buty wspomagające odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 15:42   #1
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218

buty wspomagające odchudzanie


Słyszała któraś z was o butach wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej na nogach i pośladkach "easy tone" marki reebok?
Co o tym myślicie? Może któraś z was je posiada? Natknęłam się na nie w necie i jestem nimi poważnie zainteresowana
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 15:49   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

cóz to ludzie juz nie wymysla jak dla mnie aby zredukowac tkanke tłuszczowa to potrzebna jest dieta i trening. zamiast butów cud kup sobie buty do biegania
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 21:04   #3
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

ale ze reebok wypuscil cos takiego?!
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 21:09   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Słyszała któraś z was o butach wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej na nogach i pośladkach "easy tone" marki reebok?
Co o tym myślicie? Może któraś z was je posiada? Natknęłam się na nie w necie i jestem nimi poważnie zainteresowana
Czego to ludzie nie wymysla, czego to ludzie nie zrobia, zeby isc po linii najmniejszego oporu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 21:23   #5
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Normalnie elfie buty szybkości Jakaś ściema...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 22:25   #6
Shiim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 157
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
cóz to ludzie juz nie wymysla jak dla mnie aby zredukowac tkanke tłuszczowa to potrzebna jest dieta i trening. zamiast butów cud kup sobie buty do biegania
właśnie zgadzam się z Tobą w 100%.
jak sie nie chce cwiczyc to nic wam nie pomoze.
kurde kombinuja zamiast sie do roboty wziac
Shiim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 02:15   #7
batata
Przyczajenie
 
Avatar batata
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Może po prostu te buty są tak niewygodne, że trzeba szybko przebierać nogami, jak się w nich chodzi i mamy nasz wymarzony efekt spalania dodatkowych kalorii
A tak poważnie to przeczytałam na stronie http://www.coutureinthecity.com/2009...ith-easy-tone/ , że te buty reeboka mają poduszki w podeszwach, które zwiększają aktywność nóg. Są to poduszki powietrzne, które wywołują naturalną chwiejność, jak byśmy chodzili po piasku, w związku z czym nasze łydki i ścięgna muszą wykonać dodatkową pracę, aby utrzymać równowagę. I to cała "magia" od reeboka.

Pozdr
batata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:04   #8
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Tak sobie czytam wasze komentarze i myślę, że jakby to była jakaś lipa, tak znana marka jak reebok nie wypuściłaby na rynek butów o działaniach zbliżonych do magicznych, bo prawda szybko by wyszła na jaw i nikt by tego nie kupował i ponieśliby ogromne straty finansowe...

Pokonałam swojego lenia i zaczęłam więc o tym czytać, głównie na zagranicznych portalach, bo u nas to jest jeszcze temat taboo i te buty na serio wspomagają rzeźbienie sylwetki...Poprzez podeszwy powietrzne zwiększają o 28% napięcie pośladków, scięgien pośladkowych o 11% i łydek o 11% czym naturalnie pomagają rzeźbić pupę i nogi (te dane pochodzą z badań przeprowadzonych w Uniwersytecie Delaware)
Zresztą od początku zakładając topic nie spodziewałam się nie wiadomo jakich cudów i nie napisałam, że one odchudzają tylko WSPOMAGAJĄ odchudzanie Wiadomo, że żeby osiągnąć efekt trzeba ćwiczyć i dużo się ruszać, ale jak mają te buty spomóc cały proces to czemu nie

Teraz kombinuję kasę na te butki, powiedzcie tylko, czy któraś je gdzieś widziała w jakims sklepie? Gdzie je mogę dostać?
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:25   #9
Krotochwila
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 443
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

ja znalazłam informację że promuje te buty Kim Kardashian
a na poważnie to mi się one bardzo podobają i myślę że to nie jest ściema bo w opisie tych butów na stronie reeboka jest napisane że badania były przeprowadzane na jakimś uniwersytecie w Ameryce więc dane są wiarygodne
mi się bardzo podobają szczególnie te czarne z niebieskim, niedługo wybieram się na zakupy to zajrzę do intersportu i zobaczę czy są,
może sobie kupię bo i tak miałam kupić nowe adidasy a te są bardzo ładne
Krotochwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:50   #10
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Krotochwila Pokaż wiadomość
ja znalazłam informację że promuje te buty Kim Kardashian
a na poważnie to mi się one bardzo podobają i myślę że to nie jest ściema bo w opisie tych butów na stronie reeboka jest napisane że badania były przeprowadzane na jakimś uniwersytecie w Ameryce więc dane są wiarygodne
mi się bardzo podobają szczególnie te czarne z niebieskim, niedługo wybieram się na zakupy to zajrzę do intersportu i zobaczę czy są,
może sobie kupię bo i tak miałam kupić nowe adidasy a te są bardzo ładne
jak wygladaja te buty?
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:36   #11
Krotochwila
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 443
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

znalazłam w internecie takie zdjęcia, ale te co mi się podobają te czarne z niebieskimi wstawkami można obejrzeć na stornie reeboka bo samego zdjęcia nie znalazłam
http://www.reebok.com/PL/#/product?m...ticleId=J05415
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reebok_easy_tone.jpg (28,2 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shoes_iaec1146006.jpg (19,9 KB, 75 załadowań)
Krotochwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 13:01   #12
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

A mi sie podobają te biało niebieskie

jak ktos je gdzieś zobaczy dawajcie znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reebok_easytune2_273112a.jpg (19,3 KB, 81 załadowań)
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:29   #13
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Dziewczyny, ale do Was dociera, że "zwiększenie aktywności mięśni pośladkowych o 28%" nie oznacza schudnięcia o 28% po założeniu butów?
Bo jednak buty do biegania albo karnet na siłownię to znacznie bardziej opłacalna inwestycja z punktu widzenia odchudzania...
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:27   #14
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

a to juz wszystko jasne, jakos nie chciało mi sie wierzyc ze reebok buty wspomagajace odchudzanie wydał.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 06:43   #15
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

no a do butów to jeszcze polecam plaster odchudzający tylko, że nalezy go nakleić na usta, bo inaczej to nie działa
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 08:53   #16
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
no a do butów to jeszcze polecam plaster odchudzający tylko, że nalezy go nakleić na usta, bo inaczej to nie działa
ale Ci się dowcip wyostrzył
To są buty trenningowe i skoro producent mówi, że zwiększają efektywnośc pracy mięśni to z czego tu kpić?
zastanawia mnie czy nadają sie na co dzień, ja bym je raczej traktowała zgodnie z przeznaczeniem, czyli podczas treningów
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 19:21   #17
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Talking Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Myślę, że bieganie po suchym piasku na plaży da więcej niż owe cudowne obuwie
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 19:24   #18
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Myślę, że bieganie po suchym piasku na plaży da więcej niż owe cudowne obuwie
ale nie kazdy ma taka mozliwosc
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:12   #19
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
ale nie kazdy ma taka mozliwosc
no właśnie... np osoby, które mieszkają na południu Polski...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 21:25   #20
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
no właśnie... np osoby, które mieszkają na południu Polski...
lub np na wschodzie....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 05:00   #21
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ale Ci się dowcip wyostrzył
To są buty trenningowe i skoro producent mówi, że zwiększają efektywnośc pracy mięśni to z czego tu kpić?
zastanawia mnie czy nadają sie na co dzień, ja bym je raczej traktowała zgodnie z przeznaczeniem, czyli podczas treningów

no oczywiście obietnica producenta rzecz święta, każdy to wiem i zawsze sie sprawdza
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:20   #22
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale do Was dociera, że "zwiększenie aktywności mięśni pośladkowych o 28%" nie oznacza schudnięcia o 28% po założeniu butów?
Bo jednak buty do biegania albo karnet na siłownię to znacznie bardziej opłacalna inwestycja z punktu widzenia odchudzania...
Pisałam już, że wiem, że trzeba w nich ćwiczyć I na karnet na siłownię posiadam tak więc mogę sobie kupić buty które wspomogą rzeźbienie nóg i pośladków na siłowni Tak czy siak są bardzo ładne więc na pewno je chcę Jak tylko gdzieś je dorwę to kupię i napiszę jak z ich działaniem

Edytowane przez casandras
Czas edycji: 2009-07-24 o 10:45
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:05   #23
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

casandras..oczywiście,że te buty działają..tzn.poprzez to,że mają kołyskową podeszwę zmuszają do większej pracy mięsni,konkretnie tyły..dwugłowy,łydka,pośl adkowy więszky..mam dwie znajome,które mają i zachwalają, więc mam naocznych świadków,że działają..
ja osobiście już o tego typu butach dawno słyszałam jak pracowałam w ANglii..buty na tej samej zasadzie niejakiej firmy MBT już są co najmniej od 2005r.na rynku, nawet chciałam kupić,ale wtedy kosztowały ok.1000zł i szkoda mi było kasy,tym b,że nie miałam pewności,że działają..te mają przystępną cenę ok.300zł (a jak wiadomo na butach do treningów nie należy oszczędzać).
jasne,że jak ktoś jest leniem to mu nic nie pomoże,a te buty mają działanie wspomagające działanie a nie odchudzające same w sobie..przecież producent nie reklamuje ich jako magicznych butów,które się ubiera i chudnie w oczach..po prostu angażują bardziej mięśnie do pracy i jak ktoś chce szybszych efektów na pewno mu pomogą-dla osób lubiących spacery i dużo chodzących-chcących zwiększyć EFEKTYWNOŚĆ spacerów.
dziewczyny dziwi mnie Wasza ignorancja..nie znacie produktu nie wiecie o co chodzi a krytykujecie i wyśmiewacie..
Cassandras kupiłaś swoje?bo ja właśnie wybieram się do Reeboka po swoją parę..jak kupię napiszę o swoich subiektywnych wrażeniach pozdrawiam
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:54   #24
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

no ja swoje już zakupiłam..dzisiaj ruszam na pierwszy 2h spacer.
ktoś ma/chodzi?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 10:30   #25
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

to dopiero jest reklama i już po reklamie , a mój post wygląda

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:37
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:17   #26
aga1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 42
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
no ja swoje już zakupiłam..dzisiaj ruszam na pierwszy 2h spacer.
ktoś ma/chodzi?
Ja już (a właściwie patrzące kiedy Ty je kupiłaś to dopiero) mam te buty
Chodzę w nich jakoś od tygodnia i na razie jestem z nich zadowolona
a jak Twoje mięśnie? ;>
aga1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:18   #27
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam wasze komentarze i myślę, że jakby to była jakaś lipa, tak znana marka jak reebok nie wypuściłaby na rynek butów o działaniach zbliżonych do magicznych, bo prawda szybko by wyszła na jaw i nikt by tego nie kupował i ponieśliby ogromne straty finansowe...

Pokonałam swojego lenia i zaczęłam więc o tym czytać, głównie na zagranicznych portalach, bo u nas to jest jeszcze temat taboo i te buty na serio wspomagają rzeźbienie sylwetki...Poprzez podeszwy powietrzne zwiększają o 28% napięcie pośladków, scięgien pośladkowych o 11% i łydek o 11% czym naturalnie pomagają rzeźbić pupę i nogi (te dane pochodzą z badań przeprowadzonych w Uniwersytecie Delaware)
Zresztą od początku zakładając topic nie spodziewałam się nie wiadomo jakich cudów i nie napisałam, że one odchudzają tylko WSPOMAGAJĄ odchudzanie Wiadomo, że żeby osiągnąć efekt trzeba ćwiczyć i dużo się ruszać, ale jak mają te buty spomóc cały proces to czemu nie

Teraz kombinuję kasę na te butki, powiedzcie tylko, czy któraś je gdzieś widziała w jakims sklepie? Gdzie je mogę dostać?
w ree w lublinie ok 340 zł więc za tą kasę spokojnie bedziesz miała karnet na fitness na jakies pól roku co na 100% wspomoże Ci odchudzanie. Te szmery bajery w piętach powodują troszkę rozciąganie mięśnie - rozciąganie jak wiadomo troszkę wysmukla. Ale buciki wspomagające odchudzanie to jedna wielka ściema.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:12   #28
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

ale te buty nie wspomagaja odchudzania nie spalaja tluszczu ! one maja jedynie powodowac zwiekszona prace miesni w tym przypadku tez trzeba sporo w nich chodzic nic sie samo nie zrobi , Ja mam te buty okolo miesiaca i uwazam ze bardzo pomagaja mi w cwiczeniach
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:24   #29
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

a ja mam klapki fitflopsy, te same podeszwy co mbt
odchudzajace to one nie sa ale przeswietne do codziennego latania, bardzo wygodne...
jesli chcesz to sobie kup, to nie sa buty sportowe wiec na zajecia sie nie bardzo nadaja, ale na codzien - jak najbardziej...
nie oczekuj zadnych po nich efektow (bo na prawde nie ma) ale czemu nie dac sie skusic i kupic cos co ci sie podoba i chcesz wyprobowac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:15   #30
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: buty wspomagające odchudzanie

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
w ree w lublinie ok 340 zł więc za tą kasę spokojnie bedziesz miała karnet na fitness na jakies pól roku co na 100% wspomoże Ci odchudzanie. Te szmery bajery w piętach powodują troszkę rozciąganie mięśnie - rozciąganie jak wiadomo troszkę wysmukla. Ale buciki wspomagające odchudzanie to jedna wielka ściema.
A próbowałaś? Czy tak jak reszta- nie doczytasz, nie dowiesz się więcej ale opinie wystawiasz ...
Poduszki w piętach NIE powoduja rozciągania tylko napinanie mięśni- żeby utrzymac równowagę - a co za tym idzie wspomagaja ich wzmacnianie. Działania oceniac nie będę bo nie uzywam ale sam opis producenta wygląda dośc logicznie.
Gwoli ścisłości- autorka wątku źle sformuowała pytanie bo firma nie reklamuje ich jako wspomagacza odchudzania tylko pomoc przy kształtowaniu miesni.
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.