Wakacje 2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 13:04   #1
Justa091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10

Wakacje 2010


Witam wszystkie wspaniałe kobietki

Do wakacji jeszcze daleko,ale jak wiadomo każda z Nas ma tendencję do myślenia o zbędnych kilogramach na kilka dni przed Nimi.Po świętach czuję się nie tylko nieatrakcyjnie ale też zaniedbana.Jak wiadomo w kilka dni nie zdziała się cudów.Dlatego chciałabym zachęcić Was do walki ze świątecznymi i nie tylko zbędnymi kilogramami,aby już na wiosnę cieszyć się świetną sylwetką i formą.Niestety większość z Nas nie ma czasu i możliwości chodzenia na siłownię lub aerobic.Dlatego warto byłoby podzielić się pomysłami jak zorganizować mini siłkę w domu i dostosować ją do wolnego czasu.Proponowałabym zacząć od brzuszka,gdyż z tym najwięcej kobiet ma problem.Czekam na Wasze propozycje.Pozdrawiam.
Justa091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:44   #2
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Wakacje 2010

do robienia brzucha nie potrzeba przyrzadow
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:01   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Wakacje 2010

wyszukiwarkę polecam, ona ma najlepsze pomysły
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:09   #4
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Wakacje 2010



Pingwin - he he he

A mnie wiecie co zadziwia? Ze tyle kobiet ma rowno w d*** wlasne zdrowi i cwiczy WYLACZNIE po to, zeby pokazac zgrabny zad w bikini na plazy w lecie. Ze tez nikogo nie motywuje, ze ma po prostu KIEPSKA KONDYCJE i to jest niezdrowe, ze sapie idac po schodach itd. Zadziwia mnie to.
Tak samo jest z zarciem. "nie zjem batonika" nie dlatego, ze to syf i szkodzi zdrowiu, tylko dlatego, ze mi nieestetycznie bedzie brzuch zwisal. Paranoja totalna.

I wiecie co?

Jakie macie priorytety i motywacje - tyle udaje wam sie wytrzymac i takie macie efekty
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:24   #5
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Wakacje 2010

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość


Pingwin - he he he

A mnie wiecie co zadziwia? Ze tyle kobiet ma rowno w d*** wlasne zdrowi i cwiczy WYLACZNIE po to, zeby pokazac zgrabny zad w bikini na plazy w lecie. Ze tez nikogo nie motywuje, ze ma po prostu KIEPSKA KONDYCJE i to jest niezdrowe, ze sapie idac po schodach itd. Zadziwia mnie to.
Tak samo jest z zarciem. "nie zjem batonika" nie dlatego, ze to syf i szkodzi zdrowiu, tylko dlatego, ze mi nieestetycznie bedzie brzuch zwisal. Paranoja totalna.

I wiecie co?

Jakie macie priorytety i motywacje - tyle udaje wam sie wytrzymac i takie macie efekty
hmmm, dziwna ta Twoja wypowiedz.
Przede wszystkim uważam,że jeżeli dziewczyna ćwiczy i zdrowo się odżywia właśnie dlatego,żeby dobrze wyglądać w bikini i dobrze się ze sobą czuć to jest jakiś powód do zdrowego stylu życia.
Czemu od razu najeżdżać na to najeżdżać? nie zawsze będzie się myślało o tym w kategoriach zdrowotnych, ale i tak jest to dobre podejście moim zdaniem.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:47   #6
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Wakacje 2010

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
hmmm, dziwna ta Twoja wypowiedz.
Przede wszystkim uważam,że jeżeli dziewczyna ćwiczy i zdrowo się odżywia właśnie dlatego,żeby dobrze wyglądać w bikini i dobrze się ze sobą czuć to jest jakiś powód do zdrowego stylu życia.
.
Szczerze? to przejrzyj troche wizaz - motywacja pt "chce sie pokazac na sylwestra w rozmiarze 38' to lipna motywacja i zadko prowadzi do 1) dlugotrwalych efektow i konsekwencji 2) do naprawde zdrowego stylu zycia, bo to jest takie "obudzilam sie 8 grudnia, ze za 3 tyg sylwester i musze szyyyyyyybko".
Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Czemu od razu najeżdżać na to najeżdżać? nie zawsze będzie się myślało o tym w kategoriach zdrowotnych, ale i tak jest to dobre podejście moim zdaniem.
WLasnie dlatego, ze sie olewa kwestie zdrowotne! Zdrowe jedzenie i cwiczenie to przede wszystkim, kwestia zdrorotna, a zdrowie jest wazne.
Plus to kwestia po prostu osobistej higieny. Myjesz sie tez tylko dlatego ,zeby nie smierdziec czy z powodow zdrowotnych, higienicznych tez? Tak samo z cwiczeniem jest w moim odczuciu.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:05   #7
Justa091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje 2010

A Ty doczytaj mój post,bo napisałam,że ćwiczyć po to by już na wiosnę cieszyć się świetną sylwetką i formą.

Wyszukiwarka owszem świetny pomysł.Tylko,że na każdej stronie czyta się coś innego i nie wiadomo jak się za co zabrać.

Co do motywacji...Hmm chyba oczywiste,że najpierw trzeba chcieć.I uwierz mi ze rzadko która dziewczyna wpada na pomysł odchudzania bo chce być zdrowa.Ja chcę zgrabnie wyglądać i być w dobrej formie i nie wstydzę się tego.

Odżywiam się zdrowo,ale się nie głodzę,a mimo to siedzący tryb życia sprawia,że przydałoby się zrzucić parę kilogramów.Po co ten bulwers?Jeżeli Ty masz motywacje by ćwiczyć z powodu zdrowia to gratuluje,ale nie wszyscy ludzie mają te same priorytety.

Edytowane przez Justa091
Czas edycji: 2010-01-10 o 17:08
Justa091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:05   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wakacje 2010

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
hmmm, dziwna ta Twoja wypowiedz.
Przede wszystkim uważam,że jeżeli dziewczyna ćwiczy i zdrowo się odżywia właśnie dlatego,żeby dobrze wyglądać w bikini i dobrze się ze sobą czuć to jest jakiś powód do zdrowego stylu życia.
Czemu od razu najeżdżać na to najeżdżać? nie zawsze będzie się myślało o tym w kategoriach zdrowotnych, ale i tak jest to dobre podejście moim zdaniem.
Temu najezdzac, ze to zwykle prowadzi do jedzenia syfu i siedzenia na tylku na kanapie, poza krotkotrwalymi okresami cwiczen przed wakacjami/sylwestrem itd. itp.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:06   #9
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Wakacje 2010

Zgadzam się w zupełności z santos i Wyrakiem. Po prostu motywacja "chcę super wyglądać w bikini" nie należy do motywacji długoterminowych, a taka jest najważniejsza, jeśli chce osiągnąć się jakiś rezultat.
Myśl o bikini może należeć do motywacji krótkoterminowych, chwilowych dopalaczy, gdy nie chce Ci się przebrać w dres i zacząć ćwiczyć.
Niestety, przetestowałam u siebie dwa razy, ze myślenie "będę ćwiczyć, bo chcę schudnąć" nie daje nic, bo dochodzę w koncu do wnioku, ze nie jest tak źle... i szereg wymówek.
Powinniśmy dbać o siebie dla zdrowia, by dłużej i wygodniej zyć.

Edytowane przez larva
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:07
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:16   #10
_marchewka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje 2010

Może to kwestia nastawienia...ja jestem tu nowa i dopiero zerkam ale trochę mnie to przeraża czytając niektóre wątki miałam wrażenie że wiele wypowiadających się osób ma tutaj na stałe przykręconą do pleców wagę a do rąk przyklejony centymetr...a zupełnie nie o to chodzi można nosić rozmiar 36 i ociekać cellulitem na skutek niewłaściwej diety, jeśli jedyną motywacją jest wciśniecie się do lata w bikini to można śmiało przypuszczać że dana osoba nawet jeśli osiągnie cel to po wakacjach ponownie rozpocznie walkę z kilogramami (biada jej skórze:/)...Ja natomiast uwielbiam wzrok osób kiedy mowie że dziękuję za batona bo to strasznie świństwo i sięgam z uporem maniaka po swoja marchewkę i dzięki temu czuję się wyjątkowa bo przecież jesteś tym co jesz

Edytowane przez _marchewka_
Czas edycji: 2010-01-10 o 19:18
_marchewka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:55   #11
carool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 97
Dot.: Wakacje 2010

w koncu forum nazywa sie FITNESS, a nie ODCHUDZANIE. W byciu fit nie chodzi absolutnie o to by wygladac "ladnie", to moze byc efektem ubocznym, nie wspominajac o kanonach piekna, bo tu dyskusje chyba sa bezsensowne...
carool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 11:01   #12
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Wakacje 2010

Dobra dziewczyny, nie chce się kłocić, macie po części racje.

Jednak uważam,że nawet motywacja w stylu "chcę schudnąć do sylwestra" jest jakimś krokiem w stronę zdrowego stylu życia.

Sama zaczełam się odchudzać po maturze, mając w perspektywie wyjazd na wczasy do chorwacji i chciałam dobrze wyglądać i czuć się w stroju kąpielowym, a nadwagi trochę miałam.
I tak wyszło,że moja ta banalna motywacja związana z wakacjami przerodziła się w zupełnie inne podejście do tego typu spraw. Owszem , schudłam, ale od tamtej pory minęło już sporo czasu a ja nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń, bardzo zdrowo się odżywiam. Trenuję bieganie, wspinam się. Jestem technologiem żywności i żywienia i instruktorem fitness.

Mimo tego ,że początki może nie były rozsądne to dużo mi się w głowie poprzestawiało.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.