Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 17:40   #2581
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale nie jesteś na jej miejscu.
Moim zdaniem Ty z kolei za bardzo ułatwiasz sobie życie Żartuję, ale na Twoim miejscu wolałabym się przejść
Odpuść już

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
dokładnie tak tłumaczyła. dla mnie to jakieś nieporozumienie odkąd widać u wielu osób te czerwone obwódki wokół oczu. to ta sama bajka co z odżywką Eveline do paznokci, która wielu osobom robiła bide. nigdy nie ogarnę ludzi którzy stosują takie produkty " bo im się nie nie dzieje" - do czasu
Ja używałam eveline 3 lata i było cacy, niektórym po prostu krzywdy nie zrobi i już. Ale fakt - ryzyko jest zawsze.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:44   #2582
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Też używam tej odżywki i mam obawy, kiedy wieczorem ją nakładam, czy w nocy nie zatrę nią oka, więc staram się nakładać nie za dużą ilość...
Poza tym chyba byłam bardziej zadowolona z l'biotici, po L4L rzęsy są trochę dłuższe, ale wcale nie mocniejsze czy gęstsze, nie podoba mi się ten efekt, bo moje proste strąki nie wyglądają lepiej ; ] Po l'biotice rzęsy nie urosły dwa razy dłuższe, ale były zdecydowanie mocniejsze i nie wypadały tak jak po L4L.

Z L4L jest chyba podobnie jak z tą odżywką z Eveline 8w1 (może mylę nazwę, bo jej nie używałam), może być super, może być szpital
Też używam, co drugi wieczór i bardzo ostrożnie i mało I tak i tak mam ciemne powieki, więc to mi nie straszne , ale patrzę czy mi się z gałką oczną nic nie robi.
Na razie jestem zadowolona, nie dość, że rzęsy są gęstsze i dłuższe to jeszcze wyglądają jakbym użyła zalotki.
Z typowych odżywek to lubię SOS Lash Booster z Eveline, nie ma takiego efektu WOW, ale rzęsy są mocne i tak nie wypadają. Jak skończę L4L to wrócę do tego.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:44   #2583
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość



Ja używałam eveline 3 lata i było cacy, niektórym po prostu krzywdy nie zrobi i już. Ale fakt - ryzyko jest zawsze.
ja wychodzę po prostu z założenia, że jak coś nie jest niezbędne a potencjalnie może zrobić krzywdę, można to sobie darować i znaleźć coś bezpiecznego. jakby nie było, zauważyłam, że jestem w mniejszości jeśli chodzi o takie podejście.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:45   #2584
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Odpuść już
Odczep się

Edytowane przez L e n a a
Czas edycji: 2015-07-06 o 17:50
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:46   #2585
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

L e n a a wez zjedz snickersa, bo znowu szukasz guza
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:51   #2586
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Odczep się


---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja wychodzę po prostu z założenia, że jak coś nie jest niezbędne a potencjalnie może zrobić krzywdę, można to sobie darować i znaleźć coś bezpiecznego. jakby nie było, zauważyłam, że jestem w mniejszości jeśli chodzi o takie podejście.

Masz sporo racji, to bardzo rozsądne.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:52   #2587
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

jakby nie można było merytorycznie omówić tej kwestii
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 17:56   #2588
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
o fak... chyba wracam do l'biotica
Tysiące ludzi używa i wszystko jest ok, kilku osobom coś się stanie i nagle olaboga, toż to szkodzi. Nie wiem co DzK robiła, że odżywka dostała się jej pod dolną powiekę, musiała chyba naprawdę obficie stosować ten produkt i to niejednokrotnie. Jeśli ktoś prawidłowo stosuje dany produkt, to ciężko o jakieś skutki uboczne, no chyba że ma się alergię na dany składnik czy tendencje do podrażnień.

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Robi tragedie na insta, a zaraz po tym pisze, że to #problemik
#problemik #psy #szczekają #karawana #niejedzie
Dla mnie to ironicznie zabrzmiało...

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Jak Olfaktorii nie lubię, tak trzeba pamiętać, że była dziewczynką w czasach, kiedy dziesięć tysięcy było warte tyle, co teraz złotówka

Ja nie wierzę w te jej liczne bukiety kwiatów od fanów, drogie prezenty od fanów. Laska ma mniej niż dwa tysiące subskrypcji, nie wiem, ilu UU na blogu, ale chyba nie jest na tym poziomie, co Fashionelka, Maffashion i inne blogerki tego sortu, już widzę te podarunki dla uwielbianej blogerki
No coś Ty, przecież ona taka piękna i z klasą, wszyscy zabiegają o jej względy, jak możesz wątpić

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Też używam tej odżywki i mam obawy, kiedy wieczorem ją nakładam, czy w nocy nie zatrę nią oka, więc staram się nakładać nie za dużą ilość...
Poza tym chyba byłam bardziej zadowolona z l'biotici, po L4L rzęsy są trochę dłuższe, ale wcale nie mocniejsze czy gęstsze, nie podoba mi się ten efekt, bo moje proste strąki nie wyglądają lepiej ; ] Po l'biotice rzęsy nie urosły dwa razy dłuższe, ale były zdecydowanie mocniejsze i nie wypadały tak jak po L4L.

Z L4L jest chyba podobnie jak z tą odżywką z Eveline 8w1 (może mylę nazwę, bo jej nie używałam), może być super, może być szpital
Chodzi o to? http://www.lbiotica.pl/strona,produk...RZ%C4%98S.html

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja wychodzę po prostu z założenia, że jak coś nie jest niezbędne a potencjalnie może zrobić krzywdę, można to sobie darować i znaleźć coś bezpiecznego. jakby nie było, zauważyłam, że jestem w mniejszości jeśli chodzi o takie podejście.
Na dobrą sprawę wszystko może zrobić krzywdę. Z drugiej strony, ja też od Eveline odeszłam, bo znalazłam lepsze odżywki - jeżeli jednak to byłaby jedyna, która dobrze by się u mnie sprawowała, to używałabym nadal - u mnie nie było żadnych skutków ubocznych. Wiele dziewczyn używało tej odżywki bez przerwy, jako bazę pod lakier, a producent wyraźnie napisał, że tak nie powinno się robić.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-07-06 o 18:01
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:02   #2589
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość


Na dobrą sprawę wszystko może zrobić krzywdę.


nie popadajmy w skrajności mam na myśli te produkty o których słyszy się że wielu osobom nie służą i ich stosowanie mimo to "bo u mnie nic złego się nie dzieje". to wynika z zacytowanej mojej wypowiedzi.
odnośnie tego co jeszcze dopisałaś - właśnie o takim podejściu pisze. ja mam inne.

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2015-07-06 o 18:05
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:03   #2590
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ulubieńcy czerwca u Zmalowanej:
https://www.youtube.com/watch?v=lVCgBRu5S3w
Za duzo niebieskiego na dole. Oko powinno byc obrysowane cieńszą kreska.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:05   #2591
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
O to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html

Nie wiem, czy lament i olaboga, ale po tym, jak przeczytałam ulotkę i miałam już na początku wątpliwości i podchodziłam ostrożnie, a teraz zobaczyłam filmik, pewnie nie kupię nowego opakowania ; ) Ale to indywidualny wybór przecież ; )
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 18:19   #2592
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Za duzo niebieskiego na dole. Oko powinno byc obrysowane cieńszą kreska.
Też mi się ten niebieski nie widzi, fajny do zdjęcia ale nie do noszenia.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:19   #2593
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mocno podrażnione od tych odżywek powieki ma chyba również Karolina Zientek, zdziwiłam się bardzo jak się pokazała w którymś z ostatnich filmików bez makijażu. Dla mnie katowanie się takimi specyfikami, gdy wystąpiły tego typu skutki uboczne, jest głupotą. I tak każda z nich do filmików klei sztuczne rzęsy...
tak tak dokładnie taki efekt jak m.in i u Karoliny...
Po co mi długie rzęsy skoro te zasinienia sprawiają,że wyglądam jak zombie.Bez sensu.
Mascara wystarczy.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:26   #2594
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

U mnie L4L dała efekt spektakularny, rzęsy jak doczepy Ale, gdyby tylko coś miało się dziać- swędzenie, zasinienie czy zaczerwienienie powieki, natychmiast poszłaby w odstawkę. Nie pojmuję, dlaczego niektórzy pomimo takich skutków ubocznych dalej ładują produkt na oczy, u niektórych, np. Katosu jest to bardzo widoczne
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:30   #2595
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
U mnie L4L dała efekt spektakularny, rzęsy jak doczepy Ale, gdyby tylko coś miało się dziać- swędzenie, zasinienie czy zaczerwienienie powieki, natychmiast poszłaby w odstawkę. Nie pojmuję, dlaczego niektórzy pomimo takich skutków ubocznych dalej ładują produkt na oczy, u niektórych, np. Katosu jest to bardzo widoczne
Ja też odstawiłabym, gdyby zaczęło się coś dziać. Na razie, odpukać, jest ok.

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

Dzięki. Nie wiem, czy załapię się na L4L i czy w ogóle kupię, bo grosz do grosza, a wakacje czekają, więc chcę mieć pod ręką jakiś zamiennik
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:34   #2596
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość


nie popadajmy w skrajności mam na myśli te produkty o których słyszy się że wielu osobom nie służą i ich stosowanie mimo to "bo u mnie nic złego się nie dzieje". to wynika z zacytowanej mojej wypowiedzi.
odnośnie tego co jeszcze dopisałaś - właśnie o takim podejściu pisze. ja mam inne.
Ja właśnie mam problem, dorobiłam się nie zasinień, ale odrobinę ciemniejszej skóry i nie wygląda to atrakcyjnie, jednak nie ukrywam, że bardzo podobają mi się moje nowe rzęsy. Chyba spróbuję jakoś powoli odstawiać tę odżywkę albo przynajmniej rzadziej aplikować.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:34   #2597
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;51994536]Od kiedy Reese's i Toblerone to angielskie słodycze? #mojadziedzinatosie wypowiem
Ilcia, zarazo ty. Przez twój filmik kupiłam w SP te jajo i efekt tak mi się podoba, że pędzle Hakuro poszły w odstawkę. Diabli, teraz będę musiała co jakiś czas to kupować.

W propozycjach miałam taki filmik o strobbingu polecam obejrzeć do końca. (żadna polska jutuberka, klikać bez obaw)
https://www.youtube.com/watch?v=pwP82UjF2AY
[/QUOTE]


Ja z jaja z SP jestem razie zadowolona bardziej niż z YR. Co prawda KillyS trochę zbladło ale nie stwardniało jeszcze ani nie popękało. Z YR dupka jest twarda i odrobinę popękała. KillyS używam od 3tyg praktycznie codziennie
Teraz czas na testy jaja z Rossmanna i z Natury.





Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja dopiero niedawno zdałam sobie sprawę, jak bardzo urosły mi rzęsy poL4L - 4 osoby w pracy mnie pytały, czy doczepiałam 1:1 (#wszyscypytajo #byćjakkarolajna). Fakt, naprawdę mi urosły, ale budzę się z ciężkimi powiekami - nic nie boli, nie swędzi, nie jest zaczerwienione, ale rano mam długo ciężkie powieki - tak jak przy używaniu olejku rycynowego.[COLOR="Silver"]
Ja jesten z L4L bardzo zadowolona. Używałam FEG ale on był wodnisty i często wlewał mi się do oka i szczypało. Rzęsa mi tam dzięki Boziulku nie urosła, ale poszedł w odstawkę, bo właśnie miałam ciężkie powieki oraz czułam suchość. Przy L4L nie mam nic co mogłoby mnie zaniepokoić. Używam od połowy marca i za jakiś czas sprawię sobię nowe opakowanie. Fajnie, że ta odżywka jest taka bardziej kremowa. Zostaje tam, gdzie ją nałożę i serio musiałabym jej sporo nawalić, żeby jakimś cudem splyneła.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:37   #2598
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja też odstawiłabym, gdyby zaczęło się coś dziać. Na razie, odpukać, jest ok.



Dzięki. Nie wiem, czy załapię się na L4L i czy w ogóle kupię, bo grosz do grosza, a wakacje czekają, więc chcę mieć pod ręką jakiś zamiennik
Tylko pamiętaj, może nie być efektu wow :P moje po prostu zrobiły się dużo mocniejsze, tak samo brwi, bo i na brwi ją nakładałam - za taką cenę efekt był spoko ; )
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:44   #2599
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

do dziewczyn, ktore pisaly o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html gdzie mozna ja kupic?
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 18:45   #2600
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Co do bezpieczeństwa bimatoprostu: https://docs.google.com/viewer?docex...es/latisse.pdf
https://docs.google.com/viewer?docex.../025020093.pdf
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:45   #2601
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
do dziewczyn, ktore pisaly o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html gdzie mozna ja kupic?
Dosłownie w każdej drogerii, a w SP na pewno


PS: Trochę przeraziły mnie te zdjęcia u Ani w filmie ... Ogólnie oczy to dla mnie drażliwy temat. Niby tej odżywki używam od marca i nic się nie dzieje, aplikuję dość solidne ilości, nie wydaje mi się żebym po nałożeniu nie pocierała oka, bo pewnie kilka razy bezwiednie się zdarzyło ... sama nie wiem co tym sądzić. Dodatkowo bardzo często nakładam powyżej linii i nie zauważyłam tam dodatkowych rzęs, o czym ona mówi w tym filmie.

Edytowane przez withi_as
Czas edycji: 2015-07-06 o 18:48
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:46   #2602
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
do dziewczyn, ktore pisaly o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html gdzie mozna ja kupic?
Ja nie pisałam, ale mogę podpowiedzieć: w SuperPharm, ale np. ja nie widziałam żadnych efektów po tym kremie.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:47   #2603
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
do dziewczyn, ktore pisaly o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html gdzie mozna ja kupic?
Hebe, w biedrze też są czasem nawet taniej - za 9 zł chyba.
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:47   #2604
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Letni tag u Boogiesilver:
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...

Edytowane przez diorentynka
Czas edycji: 2015-07-06 o 18:49
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:49   #2605
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Za duzo niebieskiego na dole. Oko powinno byc obrysowane cieńszą kreska.
tak dużo tego niebieskiego, że aż się odciska na przyklejonych rzęsach nawet linie wodną wymalowała na niebiesko, zdecydowanie za mocno
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:02   #2606
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
do dziewczyn, ktore pisaly o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html gdzie mozna ja kupic?
Ja polecam uważać, bo mnie to okropnie uczuliło Nawet po l4l nie miałam takich efektów ubocznych (miałam tylko takie jakby suche oczy wiec szybko odstawiłam) jak po tym (mimo ze nie ma w skladzie bimatoprostu). Po tym kremie na drugi dzień obudziłam się z tak opuchniętymi powiekami jakbym płakała tydzień.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:13   #2607
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja polecam uważać, bo mnie to okropnie uczuliło Nawet po l4l nie miałam takich efektów ubocznych (miałam tylko takie jakby suche oczy wiec szybko odstawiłam) jak po tym (mimo ze nie ma w skladzie bimatoprostu). Po tym kremie na drugi dzień obudziłam się z tak opuchniętymi powiekami jakbym płakała tydzień.
No właśnie, wszystko zależy od oka ; )

Ulubieńcy trzymani przez K. Zientek

201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:13   #2608
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII


edit. no i nie zdążyłam
Witam, dziewczyny!
Podczytuje wątek od kilkunastu poprzednich części. Wątek pomaga mi wyciągać co ciekawsze filmiki z przestrzeni yt

Edytowane przez 201607231711
Czas edycji: 2015-07-06 o 19:15
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:17   #2609
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Jadłyście kurtosze? Otworzyli mi w Kato i te słone mnie kuszą :slina;
http://silesiasmakuje.pl/katowice-fa...taromiejskiej/
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:20   #2610
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Fajny tytuł wymyślili xD
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 16:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.