Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 20:35   #2521
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
W domowych warunkach chyba ciężko coś z nimi zrobić. Możesz spróbować takie serum jak wyżej cosmetix linkowała; poza tym: witamina C, arbutyna, i coś co można złuszcza np kwas glikolowy albo retinol (ale retinolu przy karmieniu nie wolno)
Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja mam skarpetki z tego , całkiem spoko, ale jak one farbują tak o leżąc mam plamę na podłodzę na drewnie po nich, kiedys je trzymałam z bielizną ( tak trzymam skarpetki z bielizną) i niestety mi pofarbowały
To słabo, że tak farbują
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:35   #2522
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam inaczej, bardzo wolno zużywam kosmetyki Chciałabym kupić np. Neverowy puder, ale męczę od roku transparentnego Maca i mam go jeszcze pół, chociaż najczęściej go używam (a ma tylko 10g). Z podkładami też jest ciężko - no ale tu mam 2-3 szt. zawsze na stanie

Jak oceniasz Lingerie? Miałam na niego ochotę kiedyś, ale jakoś nie kupiłam.
Korektora Helenki jest bardzo dużo, bo aż 15ml, więc spokojnie
Też mam zapasy, ale chodzi mi raczej o te ulubione kosmetyki, co się szybko kończą.
Lingerie niczego mi nie urwał. Zwyklak, który po 8 godzinach w pracy był juz prawie na buzi niewidoczny. Bardzo krótko się utrzymywał i żałuję, że kupiłam go nawet na promocji...No i te kolory beznadziejne. Nie polecam za takie pieniądze.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:37   #2523
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe pryzmy Givenchy? klik
Piękny, ale wtórny, chociaż u nas "1--ka" nigdy nie była dostępna
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:38   #2524
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


To i tak na długo ci starczył ten tusz to najbardziej niwydajny produkt obok korektora Guerlain

U mnie nie ma szans żeby sie wszystko skońćzyło na raz, bo zbyt duże zapasy mam
Czyli jednak jest z nim coś nie tak. Fajny tusz, ale nie jest wart tej kasy.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:40   #2525
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Nic straconego. Miniatury w boxach często się powtarzają.
2 razy już była miniatura Marc Jacobs Doll, jak również bronzer Too Faced. A Jimmy Choo z Obecnego boxa był 2 lata temu.

Dla przypomnienia:
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:41   #2526
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale za to tego masz 2 sztuki Jak nadrabiać to porządnie To mój drugi box - na wszystkie bym zdążyła, ale nie byłam zainteresowana wcześniej żadnymi boxami i miniaturami
Ja wczesniej zakupy w S czy D robilam tylko stacjonarnie i za ktoryms razem dopiero zalozylam karte. Tydzien po zakupach, gdzie kupilam perfumy dla siebie i tz przyszedl mi mail z info o boxie i pomyslalam: ooo, jakie fajne miniaturki, szkoda ze tydzien nie poczekalam z zakupami
Potem kilka boxow przeszlo mi kolo nosa i dopiero niedawno sie obudzilam



Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No mi go kupowała przyjaciółka w niemieckim D. z fajną zniżką. Pierwszy egzemplarz był z Polski, ale to chyba niemożliwe, żeby w Niemczech mi dali jakiś lewy tusz? Opinie na yt były takie, że to najbardziej wydajny tusz na świecie. Nie wiem, może ja za bardzo oblepiam rzęsiska
Ktory to?

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No mi się skończył właśnie kilka dni temu Lubię też tusz z Collistara, ale chyba macie awersje do tej marki, haha
Ja tez lubie unfinito i krem nawilzajacy jest super

Teraz mecze krem z YR bo KWC zawierzylam i mial byc taki luksusowy, a jak dla mnie to tylko do stop sie nadaje a nie na twarz.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten był chyba najlepszy:


I ten:

I ten:

Fajny ten drugi. Mnie sie listopadowy 2015bpodobal, galactic box czy jakos tak.
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:41   #2527
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, polećcie piękny róż na wiosnę/lato Rzadko się udzielam, ale wiem, że u Was zawsze dostanę fajne propozycje Dopiero miałam fazę na fiolety i czerwienie na policzkach, a teraz chcę piękny odcień różu na ciepły czas. Marzy mi się chyba chłodny kolor, ale sama nie wiem Dajcie propozycje!
A może coś z tegorocznych limitowanek, jeśli lubisz się bawić - bo np. Givenchy ma piękny kolor, tylko jest i kostka pomarańczowa, Guerlain'a róż jest piękny, ale dwukolorowy (w tym jeden odcień ciepły) i bardzo trwały
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 20:42   #2528
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Opakowanie to taka szeroka kartonowa tuba, obczajałam, ale ni cholery aparat w telefonie tego nie obejmie. Musiałabym kombinować jak z panoramą Nie ogarnęłabym

Mega dzięki za opinię Świetny pomysł z przeklejeniem składu dalej

Miałam tę piankę w próbce od S. i bardzo mi się spodobała. Sporadycznie pielęgnacja twarzy chwyta mnie za serce, ale tym razem dałam się skusić (duży box miniatur troszkę zracjonalizował mi ten cenowy skok na główkę).

Wykombinowałam, że pianka ma sporo właściwości glinkowej maski (moja skóra je kocha), ale jednocześnie oczyszcza z makijażu więc wash & go. Wiadomo, malutka saszetka starczyła na 2 razy i nie miałam szansy zauważyć wysuszenia. Drobinki niby jakieś były, ale symboliczne, żaden typowy peeling.

Trochę potrwa zanim do niej (pianki) się dobiorę, bo muszę wykończyć 2 miniatury z kolejki.

To jak Cię już biorę tak na spytki, to powiedz jakie masz inne typy tańszych i lepszych oczyszczaczy?
Jak masz młodą, zdrową skórę to może nie wysuszy. Oby była fajna

Ja mam wrażliwą, naczynkową skórę, teraz używam żelu dzidziuś , jest bardzo łagodny, niepieniący się, jak galaretka
http://www.pollena.com.pl/mydla,-zel...-dzidzius.html

Lubię "żel do demiakijażu" ziaja fizjoderm bo to polska podróbka cetaphilu -chociaż ani to żel, ani makijażu nie zmywa. Ale jest bardzo delikatny.
I Loreal ideal soft - kopia żeli vichy i la roche posay bo to ta sama firma
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html

Pianki decubal też kiedyś używałam, bardzo łagodna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56367,face-wash.html

I jeszcze biała glinka do mycia agafii - ciała ani włosów tym nie potrafię umyć ale do buzi jest fajna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...o-kapieli.html


w kwestii ciuchów- jest taki serwis wiewiórka.pl , zbierają wszystko ( od ubran po makulaturę i płyty CD) , ale w ilościach hurtowych, i za symboliczne pieniadze
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:42   #2529
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja mam Lancome, jeśli dasz radę poczekać miesiąc i faktycznie wpadną Ci 2 boxy żeby z jednego coś upłynnić to możemy się dogadać [COLOR=Silver]
O A co by Cię interesowało?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:44   #2530
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nic straconego. Miniatury w boxach często się powtarzają.
2 razy już była miniatura Marc Jacobs Doll, jak również bronzer Too Faced. A Jimmy Choo z Obecnego boxa był 2 lata temu.

Dla przypomnienia:
Ale te perfumki Jimmy Choo z tego boxa są inne - to nowość
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:45   #2531
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ale te perfumki Jimmy Choo z tego boxa są inne - to nowość
Aha, to fajnie.

No w sumie nie będę już tak rozpaczać, że nie załapałam się na grudniowego boxa, bo Clinique SMart i Serum Estee Lauder przetestowałam w gratisie z tych sklepów firmowych. Tyle że przykro, że ludzie boxy wykupują na handel, a powinno być dla tych, co się pasjonują kosmetykami.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-21 o 20:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 20:46   #2532
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ale te perfumki Jimmy Choo z tego boxa są inne - to nowość
Właśnie chciałam to napisać To te perfumy nieustannie reklamowane przez S w TV i na Facebooku.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:48   #2533
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość



zgadzam się , u mnie kompletnie nie sprawdza się puder studio fix zachwalany wszedzie, nic tak brzydko nie wygladąło nigdy na mojej twarzy jak to, nawet remarcable tak źle nie wygladał.
prolong pod oczy- też recepta na super zmeczoną, przesuszoną i poszarzałą skórę- cienką warstwą zamiast podkładu jest całkiem ok
Podkład za to bardzo lubię nie zawsze mi się sprawdza, kolorystyka też niestety tylko w wakacje pozwala mi go używać.

U mnie puder Studio Fix też szału nie robi, więc używam go kiedy muszę gdzieś na krótko wyjść, a nie chce mi się bawić z płynnym podkładem za to seria ProLong strasznie ciemnieje, mam korektor NC20 - kupowany w ciemno, przez Internet i nadaje się tylko jak jestem mocno opalona (czyli prawie nigdy, bo unikam słońca) podkład miałam kiedyś nakładany w salonie MAC przy okazji makijażu i po 4 h wyglądałam okropnie - mega się świecił, starł w okolicach nosa i podkreślił wszystkie suche skórki, więc tą serię omijam szerokim łukiem
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:17   #2534
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tak o tej w śmiesznych buteleczkach chyba tylko allegro i drogeriw internetowe, ale ciężko z kolorami, tj nie zawsze wszystkie są dostępne.
Patrzyłam na allegro i nie widziałam jasnego odcienia. Może się skuszę na N1 albo W1, jak trafię.

Z drugiej strony, takie testy drogeryjnych podkładów nie wyszły mi na dobre nigdy. Prędzej czy później każdy ląduje na dnie szuflady, no mi nie odpowiada pod jakimś względem.
Tylko Maybelline Fit Me był super - kolor na lato był ok, długo się trzymał, ale po tygodniu zaczął mnie zapychać

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Też mam zapasy, ale chodzi mi raczej o te ulubione kosmetyki, co się szybko kończą.
Lingerie niczego mi nie urwał. Zwyklak, który po 8 godzinach w pracy był juz prawie na buzi niewidoczny. Bardzo krótko się utrzymywał i żałuję, że kupiłam go nawet na promocji...No i te kolory beznadziejne. Nie polecam za takie pieniądze.
Dziękuję za opinię Nie będę się kusić w takim razie.

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
I jeszcze biała glinka do mycia agafii - ciała ani włosów tym nie potrafię umyć ale do buzi jest fajna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...o-kapieli.html
Glinki do mycia twarzy jeszcze nie używałam, ale przetestuję

Od siebie polecam mydło JMO - KLIK - świetne jest, bardzo wydajne i nie wysusza absolutnie.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:29   #2535
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nic straconego. Miniatury w boxach często się powtarzają.
2 razy już była miniatura Marc Jacobs Doll, jak również bronzer Too Faced. A Jimmy Choo z Obecnego boxa był 2 lata temu.

Dla przypomnienia:
Jimmy Choo z tego boxa co był teraz to nowość, ten z boxa ze zdjęcia to http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...letowa/P771014

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Aha, to fajnie.

No w sumie nie będę już tak rozpaczać, że nie załapałam się na grudniowego boxa, bo Clinique SMart i Serum Estee Lauder przetestowałam w gratisie z tych sklepów firmowych. Tyle że przykro, że ludzie boxy wykupują na handel, a powinno być dla tych, co się pasjonują kosmetykami.
Dokładnie, my się tak cieszymy z tych miniatur, to naprawdę sprawia mega radość, i mają takie pojemności że można spokojnie wypróbować. Ale coś mi się wydaje że tym handlarom to schodzi, jeden, dwa kosmetyki na kilka dni. A jeszcze odlewki robią, mi się naprawdę by nie chciało pierdzielić z takim biznesem. Nawet na zus nie starczy
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:33   #2536
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe pryzmy Givenchy? klik
Ale cudo

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam jaki bolacy bogdan mi wyskoczył mam nadzieje ze origins da rade
Ja mam weekend z bogdanami
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:34   #2537
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ale cudo
Wiedziałam, że Ci się spodoba
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:35   #2538
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość




U mnie nie ma szans żeby sie wszystko skońćzyło na raz, bo zbyt duże zapasy mam



ja ostatnio sprzedałam za całe 10 zł pakę na allegro , w tym parę nówek było i 2 wełniane płaszcze OCzywiscie konto handlowe...

niektóre lumpeksy skupują ale to za grosze, niektóre działają jak komis. Moja koleżanka kiedyś pracowała w takim małym sh i wstawiałam do niej rzeczy, co prawda nie sprzedawałam za jakieś ogromne ceny ale zawsze coś, tak 10 do 20 zł za sztukę.

na internecie nie mam sił ostatnio, dostaje białej gorączki jak mi ktos pisze czy sprzedam spodnie lee nowe z metką za 30 zł i tak wystawiam po duzo nizszych cenach, ale najlepiej to za darmo...
Jednym słowem masakra... Ja teraz chcę się kilku rzeczy pozbyć, bo się przeprowadziłam, i zostały ciuchy których nie noszę, i nie wiem co mam zrobić. Nie wiem skąd Ci ludzie się biorą. To jak moje ostatnie monety, sprzedałam handlarzowi niestety, i oczywiście były problemy.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ale cudo

Dokładnie to samo pomyślałam

A w ogóle, mi ten nowy zapach Jimmy Choo przypomina troche Lady Milion.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:36   #2539
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 21:38   #2540
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jimmy Choo z tego boxa co był teraz to nowość, ten z boxa ze zdjęcia to http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...letowa/P771014

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------


Dokładnie, my się tak cieszymy z tych miniatur, to naprawdę sprawia mega radość, i mają takie pojemności że można spokojnie wypróbować. Ale coś mi się wydaje że tym handlarom to schodzi, jeden, dwa kosmetyki na kilka dni. A jeszcze odlewki robią, mi się naprawdę by nie chciało pierdzielić z takim biznesem. Nawet na zus nie starczy

Ja w ogole nie mam smykalki do handlu, jakbym kupila 11 boxow na sprzedaz to bym po nocach nie spala ze strachu czy mi sie to wszystko sprzeda...
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:41   #2541
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie mam smykalki do handlu, jakbym kupila 11 boxow na sprzedaz to bym po nocach nie spala ze strachu czy mi sie to wszystko sprzeda...
Moze ta handlara ma bogatego meza i to jej hobby
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:42   #2542
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jednym słowem masakra... Ja teraz chcę się kilku rzeczy pozbyć, bo się przeprowadziłam, i zostały ciuchy których nie noszę, i nie wiem co mam zrobić. Nie wiem skąd Ci ludzie się biorą. To jak moje ostatnie monety, sprzedałam handlarzowi niestety, i oczywiście były problemy.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


Dokładnie to samo pomyślałam

A w ogóle, mi ten nowy zapach Jimmy Choo przypomina troche Lady Milion.
Bardzo ładny ten Jimmy, nie nachalny, elegancki
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:42   #2543
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

Ja mam weekend z bogdanami
Ja nawet tydzień z bogdanami
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:42   #2544
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Zamówiłam pizze
jeszcze zeby 1 , ale ja zamówiłąm 3 małe w cenie 1 w tele pizza oczywiście zjadłam 1 i juz mam dość..

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten był chyba najlepszy:


I ten:


I ten:


I ten grudniowy, na który się nie załapałam:
ja tego przeboleć nie mogę , chce te mini perfumy i pomadkę jeszcze raz w jakimś boxie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam inaczej, bardzo wolno zużywam kosmetyki Chciałabym kupić np. Neverowy puder, ale męczę od roku transparentnego Maca i mam go jeszcze pół, chociaż najczęściej go używam (a ma tylko 10g). Z podkładami też jest ciężko - no ale tu mam 2-3 szt. zawsze na stanie
dlatego ja tez odpusciłam ten puder, mam 3 sypkie które zuzyje za 10 lat w moim tempie


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
U mnie puder Studio Fix też szału nie robi, więc używam go kiedy muszę gdzieś na krótko wyjść, a nie chce mi się bawić z płynnym podkładem za to seria ProLong strasznie ciemnieje, mam korektor NC20 - kupowany w ciemno, przez Internet i nadaje się tylko jak jestem mocno opalona (czyli prawie nigdy, bo unikam słońca) podkład miałam kiedyś nakładany w salonie MAC przy okazji makijażu i po 4 h wyglądałam okropnie - mega się świecił, starł w okolicach nosa i podkreślił wszystkie suche skórki, więc tą serię omijam szerokim łukiem
no właśnie u mnie się nie da wyjść do ludzi w tym studio fix
Podkład fakt bardzo ciemnieje, pamietam kupiłam nc15 jakoś w czerwcu w ciemno z zamiarem uzywania w zimie, łapki mnie świerzbiły, otworzyłam i bardzo dobrze bo się okazało że w zimie nie ma szans za ciemny.
Korektor za to nie ciemnieje u mnie ba ta nc15 którą miałam to był najjaśniejszy produkt mój - nc15 z nawilzającego pro longa była ciemniejsza nawet. Teraz mam nc20 właśnie i jest idealnie ton w ton taka jak nc15 studio fixa płynnego. Kwestia utleniania się zależy jednak od kremu, pudru itd.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Patrzyłam na allegro i nie widziałam jasnego odcienia. Może się skuszę na N1 albo W1, jak trafię.

Z drugiej strony, takie testy drogeryjnych podkładów nie wyszły mi na dobre nigdy. Prędzej czy później każdy ląduje na dnie szuflady, no mi nie odpowiada pod jakimś względem.
Tylko Maybelline Fit Me był super - kolor na lato był ok, długo się trzymał, ale po tygodniu zaczął mnie zapychać


Dziękuję za opinię Nie będę się kusić w takim razie.



Glinki do mycia twarzy jeszcze nie używałam, ale przetestuję

Od siebie polecam mydło JMO - KLIK - świetne jest, bardzo wydajne i nie wysusza absolutnie.
ja widziałam n1 kiedyś, ale w1 chce

ja mam drogeryjnych ulubieńców, którzy gdyby nie kolor zostawiałyby selektywne podkłady dlaeko w tyle ale niestety kolor to problem i co z tego jak coś ładnie wygląda jak tonacja jednak nie ta.
mówię o Rimel lasting finish i astor perfect stay, pod wzgledem formuły nie miałam lepszych podkładów
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:44   #2545
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że Ci się spodoba

lubię pryzmy, ładny efekt dają na twarzy

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

[

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja nawet tydzień z bogdanami

Czym walczysz? Ja olejkiem tamanu, już jest lepiej
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:46   #2546
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

ja tego przeboleć nie mogę , chce te mini perfumy i pomadkę jeszcze raz w jakimś boxie
Ja też, zwłaszcza Roberto
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:46   #2547
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Moze ta handlara ma bogatego meza i to jej hobby
no ale kurcze pieczone 11 sztuk??
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:48   #2548
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
no ale kurcze pieczone 11 sztuk??
Moze sie jej spytamy w ogole o co chodzi? ja bym napisala moze sie nawiazac ciekawa konwersacja
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:52   #2549
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Moze sie jej spytamy w ogole o co chodzi? ja bym napisala moze sie nawiazac ciekawa konwersacja

co nie jest zabronione, to jest dozwolone

taka pewnie byłaby odpowiedź
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 21:53   #2550
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zamówiłam pizze
jeszcze zeby 1 , ale ja zamówiłąm 3 małe w cenie 1 w tele pizza oczywiście zjadłam 1 i juz mam dość..

Nie rób mi smaka tą pizzą
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

Czym walczysz? Ja olejkiem tamanu, już jest lepiej
Żelem/olejkiem z Origins
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.