Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 17:03   #3511
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

rozwielitko, a ten natural reflections pink nie jest jakiś ciężko różowy na twarzy? Bo chciałabym go wziąć no i nie wiem czy jeden, czy drugi. Może doradzisz? Używamy tych samych kolorów podkladów z EDM
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:08   #3512
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
rozwielitko, a ten natural reflections pink nie jest jakiś ciężko różowy na twarzy? Bo chciałabym go wziąć no i nie wiem czy jeden, czy drugi. Może doradzisz? Używamy tych samych kolorów podkladów z EDM
moja twarz ma naruralną tendencję do różowatości, więc zdecydowanie nie chciałabym tego podbijać. NR cool pink nie daje różowego efektu na twarzy, raczej takie gładkie, promienne wykończenie. Zmiękcza rysy twarzy.
Zaczęłam od tego, ze wzięłam próbki obu NR (fair i cool pink) teraz lecą do mnie pełnowymiarowe- nie mogłam się zdecydować...
jeśli boisz sie różu- weź fair, on na pewno jest neutralny.
oba przedłużają trwałość makijażu, używam ich jako wykończenia na podkład i stf fair.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:16   #3513
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i zamowienie poszlo wzielam tez pedzelek wiec wyszlo ok 51zl (znowu nadprogramowy wydatek)
widze Twoj podpis i poza meteorytkami wszystko wymieniaz z niego na edm, wiec moze i tak zaoszczedzisz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:17   #3514
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki, nie boję się :P wezme Cool pink
czekam tylko az kasa dojdzie na PP, jeśli $ spadnie to biorę jutro zestaw mini, a jak nie to chyba bede musiała poczekać do nowej promocji (mam nadzieje na -14%), bo mi zwyczajnie kasy nie starczy, bo przelałam tylko 100zł.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:21   #3515
immfa
Przyczajenie
 
Avatar immfa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

hej, ostatnio zauważyłam, że na allegro pojawiły się edm. zastanawiałam się, czy w ten sposób nie wypróbować podkładu. wiecie coś może o sprzedawcach na allegro, np. o tym http://www.allegro.pl/item542638508_...kosmetyki.html ? a może któraś z Was próbowała kupować edm na allegro?
immfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:26   #3516
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzięki, nie boję się :P wezme Cool pink
czekam tylko az kasa dojdzie na PP, jeśli $ spadnie to biorę jutro zestaw mini, a jak nie to chyba bede musiała poczekać do nowej promocji (mam nadzieje na -14%), bo mi zwyczajnie kasy nie starczy, bo przelałam tylko 100zł.
też mam nadzieję na -14%
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:42   #3517
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez immfa Pokaż wiadomość
hej, ostatnio zauważyłam, że na allegro pojawiły się edm. zastanawiałam się, czy w ten sposób nie wypróbować podkładu. wiecie coś może o sprzedawcach na allegro, np. o tym http://www.allegro.pl/item542638508_...kosmetyki.html ? a może któraś z Was próbowała kupować edm na allegro?
sama czasem tam cos puszczam, z edm to tam raczej same wizazanki wybor nalezy do Ciebie, jesli kompletnie nie wiesz od czego zaczas to czasem nam latwiej powiedziec co jest jasniejsze, rozowsze itd od danego koloru, i masz za dwa dni w domu, ae mozesz dac tu czesc buzi i Ci doradzimy, i czekac na przesyke z edm, taniej ale dluzej. Trudnoo doradzic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 17:55   #3518
rybka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny!

którą z was spotkało to świństwo, że nie dostała paczki z edm? moja po drodze zaginęła i jak znam życie to sprawka polskich pocztowców, ale wiem, że muszę pisać do edm

tylko nie wiem zupełnie co mam im napisać...jeśli któraś z was juz stosowała do nich list o zaginięciu paczki to proszę bardzo o pomoc, bo ja ani w angielskim ani w reklamacjach mocna nie jestem\

pozdrawiam
rybka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:01   #3519
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mnie jeden raz zaginela, pisalam ze 3 razy i bez echa i w zamowieniu napisalam (tam jest wolne miejsce przed confirm order) i wtedy do mnie napisali i mi przeslali ponownie. Ale to oczywiscie ich dobra wola. Minello Ci 25 dni roboczych?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:04   #3520
immfa
Przyczajenie
 
Avatar immfa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mam problem ze stroną edm. nigdy nie udało mi się na nią wejść. próbowałam już na różnych komputerach i nie da się. wydaje mi się to bardzo dziwne, ale nie udało mi się nic z tym zrobić. miałyście może takie problemy?
immfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:12   #3521
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez immfa Pokaż wiadomość
mam problem ze stroną edm. nigdy nie udało mi się na nią wejść. próbowałam już na różnych komputerach i nie da się. wydaje mi się to bardzo dziwne, ale nie udało mi się nic z tym zrobić. miałyście może takie problemy?

słuchajcie - zamówiłam próbki z allegro.
dam znać jak dotrą...
a dzisiaj weszłam na stronę bez problemu....
musisz próbować
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 18:18   #3522
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez immfa Pokaż wiadomość
mam problem ze stroną edm. nigdy nie udało mi się na nią wejść. próbowałam już na różnych komputerach i nie da się. wydaje mi się to bardzo dziwne, ale nie udało mi się nic z tym zrobić. miałyście może takie problemy?
czasem tak, kliknij na lina w pierwszym poscie- z niego zawsze mi sie udawalo wejsc
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:48   #3523
immfa
Przyczajenie
 
Avatar immfa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

przed chwilą właśnie próbowałam wejść tym linkiem, ale też nic z tego. będę musiała spróbować u znajomych.
immfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:50   #3524
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

immfa, a próbowałaś z innej przeglądarki?
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:54   #3525
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez immfa Pokaż wiadomość
mam problem ze stroną edm. nigdy nie udało mi się na nią wejść. próbowałam już na różnych komputerach i nie da się. wydaje mi się to bardzo dziwne, ale nie udało mi się nic z tym zrobić. miałyście może takie problemy?
Niektore strony sa zablokowane np. w sieciach uczelnianych.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:19   #3526
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy któraś z Was wypróbowała już może korektory Pick Me Up Bisque albo Pick Me Up Pink??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:03   #3527
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

korzystając ze swatchy ( dzięki dziewczyny ) stwierdzilam że być może golden - olive medium może być dla mnie zbyt ciemny.. i zamówiłam na allegro próbki beige neutral oraz perfect ...
czy dobrze zrozumiałam że generalnie podkłady jaśnieją na skórze ?????
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:04   #3528
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wypróbowała już może korektory Pick Me Up Bisque albo Pick Me Up Pink??
mam pick me up pink, ale nie otwierałam- jak chcesz mogę potestować o opowiedzieć.
jego przeznaczenie to maskowanie cieni pod oczami, czasem mi się zdarzą po nieprzespanej nocy, dotychczas używałam różu light pink- nie wiem czy nie jest jaśniejszy.

cwos, u mnie nic nie jaśnieje.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:08   #3529
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mam pick me up pink, ale nie otwierałam- jak chcesz mogę potestować o opowiedzieć.
jego przeznaczenie to maskowanie cieni pod oczami, czasem mi się zdarzą po nieprzespanej nocy, dotychczas używałam różu light pink- nie wiem czy nie jest jaśniejszy.

cwos, u mnie nic nie jaśnieje.

Bardzo bym prosiła o mały teścik to wzięłabym go najwyżej jeszcze w najbliższym zamówieniu
Czyli oba nadają się tylko pod oczy?? A myślałam, że można musnąć całą twarz
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 20:10   #3530
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Czyli mogę być niezadowolona z tej formuły Masz rację, zależy mi na kryciu Na macie mniej bo jakoś mojej cerze lepiej służą nie typowo matujące podkłady a takie bardziej normalne. Nie wiem jak ta teoria ma się do podkładów mineralnych, wypróbuję i napiszę. Póki co poczekam sobie na paczkę
No ta teoria do minerałów ma się nijak. Przy makijażu mineralnym częstym zjawiskiem jest wzmożone świecenie się buzi. Wiele osób na to narzeka i musi się wspomagać różnymi primerami i pudrami wykańczającymi.
Osobiście dla mnie zarówno formuła matte jak i intensive dają matowe wykończenie. Dopiero przy semi-matte i w szczególności przy original glo widać efekt rozświetlenia skóry.

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Frantic, wydaje mi się, że już kiedyś wspominałaś o tej róznicy w wyglądzie na skórze tych dwóch formuł a jednak podobnym stopniu krycia - ale nie mogę odnależć jakoś tego posta.

Czy mogłabym poprosić CIę byś przytoczyła jeszcze raz swoje odczucia i rózniece odnośnie wyglądu tych formuł?
Nie wiem czy to ja porównywałam, ale ok. Chętnie napiszę o tym, bo moje odczucia odnośnie formuły intensive bardzo się w ostatnim czasie zmieniły, głównie za sprawą testowania minerałów innych marek.
Teraz oceniam intensive dużo gorzej. Tzn. bardzo fajnie kryje ona wszelkie niedoskonałości, natomiast zdaje się być bardziej pudrowa, a przez to i bardziej widoczna na buzi. Różnica nie jest wielka, ale już np. formuła matte wtapia się w moją skórę lepiej, a kryje w zasadzie tak samo. Zresztą ja już mam bardzo niewiele do ukrycia, jedynie drobne stare przebarwienia i tu zawsze wspomagam się korektorem intensive light (wcześniej miałam intensive fair).

Myślę więc, że jak wsprowadzone zostaną niedługo prasowane podkłady, to wezmę formuły matte, semi-matte i może original glo, natomiast intensive sobie podaruję. Wystarczy mi to co teraz mam w formie proszków. Zużyję je, ale chyba więcej nie kupię, zważywszy że jeszcze fajniejsze minerały znalazłam w Joppa i Lumiere.


cwos jeżeli już to minerały mają tendencje do ciemnienia na skórze.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 20:12 Powód: dopisek
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:17   #3531
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
widze Twoj podpis i poza meteorytkami wszystko wymieniaz z niego na edm, wiec moze i tak zaoszczedzisz
heh no meteorytki kupie bo już mnie męczą strasznie brązer może w lecie ale i tak musze kupić nowy tusz i błyszczyki ze dwa (i korekto HR)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

huhu, i co wybralaś dimiti?
nie mam pojecia czy wzielam dobre odcienie no ale bede sie martwic jak dojda
Beige-Medium Beige Neutral 1g intensive
Buff-Light Neutral 1g matte
Buff-Light Neutral 1g original glo
Walkee Talkee róż
Intensive Concealer Medium
oraz

Long Handled Kabuki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:19   #3532
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No ta teoria do minerałów ma się nijak. Przy makijażu mineralnym częstym zjawiskiem jest wzmożone świecenie się buzi. Wiele osób na to narzeka i musi się wspomagać różnymi primerami i pudrami wykańczającymi.
Osobiście dla mnie zarówno formuła matte jak i intensive dają matowe wykończenie. Dopiero przy semi-matte i w szczególności przy original glo widać efekt rozświetlenia skóry.



Nie wiem czy to ja porównywałam, ale ok. Chętnie napiszę o tym, bo moje odczucia odnośnie formuły intensive bardzo się w ostatnim czasie zmieniły, głównie za sprawą testowania minerałów innych marek.
Teraz oceniam intensive dużo gorzej. Tzn. bardzo fajnie kryje ona wszelkie niedoskonałości, natomiast zdaje się być bardziej pudrowa, a przez to i bardziej widoczna na buzi. Różnica nie jest wielka, ale już np. formuła matte wtapia się w moją skórę lepiej, a kryje w zasadzie tak samo. Zresztą ja już mam bardzo niewiele do ukrycia, jedynie drobne stare przebarwienia i tu zawsze wspomagam się korektorem intensive light (wcześniej miałam intensive fair).

Myślę więc, że jak wsprowadzone zostaną niedługo prasowane podkłady, to wezmę formuły matte, semi-matte i może original glo, natomiast intensive sobie podaruję. Wystarczy mi to co teraz mam w formie proszków. Zużyję je, ale chyba więcej nie kupię, zważywszy że jeszcze fajniejsze minerały znalazłam w Joppa i Lumiere.


cwos jeżeli już to minerały mają tendencje do ciemnienia na skórze.
Jeśli chodzi o matowienie skóry, to na początku używania minerałów skóra jakby bardziej się przetłuszcza, ale po dwóch trzech tygodniach - przynajmniej u mnie - skóra przetłuszcza się mniej niż w erze przedminerałowej
Mam też identyczne odczucia co do formuły intensive. Krycie niby jest lepsze, ale można uzyskać podobne krycie za pomocą formuły matte czy semi matte, kładąc tylko więcej cieniutkich warstw. Natomiast różnica w wyglądzie jest diametralna. A Joppa jak dla mnie dotychczas najlepsze - krycie jest lepsze niż przy EDM intensive i to nawet w formule Simple Radiance, ale bez pudrowego wykończenia - pełen natural
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:28   #3533
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Bardzo bym prosiła o mały teścik to wzięłabym go najwyżej jeszcze w najbliższym zamówieniu
Czyli oba nadają się tylko pod oczy?? A myślałam, że można musnąć całą twarz
można wszytsko. Musnąć całą twarz też. Light pink jest bardzo jasny, nawet na bladolicych da minimalny efekt a dla osoby "pośredniej" będzie rozbielaczem.
jako że minerały są totipotencjalne, używam różu pod oczy jako korektora- kto by pomyślał coś takiego z tradycyjną kolorówką.
Jutro rozpieczetuję i zobaczę z czym go się je, postaram się też obfocić.


dimiti, mam nadzieję ze trafiłaś. Korektor powinien być dobry, z różu i pędzla bedziesz na 100% zadowolona.
Mogłabym Cię skusić zestawem 6 róży za 18USD, bo wycofują słoiczki mini aaaale nie będę taka....

zajrzyj do albumu mineralnego
tutaj
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:30   #3534
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Bardzo bym prosiła o mały teścik to wzięłabym go najwyżej jeszcze w najbliższym zamówieniu
Czyli oba nadają się tylko pod oczy?? A myślałam, że można musnąć całą twarz
Owszem, masz rację! Wlasnie te korektory są do nalozenia cienką warstwą na cala twarz, nie zwracalam na ie uwag dopoki ktos na all mnie o nie nie zapytal czy mam. Plyną sobie do mnie przez morza i oceany więc co do efektu się nie wypowiadam, ale jestem ciekawa, ponadto bisque moze byc do ust.

Co zas do formul to mnie mate nie przekonuje wcale, ja nie mam po niej krycia ktore lubię choc jakos strasznie nie potrzebuje, pozostaje przy intensive, jak nie chce pudrowego wykonczenia to psikam termalką. Za to zamowilam glow do testow
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:32   #3535
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

nie dałam rady, kliknęłam zestaw próbek. a miałam nic już nie kupować.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:40   #3536
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No ta teoria do minerałów ma się nijak. Przy makijażu mineralnym częstym zjawiskiem jest wzmożone świecenie się buzi. Wiele osób na to narzeka i musi się wspomagać różnymi primerami i pudrami wykańczającymi.
Osobiście dla mnie zarówno formuła matte jak i intensive dają matowe wykończenie. Dopiero przy semi-matte i w szczególności przy original glo widać efekt rozświetlenia skóry.
dziękuję za wyjaśnienie Wypróbuje na własnej skórze a gdyby co to w przyszłości wypróbuję inną formułę, pewnie semi-matte
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:42   #3537
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mam też identyczne odczucia co do formuły intensive. Krycie niby jest lepsze, ale można uzyskać podobne krycie za pomocą formuły matte czy semi matte, kładąc tylko więcej cieniutkich warstw. Natomiast różnica w wyglądzie jest diametralna. A Joppa jak dla mnie dotychczas najlepsze - krycie jest lepsze niż przy EDM intensive i to nawet w formule Simple Radiance, ale bez pudrowego wykończenia - pełen natural
Potwierdzam każde słowo.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:46   #3538
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Owszem, masz rację! Wlasnie te korektory są do nalozenia cienką warstwą na cala twarz, nie zwracalam na ie uwag dopoki ktos na all mnie o nie nie zapytal czy mam. Plyną sobie do mnie przez morza i oceany więc co do efektu się nie wypowiadam, ale jestem ciekawa, ponadto bisque moze byc do ust.

Co zas do formul to mnie mate nie przekonuje wcale, ja nie mam po niej krycia ktore lubię choc jakos strasznie nie potrzebuje, pozostaje przy intensive, jak nie chce pudrowego wykonczenia to psikam termalką. Za to zamowilam glow do testow
Czyli sprawdza się, ze co skóra to inne potrzeby i efekty
Najlepiej próbować wszystko samemu, nie ma innego sposobu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-01 o 20:47
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:58   #3539
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic - dziękuję za opis
na pewno prz następnym zamówieniu wezmę próbkę matte - zwłaszcza że mam już kolejne potencjalne kolory namierzone więc pewnie jak tylko pojawią się nowe pędzle to będe zamawiać - mimo, że 2 zamowienia jeszcze w rodze do mnie

PS. opis minerałów Joppa bardzo jest kuszący - chyba muszę powędrować do ich wątku...
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 21:12   #3540
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dostałam swoja paczkę ) równo 25 dnia roboczego- jakis spisek z Pocztą PL?

podkłady lekko za ciemne. najbardziej pasuje mi odcieniowo-kolorystycznie buff fairly light neutral i tego używam na co dzień, ale bez głębokich dekoldów. inne które wzięłam są ciepłe i fajne będą jako wersje letnie opalone, niestety idzie do mnie paczka z kolejnymi tez pewnie za ciemnymi, ale najwyzej sie powymienia .

oglądam stronę EDM i zastanawiam się jaki podkład wziąc jako jaśniejszą wersję Buffa Fairly Ligth Neutral. Jakiś z beige? może mi coś podpowiecie?

ps flap top... mam swój fetysz- mizianie sie flap topem )
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-02-01 o 21:13
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.