CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 10:05   #3091
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
czelsi, jeśli bierzesz tabletki regularnie i nie miałaś wymiotów ani biegunki w trakcie trzech godzin od połknięcia żadnej z nich to nie ma bata, żebyś była w ciąży. Tabletki antykoncepcyjne w pewien sposób symulują ciążę, więc nie ma wtedy czegoś takiego jak dni płodne, podczas których można zajść w ciążę. Jeśli się mylę to niech mnie któraś poprawi.

A ja zaczynam się stresować bo ostatni okres miałam czterdzieści dni temu. Fakt, faktem normalnie miesiączki mam co trzydzieści parę dni (były czasy, że nawet co 36). Ale człowiek nie denerwuje się tym gdy nie współżyje . W ciągu ostatniego miesiąca współżyłam z chłopakiem, ale z prezerwatywą, extra safe nawet :P. Nic nam nie pękło ani się nie zsunęło. Objawów ciąży też nie widzę... No... Może oprócz wzmożonego apetytu, ale ja ogólnie mam dość spory apetyt i nie wiem czy to można nazwać wzmożonym. Wyczuwam u siebie nawet objawy sugerujące, że nadchodzi miesiączka. Bóle podbrzusza... Ostatnio nawet straszliwie słodkiego mi się chciało!
Czym jednak może być spowodowany brak okresu? Zmiana pogody? Dodam jeszcze, że dość często przesuwa mi się cykl gdy zaczyna się robić ciepło (dwa lata temu okres tak fest mi się spóźniał właśnie w maju, ale to miało swoje wytłumaczenie - pisałam maturę, było ciepło...).
Wszystko to jednak nie zmienia faktu, że się denerwuję. Nie pytam Was czy jestem w ciąży, bo przeczytam, że powinnam zrobić sobie test, a to tylko kolejny stres :P. Odczekam jeszcze trochę. Chciałam Wam się po prostu wyżalić i liczę na wsparcie z Waszej strony .
opóźnienie miesiączki może powodować: stres, zmiana pogody, klimatu, podróż, przeziębienie czy inna choroba, dieta i wiele innych rzeczy.

Nie mysl o niej a na pewno przyjdzie, zwlaszcza, że piszesz, że masz objawy sugerujące zblizajacy się okres
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:07   #3092
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
Czy w wypadku ciąży dalsze branie tabletek anty może powodować plamienia i krwawienia w trakcie zażywania tabletek?
Nie sądze. Jesli sie martwisz to zrób test.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:10   #3093
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Asienka187
Nie mysl o niej a na pewno przyjdzie, zwlaszcza, że piszesz, że masz objawy sugerujące zblizajacy się okres
No niby tak, ale jeśli to zbyt długo trwa to człowiek tak czy siak się stresuje . A stres sprawia, że okres spóźnia się jeszcze bardziej. I to takie błędne koło... :P
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:15   #3094
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

co Ty ,że niby jak miałabyś zajść w ciążę? niemożliwe a tabletki w cale nie są takie fajne
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:29   #3095
aliah85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 59
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez du$ka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim !!!
Piszę tutaj właściwie nie wiem czemu. Chyba szukam potwierdzenia moich domysłów. Wiem, że pewnie moje pytanie jest jedno z tysiąca podobnych, głupich i bezsensownych, ale nie mam się do kogo z tym odezwać. A sama z tym natłokiem myśli, pytań, domysłów zaczynam schizować i denerwować sie możliwe, że niepotrzebnie.
4 maja kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. W sumie trwało to krótko. Problem w tym, że on kilka, może kilkanaście minut wcześniej miał wytrysk (wcześniej jakąś godzinę też). I tu mam pytanie: dobrze mi się wydaje, że w preejakulacie mogły być plemniki z tych poprzednich wytrysków?
Dzień wcześniej, wieczorem bolał mnie jajnik (czyli była owulacja), więc dni były jak najbardziej płodne. Ostatnią @ miałam 12 kwietnia. Cykle mam zazwyczaj 36-cio dniowe, ale ostatnio miałam 45-cio dniowy. Czyli jeśli dobrze liczę teraz kolejnej @ mogę spodziewac się między 17 a 26 maja.
Mam się czym przejmować, czy nie?
Witam, ja miałam podobną sytuację jeśli chodzi o dni płodne.. Kochałam się z moim mężczyzną(bez zabezpieczenia). Dzień czy dwa dni pózniej miałam wizytę u gin-chciałam zacząć brać tabl any,heheh.. Lekarz wypisał mi receptę i poinformował,iż jestem krótko po owulacji.. Finał był taki,że 9m-cy pózniej na świat przyszedł mój kochaniutki synuś I teraz mamy już dwójkę szkrabówcóreczk ę i synka Teraz jednak tabl zaczęłam już brać 6tyg po ur małego. Masz więc duuuuużą szansę,że zostaniesz mamusią
aliah85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:32   #3096
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
co Ty ,że niby jak miałabyś zajść w ciążę? niemożliwe a tabletki w cale nie są takie fajne
Dlaczego nie są fajne? Moim zdaniem są rewelacyjne.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:37   #3097
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

du$ka ból jajnika wcale nie musi oznaczac owulacji!!
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 11:13   #3098
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie są fajne? Moim zdaniem są rewelacyjne.
Też tak myślę.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 11:18   #3099
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Też tak myślę.
Ja nie powiedziałabym, że rewelacyjne, ale także jestem zadowolona
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 14:16   #3100
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

rewelacyjne są ale nie dal wsyztskich tak to mozna by chyba powiedziec
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 17:15   #3101
du$ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez tadex Pokaż wiadomość
du$ka ból jajnika wcale nie musi oznaczac owulacji!!
Oki, tadex, rozumiem, tylko, że odkąd zaczęłam dokładnie obserwować moje cykle ból jajnika (na zmianę, w każdym cyklu inny) występuje u mnie wtedy kiedy taki specyficzny, owulacyjny śluz i wyższa temperatura. Więc stawiam, że to była owulacja.
__________________
du$ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 17:26   #3102
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez du$ka Pokaż wiadomość
Oki, tadex, rozumiem, tylko, że odkąd zaczęłam dokładnie obserwować moje cykle ból jajnika (na zmianę, w każdym cyklu inny) występuje u mnie wtedy kiedy taki specyficzny, owulacyjny śluz i wyższa temperatura. Więc stawiam, że to była owulacja.
Możliwe ale jesli się ma nieregularne cykle cięzko powiedziec oby było jak mówisz ..
tadex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:06   #3103
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
czelsi, jeśli bierzesz tabletki regularnie i nie miałaś wymiotów ani biegunki w trakcie trzech godzin od połknięcia żadnej z nich to nie ma bata, żebyś była w ciąży. Tabletki antykoncepcyjne w pewien sposób symulują ciążę, więc nie ma wtedy czegoś takiego jak dni płodne, podczas których można zajść w ciążę. Jeśli się mylę to niech mnie któraś poprawi.
Tabletki biorę bardzo regularnie, jednak w poprzednim opakowaniu zapomniałam 20 tabletki i zorientowałam się dopiero jak ją zobaczyłam kiedy chciałam wziąć następną... zdecydowałam że nie biorę już tej ostatniej i zrobiłam ciut krótszą przerwę bo 6-dniową. A w obecnym opakowaniu mam plamienia od połowy opakowania, na początku były jasno brązowe, a teraz - 2 tabletki przed końcem - już są ciemno brunatne. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych plamień, ale też nigdy nie zapomniałam tabletki... Nie wiem, czy te plamienia są powiązane z tym zamieszaniem czy też nie i trochę mnie to martwi.

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie sądze. Jesli sie martwisz to zrób test.
Kupiłam dzisiaj test i zrobię jutro rano, mam nadzieję, że wszystko będzie ok...
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:50   #3104
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

czelsi, jeśli od dawna bierzesz tabletki to sądzę, że nie masz się raczej czym martwić. Swoją drogą powinnaś wtedy zażyć dwie tabletki a nie o jedną mniej :/.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:53   #3105
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
czelsi, jeśli od dawna bierzesz tabletki to sądzę, że nie masz się raczej czym martwić. Swoją drogą powinnaś wtedy zażyć dwie tabletki a nie o jedną mniej :/.
nieprawda gdyby zazyla 2 tabletki to musialaby połączyć opakowania, a skoro zrobila 6 dniowa przerwe to jest ok
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:47   #3106
calineczka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

nie wiem co mam zrobic poradzcie mi. Otoż kilka razy w miesiacu kochalam sie bez zabezpieczenia z chlopakiem oczywiscie stosunek przerywany(wiem ze jestem glupia i juz nigdy tego nie zrobie...)...
od tygonia pobolewa mnie brzuch tak jabym miala dostac okres czyli ok 17stego, 18stego...dzisiaj zobaczylam na mojej bieliznie dziwne plamienia takie brazowe... co to moze oznaczac... raz sie z tym spotkalam bylo tego bardzo malo i godzine pozniej dostalam okres. a teraz tego jest troche wiecej... ale przeciez okres dopiero mam dostac za 4 czy 5 dni. co to moze znaczyc? czy moze byc to cos zwiazane z ciaza
calineczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 16:03   #3107
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez calineczka19 Pokaż wiadomość
nie wiem co mam zrobic poradzcie mi. Otoż kilka razy w miesiacu kochalam sie bez zabezpieczenia z chlopakiem oczywiscie stosunek przerywany(wiem ze jestem glupia i juz nigdy tego nie zrobie...)...
od tygonia pobolewa mnie brzuch tak jabym miala dostac okres czyli ok 17stego, 18stego...dzisiaj zobaczylam na mojej bieliznie dziwne plamienia takie brazowe... co to moze oznaczac... raz sie z tym spotkalam bylo tego bardzo malo i godzine pozniej dostalam okres. a teraz tego jest troche wiecej... ale przeciez okres dopiero mam dostac za 4 czy 5 dni. co to moze znaczyc? czy moze byc to cos zwiazane z ciaza
aby obliczyć prawdopodobieństwo ciązy, powiedz czy masz regularne cykle (np. 28-29 dni). Potem już sama odpowiedz sobie na pytanie kiedy była owulacja (28 dzielisz na pół, odejmujesz i dodajesz po ok. 3 dni). I czy w tych dniach kochałaś się bez zabezpieczenia. Jeśli tak - za tydzień zrób test.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 17:08   #3108
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
nieprawda gdyby zazyla 2 tabletki to musialaby połączyć opakowania, a skoro zrobila 6 dniowa przerwe to jest ok
dokładnie. A nie chciałam łączyć opakowań, bo wyczytałam, że często kończy się to plamieniami. Nie połączyłam a plamienia i tak są
testu dzisiaj nie zrobilam, bo jako iż spałam tylko 2 godziny to stwierdziłam że taki mocz z dwóch godzin to nie to samo co z całej nocy i że po takim teście się nie uspokoję więc wstrzymałam się z testem i zrobię go jutro rano
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 00:28   #3109
anka9007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Question Czy to ciaża?

Witam wszystkie Kobietki
Mam problem,a raczej ciekawi mnie to czy mogę byc w ciazy?
Gdyż 10 maja wraz z moim partnerem kochalismy sie i doszlo do wytrysku w srodku,a ja nastepnego dnia,czyli 11 maja dostalam okres.Wiem,ze testu zrobic teraz nie moge,do lekarza pojsc tez nie.Jesli ktos moglby mi pomoc to bylabym wdzieczna!Zostawiam swoj adres;anulka1698@wp.pl
Z gory wielkie dzieki
anka9007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 02:31   #3110
Dariauo
Przyczajenie
 
Avatar Dariauo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy to ciaża?

Wydaje Mi się że powinnaś zachować trzeźwość umysłu na tyle na ile to możliwe i nie wpadać w kompulsywną paranoję . Rozsądnie wydaje się poczekać do testu pierwszego ... jeżeli masz szczęście twój TŻ będzie Ci o tym przypominał i wspierał przez cały czas aż do pierwszego testu
Dariauo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 04:42   #3111
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy to ciaża?

ale dlaczego podejrzewasz ze moglabys byc w ciazy
przeciez to sa wlasciwie nieplodne, wiec ryzko jest minimalne ; ]

ja nie wpadalabym w panike i nastepnym razem jednak sie zabezpieczyla
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 08:27   #3112
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
ale dlaczego podejrzewasz ze moglabys byc w ciazy
przeciez to sa wlasciwie nieplodne, wiec ryzko jest minimalne ; ]

ja nie wpadalabym w panike i nastepnym razem jednak sie zabezpieczyla
I kolejny raz: żeby obliczyć dni płodne i niepłodne należy prowadzić obserwację śluzu i temperatury + mieć regularne cykle.

W innym wypadku nie da się wyliczyć kiedy mamy dni płodne/niepłodne.

anka9007: owszem możesz być w ciąży.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 08:59   #3113
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Czy to ciaża?

Możesz być w ciąży, możliwe, że akurat ty masz dzień płodny przed okresem.

Objawy zbliżającego się okresu są podobne do ciąży, ale denerwuj się, bo stresem tylko opóźnisz okres.
spark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:58   #3114
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
I kolejny raz: żeby obliczyć dni płodne i niepłodne należy prowadzić obserwację śluzu i temperatury + mieć regularne cykle.

W innym wypadku nie da się wyliczyć kiedy mamy dni płodne/niepłodne.
dokładnie
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:13   #3115
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czy to ciaża?

Nie sądzę, abyś była w ciąży, ale tak jak pisały dziewczyny, może się tak zdarzyć...
A na przyszłość proponuje wpaść w panikę wcześniej i udać się zawczasu do apteki po prezerwatywy
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:39   #3116
calineczka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Jeśli już MUSISZ spytać czy jesteś w ciąży - zrób to TUTAJ. Zbiorczy.

dzisiaj okazalo sie ze z tego plamienia pojawił się okres.. myslalam ze dostane tak ok 18stego... Nigdy nie mialam reglarnych cykli zawsze tak ok 30-33 dni... a teraz 4 dni szybciej dostalam okres... czym to moze byc spowodowane
calineczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:03   #3117
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Czy to ciaża?

Jest wątek dotyczący pytań czy jest możliwość ciąży i tam należy się wpisywać. Rozumiem, że każda sprawa jest najważniejsza i indywidualna, ale takich najważniejszych i indywidualnych spraw było już tysiące, w związku z czym powstał wątek zbiorczy, który znajduje się na samej górze (na pierwszym miejscu!!!) podforum 'Seks'.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:11   #3118
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
I kolejny raz: żeby obliczyć dni płodne i niepłodne należy prowadzić obserwację śluzu i temperatury + mieć regularne cykle.

W innym wypadku nie da się wyliczyć kiedy mamy dni płodne/niepłodne.

anka9007: owszem możesz być w ciąży.
ale przeciez doskonale o tym wiem
tylko, ze ona dostala okres nazajutrz [tak zrozumialam] wiec ryzyko jest minimalne.

a co do obserwacji sluzu i temperatury - jak wytlumaczysz to ze ja wiem kiedy mam owulacje?
nie liczac nawet tego, ja to po prostu czuje, znam swoj organizm
moja mama dokladnie czujac kiedy ma owulacje zaszla w ciaze i juz na drugi dzien byla pewna ze w tej ciazy jest

nie, nie polegam na tym ze czuje, ze juz "mialam" i nigdy nie zdecydowalabym sie na seks bez prezerwatyw lub srodkow hormonalnych.


uwazam ze prawdopodobienstwo ze autorka watku jest w ciazy miesci sie w okolicach kilku %



Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Jest wątek dotyczący pytań czy jest możliwość ciąży i tam należy się wpisywać. Rozumiem, że każda sprawa jest najważniejsza i indywidualna, ale takich najważniejszych i indywidualnych spraw było już tysiące, w związku z czym powstał wątek zbiorczy, który znajduje się na samej górze (na pierwszym miejscu!!!) podforum 'Seks'.
prosimy moderatora o polaczeie watkow
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2009-05-14 o 12:17
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:29   #3119
oluniaaa172
Zadomowienie
 
Avatar oluniaaa172
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś ;D
Wiadomości: 1 609
Dot.: Czy to ciaża?

Hej
mam pytanie... odczuwam bardzo dziwny ból w dole brzucha... miesiączke mam normalnie. brzuch stał się troszkę dziwny pod względem wyglądu,ale robiłam 2 testy i wynik był negatywny...czy to może być ciąża??
__________________
oluniaaa172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:04   #3120
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Czy to ciaża?

Cytat:
Napisane przez oluniaaa172 Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanie... odczuwam bardzo dziwny ból w dole brzucha... miesiączke mam normalnie. brzuch stał się troszkę dziwny pod względem wyglądu,ale robiłam 2 testy i wynik był negatywny...czy to może być ciąża??

masz miesiączke, robiłaś dwa testy z czego wyszły negatywnie... nie wydaje mi się żebys była w ciązy.... wyluzuj troche... albo idź do lekarza...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.