Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 19:40   #751
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Fergie ja bym olała tą wypowiedź i tą osóbkę całkowicie, gdyż nie zasługuje na moją uwagę i mój czas Zresztą nawet jej całej nie przeczytałam z powodów wyżej wymienionych
AgaBil w sprawie makijażu napisała w tym wątku wszystko co ja równiez myślę
ale widzisz-przestawiła swój point.. i zastanawiam się czy ktoś rzeczywiście może tak odbierać..? Mój umysł zakodował coś w rodzaju misji (serio) i nie dopuszczałam do siebie takiej opinii jaką ona przedstawiła..
Co Wy myślicie o tym..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:43   #752
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Fergieto jest żenada każdy ma prawo wyrażania swoich poglądów (nawet krytycznych, pod warunkiem, że jest to krytyka konstruktywna, a nie obrażająca kogoś), a jeśli jej się nie podoba na forum, to nikt jej na siłę tutaj nie trzyma.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:43   #753
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale widzisz-przestawiła swój point.. i zastanawiam się czy ktoś rzeczywiście może tak odbierać..? Mój umysł zakodował coś w rodzaju misji (serio) i nie dopuszczałam do siebie takiej opinii jaką ona przedstawiła..
Co Wy myślicie o tym..?
Ale to że ktoś ma misję, nie oznacza że ma rację
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:47   #754
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale widzisz-przestawiła swój point.. i zastanawiam się czy ktoś rzeczywiście może tak odbierać..? Mój umysł zakodował coś w rodzaju misji (serio) i nie dopuszczałam do siebie takiej opinii jaką ona przedstawiła..
Co Wy myślicie o tym..?
chodzi o to, że Ty czujesz że to co robisz jest swego rodzaju misją, tak? i jest, bo ileż osób dzięki temu się nauczyło, a przede wszystkim przekonało i przełamało do próbowania swoich sił w makijażu. Gdyby nie było MM ileż osób dalej malowałoby powieki jednym kolorem, tak samo jak gdyby nie było wizażu o ile byłybyśmy głupsze bo ciagle sie uczymy czegoś od siebie

Być może wiele się znajdzie osób, które uważac to bedą za pustą rozrywkę tudzież bezsensowne chwalenie sie swoimi umiejętnościami. I co z tego? każdy robi to co lubi i powinien to robić, jeśli to lubi i nie ważne, że komuś innemu to nie odpowiada jedni maluja obrazy, inni powieki to też swego rodzaju sztuka
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-11-19 o 19:48
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:48   #755
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Na MM nic sie nie stało-poza małym banem i problemem szybko zablokowanym przez Moderatorke. Tylko padły słowa które mnie bardzo zaciekawiły .. z tego co pamietam regulamin nie mogę cytować wypowiedzi z innych wątków tutaj, wiec podaję link tu jest cala strona a chodzi mi konkretnie o wypowiedz tą.....
Ja w swoim naiwnym czasami 25 letnim świecie wierzyłam że komuś pomagamy, wizażanki się uczą malować itp.. Natomiast trollamaneprzeznietrol zbiła cały nasz wysiłek do parteru.. porównała do istnego Vanity Fair(w dosłownym tłumaczeniu, nie chodzi mi o ksiażkę) i nawet jeśli była rozgoryczoną, dziwną osobą-to zrobiła swoj point...
Fergie, uwierzyłaś, że wszystkie, jak się tu spotykamy, jesteśmy bezwartościowymi, pustymi lalami, myślącymi jedynie o swoim wyglądzie i przez pryzmat wygladu oceniającymi innych? Naprawdę myślisz, że żadna z nas nie ma bogatego życia wewnętrznego i ciekawych pasji, inspirującej wiedzy? Dałaś sobie wmówić, że pogłębiając znajomości na forum, marnujesz czas i potencjał? Na pewno nie, nie wierzysz w to i nie myślisz tak. Wizaż to po prostu miejsce, a miejsce tworzą ludzie, to oni są ważni. Dopóki szanujemy się, interesujemy się sobą, budujemy nasze relacje w oparciu o pewne uniwerslane zasady, możemy rozmawiać o wszystkim. Każdy wątek, każdy temat jest ważny i potrzebny, i błahy, i poważny, ale tylko dopóki trwa dyskusja, a nie najeżona obelgami nagonka i niezdrowe podniecenie.


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kamila EDT czy EDP
EDP

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-11-19 o 19:55
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:49   #756
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
chodzi o to, że Ty czujesz że to co robisz jest swego rodzaju misją, tak? i jest, bo ileż osób dzięki temu się nauczyło, a przede wszystkim przekonało i przełamało do próbowania swoich sił w makijażu. Gdyby nie było MM ileż osób dalej malowałoby powieki jednym kolorem, tak samo jak gdyby nie było wizażu o ile byłybyśmy głupsze bo ciagle sie uczymy czegoś od siebie

Być może wiele się znajdzie osób, które uważac to bedą za pustą rozrywkę tudzież bezsensowne chwalenie sie swoimi umiejętnościami. I co z tego? każdy robi to co lubi i powinien to robić, jeśli to lubi i nie ważne, że komuś innemu to nie odpowiada jedni maluja obrazy, inni powieki to też swego rodzaju sztuka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:50   #757
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Fergie..daj spokój. Od razu widać że tu chodzi o cos innego, może nawet prywatnego, ponieważ nikt normalny nie wysuwa tego typu argumentów nie znając kogos bliżej. Nawet jeżeli ktoś się wzorował na kims z YT to i tak jest to banalny śmieszny argument. Ja miałam dziisaj mejka na Kim Kardashian i co mi kto zrobi Może nie komentowałam nigdy makijaży, ale zaglądam i podglądam!!!
Ba ! Nawet zgapiam od dziewczyn
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 19:51   #758
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
przeczytałam "Alfons dmucha owcę"
rewelacja! Moj tż też się uśmiał


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać jakieś szczegóły co Twojej perfumy? Cena, pojemność itp?
Twoich perfum, nie Twojej perfumy



Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A moze by sie oplacalo rozparcelowac to na kilka osob?albo poprosic o zakup jakas dobra dusze?
Z ustesknieniem czekam na swoja flaszke i zapytam Sprzedajacej czy ma jeszcze dostep bo swojego czasu miala duzo ciekawych i malo dostepnych zapachow u siebie.
Ja bym się pisała na całą szaleć to szaleć... daj znać jeśli gdzieś znajdziesz


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
aaa.. jeszcze jedno-myśle że zrezygnuję z MM na dobre-szkoda, bo bardzo lubie to forum.. ale pewna wypowiedź dała mi dużo do myślenia.. Choć nie ukrywam -jestem ciekawa Waszej opinii...
Fergus tęskniłyśmy
a co do MM - przeczytałam i stwierdzam, że są tam rzeczywiście osoby których rola ogranicza się do przyklaskiwania każdemu (klasyczne lizusostwo... ale po co? ) bądź szukających podbudowania ego, ale jest też wiele osób które robią innym dobrze np. Ty - przyklaskuję tylko tym makijażom, które sama chciałabym powielić (czyli Twoja misja działa ) - jeśli coś mi się nie widzi też piszę (np. Tobie o szmince ). Nie znikaj
jak komuś nie pasuje niech nie ogląda


Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a wie ktoras gdzie jest jakas promocja na amour kenzo? ten zapach mi poprawia nastroj i chyba bym kupila
Ostatnio na All wyczaiłam super zestaw - 100 ml + 5 ml + cośtam za 199 zł... poszukam pozniej bo teraz mnie tz goni...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:07   #759
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
chodzi o to, że Ty czujesz że to co robisz jest swego rodzaju misją, tak? i jest, bo ileż osób dzięki temu się nauczyło, a przede wszystkim przekonało i przełamało do próbowania swoich sił w makijażu. Gdyby nie było MM ileż osób dalej malowałoby powieki jednym kolorem, tak samo jak gdyby nie było wizażu o ile byłybyśmy głupsze bo ciagle sie uczymy czegoś od siebie

Być może wiele się znajdzie osób, które uważac to bedą za pustą rozrywkę tudzież bezsensowne chwalenie sie swoimi umiejętnościami. I co z tego? każdy robi to co lubi i powinien to robić, jeśli to lubi i nie ważne, że komuś innemu to nie odpowiada jedni maluja obrazy, inni powieki to też swego rodzaju sztuka
ja t***ia ljubju EDIT: ej, t j e b i a mi zcenzurowało

ale trzeba przyznać ze napisała to tamta dziewczyna dosadnie i ostro. Na tyle ostro że przejadła mi sie wizja dodawania czegoś...

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Fergie, uwierzyłaś, że wszystkie, jak się tu spotykamy, jesteśmy bezwartościowymi, pustymi lalami, myślącymi jedynie o swoim wyglądzie i przez pryzmat wygladu oceniającymi innych? Naprawdę myślisz, że żadna z nas nie ma bogatego życia wewnętrznego i ciekawych pasji, inspirującej wiedzy? Dałaś sobie wmówić, że pogłębiając znajomości na forum, marnujesz czas i potencjał? Na pewno nie, nie wierzysz w to i nie myślisz tak. Wizaż to po prostu miejsce, a miejsce tworzą ludzie, to oni są ważni. Dopóki szanujemy się, interesujemy się sobą, budujemy nasze relacje w oparciu o pewne uniwerslane zasady, możemy rozmawiać o wszystkim. Każdy temat jest ważny, i błahy, i poważny, ale tylko dopóki trwa dyskusja, a nie najeżona obelgami nagonka i niezdrowe podniecenie.



EDP
Piękny post Kamilko.. I zgadzam się z Tobą.. Ale-niesmak mi pozostał.



I dziekuję Ci Ilonko zeszło ze mnie całe napięcie..uff.. jeszcze chwila a dzwoniłabym do niej z pytaniem DLACZEGO DO CHO LERY NIE POJECHALAŚ DO SZPITALA??? Nie mogę tego zrozumieć!

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


Fergus tęskniłyśmy
a co do MM - przeczytałam i stwierdzam, że są tam rzeczywiście osoby których rola ogranicza się do przyklaskiwania każdemu (klasyczne lizusostwo... ale po co? ) bądź szukających podbudowania ego, ale jest też wiele osób które robią innym dobrze np. Ty - przyklaskuję tylko tym makijażom, które sama chciałabym powielić (czyli Twoja misja działa ) - jeśli coś mi się nie widzi też piszę (np. Tobie o szmince ). Nie znikaj
jak komuś nie pasuje niech nie ogląda

...
aż żaluję że wczoraj sie nie zalogowałam-od razu, blyskawicznie poprawiacie humor i uśmiecham sie-a uwierz, jak piep rznęłam parasolką o kosz dziś(połamała się na wietrze, siódma już) i weszłam do biura to aż się wszyscy skulili i zainteresowali namiętnie swoim komputerem. Nawet Miss Perfection. To jest chyba sposób na nich. Tyrania



Robię Ci dobrze?? wreszcie odkryłam co to ten.. CyberSex jeeee
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-19 o 20:00 Powód: hahahahaha.. cenzura??
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:10   #760
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Robię Ci dobrze?? wreszcie odkryłam co to ten.. CyberSex jeeee


Violl, wiem, że powinnam czekać z tymi kulkami do jutra, żeby się w lodówce przegryzły i w ogóle, ALE NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAĆ I WŁAŚNIE JEDNĄ ZEŻARŁAM Ale dobre
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:13   #761
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

wczoraj pytałam gdzie jest Fergusonek- napisały że zły dzień ma. I widzisz, racje miała Kamilka że powinnaś przyjść posiedzieć z nami- jak zły dzień to tym bardziej- poprawimy humor i rozwiejemy wątpliwości
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 20:14   #762
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

do usług

cyber sex??? ja dzis lekko nie jarzę

kto to jest Kim Kardasian bo włączyłam YT a tam się makijażowo często przewija
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:14   #763
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

o matko z córką w papciach po ciemku....... ferg...co za znudzona, niedowartościowana postać na tym MM.
Nie ma to jak zarzucanie komuś brak ciekawego życia i uciekanie w życie na forum..przez kogoś kto jest......ponad tym. Tylko po co sama się udziela...po co zakłada drugie konto by byc szczera..czy boi sie tych jakże wyśmianych punktów karnych. Kto jest głupi i naiwny...czy nie ten, który nie wie, że drugie konto, to drugie konto... a nie drugi użytkownik.
Pozna tym w sprawie oceny i zarzutów zgadzam sie z AgaB

a ja mam zawsze czas i ochotę czytać...me PW czeka mój Fergusiu ma żonusiu
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:18   #764
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

No wiem kochana.. czasami "odcinanie" sie(dosłownie) nie jest wyjściem.. bo dziś bylo to samo.. Nawet tż się poddał.. A tu-pare postów z Wami i naprawde lepiej...
Magia...


jeszcze jakbyście przestały tak zmieniać avatarki masowo bo już nikogo nie poznaję..
ja mam swoją tru i będę jej wierna do 20 000 postów (o ile dożyje)

aaaaaaaaaa... Juz wiem co miałam jeszcze (wiecie że siedze głodna i piszę... to już smutne, tak męczyć zołądek..)
Avatar-ten film będzie pełen pięknych scen...

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
do usług

cyber sex??? ja dzis lekko nie jarzę

kto to jest Kim Kardasian bo włączyłam YT a tam się makijażowo często przewija
też od seksu taka

Aljaka-rzuć sie gygy co..? ma piękniejsza połówko jabłka
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:19   #765
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ferg, absolutnie nie wolno ci rezygnować z MM!! To, że jakaś idiotka - inaczej nie nazwe - ma dziwne wątki do kogoś, na dodatek wysuwa jakieś jazdy osobiste - bo jak inaczej rozumieć ten fragment o byciu sprzątaczką, a co, one to mają sięn ie malować? - to wybaczcie, ale takiej osoby nie mam zamiaru w żaden sposób popierać. Modka dobrze zrobiła, że zablokowała oprócz tego konta również drugie - nauczka na przyszłość, że nie można w jednym miejscu brylować na jednym nicku a w drugim obrzucać błotem na innym. Anonimowość z niektórych wyciąga straszne cechy, serio.

Wizaż jest tworzony przez nas dla nas. Jeśli będziemy się na siebie obrażać, to daleko nie zajedziemy. A to przecież skarbnica wiedzy...

I motor wydawania kasy. Wytypowałam 7 torebek dla szwagierki... I nie mogę dziś liczyć na pomoc Tż w wyborze... Może jutro się uda...

A jeszcze teściowa, teść, szwagier, Tż mojej mamy (mam typy w stylu kolekcji kina radzieckiego, to może być niezły strzał), przyjaciółka i przyjaciel. No i Tż, wielka niewiadomowa...

Będę szczęśliwa PO świętach...

Mama mi się rozchorowała na gardło... Mam nadzieję, ze to nie grypa żadna... Na dodatek kobieta polazła do pracy na noc, boję się, że zadzwoni telefon, że trzeba będzie ją odwieźć do domu czy coś...

Głupi sezon grypowy, już lepiej nich mróz zetnie to się wirusy zamrożą, psiakostka...

edit:
Ferg, a Avatar już u was jest? Bo u nas w grudniu zapodadzą...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-11-19 o 20:22
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:25   #766
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ferg- usmiechnij sie szerzej! i nie smutaj z takich powodow. ta osoba widac, jednak byla bardzo niedowartosciowana, skoro kryla sie za zaslona drugiego konta. a wywlekanie zycia prywatnego to juz w ogole przegiecie...
no i mnie nie poznajesz?
ja tez chetnie zawsze poczytac, czasu czasem az w nadmiarze mam, przez denna pogode.

CyberSex
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:25   #767
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

znaczy, że ja zakręcona z powodu cyber... czy Kim?
a jakie "ładne'sceny w Avatarze będą
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:26   #768
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Powiem Ci Fergo, że żal mi Pani Kijanki - widać smutne życie musi mieć.
Dla mnie MM to odskocznia i dobra zabawa. Dużo się też nauczyłam dzięki komentarzom wizażanek - spójrz na mój pierwy makijaż a potem na ostatni i zobacz jaki postęp zrobiłam właśnie dzięki MM.
No i przyznam się bez bicia - wiele razy robiłam makijaże z tutoriali z YT - bo są świetne i dzięki temu się uczę.

Zastanawia mnie dlaczego ta dziewczyna atakuje Katosu - i to nie pierwszy raz. Może jej zazdrości Na snobce ciągle są jakieś okropne komentarze - podziwiam Katosu, że się tym nie przejmuje.

Nie ma co patrzeć na innych - jeśli Tobie to sprawia frajdę to najważniejsze.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:26   #769
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ila cyber
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 20:28   #770
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

a co z tym filmem, co Fergie pokazywałaś trailer jakiś czas temu? co sie tak napaliłam na niego? oczywiście nie pamiętam tytułu i teraz nie odkopię

jeśli wiesz o co mi chodzi, to ogladałaś juz?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:32   #771
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Ila cyber
pudło, chyba że z braku...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:36   #772
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pudło, chyba że z braku...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:38   #773
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Avatar kusi mnie jako opowieść i idea. Pierwsza cześć trailer'a może zniechęcic niektore z Was-ale piękne są te sceny w drugiej połowie..
Sama myśl o czym jest film wywoluję we mnie gęsią skórkę(zdecydowanie osobnik zbyt wrażliwy na kino)









Łinli-chodzi Ci o Imaginatium, Alice czy ten z Mansonem-zapomniałam tytułu..? Aaaa.. i miałam Ciebie pisać(??)-znasz jakies adaptacje Edgara A. Poe'a? (dziwnie to odmieniłam) Strasznie chciałabym zobaczyć to.. Dlaczego jakis reżyser nie weźmie sie za krótkie filmiki, Kruk, Milczenie, KOT-kota czytałam 7 razy i nadal mam dreszcze...
Dlaczego nikt sie tego nie podejmie..? Ile można gry..
A może ktoś juz się podjął a ja przeoczyłam..?? EDIT: Głupia jestem(i zmęczona). zaczęłam googlować i mam.. Chyba że polecasz coś konkretnego..?


Paula dziękuję
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-11-19 o 20:43
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:44   #774
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Hexx za te gazetki i promocje to powinnas bana dostac
a wie ktoras gdzie jest jakas promocja na amour kenzo? ten zapach mi poprawia nastroj i chyba bym kupila
o wlasnie, wachala ktoras amour flolare?


Fajne zestawy i nie tylko

Ktos musi kusic

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Powiem Ci Fergo, że żal mi Pani Kijanki - widać smutne życie musi mieć.
Dla mnie MM to odskocznia i dobra zabawa. Dużo się też nauczyłam dzięki komentarzom wizażanek - spójrz na mój pierwy makijaż a potem na ostatni i zobacz jaki postęp zrobiłam właśnie dzięki MM.
No i przyznam się bez bicia - wiele razy robiłam makijaże z tutoriali z YT - bo są świetne i dzięki temu się uczę.

Zastanawia mnie dlaczego ta dziewczyna atakuje Katosu - i to nie pierwszy raz. Może jej zazdrości Na snobce ciągle są jakieś okropne komentarze - podziwiam Katosu, że się tym nie przejmuje.

Nie ma co patrzeć na innych - jeśli Tobie to sprawia frajdę to najważniejsze.

Co jakis czas pojawia sie taki ktoś i ma dziwne jazdy.
Przyznam szczerze,ze podziwiam upor tej osoby,ze Jej sie chce kogos tak atakowac-to chyba Ona cierpi na brak ciekawego zycia skoro tropi wirtualnie Katosu......
Lepiej nie zwracac uwagi i dac spokoj,brak zainteresowania i odzewu jest najlepsza forma ignorancji w takich sytuacjach.
Ferg nie znikaj z MM

Lubie zagladac na MM i podzielam zdanie Lemirki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:18   #775
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Poniewaz zamilkłyscie...cos muszę napisać Ja- Selene
Otóz zrobiłam sobie drinka -wódka plus pepsi ...
Pytacie z jakiej okazji...?
Kupiłam właśnie bilety na 14.12.2009 do Berlina . Pieniądze to nie wszystko, no i bez obejrzenia filmu pt. Kevin sam w domu na Polsacie to by były moje najgorsze swięta w zyciu
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:22   #776
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ja t***ia ljubju EDIT: ej, t j e b i a mi zcenzurowało


Robię Ci dobrze?? wreszcie odkryłam co to ten.. CyberSex jeeee
No nieźle


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Violl, wiem, że powinnam czekać z tymi kulkami do jutra, żeby się w lodówce przegryzły i w ogóle, ALE NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAĆ I WŁAŚNIE JEDNĄ ZEŻARŁAM Ale dobre
Pychota co? ja też zawsze się do nich dobieram już 2 godziny po wsadzeniu do lodówki


TŻ już pojechał, coś się kiepsko chłopina czuje narzeka na ból brzucha, kaszle jak gruźlik... coś mi się zdaje że będę odwiedzała chorego.

Idę poszukać tego zestawu Kenzo



Selene - bardzo dobrze. Trzymam kciuki za wyjazd, oby wypalił
a wódka z colą - wybacz ale...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

KENZO AMOUR - super zestaw od sprawdzonego sprzedawcy
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-11-19 o 21:20
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:25   #777
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Violl..też nie lubię ale zostało mi troche wódki z imprezy...no co ?wyrzucić mam W sumie to jest jakaś słodka wódka, żółta...ale ma badziewną nazwę
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:28   #778
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Poniewaz zamilkłyscie...cos muszę napisać Ja- Selene
Otóz zrobiłam sobie drinka -wódka plus pepsi ...
Pytacie z jakiej okazji...?
Kupiłam właśnie bilety na 14.12.2009 do Berlina . Pieniądze to nie wszystko, no i bez obejrzenia filmu pt. Kevin sam w domu na Polsacie to by były moje najgorsze swięta w zyciu
Dobra decyzja. Pieniądze nie są wartością same w sobie, nabierają wartości dopiero dzięki temu, czemu służą
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:29   #779
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Żołądkowa Gorzka?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:30   #780
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Selene, no i super!

wezcie juz z tymi perfumami, nie moge no..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.