Nie przezyje tego Sylwestra!:'( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 16:03   #1
incia2604
Raczkowanie
 
Avatar incia2604
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Unhappy

Nie przezyje tego Sylwestra!:'(


Dziś jest Sylwester, caly czs czekalam na ten dzien..Myslalam ze po raz pierwszy w swoim zyciu spedze go inaczej.. Dostalam dwie propozyje na imprezy, jedna z nich byla dla mnie szansa, na poglebienie znajomosci z pewnym super chlopakiem, narazie tylko kolega..on mi zaproponowal impreze, a druga od kuzynki.. Oczywiscie wybralabym ta pierwsza bo bardzo mi na tym zalezalo.. Mam 16 lat i nigdy jeszcze nie bylam na zadnej imprezie, ten sylwester bylby swietna okazja.. Lecz problem w tym ze moi rodzice nie pozwolili mi jechac na zadna z imprez, sylwestra spedze znow w domu(( Nie moge sobie poradzic z ta mysla ze, on bedzie sie dobrze bawil a ja bede siedziala w domu Tak bardzo mi zalezalo na tej imprezie i mozliwosci spotkania z nim. W tamtym roku niemialam jeszcze propozycji na sylwestra a teraz mam az dwie i nie moge jechac Wyobrazam sobie ta impreze z nim, byloby suuper napewno i nie moge pozbyc sie tej mysli.. Ostatnio widzialam go 2 tygodnie temu caly czas o nim mysle i tesknie.. Nie moge byc na tak waznej dla mnie imprezie! Nie przezyje chyba tego sylwestra, co ma zrobic zeby nie czuc sie tak strasznie?????
incia2604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 16:23   #2
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Cytat:
Napisane przez incia2604 Pokaż wiadomość
Dziś jest Sylwester, caly czs czekalam na ten dzien..Myslalam ze po raz pierwszy w swoim zyciu spedze go inaczej.. Dostalam dwie propozyje na imprezy, jedna z nich byla dla mnie szansa, na poglebienie znajomosci z pewnym super chlopakiem, narazie tylko kolega..on mi zaproponowal impreze, a druga od kuzynki.. Oczywiscie wybralabym ta pierwsza bo bardzo mi na tym zalezalo.. Mam 16 lat i nigdy jeszcze nie bylam na zadnej imprezie, ten sylwester bylby swietna okazja.. Lecz problem w tym ze moi rodzice nie pozwolili mi jechac na zadna z imprez, sylwestra spedze znow w domu(( Nie moge sobie poradzic z ta mysla ze, on bedzie sie dobrze bawil a ja bede siedziala w domu Tak bardzo mi zalezalo na tej imprezie i mozliwosci spotkania z nim. W tamtym roku niemialam jeszcze propozycji na sylwestra a teraz mam az dwie i nie moge jechac Wyobrazam sobie ta impreze z nim, byloby suuper napewno i nie moge pozbyc sie tej mysli.. Ostatnio widzialam go 2 tygodnie temu caly czas o nim mysle i tesknie.. Nie moge byc na tak waznej dla mnie imprezie! Nie przezyje chyba tego sylwestra, co ma zrobic zeby nie czuc sie tak strasznie?????
Przeżyć przeżyjesz Teraz to może dla Ciebie tragedia, ale po Sylwestrze też będziesz miała wiele okazji do zabawy, już nie wspominając, że za rok będzie kolejny Chłopak przecież nie przeminie wraz z 2008 rokiem
Może rodziców da się przekonać jeszcze? Może będzie tam ktoś kogo rodzice znają, mają do niego zaufanie, ktoś by Was przywiózł - odwiózł, mają świadomośc gdzie z kim u kogo, czy będzie ktoś kto będzie Was pilnował [ bo 16 latkom czasami naprawde głupoty przychodzą do głowy ], co to za impreza? Jeżeli to wszystko wiedzą a dalej nie chcą to jedynie pozostaje Ci pogodzić się z tym . Mimo wszystko dobrej zabawy
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2008-12-31 o 16:24
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 16:25   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Cytat:
Napisane przez incia2604 Pokaż wiadomość
Dziś jest Sylwester, caly czs czekalam na ten dzien..Myslalam ze po raz pierwszy w swoim zyciu spedze go inaczej.. Dostalam dwie propozyje na imprezy, jedna z nich byla dla mnie szansa, na poglebienie znajomosci z pewnym super chlopakiem, narazie tylko kolega..on mi zaproponowal impreze, a druga od kuzynki.. Oczywiscie wybralabym ta pierwsza bo bardzo mi na tym zalezalo.. Mam 16 lat i nigdy jeszcze nie bylam na zadnej imprezie, ten sylwester bylby swietna okazja.. Lecz problem w tym ze moi rodzice nie pozwolili mi jechac na zadna z imprez, sylwestra spedze znow w domu(( Nie moge sobie poradzic z ta mysla ze, on bedzie sie dobrze bawil a ja bede siedziala w domu Tak bardzo mi zalezalo na tej imprezie i mozliwosci spotkania z nim. W tamtym roku niemialam jeszcze propozycji na sylwestra a teraz mam az dwie i nie moge jechac Wyobrazam sobie ta impreze z nim, byloby suuper napewno i nie moge pozbyc sie tej mysli.. Ostatnio widzialam go 2 tygodnie temu caly czas o nim mysle i tesknie.. Nie moge byc na tak waznej dla mnie imprezie! Nie przezyje chyba tego sylwestra, co ma zrobic zeby nie czuc sie tak strasznie?????
Przeżyjesz. Ja kiedyś dostałam szlaban prawie przed samym wyjściem. Koleżanki już czekały na mnie w progu. Myślałam, że umrę z żalu a dodatkowo ten obciach przed znajomymi. Pamiętam, że potem pisałam dramatyczny list samobójczy, który zostawiłam oczywiście w widocznym miejscu... Teraz przeżywasz dramat, ale może się okazać, że nic nie straciłaś. Może jakaś Twoja znajoma siedzi sama z rodzicami i będzie się nudzić? Jeszcze nie wszystko stracone. Podzwoń i spróbuj skołować sobie jakieś towarzystwo.

Pogadaj jeszcze z rodzicami, zapytaj czego taka, a nie inna decyzja. Czy tamtą imprezę będzie nadzorował ktoś dorosły? Jeśli tak, to niech zadzwonią do tej osoby. Rodzice nie chcą Ci niszczyć życia. Po prostu się martwią, że stanie Ci się coś złego, że ktoś Cię spije, że wykorzysta...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-12-31 o 16:26
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 16:29   #4
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

A kiedy z nimi rozmawiałaś na temat tego sylwestra? Jeśli niedawno to może poczuli się postawieni przed faktem dokonanym i się nie zgodzili. Powinnaś wcześniej to uzgodnić i spróbować przekonać rodziców. Dziewczyny podawały sporo argumentów, których możesz użyć w rozmowie z nimi, więc nie będę się powtarzać.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 16:43   #5
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

idz spac jutro bedzie juz po bolu
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 17:09   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

E tam nie przeżyjesz. Jak miałam 16 lat koniecznie chciałam iść na szkolną dyskotekę, ale nabroiłam i mama mnie nie puściła. A tak mi się jeden koleś podobał I przeżyłam. Szybko przeszło
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 17:16   #7
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Od niepójścia na imprezę jeszcze nikt nie umarł, zdarzały się przypadki, że umarł od pójścia.

Nie dramatyzuj, to dziecinne. Poczytaj książkę, posłuchaj muzyki, obejrzyj film. Oczywiście zawsze możesz się spektakularnie obrazić, ale nie wiem, czy to coś da.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 18:02   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Cytat:
Napisane przez incia2604 Pokaż wiadomość
Dziś jest Sylwester, caly czs czekalam na ten dzien..Myslalam ze po raz pierwszy w swoim zyciu spedze go inaczej.. Dostalam dwie propozyje na imprezy, jedna z nich byla dla mnie szansa, na poglebienie znajomosci z pewnym super chlopakiem, narazie tylko kolega..on mi zaproponowal impreze, a druga od kuzynki.. Oczywiscie wybralabym ta pierwsza bo bardzo mi na tym zalezalo.. Mam 16 lat i nigdy jeszcze nie bylam na zadnej imprezie, ten sylwester bylby swietna okazja.. Lecz problem w tym ze moi rodzice nie pozwolili mi jechac na zadna z imprez, sylwestra spedze znow w domu(( Nie moge sobie poradzic z ta mysla ze, on bedzie sie dobrze bawil a ja bede siedziala w domu Tak bardzo mi zalezalo na tej imprezie i mozliwosci spotkania z nim. W tamtym roku niemialam jeszcze propozycji na sylwestra a teraz mam az dwie i nie moge jechac Wyobrazam sobie ta impreze z nim, byloby suuper napewno i nie moge pozbyc sie tej mysli.. Ostatnio widzialam go 2 tygodnie temu caly czas o nim mysle i tesknie.. Nie moge byc na tak waznej dla mnie imprezie! Nie przezyje chyba tego sylwestra, co ma zrobic zeby nie czuc sie tak strasznie?????
Jeszcze sporo sylwestrów przed tobą, a ta noc taka sama, jak każda inna
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 18:14   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Od niepójścia na imprezę jeszcze nikt nie umarł, zdarzały się przypadki, że umarł od pójścia.

Nie dramatyzuj, to dziecinne. (...)
Sluszne uwagi

Jak zreszta inne posty w temacie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 18:25   #10
Tiikeri
Przyczajenie
 
Avatar Tiikeri
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 28
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Ja też miałam iść na mega imprezę z fajnym kumplem, a będę gnić w domu, bo wszyscy zostali u siebie... I to w wieku 19 lat! I co? Świat się nie zawali, odbijemy sobie później! Ty też sobie odbijesz, tylko tym razem uprzedź rodziców, że chcesz spotkać się ze znajomymi...
Tiikeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 18:28   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Ludzie, nieco serca. Dziewczyna ma 16 lat i jest zakochana i myśli, że to ostatnia miłośc w życiu a za rok, czy dwa to już starośc, marazm i ogólnie kiszka.

Nie martw się tym aż tak. Jak kocha to poczeka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 18:37   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie przezyje tego Sylwestra!:'(

Kolega na pewno nie zapomni o Tobie po Sylwestrze, zobaczycie się później - trudno, okazja do imprezy stracona, ale to nie zależało od Ciebie.

Spędź ten czas jakoś fajnie, żeby się nadmiernie nie dołować, po co psuć sobie wieczór. Wiele dziewczyn będzie spędzać dzisiejszy wieczór tutaj, na forum, więc może wpadnij na wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300655
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.