Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-12, 17:09   #3361
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
No tak, ale często czytam, ze dziewczyny potrzebują protein raz na miesiąc i wtedy w sumie bez sensu kupować. Ja nie umiem stwierdzić jak jest u mnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo dopóki nie przeproteinujesz to nie wiesz, jaka jest maksymalna częstotliwość.
Ja mam obecnie tylko Balea Volume, ale używam rzadko i głównie do zemulgowania nafty. Niestety z jakiegoś powodu nafta nie daje u mnie takiego nabłyszczenia, jak robiła to do tej pory

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-08-12 o 21:21
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 20:50   #3362
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Potwierdzam, ja nie wiem jak często moje kłacze lubi proteiny bo nigdy nie przeproteinowałam Daję im czasami raz na 2 tygodnie, czasami raz na miesiąc, ważne, że pamiętam o niedawaniu co mycie.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-08-12 o 20:54
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 23:04   #3363
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jeszcze o tych proteinach mówiąc to dzisiaj pierwszy raz nałożyłam na włosy żelatynę. Zrobiłam ją i zastygła dość mocno, nawet jak dodałam do niej maski to zbijała się trochę w grudki. Odczekałam dobre ponad 30 minut i po spłukaniu miałam totalne siano Coś jakbym użyła tylko babydream bez żadnej odżywki. Ledwo to uczesałam (zawsze przeczesuję mniej-więcej grzebieniem o szerokich ząbkach jak są mokre - tylko żeby nadać im kształt i zrobić przedziałek), teraz wysychają. Mam wrażenie, że to tak nie miało być.. Za jakiś czas powtórzę znowu i wtedy dodam maski jak jeszcze żelatyna będzie w miarę płynna no i dodam więcej wody. Liczę na jakieś lepsze efekty, jak nie to odpuszczę sobie, bo ten przesusz nie jest wart
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 14:53   #3364
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Jeszcze o tych proteinach mówiąc to dzisiaj pierwszy raz nałożyłam na włosy żelatynę. Zrobiłam ją i zastygła dość mocno, nawet jak dodałam do niej maski to zbijała się trochę w grudki. Odczekałam dobre ponad 30 minut i po spłukaniu miałam totalne siano Coś jakbym użyła tylko babydream bez żadnej odżywki. Ledwo to uczesałam (zawsze przeczesuję mniej-więcej grzebieniem o szerokich ząbkach jak są mokre - tylko żeby nadać im kształt i zrobić przedziałek), teraz wysychają. Mam wrażenie, że to tak nie miało być.. Za jakiś czas powtórzę znowu i wtedy dodam maski jak jeszcze żelatyna będzie w miarę płynna no i dodam więcej wody. Liczę na jakieś lepsze efekty, jak nie to odpuszczę sobie, bo ten przesusz nie jest wart
Gratulacje, tak właśnie wygląda przeproteinowanie

A tak na poważnie, jeśli już koniecznie chcesz babrać się żelatyną to malutko jej i z odżywką (tylko zajrzyj żeby mazidło tez przypadkiem protein nie miało).

A teraz to tylko ponowne mycie i odstawienie protein na jakiś czas pomoże.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 15:01   #3365
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Gratulacje, tak właśnie wygląda przeproteinowanie

A tak na poważnie, jeśli już koniecznie chcesz babrać się żelatyną to malutko jej i z odżywką (tylko zajrzyj żeby mazidło tez przypadkiem protein nie miało).

A teraz to tylko ponowne mycie i odstawienie protein na jakiś czas pomoże.
Chciałam napisać, ze dawno nie nakładałam protein, po czym sięgnęłam po radicala do psikania włosów, którego stosuję od jakiegoś tygodnia - w składzie keratyna XD Jestem załamana, bo nie przeczytałam składu do końca i jak ja teraz zużyję całe opakowanie tego sprayu -.-?

Nie mam już do tego siły i totalnie brak pomysłów co nałożyć dzisiaj na włosy.
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 18:21   #3366
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Chciałam napisać, ze dawno nie nakładałam protein, po czym sięgnęłam po radicala do psikania włosów, którego stosuję od jakiegoś tygodnia - w składzie keratyna XD Jestem załamana, bo nie przeczytałam składu do końca i jak ja teraz zużyję całe opakowanie tego sprayu -.-?

Nie mam już do tego siły i totalnie brak pomysłów co nałożyć dzisiaj na włosy.
Jeśli piszesz o tej odżywce https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...likatnych.html to ona ma w składzie oprócz keratyny także kolagen - to tez proteina.

Na spokojnie: zrób sobie liste nazw pod którymi kryją sie proteiny (wygoogluj bo jest tego sporo) i przejżyj pod tym kątem posiadane kosmetyki. Odstaw na jakiś czas wszystko co z proteinami, a na przyszłość idąc na zakupy także uważaj co kupujesz
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 19:53   #3367
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jeśli piszesz o tej odżywce https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...likatnych.html to ona ma w składzie oprócz keratyny także kolagen - to tez proteina.

Na spokojnie: zrób sobie liste nazw pod którymi kryją sie proteiny (wygoogluj bo jest tego sporo) i przejżyj pod tym kątem posiadane kosmetyki. Odstaw na jakiś czas wszystko co z proteinami, a na przyszłość idąc na zakupy także uważaj co kupujesz
Konkretniej ta mgiełka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-lamliwch.html
Wymyśliłam, że nałożę sobie maskę z perfect.me, patrzę i akurat mam różową z proteinami Ale potem mi się przypomniało, że specjalnie taką wzięłam, żeby mieć właśnie jakąś proteinową w saszetce na raz.

No kosmetyki przejrzę, dzisiaj nałożę kallosa aloe, chociaż go nie lubię. Ogólnie moją taką codzienną odżywką jest to (choć czekają dwie w kolejce) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...n-spulung.html, ale ma dość długi skład i nazwy, których nie widziałam w zbyt wielu kosmetykach
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-13, 20:46   #3368
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

W sumie na tez powinnam zrobić taka liste z proteinami bo moje wlosy totalnie ich nie lubia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 21:24   #3369
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Chciałam napisać, ze dawno nie nakładałam protein, po czym sięgnęłam po radicala do psikania włosów, którego stosuję od jakiegoś tygodnia - w składzie keratyna XD Jestem załamana, bo nie przeczytałam składu do końca i jak ja teraz zużyję całe opakowanie tego sprayu -.-?

Nie mam już do tego siły i totalnie brak pomysłów co nałożyć dzisiaj na włosy.
Też mi się takie wpadki zdarzały. Kupowałam coś z proteinami z myślą o stosowaniu raz na jakiś czas, a że miałam wtedy dużo odżywek, to nabytek lądował po pewnym czasie na końcu kolejki używanych rzeczy i do czasu jak sięgnęłam po niego ponownie, zdążyłam już zapomnieć, że są w nim proteiny. Albo używałam czegoś z proteinami tylko do zemulgowania oleju i mi się wydawało, że jak nakładam na 30 sekund, to nic nie będzie i mogę tak używać codziennie. Nic bardziej mylnego
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 13:13   #3370
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć
czy którvś z Ws spotkala sie z metoda mycia wlosow w ponizszym filmiku;>? co o niej myslicie? posiadam skore tlusta rowniez na glowie, takie "szczotkowanie/masowanie skalpu może byloby alternatywa dla peelingu ( cukrowy to dla mnie dramat!)

https://www.youtube.com/watch?v=fvN_fXH_igU

swoja droga dziewczyna ma piekne wlosy
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 13:39   #3371
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Cześć
czy którvś z Ws spotkala sie z metoda mycia wlosow w ponizszym filmiku;>? co o niej myslicie? posiadam skore tlusta rowniez na glowie, takie "szczotkowanie/masowanie skalpu może byloby alternatywa dla peelingu ( cukrowy to dla mnie dramat!)

https://www.youtube.com/watch?v=fvN_fXH_igU

swoja droga dziewczyna ma piekne wlosy
Moim zdaniem ten sposób mycia jest wymuszony posiadaniem kilkucentymetrowych szpon.

Miałaś kiedyś taką szczotkę silikonową? Ja miałam do ciała i wg mnie to ani nie myje ani nie masuje za bardzo. A już na pewno nie da się tym zastąpić peelingu, prędzej poroznosi to sebum po całej głowie.
Co jest nie tak z peelingiem cukrowym u Ciebie? Są inne alternatywy dla niego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 15:21   #3372
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten sposób mycia jest wymuszony posiadaniem kilkucentymetrowych szpon.

Miałaś kiedyś taką szczotkę silikonową? Ja miałam do ciała i wg mnie to ani nie myje ani nie masuje za bardzo. A już na pewno nie da się tym zastąpić peelingu, prędzej poroznosi to sebum po całej głowie.
Co jest nie tak z peelingiem cukrowym u Ciebie? Są inne alternatywy dla niego.
Fakt ze kobitka ma długaśne pazury ja z takimi bym nic nie umiała zrobić.
Ja peelingu cukrowego ani razu nie robiłam, a wlosomaniactwo uskuteczniam juz od prawie 7 lat nigdy nie czułam takiej potrzeby.
Kiedyś jak miałam ochotę porządnie skalp przeszorowac to zakładałam do mycia takie rękawiczki peelingujace. Działało całkiem dobrze.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 15:37   #3373
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...ml,380747,5820


Co sądzicie o tym produkcie ? Ktoś się zna na składzie i powie, czy będzie spoko do zabezpieczenia końców ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:21   #3374
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...ml,380747,5820


Co sądzicie o tym produkcie ? Ktoś się zna na składzie i powie, czy będzie spoko do zabezpieczenia końców ?
Silikony z olejem jojoba, zapachem i konserwantami. W teorii - powinno być spoko
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:28   #3375
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...ml,380747,5820


Co sądzicie o tym produkcie ? Ktoś się zna na składzie i powie, czy będzie spoko do zabezpieczenia końców ?
Mam to, zużywam, ale raczej więcej nie kupię. Bez szału
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 16:56   #3376
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Naszło mnie dzisiaj na fryzury. Zrobiłam sobie pierwszy raz w życiu koronę z warkoczy, taką najprostszą z możliwych. Fajnie to wygląda, a wyglądałoby jeszcze lepiej gdybym: 1 - popracowała jeszcze nad tym, 2 - miała grubsze włosy. Przy nasadzie spoko, ale ta część warkoczy przerzucana nad czołem to już marność nad marnościami Ciągle liczę na to, że jeszcze je trochę zagęszczę, tylko z okazji lata, różnych perturbacji, lenistwa itp. zaniedbałam wcieranie. Dobrze, że chociaż trochę zdrowiej się odżywiam.

Ogólnie bawiłam się w to, bo chciałam sprawdzić czy starczy mi długości. Starczyło, ale od wtorku się to zmieni. Ide do fryzjera. Jeśli mi nie odejdzie na fotelu odwaga to upitolę równe 10 cm i powiem: witajcie w pełni zdowe włosy
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 18:10   #3377
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Fakt ze kobitka ma długaśne pazury ja z takimi bym nic nie umiała zrobić.
Ja peelingu cukrowego ani razu nie robiłam, a wlosomaniactwo uskuteczniam juz od prawie 7 lat nigdy nie czułam takiej potrzeby.
Kiedyś jak miałam ochotę porządnie skalp przeszorowac to zakładałam do mycia takie rękawiczki peelingujace. Działało całkiem dobrze.
Ja próbowałam dwa razy. Nie da rady, nie mam pojęcia, jak się u innych ten cukier nie rozpuści, zanim się dotrze do skóry głowy, a nie mam jakoś bardzo grubych włosów. Kawa sprawdza się u mnie o wiele lepiej. Chociaż teraz używam raczej Salicylola na zmianę z Cerkogelem 30. Z kawą jest dużo babrania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 18:19   #3378
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny a znacie moze jakies szamponetki, ktore na 100% sie cale wyplucza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 18:45   #3379
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja próbowałam dwa razy. Nie da rady, nie mam pojęcia, jak się u innych ten cukier nie rozpuści, zanim się dotrze do skóry głowy, a nie mam jakoś bardzo grubych włosów. Kawa sprawdza się u mnie o wiele lepiej. Chociaż teraz używam raczej Salicylola na zmianę z Cerkogelem 30. Z kawą jest dużo babrania.
Raz próbowałam peeling kawowy, a później stwierdziłam, że po co mi to, skoro ja jednak nie mam problematycznego skalpu. Cukru sobie nie wyobrażam, porzecież to sie szybko rozpuszcza. Kawą wolę peelingować ciało. W ogóle nie kupuję już gotowych produktów.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-08-14 o 18:50
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 20:56   #3380
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie moze jakies szamponetki, ktore na 100% sie cale wyplucza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a masz naturalne wlosy czy farbowane? ja na moich naturalnych zrobiłam i wymywa się dalej (czyli ponad 2 tygodnie juz) a myje wlosy codziennie. liczę ze zejdzie cala ale mam wrażenie ze naturalne wlosy łapią kolor duzo bardziej niz farbowane szamponetka byla z joanny 4-8 myc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 21:29   #3381
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
a masz naturalne wlosy czy farbowane? ja na moich naturalnych zrobiłam i wymywa się dalej (czyli ponad 2 tygodnie juz) a myje wlosy codziennie. liczę ze zejdzie cala ale mam wrażenie ze naturalne wlosy łapią kolor duzo bardziej niz farbowane szamponetka byla z joanny 4-8 myc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie chodzi o to, że zapuszczam naturalne i mam już odrost z 8cm, ciemniejszy od farbowańców, a chciałabym to wyrównać na wesele tylko
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 14:24   #3382
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten sposób mycia jest wymuszony posiadaniem kilkucentymetrowych szpon.

Miałaś kiedyś taką szczotkę silikonową? Ja miałam do ciała i wg mnie to ani nie myje ani nie masuje za bardzo. A już na pewno nie da się tym zastąpić peelingu, prędzej poroznosi to sebum po całej głowie.
Co jest nie tak z peelingiem cukrowym u Ciebie? Są inne alternatywy dla niego.
po peelingu cukrowym swedziala mnie glowa, dodatkowo wydaje mi sie że nie byłam w stanie dotrzec wczedznie...
szukalam ostatnio w okolicznych aptekach salicylolu ale nigdzie nie bylo
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 14:32   #3383
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
po peelingu cukrowym swedziala mnie glowa, dodatkowo wydaje mi sie że nie byłam w stanie dotrzec wczedznie...
szukalam ostatnio w okolicznych aptekach salicylolu ale nigdzie nie bylo
Ja na pewno nie byłam w stanie dotrzeć wszędzie, bo mi się spora część cukru zdążyła rozpuścić po drodze.
Zobacz na DOZie czy możesz zamówić Salicylol do jakiejś okolicznej apteki. Ja właśnie tak zamawiałam, bo nie mogłam go nigdzie stacjonarnie znaleźć.
Cerkogel 30 też jest dobrą opcją, dla mnie jest nawet bardziej komfortowy w używaniu niż Salicylol, bo ma postać żelu, a nie lepkiego oleju.
Ewentualnie jeszcze można pomyśleć o dodatku olejków eterycznych do maski czy szamponu np świerkowy, szałwiowy, eukaliptusowy. W peelingach trychologicznych też są one stosowane.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 14:57   #3384
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Silikony z olejem jojoba, zapachem i konserwantami. W teorii - powinno być spoko
Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Mam to, zużywam, ale raczej więcej nie kupię. Bez szału
Czyli najlepiej kupić i wypróbować na sobie ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 15:03   #3385
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czyli najlepiej kupić i wypróbować na sobie ;P
Jak wszystko inne
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 16:51   #3386
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie byłam w stanie dotrzeć wszędzie, bo mi się spora część cukru zdążyła rozpuścić po drodze.
Zobacz na DOZie czy możesz zamówić Salicylol do jakiejś okolicznej apteki. Ja właśnie tak zamawiałam, bo nie mogłam go nigdzie stacjonarnie znaleźć.
Cerkogel 30 też jest dobrą opcją, dla mnie jest nawet bardziej komfortowy w używaniu niż Salicylol, bo ma postać żelu, a nie lepkiego oleju.
Ewentualnie jeszcze można pomyśleć o dodatku olejków eterycznych do maski czy szamponu np świerkowy, szałwiowy, eukaliptusowy. W peelingach trychologicznych też są one stosowane.
dzieki, zamowie w aptece
Wczoraj bylam w auchuanie, przy okazji chcialam kupic ultraplex joanny, szukalam go tag dlugo ze jak znalazlam wrzucilam do koszyka i poszlam a w domu patrze a to 3 krok
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:23   #3387
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

ja uzylam ultraplexu i żadnego efektu u mnie nie bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 17:37   #3388
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
ja uzylam ultraplexu i żadnego efektu u mnie nie bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są takie klony osławionego Olaplexu? Dobrze myślę?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 18:34   #3389
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

tak
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 19:37   #3390
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
90% nagłych zjazdów w pielęgnacji to przeproteinowanie. Takie mam wrażenie.

Własnie sobie uświadomiłam, że nie mam chyba aktualnie żadnej maski/odżywki z proteinami. No chyba, że gdzieś jest ich malutko. Musze przejżeć składy.
Ja tak samo. Zero protein i nagle moje wlosy sa w stanie prawie idealnym, mimo ze oleju nie widzialy juz prawie 2 miesiace. A caly czas jade na typowo emolientowym zestawie: jakis prosty szampon + odzywka z silikonami i olejkami + mythic oil na koncowki ☺

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie moze jakies szamponetki, ktore na 100% sie cale wyplucza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Joanna ☺
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.