Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-12-01, 13:39   #2221
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
a Ty sp³ukujesz i odzywka, czy myjesz szamponem jeszcze przed od¿yw±? ja zawsze myjê zeby pozbyæ siê resztek farb i ogólnie tego zapachu
Spyta³am j± i fakt, nie my³a tylko od¿ywkê da³a od razu.
Ja myjê
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-03, 17:52   #2222
Karina90
Raczkowanie
 
Avatar Karina90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 48
Question delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

Witajcie,
od d³u¿szego czasu mam ochotê na zmiany
Moje naturalne w³osy to ciemny br±z, dobrze wygl±dam w czarnych w³osach, bo moja cera jest ¶niada a brwi czarne.
Ale...mam ochotê na co¶ ja¶niejszego. My¶la³am o jaki¶ pasemkach cieniutkich czy refleksach. Moje pytanie brzmi: jak my¶licie, bedzie mi to pasowa³o?(chodzi o t± ciemn± oprawe oczu).
I jeszcze jedno pytanie: jakiego ¶rodka mogê do tego u¿yc? moze farby brillance?
Karina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-04, 05:40   #2223
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

Cytat:
Napisane przez Karina90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,
od d³u¿szego czasu mam ochotê na zmiany
Moje naturalne w³osy to ciemny br±z, dobrze wygl±dam w czarnych w³osach, bo moja cera jest ¶niada a brwi czarne.
Ale...mam ochotê na co¶ ja¶niejszego. My¶la³am o jaki¶ pasemkach cieniutkich czy refleksach. Moje pytanie brzmi: jak my¶licie, bedzie mi to pasowa³o?(chodzi o t± ciemn± oprawe oczu).
I jeszcze jedno pytanie: jakiego ¶rodka mogê do tego u¿yc? moze farby brillance?
do jasnych pasemek na ciemnych w³osach polecam majicontrast albo moze rozjasniaczem jesli ma byc to blond.. jest wiele farb rozjasniaj±cych s± tak¿e rozja¶niacze w kremie s³ysza³am.. ;] takze opcji jest duzo. Ale tak czy siak- z drogeryjnych farb chyba takich nie ma co by na ciemnych w³osach ³apa³y wiec radze sie udaæ do sklepu fryzjerskiego
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-04, 08:05   #2224
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 725
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej jak wkleisz zdjêcie swojego koloru ale masz cieplejszy i jasniejszy? a czym farbujesz?

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



bardzo fajnie mówi³em ze wyjdzie bardziej zloto, loreal mia³ daaaaaaaawno fajny odcieñ jasny florence to bylo 8.34 wiêc jasny z³oto miedziany blond

czemu Nikon z³y? Nikon najlepszy

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



normalnie po³ó¿ ale ostro¿nie z odrostami

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



najwyra¼niej tak
Dzieki za rady, napewno spróbuje
__________________
13.06.2011 Moje Szczê¶cie
Lils121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:47   #2225
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

Cytat:
Napisane przez Karina90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,
od d³u¿szego czasu mam ochotê na zmiany
Moje naturalne w³osy to ciemny br±z, dobrze wygl±dam w czarnych w³osach, bo moja cera jest ¶niada a brwi czarne.
Ale...mam ochotê na co¶ ja¶niejszego. My¶la³am o jaki¶ pasemkach cieniutkich czy refleksach. Moje pytanie brzmi: jak my¶licie, bedzie mi to pasowa³o?(chodzi o t± ciemn± oprawe oczu).
I jeszcze jedno pytanie: jakiego ¶rodka mogê do tego u¿yc? moze farby brillance?
1. masz farbowane na czerñ?
2. nie wiemy czy bêdzie pasowa³o, bo nie mamy ¿adnego zdjêcia jak wygl±dasz....
3.pasemka s± niemodne i takie...nieciekawe, takie typowe pasemka, ale to tylko moja opinia, wiêc wg mnie, pasemka nie pasuj±, refleksy lekkie czy co¶ pod ombre fajnie

ale zacznijmy od zdjêcia i tego czy masz farbowane w³osy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:24   #2226
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

Cytat:
Napisane przez Karina90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,
od d³u¿szego czasu mam ochotê na zmiany
Moje naturalne w³osy to ciemny br±z, dobrze wygl±dam w czarnych w³osach, bo moja cera jest ¶niada a brwi czarne.
Ale...mam ochotê na co¶ ja¶niejszego. My¶la³am o jaki¶ pasemkach cieniutkich czy refleksach. Moje pytanie brzmi: jak my¶licie, bedzie mi to pasowa³o?(chodzi o t± ciemn± oprawe oczu).
I jeszcze jedno pytanie: jakiego ¶rodka mogê do tego u¿yc? moze farby brillance?
Moja siostra ma tak± urodê i zrobi³a sobie ombre Wild Ombre Lorealem No.2 i pasuje jej Rozja¶nia nieco twarz.

Co do czarnych brwi, ja mimo, ¿e w³osy mam ciemny blond to brwi mam czarne jak smo³a i jako¶ nie s³ysza³am, ¿eby przy blondzie rudym na poziomie 7.0 ¼le to wygl±da³o

Pasemka odradzam. Trudno potem w³osy odzyskaæ (rozja¶niane nie chc± siê zafarbowaæ itd)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:47   #2227
dzikiksiezyc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 111
Pytania o koloryzacjê :)

Mam w³osy do po³owy pleców. Ostatni raz malowa³am je trwala koloryzacja u fryzjera jakies trzy lata temu. Kolor wyp³ukal sie juz, w ogole nie ma odrostu. Nawet ja go nie widze choc wiem, ze od polowy wlosy niby nie sa naturalne ( a moze juz sa?) mam ochote cos w sobie zmienic, no i padlo na wlosy. Z natury jstem szatynka (ciemn±). Chcialabym zmienic kolor na mniej wiecej taki: http://files.gadu-gadu.pl/marta-zmud...5036701561.jpg
Czy bedzie niezbedna dekoloryzacja? Rozjasnianie? Wlosy mam dosc geste jednak cienkie i takie zabiegi nie wchodza w gre niestety...co myslicie?
dzikiksiezyc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 23:42   #2228
bardzowrednami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania o koloryzacjê :)

hej )
farbuje w³osy od dluzszego czasu ( ok 2lat) na ciemna czekolade( kolor wychodzi bardzoo ciemny wrecz czarny). Chcia³am sie dowiedziec czy moge farbowac odrosty czarna henna, zamiast na nowo farbowac?
bardzowrednami jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:02   #2229
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Pytania o koloryzacjê :)

Cytat:
Napisane przez bardzowrednami Poka¿ wiadomo¶æ
hej )
farbuje w³osy od dluzszego czasu ( ok 2lat) na ciemna czekolade( kolor wychodzi bardzoo ciemny wrecz czarny). Chcia³am sie dowiedziec czy moge farbowac odrosty czarna henna, zamiast na nowo farbowac?
chcesz po prostu przerzuciæ siê z farbowania chemicznego na hennê tak? no to nie ma problemu

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dzikiksiezyc Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy do po³owy pleców. Ostatni raz malowa³am je trwala koloryzacja u fryzjera jakies trzy lata temu. Kolor wyp³ukal sie juz, w ogole nie ma odrostu. Nawet ja go nie widze choc wiem, ze od polowy wlosy niby nie sa naturalne ( a moze juz sa?) mam ochote cos w sobie zmienic, no i padlo na wlosy. Z natury jstem szatynka (ciemn±). Chcialabym zmienic kolor na mniej wiecej taki: http://files.gadu-gadu.pl/marta-zmud...5036701561.jpg
Czy bedzie niezbedna dekoloryzacja? Rozjasnianie? Wlosy mam dosc geste jednak cienkie i takie zabiegi nie wchodza w gre niestety...co myslicie?
mo¿e nie byæ tego widaæ ale te w³osy od po³owy s± po farbowaniu wiêc s± farbowane. na nich mo¿e i ma prawo wyj¶c inaczej kolor dlatego proponujê zrobiæ test farb± na jednym pa¶mie gdzie¶ pod spodem i zobaczyæ jak z³apie kolor na nich.
poka¿esz zdjêcie naturalnego koloru?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:22   #2230
Karina90
Raczkowanie
 
Avatar Karina90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

teraz mam naturalne-ciemny br±z, kiedys farbowa³am na czarno
Karina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:09   #2231
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

Cytat:
Napisane przez Karina90 Poka¿ wiadomo¶æ
teraz mam naturalne-ciemny br±z, kiedys farbowa³am na czarno
zrób sobie ombre lekkie albo refleksy farb±, jezeli masz 100% naturalne.
bardzo ja¶niejsze chcesz? czy takie ¶rednie?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 19:41   #2232
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

czesc dziewczyny, mam taki ma³y problem. 2 miesi±ce temu zesz³am z czarnego do rudego (joanna multicream)- p³omienny rudy. Ogólnie po farbowaniu kolorek ¶liczny, intensywny,napigmentowany cud malina,ale oczywi¶cie po 4 myciach schodzi niemi³osiernie i po 2 tygodniach mam na g³owie za przeproszeniem kibel. Do tej farby oksydant by³ 9%.
Jednak na ¶wiêta mam w planach u¿yæ czerwieni artego i tutaj rodzi siê pytanie. Je¿eli wychodzê ze spranego jasnego rudego na czerwieñ to jaki oksydant kupiæ ? 3,6 czy 9? Chcia³abym ,¿eby wysz³a mocna ,intensywna czerwieñ. Bêdê siê farbowaæ numerek 7f ognista czerwieñ.
Proszê o rady bardziej do¶wiadczone kole¿anki
pozdrawiam
__________________
Dam radê byæ idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:46   #2233
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Laurowa Poka¿ wiadomo¶æ
czesc dziewczyny, mam taki ma³y problem. 2 miesi±ce temu zesz³am z czarnego do rudego (joanna multicream)- p³omienny rudy. Ogólnie po farbowaniu kolorek ¶liczny, intensywny,napigmentowany cud malina,ale oczywi¶cie po 4 myciach schodzi niemi³osiernie i po 2 tygodniach mam na g³owie za przeproszeniem kibel. Do tej farby oksydant by³ 9%.
Jednak na ¶wiêta mam w planach u¿yæ czerwieni artego i tutaj rodzi siê pytanie. Je¿eli wychodzê ze spranego jasnego rudego na czerwieñ to jaki oksydant kupiæ ? 3,6 czy 9? Chcia³abym ,¿eby wysz³a mocna ,intensywna czerwieñ. Bêdê siê farbowaæ numerek 7f ognista czerwieñ.
Proszê o rady bardziej do¶wiadczone kole¿anki
pozdrawiam
6% we¼, ale ja wiem czy artego taka trwa³a bêdzie... próbuj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:42   #2234
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

fryz5

a mo¿e mog³aby¶ mi poleciæ jak±¶ t r w a ³ ± czerwon± farbê? Cena nie gra roli. Mocna, intensywna czerwieñ- to jest to
__________________
Dam radê byæ idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:49   #2235
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Laurowa Poka¿ wiadomo¶æ
fryz5

a mo¿e mog³aby¶ mi poleciæ jak±¶ t r w a ³ ± czerwon± farbê? Cena nie gra roli. Mocna, intensywna czerwieñ- to jest to
O to ja te¿ siê podepnê w imieniu Siostry pod to pytanko. Podoba jej siê Pure Spice oraz Scarlet z loreal'a.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:58   #2236
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
O to ja te¿ siê podepnê w imieniu Siostry pod to pytanko. Podoba jej siê Pure Spice oraz Scarlet z loreal'a.
³adne s± ale wychodz± ciemne. loreal nie jest specjalnie trwa³y.


Cytat:
Napisane przez Laurowa Poka¿ wiadomo¶æ
fryz5

a mo¿e mog³aby¶ mi poleciæ jak±¶ t r w a ³ ± czerwon± farbê? Cena nie gra roli. Mocna, intensywna czerwieñ- to jest to
móg³bym

Loreal Majikontrast z wod± 6%

http://www.youtube.com/watch?v=fOW51iwYopw
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 07:55   #2237
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 725
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
najlepiej jak wkleisz zdjêcie swojego koloru ale masz cieplejszy i jasniejszy? a czym farbujesz?

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



bardzo fajnie mówi³em ze wyjdzie bardziej zloto, loreal mia³ daaaaaaaawno fajny odcieñ jasny florence to bylo 8.34 wiêc jasny z³oto miedziany blond

czemu Nikon z³y? Nikon najlepszy

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



normalnie po³ó¿ ale ostro¿nie z odrostami

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



najwyra¼niej tak
A mo¿esz mi jeszcze powiedzieæ - czy jakbym nastêpnym razem farbowa³a t± sam± lond± ciemny blond albo ¶redni i doda³abym do niej go³êbi popiel joanny to da mi to zimny odcieñ czy ta londa st³umi joanne?
__________________
13.06.2011 Moje Szczê¶cie
Lils121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:49   #2238
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lils121 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿esz mi jeszcze powiedzieæ - czy jakbym nastêpnym razem farbowa³a t± sam± lond± ciemny blond albo ¶redni i doda³abym do niej go³êbi popiel joanny to da mi to zimny odcieñ czy ta londa st³umi joanne?
powinno byæ ch³odniej ale jak osobno to zrobisz to bêdzie lepszy efekt
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:08   #2239
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

fryz, jak my¶lisz, mogê Allwaves 8.33 trzymaæ krócej? Bo gdy go kupowa³am, wydawa³ siê w sam raz, ale teraz tak sobie my¶lê, ¿e nie chce tak ciemnego koloru (w palecie jest jednak do¶æ ciemny, mimo ¿e to Ósemka, no ale mocno ciep³a), choæ i tak siê spierze. Wodê mam 9%, teraz mam na w³osach sprany rudy, prawie z³oty blond, te¿ robiony na 9%.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 11:43   #2240
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
fryz, jak my¶lisz, mogê Allwaves 8.33 trzymaæ krócej? Bo gdy go kupowa³am, wydawa³ siê w sam raz, ale teraz tak sobie my¶lê, ¿e nie chce tak ciemnego koloru (w palecie jest jednak do¶æ ciemny, mimo ¿e to Ósemka, no ale mocno ciep³a), choæ i tak siê spierze. Wodê mam 9%, teraz mam na w³osach sprany rudy, prawie z³oty blond, te¿ robiony na 9%.
no a taka mied¼ np to jest 7.4 nie? taka tradycyjna mied¼ , a jaka jasna jest mimo poziomu 7. to przez to jaka jest ciep³a i wydaje sie jasna optycznie, ze z³otem jets tak samo. nie u¿ywa³em allwaves wiêc nie wiem jak z czasem trzymania, ³apaniem koloru i jak wychodz± poziomy, ale jak sie boisz to trzymaj krócej o 10 min mo¿e
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:12   #2241
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
no a taka mied¼ np to jest 7.4 nie? taka tradycyjna mied¼ , a jaka jasna jest mimo poziomu 7. to przez to jaka jest ciep³a i wydaje sie jasna optycznie, ze z³otem jets tak samo. nie u¿ywa³em allwaves wiêc nie wiem jak z czasem trzymania, ³apaniem koloru i jak wychodz± poziomy, ale jak sie boisz to trzymaj krócej o 10 min mo¿e
W³a¶nie mam j± na g³owie i wcale nie jest ciemna Mam wra¿enie, ¿e po prostu podkre¶li z³oto spranej rudo¶ci i tyle A trzymam ju¿ pól godziny! Kolor mia³ byæ D±b 8.33, na razie nie widzê ró¿nicy, mo¿e gdybym da³a 6%... ale przecie to poziom 8, wiêc to nielogiczne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg allwaves-farba-do-wlosow-kolor-833-dab-100ml.640x480.jpg (37,7 KB, 20 za³adowañ)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:20   #2242
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mam j± na g³owie i wcale nie jest ciemna Mam wra¿enie, ¿e po prostu podkre¶li z³oto spranej rudo¶ci i tyle A trzymam ju¿ pól godziny! Kolor mia³ byæ D±b 8.33, na razie nie widzê ró¿nicy, mo¿e gdybym da³a 6%... ale przecie to poziom 8, wiêc to nielogiczne
NO CO TY GADASZ ze to taki ciemny

jak dla mnie ten kolor co na zdjêciu to 8.33
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg private-category-nicola-roberts1_0-img.jpg (39,4 KB, 28 za³adowañ)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 12:23   #2243
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

W³a¶nie ten z twojego zdjêcia te¿ mi tak wygl±da, ale mnie dziwi ten w palecie Allwaves, bo jest ciemniejszy, mo¿e dlatego, ¿e bardziej g³êboki No nic, idê zmywaæ farbê.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:11   #2244
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam
Ogromna pro¶ba o pomys³ na ten odcieñ. Co doradzicie kobietki?
Pozdrawiam ciep³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aca0.jpg (53,5 KB, 46 za³adowañ)
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:17   #2245
Karina90
Raczkowanie
 
Avatar Karina90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: delikatne refleksy na ciemnych w³osach, czym?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
zrób sobie ombre lekkie albo refleksy farb±, jezeli masz 100% naturalne.
bardzo ja¶niejsze chcesz? czy takie ¶rednie?
nie du¿o, chodzi mi w³a¶nie o tak± delikatn± zmiane, nie znam sie na rozja¶niaczach ale moze z 2-3 tony by³oby dobrze?
Karina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:41   #2246
olgaradom1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej, dziewczyny proszê o poradê dzi¶ wybra³am siê do fryzjera,¿eby z mojego do¶æ ciemnego brazu na w³osach wpadajacego w czerwien zrobic br±z naturalny, br±zowy br±z moje natrualne w³osy to ciemny br±z. uda³o sie mojej fryjzerce zrobic mi o 2 tony jasniejsze w³osy[bez stosowanie dekoloryzacji ]i teraz pytanie czy uda sie mi za pomoca farb dostepnych w drogeriach utrzymac ten efekt? oczywiscie wybierajac o ton jasniejszy kolor niz na opakowaniu? czy moje jasniejsze farbowane w³osy beda mog³by za pomoca farby ze sklepu byc w jednakowej barwie z tymi odrastanymi? pewne fryjzerka uzyla roznego rodzaju wody utlenione i rozne swoje magiczne sztuczki ale czy jest realne bym w domu odrosty ciemnie przefarbowala na 2 tony jasniejsze?
olgaradom1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:12   #2247
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Ogromna pro¶ba o pomys³ na ten odcieñ. Co doradzicie kobietki?
Pozdrawiam ciep³o
mahoniowy ¶redni br±z czyli co¶ ala 4.5

Cytat:
Napisane przez Karina90 Poka¿ wiadomo¶æ
nie du¿o, chodzi mi w³a¶nie o tak± delikatn± zmiane, nie znam sie na rozja¶niaczach ale moze z 2-3 tony by³oby dobrze?
2-3 tony to nie jest duza ró¿nica wiêc farb± go osiagniesz kup farbê jasny blond np wellaton 8/0 ona fajnie powinna rozjasnic te elementy które chcesz

Cytat:
Napisane przez olgaradom1989 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, dziewczyny proszê o poradê dzi¶ wybra³am siê do fryzjera,¿eby z mojego do¶æ ciemnego brazu na w³osach wpadajacego w czerwien zrobic br±z naturalny, br±zowy br±z moje natrualne w³osy to ciemny br±z. uda³o sie mojej fryjzerce zrobic mi o 2 tony jasniejsze w³osy[bez stosowanie dekoloryzacji ]i teraz pytanie czy uda sie mi za pomoca farb dostepnych w drogeriach utrzymac ten efekt? oczywiscie wybierajac o ton jasniejszy kolor niz na opakowaniu? czy moje jasniejsze farbowane w³osy beda mog³by za pomoca farby ze sklepu byc w jednakowej barwie z tymi odrastanymi? pewne fryjzerka uzyla roznego rodzaju wody utlenione i rozne swoje magiczne sztuczki ale czy jest realne bym w domu odrosty ciemnie przefarbowala na 2 tony jasniejsze?
oczywi¶cie ze tak tylko poka¿ zdjêcie tego koloru jaki masz teraz zeby¶my wiedzieli jak± farbê polecic
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:54   #2248
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 423
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Szukam drogeryjnej farby który da taki efekt
To raczej jasny z³oty br±z, ale bojê siê, ¿e bêdzie mi siê spieraæ na rudo...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg haircolor-light-golden-brown-with-high-lights-and-low-lights.jpg (109,3 KB, 45 za³adowañ)
softgrey jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:32   #2249
olgaradom1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

http://betahairaaa.strefa.pl/wlosy_laska_nr48.jpg

mój kolor jest taki jak u modelki na zdjêciu, moje w³osy naturalne lekko ciemnejsze...czy uda mi sie za pomoca farb dostepnych w drogeriach utrzymac taki efekt? Jakimi farbami?? zeby nie przyciemnic teog co uda³o sie tak rozjasnic
olgaradom1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:52   #2250
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Poka¿ wiadomo¶æ
Szukam drogeryjnej farby który da taki efekt
To raczej jasny z³oty br±z, ale bojê siê, ¿e bêdzie mi siê spieraæ na rudo...
¶redni blond z³oty wiêc szukaj farb w odcieniach 73 wellaton ma taki, garnier nutrisse o ile siê nie mylê, palette tez powinien miec co¶ takiego


Cytat:
Napisane przez olgaradom1989 Poka¿ wiadomo¶æ
http://betahairaaa.strefa.pl/wlosy_laska_nr48.jpg

mój kolor jest taki jak u modelki na zdjêciu, moje w³osy naturalne lekko ciemnejsze...czy uda mi sie za pomoca farb dostepnych w drogeriach utrzymac taki efekt? Jakimi farbami?? zeby nie przyciemnic teog co uda³o sie tak rozjasnic
taki masz po rozjasnieniu na ca³o¶ci tak? to taki ciep³y ciemny blond wiêc odorsty farbuj ¶rednim blondem hmm

http://www.palette.pl/nasze-produkty...lond/w6-imbir/

http://www.palette.pl/nasze-produkty...-miodowy-braz/

http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE^NUTRISSE_DISCOVER &prdcode=P53001&varcode=3 600540963208&back=1

http://nokautimg3.pl/p-bf-a7-bfa7f7b...-czekolada.jpg

w takie odcienie trafiaj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.