Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 12:51   #3571
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jmw powiedz, jak spisuje się ten twoj primer finishing dust+ krzemionka? i w jakich ilosciach mieszasz oba? zainteresowal mnie bardzo, mam finishing dust choc nie uzywam go za czesto, wystawilam na wymianke ale nie ma zainteresowania. a ja primera potrzebuje, bo makijaz nie za bardzo trwaly na mojej twarzy. dzis pomalowalam sie a po ok 5h makijaz w niektorych miejscach na twarzy zniknal...
i gdzie moge zamowic krzemionke?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:21   #3572
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
jmw powiedz, jak spisuje się ten twoj primer finishing dust+ krzemionka? i w jakich ilosciach mieszasz oba? zainteresowal mnie bardzo, mam finishing dust choc nie uzywam go za czesto, wystawilam na wymianke ale nie ma zainteresowania. a ja primera potrzebuje, bo makijaz nie za bardzo trwaly na mojej twarzy. dzis pomalowalam sie a po ok 5h makijaz w niektorych miejscach na twarzy zniknal...
i gdzie moge zamowic krzemionke?
Mam wrażenie, ze jest najbardziej matujący z tych ktore ukręcilam - Finishing Dust to z grubsza mówiąc skrobia kukurydziana, która bywa tez używana do matowienia filtra - u mnie właśnie primery maja taką funkcje pełnić.
FD sam w sobie daje efekt uwidocznienia wszelkich włosków na twarzy (ale spokojnie możesz go stosować solo jako primer), dodatek krzemionki niweluje nieco tę właściwość. Krzemionka jest niezwykle miałka i "śliska", dodaje miksowi lekkości .
Nie mam problemów z przyczepnoscią tej mieszanki (podejrzewam że dzięki dodatkom do kukurydzianki zawartym w FD) ani wysuszaniem - ale mnie nic nie wysusza więc nie jestem dobrym miernikiem.
Co do proporcji to cięzko mi mówić - miałam mniej więcej 1/2 opakowania dużego FD, wsypałam ok. próbki (słoiczek próbkowy) krzemionki (która jest ciężka więc myślę że wagowo to mogloby byc nawet 1:1)
Krzemionkę mam z coastal scents (tam jest zdecydowanie najtańsza)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:16   #3573
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jmw dziekuje za odpowiedz w takim razie sprobuje FD w roli primera. u mnie on nie podkresla za bardzo wloskow na twarzy ale jakos tak nie zagladam do niego czesto.
a krzemionke w sloiczku masz na mysli ta za 4$? tylko nie chce mi sie robic kolejnego zamowienia dla samej krzemionki.. a ta firma poki co sie nie interesuje.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:09   #3574
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
jmw dziekuje za odpowiedz w takim razie sprobuje FD w roli primera. u mnie on nie podkresla za bardzo wloskow na twarzy ale jakos tak nie zagladam do niego czesto.
a krzemionke w sloiczku masz na mysli ta za 4$? tylko nie chce mi sie robic kolejnego zamowienia dla samej krzemionki.. a ta firma poki co sie nie interesuje.
tak, mam to opakowanie (acz w słoiczku było jej z 1/3, aż ważyłam i się okazało że ona ciężka taka) i wcale nie żałuję bo dodaje do czego popadnie, np do cięższych formuł podkładów aby trochę "rozrzedzić"
musisz monitorowac współne zakupy, mysle że za jakiś czas na pewno ktoś zrobi zamówienie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:31   #3575
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
tak, mam to opakowanie (acz w słoiczku było jej z 1/3, aż ważyłam i się okazało że ona ciężka taka) i wcale nie żałuję bo dodaje do czego popadnie, np do cięższych formuł podkładów aby trochę "rozrzedzić"
musisz monitorowac współne zakupy, mysle że za jakiś czas na pewno ktoś zrobi zamówienie
Coastal to straszna firma- mogłabym tam robić zakupy co tydzień bo co chwilę chcę coś od nich...
Może Ty jmw znowu coś tam rozganizujesz?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:37   #3576
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Coastal to straszna firma- mogłabym tam robić zakupy co tydzień bo co chwilę chcę coś od nich...
Może Ty jmw znowu coś tam rozganizujesz?
dziękuję, postoję
Chwilowo uczestniczę w zamówieniu organizowanym przez pastereczkę i na razie czekam na te paczuszkę (acz juz żałuję - po ochach i achach cathy -że nie wzięłam dużego borona i w sumie krzemionka tez się rozchodzi jak woda)
I poza tym musze uczestniczyć w zamówieniach cudzych bo wtedy nie przechodzi przez PayPal tylko przez moje konto i TZ nie widzi - niby nic nie mówi na te Paypale- a ja przecież wydaje wlasne cięzko zarobione pieniądze ale jakoś mi głupio miesiąc w miesiąc ileś stówek na minerały (i drugie tyle na perfumy)- chociaz z drugiej strony nie mam autka, korzystam z MPK zawsze jakieś tam usprawiedliwienie....
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:41   #3577
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, poproszę o podpowiedzi kolorków z lumiere i edm wydawało mi się jakiś czas temu, że idealne są lightmed neutral VV i buff perfect Intensive, a teraz zupełnie nie mogę kolorystycznie określić się te są za jasne; mediumy z lumiere za ciemne..
trochę się wstydzę pokazywać nagą twarz, bo po lysanelu znów nie jest dobrze, ale raz kozie śmierć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (9,0 KB, 22 załadowań)
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 16:45   #3578
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu dochodze do wniosku ze sposob nakladania, przygotowanie buzi i pedzle to wiecej niz pół sukcesu, reszta to proszek
U mnie znacznie więcej niż połowa sukcesu. Ale z drugiej strony jak proszek źle dobrany, to żadna technika nie pomoże.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
muszę doczytac co EDM i inni dodaja do primerów ryzowych
W STF'ie powinien być (wg opisu na stronie EDM) puder ryżowy, mika, stearynian magnezu i tlenki żelaza. Nie wiem, czy to zależy od odcienia, czy może skład ze strony jest nieaktualny, ale w moim Soft Bronze nie ma stearynianu.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
najbardziej mnie interesuje "śliskość" - który składnik ją nadaje?
Z tego co wymieniła pranie przede wszystkim: boron, stearynian i krzemionka.

PS: Mam jeszcze 2 g stearynianu do oddania.

************************* ****************

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-22 o 17:11
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:57   #3579
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Lorri mogłabyś mi pomó przy wyborze buff'd
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:10   #3580
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Lorri mogłabyś mi pomó przy wyborze buff'd
Jeśli masz jasną karnację, to mogę spróbować https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3537

Tylko proszę potem nie bić, jak nie będzie idealnego odcienia . Ja żadną wyrocznią nie jestem, sporo miksowałam, więc mniej więcej się orientuję w sytuacji (z jasnych odcieni znam wszystkie poza ewidentnymi żółtkami).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:21   #3581
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ok
czy mogę przesłać Ci zdjęcie mailem?
na pytania postawione w poście 3537 odpowiem wieczorem, bo narazie dzieciaki demolują mi dom
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:30   #3582
patrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Hej dziewczyny, mam pewien dylemat, może mi pomożecie. Szukam dobrego pudru brązującego, który nadawałby się do modelowania twarzy (wiec bez drobinek lub z mało widocznymi), dzisiaj byłam w sephorze i wypróbowałam guerlain terracotta chyba nr 20, bardzo fajna, ma trochę drobinek, ale bardzo "dyskretne", wypróbowałam też nowe bronzery sephory, ale nie wiem jak z ich trwałością??? No i podobał mi się też puder brązujący Estee Lauder Soft Duo Bronze Medium nr 03 (taki podwójny). Dodam że jestem brunetką, mam ciemną karnację i szybko się opalam. Może doradzicie mi, który z tych 3 pudrów byłby najlepszą opcją?, może miałyście któryś z nich, albo możecie mi jeszcze coś polecić? Z góry ogromne dzięki
patrycia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:34   #3583
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez patrycia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pewien dylemat, może mi pomożecie. Szukam dobrego pudru brązującego, który nadawałby się do modelowania twarzy (wiec bez drobinek lub z mało widocznymi), dzisiaj byłam w sephorze i wypróbowałam guerlain terracotta chyba nr 20, bardzo fajna, ma trochę drobinek, ale bardzo "dyskretne", wypróbowałam też nowe bronzery sephory, ale nie wiem jak z ich trwałością??? No i podobał mi się też puder brązujący Estee Lauder Soft Duo Bronze Medium nr 03 (taki podwójny). Dodam że jestem brunetką, mam ciemną karnację i szybko się opalam. Może doradzicie mi, który z tych 3 pudrów byłby najlepszą opcją?, może miałyście któryś z nich, albo możecie mi jeszcze coś polecić? Z góry ogromne dzięki
ale to jest podforum mineralne, rozmawiamy tu tylko o kosmetykach mineralnych. Skocz do tematu o bronzerach mineralnych albo na forum pytania do wizażystki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:36   #3584
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez patrycia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pewien dylemat, może mi pomożecie. Szukam dobrego pudru brązującego, który nadawałby się do modelowania twarzy (wiec bez drobinek lub z mało widocznymi), dzisiaj byłam w sephorze i wypróbowałam guerlain terracotta chyba nr 20, bardzo fajna, ma trochę drobinek, ale bardzo "dyskretne", wypróbowałam też nowe bronzery sephory, ale nie wiem jak z ich trwałością??? No i podobał mi się też puder brązujący Estee Lauder Soft Duo Bronze Medium nr 03 (taki podwójny). Dodam że jestem brunetką, mam ciemną karnację i szybko się opalam. Może doradzicie mi, który z tych 3 pudrów byłby najlepszą opcją?, może miałyście któryś z nich, albo możecie mi jeszcze coś polecić? Z góry ogromne dzięki
Tu Ci razej nikt nie doradzi. Przeczytałas chociaz tytuł wątku zanim zapytałas?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:54   #3585
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu dochodze do wniosku ze sposob nakladania, przygotowanie buzi i pedzle to wiecej niz pół sukcesu, reszta to proszek
Potwierdzam. Odkąd używam nowego kremu (tak, tak to ten Johnson's dla dzieci polecony przez Pranie) moja skóra sama z siebie jest tak gładka, że aż prawie śliska, a podkłady wyglądają na niej o niebo lepiej, nawet te, które do tej pory wychodziły tak sobie. Ten krem to w ogóle jakieś nowe obiawienie pielęgnacyjne dla mojej skóry, mimo że skład nie powala.

Przez to np. stwierdziłam że Buff'd Light leży na mnie nie dobrze, a świetnie (ale skromna jestem) i muszę koniecznie mieć duże opakowanie, a planowałam sobie duże pudło z Buff'd odpuścić. No i muszę się przyjżeć na nowo innym podkładom, które kiedyś tam mnie nie zachwyciły.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:39   #3586
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
tak, mam to opakowanie (acz w słoiczku było jej z 1/3, aż ważyłam i się okazało że ona ciężka taka) i wcale nie żałuję bo dodaje do czego popadnie, np do cięższych formuł podkładów aby trochę "rozrzedzić"
musisz monitorowac współne zakupy, mysle że za jakiś czas na pewno ktoś zrobi zamówienie
hehe, tak se wlasnie siedze na ich stronie i widze ze pewnie kilka rzeczy by sie znalazlo do zamowienia.... az sie boje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 07:54   #3587
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ili, tak jak juz Lorri napisala, sliskosci nadaje u mnie krzemionka, stearynian i boron, ale z tych trzech krzemionke typowalabym jako najbardziej sliska.
Dziewczyny, moj primer to REWELACJA! Pierwszego dnia uzywania makijaz trzymal sie caluski dzien z jednym jedynym odcisnieciemw bibulke!!! Dodam, ze u mnie splywanie albo warzenie po kilku godzinach to norma, o ile nie poprawialam w ciagu dnia. Polecam, polecam.
Opracowalam tez metode wyjsciowa, bo wyjezdzam na dlugi weekend za granice i potrzebuje wersji plecakowej. Nasypalam mieszanki Finishing Touch Lauress i boronu do pudeleczka z sitkiem z EG (po pelnowymiarowym primerze) i zakupilam baby kabuki pink z CS. Czy musze dodawac, ze w zestawie z rozowmy kabukim jest malutka torebeczka z tiulu? sweet
Cathy, musze Cie usciskac za boron, wielkie dzieki za to odkrycie. Oprocz tego, ze nadaje niesamowitej gladkosci na skorze i trwalosci, to jeszcze sprawia, ze makijaz jest kompletnie niewidoczny. To na pewno zasluga boronu bo wszystkie inne skladniki testowalam osobno i az tak dobrego efektu nie zaobserwowalam.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:05   #3588
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Z tego co wymieniła pranie przede wszystkim: boron, stearynian i krzemionka.

PS: Mam jeszcze 2 g stearynianu do oddania.

************************* ****************
hm, a znalazłabyś coś u mnie w zamian
jakbyś jeszcze mogła podpowiedzieć w jakich proporcjach zmieszać primer dla sucharka - na macie mi nie zależy, jedynie na wygładzeniu i śliskości

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ili, tak jak juz Lorri napisala, sliskosci nadaje u mnie krzemionka, stearynian i boron, ale z tych trzech krzemionke typowalabym jako najbardziej sliska.
Dziewczyny, moj primer to REWELACJA! Pierwszego dnia uzywania makijaz trzymal sie caluski dzien z jednym jedynym odcisnieciemw bibulke!!! Dodam, ze u mnie splywanie albo warzenie po kilku godzinach to norma, o ile nie poprawialam w ciagu dnia. Polecam, polecam.
Opracowalam tez metode wyjsciowa, bo wyjezdzam na dlugi weekend za granice i potrzebuje wersji plecakowej. Nasypalam mieszanki Finishing Touch Lauress i boronu do pudeleczka z sitkiem z EG (po pelnowymiarowym primerze) i zakupilam baby kabuki pink z CS. Czy musze dodawac, ze w zestawie z rozowmy kabukim jest malutka torebeczka z tiulu? sweet
Cathy, musze Cie usciskac za boron, wielkie dzieki za to odkrycie. Oprocz tego, ze nadaje niesamowitej gladkosci na skorze i trwalosci, to jeszcze sprawia, ze makijaz jest kompletnie niewidoczny. To na pewno zasluga boronu bo wszystkie inne skladniki testowalam osobno i az tak dobrego efektu nie zaobserwowalam.
wkurza mnie, że strona CS nadal mi się nie otwiera - chciałam sobie poczytać o tych wszystkich "ulepszaczach"
no i pędzelki tez mi się podobają - właśnie DuoFiber i Baby Kabuki różowe
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-04-24 o 08:07
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:11   #3589
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, musze Cie usciskac za boron, wielkie dzieki za to odkrycie. Oprocz tego, ze nadaje niesamowitej gladkosci na skorze i trwalosci, to jeszcze sprawia, ze makijaz jest kompletnie niewidoczny. To na pewno zasluga boronu bo wszystkie inne skladniki testowalam osobno i az tak dobrego efektu nie zaobserwowalam.

cieszę się, że Ci boron podpasował, bo ja mam dokładnie takie same wrażenia na temat jego działania (choć ja go używam solo ), ale zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze zrobiłam tak go zachwalając i czy przypadkiem nie wmawiam sobie, ze naprawdę daje tak świetny efekt
Przynajmniej Twoich wydanych pieniędzy nie będę miała na sumieniu
Do mnie leci już większa ilość boronu, bo moje koleżanki podzielają moje zdanie na jego temat i jakoś podejrzanie mało mi go zostało
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 08:19   #3590
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wkurza mnie, że strona CS nadal mi się nie otwiera - chciałam sobie poczytać o tych wszystkich "ulepszaczach"
no i pędzelki tez mi się podobają - właśnie DuoFiber i Baby Kabuki różowe
ja to bym sie cieszyła (a mój portfel to by skakał ze szczęścia) gdyby mi się cs nie otwierało - widziałam, że Duofiber wrócił...i nowe pędzelki są (wprawdzie niepotrzebne ale pewnie fajne)
Dzis testuje puder bambusowy z BU (wersja bez jedwabiu) - dałam jako wykończeniowy, planuje tez jako primer jutro potestować...Deklarują że mialki i krzemionkowy ale wg mnie brak mu tej sliskosci krzemionki, buzia owszem wygładzona, ale krzemionka jednak milsza (ale przynajmniej nie pyli jak wściekły)
A pudełeczko z BU z tym pudrem to jedna z najpaskudniejszych rzeczy jakie widziałam - pierwsze co zrobiłam to przesypałam
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:56   #3591
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja to bym sie cieszyła (a mój portfel to by skakał ze szczęścia) gdyby mi się cs nie otwierało - widziałam, że Duofiber wrócił...i nowe pędzelki są (wprawdzie niepotrzebne ale pewnie fajne)
Dzis testuje puder bambusowy z BU (wersja bez jedwabiu) - dałam jako wykończeniowy, planuje tez jako primer jutro potestować...Deklarują że mialki i krzemionkowy ale wg mnie brak mu tej sliskosci krzemionki, buzia owszem wygładzona, ale krzemionka jednak milsza (ale przynajmniej nie pyli jak wściekły)
A pudełeczko z BU z tym pudrem to jedna z najpaskudniejszych rzeczy jakie widziałam - pierwsze co zrobiłam to przesypałam
e, ja jeszcze tak do końca się nie rozszalałam
a pędzle dopiero kompletuję

dla mnie bambus sam jest tępy, jak dodałam jedwabiu ciut lepiej ale to nadal nie to
Dry-Flo mnie bieli niemiłosiernie, za pudrem perłowym nie przepadam
dostałam właśnie silica, boron, DivaDefense i puder jedwabny z SN do przetestowania - może coś mi podpasuje

chodzi Ci o takie przeźroczyste brązowe z białą nakrętką? przynajmniej jak je otwieram to nie jestem cała w pyłku jak przy jedwabiu z Mazideł albo pudrze perłowym z NP
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:50   #3592
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mi się też CS nie otwiera ani w operze ani w explorerze
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:53   #3593
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mi sie otwiera bez problemu, niestety bo chyba trzeba bedzie cos kupic
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:05   #3594
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
e, ja jeszcze tak do końca się nie rozszalałam
a pędzle dopiero kompletuję

dla mnie bambus sam jest tępy, jak dodałam jedwabiu ciut lepiej ale to nadal nie to
Dry-Flo mnie bieli niemiłosiernie, za pudrem perłowym nie przepadam
dostałam właśnie silica, boron, DivaDefense i puder jedwabny z SN do przetestowania - może coś mi podpasuje

chodzi Ci o takie przeźroczyste brązowe z białą nakrętką? przynajmniej jak je otwieram to nie jestem cała w pyłku jak przy jedwabiu z Mazideł albo pudrze perłowym z NP
No istotnie jest troche tepy, ale aplikacja to dla mnie kwestia drugorzędna, najwyżej doimieszam krzemionki.. ciekawa jestem za to jak z matowaniem..
Kupiłam obie wersje i mieszanka z jedwabiem na razie czeka w ogonku na wypróbowanie
tak, tak ten słoiczek brązowy z białą nakretką, praktyczności mu nie odmawiam ale jakoś na półeczce mi nie pasował
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:05   #3595
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mi sie otwiera bez problemu, niestety bo chyba trzeba bedzie cos kupic
może jakieś zbiorowe zorganizujesz, bo jest trochę chętnych
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:06   #3596
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jakby co to robie z CS znów
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:10   #3597
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
może jakieś zbiorowe zorganizujesz, bo jest trochę chętnych
jak widac, Pastereczka organizuje a ja sie zastanawiam czy dolaczyc.
ja jeszcze nic ni eorganizowalam i troche sie bym bala chyba
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:10   #3598
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jakby co to robie z CS znów
Ech Ty...DuoFiber srebrny raz poproszę chyba Cię dodam do przelewów zdefiniowanych w moim koncie
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:11   #3599
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
No istotnie jest troche tepy, ale aplikacja to dla mnie kwestia drugorzędna, najwyżej doimieszam krzemionki.. ciekawa jestem za to jak z matowaniem..
Kupiłam obie wersje i mieszanka z jedwabiem na razie czeka w ogonku na wypróbowanie
tak, tak ten słoiczek brązowy z białą nakretką, praktyczności mu nie odmawiam ale jakoś na półeczce mi nie pasował
cóż, dlatego u mnie stoi schowany w szafeczce, a porcyjka przesypana do puderniczki do sypańcu Diora
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jakby co to robie z CS znów
hm, może wreszcie mi się otworzy ta stronka, bo chętnie bym się załapała
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:23   #3600
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jakby co to robie z CS znów
ooo >: dobrze wiedzieć a kiedy dokładnie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.