Ciągły ból gardła :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 10:18   #1
Robercik
Przyczajenie
 
Avatar Robercik
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5

Ciągły ból gardła :(


Witam. Zacznę od tego, że jakieś 2 miesiące temu byłem przeziębiony, nie poszedłem do lekarza tylko do apteki po, jak to nazwała znajoma, "reklamówki" typu coldrex itd. Nic nie pomogły! Po około 2tygodniach czułem się dobrze, ale zaczeły mnie bardzo boleć zatoki. Tym razem nie poszedłem do apteki tylko do lekarza, który przepisał mi antybiotyk. Pomogło. Ale został ból gardła, który(z tego co zauważyłem) zaczyna mnie męczyć rano, a potem powoli przechodzi. Tydzień temu poszedłem na badanie zatok, wyniki będą za tydzień. W ogóle to czeka mnie jeszcze wyrwanie ósemek u chirurga, a przez te przeziębienia nie mogę zrobić szczepienia przeciw żółtaczce... Czekam na to szczepienie 2 miesiące... Mam szczęście, że ósemki tylko od czasu do czasu, trochę pobolą. Wkurza mnie, że to wszystko tak się przeciąga

Co z tym gardłem może być nie tak? To może być wina zatok?
Robercik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:20   #2
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Ciągły ból gardła :(

Proponuje wizyte u laryngologa, wymaz z gardla itp.
Bez fachowej wiedzy i obejrzenia gardla trudno stwierdzic, czy to niedoleczone przeziebienie, czy jakies bakterie, czy zatoki (ja np. CIĄGLE mam katar, ktory splywa do gardla i je podraznia - wybacz opis )

Wiem, ze to juz moze byc denerwujace, ze musisz znow isc do lekarza i to specjalisty, ale jezeli chodzi o gardlo to w ogole nie ufam lekarzom 1. kontaktu. Ci, u ktorych bylam, nie potrafili nawet rozpoznac zapalenia gardla ("ja tu nic nie widzę, ja tu nic nie poradzę, proszę łykać rutinoscorbin").
__________________
fun in the sun

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2011-03-19 o 22:22
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:56   #3
pam5
Raczkowanie
 
Avatar pam5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Ciągły ból gardła :(

Mnie gardło bolało przy zatokach,a koleżanka z pracy miała problem z gardłem przy gronkowcu.Nic groźnego, ale konieczny jest wymaz z gardła i antybiotyki. No i trzeba to leczyć,żeby nie było powikłań. Ja niestety doprowadziłam u siebie do powikłań po zapaleniu zatok i naprawdę wesoło nie było.A leczenie długie i kosztowne.Najlepiej szybko poszukać dobrego specjalisty-laryngologa prywatnie, który zdiagnozuje co się dzieje w Twoim przypadku.Ja chodzę prywatnie do Otolaryngologa z Banacha w Wawie. Uważam, że moja pani doktor jest naprawdę dobra w tym co robi. Mi bardzo pomogła
pam5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 00:44   #4
Robercik
Przyczajenie
 
Avatar Robercik
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ciągły ból gardła :(

Drogie Panie! Dziękuję za odpowiedzi. Tak zrobie, pójdę odrazu do specjalisty - laryngologa prywatnego.
viera, Tobie też radzę iść skoro masz taki katar. Nie ma co czekać. Zdrowie najważniejsze!
Robercik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.