Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 08:27   #4981
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Dzisiaj mam rozmawiać z tą samotną matką z Belgii (ta moja wymarzona rodzinka o której pisałam). Życzcie mi powodzenia
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:24   #4982
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam rozmawiać z tą samotną matką z Belgii (ta moja wymarzona rodzinka o której pisałam). Życzcie mi powodzenia




Dziewczyny, 20 postow do konca...kto zaklada nowy watek?? chetne?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:31   #4983
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Buu, hostka o mnie zapomniała i już od dwóch godzin czatuję przy komputerze na telefon. No nic, poczekam aż się odezwie.

Za to rozmawiałam z samotnym ojcem, też belgia, 30 minut of brukseli. Dwóch synów, 7 i 10 lat. Wydaje się być fajnie, chociaż godziny pracy są dość... skomplikowane?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 13:03   #4984
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Pierwsza pozytywna odpowiedź ze Szwajcarii. Sukces Dzieci wyglądają na słodkie (5 lat i 1,5 roku). Rodzina chyba jest wiarygodna , bo wysłali mi nawet link do strony internetowej swojego sklepu itd, tam jest wszystko o nich. Chcą kogoś na na 3,5 mc, więc w sam raz na pierwszy raz. Tylko też mieszkają na wsi, a mnie zależy na kursie językowym. Choć napisali mi, że pociągiem jest stamtąd 35 min do Berna i 20 min do Biel.
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:15   #4985
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

a skąd sa dokładnie?

Dowiedz się czy płacili by Ci za pociąg do miasta gdy masz szkole, 20 minut z halbtaxem to ok 8chf- a sadzę ze halbatxu nie kupisz na 3,5 mies, bo to wydatek 270chf i jest to karta na caly rok.
także nie wiem, lipa, że na wsi, bo bardzo duzo wydasz na transport chociazby do szkoly
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:25   #4986
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Pierwsza pozytywna odpowiedź ze Szwajcarii. Sukces Dzieci wyglądają na słodkie (5 lat i 1,5 roku). Rodzina chyba jest wiarygodna , bo wysłali mi nawet link do strony internetowej swojego sklepu itd, tam jest wszystko o nich. Chcą kogoś na na 3,5 mc, więc w sam raz na pierwszy raz. Tylko też mieszkają na wsi, a mnie zależy na kursie językowym. Choć napisali mi, że pociągiem jest stamtąd 35 min do Berna i 20 min do Biel.
heheh gdzie mieszkaja? bo ode mnie jest ok 35min do berna i ok 20 do biel
tylko, ze ja nie mieszkam na wsi.


p.s nawet jesli masz ok 35 min to berna, to licz sie z kosztem ok 9chf w jedna strone ...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2012-04-07 o 15:27
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:52   #4987
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
heheh gdzie mieszkaja? bo ode mnie jest ok 35min do berna i ok 20 do biel
tylko, ze ja nie mieszkam na wsi.


p.s nawet jesli masz ok 35 min to berna, to licz sie z kosztem ok 9chf w jedna strone ...
Właśnie nie napisali nazwy miejscowości, ale zapytam o to w najbliższym liście. Mnie też średnio pasuje wieś, choć nie użyli dokładnie tego określenia. Napisali, że mieszkają w małej miejscowości. Na razie dowiem się wszystkiego. Dzięki za wskazówki, kochane jesteście, bo jak człowiek ma pierwszy raz tak sam jechać to zupełnie nie wie co i jak . Zapytam o ewentualną opłatę za transport. Na razie to wszystko jest tak wstępnie, może jeszcze trafi mi się ktoś w mieście heh. Dziewczyny, a wy jakie kieszonkowe miałyście w Szwajcarii? Gdzieś czytałam, że norma to 600-700 chf.
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 16:11   #4988
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Właśnie nie napisali nazwy miejscowości, ale zapytam o to w najbliższym liście. Mnie też średnio pasuje wieś, choć nie użyli dokładnie tego określenia. Napisali, że mieszkają w małej miejscowości. Na razie dowiem się wszystkiego. Dzięki za wskazówki, kochane jesteście, bo jak człowiek ma pierwszy raz tak sam jechać to zupełnie nie wie co i jak . Zapytam o ewentualną opłatę za transport. Na razie to wszystko jest tak wstępnie, może jeszcze trafi mi się ktoś w mieście heh. Dziewczyny, a wy jakie kieszonkowe miałyście w Szwajcarii? Gdzieś czytałam, że norma to 600-700 chf.
norma to raczej 650-750 ...

najnizsze to 650.

w zwiazku z regulaminami szwajcarskimi rodzina nie musi pokrywac kosztow Twojej podrozy, ale o kurs jezykowy walcz. Tutaj tez rodzina nei musi placic calego ( w wiekszosci placa) ale 50% musza.

Od kiedy bys chciala tu przyjechac?



Ja sie zastanawiam dlaczego moja hostka nie zaczela jeszcze szukac- nie widzialam jej na APW.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 21:00   #4989
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
norma to raczej 650-750 ...

najnizsze to 650.

w zwiazku z regulaminami szwajcarskimi rodzina nie musi pokrywac kosztow Twojej podrozy, ale o kurs jezykowy walcz. Tutaj tez rodzina nei musi placic calego ( w wiekszosci placa) ale 50% musza.

Od kiedy bys chciala tu przyjechac?



Ja sie zastanawiam dlaczego moja hostka nie zaczela jeszcze szukac- nie widzialam jej na APW.
To widzę, że dość liche mi kieszonkowe zaproponowali, bo 545 chf. Miałabym się zajmować dziećmi od 7 do 17.30. Weekendy miałabym wolne. Co do kursu wspomnieli tylko, że zapiszą mnie i spytali na jakim poziomie jestem z niemieckiego A czy B. O ewentualnej opłacie nic. Oni chcą żebym przyjechała od połowy września. W sumie to mi pasuje, bo na początku sierpnia mam wesele siostry, więc muszę na nim być. Potem mogę wyruszaćZapytam jeszcze o opłaty za podróż, kurs i przejazdy koleją... zobaczymy co powiedzą.
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 21:34   #4990
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Bardzo słabo!
zwłaszcza, że na te 3,5 miecha nie bedziesz mieć pewnie halbtaxu więc nawet 18chf za bilet w jedną stronę.

545? żałosne
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 22:17   #4991
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
To widzę, że dość liche mi kieszonkowe zaproponowali, bo 545 chf. Miałabym się zajmować dziećmi od 7 do 17.30. Weekendy miałabym wolne. Co do kursu wspomnieli tylko, że zapiszą mnie i spytali na jakim poziomie jestem z niemieckiego A czy B. O ewentualnej opłacie nic. Oni chcą żebym przyjechała od połowy września. W sumie to mi pasuje, bo na początku sierpnia mam wesele siostry, więc muszę na nim być. Potem mogę wyruszaćZapytam jeszcze o opłaty za podróż, kurs i przejazdy koleją... zobaczymy co powiedzą.
to nawet nie jest szwajcarskie minimum.....
;/

ktos tu Ciebie chce w balona zrobic.

Spytaj z jakiego sa kantonu....
Sprawdzimy czy faktycznie tak tam jest ( a nie sadze zeby bylo ), i jakby cos podeslemy Ci linka do strony, gdzie jest napisane, ile powinnas zarabiac.

nie daj sie robic w balona!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 22:22   #4992
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

u mnie zupełna cisza... nikt się nie odzywa, ani pozytywnie, ani negatywnie. Muszę czekać..
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 22:58   #4993
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

W takim razie chyba zrezygnuję z tej rodzinki, chyba że uda mi się wynegocjować coś więcej. Do sierpnia mam jeszcze trochę czasu, więc może trafie lepiej. Dzięki, że mi powiedziałyście, choć sama jak mówiłam spotkałam się z tym że 600 chf to minimum w Szwajcarii. Pierwsza euforia minęła heh, chyba trzeba będzie szukać dalej. Tylko macie jakiś pomysł jak w razie czego zakończyć z nimi konwersację. Mój problem polega na tym, że zawsze staram się być miła, dlatego są osoby które to wykorzystują.
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 01:06   #4994
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Napisz im po proatu ze dziekujesz zato ze sie toba zainteresowali ale orientujesz sie zarobkach au pair i kosztach zycia w szwajcarii i wiesz ze kieszonkowe ktore oferuja jest ponizej minimum jaki funkcjonuje w ich kraju. I ze zdajesz sobie sprawe ze zg na ich lokalizacje bedziesz ponosic dodatkowe duzo wieksze koszty zwiazane z podrozami do szkoly czy zwiedzaniem itp.

Swoaj droga to ci wychodzi ponad 50 h/tyg
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 07:41   #4995
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ja dłuugo pisałam z tym samotnym ojcem. W sumie chciałabym Wam opowiedzieć, bo co kilka mózgów to nie jeden, a warunki średnio mi się podobają - te finansowe. Poza tym, facet jest świetny, chłopcy fajni itp.itd.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 07:56   #4996
milen_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 52
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

u mnie też cisza, powysyłałam też do tych co chcą na 3 miesiące i większość z nich negatywna, 2 osoby niby były zainteresowane, ale już więcej nie odpisują ;p
ale będę cierpliwa;p
milen_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 08:59   #4997
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

wiesz, może czasem warto spróbować u rodzinki, która nie płaci tak dużo. Wiesz przynajmniej, że będziesz pracowała w dobrych warunkach i miłej atmosferze, a to jest ważniejsze niż zarobić 10 euro więcej i być gdzieś, gdzie przebywa się na siłę,a najchętniej by się zwiało :P
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 12:14   #4998
malpkajuja
Raczkowanie
 
Avatar malpkajuja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 246
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

hej kiedyś byłam na tym wątku jako au pair chyba 2-3 lata temu i teraz Was podczytuję, trzymam za Was kciuki zwłaszcza przed wakacjami!!

słuchajcie chciałam się odezwać w sprawie tego co zostało napisane powyżej- tak zarobki nie są najważniejsze w tej pracy, bo na pracy au pair nie można się dorobić i nie o to chodzi. Chodzi jednak o szacunek dla siebie, swojej pracy i czasu. Z mojego doświadczenia i obserwacji wynika jak ktoś mało płaci au pair to to idzie w parze z dość przedmiotowym traktowaniem. Ja nie zarabiałam kokosów ale miałam bardzo w porządku warunki, nigdy nie musiałam dopłacać do niczego, pokryto mi koszta związane z podróżą do kraju, koszta transportu na miejscu, co prawda nie miałam kursu językowego ale byłam jedynie na wakacje. I pobyt bardzo miło wspominam bo mnie tam szanowano. Odwdzięczyłam się tym samym- czyli rzetelnym wypełnianiem swoich obowiązków

czyli pamiętajcie- szanujcie się! jak teraz przez maile nie potraficie wynegocjować warunków na jakimś przyzwoitym poziomie to jak potem sobie wyobrażacie życie z rodzinką z którą nawet pewnie nie będziecie w stanie porozmawiać o jakimś ewentualnym problemie.... Po za tym tez budujecie swój wizerunek i nastawienie rodzinki do Was już w czasie selekcji!
__________________
I always look on the bright side of life and approach it with energy
malpkajuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 13:19   #4999
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

odezwała się do mnie rodzinka, centum Paryża, jedno roczne dziecko, zobaczymy, co z tego będzie
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 13:44   #5000
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez malpkajuja Pokaż wiadomość
hej kiedyś byłam na tym wątku jako au pair chyba 2-3 lata temu i teraz Was podczytuję, trzymam za Was kciuki zwłaszcza przed wakacjami!!

słuchajcie chciałam się odezwać w sprawie tego co zostało napisane powyżej- tak zarobki nie są najważniejsze w tej pracy, bo na pracy au pair nie można się dorobić i nie o to chodzi. Chodzi jednak o szacunek dla siebie, swojej pracy i czasu. Z mojego doświadczenia i obserwacji wynika jak ktoś mało płaci au pair to to idzie w parze z dość przedmiotowym traktowaniem. Ja nie zarabiałam kokosów ale miałam bardzo w porządku warunki, nigdy nie musiałam dopłacać do niczego, pokryto mi koszta związane z podróżą do kraju, koszta transportu na miejscu, co prawda nie miałam kursu językowego ale byłam jedynie na wakacje. I pobyt bardzo miło wspominam bo mnie tam szanowano. Odwdzięczyłam się tym samym- czyli rzetelnym wypełnianiem swoich obowiązków

czyli pamiętajcie- szanujcie się! jak teraz przez maile nie potraficie wynegocjować warunków na jakimś przyzwoitym poziomie to jak potem sobie wyobrażacie życie z rodzinką z którą nawet pewnie nie będziecie w stanie porozmawiać o jakimś ewentualnym problemie.... Po za tym tez budujecie swój wizerunek i nastawienie rodzinki do Was już w czasie selekcji!
Właśnie chodzi o ten szacunek. Dlatego też rezygnuję z tej rodzinki, skoro nie wspomnieli nawet nic o ewentualnej dopłacie do kursu językowego, a spytałam o to. Jasne, że au pair nie jest pracą typowo zarobkową, ale też nie mogę dać zrobić z siebie niewolnika za marne grosze. Czyli szukam dalej.... i powodzonka dla pozostałych szukających
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 14:23   #5001
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

dokładnie very niceee!
z mojej rodzinki też nic nie będzie, ja też szukam dalej
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 15:49   #5002
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

No właśnie, ja na niektórych proponowanych mi warunkach musiałabym dopłacać do pobytu (biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne koszta i nawet nie uwzględniając moich wydatków typu tampony czy coś) mimo pracy, a chciałabym chociaż wyjść na zero.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:32   #5003
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

MUTD, a mama jest Polką?
Bo to może ex hości Kasi?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 09:33   #5004
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33425894

nowy watek )


na razie jem sniadanko z Bazylkiem zedytuje pierwszego posta popoludniu....

takze liste au pairek pasowaloby zedytowac i...piszcie Wasze nowe pomysly na nowy watek- np. te z pisaniem kto, gdzie, dokad...itd.


a ja uciekam

Buziaki
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 09:56   #5005
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ala, Ala
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 12:45   #5006
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
MUTD, a mama jest Polką?
Bo to może ex hości Kasi?
aż mnie dreszcze przeszły...
z drugiej strony ciekawa jestem jak radzi sobie ta dziewczyna, która jest od września....
może zrozumieli, że tak człowieka traktować nie można...
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 11:20   #5007
alex171
Raczkowanie
 
Avatar alex171
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 342
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

hej ! jeny jak dawno nic nie pisałam odnośnie operkowania.
Niedługo, po zdanej sesji opiszę moje przygody z Irlandii. Z przed 2 lat... żeby trochę ostrzec , i w ogóle podzielić się tamtymi przeżyciami ( ale nic mi się nie stało, bez obaw !)
Pozdrawiam obecne, przyszłe, byłe operki. Nie wiem czy kiedykolwiek do tego wrócę, jednak zabrałam się za swój ,,fach,, no ale zobaczymy
__________________
2010-au pair -Dublin
2011- Francja- Provance
2012 - Francja - Nimes
2014-licencjat
2015- ... ?


http://le-nouveau-chapitre.blogspot.fr/
alex171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:13   #5008
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ałć. Też jak sobie przypominam to co przeżywała Kasia (a jestem pod wrażeniem jej wytrzymałości i chęci pomocy mimo wszystko) to mnie ściska z nerwów! może się stara ta rodzina i lepiej sobie "radzą z now"ą aupair .. chociaż powinnam napisać raczej "operka radzi z nimi"

Dawno tu nie byłam a się mocno stęskniłam za Wami! Konto na aupair-world znowu aktywowane i czas zacząć poszukiwania
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:02   #5009
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Dziewczyny, piszemy juz w nowym wątku
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.