Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 19:30   #691
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
W takim razie jestem ślepa, bo przeglądając Allegro trafiłam na jakąś tam firmę, i ceny były dużo wyższe.
...Flexem?
A co do pogrubionej części, to i tak nic z tego nie rozumiem Są gdzieś w necie jakieś tutoriale?
Folia flex

A co do tutoriali to nie wiem, ja tak od kilku lat już robię, drukujesz albo rysujesz wzór na kartonie, wycinasz skalpelem, mocujesz na koszulce taśmą samoprzylepną, bierzesz farbę do tkanin i pędzelek z gąbki (może być taka gąbeczka kosmetyczna zamocowana na długopisie albo pędzelek gąbkowy, w Empiku takie są na przykład) i ładujesz farbę pionowo gąbeczką na koszulkę przez szablon Farbę zazwyczaj trzeba zostawić do wyschnięcia (ja trzymam 24h) i utrwalić żelazkiem
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:34   #692
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Folia flex

A co do tutoriali to nie wiem, ja tak od kilku lat już robię, drukujesz albo rysujesz wzór na kartonie, wycinasz skalpelem, mocujesz na koszulce taśmą samoprzylepną, bierzesz farbę do tkanin i pędzelek z gąbki (może być taka gąbeczka kosmetyczna zamocowana na długopisie albo pędzelek gąbkowy, w Empiku takie są na przykład) i ładujesz farbę pionowo gąbeczką na koszulkę przez szablon Farbę zazwyczaj trzeba zostawić do wyschnięcia (ja trzymam 24h) i utrwalić żelazkiem
Cholera, super sprawa! Widziałam w necie tyle fajnych koszulek, a nigdzie nie mogę takich samych kupić. Myślę, że się zaopatrzę w potrzebny sprzęt i ruszę do boju Wreszcie miałabym kilka fajnych tshirtów w szafie. Dzięki
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:37   #693
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Cholera, super sprawa! Widziałam w necie tyle fajnych koszulek, a nigdzie nie mogę takich samych kupić. Myślę, że się zaopatrzę w potrzebny sprzęt i ruszę do boju Wreszcie miałabym kilka fajnych tshirtów w szafie. Dzięki
Jak coś to polecam farby Idea Stoffa I nie bać się porządnie zaprasować, tylko przez jakąś szmatkę oczywiście
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:05   #694
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Jak Ty to zrobiłaś?! Miałaś tak mało egzaminów czy same przedterminy? Studiujemy na tej samej uczelni i sesja wszystkim się tak samo zaczyna A ja dopiero w tym tygodniu zaczęłam semestr letni, a ostatni egzamin miałam 9.02.
Semestr letni też miałam od tego tygodnia, ale egzaminy skończyłam 30.01, bo tak sobie terminy dopasowałam

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Pierwszy mam z Wprowadzenia do Psychologii - jutro o 8:00 rano, urocza godzina)
Potem ustny z filozofii, Biologiczne Podstawy Zachowania i tak dalej. Ale mam nadzieję, że dam sobie radę.
A ty jak? Ciężko było?
Ogólnie było ok, BPZ mam w tym semestrze, my mieliśmy Postawy Psychologii Biologicznej i na szczęście byłam zwolniona, bo egzamin nie był za łatwy Filo była łatwa, dla mnie najgorsza była historia psycho, bo naprawdę się uczyłam, a pytania z tyłka wzięte
Ale te sesja zapowiada się dużo gorzej
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:13   #695
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Ja mam Biologiczne Podstawy Zachowania podzielone na dwa bloki - w letnim semestrze również jest - a tym, że zmienia mi się prowadzący i będzie dużo gorzej na ćwiczeniach;/
Historia psycho - też mi dojdzie w semestrze letnim.
Ogólnie mam bardzo napakowany semestr letni, sesja będzie zdecydowanie gorsza i to jeszcze w lipcu;/

BPZ - egzamin zapowiada się na masakrę właśnie, bo jest z Dziekanem, psychiatrą i bardzo będzie.."medyczny" i szczegółowy na bank.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:26   #696
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ja mam Biologiczne Podstawy Zachowania podzielone na dwa bloki - w letnim semestrze również jest - a tym, że zmienia mi się prowadzący i będzie dużo gorzej na ćwiczeniach;/
Historia psycho - też mi dojdzie w semestrze letnim.
Ogólnie mam bardzo napakowany semestr letni, sesja będzie zdecydowanie gorsza i to jeszcze w lipcu;/

BPZ - egzamin zapowiada się na masakrę właśnie, bo jest z Dziekanem, psychiatrą i bardzo będzie.."medyczny" i szczegółowy na bank.
U nas jest tylko 1 semestr z tego i też jest mocno medyczny, to właściwie sama neurologia
A historia psycho to u mnie wprowadzenie do psycho - Wprowadzenie do historii myśli psychologicznej czy coś w ten deseń
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:36   #697
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Ale to pewnie i tak kwestia nazewnictwa i w gruncie rzeczy mamy dokładnie to samo
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 20:49   #698
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ale to pewnie i tak kwestia nazewnictwa i w gruncie rzeczy mamy dokładnie to samo
Na pewno, bo to same obligatoryjne przedmioty, muszą się zgadzać A ogólnie Ci się podoba?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:05   #699
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Ogólnie mi się podoba. Wiadomo,że ja wszędzie - są mniej lub bardziej lubiane przede mnie przedmioty (np socjologii nie znoszę). Niektóre okazują się nie takie straszne jak mi się wydawało gdy czytałam program studiów i sa całkiem zjadliwe (np przerażała mnie filozofia, a chyba nie taki diabeł straszny) Ale nawet jeśli znajdzie się coś co niekoniecznie najłatwiej przełknąć to tłumaczę sobie, że dzięki przebrnięciu przez to jestem bliżej tego co chcę w życiu robić i jakaś tam mikro-motywacja się pojawia.

Nie wiem, może uda mi się teraz załatwić przepisanie jednego przedmiotu jakimś cudem (Trening własny studenta, interpersonalny), bo miałam 40 godzin treningu w poprzedniej szkole, a więc znacznie więcej niż tutaj. Ale czarno to widzę, bo to nie była szkoła wyższa tylko studium, dziekan może być na "nie".
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:55   #700
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
w przeciwieństwie do Szwedki w szwedzkiej adaptacji, która moim zdaniem wyglądała tam jak wokalista Tokio Hotel

Mam wrażenie, że jak zakładam spódniczkę, szorty czy większy dekolt to wszyscy się na mnie krzywo gapią "Ta ale się od...". Może rzeczywiście tak jest, ale to prędzej z powodu, że rzadko się tak ubieram, więc nawet znajomych może to zdziwić. (Teraz pomyślicie, że mam paranoję )
Ad. 1 t o fakt, była podobna do tego wokalisty TH
Ad. 2 też tak mam, źle się czuję odpicowana, już o tym wspominałam
Ale ostatnio nie lubię obszernych dołów więc na górę zakładam luźne ciuchy. Dekolty też małe bo nie bardzo mam co pokazywać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 22:26   #701
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość

Jestem pod wrażeniem tego filmu, naprawdę! Książek jeszcze nie czytałam, ale film mnie zachęcił i koniecznie muszę zdobyć tą trylogię!
Co do aktorki - uważam, że wyglądała świetnie i dobrze się wpasowała w bohaterkę, w przeciwieństwie do Szwedki w szwedzkiej adaptacji, która moim zdaniem wyglądała tam jak wokalista Tokio Hotel
a ja szczerze mówiąc się trochę zawiodłam. film jak film, lubię takie klimaty ale sama treść przewidywalna do bólu. dużo ciekawszy był dla mnie wątek poszukiwań tej Hennriety (? nie pamiętam imienia), chociaż też rozpracowałam go na samym początku. Wątek dziewczyny z tatuażem mnie nie powalił, sama jej relacja z tym kuratorem - czy kto to był - mocna, ale pozatym nic szczególnego. Oczywiście zaznaczam, że oglądałam tylko tą najnowszą wersję, nie czytałam książek, nie widziałam oryginału stąd pewnie mój osąd. Ale no film sam w sobie nie robi wrażenia...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 22:28   #702
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Dziewczyny, a nie wiecie czy gdzieś dostanę testery szminek?
Pamiętam, że kiedyś dołączyli mi takie do podkładu w Sephorze, kupowałam jeszcze gdzieś takie, ale bardzo dawno temu i nie pamiętam gdzie
Jest parę kolorów, które bym wypróbowała, a nie chce kolejnych szminek, których nie używam
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:45   #703
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Dziewczyny, znalazłam świetne kolczyki-skrzydła Zarówno takie blisko uszu, jak i takie dyndające. Jakby któraś była zainteresowana to proszę o wiadomość na privie, bo sprzedaje to prywatna osoba i nie wiem, czy mogę tak ją reklamować Dołączam fotki.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:34   #704
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie wiecie czy gdzieś dostanę testery szminek?
Pamiętam, że kiedyś dołączyli mi takie do podkładu w Sephorze, kupowałam jeszcze gdzieś takie, ale bardzo dawno temu i nie pamiętam gdzie
Jest parę kolorów, które bym wypróbowała, a nie chce kolejnych szminek, których nie używam
Ja testery szminek kupowałam na allegro, 4-5 zł za sztukę 7 zł przesyłka, więc za 4 szminki zapłaciłam troszkę ponad 25 zł, uważam, że się opłacało.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam świetne kolczyki-skrzydła Zarówno takie blisko uszu, jak i takie dyndające. Jakby któraś była zainteresowana to proszę o wiadomość na privie, bo sprzedaje to prywatna osoba i nie wiem, czy mogę tak ją reklamować Dołączam fotki.
Te pierwsze są fajne. Ile kosztują?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:35   #705
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ja też tak robię, serio. I nie wiem czy się wybredna zrobiłam czy leniwa, ale od kilku miesięcy większość zdjęć, jakie tu wstawiacie, oglądam na miniaturkach Pewnie też dlatego, że jest sporo powtórek i zestawów mega kobiecych (choć często też przy tym mega rockowych), które mi jednak nie leżą do końca. Nie lubię za bardzo podkreślać swojej kobiecości Tzn. maluję się, maluję paznokcie i dbam o włosy, ale wolę luźniejsze ciuchy, prostsze, w których czuję się swobodnie. Mam wrażenie, że jak zakładam spódniczkę, szorty czy większy dekolt to wszyscy się na mnie krzywo gapią "Ta ale się od...". Może rzeczywiście tak jest, ale to prędzej z powodu, że rzadko się tak ubieram, więc nawet znajomych może to zdziwić. (Teraz pomyślicie, że mam paranoję )
Mam dokładnie tak samo. W ogóle na co dzień to nie mam za bardzo gdzie się odstawiać (na uczelnię nie bardzo, bo się wybrudzę, i tak ciągle tam w fartuchu chodzę). Więc gdzie indziej mogłabym się tak ubierać? Na imprezy czy do klubu tym bardziej nie lubię się stroić, bo to powoduje większe zaczepki, a ja tego nie lubię
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:14   #706
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Ja też tak robię, serio. I nie wiem czy się wybredna zrobiłam czy leniwa, ale od kilku miesięcy większość zdjęć, jakie tu wstawiacie, oglądam na miniaturkach Pewnie też dlatego, że jest sporo powtórek i zestawów mega kobiecych (choć często też przy tym mega rockowych), które mi jednak nie leżą do końca. Nie lubię za bardzo podkreślać swojej kobiecości Tzn. maluję się, maluję paznokcie i dbam o włosy, ale wolę luźniejsze ciuchy, prostsze, w których czuję się swobodnie. Mam wrażenie, że jak zakładam spódniczkę, szorty czy większy dekolt to wszyscy się na mnie krzywo gapią "Ta ale się od...". Może rzeczywiście tak jest, ale to prędzej z powodu, że rzadko się tak ubieram, więc nawet znajomych może to zdziwić. (Teraz pomyślicie, że mam paranoję )
Ja lubię za to podkreślić jeden element mojej kobiecości Wiadomo, że do krótkiej spódniczki nie włożę bluzki z dekoltem, ale ubierając te rzeczy osobno czuję się atrakcyjna Nie potrafię nosić T-Shirtów bez większego wycięcia przy szyi, np. takich:
http://weheartit.com/entry/23153479
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:07   #707
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam świetne kolczyki-skrzydła Zarówno takie blisko uszu, jak i takie dyndające. Jakby któraś była zainteresowana to proszę o wiadomość na privie, bo sprzedaje to prywatna osoba i nie wiem, czy mogę tak ją reklamować Dołączam fotki.
dużo jest takich na allegro
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:10   #708
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Hmm - gdzie wy kupujecie koszulki bokserki? Tak, żeby był dobry stosunek ceny do jakości? Wolicie takie bardziej wycięte czy mniej?
Mogą być gładkie, bo przydają się chociażby pod swetry czy nietoperzowe bluzki.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:32   #709
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

od jakiegoś czasu podglądam inspiracje, to chyba czas już przyłączyć się do wątku
co do pytania o bokserki, to ja kupuję w h&m. właściwie to koszulki na ramiączkach są raczej, a nie bokserki, z wycięciem na plecach. są całkiem niezłe, szczególnie lubię takie dłuższe, które można nosić jak sukienkę
wcześniej kupowałam bershkowe, bardzo fajny krój, ale okropna jakość
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 16:59   #710
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Hmm, mam jedną właśnie z H&M-u, jest praktycznie nie do zdarcia
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:17   #711
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam świetne kolczyki-skrzydła Zarówno takie blisko uszu, jak i takie dyndające. Jakby któraś była zainteresowana to proszę o wiadomość na privie, bo sprzedaje to prywatna osoba i nie wiem, czy mogę tak ją reklamować Dołączam fotki.
Fajne ja takie wiszące ostatnio kupiłam w Rossmanie, więc tam też możecie się wybrać, gdybyście chciały (9,99 zł )
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Hmm - gdzie wy kupujecie koszulki bokserki? Tak, żeby był dobry stosunek ceny do jakości? Wolicie takie bardziej wycięte czy mniej?
Mogą być gładkie, bo przydają się chociażby pod swetry czy nietoperzowe bluzki.
Ja mam w tej chwili tylko 2, jedną kupiłam w sklepie no name, drugą w Bershce, i obie są bardzo dobrej jakości moim zdaniem. Ciągle w nich chodzę i dobrze się trzymają. Te H&M-owe z kolei mi nie podchodzą bo są jakieś takie cienkie i luźne i mam wrażenie, że rozciągną się po jednym praniu. Bez względu na sklep, polecam takie z prążkowanego materiału (100% bawełna)- świetnie się układa na ciele i jest dużo bardziej wytrzymały. A jak się zakłada zimą pod sweter to daje dużo ciepła
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:46   #712
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Hmm - gdzie wy kupujecie koszulki bokserki? Tak, żeby był dobry stosunek ceny do jakości? Wolicie takie bardziej wycięte czy mniej?
Mogą być gładkie, bo przydają się chociażby pod swetry czy nietoperzowe bluzki.
No właśnie stwierdziłam, że muszę uzupełnić swoją szafę w proste bokserki, więc podłączam się do pytania. Tylko wolałabym trochę grubsze, żeby przetrwały dłużej niż 1 sezon
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:08   #713
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No właśnie stwierdziłam, że muszę uzupełnić swoją szafę w proste bokserki, więc podłączam się do pytania. Tylko wolałabym trochę grubsze, żeby przetrwały dłużej niż 1 sezon
Ja też zdecydowanie wolę grubsze. HM-owych nie mam jeszcze bo jakoś nie zwróciłam uwagi. Ale mam jedną bokserkę, już wieki, nie pamiętam skąd - właśnie z prążkowanego materiału, bawełny i mimo, że mam ją strasznie długo to nadal jest super.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:30   #714
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Ale te prążkowane się strasznie rozciągają... Kupiłam kiedyś dwie, z 3 lata temu w stradivariusie (chyba) i jedna się naciągnęła tak, że wygląda jak piżama...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:43   #715
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Nie wiem od czego to zależy, ale z moją nie stało się kompletnie nic. Jest z grubszej bawełny.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 20:11   #716
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Zrobiłam sobie dziś tragusa!
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 21:17   #717
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie dziś tragusa!
Super! Bardzo bolało?
Na kimś mi się podoba, a siebie z takim kolczykiem nie widzę...
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 23:12   #718
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Super! Bardzo bolało?
Na kimś mi się podoba, a siebie z takim kolczykiem nie widzę...
Ja bym chciała mieć, ale już w uszach mam 6... Marzy mi się za to język
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 23:25   #719
emerald_sky
Raczkowanie
 
Avatar emerald_sky
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 201
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Dla mnie hardkor, ale ja tam się zastanawiam od roku czy chcę drugą dziurkę w prawym uchu. Za to gdyby można było wyjąć kolczyka razem z usunięciem dziurki po nim, to pewnie miałabym ich już mnóstwo

Lubię topy z Tally weil, wygrały moje serce małymi dziurami na ręce (nie widać biustonosza z boku) i odpowiednią długością. Niestety mają duży dekolt i to może być decydującą wadą dla kogoś innego. No i niektóre jasne prześwitują, ALE czasem zdarzają się identyczne topy i bokserki za 24,99 zamiast normalnych 19,90, one są grubsze.
W sumie do TW wchodzę tylko po podkoszulki, mam ich aktualnie 4
W haemie jest lubiana przeze mnie stała seria topów na ramiączkach po 19,90, ale to takie ciasne jakby lekko śliskie elastyki. Dostępne w każdym kolorze tęczy i niezniszczalne, ale mają wielkie dziury na klacie i pod pachami, nie nadają się do samodzielnego noszenia imo. Za to idealne pod prześwitujące rzeczy.
emerald_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 09:56   #720
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Hmm, mam jedną właśnie z H&M-u, jest praktycznie nie do zdarcia
Te "zwykłe", które są dostępne w asortymencie H&Mu nie nadały się do użycia po 2 tygodniach: ślady od dezodorantu, wyciągnęły się strasznie, zrobiły się prześwitujące i poszły oczka
Mówicie o jakiś innych?

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja testery szminek kupowałam na allegro, 4-5 zł za sztukę 7 zł przesyłka, więc za 4 szminki zapłaciłam troszkę ponad 25 zł, uważam, że się opłacało.


Te pierwsze są fajne. Ile kosztują?
Dzięki, właśnie oglądam
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.