Kanałowe leczenie zębów - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 14:07   #601
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

ja własnie dzisiaj wróciłam z pierwszej wizyty, nie miałam zatrucia tylko odrazu opracowanie kanału.
Miałam już kilka razy leczone kanałowo (mam strasznie słabe zęby) u kilku dentystów i juz jestem przyzwyczajona nie ma się czego bać, chociaż teraz jeszcze mnie boli cała szczęka bo dostałam trzy zastrzyki znieczulające.
U mnie leczenie kanałowe to tylko opracowanie i wypelnienie kanałów bez wypełnienia zęba i tak raz miałam za 0 zł na NFZ, potem musiałam miec powtórne leczenie kanałowe tego zęba to juz 700 pod mikroskopem, potem znów 700 kolejny ząb i dziś zapłaciłam 350 (moje zeby maja po 4 kanały).

Leczenie zebow w polsce to tragedia jest niestety
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:42   #602
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Ja wlasnie zaczynam , dzis mialam wyciaganie kanałow chyba i trucie, czy tam jakis lek, za 3 zęby teraz dalam 200 zł, nastepna wizyta 360 od wszystkich, to i tak nie drogo. Musze zrobic 4 przednie zęby na koronce z czego jeden jest do usuniecia wiec kanałowe go ominie.

Ile placicie za zęby ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:20   #603
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

mój jeden kanałowy wyszedł 600 zł (trzy kanały + kanaliki), ale jestem zachwycona przebiegiem leczenia
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:56   #604
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

A ja zapłaciłam około 500 zł na górną czwórkę - dwa kanały i odbudowa na włóknie szklanym.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:24   #605
klaudia418
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 36
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
to nie wkładka z "trucizną" ciemnieje ale ząb niestety,każdy martwy czyli nie odżywiany ząb ciemnieje,jedne szybciej drugie wolniej,jedne na szaro inne na beżowo-różowo,niestety proces nieunikniony,choć takie martwe zęby można wybielać wiec no stres
Martwych zebow nie mozna wybielac metoda nakladkowa ani plastrami. trzeba wybrac sie do dentysty ktory otworzy zab i wprowadzi specjalny srodek wybielajacy np.opalescence endo
klaudia418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:25   #606
martoos16
Raczkowanie
 
Avatar martoos16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Hej! Jestem w trakcie leczenia kanałowego zęba. Lekarz pod koniec wizyty w tą 'dziurę' włożył mi watę, ale ona wyleciała. Wtedy włożyłam swoja, ale ona też po niedługim czasie wyleciała. Czy muszę miec ta watę w zębie ? Czy jeśli jej nie bd miała to coś sie moze stac ?
__________________
Lloret de Mar - 2009
Słoneczny Brzeg - 2010
martoos16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:43   #607
klaudia418
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 36
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

lekarz wlozyl wate ktora pewnie przykryl wypelnieniem tymczasowym. jezeli wlozyl tylko wate to radze zmienic dentyste. najlepiej pojdz do niego i niech zalozy ci nowa tymczasowke w innym wypadku moze dojsc do zakazenia kanalu
klaudia418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 19:14   #608
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Dziewczyny, nie bójcie się i chodźcie do dentysty nawet gdy zauważycie małą plamkę na zębie. Ja niestety mam bardzo słabe zęby, u mnie to rodzinne. Od dawna bolała mnie dolna dwójka ale lekceważyłam to, ostatnio się nasiliło i zamiast iść do dentysty jechałam na tabletkach.
W końcu się to na mnie zemściło - wczoraj ząb zaczął mnie boleć tak, że żadna tabletka nie pomogła, w nocy przespałam może niecałą godzinę. Okazało się, że trzeba leczyć kanałowo, co trochę mnie przygnębiło bo mam dopiero 18 lat :/

Za całość mam zapłacić 320zł (razem z prześwietleniem), jedyne co mnie cieszy, to to, że mam bardzo sympatyczną dentystkę...
Myślę, że nie ma się co bać, w porównaniu z bólem ostatniej nocy opracowywanie kanału było na prawdę do wytrzymania. Trzymajcie kciuki, w piątek mam kolejną wizytę.
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 14:02   #609
jagodkaa1
Raczkowanie
 
Avatar jagodkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martoos16 Pokaż wiadomość
Hej! Jestem w trakcie leczenia kanałowego zęba. Lekarz pod koniec wizyty w tą 'dziurę' włożył mi watę, ale ona wyleciała. Wtedy włożyłam swoja, ale ona też po niedługim czasie wyleciała. Czy muszę miec ta watę w zębie ? Czy jeśli jej nie bd miała to coś sie moze stac ?
idz koniecznie do dentysty, żeby ci założył opatrunek - sama tam nic nie kombinuj, bo wprowadzasz do środka bakterie
jagodkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 18:51   #610
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Ja przed chwila wrocilam

Mialam robione 3 zeby naraz , teraz kanaly sa wypelnione, do tego wyrywana dwójka, troche szczeka boli ale no cóż... Samo kanałowe to pestka oczywiscie pod znieczuleniem!
Zaplacilam za kazdego zęba 170 zł ale jeszcze bede robila koronki wiec dojdzie wiecej. Ale samo kanalowe zeba z jednym kanałem 170 u mnie
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:01   #611
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Proszę o radę.
Miałam robioną dolną szóstkę kanałowo. Na koniec kanałowego (już po wypełnieniu kanałów) zostało mi zrobione zdjęcie ukazujące że przy jednym z kanałów w dziąśle tak jakby widać zmiany, które mam skontrolować po 6 miesiącach. Minął dopiero może trochę ponad 1 miesiąc a ja wciąż czuję tego zęba. Nie boli mnie, ale cośtam czuję - trudno to wyjaśnić, głównie przy macaniu ścianek tego zęba. Niedługo idę do dentysty w związku z innym zębem, ale chciałabym się najpierw może tu poradzić co to może być i czy mam przygotować w zanadrzu kolejne parę stów na tego zęba (). Czy takie coś może być normalnym objawem skoro miałam tam jakieś zmiany, które dopiero miały się cofnąć? Czy może to oznaka gromadzenia się tej ropy?
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 16:09   #612
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Od nie dawna czułam ból zeba,czwórki poszłam do dentysty bez zdjęcia a RTG nie miał a gabinecie,wiec pytał sie czy był leczony kanalowo.Ja nie przypominalam sobie,żeby kiedykolwiek ktos leczył mi go kanalowo!!!Dentysta rozwiercil,wsadzil lekarstwo i antybiotyk jak będzie boleć mam przyjść ze zdjęciem,a jak nie będzie boleć to za 3 miesiące,jestem w szoku czy ktos mógł mi zeba przeleczyc kanalowo i mi o tym nic nie mówił?!Wczesniej tylko na NFZ leczylam zeby i nikt mi nie mówił ze leczy mi kanalowo.Czy to możliwe,zeby teraz ten dentysta drugi raz mi tego zeba przeleczyl?I czy w ogóle są sie go uratować bo czuje,ze mnie boli
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:49   #613
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Od nie dawna czułam ból zeba,czwórki poszłam do dentysty bez zdjęcia a RTG nie miał a gabinecie,wiec pytał sie czy był leczony kanalowo.Ja nie przypominalam sobie,żeby kiedykolwiek ktos leczył mi go kanalowo!!!Dentysta rozwiercil,wsadzil lekarstwo i antybiotyk jak będzie boleć mam przyjść ze zdjęciem,a jak nie będzie boleć to za 3 miesiące,jestem w szoku czy ktos mógł mi zeba przeleczyc kanalowo i mi o tym nic nie mówił?!Wczesniej tylko na NFZ leczylam zeby i nikt mi nie mówił ze leczy mi kanalowo.Czy to możliwe,zeby teraz ten dentysta drugi raz mi tego zeba przeleczyl?I czy w ogóle są sie go uratować bo czuje,ze mnie boli
Gdybyś miała robiony kanał to raczej byś o tym wiedziała czasem zdarza się, że ząb sam obumiera jeśli w porę nie jest wyleczony.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:11   #614
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Goosiaa Pokaż wiadomość
Gdybyś miała robiony kanał to raczej byś o tym wiedziała czasem zdarza się, że ząb sam obumiera jeśli w porę nie jest wyleczony.
Dentysta mi dzisiaj mówił,że ten ząb na pewno był przeleczony kanałowo,a ja zgłupiałam

Dzisiaj po tym leczeniu mam dziwiny posmak w ustach i nie wiem czemu
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:29   #615
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

to naprawdę dziwne, bo powinnaś była zostać poinformowana , że ząb należy leczyć kanałowo .
Ja niedługo wybieram się na kolejne i już się nie boję, tak jak przy pierwszym zębie . Mam nadzieję, że to już będzie ostatnia moja kanałówka
__________________


Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:30   #616
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
to naprawdę dziwne, bo powinnaś była zostać poinformowana , że ząb należy leczyć kanałowo .
Ja niedługo wybieram się na kolejne i już się nie boję, tak jak przy pierwszym zębie . Mam nadzieję, że to już będzie ostatnia moja kanałówka
No wlasnie dlatego sama byłam w szoku,jak dentysta powiedział mi,ze ten ząb był juz leczony kanalowo.Zaczął mnie niestety boleć i musiał mi dentysta lekarstwo włożyć i oczyścić kanały jeszcze raz,mam do niego przyjść na 3 miesiące,a wiecie może co będzie mi pózniej robił ? Wypełni tego zeba tylko?Mam nadzieje,ze to będzie juz ostatnia wizyta za te 3 miesiące?
Ja juz fortunę wydałam na te moje zabki
Te zeby leczone kanalowo są bardzo słabe i sie łamią co nie?
Juz kiedyś musiałam wyrywac jednego przez to,ze mi sie całkowicie złamał,a nie miałam pieniędzy zeby go wzmocnić.Wyczytalam gdzies rownież,ze takie zeby to siedlisko bakteri i nie warto ich tak leczyć co mysliscie?
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 07:36   #617
klaudia418
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 36
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Dziwny smak w ustach to pewnie eugenol. O kazdy zab nalezy walczyc, bo swoj zab nawet martwy jest lepszy niz sztuczny. Co do bolu po kanalowym leczeniu, nawet martwy zab moze bolec, czasami bol promieniuje z kosci , jezeli bylo zapalenie wierzcholka, czasami mogl pozostac jeden kanal ktory zostal nie oczyszczony i wypelniony. Sa sytuacje gdzie wypelnienie kanalu zostalo przepchane poza wierzcholek i wtedy tez wystepuje bol. Czasami potrzebne jest ponowne leczenie kanalowe martwego zeba,usuniecie starego materialu i wypelnienie kanalow na nowo. Jeszcze co do wyrywania zebow ktore nadaja sie do leczenia kanalowego, wiem ze ekstrakcja jest tansza ale po tym pozostaje wam luka i najtansza opcja jest most ktory wymaga oszlifowania dwoch sasiadujacych zdrowych zebow. Gdy zab jest przeleczony kanalowo i nawet gdy sie zlamie to w korzen ktory byl wypelniony mozna zacementowac sztyft a na niego korone.
klaudia418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:25   #618
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Te zeby leczone kanalowo są bardzo słabe i sie łamią co nie?
Chodzi o to, że jakby nie było, podczas kanałowego trzeba jakoś się dostać do korzenia i trzeba wywiercić dużą dziurę Najlepiej odbudować zęba na włóknie szklanym i na pewno nie są tak bardzo słabe jak te "tylko wypełnione". Przepraszam, że nie używam fachowych słów, ale ich nie znam Co do włókna, to fakt, wtedy wypełnianie jest droższe, ale mniejsza szansa że się złamie, obłamie czy co tam jeszcze. Pamiętam zdjęcie mojego zęba z dużą dziura i dwoma wkładami w środku :O No ale teraz nie idzie nic poznać
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:42   #619
marlen84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Witam ja mam takie pytanko bo 15 byłam u dentysty i usłyszałam tylko że kanałowe ale reszty nie pamietam ze stresu i jestem ciekawa co bede miec dalej robione z tymi zębami wydaje mi się że pani wyciagała mi coś tam z zęba taka igła bo raz poczułam niemiłe pociagniecie teraz mam jakiś opatrunek czy cos takiego i mam przyjśc za 2 tyg do niej możecie mi powiedziec co ona mogła mi robic czy juz jestem po ten kanałówce czy cos tam jeszcze bedzie robić czy została sama plomba ? dziekuję z góry za odpowiedz
marlen84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 14:13   #620
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marlen84 Pokaż wiadomość
Witam ja mam takie pytanko bo 15 byłam u dentysty i usłyszałam tylko że kanałowe ale reszty nie pamietam ze stresu i jestem ciekawa co bede miec dalej robione z tymi zębami wydaje mi się że pani wyciagała mi coś tam z zęba taka igła bo raz poczułam niemiłe pociagniecie teraz mam jakiś opatrunek czy cos takiego i mam przyjśc za 2 tyg do niej możecie mi powiedziec co ona mogła mi robic czy juz jestem po ten kanałówce czy cos tam jeszcze bedzie robić czy została sama plomba ? dziekuję z góry za odpowiedz
Najgorsze masz za sobą
Możliwe, że ponownie założy Ci "ten opatrunek" - fleczer z lekarstwem (ja miałam 2 albo 3 razy), po jakimś czasie go wyjmie, ponownie wyczyści kanały, a następnie je wypełni, uzupełni ubytek w zębie, zrobi zdjęcie i koniec.
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 16:29   #621
marlen84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

oo to mi ulżyło a jescze mam takie pytanko bo wczoraj w jednym zebie pól mi sie odłamało bo mam robione dwa na raz kanałowo czy ona mi to wyleje i naprawi ?
marlen84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 20:25   #622
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

W całym wątku dziewczyny pisały co im robili na wizytach, więc polecam poczytać też wcześniejsze posty.
Poza tym, zepsutego, uszczerbanego zęba ci nie zostawi
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:51   #623
marlen84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
W całym wątku dziewczyny pisały co im robili na wizytach, więc polecam poczytać też wcześniejsze posty.
Poza tym, zepsutego, uszczerbanego zęba ci nie zostawi

ale ja czytałam wątek ale tyle tego jest ze nie za bardzo pamietam
marlen84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:08   #624
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cześć. Pytanie do znawców tematu i stomatologów: Od jakiś 5 miesięcy zaczal boleć mnie ząb- szóstka, która wcześniej leczyłam u głupiej dentystki ( tak , głupiej, wręcz idiotki!), nie jestem pewna czy było to leczenie kanałowe czy nie bo jak juz wspomniałam to idiotka była, wiec nawet nie jestem w stanie powiedzieć co było robione z moim zębem. Ale nic, poszłam do swojego dentysty prowadzącego, dlatego że ból zęba był coraz silniejszy, na gorące i zimne napoje i dania oraz na twarde pokarmy, gdy przygryzałam np. ziarenka w pieczywie ból był przeszywający i trwal 10 sekund. Wyjaśnil swojemu dentyscie co jest grane, powiedzial żeby zrobić rtg i przyjsc. Zrobilam rtg, ktore nic nie wykazało, dentysta wspomnial ze moze byc nieszczelna plomba, no i w konsekwencji z bólem musiał roziercić ładnego zęba, jak on to ujął bo z wyglądu wyglądal jak zdrowy ząb! Podczas wiercenia bolał ząb, założył mi lekarz lekarstwo i po 4 tygodniach mam wrócić, powiedziec czy bołał czy nie. I czekam, dzis własnie jest pierwszy dzien z lekarstwem. Czy ktos z Was miał podobną sytuację z zębem? dentysta był zdziwiony i sam nie może mi powiedziec jaka jest przyczyna bólu przecież zdrowo wyglądajacego zęba! Wiem jedno, na pewno przy tym zębie jakies 8 miesiecy temu sztukowała ta dentystka idiotka. Pamiętam że robiła mi coś taka jakby strzykawką. Tyle kojarzę, Jesli ktos może mi pomóc będę wdzięczna. pozdrawiam.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:33   #625
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cześć

Bardzo boję się dentysty, ale chyba niedługo będę musiała do Niego zawitać. Otóż zauważyłam malutką dziurkę na dolnej, lewej jedynce, blisko dziąsła. Gdyby tego było mało, druga jedynka nachodzi na tego zęba.

Miał Ktoś z Was podobnie?
Boję się, ze potrzebne będzie leczenie kanałowe Strasznie się boję! ;(
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:05   #626
marlen84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Dziewczyny nie bójcie się dentysty to nie jest straszne powiem wam z własnego doświadczenia że też się kiedyś strasznie bałam i nigdy nie byłam dopiero po 6 miesiecznej męczarni z zębem okropnym bólem i straceniem 7 kg wagi bo nie mogłam nic jesć koleżanka mnie tam zaciągneła i wiecie co nie żałuje i teraz jestem jej bardzo wdzieczna za pomoc ogólnie byłam już u dentysty 4 razy bo mam troche zębów do leczenia ale na drugiej wizycie usłyszałam leczenie kanałowe myślałam że z fotela spadne bo się też strasznie bałam ale mam tak miła dentystke pogłaskałą po głowie i powiedziała obiecuje że nie bedzie boleć i tak było nic nie czułam zrobiła mi dwa zęby na raz kanałowo i nie jest to złe teraz z miła chęcia siadam na fotel dentystki z usmiechem na twarzy bo wiem ze nic nie bede czuc a zeby beda zdrowe
marlen84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 09:08   #627
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Takie pocieszenia motywują
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:43   #628
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Cześć

Bardzo boję się dentysty, ale chyba niedługo będę musiała do Niego zawitać. Otóż zauważyłam malutką dziurkę na dolnej, lewej jedynce, blisko dziąsła. Gdyby tego było mało, druga jedynka nachodzi na tego zęba.

Miał Ktoś z Was podobnie?
Boję się, ze potrzebne będzie leczenie kanałowe Strasznie się boję! ;(
Najlepiej iść zawczasu, to może nóż widelec nie będzie konieczne kanałowe
Ja też posiadam te nieszczęsne "małe dziurki" ale one są do plombowania na szczęście Niestety w chwili obecnej nie mam jak się wybrać do dentysty, ale jakbym tylko mogła, zrobiłabym to.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:46   #629
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Chyba jednak pójdę, ale poczekam do nowego roku
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:37   #630
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Kanałowe lecznie zębów - wątek zbiorczy

Ale bez tego "chyba"
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 16:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.