Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 21:51   #2701
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy to już objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez SekretnaX Pokaż wiadomość
Taaa jestem straszną panikarą :P I zabezpieczenie było NA PEWNO całe. A czy byłaby tak możliwość, że właśnie mimo tego plemniki przedostały się przez lateks? Np no nie wiem, gumka się naciągnęła i powstały jakieś mikro uszkodzenia, których nie widać gołym okiem? Wolę zapytać Was tutaj dokładnie o wszystko, na tym forum, niż potem być w szoku.
Ale masz wyboraźnię
Jeśli prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się, nie była uszkodzona np. paznokciem podczas zakładania - nie przepuszcza plemników.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez imponderabilia2 Pokaż wiadomość
Nie wiem moje drogie czy wiecie ale są w aptekach dostępne testy, które wykrywają ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia, wiem bo ostatnio taki robiłam.
I co z tego?
Różne źródła podają różnie - że plemniki mogą w kobiecie "poczekać" na owulację 3-7 dni, więc jeśli stosunek będzie miał miejsce 1 lipca, komórka jajowa zostanie zapłodniona 5 lipca, test wykryje ciążę po 6 dniach (w co szczerze wątpię, skoro nawet test z krwi robi się min. po 10 dniach), to od dnia stosunku minie już 11 dni.
A nie 6.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:46   #2702
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Zrób test min, 14 dni po stosunku.
Dokładnie tak.
Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda. A taki brązowy śluz to mogą być różne rzeczy. Chociażby infekcja jakaś, albo zaburzenia hormonalne.Ale równie dobrze może to być też implantacja zarodka. Więc albo test domowy, albo z krwi.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:43   #2703
imponderabilia2
Raczkowanie
 
Avatar imponderabilia2
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 60
Dot.: Czy to już objawy ciąży?

W takim razie po co robili by testy, które nie działają tak jak powinny? Poza tym ten wątek nie jest o testach ciążowych..

Edytowane przez imponderabilia2
Czas edycji: 2013-08-28 o 08:44
imponderabilia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:08   #2704
anet99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy to już objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez SekretnaX Pokaż wiadomość
Witam. Ostatnio współżyłam ze swoim partnerem w czasie dni płodnych. Jako zabezpieczeń użyliśmy prezerwatywy durex extra safe, globulek dopochwowych patentex oval oraz partner nie kończył w środku(wytrysk miał poza pochwą, w prezerwatywie). Oczywiście tych metod użyliśmy na raz przy jednym stosunku. Wszystko użyliśmy zgodnie z zaleceniami (dobrze założona prezerwatywa, z której na pewno nic nie wyciekało oraz globulka założona 10-15 min przed stosunkiem).
Dziś podczas masturbacji zauważyłam bardzo gęsty, bezwonny, biały śluz. Od pewnego czasu mam również bardzo duże, powiększone otoczki wokół sutków. Ostatnia miesiączka zaczęła się 4 sierpnia, kolejna powinna wystąpić 4 września (chociaz obawiam się, czy trochę się nie przesunie ze względu zmian pogodowych, kataru, zmiany trybu życia). Nie wiem co o tym myśleć... Czy taki śluz i powiększone otoczki mogą być objawem ciąży? Czy w takim przypadku istnieje wysokie prawdopodobieństwo ciąży, jeśli współżyliśmy w dniach płodnych? Proszę o szybką odpowiedź.
Każda kobieta powinna znać swój cykl menstruacyjny oraz jego podział na fazy. Na tej podstawie może określić kiedy ma dni płodne, a kiedy dni niepłodne. Wiedza i świadomość własnego ciała jest ważna zarówno gdy nie planujemy lub nie możemy być aktualnie brzemienne lub gdy przeciwnie – chcemy spłodzić potomka.Śluz płodny ma przezroczysty kolor i jest rozciągliwy oraz elastyczny. Również przypomina on konsystencją białko kurzego jaja. Można go rozciągać między palcami dłoni.Śluz niepłodny jest biały.Poniżej masz typy śluzów:
  1. Po miesiączce odczuwanie suchości w pochwie – brak śluzu.
  2. Odczuwanie lekkiej wilgotności w pochwie – śluz mętny, gęsty, kleisty.
  3. Odczuwanie mokrości w pochwie około owulacji – śluz przejrzysty i rozciągliwy - śluz płodny
  4. Po owulacji odczuwanie suchości w pochwie lub lekkiej wilgotności – śluz nieprzejrzysty i gęsty - śluz niepłodny
Wydaje mi się ze jesteś w okresie niepłodnym i stąd ten gęsty biały śluz.Skoro się zabezpieczasz to zajście w ciąze jest znikome oczywiście zdarzają się i takie przypadki.Poczekaj do 4 września i wtedy wszystko się okaże.
anet99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:27   #2705
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy to już objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez SekretnaX Pokaż wiadomość
Taaa jestem straszną panikarą :P I zabezpieczenie było NA PEWNO całe. A czy byłaby tak możliwość, że właśnie mimo tego plemniki przedostały się przez lateks? Np no nie wiem, gumka się naciągnęła i powstały jakieś mikro uszkodzenia, których nie widać gołym okiem? Wolę zapytać Was tutaj dokładnie o wszystko, na tym forum, niż potem być w szoku.
Made my day, dzięki!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:48   #2706
SekretnaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 44
Dot.: Czy to już objawy ciąży?

Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie odpowiedzi, zwłaszcza Tobie anet99. Bardzo mi pomogłaś tym opisem i dzięki temu będę mogła łatwiej stwierdzić w ciągu cyklu jakie akurat są dni. Jeszcze mam takie pytanie: Czy podczas ciąży wydobywa się jakiś śluz z pochwy, czy może jest zupełnie sucho? Bo okresu nie ma, to wiem, ale czy jakieś inne płyny się wydzielają?
SekretnaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:00   #2707
anet99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy to już objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez SekretnaX Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie odpowiedzi, zwłaszcza Tobie anet99. Bardzo mi pomogłaś tym opisem i dzięki temu będę mogła łatwiej stwierdzić w ciągu cyklu jakie akurat są dni. Jeszcze mam takie pytanie: Czy podczas ciąży wydobywa się jakiś śluz z pochwy, czy może jest zupełnie sucho? Bo okresu nie ma, to wiem, ale czy jakieś inne płyny się wydzielają?
Każda kobieta przechodzi ciąże inaczej. Jedna lepiej, druga gorzej.Ilość wydzieliny pochwy w czasie ciąży znacznie się zwiększa, co ma związek z większą produkcją estrogenów i większym przepływem krwi do okolic pochwy.W czasie ciąży śluz pełni funkcję ochronną – chroni drogi rodne przed drobnoustrojami oraz bakteriami, które wywołują groźne dla ciężarnej infekcje. Śluz ciężarnej jest bardziej obfity, powinien mieć białawy, ewentualnie jasnożółty kolor oraz delikatny zapachu (ewentualnie może być bezwonny).
anet99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 11:52   #2708
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Chyba sobie wkręcam dziewczyny, jestem ciągle zmęczona, normalnie ciągle mogłabym spać, pobolewają mnie jajniki (a krwawienie z odstawienia skończyło mi się przedwczoraj).. Nie wiem, czy ja sobie tak wkręcam, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy..
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:39   #2709
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Chyba sobie wkręcam dziewczyny, jestem ciągle zmęczona, normalnie ciągle mogłabym spać, pobolewają mnie jajniki (a krwawienie z odstawienia skończyło mi się przedwczoraj).. Nie wiem, czy ja sobie tak wkręcam, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy..
no my też tego nie wiemy.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:09   #2710
ann_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 128
Dot.: Spóźniająca się miesiączka

plemniki to nie terminatory
__________________
164cm
43 kg

"dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
20.08.2011
ann_s2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:03   #2711
marydocholery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Czy to może być ciąża ?

Witam!

Jestem nowa na forum i chciałabym zadać pytanie dotyczące ewentualnej ciąży. Wiem, że jest milion wątków na ten temat, ale nie każdy przypadek jest taki sam. Kochałam się z chłopakiem (była prezerwatywa, jak również nie skończył we mnie). Wiem, że brzmi to już samo za siebie jak brak ciąży, lecz byliśmy leciutko podchmieleni i tak na dobrą sprawę nic nie jest pewne(np. ew. pęknięcie prezerwatywy). Tym bardziej się stresuję, że nie miewam regularnych okresów. Raz co 28, raz co 51 dni. I problem jest w tym, że nie wiem czy czasem nie były to dni płodne :/ Na domiar złego od kilku dni mam bardzo obfity biały, nie ciągnący się śluz. No i nie wiem kiedy mogłabym najwcześniej wykonać test ciążowy przy takim cyklu
marydocholery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 17:20   #2712
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy to może być ciąża ?

Ile masz lat? Wydawało mi się że dziewczyna w pewnym okresie swojego życia wie kiedy ma dni płodne kiedy nie, widać pani ucząca mnie wych. do życia w rodzinie okłamywała nie.
Jak się obawiasz to zrób test ciążowy i/lub do ginekologa się wybierz.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:25   #2713
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy to może być ciąża ?

Cytat:
Napisane przez marydocholery Pokaż wiadomość
Wiem, że jest milion wątków na ten temat, ale nie każdy przypadek jest taki sam.
Dlatego jest wątek zbiorczy do zadawania takich pytań.

Cytat:
Kochałam się z chłopakiem (była prezerwatywa, jak również nie skończył we mnie). Wiem, że brzmi to już samo za siebie jak brak ciąży, lecz byliśmy leciutko podchmieleni i tak na dobrą sprawę nic nie jest pewne(np. ew. pęknięcie prezerwatywy). Tym bardziej się stresuję, że nie miewam regularnych okresów. Raz co 28, raz co 51 dni. I problem jest w tym, że nie wiem czy czasem nie były to dni płodne :/ Na domiar złego od kilku dni mam bardzo obfity biały, nie ciągnący się śluz. No i nie wiem kiedy mogłabym najwcześniej wykonać test ciążowy przy takim cyklu
Test z moczu najwcześniej 14 dni po stosunku, a test z krwi najwcześniej 10 dni po stosunku.

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Wydawało mi się że dziewczyna w pewnym okresie swojego życia wie kiedy ma dni płodne kiedy nie, widać pani ucząca mnie wych. do życia w rodzinie okłamywała nie.
Jak się nie prowadzi samoobserwacji (a wiele kobiet ich nie prowadzi), to nie mają skąd wiedzieć, kiedy mają dni płodne, a kiedy niepłodne.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:42   #2714
marydocholery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to może być ciąża ?

Napisałam wcześniej, że nie obserwuje swojego ciała. Poza tym przy nieregularnych cyklach jest ciężko cokolwiek powiedzieć o płodności. Zaniepokoił mnie po prostu nadmiar śluzu, już nie wspominając o tym że jestem chodzącym stresem nie tylko w tej kwestii. Interesowało mnie to, czy jest możliwość bycia w ciąży, jeżeli były to dni płodne.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

A na test jest jeszcze troszeczkę za wcześnie, chcę żeby był wiarygodny.

I jak widać, niektórym można tylko pozazdrościć przygotowania do życia w rodzinie
marydocholery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:15   #2715
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy to może być ciąża ?

Cytat:
Napisane przez marydocholery Pokaż wiadomość
Poza tym przy nieregularnych cyklach jest ciężko cokolwiek powiedzieć o płodności.
Przy idealnie równych też dość trudno, jeśli nie prowadzi się samoobserwacji.

Cytat:
Zaniepokoił mnie po prostu nadmiar śluzu, już nie wspominając o tym że jestem chodzącym stresem nie tylko w tej kwestii. Interesowało mnie to, czy jest możliwość bycia w ciąży, jeżeli były to dni płodne.
Jeżeli prezerwatywa została uszkodzona, to tak, jest szansa na ciążę. Niemniej jeśli nie zauważyłaś, by z prezerwatywą coś się stało, jest spora szansa, że to dlatego, że naprawdę była cała
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:54   #2716
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Chyba sobie wkręcam dziewczyny, jestem ciągle zmęczona, normalnie ciągle mogłabym spać, pobolewają mnie jajniki (a krwawienie z odstawienia skończyło mi się przedwczoraj).. Nie wiem, czy ja sobie tak wkręcam, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy..
Ja też jestem ciągle zmęczona, ciągle chce mi się spać a rano i tak wstaję przed 8 bo nie mogę już spać. Trochę to dziwne, ale mimo wszystko nie ma co tego łączyć z ciążą ;p
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:37   #2717
Laurka2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

hej ho

jestem nowa i chciałam się was zapytać, wiadomo o co chodzi... wątek jest oczywisty. Ostatni stosunek (przerywany) 6 czerwca, potem 8 dostałam okres... mimo to zrobiłam test 29 czerwca (negatywny), następnie 4 sierpnia miałam kolejny okres, a jednak nadal sobie wkręcam, że jestem w ciąży. Powiedzcie - czy to możliwe abym była? Okresy normalne, tak jak zawsze... Regularnie co 28 dni... Pewnie ten post wyda się śmieszny, ale jak sądzicie?
Laurka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:51   #2718
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Laurka2013 Pokaż wiadomość
Ostatni stosunek (przerywany) 6 czerwca, potem 8 dostałam okres... mimo to zrobiłam test 29 czerwca (negatywny), następnie 4 sierpnia miałam kolejny okres, a jednak nadal sobie wkręcam, że jestem w ciąży. Powiedzcie - czy to możliwe abym była?
Ciąża jest tutaj właściwie niemożliwa, ale jak się stresujesz to zrób test z krwi

Cytat:
Okresy normalne, tak jak zawsze... Regularnie co 28 dni...
Co do tych okresów – dobrze zrozumiałam, że okres miałaś 8 czerwca, a potem kolejny 4 sierpnia?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:08   #2719
Laurka2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Pomyliłam się stosunek 6 lipca, miesiączka 8 lipca i kolejna 4 sierpnia... Poczekam na kolejną, ma być w sobotę, jeśli nie uspokoi ona mojej psychiki to wybiorę się do ginekologa..
Laurka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 22:07   #2720
ewellajn
Raczkowanie
 
Avatar ewellajn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam. Proszę Was Wizażanki o radę. Zacznę od tego, że ostatnią miesiączkę miałam 16 lipca. Po tym czasie kochałam się z mężem bez zabezpieczenia (nie kończył we mnie). Tabletki odstawiłam w marcu. Zawsze cykle miałam jak w zegarku. Do tej pory nie dostałam okresu, ani żadnego plamienia. Zrobiłam wczoraj test (Pre-test, paskowy) i wyszło, że nie jestem w ciąży. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 tygodnie. Badam się regularnie u ginekologa, nie choruję na nic. Nie miałam ostatnio żadnych stresów, podróży, etc. Interesuje mnie to, czy możliwe jest, żeby test się pomylił? Mam kilka objawów, które potencjalnie występują w ciąży: masakryczna zgaga, wilczy apetyt, zaparcia, a biust zrobił się cięższy i są na nim takie powiększone żyły. Bardzo chciałabym wiedzieć. Ewentualna ciąża byłaby dla nas miłą niespodzianką
__________________
A & H - kocham

TESTOWANIE I PRÓBKI DLA DZIECI:

http://tosiaczekrozrabiaczek.blog.pl/
ewellajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 00:14   #2721
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez ewellajn Pokaż wiadomość
Witam. Proszę Was Wizażanki o radę. Zacznę od tego, że ostatnią miesiączkę miałam 16 lipca. Po tym czasie kochałam się z mężem bez zabezpieczenia (nie kończył we mnie). Tabletki odstawiłam w marcu. Zawsze cykle miałam jak w zegarku. Do tej pory nie dostałam okresu, ani żadnego plamienia. Zrobiłam wczoraj test (Pre-test, paskowy) i wyszło, że nie jestem w ciąży. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 tygodnie. Badam się regularnie u ginekologa, nie choruję na nic. Nie miałam ostatnio żadnych stresów, podróży, etc. Interesuje mnie to, czy możliwe jest, żeby test się pomylił? Mam kilka objawów, które potencjalnie występują w ciąży: masakryczna zgaga, wilczy apetyt, zaparcia, a biust zrobił się cięższy i są na nim takie powiększone żyły. Bardzo chciałabym wiedzieć. Ewentualna ciąża byłaby dla nas miłą niespodzianką
Po tabletkach anty możesz mieć nieregularny okres, może nawet zupełnie go nie być...a co do seksu - czemu nie zastosujecie prezerwatywy jeśli nie staracie się o dziecko?
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 06:31   #2722
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

A co se będę wkręcać, pójdę po test i już, no kurde. Jak jestem to zainwestuję w odpowiednie tabletki.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:20   #2723
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Biore tabletki anty od poczatku miesiaca zasze bralam je o 19.30 no nie dwa razy sie spoznilam (ale mniej niz 12 h) no ale w poniedzialek wymiotowalam o 15 do 19 a o 19.30 znow wzielam tabletke (po niej juz nie wymiotowalam) i jestem caly czas zabezpieczona? czy isc po test?
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:35   #2724
anet99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy to może być ciąża ?

Jeżeli chcesz się uspokoić to zrób test ale mogę Cię zapewnić, że nie jesteś w ciąży.Ale masz wyboraźnięJeśli prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się, nie była uszkodzona np. paznokciem podczas zakładania - nie przepuszcza plemników. Także wyluzuj Wydaje mi się że troszkę panikujesz. A co do śluzu to mniej więcej wygląda to tak
  1. Po miesiączce odczuwanie suchości w pochwie – brak śluzu.
  2. Odczuwanie lekkiej wilgotności w pochwie – śluz mętny, gęsty, kleisty.
  3. Odczuwanie mokrości w pochwie około owulacji – śluz przejrzysty i rozciągliwy - śluz płodny
  4. Po owulacji odczuwanie suchości w pochwie lub lekkiej wilgotności – śluz gęsty , biały - śluz niepłodny.
Wydaje mi się że po prostu jesteś teraz w okresie niepłodnym przed spodziewaną miesiączką i stąd to wszystko co się dzieje z twoim organizmem.
anet99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:42   #2725
puszka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Czesc. Zrobilam test ciążowy, nawet 2. NA jednym mi wyszla 1 kreska, ale potem ujrzałam bardzo bardzo bardzo blada rozowa pod swiatlem dziennym i od razu się ubralam i pobieglam do apteki, Farmaceutka powiedziala, ze widzi jedną. Kupilam nastepny test i na nim nic juz nie bylo widać, tylko jedną. W necie wyczytalam, ze tak kobity mialy i byly w ciazy, pomocy ;(
puszka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:54   #2726
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez FioletowyAnanas Pokaż wiadomość
Biore tabletki anty od poczatku miesiaca zasze bralam je o 19.30 no nie dwa razy sie spoznilam (ale mniej niz 12 h) no ale w poniedzialek wymiotowalam o 15 do 19 a o 19.30 znow wzielam tabletke (po niej juz nie wymiotowalam) i jestem caly czas zabezpieczona? czy isc po test?

Wzielas tabletkę i jej nie zwymiotowalas? Wzielas. Nie spoznilas się z nią więcej niż 12 godzin? Nie. Więc nie wiem czym się martwisz.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:10   #2727
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez puszka96 Pokaż wiadomość
Czesc. Zrobilam test ciążowy, nawet 2. NA jednym mi wyszla 1 kreska, ale potem ujrzałam bardzo bardzo bardzo blada rozowa pod swiatlem dziennym i od razu się ubralam i pobieglam do apteki, Farmaceutka powiedziala, ze widzi jedną. Kupilam nastepny test i na nim nic juz nie bylo widać, tylko jedną. W necie wyczytalam, ze tak kobity mialy i byly w ciazy, pomocy ;(
Kiedy potem?
Test odczytuje się dokładnie po takim czasie jak podany jest w ulotce, zazwyczaj ok. 5 minut.
Potem, po godzinie, dwóch, może pojawić się druga kreska, ale nie ma to związku z ciążą.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:38   #2728
puszka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Kiedy potem?
Test odczytuje się dokładnie po takim czasie jak podany jest w ulotce, zazwyczaj ok. 5 minut.
Potem, po godzinie, dwóch, może pojawić się druga kreska, ale nie ma to związku z ciążą.
Po ok 10 minutach ;( farmaceuka powiedziala, ze ona widzi jedną, ale ja widzialam 2. A na drgim byla jjuz tylko jedna, a robilam to z tego samego moczu, bo zosal mi w pipetce z 1 testu
puszka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:05   #2729
marydocholery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to może być ciąża ?

anet99 właśnie nadmierna wyobraźnia to mój problem :P Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, uspokoiłaś mnie troszkę
marydocholery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:47   #2730
zu_
Raczkowanie
 
Avatar zu_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cześć dziewczyny. Proszę powiedzcie mi czy mam się o co martwić. Spóźnia mi się okres, ale jakiś czas temu byłam u ginekologa. Lekarka zrobiła mi cytologię i USG. Powiedziała że wszystko jest ok. Czy gdybym była w ciąży to ona by to zobaczyła podczas badań ?
__________________
Babcia nawet długopis z rozbierającą się dziewczyną mi podarowała. Babcia Halinka. Mam jej zdjęcia golutkiej pośród brzeziny. Z 1936 roku. Dziadek Alfred jej robił. Miała wtedy osiemnaście lat. To jest coś. Dziękuję Życie. Dziadkowie. Rodzice. ~MGomulicki
zu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.