Prezent dla dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 13:46   #1
Pikuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1

Prezent dla dziewczyny


Cóż.. Cześć!
Przyznam na wstępie, że czuję się troszkę dziwnie na takim w pełni kobiecym forum, ale sytuacja jest jaka jest i potrzebuję pomocy, a jeśli już pytać to u samego źródła
Otóż wiadomo - zbliżają się Walentynki i każdy facet szykuje coś specjalnego dla swojej ukochanej, w tym i ja. Problem w tym, że kompletnie nie wiem cóż mógłbym swojej dziewczynie podarować.
Jak to wygląda: Dzieli nas dość sporo km. Wystarczająco dużo, żebyśmy mogli spotykać się jedynie raz, sporadycznie dwa w miesiącu. Moja dziewczyna wpada do mnie na tydzień. Myślałem nad kwiatami, ale nie wiem czy to do końca dobry pomysł, kiedy tak nie będzie mogła ich zabrać do domu, ani nic z nimi zrobić. Oboje lubimy koncerty, dlatego bilety jej ulubionego zespołu już od dawna wyczekują na jej przybycie, jednak chciałbym dać jej coś więcej. Może wczas się obudziłem, ale jako uczeń nie mam jeszcze stałego źródła dochodu, pracy dorywczej też nigdzie złapać nie mogę, a same bilety tanie nie były. Chciałbym dać jej coś wyjątkowego. Jesteśmy już razem rok. Ostatnio też się trochę pokłóciliśmy dlatego tym bardziej zależy mi na wynagrodzeniu jej wszystkiego. Dużo osób na forach mówi o śniadaniu do łóżka i tego typu rzeczach, jednak jako, że kończymy szkołę i mieszkamy jeszcze z rodzicami to ogranicza to trochę pole do popisu.
Pomożecie?

Edytowane przez Pikuba
Czas edycji: 2016-02-08 o 13:48
Pikuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:06   #2
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Prezent dla dziewczyny

Może po prostu zabierz ją do lepszej kawiarni na pyszną kawę (tylko żeby był duży wybór, a nie: biała/czarna/latte ) i jakieś fajne ciacho/lody, teraz są różne kompozycje walentynkowe, więc coś napewno wybierzecie
Ubierz się ładnie. Niech poczuje, że to wyjątkowy dzień

Ja bym to napewno doceniła. Zdecydowanie wolę jakiś inny/niecodzienny sposób spędzenia z partnerem czasu w takie dni niż dostać kolejnego misia z serduszkiem do kolekcji Zależy od dziewczyny, ale myślę, że też powinno jej się spodobać.
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 09:32   #3
kingsofdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla dziewczyny

To, co każda kobieta lubi, to biżuteria i nigdy jej nie za wiele. W zależności od grubości portfela możliwości do wyboru i koloru. Podejrzyj w czym gustuje lub podpytaj. Internet pełen pomysłów.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kingsofdesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 20:17   #4
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Prezent dla dziewczyny

Następnym razem proponuję nieco wcześniej o tym pomyśleć, bo 5 dni na zakupy to troszkę mało (zwłaszcza jeśli będą internetowe).
Prezent ma być szczery, z serca, ale nie przepadam za zbierającymi kurz "ozdobnikami" (figurki, ramki na zdjęcia, kubki itp)
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 15:40   #5
warsztatceramiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla dziewczyny

Polecam ręcznie robiona ceramikę artystyczną na xxx
prezent idealny dla każdej kobiety, która lubi ładne i niepowtarzalne rzeczy, szczególnie anioły i serca ze szkłem.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-20 o 15:02 Powód: Link.
warsztatceramiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 05:28   #6
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Prezent dla dziewczyny

Cytat:
Napisane przez warsztatceramiki Pokaż wiadomość
Polecam ręcznie robiona ceramikę artystyczną na
prezent idealny dla każdej kobiety, która lubi ładne i niepowtarzalne rzeczy, szczególnie anioły i serca ze szkłem.
Anioly i serca ze szklem? Wszystko tylko nie kurzolapki to nie lata 90, ze nic ciekawszego nie ma. To bizuteria lepsza
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2016-02-24 o 05:30
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 12:03   #7
olaszym86
Raczkowanie
 
Avatar olaszym86
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Prezent dla dziewczyny

Pierwsze, co przychodzi mi do głowy, to jakaś ciekawa wycieczka. Nie musi być daleko, jest wiele ciekawych połączeń tego rodzaju do stolicy lub innych atrakcyjnych miast, gdzie można interesująco spędzić czas

Edytowane przez olaszym86
Czas edycji: 2016-09-26 o 08:07
olaszym86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 13:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.