę z bólu Mimo wszystko motywacja okazała się silniejsza i już po kilku minutach kręcenie znowu było przyjemnie
__________________
Dbam o włosy i paznokcie

-1, -2, -3, -4, -5 , -6, -7, -8, -9, -10




Tugeza K.

20.06.2015



Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek
Paulo Coelho
biale_bzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:19   #819
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

40 minut
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:55   #820
martinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: hula - hop 4

idę właśnie kręcić 30 min.
może potem trochę przedłużę czas..
ale na początek to wystarczająco dużo.
martinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:10   #821
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez biale_bzy Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko to co napisała ulpu, bo ja jak kręcę to nie zauważyłam, żeby jakoś napinały się moje mięśnie brzucha... Nie wiem, czy ja nie jestem tego świadoma, czy może jakoś źle kręcę... ???
Staraj się napinać mocno mięśnie brzucha, wtedy będzie Ci łatwiej kręcić. Ja u siebie zauważyłam większe efekty, gdy mocniej napinałam brzuch (nie mam koła z wypustkami, tylko duże koło własnej roboty). Po jakimś czasie zauważyłam też, że mięśnie brzucha były napięte przez praktycznie cały dzień, co ma duży wpływ na całą sylwetkę.
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 19:33   #822
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: hula - hop 4

a ja jestem załamana normalnie ruszam się jak wóz z węglem :/ mam takie małe zwykłe hula hop (70 cm) i z 5 s utrzymam w talii a póżniej spada i niewiem co robię żle... po 15 minutach boli mnie brzuch od wciągania go i mam dość tego ciągłego schylania... niewiem co robie żle... a jak sie na mnie patrzy to ma się wrażenie że ruszam się jak jakaś pokraka ehhh ruchy strasznie sztywne ale jak zaczynam dostosowywać się do hula to ono spada :/

jak ćwiczyć ruchy by jakoś zysać tą gibkość czy jak to zwać by nie ruszać się całym ciałem a tylko tą częścią....
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:13   #823
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez magdusia2805 Pokaż wiadomość
a ja jestem załamana normalnie ruszam się jak wóz z węglem :/ mam takie małe zwykłe hula hop (70 cm) i z 5 s utrzymam w talii a póżniej spada i niewiem co robię żle... po 15 minutach boli mnie brzuch od wciągania go i mam dość tego ciągłego schylania... niewiem co robie żle... a jak sie na mnie patrzy to ma się wrażenie że ruszam się jak jakaś pokraka ehhh ruchy strasznie sztywne ale jak zaczynam dostosowywać się do hula to ono spada :/

jak ćwiczyć ruchy by jakoś zysać tą gibkość czy jak to zwać by nie ruszać się całym ciałem a tylko tą częścią....
a od kiedy próbujesz kręcić? nie martw się zawsze tak jest z początku, że nie idzie a po jakimś czasie kółko samo się kręci, aż trudno uwierzyć jeśli masz puste to nalej do niego wody albo wsyp ryżu, zobaczysz że szybko się nauczysz tylko się nie poddawaj, powodzenia
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:38   #824
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: hula - hop 4

wole nic nie wsypywać :P jakiś czas temu wsypałam ryż i jak hula hop pękło podczas kręcenia to do tej pory zagadką dla mnie jest jakim cudem ryż w takich zakamarkach się znalazł....

kręce sporadycznie... na początku mam mega zapał, ale po godzinie (gdzie zazwyczaj po 15 minutach zwyczajnie nie mam sił by się ruszać xD) chwyta mnie taka złość, że jestem kobietą a nawet biodrami kręcić nie potrafię.... jak oglądam te filmiki z youtube to te kobiety ruszają talią bądz biodrami, a ja czuję że poruszam całym ciałem

do tej pory ćwiczyłam na steperze i nogi są super ale efekt uboczny jest taki że to czego pozbyłam się na udach poszło w brzuch To znaczy ładnie podkręśliłam pupę biodra uda, ale nagle brzuch się uwidocznił xD pomyślałam sobie że hula hop będzie świetnym rozwiązaniem ( bo w sumie nigdy nie widziałąm osoby z tuszą kręcącą hula hopem więc coś w tym musi być)...

ehhh nie wiem ja sie nauczyć ruszać
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:47   #825
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

to może staraj się nie tyle ruszać biodrami, co przenosić ciężar ciała z jednej nogi na drugą rytmicznie. ja tak robię i kółko nie ma prawa spaść
a co do ryżu to miałam podobną sytuację, tyle że ze żwirkiem dla kota. do dziś nie mogę pozbyć się go z łóżka
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:52   #826
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: hula - hop 4

od jutra spróbuje...
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:15   #827
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: hula - hop 4

ja mam dzisiaj totalnego lenia i nie kręciłam ale wczoraj nawet nawet mi szło w prawo, coraz to lepiej heh
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:30   #828
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez magdusia2805 Pokaż wiadomość
a ja jestem załamana normalnie ruszam się jak wóz z węglem :/ mam takie małe zwykłe hula hop (70 cm) i z 5 s utrzymam w talii a póżniej spada i niewiem co robię żle... po 15 minutach boli mnie brzuch od wciągania go i mam dość tego ciągłego schylania... niewiem co robie żle... a jak sie na mnie patrzy to ma się wrażenie że ruszam się jak jakaś pokraka ehhh ruchy strasznie sztywne ale jak zaczynam dostosowywać się do hula to ono spada :/

jak ćwiczyć ruchy by jakoś zysać tą gibkość czy jak to zwać by nie ruszać się całym ciałem a tylko tą częścią....
Ja też miałam takie hula hop, rzuciłam je w kąt i kupiłam z wypustkami - kręcę od 3 tygodni ma średnicę 1m, a tamtym 70cm do tej pory nie umiem W ogóle, dużo łatwiej jest większym i cięższym, może lepiej zainwestuj w większe?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:40   #829
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez nkanka Pokaż wiadomość
Witam.
Ja dopiero zamierzam kupić hula-hop. NIe wiem jakie. Chce z obciążeniem ale boję sie siniaków. jednak skoro dają takie efekty to może warto pochodzić z siniakami. Ale czy nie zrobię sobie krzywdy? Ile takie since trzymaja sie na ciele? I jak szybko poprawia się talia?
Ja w przedszkolu kręciłam hula hop
Aż kiedyś naszła mnie ochota na odnowienie tej umiejętności
I rzuciłam sie na głęboką wodę, od razu zaczęłam kręcić hula hop z wypustkami Siniaki mialam przez kilka dni. Pierwszy dzień kręcenia (30 minut)przebiegł super,sama w szkoku byłam,ale na drugi dzień nie mogłam się dotknąć.. a jak zobaczyłam jak mój bruzch wygląda to się przeraziłam No i rzecz jasna kręcić nie umiałam, bo tak bolało. Miałam 2 dni przerwy... I potem znów do dzieła
Kręciłam jakieś 2 miesiące min. 30 minut - efekty były
Potem odłożyłam hh bo nie miałam czasu kręcić, teraz po pół roku znowu do niego wracam - ale siniaków już nie ma i bólu też nie
Także jeśli potrafisz znieść ból myślę,że możesz zacząć kręcić z wypustkami
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:12   #830
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Ja w przedszkolu kręciłam hula hop
Aż kiedyś naszła mnie ochota na odnowienie tej umiejętności
I rzuciłam sie na głęboką wodę, od razu zaczęłam kręcić hula hop z wypustkami Siniaki mialam przez kilka dni. Pierwszy dzień kręcenia (30 minut)przebiegł super,sama w szkoku byłam,ale na drugi dzień nie mogłam się dotknąć.. a jak zobaczyłam jak mój bruzch wygląda to się przeraziłam No i rzecz jasna kręcić nie umiałam, bo tak bolało. Miałam 2 dni przerwy... I potem znów do dzieła
Kręciłam jakieś 2 miesiące min. 30 minut - efekty były
Potem odłożyłam hh bo nie miałam czasu kręcić, teraz po pół roku znowu do niego wracam - ale siniaków już nie ma i bólu też nie
Także jeśli potrafisz znieść ból myślę,że możesz zacząć kręcić z wypustkami
E, niekoniecznie ból. Ja zanim zamówiłam hh, przez miesiąc ćwiczyłam 8 min abs, potem choroba - więc nie ćwiczyłam przez miesiąc i tylko trochę mnie bolał brzuch, i siniaki miałam tylko na kościach, na drugi dzień mogłam bez problemu godzinę kręcić. Więc jeżeli czekacie na swoje koło z allegro, to proponuję 8 min dziennie odpuścić oglądanie wizażu a poćwiczenie 8 min abs, wtedy hh z wypustkami was tak nie pokaleczy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:37   #831
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: hula - hop 4

jeżeli przez miesiąc nie naucze sie tym zwykłym kręcić to zakupie ten z wypustkami
dzisiaj z rana (przed śniadaniem) przez 15 minut próbowałam, a póżniej wskoczyłam na steper i jestem mega zmęczona Nie liczę by uzyskać rezulaty szybko. Podchodzę do tego tak że do czerwca mam sporo czasu więc się nie stresuje Poza tym chce uzyskać efekt na stałe a nie na wakacje :P a do tego muszę skończyć z erą "jedzenia na mieście" bo głównie to jest przyczyną tego jak wygląda mój brzuch :P Moją jedyną dietą jaką stosuje to "mż" czyli zwykłe "mniej żryj" bo nie jestem dietetykiem by wiedzieć dokładnie co mój organizm potrzebuje by idealnie funkcjonować. Jestem wielkim leniem więc liczyć kalorii mi się niechce, a w przyszłości nie chce mi się gotować dwóch obiadów dla siebie i męża a wiem że zdrowy tryb życia ( czyli minimum 30 min dziennie ruchu) to wszystko czego mi potrzeba Poza tym mój obecny facet toleruje każdy cm mojego ciała (w przeciwieństwie do poprzedniego :/). W sierpniu zamierzam pozdobywać parę szczytów Tatr a od marca zacząć biegać po lesie Więc jestem dobrej myśli że zgubię te zimowe zapasy jeszcze z zeszłej zimy :P

Dzisiaj mogę powiedzieć że coś mi wyszło... Styl na "snowbord" czy kręcenie ciałem (tak jak hulahop się kręci) dało mi rezultat utrzymania hula tak na 10 s w talii :P Jestem dobrej myśli.
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:56   #832
biale_bzy
Raczkowanie
 
Avatar biale_bzy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 61
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez ulpu Pokaż wiadomość
Staraj się napinać mocno mięśnie brzucha, wtedy będzie Ci łatwiej kręcić. Ja u siebie zauważyłam większe efekty, gdy mocniej napinałam brzuch (nie mam koła z wypustkami, tylko duże koło własnej roboty). Po jakimś czasie zauważyłam też, że mięśnie brzucha były napięte przez praktycznie cały dzień, co ma duży wpływ na całą sylwetkę.
Dzięki za poradę


Cytat:
Napisane przez magdusia2805 Pokaż wiadomość
a ja jestem załamana normalnie ruszam się jak wóz z węglem :/ mam takie małe zwykłe hula hop (70 cm) i z 5 s utrzymam w talii a póżniej spada i niewiem co robię żle... po 15 minutach boli mnie brzuch od wciągania go i mam dość tego ciągłego schylania... niewiem co robie żle... a jak sie na mnie patrzy to ma się wrażenie że ruszam się jak jakaś pokraka ehhh ruchy strasznie sztywne ale jak zaczynam dostosowywać się do hula to ono spada :/

jak ćwiczyć ruchy by jakoś zysać tą gibkość czy jak to zwać by nie ruszać się całym ciałem a tylko tą częścią....
Ja też na początku kupiłam takie zwykłe o średnicy 70cm i miałam tak jak ty, że nie mogłam kilku sekund utrzymać... Posłuchałam jednak rad wizazanek i kupiłam też takie zwykłe tylko, że o średnicy 90cm i tym od razu umiałam kręcić Dlatego szkoda twoich nerw na te małe... serio... Radzę poszukać większego
__________________
Dbam o włosy i paznokcie

-1, -2, -3, -4, -5 , -6, -7, -8, -9, -10




Tugeza K.

20.06.2015



Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek
Paulo Coelho
biale_bzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:57   #833
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: hula - hop 4

zdarzyły się jakieś przypadki żeby nerki bolały od hh czy ja jestem jakimś odmieńcem?

i czy macie tak że po każdym kręceniu nawet 5min, musicie iść do kibelka bo jest efekt przeczyszczający?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:59   #834
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

ja muszę iść do łazienki jak hulam z pełnym brzuchem, to rozwala cały mój plan długiego kręcenia
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:02   #835
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: hula - hop 4

magdusia2805 - zainwestuj w duże i ciężko koło. Koło powinno mieć średnicę równą (albo nawet większą) odległości między Twoim pępkiem a podłogą gdy staniesz w minimalnym rozkroku; mniejszym się ciężko kręci. Piszesz, że Twoje hh ma 70cm średnicy - musiałabyś być bardzo niska, żeby Ci się dobrze kręciło.
Koło powinno być też dość ciężkie.
Ja zaczynałam od koła dla dzieci (takie najtańsze, lekkie, 80cm średnicy) i nie umiałam nim kręcić. Piszecie o wypełnianiu żwirkiem do kuwety czy ryżem, ja wypełniłam wodą - koło się rozłączyło podczas kręcenia i woda chlusnęła na wszystko wokół, łącznie z telewizorem i innymi sprzętami, które mogły się zniszczyć. Lepiej więc niczym nie wypełniać i kupić lub zrobić sobie cięższe, duże koło - niekoniecznie musi być z wypustkami.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
zdarzyły się jakieś przypadki żeby nerki bolały od hh czy ja jestem jakimś odmieńcem?
Mnie od jakiegoś czasu boli odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Zdarzyło mi się to kilka razy po kręceniu hh, musiałam robić przerwę na kilka dni, bo ból utrudniał mi funkcjonowanie. Teraz znowu nie ćwiczę i męczę się z bólem w krzyżu po kręceniu
__________________

ulpu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:42   #836
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

tradycyjnie 40min kręcenia za mną.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:46   #837
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: hula - hop 4

a to moge kupic takie zwykle (90 cm)
http://www.sport-shop.pl/kolo-hula-h...we-p-7103.html

czy musze inwestowac od razu w
http://www.sport-shop.pl/urzadzenie-...op-p-4127.html

mam wzrostu 1,65 m
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:26   #838
ulpu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 310
Dot.: hula - hop 4

Możesz kupić zwykłe, ale musisz wziąć pod uwagę, że ono będzie bardzo lekkie, bo to rura z cienkiego plastiku. Możesz bawić się w wypełnianie takiego koła, ale pytanie, czy Ci się nie rozłączy w trakcie kręcenia
Jeśli masz 165 cm wzrostu to koło o średnicy 90cm będzie dla Ciebie za małe. Ja jestem parę cm niższa, moje koło ma ok. 100cm średnicy i myślę, że gdyby było jeszcze trochę większe, to nie byłoby źle. Niestety mam za mało miejsca, by kręcić takim kołem
Natomiast jeśli chodzi o to drugie - nie jest takie drogie; jestem sceptycznie nastawiona do koła z wypustkami, dla mnie to taki bajer, który nie ma większego wpływu na efekty, mam tendencję do powstawania siniaków i nie lubię się katować I tak, jak już parę razy wspominałam, jeśli ktoś chce koło dowolnej wielkości, ale bez wypustek, to wystarczy je zrobić samemu, koszt to max 10zł. Tak wykonane koła można kupić w internecie za 50zł wzwyż - po co jednak przepłacać?
__________________


Edytowane przez ulpu
Czas edycji: 2011-02-02 o 13:27
ulpu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:31   #839
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: hula - hop 4

czyli nie ma dla mnie hula hop :-/ jak nawet 90 cm jest za małe...
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:37   #840
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez ulpu Pokaż wiadomość
Jeśli masz 165 cm wzrostu to koło o średnicy 90cm będzie dla Ciebie za małe.
niekoniecznie, ja mam 162cm i koło średnicy 75cm i bardzo dobrze mi się kręci, myślę że to zależy od każdego indywidualnie jakim się lepiej kręci
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.