Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 20:13   #901
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A on jasny jest i żółty?
Bo na razie mam HM Serum 51, ale oczywista za ciemny lekko.
LW100 jest jasny i neutralny. Tutaj swatch:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1291464194
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:16   #902
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Faktycznie na zdjęciach cera wygląda super, wiem, że po części to światło, ale mimo wszystko cerę masz piękną. Też chętnie się dowiem czym pielęgnujesz i jaki masz tym cery.


Wiem, że ciemniejszy, ale jak do niego ma się ten inglot?

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
LW100 jest jasny i neutralny. Tutaj swatch:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1291464194
fajna jasność.
A jak się sprawował?

Moją bladość niszczą cienie pod oczami... nic ich nie zakryje
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:21   #903
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

... i jeszcze jakiś swatch z inglotem się zaplatał...
Hmnnn, ten podkład jest kremowy i delikatny. Lekko kryje, lekko rozświetla. W ciągu dnia troszkę się przecierał i buzia zaczynała błyszczeć ale tragedii nie było. Dla mnie był lepszy od HM Bourjoisa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie w dzień.jpg (53,9 KB, 119 załadowań)
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-01-30 o 20:23
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:28   #904
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
... i jeszcze jakiś swatch z inglotem się zaplatał...
Hmnnn, ten podkład jest kremowy i delikatny. Lekko kryje, lekko rozświetla. W ciągu dnia troszkę się przecierał i buzia zaczynała błyszczeć ale tragedii nie było. Dla mnie był lepszy od HM Bourjoisa.

A jak go oceniasz?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
... i jeszcze jakiś swatch z inglotem się zaplatał...
Hmnnn, ten podkład jest kremowy i delikatny. Lekko kryje, lekko rozświetla. W ciągu dnia troszkę się przecierał i buzia zaczynała błyszczeć ale tragedii nie było. Dla mnie był lepszy od HM Bourjoisa.
Dziękuję, zajrzę więc do nich.
A nie wie ktoś jakie teraz ceny tego podkładu? Bo wiem, że podobno są spore obniżki, ale nie wiem czy na wszystko.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:45   #905
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Zdaje się coś ok 35 zł...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:08   #906
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

wiesz co Ktosiu, nie obraź się, ale to aż niemozliwe, żebys nie miała na tych zdjęciach na twarzy podkładu...
chyba ze jestes pierwsza osobą którą widze, która nie ma ani jednego piega, znamienia, żyłki, cieni pod oczami ani zaróżowienia w okolicach nosa
ale jesteś naprawdę śliczna
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:26   #907
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wiesz co Ktosiu, nie obraź się, ale to aż niemozliwe, żebys nie miała na tych zdjęciach na twarzy podkładu...
chyba ze jestes pierwsza osobą którą widze, która nie ma ani jednego piega, znamienia, żyłki, cieni pod oczami ani zaróżowienia w okolicach nosa
ale jesteś naprawdę śliczna
może i podkładu nie ma może to ps
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 21:48   #908
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Jejku, jak tak was podczytuję to strasznie się cieszę, że nie muszę używać podkładu
według mnie jasną cerę najbardziej podkreśla ( i ożywia) czerwień, jestem bardzo szczupła, ciągle niewyspana i to jedyny sposób, żeby wyglądać w miarę ludzko
Ale chociaż puder to na tych zdjęciach chyba masz?
I tak jestem ciekawa czego używasz do twarzy,jakiej pielęgnacji,itp,zdradzaj nam wszystko
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:53   #909
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Na zdjęciu mam odrobinkę dermacolu pomieszanego z filtrem i puder manhattanu nie mam idealnej cery a co do aparatu to się zgadzam, ostatnio moja kuzynka robiła mi zdjęcia swoim i też mimo tego, że nie miałam na sobie podkładu ( puder i korektor pod oczy i na nos stosuję zawsze, ale podkłady tworzą jakąś dziwną warstwę, mam wrażenie, że skóra się dusi, robi się szybko tłusta, nie znoszę tego i nie jest tak tylko po dermacolu, zdecydowanie lepiej wyglądam kiedy użyję filtra i pudru lub skrobi) to wszystko wyglądało idealnie
Co do mojej cery była idealna do czasu kiedy nie zaczęłam używać filtrów, teraz różnie bywa ale zawsze mam na nosie wągry, rozszerzone pory a na czole strasznie się zapychają( czy można to w ogóle tak ująć :P) oj chciałabym, żeby była idealna ale rzadko tak jest.
Moje włosy są bardzo uniwersalne, jeśli nic z nimi nie zrobię to się kręcą, ale są strasznie "oklapłe" i u góry warto je "poprawić" lokówką, jeśli rozczeszę je po umyciu są lekko falowane, ogólnie są strasznie dziwne J
Dziękuję za komplementy,nigdy nie czułam się ładna, tym bardziej wiele to dla mnie znaczy.
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:04   #910
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ah ten dermacol, i zagadka rozwiązana ale dużo daje też właśnie aparat, ja mogę nic nie nałożyć, ewentualnie cienką warstwę a przy dobrym świetle mogę mieć nieskazitelną cerę, jak u niemowlaka mimo, że mi do niej dużo brakuje... ale w każdym razie i tak wyglądasz bardzo ładnie nie wiem czy ja bym się odważyła wkleić tutaj swoje zdj a tak swoją drogą po chyba pół roku od nabycia zauważyłam, że mój dermacol ma różowawy odcień (kolor 208)

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-01-30 o 22:07
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:19   #911
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no to kochana, robisz to samo z cerą co my wszystkie w sumie
masz śliczne oczy i włosy, kiedy to ja będę w końcu miała taką długość... eh
ale widać że jesteś zimna, ten róż policzków, jak Królewna Śnieżka.
ja z dermacolem wyglądam jak z ciemną różową plamą na twarzy, klasyczne niedopasowanie tonu. eh a szkoda, bo tani, mooocno kryje i w ogóle...
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 22:27   #912
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja dermacol mieszałam z innym (właściwie na całą twarz zmieszany położyłam tylko raz-na weselu) albo kładłam punktowo, więc efektu różowego nie było.. przynajmniej na zdj ich nie widziałam teraz go już właściwie nie używam, może kiedyś w kryzysowej sytuacji..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:54   #913
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie obrażam się nie napisałam tego dlatego, że chcę się chwalić bo nie mam czym tylko cieszę się, że nie uczestniczę w tym wielkim szukaniu:P To naprawdę straszne, choć bez tego nie było by tego wątku nad czym bym strasznie ubolewała ;P
Mi dermacol pasuje jako korektor, jest tłusty i jako jedyny nie tworzy dziwnej skorupki pod oczami
Moja pielęgnacja nie jest skomplikowana, nie znam się na składach itp. zazdroszczę wam tej całej wiedzy, ten wątek pokazuje, że bladolice kobiety są nie tylko śliczne ale także bardzo świadome właściwej pielęgnacji, typów cery, własnego stylu...
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 00:03   #914
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Nie obrażam się nie napisałam tego dlatego, że chcę się chwalić bo nie mam czym tylko cieszę się, że nie uczestniczę w tym wielkim szukaniu:P To naprawdę straszne, choć bez tego nie było by tego wątku nad czym bym strasznie ubolewała ;P
Mi dermacol pasuje jako korektor, jest tłusty i jako jedyny nie tworzy dziwnej skorupki pod oczami
Moja pielęgnacja nie jest skomplikowana, nie znam się na składach itp. zazdroszczę wam tej całej wiedzy, ten wątek pokazuje, że bladolice kobiety są nie tylko śliczne ale także bardzo świadome właściwej pielęgnacji, typów cery, własnego stylu...
Ale my tu też nie mamy niewiadomojakichokropnych cer. Części z nas podkład daje łade wyrównanie kolorytu buzi i tyle - ty masz za to na twarzy cieżki i silnie kryjący dermacol zmieszany z filtrem.. - a ja wolałabym nałożyć sobie lekki podkład.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:04   #915
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a czy któraś z was próbowała może minerałów z pixie cosmetics?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:17   #916
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
a czy któraś z was próbowała może minerałów z pixie cosmetics?
otóż chyba wiele z nas próbowało kolory ładne i jasne i duuuży wybór
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:02   #917
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
otóż chyba wiele z nas próbowało kolory ładne i jasne i duuuży wybór
hm i nudzą się czy nie spełniają swojego zadania w pełni? ;-p
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:16   #918
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

co do cer to ja mam aktualnie okropną wyglądam tak tylko plus strupiszcza --> macie jakieś sposoby na przyśpieszenie gojenia i wyrównanie? tylko nie acne derm bo aktualnie się wysuszyłam...
Ktosiu bardzo ładna z Ciebie dziewczyna a włosy masz imponujące, nie gadaj, że masz jakieś kompleksy
słyszałyście coś o wybielającym kremie Revitol? swoja drogą chce się rozjaśniać jak już nie mogę podkładu dobrać
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:34   #919
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
hm i nudzą się czy nie spełniają swojego zadania w pełni? ;-p
to aktualnie mój ulubiony podkład (formuła Cover De Luxe); zdradzałam go chwilami z innymi i nadal szukam czegoś płynnego, ale na razie ten mi najbardziej pasuje Aczkolwiek wiele dziewczyn narzeka, że zapycha, albo warzy się... No, mi też się czasem warzy, zwłaszcza jak nawalę tonę tłustego filtra ale i tak go lubię.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 11:35   #920
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
co do cer to ja mam aktualnie okropną wyglądam tak tylko plus strupiszcza --> macie jakieś sposoby na przyśpieszenie gojenia i wyrównanie? tylko nie acne derm bo aktualnie się wysuszyłam...
Ktosiu bardzo ładna z Ciebie dziewczyna a włosy masz imponujące, nie gadaj, że masz jakieś kompleksy
słyszałyście coś o wybielającym kremie Revitol? swoja drogą chce się rozjaśniać jak już nie mogę podkładu dobrać
gojenie bardzo fajnie przyspiesza mi to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11102,avene-cicalfate.html
i nie wysusza, bo jest treściwe, ale o dziwo, nie zapycha mnie też
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:55   #921
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
co do cer to ja mam aktualnie okropną wyglądam tak tylko plus strupiszcza --> macie jakieś sposoby na przyśpieszenie gojenia i wyrównanie? tylko nie acne derm bo aktualnie się wysuszyłam...
Ktosiu bardzo ładna z Ciebie dziewczyna a włosy masz imponujące, nie gadaj, że masz jakieś kompleksy
słyszałyście coś o wybielającym kremie Revitol? swoja drogą chce się rozjaśniać jak już nie mogę podkładu dobrać
Sudocrem, ale zapycha przy dłuższym stosowaniu

Kupiłam ten Lili Lolo, powinien do środy dotrzeć I zielony "shrekowy" lakier z Essence. Nie wiem czy to dobry pomysł był, bo elianka kiedyś taki miała i efekt z jasną cerą był raczej średni. Ale nie oparłam się napisowi "I love Berlin"

Ja przechodzę na minerały, albo jak nie zdają rezultatu to korektor. Nie mam siły się mazać podkładami, które w dodatku mnie koszmarnie zapychają.
Macie jakieś fajne jasne korektory do polecenia? Najlepiej taki do tuszowania wyprysków i taki pod oczy. Dermacol mnie zapycha Miałam kiedyś Magic Conelar, ale nie pamiętam jak się sprawował, bo to była próbka...
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:09   #922
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Z korektorów bardzo dobrze wspominam Dream Matt Mousse Concealer. Bardzo dobrze krył i nie zapychał mnie. Później kupiłam Dermacol i jakoś o nim zapomniałam. Nie wiem czy jest jeszcze w regularnej sprzedaży, od dawna go nie widziałam. A i najjaśniejszy kolor był nr 2.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 13:32   #923
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Z korektorów bardzo dobrze wspominam Dream Matt Mousse Concealer. Bardzo dobrze krył i nie zapychał mnie. Później kupiłam Dermacol i jakoś o nim zapomniałam. Nie wiem czy jest jeszcze w regularnej sprzedaży, od dawna go nie widziałam. A i najjaśniejszy kolor był nr 2.
Chyba już go nie ma Pamiętam, że jakieś pół roku temu go szukałam i poinformowana zostałam o wycofaniu tego produktu ze sprzedzaży.
Mam chyba jeszcze gdzieś stary Pure Cover. Zobaczę jak z kolorem i może kupię, bo był taki w miarę
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:16   #924
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Lemka, dzięki z niemieckim jestem trochę na bakier, ale piąte przez dziesiąte zrozumiem. A najważniejsze, że jest zdjęcie
Byłam oblukać te podkłady dla Ciebie i powiem, że kolory takie sobie. Dla bladziochów to chyba tylko ten najjaśniejszy z tego pierwszego podkładu się nadaje, a kolor jest raczej neutralny. Podobny do Pan sticka nr 12 albo nawet jaśniejszy.Trudno cokolwiek ocenić, bo przez te światła drogeryjne niczego nie jestem pewna. Smoothing fluid ma okropny chemiczny zapach, rozprowadza się raczej dobrze, nie jest tłusty, krycie średnie. Sama bym go sobie nie kupiła za taką cenę.

Odnośnie jasnych podkładów, to nie wiem czy oglądałyście filmik digitalgirl13, czyli wizażowej smileofangel, na youtubie na temat kosmetyków Flormar, ona mówiła, że dla niej odcienie podkładów z tej firmy są za jasne, a sama używa Buff z Revlona.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2011-01-31 o 14:18 Powód: literówki
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:36   #925
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dzięki wielkie dziewczyny za rady na pewno kupie któryś z nich, pewnie najpierw sudo bo jest tanszy a avenkę jako następny wydatek, bo póki co jeszcze szukam podkładu i kremu "ogólnego"
co do korektorów kiedyś pisałam, że ja jestem wierna bell A1, ale nie każdemu będzie pasował bo to taki smarowacz w sztyfcie. wklejałam kiedyś chyba swatcha. co do cieni pod oczami, to na pewno się nie nada ale chętnie używałam też korektora Gosha https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ie.html&next=1
miałam kiedyś korektor carlo di roma, pamiętam, że mieli też biały ale niestety już tej firmy w mieście nie widziałam.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:36   #926
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Skoro już mowa o podkładach dla jasnych cer to wczoraj "wspaniałomyślnie" dobiłam podkład YSL. Otóż jakoś wpadł mi w łapy zapomniany podkład z Yves Rocher matujący (byłby moja miłością gdyby nie kolor - duuużo za ciemny). No i jakoś postanowiłam podrasować troszkę nim właśnie YSL-a. Pomieszałam je na ręce - konsystencja ok, wykończenie matowe a jednak wciąż świetliste. No i wlałam Yves Rocher do butli z YSL...
Zaszła reakcja chemiczna. Podkład się lekko zagrzał (!) po czym zgęstniał jak budyń... Całość do wyrzucenia
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:43   #927
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Skoro już mowa o podkładach dla jasnych cer to wczoraj "wspaniałomyślnie" dobiłam podkład YSL. Otóż jakoś wpadł mi w łapy zapomniany podkład z Yves Rocher matujący (byłby moja miłością gdyby nie kolor - duuużo za ciemny). No i jakoś postanowiłam podrasować troszkę nim właśnie YSL-a. Pomieszałam je na ręce - konsystencja ok, wykończenie matowe a jednak wciąż świetliste. No i wlałam Yves Rocher do butli z YSL...
Zaszła reakcja chemiczna. Podkład się lekko zagrzał (!) po czym zgęstniał jak budyń... Całość do wyrzucenia
Takiego czegoś jeszcze nie słyszałam! Jezu co oni muszą tam dawać do tych podkładów, że takie reakcje zachodzą!?

Zielony lakier jednak w porządku. Kolor niestandardowy, ale od czasu do czasu może być fajnym urozmaiceniem.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:51   #928
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
hm i nudzą się czy nie spełniają swojego zadania w pełni? ;-p
Z minerałami jest już tak, że trzeba samemu próbować i znaleźć ten najlepszy dla swojej cery.

Aktualnie przyzwoicie na mojej twarzy zachowuję się blusche. Możesz spróbować też jak najbardziej pixie, ma ogromny wybór kolorów(również jasne).
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:14   #929
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

estra znalazłam ten korektor na allegro. Nie mogłam się oprzeć i zakupiłam jeden dla siebie. Mam nadzieję, że będzie tak dobry jak go wspominam. http://allegro.pl/maybelline-dream-m...422991458.html
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:16   #930
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Odnośnie jasnych podkładów, to nie wiem czy oglądałyście filmik digitalgirl13, czyli wizażowej smileofangel, na youtubie na temat kosmetyków Flormar, ona mówiła, że dla niej odcienie podkładów z tej firmy są za jasne, a sama używa Buff z Revlona.
Nigdy nawet o takiej firmie nie slyszalam

Wiekszosc odcieni wyglada dosc przerazajaco, choc widze pewien potencjal w numerze 31 i 32 podkladu liftingujacego
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.